24 поради щодо WordPress SEO для оптимізації вашого сайту в 2020 році

03.06.2020
SEO '24 поради щодо WordPress SEO для оптимізації вашого сайту в 2020 році
0 21 мин.

Якщо ви шукаєте менш очевидні поради щодо WordPress SEO, у мене є лише список для вас.


Ви, мабуть, чули достатньо про зелені вогні Йоаст за все життя. Ось чому цей список містить практичні поради, що виходять за рамки Yoast, включаючи повний список плагінів SEO та оптимізації швидкості. Я використовував їх для вирощування свого SEO-блогу до 3000 читачів на день як шоу на 1 людину.

Просто прочитайте його, ви обов’язково щось навчитесь.

Contents

1. Встановіть правильні плагіни SEO

 • Йоаст SEO – ви, мабуть, вже використовуєте Yoast, але більшість людей не робить це правильно: забуваючи про щільність ключових слів, фрагменти змінних, масовий редактор, і соціальна оптимізація. Або дивіться мій підручник Yoast, який охоплює всіх 4 кроки до Йоаста: конфігурація налаштувань, інструменти для веб-майстрів, ключові слова фокусу, вміст SEO.
 • Google Site Kit – новий плагін WordPress від Google, який об’єднує Google Analytics, пошукову консоль, AdSense та сторінкуSpeed ​​Insights. Він все ще знаходиться в бета-версії.
 • Огляд WP – багатий фрагмент плагіну (найкращий із ІМО), і це те, що я використовую. Ось сторінка, на якій я її використовую. Це чудово виглядає, підтримує 14 типів даних (включаючи огляди редактора, огляди користувачів та рецепти), поставляється з 16 попередньо стилізованими шаблонами та підтримується MyThemeShop. Схема “Все в одному” безкоштовна, але дуже мінімальна і не потребує налаштування. WP Rich Snippets відмовився від розробника. WP огляд легкий і має одночасно безкоштовно і профі версія з тоннами варіантів.
 • Простий зміст – додавання TOC має величезні переваги SEO. Це заохочує довгий вміст, дає можливість людям посилатися на конкретні розділи вашої публікації, змушує їх натискати, а Google може нагородити вас перехід до посилань з допомогою назви якорів.
 • Автоматичні атрибути Alt – автоматично додає текст alt до зображень, не даючи вам додавати його вручну (з тих пір, як WordPress перестав це робити).
 • Перервана перевірка посилань – все-таки найпростіший спосіб знайти / виправити непрацездатні посилання, але поточне сканування споживає високі процесори (не забудьте відключити його, коли закінчите).
 • Швидка перенаправлення сторінки / публікації – безкоштовний плагін для переадресації, який можна використовувати для виправлення помилок сканування (зламаних сторінок), знайдених у Пошуковій консолі Google (Yoast також має для цього налаштування).
 • Перепублікувати старі повідомлення – скидає дати публікації до поточного дня, завдяки чому всі ваші публікації виглядають свіжими в результатах пошуку. Це трохи дешево (якщо врахувати, що ви фактично не оновлювали свої повідомлення новим вмістом), але це може збільшити ваші CTR.
 • Пластини Yoast Premium – Я не використовую їх, оскільки вони не допомагають безпосередньо SEO, але багато людей вважають їх. Я написав рецензію на Yoast premium, в якій пояснив, як переадресації можна робити за допомогою безкоштовних плагінів, ключові слова з декількома фокусами не настільки корисні, як ви могли б подумати, та інша причина, на яку я не думаю, що вона коштує $ 89 / рік.
 • Ракета WP – №1 плагін кеш-пам’яті у кількох опитуваннях у Facebook. Проста в налаштуванні, дає чудові результати та оновлюється часто. Поставляється з багатьма функціями, які більшість плагінів кешу не мають (очищення бази даних, ледаче завантаження, локальний хостинг Google Analytics, контроль серцебиття та інтеграція з Cloudflare та іншими CDN).
 • Проаналізуйте – показує показники Google Analytics безпосередньо на інформаційній панелі WordPress.
 • Дійсно простий SSL – автоматично налаштовує сайт для SSL. Вам все одно потрібно зареєструватися на SSL (я використовую безкоштовно Давайте шифруємо SSL що постачається з SiteGround).

2. Використовуйте нові інструменти дослідження ключових слів

Відповідь громадськості – витягує ключові слова з Google Autocomplete та створює візуальну карту ключових слів. Розбиває ключові слова на ключові слова, пропозиції та порівняння. Чим зеленіше коло, тим більше шукає ключове слово. Не тільки чудовий спосіб пошуку ключових слів, але і переконатися, що ваш вміст є вичерпним та відповідає на всі запитання, які люди задають.

