24 porady SEO dotyczące WordPress dotyczące optymalizacji witryny w 2020 r

03.06.2020
SEO '24 porady SEO dotyczące WordPress dotyczące optymalizacji witryny w 2020 r
0 28 мин.

Jeśli szukasz mniej oczywistych wskazówek SEO WordPress, mam dla Ciebie tylko listę.


Prawdopodobnie słyszałeś wystarczająco dużo o zielonych światłach Yoast przez całe życie. Dlatego ta lista zawiera praktyczne wskazówki, które wykraczają daleko poza Yoast, w tym pełną listę wtyczek SEO i optymalizacji prędkości. Wykorzystałem je do powiększenia mojego bloga SEO do 3000 czytelników dziennie jako show dla 1 osoby.

Po prostu przeczytaj, na pewno się czegoś nauczysz.

1. Zainstaluj odpowiednie wtyczki SEO

 • Yoast SEO – prawdopodobnie używasz już Yoast, ale większość ludzi nie robi tych rzeczy poprawnie: zapominając o gęstości słów kluczowych, zmienne fragmentu, edytor zbiorczy, i optymalizacja społeczna. Lub zobacz mój tutorial Yoast, który obejmuje wszystko 4 kroki do Yoast: konfiguracja ustawień, Narzędzia dla webmasterów, kluczowe słowa kluczowe, SEO treści.
 • Zestaw witryn Google – Nowa wtyczka Google WordPress, która integruje Google Analytics, Search Console, AdSense i PageSpeed ​​Insights. Nadal jest w fazie beta.
 • Przegląd WP – bogata wtyczka snippet (najlepsza dostępna IMO) i właśnie jej używam. Oto strona, na której go używam. Wygląda świetnie, obsługuje 14 typów danych (w tym recenzje redaktorów, recenzje użytkowników i przepisy), jest wyposażony w 16 wstępnie zaprojektowanych szablonów i jest obsługiwany przez MyThemeShop. Schemat All In One jest bezpłatny, ale bardzo minimalny i nie wymaga personalizacji. Fragmenty rozszerzone WP zostały porzucone przez programistę. Przegląd WP jest lekki i ma oba wolny i zawodowiec wersja z mnóstwem opcji.
 • Łatwy spis treści – dodanie TOC ma ogromne zalety SEO. Zachęca do długich treści, pozwala linkować do określonych sekcji Twojego postu, sprawia, że ​​się klikają, a Google może cię nagrodzić przejdź do linków używając nazwać kotwice.
 • Automatyczne atrybuty Alt – automatycznie dodaje tekst alternatywny do obrazów, zapobiegając konieczności ręcznego dodawania go (od czasu, gdy WordPress przestał to robić).
 • Broken Link Checker – wciąż najłatwiejszy sposób na znalezienie / naprawienie niedziałających linków, ale trwające skany zużywają dużo procesorów (pamiętaj o wyłączeniu go, gdy skończysz).
 • Szybkie przekierowanie strony / postu – darmowa wtyczka przekierowania, której możesz użyć do naprawy błędów indeksowania (uszkodzonych stron) znalezionych w Google Search Console (Yoast ma również odpowiednie ustawienia).
 • Opublikuj ponownie stare posty – resetuje daty publikacji do bieżącego dnia, dzięki czemu wszystkie Twoje posty wyglądają świeżo w wynikach wyszukiwania. Jest to trochę tanie (biorąc pod uwagę, że tak naprawdę nie aktualizowałeś swoich postów o nową treść), ale może zwiększyć twoje CTR.
 • Wtyczki Yoast Premium – Nie używam ich, ponieważ nie pomagają bezpośrednio SEO, ale wiele osób je rozważa. Napisałem recenzję na temat Yoast premium, wyjaśniając, w jaki sposób można przekierowywać za pomocą darmowych wtyczek, słowa kluczowe z wieloma szczegółami nie są tak przydatne, jak mogłoby się wydawać, a także inny powód, dla którego nie sądzę, że jest wart 89 USD rocznie.
 • WP Rocket – # 1 oceniona wtyczka pamięci podręcznej w wielu ankietach na Facebooku. Łatwy w konfiguracji, daje świetne wyniki i jest często aktualizowany. Wyposażony w wiele funkcji, których większość wtyczek pamięci podręcznej nie ma (czyszczenie bazy danych, leniwe ładowanie, lokalny hosting Google Analytics, kontrola pulsu i integracja z Cloudflare i innymi sieciami CDN).
 • Analitify – wyświetla dane Google Analytics bezpośrednio na pulpicie WordPress.
 • Naprawdę proste SSL – automatycznie konfiguruje stronę dla SSL. Nadal musisz zarejestrować się w celu uzyskania protokołu SSL (korzystam z bezpłatnego Zaszyfrujmy SSL który jest dostarczany z SiteGround).

2. Wykorzystaj nowe narzędzia do badania słów kluczowych

Odpowiedz publicznie – pobiera słowa kluczowe z Google Autouzupełniania i tworzy wizualną mapę słów kluczowych. Dzieli słowa kluczowe na pytania, przyimki i słowa kluczowe porównania. Im bardziej zielony okrąg, tym więcej wyszukiwań ma słowo kluczowe. Nie tylko świetny sposób na znalezienie słów kluczowych, ale także upewnienie się, że treść jest wyczerpująca i odpowiada na wszystkie pytania, które zadają ludzie.

Yoast Keywords - AnswerThePublic

Eksplorator słów kluczowych Moz – podobny do Google Keyword Planner tylko o wiele lepiej, ponieważ jest zaprojektowany specjalnie dla SEO, podczas gdy Keyword Planner jest zaprojektowany dla AdWords. Pokazuje konkurencję w bezpłatnych wynikach (KP jest dla AdWords), miesięczną liczbę operacji wyszukiwania i ma filtry do grupowania podobnych słów kluczowych, więc nie przewijasz tych samych (bardzo przydatna funkcja).

Sugestie dotyczące słów kluczowych Moz

Triki autouzupełniania Google – czy wiesz, że możesz użyć znaku podkreślenia, aby Google wypełnił puste miejsce? Upewnij się tylko, że kończysz się na podkreśleniu _ i możesz znaleźć całą listę słów kluczowych, o których inaczej nie wiedziałeś. Osobiście często używam tej sztuczki.

Google-Autouzupełnianie-Wypełnij-Puste-1

MozBar – Rozszerzenie Chrome, które pozwala Google na dowolne słowo kluczowe i wyświetla DA każdego wyniku (władza domeny) i PA (organ strony). Im są wyższe, tym bardziej konkurencyjne jest słowo kluczowe. Sprawdź swoje DA w Moz Link Explorer i konkurować z witrynami o podobnym DA.

Konkurs słów kluczowych MozBar

Konieczne jest zbadanie konkurencji słowa kluczowego. Nie chcesz tworzyć treści, za które nigdy nie będziesz rankingować. Najlepszym wskaźnikiem jest to, że jeśli słowo kluczowe Google, krótkie (słabe) treści są w najlepszych wynikach. Jeśli możesz stworzyć lepszą, dokładniejszą treść, to prawdopodobnie jest to dobre słowo kluczowe.

Konkurs słów kluczowych

3. Zapomnij o gęstości słów kluczowych

Analiza SEO Yoast przyznaje ci zielone światło po wypełnieniu zaleceń. Problem polega na tym, że większość ma związek ze stosowaniem słów kluczowych, a na stronie SEO jest więcej niż to.

Co powinien powiedzieć Yoast:

OSTRZEŻENIE: wstrzyknięcie słów kluczowych do treści / fragmentów powoduje, że wyglądają na spam. Czy myślałeś o napisaniu tytułu SEO + meta opisu, aby zwiększyć CTR? Każdy wynik w Google będzie używał słowa kluczowego – dlaczego ktoś miałby kliknąć link? Tak, powinieneś używać słowa kluczowego w tytule strony, adresie URL, tytule SEO i opisie meta (najważniejsze miejsca)… ale nie wstrzykiwaj słów kluczowych tylko po to, aby uzyskać zielone światło. Zapomnij o gęstości słów kluczowych i słowach kluczowych w podtytułach… dodaj spis treści, aby organizować dłuższe posty, korzystać z filmów, infografik, fragmentów rozszerzonych, zdjęć z udostępniania społecznościowego i wzmocnić cienką zawartość aby był lepszy (bardziej szczegółowy) niż najlepsze wyniki wyszukiwania.

Oto przegląd Yoast:

Analiza SEO Yoast

4. Unikaj zmiennych Yoast Snippet

W ustawieniach Yoast dają ci możliwość użycia zmienne fragmentu które działają jak szablony tytułów SEO + opisy meta. Pisanie niestandardowych jest ZAWSZE lepsze i nigdy nie należy polegać na szablonach, ponieważ nie są one zoptymalizowane pod kątem słów kluczowych, długości znaków (zielony pasek) lub CTR.

Yoast-Snippet-Variables

5. Zwiększ CTR dzięki edytorowi zbiorczemu Yoast

Zbiorczy edytor Yoast umożliwia przeglądanie wszystkich tytułów SEO + opisów meta bez konieczności ręcznego przeglądania każdej strony / postu. Upewnij się, że są zoptymalizowane pod kątem słów kluczowych, długości znaków i CTR. Edytor zbiorczy nie ma zielonego paska (wykrywa długość znaków) i nie skupia słów kluczowych, więc musisz o nich pamiętać. Ale możesz szybko sprawdzić, czy dobrze czytają i zachęcić ludzi do kliknięcia linku, czy nie.

Yoast-Bulk-Editor

6. Zoptymalizuj zawartość do udostępniania w serwisach społecznościowych

Chcesz, aby Twoje treści ładnie formatowały się na Facebooku / Twitterze?

udostępnienie na Facebook

Krok 1: Włącz metadane Open Graph na karcie Facebook i Twitter Yoast:

Yoast-Social-Meta-Data

Krok 2: Edytuj stronę / post, a następnie kliknij link „udostępnij” w Yoast. Prześlij niestandardowe obrazy do Facebooka (1200 x 630px) i Twittera (1024 x 512px). Możesz także dostosować tytuł + opis dla każdej sieci społecznościowej, która domyślnie jest ustawiona jako tytuł SEO + opis meta. Jest to przydatne, gdy uruchomisz ulepszone posty dla reklam na Facebooku i chcesz mieć inny tekst.

Optymalizacja yoast-social-media

7. Celuj w 3000 słów

To ma sens.

Dłuższe treści lepiej sprawdzają się w temacie niż krótkie. Ludzie spędzają więcej czasu na Twojej stronie, uznając ją za bardziej przydatną, i częściej łączą i udostępniają post.

średnia długość treści

Niektóre z moich postów to ponad 4000 słów…

WordPress Word Count

8. Dodaj spis treści

Tworzenie 3000 artykułów zawierających słowa może wydawać się zniechęcające, ale łatwiej jest zacząć od spisu treści. Ma to ogromne zalety SEO, takie jak przyznawanie nagród Google przejdź do linków za pomocą nazwane kotwice, i umożliwia linkowanie do określonych sekcji. Zwiększa także czas spędzany na stronie.

Jak utworzyć spis treści HTML
Spis treści HTML wygląda tak…

Kod HTML każdego podtytułu wygląda następująco…

Pozycja pierwsza

Pozycja druga

Pozycja trzecia

Lub możesz spróbować Łatwa wtyczka spisu treści.

9. Twórz kompleksowe treści

Nic nie zaspokoi Google bardziej niż kompleksowa treść. Możesz „zoptymalizować” wszystko, co chcesz, ale jeśli Twoje treści nie obejmują obszernie tematów, treści innych osób prawdopodobnie.

Odpowiedz publicznie mówi wszystkim pytającym słowom kluczowym, które ludzie szukają na dany temat. To świetny sposób, aby upewnić się, że odpowiadasz na najpopularniejsze pytania, które ludzie chcą wiedzieć.

Yoast Keywords - AnswerThePublic

10. Dodaj fragmenty rozszerzone

The Wtyczka WP Review MyThemeShop to wtyczka, której używam fragmenty rozszerzone i ma wolny i wersja pro (oba są świetne). Unikałbym schematu All In One (darmowego, ale nie ma możliwości dostosowywania), a także fragmentów rozszerzonych WP (programista go porzucił i nie jest kompatybilny z PHP 7). Wcześniej korzystałem z fragmentów rozszerzonych WP, ale on dosłownie nie aktualizował wtyczki przez 2 pełne lata.

Dlaczego używam WP Review jako mojej wtyczki Rich Snippets

 • Obsługuje 14 typów danych
 • Jest lekki (szybko się ładuje)
 • W zestawie 16 wstępnie zaprojektowanych szablonów
 • Jest często aktualizowany przez MyThemeShop
 • Jest wysoce konfigurowalny (oto strona, na której go używam)
 • Wiele systemów oceny z opcjonalnymi opiniami użytkowników

Gwiazdy przeglądu danych strukturalnych

11. Dodaj daty publikacji do postów

Jeśli masz posty wrażliwe na czas, dodanie daty publikacji sprawia, że ​​treść wygląda świeżo:

Data publikacji

Krok 1: Włącz „datę w podglądzie fragmentu” w Yoast (SEO > Wygląd wyszukiwania > Typy treści).

Date-In-Snippet-Preview-Yoast

Krok 2: Dodaj data modyfikacji na górę postów. Oto kod:

Ostatnio zmodyfikowany: <?php the_modified_date (); ?>

Jeśli korzystasz z Genesis Framework, użyj Genesis Simple Edits:

Entry-Meta

Powinno to wyglądać mniej więcej tak:

Data modyfikacji po wejściu

Krok 3 (opcjonalnie): Zainstaluj Ponownie opublikuj wtyczkę Old Posts. Spowoduje to zresetowanie daty publikacji wszystkich postów do bieżącego dnia, zaktualizowanie daty w wynikach wyszukiwania i sprawienie, że cała treść będzie wyglądać jak nowa. Oczywiście jest to trochę tanie, ponieważ tak naprawdę nie zaktualizowałeś treści, ale może znacznie zwiększyć CTR.

Opublikuj ponownie stare posty

12. Pobierz polecane fragmenty Google

Google ostatecznie wybiera, kto (a jeśli) ktoś dostanie opisywany fragment kodu, ale są zdecydowanie sposoby na ich optymalizację. To stawia cię w pozycji „# 0” i daje 2 wyniki.

3 rodzaje polecanych fragmentów:

 • Odpowiedzi
 • Listy
 • Stoły

Polecane fragmenty

Jak uzyskać polecane fragmenty w Google

 • Kieruj na słowo kluczowe tam, gdzie ludzie chcą zwięzły odpowiedź
 • Posługiwać się Eksplorator słów kluczowych Moz do identyfikacji słów kluczowych pytań
 • Użyj odpowiedzi Publiczne, aby znaleźć jeszcze więcej słów kluczowych do pytania
 • Wybierz, czy odpowiedzią powinien być akapit, lista czy tabela
 • Zaprojektuj ładną grafikę (lub zrób zdjęcie) opisującą słowo kluczowe
 • Użyj optymalnej długości postaci (patrz zdjęcie poniżej zrobione z Moz)
 • Twórz treści oparte na faktach z referencjami jakości (linki, grafika itp.)
 • Kieruj na słowa kluczowe, które mają już opisany fragment, ale wykonują słabą robotę
 • Jeśli szukasz pola odpowiedzi, skieruj słowo kluczowe za pomocą dopasowania ścisłego
 • Upewnij się, że jesteś na pierwszej stronie dla słowa kluczowego, jeśli nie, popraw treść

Optymalna długość wyróżnionych fragmentów

13. Zainstaluj wtyczki WordPress Speed

Przeprowadziłem szeroko zakrojone testy tych wtyczek i używam większości z nich na własnej stronie internetowej.

 1. WP Rocket – # 1 wtyczka pamięci podręcznej w większości ankiet na Facebooku. Jeśli korzystasz z WP Rocket, nie potrzebujesz wtyczek 3-7 z tej listy, ponieważ ma on wbudowane te funkcje.
 2. Najszybsza pamięć podręczna WP – # 1 darmowa wtyczka pamięci podręcznej w większości ankiet. Również łatwy w konfiguracji, ma opcje dla Cloudflare + innych CDN, ale brakuje mu funkcji z WP Rocket.
 3. Optymalizacja WP – czyści bazę danych spamu, śmieci i innych niepotrzebnych plików.
 4. Leniwy ładunek – opóźnia ładowanie zdjęć, dopóki użytkownicy nie przewiną w dół i nie zobaczą ich (skraca czas ładowania, ale ciągłe ładowanie zdjęć podczas przewijania jest denerwujące).
 5. Leniwe ładowanie filmów – opóźnia ładowanie filmów / ramek iframe, dopóki użytkownik nie przewinie w dół i nie zobaczy ich. Ładowanie filmów trwa wieczność – może to spowodować wiele sekund przerwy.
 6. CDN Enabler – łatwo skonfigurować sieć dostarczania treści (używam StackPath).
 7. CAOS (host Google Analytics lokalnie) – naprawia element „wykorzystanie pamięci podręcznej przeglądarki” w GTmetrix, lokalnie przechowując kod śledzenia Google Analytics.
 8. CAOS (hostowe czcionki internetowe lokalnie) – naprawia błędy czcionek Google w GTmetrix + Pingdom, pobierając czcionki Google i tworząc dla nich arkusz stylów.
 9. Wyobraź sobie / ShortPixel / Smushoptymalizacja obrazu (bezstratna kompresja, zmiana rozmiaru obrazów, usuwanie danych EXIF). Wszystkie są podobne – potrzebujesz tylko jednego.
 10. Określ wymiary obrazu – dodaje szerokość / wysokość do HTML obrazu, element w GTmetrix. Działa tylko z obrazami w edytorze wizualnym, nie działa z obrazami w programach do tworzenia stron, widżetach i innych obszarach poza edytorem wizualnym.
 11. AMP dla WPdodaje Strony AMP aby strony mobilne ładowały się szybciej i nadały Twojej witrynie „Pieczęć AMP” w wynikach wyszukiwania na urządzeniach mobilnych, co może zwiększyć CTR.
 12. WP Wyłącz / Wyczyść – wyłącza niepotrzebne funkcje w rdzeniu WordPress (trackbacki, pingbacki, interfejs API pulsu, interfejs API REST i inne rzeczy, których 99% z was nie potrzebuje). Obie wtyczki są podobne i mają również inne funkcje prędkości.
 13. Skrytka Gravatar Harry’egobuforuje Gravatars, dzięki czemu komentarze ładują się szybciej.
 14. GTmetrix dla WordPress – śledź czasy ładowania i ustawiaj powiadomienia e-mail.
 15. Wyświetl wersję PHPpokazuje, której wersji PHP używasz (powinna mieć co najmniej 7), co ma ogromny wpływ na szybkość. Możesz dokonać aktualizacji w cPanelu swojego hosta.
 16. Monitor zapytań – zobacz najwolniejsze wtyczki, zapytania itp. (Dobry zamiennik dla P3).
 17. Plugin Organizer – jeśli zainstalujesz wtyczkę formularza kontaktowego, prawdopodobnie nie chcesz, aby ładowała się na każdej stronie (tylko na stronie kontaktowej). Plugin Organizer pozwala kontrolować, które wtyczki ładują się na określonych stronach, postach i innej zawartości.
 18. Automatyczna optymalizacja – jeśli korzystasz z GoDaddy, WP Engine lub innych hostów, którzy znajdują się na czarnej liście buforujących wtyczek, ta wtyczka nadal zapewnia korzyści z optymalizacji HTML / CSS / JavaScript (elementy w GTmetrix + Pingdom), ale bez buforowania.
 19. WP Hosting Performance Check – informuje, czy Twój serwer działa wolno i czy Twoja technologia prędkości (wersje PHP, MySQL, WordPress) wymaga aktualizacji.
 20. Lepsze wyszukiwanie Zastąp – jeśli zmieniłeś wersje domeny lub https swojej domeny, ta wtyczka pomaga Ci zbiorczo zaktualizować wszystkie linki w Twojej witrynie, aby odzwierciedlić nową wersję. W przeciwnym razie zobaczysz błędy „minimalizuj przekierowanie” w GTmetrix.

14. Unikaj wtyczek o wysokiej wydajności procesora

Oto lista wtyczek WordPress, które spowolnią Twoją witrynę. Pożyczam tę listę od Poczta na WordPress Przyspiesz grupę na Facebooku (niesamowita grupa), ale też dodałem kilka sam.

* Powszechnymi winowajcami są powiązane posty, statystyki, mapa witryny, czat, kalendarz, narzędzia do tworzenia stron i wtyczki, które uruchamiają trwające skanowanie / procesy lub wykazują wysoki procesor w GTmetrix.

 1. Dodaj
 2. Monitorowanie oszustw związanych z kliknięciami AdSense
 3. Kalendarz wydarzeń All-in-One
 4. Backup Buddy
 5. Beaver Builder
 6. Lepsze mapy witryn Google XML WordPress
 7. Broken Link Checker (użyj Dr. Link Check)
 8. Stały kontakt dla WordPress
 9. Formularz kontaktowy 7
 10. Kontekstowe powiązane posty
 11. Digi Auto Links
 12. Disqus Comment System
 13. Divi Builder
 14. Niezbędna siatka
 15. Zobacz pełną listę 65 wolnych wtyczek

Monitor zapytań znajdzie również najwolniejsze wtyczki…

Monitor zapytań Powolne wtyczki

Karta Wodospad GTmetrix to kolejna metoda…

Powolna wtyczka WordPress

15. Spraw, aby obrazy ładowały się szybciej

Czy wiesz, że obrazy można zoptymalizować na 20 różnych sposobów? Nie miałem pojęcia, że ​​było tak wiele sposobów przed napisaniem tego artykułu, szczególnie biorąc pod uwagę buforowanie, leniwe ładowanie, opcje Cloudflare, usuwanie danych EXIF, duszki CSS, a nawet optymalizację ich pod kątem SEO.

Optymalizacja obrazu TOC

Oto lista elementów optymalizacji obrazu w GTmetrix (omówię najważniejsze):

Optymalizacje obrazu w GTmetrix

Bezstratnie kompresuj obrazy – użyj wtyczki podobnej do Wyobraź sobieShortPixel, Smush, lub Kraken (wszyscy robią to samo), co również usuwa dane EXIF ​​(ISO, data, godzina, czy użyto lampy błyskowej i inne niepotrzebne informacje o zdjęciu), które po usunięciu sprawią, że będzie się ładować trochę szybciej.

Imagify Optymalizuj obrazy podczas przesyłania

Podaj skalowane obrazy – znajdź ponadwymiarowe obrazy i zmień ich rozmiar do odpowiednich wymiarów). Możesz użyć GTmetrix, aby je znaleźć, a one również zapewnią prawidłową szerokość / wysokość.

serwuj skalowane obrazy

Określ wymiary obrazu – oznacza, że ​​musisz określić szerokość / wysokość w kodzie HTML lub CSS obrazu. Pobierz te wymiary z GTmetrix, zlokalizuj obraz i dodaj szerokość / wysokość.

Określanie wymiarów obrazu

16. Wyjdź z hostingu EIG

Ta sama okropna firma posiada Bluehost, HostGator i więcej 60 różnych firm hostingowych. Są znani z wykupywania istniejących firm i obniżania kosztów poprzez pakowanie większej liczby osób na tym samym serwerze, a także z obsługi „streamingu” (dłuższe czasy oczekiwania). GoDaddy też nie jest dobry – istnieją o wiele lepsze opcje, takie jak SiteGround, Cloudways i WP Engine.

Lista marek EIG

Jak sprawdzić, czy Twój hosting jest wolny
Uruchom swoją witrynę bytecheck.com i sprawdź swoje TTFB (czas do pierwszego bajtu). Powinno być idealnie <320ms. To i skrócić czas odpowiedzi serwera w PageSpeed ​​Insights są dobrymi wskaźnikami.

Zmniejsz czas reakcji serwera poniżej 200 ms

używam SiteGround i mają Czasy reakcji 200 ms ze 100% wynikami GTmetrix i .4s Czasy ładowania pingi. Wykonaj kontrolę hostingu, uruchom własne testy lub przeglądaj moje strony, aby zobaczyć, jak szybko się ładują. Zostali oceniani jako gospodarze numer 1 w 26 ankietach na Facebooku i są lepszymi światami niż EIG (Bluehost, HostGator), Idź Tato, i złych hostów, którzy pakują zbyt wiele osób na tym samym serwerze. Oni są zalecane przez WordPress, zrobić bezpłatne migracje, i używam ich częściowo dedykowany plan.

Przełączanie na SiteGround

SiteGround Migracja czasu ładowania

Bluehost do SiteGround GTmetrix

HostGator do SiteGround

SiteGround GTmetrix

SiteGround Google PageSpeed ​​Insights

100 Perfect Score On SiteGround

SiteGround Genesis

Prędkość dostarczana przez SiteGround

SiteGround GTmetrix Report

Skrócony czas ładowania dzięki SiteGround

Nowe czasy reakcji SiteGround

HostGator do SiteGround Migration

Czasy reakcji SiteGround na Joomla

Przełączony na Hosting SiteGround

SiteGround Rocket Imagify Combo

Joomla GTmetrix On SiteGround

SiteGround PageSpeed ​​Insights

SiteGround On Joomla

SiteGround Skrócony czas ładowania

SiteGround Speedy Hosting

Nowe wyniki Pingdom na SiteGround

Nowy czas reakcji SiteGround

Skrócenie czasu reakcji SiteGround

Ankieta hostingowa 2019

2017-WordPress-Hosting-FB-Poll

Zalecenia dotyczące hostingu Elementor

Zalecenia hostingowe z lipca 2019 r

WordPress-Host-Poll-sierpień-2018

Shared-Hosting-Poll-2017

Ankieta Hosting 2019

Go-To-Hosting-Company

WordPress-Hosting-Poll-2017

Managed-Hosting-Poll

WooCommerce-Hosting-FB-Poll

2016-Web-Hosting-Ankieta

Best-WordPress-Hosting-Provider-Poll

Best-Web-Hosting-2019-Ankieta

Ankieta przyjazna dla hostingu WP

2016-WordPress-Hosting-FB-Poll

Ulubiony hosting dla Elementora

Zalecenia hostingowe 2018

WordPress Hosting Poll wrzesień 2018.png

Managed-WordPress-Hosting-Poll-2017

Ankieta 2019-Hosts-Ankieta-1

Hosting-Poll-For-Speed

WordPress-Hosting-Poll-June-1

SiteGround-Zalecenie

2014-Managed-WordPress-Hosting-FB-Poll

Best-Web-Hosting-Provider-Ankieta

Hosting-Ankieta-luty-2019

Hosting-rekomendacje-ankieta

Bluehost vs SiteGround

Ankieta hosta WordPress

Godaddy To SiteGround Migration

EIG-To-SiteGround

SiteGround-Migration

Godaddy-To-SiteGround

SiteGround-Backend

OMM-On-SiteGround

Korzystam z SiteGround, ponieważ…

 1. Moja GTmetrix + Pingdom raporty mówią same za siebie
 2. Moje strony ładują się natychmiast (kliknij je, jeśli chcesz)
 3. Szybki technologia prędkości (PHP 7.3, NGINX, SG Optimizer, Cloudflare)
 4. Polecane przez Yoast, WordPress, Ivica od WordPress Przyspieszenie
 5. Wolny Zaszyfrujmy SSL, łatwy w użyciu cPanel, i funkcje dla eCommerce
 6. Obsługa WordPress to nie do pobicia nawet bez priorytetowego wsparcia GoGeek
 7. GrowBig zawiera etapy, więcej miejsca i więcej zasobów serwera (przewiń w dół do „przydzielamy potrzebne zasoby” i najedź kursorem na serwer patka)
 8. GoGeek zapewnia jeszcze więcej zasobów serwera, pamięci masowej i priorytetowego wsparcia
 9. Darmowe migracje, wtyczka migratora, i a 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy
 10. Dużo pochwał Reddit, Rozmowy na Facebooku, Świergot, TrustPilot
 11. Mnóstwo pochwał na Facebooku: # 1, # 2, # 3, # 4, # 5, # 6, # 7# 8, # 9, # 10# 11
 12. Wiele osób już przeprowadziło migrację i opublikowało wyniki na Twitterze: # 1, # 2, # 3, # 4, # 5, # 6# 7, # 8, # 9, # 10, # 11, # 12, # 13, # 14, # 15, # 16, # 17, # 18, # 19, # 20, # 21, # 22, # 23, # 24, # 25, # 26, # 27, # 28, # 29, # 30, # 31, # 32, # 33, # 34, # 35, # 36, # 37

Zastrzeżenie dotyczące partnera – jeśli zarejestrujesz się w SiteGround za pomocą mojego link partnerski Przekażę ci część prowizji bez żadnych kosztów. Każdego roku przekazuję 3 000 $ Kampanie GoFundMe (2018 miał nakarmić głodnych w Denver, a 2017 to Hurricane Harvey). Wasze wsparcie pomaga i naprawdę to doceniam. Staram się, aby moje opinie były obiektywne i wspierane przez dowód w formie Ankiety na Facebooku, tweety, i prawdziwe rozmowy. Jeśli nie chcesz go używać, oto link niepowiązany do SiteGround. Tak czy inaczej, naprawdę wierzę, że są najlepszym gospodarzem i że twoja strona będzie działać szybciej / płynniej… przeszukuj grupy Google i Facebook, a znajdziesz większość ludzi powiedzieć to samo.

SiteGround ma 3 plany:

SiteGround WordPress Hosting

Wyższe plany obejmują więcej zasoby serwera (Współczynnik nr 1 w przewodniku optymalizacji WordPress). Tutaj jest pełna tabela porównawcza, ale GrowBig daje około 2x więcej zasobów serwera niż StartUp, a GoGeek jest częściowo dedykowany hosting co daje ci jeszcze więcej. GrowBig i nowsze oferuje bezpłatną migrację, tworzenie wersji, zaawansowane buforowanie i możliwość hostowania wielu witryn. GoGeek ma priorytetowe wsparcie. Ich hosting w chmurze jest skokiem cen o 80 USD miesięcznie.

Możesz to zobaczyć na ich stronie strona funkcji:

SiteGround-Server-Resources-Porównanie

Jeden z wielu wątków…

Favourite-Web-Host

17. Zaktualizuj wtyczkę pamięci podręcznej

WP Rocket była najczęściej ocenianą wtyczką pamięci podręcznej w wielu ankietach na Facebooku:

Ankieta dotycząca najlepszej wtyczki pamięci podręcznej 2016

Ankieta wtyczki pamięci podręcznej 2019

Rakieta Swift kontra WP

Ankieta wtyczki pamięci podręcznej 2016

Najlepsza ankieta wtyczek pamięci podręcznej 2018

wp rocket vs w3 totla cache

Co jest takiego dobrego w WP Rocket?

 • Daje świetne rezultaty (tego używam)
 • Niesamowite wsparcie + obszerna dokumentacja
 • Jest to jedna z łatwiejszych do skonfigurowania wtyczek pamięci podręcznej (zobacz mój poradnik)
 • Ma wysoką kompatybilność z motywami / wtyczkami i nie powinien powodować awarii witryny
 • Jest zawsze aktualizowany o nowe funkcje (wiele wtyczek pamięci podręcznej nie jest często aktualizowanych)
 • Posiada funkcje większości wtyczek pamięci podręcznej, których nie ma (czyszczenie bazy danych, leniwe ładowanie, lokalny hosting Google Analytics, kontrola pulsu, integracja z Cloudflare + innymi CDN)

18. Użyj wielu sieci CDN

Wiemy za pomocą CDN przyspiesza twoją stronę.

Ale co z używaniem wielu CDN? Odpowiedź brzmi: tak, pomaga jeszcze bardziej. Jest tak, ponieważ każdy CDN ma swój własny zestaw centrów danych, a więcej centrów danych = szybsze dostarczanie treści.

Centra danych Cloudflare

Centra danych Cloudflare

Centra danych StackPath

StackPath-Data-Centers

Jak to zrobić

 • Zapisać się do Cloudflare (bezpłatny) i płatny CDN do wyboru (używam StackPath).
 • Większość wtyczek pamięci podręcznej ma opcję integracji zarówno Cloudflare, jak i StackPath

Z Cloudflare to zrobisz zmień serwery nazw

Panel nazw serwerów Cloudflare

Z StackPath to zrobisz utwórz stronę CDN, następnie wprowadź swój CDN URL do wtyczki pamięci podręcznej..

URL stosu CDP stosu

WP-Rocket-CDN-Settings

19. Dodaj strony AMP

Przyspieszone strony mobilne to projekt Google, który przyspiesza ładowanie stron mobilnych i daje znaczek AMP w wynikach wyszukiwania na telefon komórkowy, który wygląda ładnie i może potencjalnie zwiększyć CTR.

Przyspieszone strony mobilne

Instrukcje dodawania AMP

Przyspieszone ustawienia wtyczek stron mobilnych

Cloudflare Accelerated Mobile Links

20. Napisz stronę Killer About Me

Pomyśl o tym.

Twoja strona z informacjami jest jedną z najczęściej oglądanych stron w Twojej witrynie.

Dlaczego więc nie poświęcisz temu więcej czasu? Na mojej stronie o stworzyłem listę 50 przypadkowych i niepokojących rzeczy o mnie. Mam też zdjęcie siebie i moich kotów, mojej rodziny i inne osobiste zdjęcia – w tym moją historię o tym, jak stworzyłem bloga z 6 postaciami / rok.

About-Me-Page

Główne zalety:

 • Więcej czasu spędzonego na mojej stronie
 • Zaufanie (bardziej prawdopodobne, że coś kupię za pomocą mojego linku partnerskiego)
 • Więcej e-maili osób, które dzielą się swoją historią (którą uwielbiam)

21. Dodaj SSL

Google złamał jeszcze mocniej na stronach internetowych innych niż HTTP w lipcu 2018 r., kiedy zaczęli wyświetlać „niezabezpieczony” w Google Chrome. Poza tym, jeśli prowadzisz legalną działalność, potrzebujesz SSL.

Bałam się przejść na SSL, mimo że współpracuję z niesamowitym programistą, z którym współpracuję od 2011 roku. Na szczęście dla mnie zrobił wszystko poprawnie, a mój ruch w ogóle się nie zmniejszył. W rzeczywistości wzrosła moja sprzedaż partnerska (ponieważ myślę, że ludzie postrzegali mnie jako bardziej uzasadnionego bloga).

HTTPS-vs-Position

Jak dodać SSL do WordPress

Naprawdę proste SSL

22. Witryny stowarzyszone muszą zwiększać wartość

Tak, to moja strona.

Zostałem też ukarany wiele linków partnerskich (a także zatrudniłem twórcę linków, który stworzył szkicowe linki). To był dla mnie trudny okres, a mój ruch / finanse gwałtownie spadły, ponieważ musiałem wrócić do domu rodziców, ponieważ nie miałem pieniędzy. Witryny partnerskie muszą być bardzo ostrożne.

Link-Link-Google-Kara

Lekcje, których się nauczyłem:

 • Zwiększ wartość swoich treści, nie polecając produktów
 • Nie tylko polecaj produkty stowarzyszone – polecaj też darmowe rzeczy
 • Nie wypychaj swoich treści linkami partnerskimi, 5 to zwykle dużo (dla mnie)
 • Zastanów się nad tworzeniem recenzji produktów stowarzyszonych i link do nich
 • Użyj wtyczka do zarządzania linkami partnerskimi do śledzenia statystyk linków partnerskich
 • Śledź, które linki partnerskie najczęściej klikają te osoby, a następnie wykorzystaj je
 • Twórz szczegółowe treści (podstawowe samouczki, które każdy użytkownik chce przeczytać)
 • Nie twórz tylko „list postów” i najpierw wypisz swoje produkty stowarzyszone (Google wie)

Chcesz się dowiedzieć, jak zarobiłem 150 000 USD w 2018 roku? Przeczytaj mój poradnik dotyczący marketingu afiliacyjnego.

23. Używaj motywów SEO

Motywy StudioPress (i ich Genesis Framework) są zalecane przez Yoast, Matt Cutts (z Google), a nawet sam Matt Mullenweg. Używam ich motywu Outreach Pro od 2016 roku i uwielbiam to. Moja strona ma 100% wyników GTmetrix (ładuje się szybko), praktycznie nie ma błędów kompatybilności z wtyczkami i jest wysoce konfigurowalna dzięki Wtyczki Genesis StudioPress.

@jm_cook @Skitzzo Kupiłem Genesis. Ludzie AM przesłali wiele lat temu przykładowe motywy. Zwróciłem (kartę podarunkową) AM osobę, która udzieliła mi porady.

– Matt Cutts (@mattcutts) 27 czerwca 2013 r

@bgardner ponieważ sprawi, że ludzie będą myśleć, że wolę Genesis niż inne ramy tematyczne. Och, czekaj, to prawda;) – Joost de Valk (@yoast) 31 stycznia 2012 r

Motywy StudioPress

Co sprawia, że ​​motywy StudioPress są tak dobre?

 • Niezawodność – któremu zaufało 200 000 osób, w tym najlepsi użytkownicy WordPress, tacy jak Yoast. Czysty kod, dokumentacja dla każdego motywu i częste aktualizacje zarówno ich motywów, jak i Genesis Framework. Podsumowując – nie muszę się martwić problemami ze zgodnością podczas aktualizacji wtyczek, PHP, zużycia procesora związanego z motywami itp. Działa płynnie.
 • Przyjazny dla urządzeń mobilnych – wszystkie motywy StudioPress reagują na HTML5 + mobile.
 • Duża społecznośćGenesis WordPress (Grupa Facebook) ma 10 000 członków.
 • Wtyczki – wszystkie wtyczki StudioPress są lekkie i praktycznie nie dodają czasu ładowania.
 • Wysoce konfigurowalny – StudioPress ’ Motyw Outreach Pro wygląda na to, że jest przeznaczony dla kościołów, ale spójrz na mój strona główna. Nie wygląda to jak wstępnie zaprojektowana strona główna.

24. Lokalne pozycjonowanie (Lokalne czynniki rankingu Google)

Jeśli zajmujesz się lokalnym SEO, istnieje wiele rzeczy poza optymalizacją WordPressa, które powinieneś zrobić. Tu są Współczynniki lokalnego wyszukiwania Google w 2018 r które są zgłaszane przez Moz co 2 lata. Google Moja Firma zyskała na znaczeniu – 25,12%.

2018 Lokalne czynniki wyszukiwania w rankingu

Optymalizacja strony Google Moja Firma

* Google w coraz większym stopniu bierze pod uwagę aktywowanie właścicieli firm, którzy: publikują posty w Google Post, odpowiadają na recenzje, aktualizują specjalne godziny pracy, odpowiadają na pytania, ułatwiają klientom podejmowanie bezpośrednich działań w GMB przy użyciu biznesowych adresów URL.

Logo Google Moja Firma

Hej Dotarłeś do końca.

Sprawdź inne moje tutoriale, które są równie dobre!

 • Yoast SEO Guide
 • Przewodnik SEO WordPress
 • Przewodnik prędkości WordPress

Twoje zdrowie,
Tomek

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector