24 WordPress SEO padomi vietnes optimizēšanai 2020. gadā

Ja jūs meklējat mazāk acīmredzamus WordPress SEO padomus, man jums ir tikai saraksts.


Jūs droši vien esat dzirdējis pietiekami daudz par Yoast zaļajām gaismām vienu mūžu. Tāpēc šajā sarakstā ir ietverti praktiski padomi, kas pārsniedz jomu, ieskaitot pilnu SEO un ātruma optimizācijas spraudņu sarakstu. Es tos izmantoju, lai palielinātu savu SEO emuāru līdz 3000 lasītājiem dienā kā viena cilvēka šovu.

Tikai to izlasot, jūs noteikti kaut ko iemācīsities.

1. Instalējiet pareizos SEO spraudņus

 • Rauga SEO – jūs, iespējams, jau lietojat Yoast, bet vairums cilvēku šīs darbības nedara pareizi: aizmirstot atslēgvārdu blīvumu, fragmenta mainīgie, lielapjoma redaktors, un sociālā optimizācija. Vai arī skatiet manu Yoast apmācību, kas aptver visu 4 soļi līdz Joam: iestatījumu konfigurēšana, tīmekļa pārziņa rīki, fokusēšanas atslēgas vārdi, satura SEO.
 • Google vietņu komplekts – Google jaunais WordPress spraudnis, kas apvieno Google Analytics, Search Console, AdSense un PageSpeed ​​Insights. Tas joprojām ir beta versijā.
 • WP pārskats – bagātīgs fragmenta spraudnis (labākais, kas tur atrodams SJO), un to es arī izmantoju. Šī ir lapa, kurā es to izmantoju. Tas izskatās lieliski, atbalsta 14 datu tipus (ieskaitot redaktoru pārskatus, lietotāju atsauksmes un receptes), komplektācijā ietilpst 16 iepriekš veidotas veidnes, un to atbalsta MyThemeShop. All in One shēma ir bezmaksas, taču ļoti minimāla, un tai nav pielāgošanas. Izstrādātājs atteicās no WP Rich Snippets. WP pārskats ir viegls, un tam ir gan: bez maksas un pro versija ar daudzām iespējām.
 • Vienkāršs satura rādītājs – TOC pievienošanai ir milzīgas SEO priekšrocības. Tas mudina uz garu saturu, ļauj cilvēkiem izveidot saiti uz noteiktām jūsu ziņas sadaļām, liek viņiem noklikšķināt un Google var jums piešķirt balvu Pāriet uz saitēm izmantojot vārdu enkuriem.
 • Automātiski Alt atribūti – automātiski pievieno alt tekstu attēliem, neļaujot to pievienot manuāli (kopš brīža, kad WordPress pārtrauca to darīt).
 • Broken Link Checker – joprojām ir vienkāršākais veids, kā atrast / labot sabojātas saites, bet notiekošajā skenēšanā tiek patērēts augsts CPU (noteikti deaktivizējiet to, kad esat pabeidzis).
 • Ātrā lappušu / ziņu pāradresācija – bezmaksas novirzīšanas spraudnis, ko varat izmantot, lai labotu pārmeklēšanas kļūdas (salauztas lapas), kas atrastas Google Search Console (arī Yoast tam ir iestatījums).
 • Pārpublicējiet vecos ziņojumus – atiestata publicēšanas datumus līdz kārtējai dienai, padarot visas jūsu ziņas meklēšanas rezultātos svaigas. Tas ir nedaudz lēts (ņemot vērā, ka jūs faktiski neatjauninājāt savas ziņas ar jaunu saturu), taču tas var palielināt jūsu VKS.
 • Yoast Premium spraudņi – Es tos neizmantoju, jo tie tieši nepalīdz SEO, bet daudzi cilvēki tos uzskata. Es uzrakstīju pārskatu par Yoast premium, paskaidrojot, kā novirzīšanu var veikt ar bezmaksas spraudņiem, vairāki fokusa atslēgas vārdi nav tik noderīgi, kā jūs varētu domāt, un cita iemesla dēļ es nedomāju, ka tas ir 89 USD vērts gadā.
 • WP raķete – Kešatmiņas spraudnis, kas novērtēts ar # 1 vairākās Facebook aptaujās. Viegli uzstādīt, dod lieliskus rezultātus un tiek bieži atjaunināts. Nāk ar daudzām funkcijām, kuras vairumam kešatmiņas spraudņu nav (datu bāzes tīrīšana, slinka ielāde, vietēja Google Analytics mitināšana, sirdsdarbības vadība un integrācija ar Cloudflare un citiem CDN).
 • Analītiski – rāda Google Analytics metriku tieši WordPress informācijas panelī.
 • Tiešām vienkāršs SSL – automātiski konfigurē vietni SSL. Jums joprojām jāpierakstās uz SSL (es izmantoju bezmaksas Šifrēsim SSL kas nāk ar vietni SiteGround).

2. Piesaistiet jaunus atslēgvārdu izpētes rīkus

Atbilde sabiedrībai – atvelk atslēgvārdus no Google automātiskās pabeigšanas un izveido vizuālu atslēgvārdu karti. Sadaliet atslēgvārdus jautājumu, prievārdu un salīdzināšanas atslēgvārdos. Jo zaļāks aplis, jo vairāk meklēšanas vaicājumu ir. Tas ir ne tikai lielisks veids, kā atrast atslēgvārdus, bet arī pārliecināties, ka jūsu saturs ir visaptverošs un atbild uz visiem cilvēkiem uzdotajiem jautājumiem.

Rauga atslēgas vārdi - AnswerThePublic

Moz Keyword Explorer – līdzīgs Google atslēgvārdu plānotājam tikai daudz labāk, jo tas ir paredzēts īpaši SEO, savukārt atslēgvārdu plānotājs ir paredzēts AdWords. Rāda konkurenci organiskajos rezultātos (KP ir AdWords), mēneša meklēšanas apjomu un filtrus līdzīgu atslēgvārdu grupēšanai, lai jūs nerisinātu tos pašus (ļoti ērts līdzeklis).

Moz Atslēgvārdu ieteikumi

Google automātiskās pabeigšanas triki – vai jūs zinājāt, ka varat izmantot pasvītrojumu, lai Google aizpildītu tukšu? Pārliecinieties, ka beidzaties ar pasvītrojumu _ un varat atrast visu to atslēgvārdu sarakstu, par kuriem citādi nezinājāt. Es personīgi daudz izmantoju šo triku.

Google automātiskā aizpildīšana-aizpildīšana-aizpildīšana-1

MozBar – Chrome paplašinājums, kas ļauj Google izmantot jebkuru atslēgvārdu un redzēt katra rezultāta DA (domēna autoritāte) un PA (lapas autoritāte). Jo augstāk tie ir, jo konkurētspējīgāks ir atslēgvārds. Pārbaudiet savu DA Moz Link Explorer un konkurēt ar vietnēm, kurām ir līdzīga DA.

MozBar atslēgvārdu konkurss

Ir obligāti jāizpēta atslēgvārda konkurence. Jūs nevēlaties izveidot saturu, par kuru jūs nekad nenovērtējat. Vislabākais rādītājs ir tas, ja jūs meklējat atslēgvārdu Google, īsais (vājais) saturs ir labākajos rezultātos. Ja jūs varat izveidot labāku, rūpīgāku saturu, tad tas, iespējams, ir labs atslēgvārds.

Atslēgvārdu konkurss

3. Aizmirstiet par atslēgvārdu blīvumu

Yoast SEO analīze apbalvojot jūs ar zaļo gaismu, kad esat izpildījis ieteikumus. Problēma galvenokārt ir saistīta ar atslēgvārdu izmantošanu, un lappusē esošajam SEO ir vairāk nekā tas.

Kas Yoast jāsaka:

BRĪDINĀJUMS: ja ievadāt atslēgvārdus savā saturā / fragmentos, tie izskatās spamoti. Vai esat domājuši par SEO nosaukuma + meta apraksta rakstīšanu, lai palielinātu VKS? Katrā Google rezultātā tiks izmantots atslēgvārds – kāpēc kāds noklikšķina uz jūsu saites? Jā, jums vajadzētu izmantot savu atslēgvārdu lapas nosaukumā, URL, SEO nosaukumā un meta aprakstā (vissvarīgākajās vietās) … bet neinjicējiet atslēgvārdus tikai tāpēc, lai iegūtu zaļo gaismu. Aizmirstiet par atslēgvārdu blīvumu un apakšpozīcijās esošajiem atslēgvārdiem … pievienojiet satura rādītāju, lai organizētu garākus ierakstus, izmantotu videoklipus, infografiku, bagātīgus fragmentus, sociālās koplietošanas attēlus un Liellopu gaļu plāns saturs lai tas būtu labāks (detalizētāks) nekā populārākie meklēšanas rezultāti.

Šis ir Yoast pārskats:

Rauga SEO analīze

4. Izvairieties no Yoast fragmenta mainīgajiem

Yoast iestatījumos tie dod jums iespēju to izmantot fragmenta mainīgie kas darbojas kā veidnes SEO nosaukumiem + meta aprakstiem. Pielāgotu rakstīšana VIENMĒR ir labāka, un jums nekad nevajadzētu paļauties uz veidnēm, jo ​​tās nav optimizētas atslēgvārdiem, rakstzīmju garumam (zaļa josla) vai VKS..

Raugs-fragments-mainīgie

5. Palieliniet VKS, izmantojot Yoast lielapjoma redaktoru

Yoast lielapjoma redaktors ļauj jums pārskatīt visus savus SEO nosaukumus un meta aprakstus, bez nepieciešamības manuāli pārlūkot katru lapu / ziņu. Jums jāpārliecinās, vai tie ir optimizēti atslēgvārdiem, rakstzīmju garumam un VKS. Lielapjoma redaktoram nav zaļās joslas (nosaka rakstzīmju garumu), un tajā nav arī atslēgvārdi, tāpēc tie jums jāpatur prātā. Bet vienā mirklī varat ātri redzēt, vai viņi labi lasa un vilina cilvēkus noklikšķināt uz jūsu saites vai nē.

Yoast-Bulk-Editor

6. Optimizējiet saturu sociālai kopīgošanai

Vēlaties, lai jūsu saturs labi formatētos Facebook / Twitter?

facebook-share

1. solis: Iespējot Open Graph meta datus cilnē Yoast Facebook un Twitter:

Yoast-Social-Meta-Data

2. solis: Rediģējiet lapu / ziņu un pēc tam Yoast noklikšķiniet uz saites “kopīgot”. Augšupielādējiet pielāgotos attēlus Facebook (1200 x 630 pikseļi) un Twitter (1024 x 512 pikseļi). Varat arī pielāgot nosaukumu + aprakstu katram sociālajam tīklam, kas pēc noklusējuma ir iestatīts kā SEO virsraksts + meta apraksts. Tas noder, kad tiek rādītas paaugstinātas ziņas Facebook reklāmās un ja vēlaties citu tekstu.

yoast-social-media-optimization

7. Mērķis 3000 vārdiem

Tam ir jēga.

Ja garāks saturs tēmas atspoguļošanā ir labāks nekā īss saturs. Cilvēki arī vairāk laika pavada jūsu lapā, uzskatot to par noderīgāku, un viņi, visticamāk, saista un kopīgo šo ziņu.

vidējais satura garums

Daži no maniem ierakstiem ir vairāk nekā 4000 vārdu …

WordPress vārdu skaits

8. Pievienojiet satura rādītāju

Izveidot 3000 vārdu skaita rakstus var likties drausmīgi, taču, sākot darbu ar satura rādītāju, tas ir vienkāršāk. Tam ir milzīgas SEO priekšrocības, piemēram, Google balvu piešķiršana Pāriet uz saitēm izmantojot nosaukti enkuri, un ļauj cilvēkiem izveidot saiti uz noteiktām sadaļām. Tas arī palielina lapā pavadīto laiku.

Kā izveidot HTML satura rādītāju
Satura rādītājs HTML izskatās šādi …

Katras apakšpozīcijas HTML izskatās šādi …

Pirmais postenis

Otrais postenis

Trešais postenis

Vai arī varat izmēģināt Vienkāršs satura rādītāja spraudnis.

9. Izveidojiet visaptverošu saturu

Google apmierina nekas vairāk kā visaptverošs saturs. Varat “optimizēt” visu, ko vēlaties, bet, ja jūsu saturs plaši neaptver tēmas, iespējams, kāda cita saturs to.

Atbilde sabiedrībai stāsta jums visus “jautājumu atslēgas vārdus”, ko cilvēki meklē pēc tēmas. Tas ir lielisks veids, kā pārliecināties, ka atbildat uz populārākajiem jautājumiem, ko cilvēki vēlas uzzināt.

Rauga atslēgas vārdi - AnswerThePublic

10. Pievienojiet bagātinātos fragmentus

WP pārskata spraudnis by MyThemeShop ir spraudnis, kuru izmantoju bagātīgi fragmenti un ir bez maksas un pro versija (abi ir lieliski). Es izvairītos no shēmas All in One (bezmaksas, bet tai nav pielāgošanas), kā arī no WP Rich Snippets (izstrādātājs to pameta un nav saderīgs ar PHP 7). Iepriekš es izmantoju WP Rich Snippets, bet viņš burtiski neatjaunināja spraudni 2 pilnus gadus.

Kāpēc es izmantoju WP pārskatu kā manu bagātīgo fragmentu spraudni

 • Atbalsta 14 datu tipus
 • Tas ir viegls (ātri ielādē)
 • Nāk ar 16 iepriekš noformētām veidnēm
 • To bieži atjaunina MyThemeShop
 • Tas ir ļoti pielāgojams (šeit ir lapa, kurā es to izmantoju)
 • Vairākas vērtēšanas sistēmas ar izvēles lietotāju atsauksmēm

Strukturētu datu pārskata zvaigznes

11. Pievienojiet ziņām publicēšanas datumus

Ja jums ir laika ziņā sensitīvas ziņas, publicēšanas datuma pievienošana padara jūsu saturu svaigu:

Publicēšanas datums

1. solis: Yoast iespējot “datuma fragmenta priekšskatījumā” (SEO > Izskats meklējumos > Satura veidi).

Datums fragmentā-priekšskatījums-Yoast

2. solis: Pievienot post modificēts datums uz ziņu augšdaļu. Šis ir kods:

Pēdējoreiz modificēts: <?php the_modified_date (); ?>

Ja izmantojat Genesis Framework, izmantojiet Genesis vienkāršie labojumi:

Ieraksts-Meta

Tam vajadzētu izskatīties apmēram šādi:

Ieejas ziņas modificēšanas datums

3. darbība (pēc izvēles): Instalējiet Pārpublicējiet veco ziņu spraudni. Tādējādi visu ziņu publicēšanas datums tiek atiestatīts uz pašreizējo dienu, meklēšanas rezultātos tiek atjaunināts datums un viss saturs izskatās jauns. Protams, tas ir nedaudz lēts, jo jūs patiešām neatjauninājāt saturu, taču tas var ievērojami palielināt VKS.

Pārpublicējiet vecos ziņojumus

12. Iepazīstieties ar Google piedāvātajiem fragmentiem

Galu galā Google izvēlas, kurš (un ja) kāds iegūst piedāvātais fragments, taču noteikti ir veidi, kā tos optimizēt. Tas ļauj jums atrasties # 0 pozīcijā un dod jums 2 rezultātus.

3 piedāvāto fragmentu veidi:

 • Atbildes
 • Saraksti
 • Galdi

Piedāvātie fragmenti

Kā iegūt Featured fragmentus Google

 • Mērķējiet uz atslēgvārdu, kur cilvēki vēlas kodolīgi atbildi
 • Izmantojiet Moz Keyword Explorer identificēt jautājumu atslēgvārdus
 • Izmantojiet atbildi sabiedrībai, lai atrastu vēl vairāk jautājumu atslēgvārdu
 • Izvēlieties, vai atbildei jābūt rindkopai, sarakstam vai tabulai
 • Izstrādājiet jauku grafiku (vai nofotografējiet), kurā aprakstīts atslēgvārds
 • Izmantojiet optimālu rakstzīmju garumu (skat. Fotoattēlu zemāk Moz)
 • Izveidojiet uz faktiem balstītu saturu ar kvalitātes atsaucēm (saites, grafikas utt.)
 • Mērķa atslēgvārdi, kuriem jau ir piedāvāts fragments, bet kuri veic sliktu darbu
 • Ja jūs tiecaties pēc atbildes lodziņa, atlasiet atslēgvārdu, izmantojot precīzu atbilstību
 • Pārliecinieties, ka atrodaties atslēgvārda pirmajā lapā, ja nē, uzlabojiet saturu

Optimālo piedāvāto fragmentu garums

13. Instalējiet WordPress Speed ​​spraudņus

Esmu veicis plašus šo spraudņu testus un lielāko daļu no tiem izmantoju savā vietnē.

 1. WP raķete – Kešatmiņas spraudnis # 1 lielākajā daļā Facebook aptauju. Jums nav nepieciešami spraudņi 3–7 no šī saraksta, ja izmantojat WP Rocket, jo tajā ir iebūvētas šīs funkcijas.
 2. WP ātrākā kešatmiņa – # 1 bezmaksas kešatmiņas spraudnis lielākajā daļā aptauju. Arī viegli konfigurējams, tam ir iespējas Cloudflare + citiem CDN, taču tajā nav WP Rocket funkciju.
 3. WP-Optimizēt – iztīra surogātpastu, miskasšu un citu nevēlamo failu datu bāzi.
 4. Slinks slodze – aizkavē fotoattēlu ielādi, līdz lietotāji tos ritina uz leju un tos redz (uzlabo ielādēšanas laiku, bet pastāvīgi ielādē fotoattēlus, ritinot, ir kaitinoši).
 5. Slinka slodze video – aizkavē video / ifrāmu ielādi, līdz lietotāji ritina uz leju un tos redz. Videoklipi tiek ielādēti mūžīgi – tas var nospiest vairākas sekundes.
 6. CDN iespējotējs – ērti iestatiet sava satura piegādes tīklu (es izmantoju StackPath).
 7. CAOS (vietne Google Analytics mitinātājs) – fiksē vienumu “Pārlūkprogrammas pārlūkprogrammas kešatmiņas saglabāšana” GTmetrix, lokāli mitinot jūsu Google Analytics izsekošanas kodu.
 8. CAOS (vietējā resursdatora Web fonti) – izlabo Google Font kļūdas GTmetrix + Pingdom, lejupielādējot jūsu Google Fonts un izveidojot tam stila lapu.
 9. Iedomājies / ShortPixel / Smushattēlu optimizācija (bezzaudēta saspiešana, mainiet attēlu izmērus, noņemiet EXIF ​​datus). Visi šie ir līdzīgi – jums ir nepieciešams tikai viens.
 10. Norādiet attēla izmērus – pievieno attēla HTML – platumu / augstumu – vienumu GTmetrix. Tas darbojas tikai attēliem vizuālajā redaktorā, tas nedarbojas attēliem lapu veidotājos, logrīkos vai jebkuros apgabalos ārpus vizuālā redaktora.
 11. AMP WPpiebilst AMP lapas lai mobilās lapas tiktu ielādētas ātrāk, un jūsu vietnei mobilajos meklēšanas rezultātos tiek piešķirts “AMP zīmogs”, kas var palielināt VKS.
 12. WP atspējot / Skaidrs – atspējo nevajadzīgas funkcijas WordPress kodolā (dziesmu atkopšana, atkārtota ielāde, sirdsdarbības API, REST API un citas lietas, kas 99% no jums nav vajadzīgas). Abi spraudņi ir līdzīgi, un tiem ir arī citas ātruma funkcijas.
 13. Harija Gravarta kešatmiņakešatmiņas Gravatars, liekot komentāriem ielādēt ātrāk.
 14. GTmetrix WordPress – sekojiet ielādes laikiem un iestatiet e-pasta brīdinājumus.
 15. Displeja PHP versijaparāda, kuru PHP versiju izmantojat (tai jābūt vismaz 7), kurai ir milzīga ātruma ietekme. Jaunināšanu varat veikt sava resursdatora cPanel.
 16. Vaicājuma monitors – redzēt vislēnākos spraudņus, vaicājumus utt. (Labs P3 aizstājējs).
 17. Spraudņa organizators – ja instalējat kontaktinformācijas veidlapas spraudni, jūs, iespējams, nevēlaties, lai tas tiktu ielādēts katrā lapā (tikai jūsu kontaktinformācijas lapā). Spraudņa organizators ļauj jums kontrolēt, kuri spraudņi tiek ielādēti konkrētās lapās, ziņās un citā saturā.
 18. Automātiski optimizēt – ja jūs izmantojat GoDaddy, WP Engine vai citus resursdatorus, kuri ievieto kešatmiņas spraudņus melnajā sarakstā, šis spraudnis joprojām dod jums priekšrocības HTML / CSS / JavaScript (vienības GTmetrix + Pingdom) optimizēšanā, bet bez kešatmiņas saglabāšanas.
 19. WP hostinga veiktspējas pārbaude – norāda, vai servera darbība ir lēna un vai ir jāatjaunina ātruma tehnoloģija (PHP, MySQL, WordPress versijas).
 20. Labāka meklēšana Aizstāt – ja esat mainījis sava domēna www vai https versijas, šis spraudnis palīdz jums masveidā atjaunināt visas vietnes saites, lai atspoguļotu jauno versiju. Pretējā gadījumā jūs redzēsit “minimizēt novirzīšanas” kļūdas GTmetrix.

14. Izvairieties no spraudņiem ar augstu CPU

Šeit ir saraksts ar WordPress spraudņiem, kas palēninās jūsu vietnes darbību. Es aizņēmos šo sarakstu no a pastu uz WordPress Speed ​​Up Facebook grupa (pārsteidzoša grupa), bet pievienoju arī dažus sevi.

* Pie izplatītajiem vainīgajiem pieder saistītie pastu, statistikas dati, vietnes karte, tērzēšana, kalendārs, lapu veidotāji un spraudņi, kas veic notiekošu skenēšanu / procesus vai rāda augstu CPU GTmetrix.

 1. AddThis
 2. AdSense klikšķu krāpšanas uzraudzība
 3. Viss-vienā notikumu kalendārs
 4. Rezerves draugs
 5. Bebru būvētājs
 6. Labākas WordPress Google XML vietnes kartes
 7. Broken Link pārbaudītājs (izmantojiet Dr. Link Check)
 8. Pastāvīgs kontakts WordPress
 9. Sazinieties ar 7. veidlapu
 10. Ar kontekstu saistītās ziņas
 11. Digi Auto saites
 12. Disqus komentāru sistēma
 13. Divi celtnieks
 14. Essential Režģis
 15. Skatīt pilnu 65 lēno spraudņu sarakstu

Vaicājuma monitors atradīsit arī savus lēnākos spraudņus …

Query Monitor Lēni spraudņi

Cilne GTmetrix ūdenskritums ir vēl viena metode …

Lēns WordPress spraudnis

15. Padariet attēlus ātrāk ielādējamus

Vai zinājāt, ka attēlus var optimizēt 20 dažādos veidos? Man nebija ne mazākās nojausmas, ka pirms šī raksta rašanās ir tik daudz veidu, it īpaši, ja ņem vērā kešatmiņas saglabāšanu, slinku ielādi, Cloudflare opcijas, EXIF ​​datu noņemšanu, CSS sprites un pat optimizē tos SEO.

Attēlu optimizācijas TOC

Šeit ir GTmetrix attēlu optimizācijas vienumu saraksts (es apskatīšu galvenos):

Attēla optimizācija GTmetrix

Zaudējumus saspiestu attēlus Izmantot spraudni, piemēram, IedomājiesShortPixel, Smush, vai Krakens (visi dara vienu un to pašu), kas noņem arī EXIF ​​datus (ISO, datums, laiks, vai ir izmantota zibspuldze un cita nevajadzīga informācija par fotoattēlu), kas noņemot, nedaudz ātrāk ielādēsies.

Iedomājieties optimizēt attēlus augšupielādējot

Pasniedziet samazinātu attēlu – atrodiet lielizmēra attēlus un mainiet tos atbilstoši pareizajiem izmēriem). Lai tos atrastu, varat izmantot GTmetrix, un tie arī nodrošinās jums pareizu platumu / augstumu.

kalpojoši attēli

Norādiet attēla izmērus – nozīmē, ka attēla HTML vai CSS ir jānorāda platums / augstums. Paņemiet šos izmērus no GTmetrix, atrodiet attēlu un pievienojiet platumu / augstumu.

Attēla izmēru norādīšana

16. Atstājiet EIG hostingu

Tam pašam briesmīgajam uzņēmumam pieder Bluehost, HostGator un vairāk 60 dažādi hostinga uzņēmumi. Viņi ir pazīstami kā esošo uzņēmumu pirkšana un izmaksu samazināšana, iesaiņojot vairāk cilvēku vienā serverī, kā arī straumēšanas atbalsts (ilgāks gaidīšanas laiks). Arī GoDaddy nav labs – ir daudz labākas iespējas, piemēram, SiteGround, Cloudways un WP Engine.

EIG-zīmolu saraksts

Kā pārbaudīt, vai jūsu hostings ir lēns
Palaidiet savu vietni cauri bytecheck.com un pārbaudiet savu TTFB (laiks līdz pirmajam baitam). Ideālā gadījumā tā vajadzētu būt <320 ms. Šis un samazināt servera reakcijas laiku Ieskats PageSpeed ​​Insights ir labi rādītāji.

Samaziniet servera reakcijas laiku līdz 200 ms

ES izmantoju Vietne un ir 200 ms reakcijas laiki ar 100% GTmetrix rādītājiem un .4s Pingdom slodzes laiki. Pārbaudiet mitināšanu, izpildiet pats savus testus vai noklikšķiniet uz manām lapām, lai redzētu, cik ātri tās tiek ielādētas. Viņi tika novērtēti par galveno viesi 26 Facebook aptaujās un ir pasaules labāki nekā EIG (Bluehost, HostGator), Ej tēti, un slikti saimnieki, kas vienā serverī iesaiņo pārāk daudz cilvēku. Viņi ir ieteica WordPress, darīt bezmaksas migrācija, un es izmantoju viņu daļēji veltīts plāns.

Pārslēgšanās uz vietni

Vietnes zemes ielādes laika migrācija

Bluehost uz SiteGround GTmetrix

HostGator vietnei

SiteGround GTmetrix

Vietnes zemes Google PageSpeed ​​Insights

100 perfekts rādītājs vietnē SiteGround

Vietnes zemes ģenēze

Ātrums, ko nodrošina vietneGround

Vietnes zemes GTmetrix pārskats

Saīsināts ielādes laiks vietnē SiteGround

Jauni vietņu reakcijas laiki vietnē

HostGator vietņu migrācijai

Vietnes zemes atbildes laiki vietnē Joomla

Pāreja uz vietni Hostings

Vietnes zemes raķete Iedomājieties Combo

Joomla GTmetrix vietnē SiteGround

Ieskats vietnē SiteGround PageSpeed

Vietnes zeme Joomla

Vietnes zemes saīsināts ielādes laiks

Vietnes zemes ātra mitināšana

Jauni Pingdom rezultāti vietnē SiteGround

Jauns vietnes atbildes laiks

Vietnes reakcijas laika uzlabošana

2019. gada hostinga aptauja

2017-WordPress-Hostings-FB-Aptauja

Elementor mitināšanas ieteikumi

2019. gada jūlija mitināšanas ieteikums

WordPress-Host-Poll-Aug-2018

Kopīgota mitināšana-Aptauja-2017

2019. gads-Hostings-aptauja

Doties uz hostinga uzņēmumu

WordPress-Hostings-Aptauja-2017

Pārvaldīts-hostings-aptauja

WooCommerce-Hosting-FB-Poll

2016. gads - tīmekļa mitināšana-aptauja

Best-WordPress-Hostings-Provider-Poll

Labākā tīmekļa mitināšana-2019-aptauja

WP draudzīga hostinga aptauja

2016-WordPress-Hostings-FB-Aptauja

Elementor iecienītākais hostings

2018. gada mitināšanas ieteikumi

WordPress mitināšanas aptauja 2018. gada septembris

Pārvaldīts-WordPress-Hostings-Aptauja-2017

2019. gads-Saimnieki-Aptauja-1

Hostings-aptauja par ātrumu

WordPress-Hostings-Aptauja-jūnijs-1

Vietnes ieteikumi

2014. gads - Pārvaldīts-WordPress-Hostings-FB-Aptauja

Labākā tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēja aptauja

Hostings-Poll-2019. gada februāris

Hostings-Ieteikumi-Aptauja

Bluehost vs SiteGround

WordPress tīmekļa mitinātāja aptauja

Godaddy uz SiteGround migrāciju

EIG-to-SiteGround

Vietnes zemes migrācija

Godaddy-to-SiteGround

Vietnes pamatne

OMM-on-SiteGround

Es izmantoju vietni SiteGround, jo…

 1. Mana GTmetrix + Pingdom ziņojumi runā paši par sevi
 2. Manas lapas tiek ielādētas uzreiz (ja vēlaties, noklikšķiniet uz tām)
 3. Ātri ātruma tehnoloģija (PHP 7.3, NGINX, SG optimizētājs, Mākoņa uzliesmojums)
 4. Ieteica Raugs, WordPress, Ivica no plkst WordPress Speed ​​Up
 5. Bezmaksas Šifrēsim SSL, viegli izmantot cPanel, un funkcijas e-komercija
 6. WordPress atbalsts ir nepārspējams pat bez GoGeek prioritārā atbalsta
 7. GrowBig nāk ar pieturvietām, vairāk krātuves un vairāk servera resursiem (ritiniet uz leju līdz “mēs piešķiram jums nepieciešamos resursus” un virziet kursoru virs serveris cilne)
 8. GoGeek nāk ar vēl vairāk servera resursiem, krātuvi, prioritāro atbalstu
 9. Bezmaksas migrācija, migrētāja spraudnis, un a 30 dienu naudas atdošanas garantija
 10. Daudz uzslavu par Reddit, Facebook sarunas, Twitter, TrustPilot
 11. Daudzas uzslavas Facebook vietnē: # 1, # 2, # 3, # 4, # 5, # 6, # 7# 8, # 9, # 10# 11
 12. Daudzi cilvēki jau ir migrējuši un ievietojuši rezultātus Twitter: # 1, # 2, # 3, # 4, # 5, # 6# 7, # 8, # 9, # 10, # 11, # 12, # 13, # 14, # 15, # 16, # 17, # 18, # 19, # 20, # 21, # 22, # 23, # 24, # 25, # 26, # 27, # 28, # 29, # 30, # 31, # 32, # 33, # 34, # 35, # 36, # 37

Affiliate atruna – ja reģistrējaties vietnei SiteGround, izmantojot filiāles saite Es jums bez jebkāda rēķina ziedošu komisijas daļu. Katru gadu es ziedoju USD 3 000 USD GoFundMe kampaņas (2018. gads bija jāpabaro izsalkušie Denverā, bet 2017. gads bija viesuļvētras Hārvijs). Jūsu atbalsts palīdz, un es tiešām to novērtēju. Es cenšos padarīt savus pārskatus objektīvus un pamatotus pierādījumi formā Facebook aptaujas, tvīti, un īstas sarunas. Ja nevēlaties to izmantot, rīkojieties šādi nesaistīta saite vietnei SiteGround. Jebkurā gadījumā es patiešām uzskatu, ka viņi ir vislabākie mitinātāji un ka jūsu vietne darbosies ātrāk / vienmērīgāk. Veiciet pētījumu Google un Facebook grupās, un jūs atradīsit lielāko daļu cilvēku saki to pašu.

VietneiGround ir 3 plāni:

Vietnes WordPress mitināšana

Augstākajos plānos ir vairāk servera resursi (# 1 faktors WordPress optimizācijas rokasgrāmatā). Lūk, pilna salīdzināšanas tabula, bet GrowBig dod jums apmēram 2x vairāk servera resursu nekā StartUp, un GoGeek ir daļēji veltīta mitināšana kas dod jums vēl vairāk. GrowBig un jaunākās versijas nodrošina bezmaksas migrācija, iestudēšana, uzlabota kešatmiņa un spēja mitināt vairākas vietnes. GoGeek nodrošina prioritāru atbalstu. Viņu mākoņa mitināšana ir diezgan lēta cena – USD 80 mēnesī.

To var redzēt viņu vietnēs funkcijas lapa:

Vietnes zemes-servera-resursu salīdzinājums

Viens no daudzajiem pavedieniem …

Iecienītākais Web-Host

17. Jauniniet kešatmiņas spraudni

WP raķete vairākās Facebook aptaujās tika novērtēts kešatmiņas spraudnis Nr. 1:

2016. gada labākā kešatmiņas spraudņa aptauja

2019. gada kešatmiņas spraudņa aptauja

Swift vs WP Rocket

2016. gada kešatmiņas spraudņa aptauja

Labāko kešatmiņas spraudņu 2018. gada aptauja

wp raķete vs w3 totla kešatmiņa

Kas ir tik labs par WP Rocket??

 • Tas dod lieliskus rezultātus (to es izmantoju)
 • Satriecošs atbalsts + plaša dokumentācija
 • Tas ir viens no vieglāk konfigurējamiem kešatmiņas spraudņiem (skat. Manu pamācību)
 • Tam ir liela savietojamība ar tēmām / spraudņiem, un tas nedrīkst sagraut jūsu vietni
 • Tas vienmēr tiek papildināts ar jaunām funkcijām (daudzi kešatmiņas spraudņi netiek bieži atjaunināti)
 • Tam ir tādas funkcijas, kādas lielākajā daļā kešatmiņas spraudņu nav (datu bāzes tīrīšana, slinka ielāde, Google Analytics mitināšana lokāli, sirdsdarbības kontrole, integrācija gan ar Cloudflare, gan ar citiem CDN)

18. Izmantojiet vairākus CDN

Mēs zinām, izmantojot CDN padara jūsu vietni ātrāku.

Bet kā būtu ar vairāku CDN izmantošanu? Atbilde ir jā, tas palīdz vēl vairāk. Tas ir tāpēc, ka katram CDN ir savs datu centru komplekts, un vairāk datu centru = ātrāka satura piegāde.

Mākoņu uzliesmojuma datu centri

Mākoņu uzliesmojuma datu centri

StackPath datu centri

StackPath-datu centri

Kā to izdarīt

 • Reģistrējieties Mākoņa uzliesmojums (bezmaksas) un maksas CDN pēc jūsu izvēles (es izmantoju StackPath).
 • Lielākajai daļai kešatmiņas spraudņu ir iespēja integrēt gan Cloudflare, gan StackPath

Ar Cloudflare jūs to darīsit mainīt vārdu serverus

Mākoņa uzliesmošanas vārda serveru informācijas panelis

Izmantojot StackPath, jūs to darīsit izveidot CDN vietni, pēc tam ievadiet savu CDN URL savā kešatmiņas spraudnī..

StackPath CDN URL

WP-Rocket-CDN-Settings

19. Pievienojiet AMP lapas

Paātrinātas mobilās lapas ir Google projekts, kas mobilās lapas paātrina ielādi un piešķir jums AMP zīmogu mobilās meklēšanas rezultātos, kas izskatās jauki un, iespējams, var palielināt VKS.

Paātrinātas mobilās lapas

Norādījumi AMP pievienošanai

 • Instalējiet AMP WP spraudnim
 • Pielāgojiet iestatījumus (to ir daudz, sk. Zemāk)
 • Pievienojiet / pastipriniet / pievienojiet jebkurai savas vietnes lapai, lai redzētu, kā tā izskatās
 • Pagaidiet, kamēr Google pārmeklē jūsu vietni un pievieno AMP zīmogu
 • Apmeklējiet vietni Google meklēšanas konsoles AMP sadaļa lai redzētu kļūdas
 • Ieslēdz Paātrinātas mobilās saites Cloudflare ātruma iestatījumos (skat. zemāk)

Paātrinātu mobilo lapu spraudņa iestatījumi

Mākoņa uzliesmošanas paātrinātās mobilās saites

20. Uzrakstiet lapu Killer About Me

Padomā par to.

Lapa “Par” ir viena no visvairāk apskatītajām lapām jūsu vietnē.

Tad kāpēc tam netērēt vairāk laika? Savā par lapu es izveidoju 50 nejaušu un satraucošu lietu sarakstu. Man ir arī attēls ar mani un maniem kaķiem, manu ģimeni un citas personīgās fotogrāfijas – ieskaitot manu stāstu par to, kā es izveidoju 6 skaitļu / gadu emuāru.

About-Me-Page

Galvenās priekšrocības:

 • Vairāk laika pavadīju manā vietnē
 • Uzticēšanās (iespējams, kaut ko nopirks, izmantojot manu saistīto saiti)
 • Vairāk e-pastu ar cilvēkiem, kas dalās ar savu stāstu (kuru es mīlu)

21. Pievienojiet SSL

Google vēl grūtāk uzlauzts vietnēs, kas nav HTTPs 2018. gada jūlijā, kad viņi pārlūkprogrammā Google Chrome sāka rādīt “nav drošs”. Turklāt, ja jums ir likumīgs bizness, jums nepieciešama SSL.

Man bija bail pāriet uz SSL, kaut arī es strādāju ar pārsteidzošu izstrādātāju, ar kuru kopā esmu kopš 2011. gada. Man paveicās, ka viņš visu izdarīja pareizi, un mana trafika nemazinājās. Faktiski mans filiāļu pārdošanas apjoms pieauga (tā kā es domāju, ka cilvēki mani uzskatīja par likumīgāku emuāru).

HTTPS-pret-pozīcija

Kā pievienot SSL WordPress

Tiešām vienkāršs SSL

22. Filiāļu vietnēm ir jāpievieno pievienotā vērtība

Jā, tā ir mana vietne.

Arī es saņēmu sodu daudzas saistītās saites (plus es noalgoju saišu veidotāju, kurš izveidoja skices saites). Šis bija grūts laiks, un mana satiksme / finanses strauji kritās, jo biju spiests pārcelties atpakaļ uz savu vecāku māju, jo man nebija naudas. Filiāļu vietnēm jābūt īpaši uzmanīgām.

Affiliate-Link-Google-Sods

Apgūtās nodarbības:

 • Pievienojiet savam saturam vērtību, ne tikai iesakot produktus
 • Neiesakiet tikai saistītos produktus – iesakiet arī bezmaksas materiālus
 • Neuzpildiet savu saturu ar saistītām saitēm, 5 parasti ir daudz (man)
 • Apsveriet iespēju izveidot pārskatus par saistītajiem produktiem un to vietā izveidot saiti
 • Izmantojiet filiāles saites pārvaldības spraudnis izsekot statistiku par saistītajām saitēm
 • Izsekojiet, kuras saistītās saites cilvēki noklikšķina visvairāk, pēc tam piesaistot tos
 • Izveidojiet padziļinātu stūrakmeņu saturu (pamatnodarbības, kuras katrs apmeklētājs vēlas lasīt)
 • Neveidojiet tikai “sarakstu ierakstus” un vispirms uzskaitiet savus saistītos produktus (Google zina)

Vai vēlaties uzzināt, kā es nopelnīju 150 000 USD 2018. gadā? Izlasiet manu saistīto mārketinga apmācību.

23. Izmantojiet SEO draudzīgas tēmas

StudioPress motīvi (un viņu Genesis Framework) iesaka Yoast, Matt Cutts (no Google) un pat pats Matt Mullenweg. Es viņu Outreach Pro tēmu izmantoju kopš 2016. gada, un es to mīlu. Manai vietnei ir 100% GTmetrix punktu (strauji ielādējas), tajā praktiski nav saderības kļūdu ar spraudņiem, un tā ir ļoti pielāgojama StudioPress Genesis spraudņi.

@jm_cook @Skitzzo Es nopirku Genesis. AM ļaudis pirms daudziem gadiem bija iesūtījuši vairāk tēmu. Es atlīdzināju (dāvanu karti) AM personai, kura man sniedza padomu.

– Matt Cutts (@mattcutts) 2013. gada 27. jūnijs

@bgardner jo tas liks cilvēkiem domāt, ka es priekšroku dodu Genesis pār citiem tematiem. Pagaidiet, tā patiesībā ir;) – Joost de Valk (@yoast) 2012. gada 31. janvāris

StudioPress motīvi

Kas padara StudioPress motīvus tik labus?

 • Uzticamība – uzticas 200 000 cilvēku, ieskaitot tādus labākos WordPress lietotājus kā Yoast. Tīrs kods, dokumentācija katrai tēmai un bieža to tēmu un Genesis Framework atjaunināšana. Grunts līnija – man nav jāuztraucas par saderības problēmām, jauninot spraudņus, PHP, ar tēmu saistītu CPU patēriņu utt. Tas darbojas nevainojami.
 • Mobilam draudzīgs – visas StudioPress motīvas ir HTML5 + reaģējošas uz mobilajām ierīcēm.
 • Liela kopienaGenesis WordPress (Facebook grupā) ir 10 000 dalībnieku.
 • Spraudņi – visi StudioPress spraudņi ir viegli un praktiski neko nepievieno laika ielādei.
 • Ļoti pielāgojams – StudioPress ” Outreach Pro tēma izskatās, ka tas ir paredzēts baznīcām, bet skaties uz manu mājas lapa. Tas neizskatās pēc iepriekš izstrādātas mājas lapas.

24. Vietējais SEO (Google vietējās vērtēšanas faktori)

Ja nodarbojaties ar vietējiem SEO, WordPress optimizēšana ir saistīta ar daudzām citām lietām. Šeit ir Google 2018. gada vietējās meklēšanas rangu faktori par kuriem Moz ziņo ik pēc 2 gadiem. “Google mans uzņēmums” ir kļuvis nozīmīgāks, sasniedzot 25,12%.

2018. gada vietējās meklēšanas rangu veidojošie faktori

Vietnes Google mans uzņēmums optimizēšana

* Google arvien vairāk ņem vērā to aktīvo uzņēmumu īpašnieku aktivizēšanu, kuri: izliek ziņas vietnē Google Posts, atbild uz pārskatiem, regulāri atjauno īpašus darba laikus, atbild uz jautājumiem, padara klientiem ērtāku tiešu darbību veikšanu ar GMB, izmantojot uzņēmuma URL.

Google mana biznesa logotips

Heyyyy. Jūs to izdarījāt līdz galam.

Pārbaudiet dažas citas manas apmācības, kas ir tikpat labas!

 • Yoast SEO rokasgrāmata
 • WordPress SEO ceļvedis
 • WordPress ātruma ceļvedis

Priekā,
Toms

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map