Ключові слова Yoast - AnswerThePublic

Moz Explorer – подібний до Планувальника ключових слів Google лише набагато краще, оскільки він розроблений спеціально для SEO, тоді як Планувальник ключових слів призначений для AdWords. Показує конкуренцію в органічних результатах (KP призначено для AdWords), щомісячному обсязі пошуку та має фільтри для групування подібних ключових слів, щоб ви не прокручували ті самі (дуже зручна функція).

Пропозиції щодо ключових слів Moz

Підказки щодо автозаповнення Google – Ви знали, що можете використовувати символ підкреслення, щоб Google заповнив бланк? Просто переконайтеся, що ви закінчили підкреслений символ _, і ви зможете знайти весь список ключових слів, про які ви інакше не знали. Я особисто дуже багато використовую цей трюк.

Google-Autocomplete-Fill-In-The-Blank-1

MozBar – розширення Chrome, яке дозволяє Google отримувати будь-яке ключове слово та переглядати DA-результат кожного результату (авторитет домену) та ПА (сторінка повноважень). Чим вони вище, тим більш конкурентоспроможним є ключове слово. Перевірте свій DA Moz Link Explorer і конкурувати з сайтами, які мають подібний DA.

Конкурс ключових слів MozBar

Дослідження конкуренції ключових слів є обов’язковим. Ви не хочете створювати вміст, до якого ніколи не будете займати рейтинг. Найкращий показник – якщо у вас ключове слово, короткий (слабкий) вміст – найкращі результати. Якщо ви можете створити кращий, більш ретельний вміст, то це, мабуть, хороше ключове слово.

Конкурс ключових слів

3. Забудьте про щільність ключових слів

SEO-аналіз Йоаста нагороджує вас зеленими вогнями при виконанні рекомендацій. Проблема полягає в тому, що більшість стосується використання ключових слів, і на сторінці на SEO є більше, ніж це.

Що Йоаст повинен сказати:

ПОПЕРЕДЖЕННЯ: введення ключових слів у ваш вміст / фрагменти робить їх схожими на спам. Ви думали над тим, щоб написати назву SEO + метаопис для підвищення CTR? Кожен результат в Google буде використовувати ключове слово – чому хтось натискатиме ваше посилання? Так, ви повинні використовувати своє ключове слово в заголовку сторінки, URL-адресі, заголовку SEO та мета-описі (найважливіші місця)…, але не вводите ключові слова, щоб отримати зелене світло. Забудьте про щільність ключових слів та ключові слова у підзаголовках… додайте зміст для впорядкування довших публікацій, використання відео, інфографіки, розширених фрагментів, зображень із соціального обміну та яловичина до тонкого вмісту щоб зробити його кращим (більш детальним), ніж найкращі результати пошуку.

Ось огляд Yoast:

SEO аналіз Йоаст

4. Уникайте змінних фрагментів Yoast

У налаштуваннях Yoast вони надають вам можливість використовувати фрагменти змінних які виступають в якості шаблонів для SEO-заголовків + метаописів. ВИКОРИСТАННЯ писати на замовлення, ЗАВЖДИ краще і ніколи не слід покладатися на шаблони, оскільки вони не оптимізовані під ключові слова, довжину символів (зелена смуга) або CTR.

Іменні фрагменти Yoast-Snippet

5. Збільшити CTR за допомогою Редактора масових продуктів Yoast

Основний редактор Yoast дозволяє переглядати всі ваші SEO-заголовки + мета-описи без необхідності вручну переглядати кожну сторінку / публікацію. Переконайтеся, що вони оптимізовані для ключових слів, довжини символів та CTR. У редакторі масових даних немає зеленої смуги (визначає довжину символів), а також не фокусується ключових слів, тому вам потрібно мати це на увазі. Але ви можете швидко побачити, чи добре вони читають, і спонукають людей натискати на ваше посилання, чи ні.

Йоаст-Навальний редактор

6. Оптимізуйте вміст для соціального обміну

Хочете, щоб ваш вміст добре відформатувався для Facebook / Twitter?

facebook-акція

Крок 1: Увімкніть метадані Open Graph на вкладці Yoast у Facebook та Twitter:

Yoast-Social-Meta-Data

Крок 2: Відредагуйте сторінку / публікацію, а потім натисніть посилання «поділитися» в Yoast. Завантажте власні зображення для Facebook (1200 x 630px) та Twitter (1024 x 512px). Ви також можете налаштувати заголовок + опис для кожної соціальної мережі, яка за замовчуванням встановлена ​​як заголовок SEO + метаопис. Це стане в нагоді під час запуску розширених публікацій для оголошень у Facebook та потрібен інший текст.

йост-соціальна медіа-оптимізація

7. Націліться на 3000 слів

Це має сенс.

Більш довгий вміст виконує кращу роботу при висвітленні теми, ніж короткий зміст. Люди також проводять більше часу на вашій сторінці, вважаючи її кориснішою, і більше шансів на посилання та публікацію публікації.

середня за змістом довжина

Деякі мої пости – це 4000+ слів …

WordPress Кількість слів

8. Додайте зміст

Створення 3 000 статей про кількість слів може здатися страшною, але це легше, коли ви почнете зі змісту. Це має величезні переваги SEO, як нагорода Google перехід до посилань використовуючи названі якорями, і дозволяє людям здійснювати посилання на конкретні розділи. Це також збільшує час, витрачений на сторінку.

Як створити HTML-зміст
Зміст HTML виглядає приблизно так …

Кожен HTML-підзаголовок має такий вигляд …

Пункт перший

Пункт другий

Пункт третій

Або ви можете спробувати Легкий плагін змісту.

9. Створіть всебічний контент

Ніщо не задовольняє Google більше, ніж вичерпний вміст. Ви можете “оптимізувати” все, що завгодно, але якщо ваш вміст не висвітлює теми широко, можливо, чужий вміст.

Відповідь громадськості розповідає всім “ключовим словам питань”, які люди шукають по темі. Це прекрасний спосіб переконатися, що ви відповідаєте на найпопулярніші запитання людей, які хочуть знати.

Ключові слова Yoast - AnswerThePublic

10. Додайте багаті фрагменти

The Плагін WP для перегляду від MyThemeShop – плагін, який я використовую багаті фрагменти і має безкоштовно і Pro версія (обидва чудові). Я б уникнув схему All In One (безкоштовна, але не потребує налаштування), а також WP Rich Snippets (розробник відмовився від неї і не сумісний з PHP 7). Раніше я використовував WP Rich Snippets, але він буквально не оновлював плагін протягом 2 повних років.

Чому я використовую огляд WP як плагін мого розрізаного фрагмента

 • Підтримує 14 типів даних
 • Він легкий (завантажується швидко)
 • Поставляється з 16 попередньо оформленими шаблонами
 • Він часто оновлюється MyThemeShop
 • Це дуже настроюється (ось сторінка, на якій я його використовую)
 • Кілька рейтингових систем з необов’язковими відгуками користувачів

Зірки структурованих даних зірок

11. Додайте дати публікації до публікацій

Якщо у вас є часові повідомлення, додавання дати публікації робить ваш вміст свіжим:

Дата публікації

Крок 1: Увімкніть “дата в попередньому перегляді фрагмента” в Yoast (SEO > Пошук Зовнішній вигляд > Типи вмісту).

Date-in-Snippet-Preview-Yoast

Крок 2: Додати дата змінити публікацію вгору до публікацій. Ось код:

Остання зміна: <?php the_modified_date (); ?>

Якщо ви використовуєте Рамку генезису, використовуйте Генезис Прості редагування:

Вступ-мета

Це має виглядати приблизно так:

Дата зміни публікації

Крок 3 (необов’язково): Встановіть Перепублікувати плагін для старих повідомлень. Це скидає дату публікації всіх публікацій до поточного дня, оновляючи дату в результатах пошуку та роблячи весь вміст новим. Звичайно, це трохи дешево, оскільки ви дійсно не оновлювали вміст, але це може значно збільшити CTR.

Перепублікувати старі повідомлення

12. Отримайте представлені фрагменти Google

Google в кінцевому підсумку вибирає, хто (і якщо) хтось отримає показаний фрагмент, але визначено способи їх оптимізації. Це ставить вас у положення “№ 0” і дає 2 результати.

3 типи пропонованих фрагментів:

 • Відповіді
 • Списки
 • Столи

Рекомендовані фрагменти

Як отримати популярні фрагменти в Google

 • Націліть на ключове слово, де люди хочуть лаконічний відповідь
 • Використовуйте Moz Explorer для визначення ключових слів питання
 • Використовуйте відповіді для громадськості, щоб знайти ще більше ключових слів з питаннями
 • Виберіть, чи має відповідь абзац, список чи таблиця
 • Створіть приємну графіку (або сфотографуйте) із описом ключового слова
 • Використовуйте оптимальну довжину символів (див. Фото, зроблене нижче Моз)
 • Створюйте на основі фактів вміст із посиланнями на якість (посилання, графіка тощо)
 • Націліть на ключові слова, які вже містять фрагмент, але вони погано працюють
 • Якщо ви орієнтуєтесь на поле відповідей, націліть своє ключове слово, використовуючи точну відповідність
 • Переконайтеся, що ви перебуваєте на 1-й сторінці для ключового слова, якщо ні, покращуйте вміст

Довжина фрагментів Optimial Featured

13. Встановіть модулі WordPress Speed

Я провів широке тестування цих плагінів і використовую більшість з них на своєму власному веб-сайті.

 1. Ракета WP – плагін кеша №1 у більшості опитувань у Facebook. Вам не потрібні плагіни 3-7 з цього списку, якщо ви використовуєте WP Rocket, оскільки в ньому вбудовані ці функції.
 2. WP найшвидший кеш – №1 безкоштовний плагін кеша у більшості опитувань. Також простий у налаштуванні, має варіанти для Cloudflare + інших CDN, але не має функцій від WP Rocket.
 3. WP-оптимізація – очищає вашу базу даних від спаму, сміття та інших непотрібних файлів.
 4. Ледача навантаження – затримує завантаження фотографій, поки користувачі не прокручують їх вниз і переглядають їх (покращує час завантаження, але постійно завантажувати фотографії, оскільки прокручування дратує).
 5. Ледаче завантаження відео – затримує завантаження відео / iframes до тих пір, поки користувачі не прокрутять вниз і не побачать їх. Завантажувати відео потрібно назавжди – це може вичесати багато секунд.
 6. CDN Enabler – легко налаштувати мережу доставки вмісту (я використовую StackPath).
 7. CAOS (розміщення Google Analytics локально) – виправляє елемент “кешування браузера” в GTmetrix, локально розміщуючи код відстеження Google Analytics на локальному рівні.
 8. CAOS (веб-шрифти хостів) – виправляє помилки шрифту Google у GTmetrix + Pingdom, завантажуючи ваші шрифти Google та створюючи для неї таблицю стилів.
 9. Уявіть / ShortPixel / Смішоптимізація зображень (стиснення без втрат, зміна розміру зображень, видалення EXIF ​​даних). Все це схоже – вам потрібен лише один.
 10. Вкажіть параметри зображення – додає ширину / висоту HTML-вашому зображенню, елементу в GTmetrix. Він працює лише для зображень у візуальному редакторі, він не працює для зображень у розробниках сторінок, віджетах чи будь-яких областях поза візуальним редактором.
 11. AMP для WPдодає Сторінки AMP щоб мобільні сторінки швидше завантажувались та надавали вашому сайту «AMP штамп» у результатах пошуку для мобільних пристроїв, що може збільшити CTR.
 12. WP Вимкнути / Очистити – вимикає непотрібні функції в ядрі WordPress (трекбеки, пінгбеки, серцебиття API, REST API та інші речі, 99% яких вам не потрібно). Обидва плагіни схожі і мають інші функції швидкості.
 13. Гарши Кеш Граватаракешує Gravatars, завдяки чому коментарі завантажуються швидше.
 14. GTmetrix для WordPress – слідкуйте за часом завантаження та встановлюйте сповіщення електронною поштою.
 15. Відобразити PHP-версіюпоказує, яку версію PHP ви використовуєте (має бути принаймні 7), що має величезний вплив на швидкість. Ви можете оновити в cPanel свого хоста.
 16. Монітор запитів – див. Найповільніші плагіни, запити тощо (хороша заміна P3).
 17. Організатор плагінів – якщо ви встановите плагін контактної форми, ви, ймовірно, не хочете, щоб він завантажувався на кожній окремій сторінці (лише на вашій сторінці контактів). Plugin Organizer дозволяє контролювати, які додатки завантажуються на певні сторінки, публікації та інший вміст.
 18. Автоматично оптимізувати – якщо ви використовуєте GoDaddy, WP Engine або інших хостів, які кеширують плагіни чорного списку, цей плагін все одно надає вам переваги оптимізації HTML / CSS / JavaScript (елементи в GTmetrix + Pingdom), але без кешування.
 19. Перевірка продуктивності хостингу WP – повідомляє, чи ваш сервер повільний і чи потребує оновлення швидкості технології (версії PHP, MySQL, WordPress).
 20. Кращий пошук замінити – якщо ви змінили www або https версії свого домену, цей плагін допоможе вам оновити всі посилання на вашому веб-сайті, щоб відобразити нову версію. В іншому випадку ви побачите помилки “мінімізувати переадресацію” в GTmetrix.

14. Уникайте високих плагінів процесора

Ось список плагінів WordPress, які сповільнить ваш сайт. Я запозичив цей список у пост на WordPress Speed ​​Up Group Facebook (дивовижна група), але також додав декілька себе.

* До поширених винуватців належать пов’язані публікації, статистика, карта сайту, чат, календар, розробники сторінок та плагіни, які виконують поточні сканування / процеси або показують високий процесор у GTmetrix.

 1. Додайте це
 2. Моніторинг шахрайства щодо натискань AdSense
 3. Календар подій “все в одному”
 4. Резервний приятель
 5. Бівер будівельник
 6. Краще WordPress Google XML мапи сайту
 7. Перевірка зламаної посилання (використовуйте доктор перевірка посилання)
 8. Постійний контакт для WordPress
 9. Контактна форма 7
 10. Контекстуально пов’язані повідомлення
 11. Digi Auto Links
 12. Система коментарів Disqus
 13. Divi Builder
 14. Основна сітка
 15. Переглянути повний список із 65 повільних плагінів

Монітор запитів також знайде ваші найповільніші плагіни …

Запит монітора повільних плагінів

Вкладка Водоспад GTmetrix інший метод …

Повільний плагін WordPress

15. Зробіть швидше завантаження зображень

Чи знаєте ви, що зображення можна оптимізувати 20 різними способами? Я не мав уявлення, що перед написанням цієї статті було так багато способів, особливо коли ви враховуєте кешування, ледачу завантаження, параметри Cloudflare, видалення EXIF-даних, CSS-спрайтів і навіть оптимізацію їх для SEO.

TOC оптимізації зображень

Ось список елементів оптимізації зображень у GTmetrix (я висвітлю основні):

Оптимізація зображень у GTmetrix

Без втрат стискайте зображення – використовувати плагін типу УявітьShortPixel, Сміш, або Кракен (усі роблять те саме), що також видаляє EXIF-дані (ISO, дата, час, використовувався спалах та інша непотрібна інформація про фотографію), яка при зніманні зробить завантаження трохи швидше.

Уявіть, як оптимізувати зображення під час завантаження

Подавайте масштабовані зображення – знайти негабаритні зображення та змінити їх розмір до правильних розмірів). Ви можете використовувати GTmetrix для їх пошуку, і вони також забезпечать вам правильну ширину / висоту.

подавати масштабні зображення

Вкажіть розміри зображення – означає, що вам потрібно вказати ширину / висоту в HTML або CSS зображення. Візьміть ці розміри від GTmetrix, знайдіть зображення та додайте ширину / висоту.

Визначення розмірів зображення

16. Залиште хостинг EIG

Цій же жахливій компанії належать Bluehost, HostGator і більше 60 різних хостинг-компаній. Вони відомі тим, що скуповують існуючі компанії та скорочують витрати, пакуючи більше людей на одному сервері, а також “потокову” підтримку (довші терміни очікування). GoDaddy теж не гарний – є набагато кращі варіанти, такі як SiteGround, Cloudways та WP Engine.

Список-EIG-марок

Як перевірити, чи хостинг у вас повільний
Запустити веб-сайт до кінця bytecheck.com і перевірити своє TTFB (час на перший байт). В ідеалі це повинно бути <320 мс. Це і скоротити час відповіді сервера У програмі PageSpeed ​​Insights – хороші показники.

Скоротити сервер-відповідь-час-менше 200 мс

я використовую SiteGround і мати 200 мс відповіді зі 100% балами GTmetrix та .4s Часи завантаження Pingdom. Зробіть перевірку хостингу, запустіть власні тести або натисніть на мої сторінки, щоб побачити, наскільки швидко вони завантажуються. Вони були оцінені господарем №1 у 26 опитуваннях у Facebook і є світами кращими за них EIG (Bluehost, ХостГатор), GoDaddy, і погані хости, які пакують занадто багато людей на одному сервері. Вони рекомендований WordPress, робити вільні міграції, і я використовую їх напівприсвячений план.

Перехід на SiteGround

Міграція часу завантаження на сайт

Bluehost для SiteGround GTmetrix

HostGator To SiteGround

SiteGround GTmetrix

Інформація про Google SiteGround GoogleSpeed ​​Speed

100 Ідеальний бал на сайті

SiteGround Genesis

Швидкість, що надається SiteGround

Звіт GTmetrix SiteGround

Скорочені терміни завантаження за допомогою веб-сайту

Нові часи реагування на сайті

HostGator на міграцію на сайт

Час відповідей SiteGround про Joomla

Переключено на хостинг сайту

SiteGround Rocket Уявіть комбо

Joomla GTmetrix On SiteGround

Інформація про SiteGround PageSpeed ​​Speed

SiteGround On Joomla

Скорочений час завантаження SiteGround

Швидкий хостинг SiteGround

Нові результати Pingdom на сайті

Новий час відгуку на сайті

Поліпшення часу відповіді на SiteGround

2019 опитування

2017-WordPress-хостинг-FB-опитування

Рекомендації щодо хостингу елементів

Липень 2019 року

WordPress-хост-опитування-серпень-2018

Спільний хостинг-опитування-2017

2019-хостинг-опитування

Компанія

WordPress-хостинг-опитування-2017

Керований хостинг-опитування

WooCommerce-хостинг-FB-опитування

2016-Веб-хостинг-опитування

Найкращий-WordPress-хостинг-провайдер-опитування

Кращий веб-хостинг-2019-опитування

WP Дружній хостинг опитування

2016-WordPress-хостинг-FB-опитування

Улюблений хостинг для елемента

2018 Рекомендації щодо хостингу

WordPress хостинг опитування, вересень 2018.png

Managed-WordPress-хостинг-опитування-2017

2019-господарі-опитування-1

Хостинг-опитування для швидкості

WordPress-хостинг-опитування-червень-1

SiteGround-Рекомендація

2014-керований-WordPress-хостинг-FB-опитування

Кращий веб-хостинг-провайдер-опитування

Хостинг-опитування-лютий-2019

Хостинг-рекомендації-опитування

Bluehost vs SiteGround

Опитування веб-хостингу WordPress

Годді на міграцію на сайт

EIG-To-SiteGround

SiteGround-Міграція

Godaddy-To-SiteGround

SiteGround-Backend

OMM On-SiteGround

Я використовую SiteGround, тому що…

 1. Моя GTmetrix + Пінгдом звіти говорять самі за себе
 2. Мої сторінки завантажуються миттєво (натискайте на них, якщо хочете)
 3. Швидкий технологія швидкості (PHP 7.3, NGINX, Оптимізатор SG, Cloudflare)
 4. Рекомендовано користувачем Йоаст, WordPress, Івіця з WordPress Швидкість
 5. Безкоштовно Давайте шифруємо SSL, простий у використанні cPanel, та функції для електронна комерція
 6. Підтримка WordPress є неперевершений навіть без пріоритетної підтримки GoGeek
 7. GrowBig поставляється з інсценуванням, більшою кількістю пам’яті та більше ресурсів сервера (прокрутіть униз до „ми виділяємо потрібні вам ресурси” та наведіть курсор миші на сервер вкладка)
 8. GoGeek поставляється з ще більшими ресурсами сервера, зберіганням, пріоритетною підтримкою
 9. Вільні міграції, плагін мігратора, і а 30-денна гарантія повернення грошей
 10. Багато похвал о Reddit, Бесіди у Facebook, Twitter, TrustPilot
 11. Тон хвал у Facebook: №1, №2, №3, №4, №5, №6, №7№8, №9, №10№11
 12. Багато людей вже мігрували та публікували результати у Twitter: №1, №2, №3, №4, №5, №6№7, №8, №9, №10, №11, №12, №13, №14, №15, №16, №17, №18, №19, №20, №21, №22, №23, №24, №25, №26, №27, №28, №29, №30, №31, №32, №33, №34, №35, №36, №37

Партнерська відмова – якщо ви підписалися на SiteGround за допомогою мого партнерська посилання Я дарую вам частину комісії без жодних коштів. Щороку я дарую $ 3 тис Кампанії GoFundMe (2018 рік повинен був нагодувати голодних у Денвері, а 2017 – ураганом Гарві). Ваша підтримка допомагає, і я дуже ціную це. Я намагаюся зробити свої огляди об’єктивними і підкріпленими докази у вигляді Опитування у Facebook, твіти, і справжні розмови. Якщо ви не хочете ним користуватися, ось ось позапартійне посилання на SiteGround. Так чи інакше, я справді вірю, що вони найкращий хост і що ваш сайт буде працювати швидше / гладше … проведіть свої дослідження в групах Google і Facebook, і ви знайдете більшість людей скажіть те саме.

SiteGround має 3 плани:

SiteGround WordPress хостинг

Вищі плани включають більше серверні ресурси (Фактор №1 у посібнику з оптимізації WordPress). Ось повна діаграма порівняння, але GrowBig дає вам приблизно в 2 рази більше ресурсів сервера, ніж StartUp, а GoGeek є напівприсвячений хостинг що дає вам ще більше. GrowBig та новіші версії оснащені безкоштовною міграцією, налаштуваннями, розширеним кешуванням та можливістю розміщення кількох веб-сайтів. GoGeek має пріоритетну підтримку. Їх хмарний хостинг – це цілком стрибок цін на $ 80 / місяць.

Це ви можете побачити на їх сторінка функцій:

Порівняння SiteGround-сервера-ресурсів

Одна з багатьох тем …

Фаворит-Веб-хост

17. Оновіть плагін кеша

Ракета WP був плагін №1 кеш-пам’яті у кількох опитуваннях у Facebook:

Опитування найкращих плагінів кешу 2016 року

Опитування плагінів кешу 2019 року

Свіфт проти ракети WP

Опитування плагінів кешу 2016 року

Опитування найкращих плагінів кешу 2018 року

wp racket vs w3 totla cache

Що так добре в ракеті WP?

 • Це дає чудові результати (це те, що я використовую)
 • Дивовижна підтримка + велика документація
 • Це один із простіших плагінів кешування, який можна налаштувати (див. Моє підручник)
 • Він відрізняється високою сумісністю з темами / плагінами і не повинен зламати ваш сайт
 • Він завжди оновлюється новими функціями (багато плагінів кеша не оновлюються часто)
 • Він має функції більшості плагінів кешу, яких немає (очищення бази даних, ледаче завантаження, локальне розміщення Google Analytics, контроль серцебиття, інтеграція з обома Cloudflare + іншими CDN)

18. Використовуйте кілька CDN

Ми знаємо, використовуючи CDN робить ваш сайт швидшим.

А як щодо використання декількох CDN? Відповідь – так, це допомагає ще більше. Це тому, що у кожного CDN є свій набір центрів обробки даних та більше центрів обробки даних = швидша доставка контенту.

Хмарні центри обробки даних

Центри даних Cloudflare

Центри обробки даних StackPath

StackPath-Центри даних

Як це зробити

 • Зареєструйтесь Хмара (безкоштовно) та платний CDN на ваш вибір (я використовую StackPath).
 • У більшості плагінів кешу є можливість інтегрувати і Cloudflare, і StackPath

З Cloudflare ви будете зміни серверів імен

Інформаційна панель серверів імен серверів Cloudflare

З StackPath ви будете створити сайт CDN, потім введіть своє CDN URL у ваш плагін кеша..

URL-адреса CDN StackPath

WP-Rocket-CDN-Налаштування

19. Додати сторінки AMP

Прискорені мобільні сторінки – це проект Google, завдяки якому мобільні сторінки завантажуються швидше і дають вам знак штампа AMP в результатах пошуку в мобільних мережах, що виглядає добре і може потенційно збільшити CTR.

Прискорені мобільні сторінки

Інструкція щодо додавання AMP

Прискорені настройки плагіна для мобільних сторінок

Cloudflare прискорені мобільні посилання

20. Напишіть сторінку про вбивцю про мене

Подумай над цим.

Ваша сторінка про одну з найпопулярніших сторінок вашого веб-сайту.

То чому б ти не витрачаєш на це більше часу? На своїй сторінці про сторінку я створив список з 50 випадкових і тривожних речей про мене. У мене також є фотографія мене та моїх котів, моєї родини та інших особистих фотографій – включаючи мою історію про те, як я створив 6-річний блог / рік.

About-Me-Page

Основні переваги:

 • Більше часу на моєму веб-сайті
 • Довіряйте (більше шансів придбати щось за допомогою мого партнерського посилання)
 • Більше електронних листів людей, які діляться власною історією (яку я люблю)

21. Додайте SSL

Google зламався ще сильніше на веб-сайтах, які не є HTTP в липні 2018 року, коли вони почали показувати “не захищено” в Google Chrome. Крім того, якщо ви легальний бізнес, вам потрібна SSL.

Мені було страшно перейти на SSL, хоча я працюю з дивовижним розробником, з яким я працював з 2011 року. Пощастило для мене, він все зробив правильно, і мій трафік зовсім не зменшився. Насправді, продаж моїх філій збільшився (оскільки я думаю, що люди сприймали мене як більш законний блог).

HTTPS проти позиції

Як додати SSL до WordPress

Дійсно простий SSL

22. Партнерські сайти, які потребують додаткової вартості

Так, це мій сайт.

Мене теж штрафують багато партнерських посилань (плюс я найняв конструктора посилань, який створив схематичні посилання). Це був важкий час для мене, і мій трафік / фінанси скоротилися, коли я був змушений переїхати назад в будинок мого батька, оскільки у мене не було грошей. Партнерські веб-сайти повинні бути дуже обережними.

Партнерська-Link-Google-Пенальті

Навчені уроки:

 • Додайте цінності своєму вмісту, крім рекомендованих продуктів
 • Не рекомендуйте лише партнерські продукти – також рекомендуйте безкоштовні речі
 • Не наповнюйте свій вміст партнерськими посиланнями, 5 зазвичай – багато (для мене)
 • Спробуйте створити огляди на партнерські товари та замість них посилання
 • Використовуйте плагін управління партнерською посиланням відстежувати статистику на партнерських посиланнях
 • Відслідковуйте, до яких партнерських посилань люди найбільше натискають, а потім використовуйте їх
 • Створюйте поглиблений наріжний вміст (основні підручники, які кожен відвідувач хоче прочитати)
 • Не створюйте лише “списки публікацій” і перелічіть свої партнерські продукти спочатку (Google знає)

Хочете дізнатися, як я заробив 150 000 доларів у 2018 році? Прочитайте мій підручник з маркетингової діяльності.

23. Використовуйте SEO-дружні теми

Теми StudioPress (та їхній Genesis Framework) рекомендують Йоаст, Метт Каттс (від Google) і навіть сам Мет Малленвег. Я використовую їхню тему Outreach Pro з 2016 року і мені подобається. Мій сайт має 100% балів GTmetrix (швидко завантажується), практично не має помилок сумісності з плагінами, і він налаштовується за допомогою Плагіни Genesis StudioPress «Genesis».

@jm_cook @Skitzzo Я купив Genesis. АМ люди надсилали приклади тем років тому. Я відшкодував (подарунковій картці) особу AM, яка дала мені поради.

– Метт Кеттс (@mattcutts) 27 червня 2013 року

@bgardner тому що це змусить людей подумати, що я віддаю перевагу Буття перед іншими темами. О, чекайте, це насправді так;) – Joost de Valk (@yoast) 31 січня 2012 року

Теми StudioPress

Що робить теми StudioPress настільки гарними?

 • Надійність – довіряють 200 000 людей, включаючи провідних користувачів WordPress, таких як Yoast. Чистий код, документація до кожної теми та часті оновлення як їх тем, так і програми Genesis Framework. Підсумок – мені не доведеться турбуватися про проблеми сумісності під час оновлення плагінів, PHP, споживання процесора, пов’язаних з темами тощо. Це працює безперебійно.
 • Для мобільних пристроїв – всі теми StudioPress відповідні HTML5 + мобільним.
 • Велика громадаГенезис WordPress (Facebook Group) нараховує 10 000 членів.
 • Плагіни – всі плагіни StudioPress легкі та не додають практично нічого для завантаження часу.
 • Настроюється – StudioPress ‘ Тема Outreach Pro схоже, що це призначено для церков, але подивіться на мою домашня сторінка. Це не схоже на попередньо розроблену домашню сторінку.

24. Місцевий SEO (місцеві фактори ранжування Google)

Якщо ви робите локальний SEO, поза оптимізацією WordPress ви повинні багато чого робити. Тут Фактори ранжирування локальних пошукових запитів Google у 2018 році про які повідомляє Moz кожні 2 роки. Google Мій бізнес став більш важливим, оскільки він становив 25,12%.

Фактори ранжирування місцевого пошуку в 2018 році

Оптимізація сторінки Google My Business

* Google все частіше враховує активізацію власників бізнесу, які: публікують повідомлення в Google Posts, відповідають на відгуки, постійно оновлюють спеціальні години, відповідають на запитання, роблять клієнтам зручніші дії на GMB за допомогою URL-адрес бізнесу..

Логотип Google Мій бізнес

Гей. Ви зробили це до кінця.

Ознайомтеся з іншими моїми навчальними посібниками, які так само добре!

 • Yoast SEO Guide
 • WordPress SEO керівництво
 • Посібник зі швидкості WordPress

Ура,
Том

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector