24 „WordPress“ SEO patarimai, kaip optimizuoti savo svetainę 2020 m

Jei ieškote mažiau akivaizdžių „WordPress“ SEO patarimų, turiu jums tik sąrašą.


Tikriausiai pakankamai girdėjote apie „Yoast“ žalią šviesą vieną gyvenimą. Štai kodėl šiame sąraše yra praktinių patarimų, peržengiančių „Yoast“, įskaitant visą SEO ir greičio optimizavimo papildinių sąrašą. Aš tai panaudojau, kad padidinčiau savo SEO tinklaraštį iki 3000 skaitytojų per dieną, kaip 1 žmogaus parodą.

Tiesiog perskaitykite, jūs tikrai kažko išmoksite.

1. Įdiekite tinkamus SEO papildinius

 • Mielių SEO – tikriausiai jau naudojate „Yoast“, tačiau dauguma žmonių netinkamai elgiasi su šiais dalykais: pamiršdami raktinių žodžių tankį, fragmentų kintamieji, masinis redaktorius, ir socialinis optimizavimas. Arba žiūrėkite mano „Yoast“ vadovėlį, kuris apima visus 4 žingsniai į Jogą: nustatymų konfigūracija, žiniatinklio valdytojo įrankiai, pagrindiniai raktiniai žodžiai, turinio SEO.
 • „Google“ svetainių rinkinys – Naujas „Google“ „WordPress“ papildinys, kuriame integruotos „Google Analytics“, „Search Console“, „AdSense“ ir „PageSpeed“ įžvalgos. Jis vis dar yra beta versija.
 • WP apžvalga – turtingo fragmento įskiepis (geriausias ten esantis TJO) ir yra tai, ką aš naudoju. Štai puslapis, kuriame jį naudoju. Tai puikiai atrodo, palaiko 14 duomenų tipų (įskaitant redaktorių apžvalgas, vartotojų apžvalgas ir receptus), tiekiama su 16 iš anksto paruoštų šablonų ir palaikoma „MyThemeShop“. „Viskas viename“ schema yra nemokama, tačiau labai minimali ir nepritaikyta. Kūrėjas atsisakė „WP Rich Snippets“. „WP Review“ yra lengva ir turi abi puses Laisvas ir pro versija su daugybe galimybių.
 • Lengvas turinys – TOC pridėjimas turi didžiulę SEO naudą. Tai skatina ilgą turinį, leidžia žmonėms susieti su konkrečiomis jūsų įrašo skiltimis, verčia spustelėti ir „Google“ gali jus apdovanoti peršokti į nuorodas naudojant vardo inkarai.
 • Automatiniai Alt atributai – automatiškai prideda alt tekstą prie vaizdų, neleidžiant jums jo pridėti rankiniu būdu (nuo tada, kai „WordPress“ nustojo tai daryti).
 • Sugedusių nuorodų tikrintuvas – vis dar lengviausias būdas surasti / ištaisyti nutrūkusias nuorodas, tačiau nuolatinis nuskaitymas sunaudoja didelius procesorius (būtinai jį išjunkite, kai baigsite).
 • Greitas puslapio / pranešimų peradresavimas – nemokamas peradresavimo papildinys, kurį galite naudoti tikrinimo klaidoms (sugadintiems puslapiams) ištaisyti „Google“ paieškos konsolėje („Yoast“ taip pat turi nustatymą).
 • Vėl paskelbti senus pranešimus – iš naujo nustato paskelbimo datas iki dabartinės dienos, kad visi jūsų įrašai paieškos rezultatuose atrodytų nauji. Tai šiek tiek pigu (atsižvelgiant į tai, kad faktiškai neatnaujinote savo įrašų su nauju turiniu), tačiau tai gali padidinti jūsų PR.
 • „Yoast Premium“ papildiniai – Aš jų nenaudoju, nes jie tiesiogiai nepadeda SEO, tačiau daugelis žmonių juos laiko. Parašiau apžvalgą apie „Yoast premium“, paaiškindama, kaip peradresavimus galima atlikti naudojant nemokamus papildinius. Keli raktiniai žodžiai nėra tokie naudingi, kaip jūs galite manyti, ir dėl kitos priežasties nemanau, kad verta 89 USD per metus..
 • WP raketa – Kelių „Facebook“ apklausų metu svarbiausias talpyklos papildinys įvertintas Nr. 1. Lengva nustatyti, duoda puikių rezultatų ir yra dažnai atnaujinama. Komplektuojama su daugeliu funkcijų, kurių dauguma talpyklos papildinių neturi (duomenų bazės valymas, tingus įkėlimas, vietinis „Google Analytics“ priegloba, širdies ritmo valdymas ir integravimas su „Cloudflare“ ir kitais CDN).
 • Analitika – rodo „Google Analytics“ metriką tiesiogiai „WordPress“ informacijos suvestinėje.
 • Tikrai paprastas SSL – automatiškai sukonfigūruoja svetainę SSL. Vis tiek turite prisijungti prie SSL (aš naudoju nemokamą Užšifruokime SSL kuris pateikiamas kartu su „SiteGround“).

2. Pasinaudokite naujomis raktinių žodžių tyrimo priemonėmis

Atsakykite visuomenei – nuskaito raktinius žodžius iš „Google“ automatinio užbaigimo ir sukuria vaizdinį raktinių žodžių žemėlapį. Suskirstykite raktinius žodžius į klausimus, prielinksnius ir palyginimo raktinius žodžius. Kuo žalesnis apskritimas, tuo daugiau paieškų raktinis žodis turi. Tai ne tik puikus būdas rasti raktinius žodžius, bet ir įsitikinti, kad jūsų turinys yra išsamus ir atsakoma į visus žmonių užduodamus klausimus.

„Yoast“ raktiniai žodžiai - „AnswerThePublic“

„Moz“ raktinių žodžių naršyklė – panašus į „Google“ raktinių žodžių planavimo priemonę, tik daug geresnis, nes jis skirtas specialiai SEO, o raktinių žodžių planavimo priemonė yra sukurta „AdWords“. Rodo konkurenciją natūralių rezultatų (KP yra „AdWords“), mėnesio paieškos apimtį ir turi filtrus, skirtus sugrupuoti panašius raktinius žodžius, kad nespausdintum tų pačių raktinių žodžių (labai patogi funkcija).

„Moz“ raktinių žodžių pasiūlymai

„Google“ automatinio užbaigimo gudrybės – Ar žinojai, kad naudodamas pabraukimo ženklą „Google“ gali užpildyti tuščią dalį? Tiesiog įsitikinkite, kad baigėte pabraukti ženklą _ ir galite rasti visą raktinių žodžių, apie kuriuos kitaip nežinojote, sąrašą. Aš asmeniškai šį triuką naudoju labai daug.

„Google“ automatinis užpildymas-užpildymas-tuščias-1

„MozBar“ – „Chrome“ plėtinys, leidžiantis „Google“ naudoti bet kurį raktinį žodį ir pamatyti kiekvieno rezultato DA (domeno valdžia) ir PA (puslapio autoritetas). Kuo jie aukštesni, tuo konkurencingesnis raktinis žodis. Patikrinkite savo DA „Moz Link Explorer“ ir konkuruoti su svetainėmis, kuriose yra panaši DA.

„MozBar“ raktinių žodžių konkursas

Būtina ištirti raktinių žodžių konkurenciją. Nenorite kurti turinio, už kurį niekada nepateiksite savo reitingo. Geriausias rodiklis yra, jei „Google“ raktinį žodį naudojate, trumpas (silpnas) turinys yra geriausiuose rezultatuose. Jei galite sukurti geresnį, išsamesnį turinį, tai greičiausiai yra geras raktinis žodis.

Raktinių žodžių konkurencija

3. Pamirškite apie raktinių žodžių tankį

„Yoast“ SEO analizė apdovanoja jus žaliais žiburiais, kai pateikiate rekomendacijas. Problema ta, kad dažniausiai tai susiję su raktinių žodžių naudojimu, ir puslapio SEO yra daugiau nei tai.

Ką turėtų pasakyti Yoast:

ĮSPĖJIMAS: įvedę raktinius žodžius į savo turinį / fragmentus, jie atrodo šlamšti. Ar galvojote parašyti SEO pavadinimą + meta aprašą, kad padidintumėte PR? Kiekviename „Google“ rezultate bus naudojamas raktinis žodis – kodėl kas nors spustelėtų jūsų nuorodą? Taip, turėtumėte naudoti raktinį žodį puslapio pavadinime, URL, SEO pavadinime ir meta aprašyme (svarbiausiose vietose) …, tačiau nerašykite raktinių žodžių tik norėdami gauti žalią šviesą.. Pamirškite apie raktinių žodžių tankį ir raktinius žodžius paantraštėse … pridėkite turinio lentelę, kad galėtumėte tvarkyti ilgesnius įrašus, naudoti vaizdo įrašus, infografiką, raiškius fragmentus, bendrai naudojamus vaizdus ir jautiena iki plono turinio kad jis būtų geresnis (išsamesnis) nei populiariausi paieškos rezultatai.

Čia yra „Yoast“ apžvalga:

Mielių SEO analizė

4. Venkite Yoast fragmentų kintamųjų

„Yoast“ nustatymuose jie suteikia galimybę naudoti fragmentų kintamieji kurie veikia kaip SEO pavadinimų ir meta aprašymų šablonai. Visada geriau rašyti tinkintus ir niekada neturėtumėte pasikliauti šablonais, nes jie nėra optimizuoti raktiniams žodžiams, simbolių ilgiui (žalia juosta) ar PR.

Mielės fragmentas-kintamieji

5. Padidinkite PR naudodami „Yoast“ masinį redaktorių

Masinis „Yoast“ redaktorius leidžia peržiūrėti visus savo SEO pavadinimus ir meta aprašymus, rankiniu būdu nežiūrint kiekvieno puslapio / įrašo. Turėtumėte įsitikinti, kad jie yra optimizuoti raktiniams žodžiams, simbolių ilgiui ir PR. Masiniame redaktoriuje nėra žaliosios juostos (nustato simbolių ilgį) ir joje nėra sukoncentruoti raktiniai žodžiai, todėl turėsite atsiminti tai. Bet jūs galite greitai pamatyti, ar jie gerai skaito, ir privilioti žmones spustelėti jūsų nuorodą, ar ne.

„Yoast-Bulk-Editor“

6. Optimizuokite turinį socialiniam bendrinimui

Norite, kad jūsų turinys būtų tinkamai suformatuotas „Facebook“ / „Twitter“?

„facebook-share“

1 žingsnis: Įgalinkite „Open Graph“ meta duomenis „Yoast“ „Facebook“ ir „Twitter“ skirtukuose:

„Yoast-Social-Meta-Data“

2 žingsnis: Redaguokite puslapį / įrašą, tada spustelėkite nuorodą „bendrinti“ „Yoast“. Įkelkite pasirinktinius vaizdus „Facebook“ (1200 x 630 pikselių) ir „Twitter“ (1024 x 512 pikselių). Taip pat galite tinkinti kiekvieno socialinio tinklo pavadinimą + aprašą, kuris pagal numatytuosius nustatymus yra SEO pavadinimas + meta aprašymas. Tai labai naudinga, kai vykdote padidintus „Facebook“ skelbimų įrašus ir norite skirtingo teksto.

yoast-social-media-optimization

7. Tikslas 3000 žodžių

Tai logiška.

Ilgesnis turinys geriau uždengia temą nei trumpas turinys. Žmonės taip pat praleidžia daugiau laiko jūsų puslapyje, nes jis atrodo naudingesnis ir yra linkę susieti bei bendrinti įrašą.

vidutinis turinio ilgis

Kai kurie mano įrašai yra daugiau nei 4000 žodžių …

„WordPress“ žodžių skaičius

8. Pridėkite turinį

Kurti 3 000 žodžių straipsnių gali atrodyti bauginančiai, tačiau pradėti lengviau nuo turinio. Tai turi didžiulę SEO naudą, tokią kaip „Google“ apdovanojimai peršokti į nuorodas naudojant pavadinti inkarais, ir leidžia žmonėms susieti su konkrečiais skyriais. Tai taip pat padidina laiką, praleidžiamą puslapyje.

Kaip sukurti HTML turinį
Turinys HTML atrodo taip …

Kiekvienos paantraštės HTML atrodo taip …

Pirmasis punktas

Antras punktas

Trečias punktas

Arba galite išbandyti Paprastas turinio papildinys.

9. Sukurkite išsamų turinį

„Google“ netenkina daugiau nei išsamus turinys. Galite „optimizuoti“ viską, ko norite, bet jei jūsų turinys nepakankamai aprėpia temas, ko gero, kieno nors kito turinys.

Atsakykite visuomenei pasako visus „klausimo raktinius žodžius“, kurių žmonės ieško tema. Tai puikus būdas įsitikinti, kad atsakote į populiariausius klausimus, kuriuos nori žinoti žmonės.

„Yoast“ raktiniai žodžiai - „AnswerThePublic“

10. Pridėti turtingus fragmentus

WP peržiūros papildinys „MyThemeShop“ yra įskiepis, kuriam aš naudojuosi turtingi fragmentai ir turi Laisvas ir pro versiją (abu yra puikūs). Vengčiau „Viskas viename“ schemos (nemokama, tačiau jai nereikia pritaikyti), taip pat „WP Rich Snippets“ (kūrėjas atsisakė jos ir nesuderinamas su PHP 7). Anksčiau naudodavau „WP Rich Snippets“, bet jis pažodžiui neatnaujino papildinio 2 pilnus metus.

Kodėl aš naudoju WP apžvalgą kaip savo turtingų fragmentų papildinį

 • Palaiko 14 duomenų tipų
 • Jis lengvas (greitai įkeliamas)
 • Komplektuojama su 16 iš anksto paruoštų šablonų
 • „MyThemeShop“ ją dažnai atnaujina
 • Tai labai galima pritaikyti (štai puslapis, kuriame aš jį naudoju)
 • Kelios įvertinimo sistemos su pasirenkamais vartotojų atsiliepimais

Struktūrizuotos duomenų peržiūros žvaigždės

11. Pridėkite paskelbimo datas prie įrašų

Jei turite įrašų, kuriuose neskelbiama laiko, pridedant paskelbimo datą jūsų turinys atrodo šviežias:

Paskelbimo data

1 žingsnis: „Yoast“ įgalinkite „data fragmento peržiūroje“ (SEO > Paieškos išvaizda > Turinio tipai).

Data pagal fragmentą-peržiūra - mielės

2 žingsnis: Papildyti po modifikuotos datos į pranešimų viršų. Štai kodas:

Paskutinį kartą keistas: <?php the_modified_date (); ?>

Jei naudojate „Genesis Framework“, naudokite „Genesis“ paprastas redagavimas:

Įrašas-meta

Tai turėtų atrodyti maždaug taip:

Įėjimo įrašo modifikuota data

3 veiksmas (neprivaloma)Įdiekite Iš naujo paskelbkite senų pranešimų papildinį. Atkuriant visų įrašų paskelbimo datą, nustatoma dabartinė diena, atnaujinama data paieškos rezultatuose ir visas turinys atrodo naujas. Žinoma, tai yra šiek tiek pigu, nes jūs tikrai neatnaujinote turinio, tačiau tai gali žymiai padidinti PR.

Vėl paskelbti senus pranešimus

12. Gaukite „Google“ siūlomus fragmentus

Galiausiai „Google“ pasirenka, kas (ir jei) ką nors gauna rodomas fragmentas, tačiau yra tikrai būdų juos optimizuoti. Tai leidžia „# 0“ pozicijai ir suteikia 2 rezultatus.

3 tipiški fragmentai:

 • Atsakymai
 • Sąrašai
 • Stalai

Teminiai fragmentai

Kaip gauti pateiktų fragmentų „Google“

 • Taikykite pagal raktinį žodį ten, kur nori žmonės glaustas atsakymas
 • Naudokite „Moz“ raktinių žodžių naršyklė nustatyti raktinius žodžius
 • Norėdami rasti dar daugiau raktinių žodžių, naudokite „Atsakyti visuomenei“
 • Pasirinkite, ar atsakymas turėtų būti pastraipa, sąrašas ar lentelė
 • Suprojektuokite gražią grafiką (arba nufotografuokite), apibūdinančią raktinį žodį
 • Naudokite optimalų simbolio ilgį (žr. Nuotrauką žemiau, padarytą iš Moz)
 • Sukurkite faktais pagrįstą turinį su kokybės nuorodomis (nuorodos, grafika ir kt.)
 • Taikykite pagal raktinius žodžius, kurie jau turi pateiktą fragmentą, tačiau blogai dirba
 • Jei siekiate atsakymo laukelio, nukreipkite į raktinį žodį naudodami tikslią atitiktį
 • Įsitikinkite, kad esate 1-ame raktinio žodžio puslapyje, jei ne, patobulinkite turinį

Optimalių matomų fragmentų ilgis

13. Įdiekite „WordPress Speed“ papildinius

Aš išbandžiau šiuos papildinius ir daugumą jų naudoju savo svetainėje.

 1. WP raketa – Svarbiausias talpyklos papildinys daugelyje „Facebook“ apklausų. Jums nereikia 3–7 papildinių iš šio sąrašo, jei naudojate „WP Rocket“, nes jame yra šios funkcijos.
 2. WP greičiausias talpykla – Nr. 1 nemokamas talpyklos papildinys daugelyje apklausų. Taip pat lengvai konfigūruojamas, turi „Cloudflare“ + kitų CDN parinkčių, tačiau jam trūksta „WP Rocket“ funkcijų.
 3. WP-Optimizuoti – išvalo šlamšto, šiukšlių ir kitų šlamšto failų duomenų bazę.
 4. Tingus krovinys – vilkina nuotraukų įkėlimą, kol vartotojai slinka žemyn ir jas mato (pagerina įkėlimo laiką, bet nuolat kraunasi nuotraukas, nes slinkdama erzina).
 5. Tingus krūvis vaizdo įrašams – delsiama įkelti vaizdo įrašus / „iframe“, kol vartotojai slink žemyn ir juos mato. Vaizdo įrašus reikia įkelti amžinai – tai gali nustumti daug sekundžių.
 6. CDN įgalintuvas – lengvai nustatykite savo turinio pristatymo tinklą (naudoju „StackPath“).
 7. CAOS (priglobti „Google Analytics“ vietoje) – nustato „sverto naršyklės talpyklos“ elementą „GTmetrix“, priglobdamas „Google Analytics“ stebėjimo kodą vietoje.
 8. CAOS (pagrindiniai žiniatinklio šriftai vietoje) – ištaiso „Google Font“ klaidas „GTmetrix + Pingdom“, atsisiųsdamas „Google“ šriftus ir sukurdamas jam stiliaus lentelę.
 9. Įsivaizduok / „ShortPixel“ / Smushasvaizdo optimizavimas (be nuostolių suspaudimas, pakeiskite vaizdų dydį, pašalinkite EXIF ​​duomenis). Visi jie yra panašūs – jums reikia tik vieno.
 10. Nurodykite vaizdo matmenis – prideda jūsų vaizdo HTML plotį / aukštį, „GTmetrix“ elementą. Jis veikia tik vaizdų redagavimo priemonėje esantiems atvaizdams, neveikia atvaizdams puslapių kūrimo priemonėse, valdikliuose ar bet kokiose srityse, nepriklausančiose vaizdinei redagavimo priemonei..
 11. AMP skirtas WPprideda AMP puslapiai kad mobilieji puslapiai būtų greičiau įkeliami, ir jūsų svetainei suteikiama „AMP antspaudas“ mobiliųjų paieškos rezultatuose, o tai gali padidinti PR.
 12. WP Išjungti / „Clearfy“ – išjungiamos nereikalingos „WordPress“ šerdies funkcijos (atkūrimai, atkūrimai, širdies ritmo API, REST API ir kiti dalykai, kurių jums nereikia 99 proc.). Abu papildiniai yra panašūs ir turi ir kitas greičio ypatybes.
 13. Hario „Gravatar“ talpyklatalpina „Gravatars“, todėl komentarai įkeliami greičiau.
 14. „GTmetrix“, skirta „WordPress“ – Sekite įkrovos laikus ir nustatykite įspėjimus el. paštu.
 15. Rodyti PHP versijąrodo, kokią PHP versiją naudojate (turėtų būti bent 7), kuri daro didžiulį greitį. Galite naujovinti naudodamiesi pagrindinio kompiuterio skydeliu „cPanel“.
 16. Užklausos monitorius – pamatyti lėčiausius papildinius, užklausas ir tt (geras P3 pakeitimas).
 17. Papildinių tvarkyklė – jei įdiegiate kontaktinės formos papildinį, greičiausiai nenorite, kad jis būtų įkeltas kiekviename puslapyje (tik jūsų kontaktiniame puslapyje). „Plugin Organizer“ leidžia valdyti, kurie papildiniai įkeliami į konkrečius puslapius, įrašus ir kitą turinį.
 18. Autoptimizuoti – jei naudojate „GoDaddy“, „WP Engine“ ar kitus kompiuterius, kurie įtraukia juodąjį sąrašą talpyklos papildinius, šis įskiepis vis tiek suteikia HTML / CSS / „JavaScript“ („GTmetrix“ elementų + „Pingdom“ elementų) optimizavimo pranašumus, tačiau be talpyklos.
 19. WP prieglobos efektyvumo patikrinimas – nurodo, ar jūsų serveris lėtas ir ar reikia atnaujinti jūsų spartos technologiją (PHP, MySQL, WordPress versijas).
 20. Geresnė paieška pakeiskite – jei pakeitėte savo domeno www arba https versijas, šis papildinys padeda masiškai atnaujinti visas jūsų svetainės nuorodas, kad jos atspindėtų naująją versiją. Priešingu atveju „GTmetrix“ pamatysite klaidų sumažinimo klaidą.

14. Venkite aukšto procesoriaus papildinių

Čia yra „WordPress“ papildinių, kurie sulėtins jūsų svetainę, sąrašas. Aš pasiskolinau šį sąrašą iš a paštu ant „WordPress“ paspartinti „Facebook“ grupę (nuostabi grupė), bet taip pat pridėjau keletą savęs.

* Dažni kaltininkai yra susiję įrašai, statistika, svetainės schema, pokalbiai, kalendorius, puslapių kūrėjai ir papildiniai, kurie vykdo nuolatinį nuskaitymą / procesą arba rodo aukštą procesoriaus rodymą „GTmetrix“.

 1. „AddThis“
 2. „AdSense“ paspaudimų sukčiavimo stebėjimas
 3. Viskas viename įvykių kalendorius
 4. Atsarginis bičiulis
 5. Bebras statybininkas
 6. Geresnės „WordPress“ „Google XML“ svetainių schemos
 7. „Broken Link“ tikrintuvas (naudokite „Dr. Link Check“)
 8. Nuolatinis „WordPress“ kontaktas
 9. Susisiekite su 7 forma
 10. Kontekstiniai pranešimai
 11. „Digi Auto“ nuorodos
 12. „Disqus“ komentarų sistema
 13. „Divi Builder“
 14. Esminis tinklelis
 15. Žiūrėti visą 65 lėtų įskiepių sąrašą

Užklausos monitorius taip pat rasite lėčiausius papildinius …

„Query Monitor“ lėti įskiepiai

„GTmetrix“ krioklio skirtukas yra dar vienas metodas …

Lėtas „WordPress“ papildinys

15. Padarykite vaizdus greitesnius

Ar žinojai, kad vaizdus galima optimizuoti 20 skirtingų būdų? Net neįsivaizdavau, kad prieš rašant tą straipsnį yra tiek daug būdų, ypač kai atsižvelgiama į talpyklos kaupimą, tingų įkėlimą, „Cloudflare“ parinktis, EXIF ​​duomenų pašalinimą, CSS spragas ir netgi optimizuojant juos SEO.

Vaizdo optimizavimo TOC

Pateikiame „GTmetrix“ vaizdo optimizavimo elementų sąrašą (aprašysiu pagrindinius):

Vaizdo optimizavimas „GTmetrix“

Nenukreipkite vaizdų glaudinimo Naudoti įskiepį kaip Įsivaizduok„ShortPixel“, Smushas, arba Krakenas (visi daro tą patį dalyką), kuris taip pat pašalina EXIF ​​duomenis (ISO, data, laikas, ar buvo naudojama blykstė ir kita nereikalinga informacija apie nuotrauką), kurie pašalinus fotoaparatą, šiek tiek greičiau įsikels.

Įsivaizduokite, kaip optimizuoti vaizdus įkeliant

Pateikite mastelio atvaizdus – suraskite didelius vaizdus ir pakeiskite juos tinkamais matmenimis). Norėdami juos rasti, galite naudoti „GTmetrix“. Jie taip pat suteiks jums tinkamą plotį / aukštį.

aptarnauti padidintus vaizdus

Nurodykite vaizdo matmenis – reiškia, kad paveikslėlio HTML arba CSS turite nurodyti plotį / aukštį. Paimkite šiuos matmenis iš „GTmetrix“, suraskite vaizdą ir pridėkite plotį / aukštį.

Nurodykite vaizdo matmenis

16. Palikite EIG prieglobą

Tą pačią siaubingą įmonę valdo „Bluehost“, „HostGator“ ir daugiau 60 skirtingų hostingo kompanijų. Jie žinomi kaip esančių kompanijų pirkimas ir išlaidų sumažinimas, pakuojant daugiau žmonių tame pačiame serveryje, taip pat „srautinio perdavimo“ palaikymas (ilgesni laukimo laikai). „GoDaddy“ taip pat nėra gerai – yra daug geresnių variantų, tokių kaip „SiteGround“, „Cloudways“ ir „WP ​​Engine“.

EIG prekės ženklų sąrašas

Kaip patikrinti, ar jūsų hostingas lėtas
Vykdykite savo svetainę bytecheck.com ir patikrink savo TTFB (laikas iki pirmo baito). Idealiu atveju turėtų būti <320 ms. Tai ir sutrumpinti serverio reakcijos laiką „PageSpeed ​​Insights“ yra geri rodikliai.

Sumažinkite serverio reagavimo laiką iki 200 ms

aš naudoju „SiteGround“ ir turėti 200 ms reakcijos laikas su 100% „GTmetrix“ balais ir .4s „Pingdom“ apkrovos laikai. Patikrinkite prieglobą, atlikite savo testus arba spustelėkite mano puslapius, kad pamatytumėte, kaip greitai jie įkeliami. Jie buvo įvertinti pirmaujančia šeimininke per 26 „Facebook“ apklausas ir yra geresni už pasaulį EIG („Bluehost“, „HostGator“), Varyk Tėti, ir blogi kompiuteriai, kurie tame pačiame serveryje supakuoja per daug žmonių. Jie tokie rekomenduoja „WordPress“, daryti laisvos migracijos, ir aš naudojuosi jais pusiau skirtas planas.

Perjungimas į „SiteGround“

„SiteGround“ įkėlimo laiko perkėlimas

„Bluehost“ į „SiteGround GTmetrix“

„HostGator“ į „SiteGround“

„SiteGround GTmetrix“

„SiteGround“ „Google PageSpeed“ įžvalgos

100 puikių balų svetainėje

„SiteGround Genesis“

„SiteGround“ pateiktas greitis

„SiteGround GTmetrix“ ataskaita

Sutrumpintas „SiteGround“ įkrovos laikas

Nauji „SiteGround“ atsakymo laikai

„HostGator“ perkėlimas į „SiteGround“

„JoGla“ „SiteGround“ atsako laikas

Perjungta į „SiteGround“ prieglobą

„SiteGround Rocket“ Įsivaizduokite „Combo“

„Joomla GTmetrix“ svetainėje

„SiteGround“ „PageSpeed“ įžvalgos

„JoGla“ svetainėje

Sumažintas „SiteGround“ apkrovos laikas

Greitas „SiteGround“ priegloba

Nauji „Pingdom“ rezultatai „SiteGround“

Naujas „SiteGround“ reagavimo laikas

„SiteGround“ reagavimo laiko gerinimas

2019 m. Apklausa

2017-WordPress-Hostingas-FB-Apklausa

„Elementor“ prieglobos rekomendacijos

2019 m. Liepos mėn. Rekomendacija dėl prieglobos

„WordPress-Host-Poll-2018-rugpjūtis

Bendri priegloba-apklausa-2017

2019-Hostingas-Apklausa

Eiti į prieglobos įmonę

„WordPress-Hostingas-Apklausa-2017“

Tvarko-priegloba-apklausa

WooCommerce-Hostingas-FB-Apklausa

2016 m. - Žiniatinklio priegloba - apklausa

Geriausios „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjo apklausa

Geriausios žiniatinklio prieglobos-2019-apklausa

„WP Friendly Hosting“ apklausa

2016-WordPress-Hostingas-FB-Apklausa

Mėgstamiausias „Elementor“ priegloba

2018 m. Prieglobos rekomendacijos

„WordPress“ apklausa 2018. rugsėjis

Tvarko-WordPress-Hostingas-Apklausa-2017

2019-Šeimininkai-Apklausa-1

Hostingas-apklausa-už greitį

„WordPress“ priegloba-apklausa-birželio-1 d

„SiteGround“ rekomendacija

2014-Tvarko-WordPress-Hostingas-FB-Apklausa

Geriausios žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjo apklausa

Hostingas – apklausa – 2019 vasario mėn

Hostingas-rekomendacijos-apklausa

„Bluehost vs SiteGround“

„WordPress“ žiniatinklio prieglobos apklausa

„Godaddy“ į „SiteGround“ migraciją

EIG-to-SiteGround

„SiteGround“ migracija

„Godaddy-to-SiteGround“

„SiteGround-Backend“

OMM-on-SiteGround

Aš naudoju „SiteGround“, nes …

 1. Mano GTmetrix + Pingdom ataskaitos kalba pačios už save
 2. Mano puslapiai įkeliami akimirksniu (jei norite, spustelėkite juos)
 3. Greitas greičio technologija (PHP 7.3, NGINX, SG optimizatorius, Debesų liepsna)
 4. Rekomenduoja Mielės, „WordPress“, Ivica„WordPress“ paspartinti
 5. Laisvas Užšifruokime SSL, paprasta naudoti „cPanel“, ir funkcijos e-komercija
 6. „WordPress“ palaikymas yra neprilygstamas net neturint prioritetinės „GoGeek“ palaikymo
 7. „GrowBig“ ateina su inscenizavimu, daugiau saugyklos ir daugiau serverio išteklių (slinkite žemyn iki „paskirstome jums reikalingus išteklius“ ir užveskite pelės žymeklį ant serveris skirtukas)
 8. „GoGeek“ ateina su dar daugiau serverio išteklių, saugykla, prioritetų palaikymu
 9. Nemokama migracija, migratoriaus papildinys, ir a 30 dienų pinigų grąžinimo garantija
 10. Daug giriama Reddit, „Facebook“ pokalbiai, „Twitter“, „TrustPilot“
 11. Tonų pagyrų „Facebook“: # 1, # 2, # 3, # 4, # 5, # 6, # 7# 8, # 9, # 10# 11
 12. Daugelis žmonių jau perėjo ir paskelbė rezultatus „Twitter“: # 1, # 2, # 3, # 4, # 5, # 6# 7, # 8, # 9, # 10, # 11, # 12, # 13, # 14, # 15, # 16, # 17, # 18, # 19, # 20, # 21, # 22, # 23, # 24, # 25, # 26, # 27, # 28, # 29, # 30, # 31, # 32, # 33, # 34, # 35, # 36, # 37

Partnerių atsisakymas – jei užsiregistruosite „SiteGround“ naudodamiesi mano filialų saitas Aš paaukosiu komisijos dalį be jokių išlaidų jums. Kiekvienais metais aš paaukoju 3 000 USD „GoFundMe“ kampanijos (2018 m. Buvo norėta pamaitinti alkanus Denveryje, o 2017 m. Buvo uraganas „Harvey“). Jūsų palaikymas padeda ir aš tikrai tai vertinu. Aš stengiuosi, kad mano apžvalgos būtų nešališkos ir pagrįstos įrodymai formoje „Facebook“ apklausos, tweets, ir tikri pokalbiai. Jei nenorite jo naudoti, tai yra a nesusijęs ryšys į „SiteGround“. Bet kokiu atveju aš tikrai tikiu, kad jie yra geriausi šeimininkai ir kad jūsų svetainė veiks greičiau / sklandžiau … atlikite tyrimus „Google“ ir „Facebook“ grupėse ir rasite daugiausiai žmonių pasakyti tą patį.

„SiteGround“ turi 3 planai:

„WordGress“ svetainių talpinimas

Aukštesniuose planuose yra daugiau serverio ištekliai (Svarbiausias veiksnys „WordPress“ optimizavimo vadove). Štai pilna palyginimo lentelė, bet „GrowBig“ suteikia apie 2x daugiau serverio išteklių nei „StartUp“, o „GoGeek“ yra pusiau skirtas priegloba o tai suteikia dar daugiau. „GrowBig“ ir naujesnė versija suteikia nemokamą perkėlimą, išdėstymą, patobulintą talpyklą ir galimybę priglobti kelias svetaines. „GoGeek“ teikia prioritetinę paramą. Jų debesų priegloba yra gana didelė kaina – 80 USD / mėn.

Jūs galite pamatyti tai jų funkcijų puslapis:

„SiteGround-Server-Resursų palyginimas“

Viena iš daugelio gijų …

Mėgstamiausias žiniatinklio priegloba

17. Atnaujinkite savo talpyklos papildinį

WP raketa buvo populiariausias talpyklos papildinys keliose „Facebook“ apklausose:

2016 m. Geriausios talpyklos papildinio apklausa

2019 m. Talpyklos papildinio apklausa

„Swift vs WP Rocket“

2016 m. Talpyklos papildinio apklausa

Geriausių 2018 metų talpyklos papildinių apklausa

„wp raketa“ vs „w3 totla“ talpyklos

Kas yra taip gerai apie „WP Rocket“?

 • Tai duoda puikių rezultatų (aš tai ir naudoju)
 • Nuostabus palaikymas + išsami dokumentacija
 • Tai yra vienas iš lengviau konfigūruojamų talpyklos papildinių (žr. Mano mokymo programą)
 • Jis labai suderinamas su temomis / papildiniais ir neturėtų pažeisti jūsų svetainės
 • Jis visada atnaujinamas naujomis funkcijomis (daugelis talpyklos papildinių nėra atnaujinami dažnai)
 • Jame yra daugumos talpyklos papildinių funkcijų (duomenų bazės valymas, tingus įkėlimas, „Google Analytics“ priegloba vietoje, širdies ritmo valdymas, integracija tiek su „Cloudflare“, tiek su kitais CDN)

18. Naudokite kelis CDN

Mes žinome, naudodami CDN jūsų svetainė tampa greitesnė.

Bet kaip naudoti kelis CDN? Atsakymas yra taip, tai padeda dar labiau. Taip yra todėl, kad kiekvienas CDN turi savo duomenų centrų rinkinį, o daugiau duomenų centrų = greitesnis turinio pateikimas.

Debesų srauto duomenų centrai

„Cloudflare“ duomenų centrai

„StackPath“ duomenų centrai

„StackPath“ duomenų centrai

Kaip tai padaryti

 • Užsiregistruok Debesuota (nemokamas) ir jūsų pasirinktą mokamą CDN (aš naudoju „StackPath“).
 • Daugelyje talpyklos papildinių yra galimybė integruoti ir „Cloudflare“, ir „StackPath“

Su „Cloudflare“ jūs tai padarysite pakeisti vardų serverius

„Cloudflare“ vardų serverių informacijos suvestinė

Su „StackPath“ jūs tai padarysite sukurti CDN svetainę, tada įveskite savo CDN URL į talpyklos papildinį..

„StackPath“ CDN URL

WP-Rocket-CDN-Settings

19. Pridėti AMP puslapius

Pagreitinti puslapiai mobiliesiems yra „Google“ projektas, kuris paspartina mobiliųjų puslapių įkėlimą ir suteikia jums mobiliųjų įrenginių paieškos rezultatuose AMP antspaudą, kuris atrodo gražiai ir gali padidinti PR..

Pagreitinti mobilieji puslapiai

Nurodymai, kaip pridėti AMP

Pagreitinti mobiliųjų puslapių papildinio nustatymai

„Cloudflare“ pagreitintos mobiliosios nuorodos

20. Parašykite „Killer About Me“ puslapį

Pagalvok apie tai.

Jūsų puslapis apie yra vienas iš žiūrimiausių jūsų svetainės puslapių.

Taigi kodėl gi tam neskirdami daugiau laiko? Savo puslapyje apie mane sukūrė 50 atsitiktinių ir trikdančių dalykų sąrašą. Aš taip pat turiu savo ir mano kačių, mano šeimos ir kitų asmeninių nuotraukų nuotrauką, įskaitant mano istoriją apie tai, kaip aš sukūriau 6 paveikslų / metų dienoraštį.

Apie mane

Pagrindiniai privalumai:

 • Daugiau laiko praleidau savo svetainėje
 • Pasitikėjimas (labiau tikėtina, kad nusipirksite ką nors naudodamiesi mano dukterinės įmonės nuoroda)
 • Daugiau el. Laiškų, kuriuose žmonės dalijasi savo istorija (kuri man patinka)

21. Pridėti SSL

„Google“ dar sunkiau nugriauti ne HTTP svetainėse 2018 m. liepos mėn., kai „Google Chrome“ pradėjo rodyti „nesaugu“. Be to, jei esate teisėtas verslas, jums reikia SSL.

Bijojau pereiti prie SSL, nors dirbu su nuostabiu kūrėju, su kuriuo bendrauju nuo 2011 m. Tiesą sakant, padidėjo mano filialo pardavimai (nes aš manau, kad žmonės mane vertino kaip labiau teisėtą tinklaraštį).

HTTPS-prieš-padėtis

Kaip pridėti SSL prie WordPress

Tikrai paprastas SSL

22. Filialų svetainėse reikia sukurti pridėtinę vertę

Taip, tai yra mano svetainė.

Mane taip pat nubaudė daug dukterinių ryšių (plius aš pasamdžiau nuorodų kūrėją, kuris sukūrė eskizines nuorodas). Man tai buvo sunkus laikas, ir mano srautas / finansai smuko, nes buvau priverstas grįžti į savo tėvų namus, nes neturėjau pinigų. Partnerių svetainėse reikia būti ypač atsargiems.

„Affiliate-Link-Google“ - bausmė

Išmoktos pamokos:

 • Pridėkite vertę savo turiniui, o ne tik rekomenduokite produktus
 • Negalima rekomenduoti tik dukterinių produktų – rekomenduokite ir nemokamus dalykus
 • Nepapildykite savo turinio partnerių nuorodomis, 5 dažniausiai yra daug (man)
 • Apsvarstykite galimybę sukurti dukterinių produktų apžvalgas ir susieti su jomis
 • Naudokite filialų nuorodų tvarkymo papildinys sekti filialų nuorodų statistiką
 • Stebėkite, kurias dukterines įmones sieja žmonės, kurie jas spustelėja labiausiai, tada pasinaudokite tomis
 • Sukurkite išsamų kertinio akto turinį (pagrindinius vadovus, kuriuos kiekvienas lankytojas nori perskaityti)
 • Nekurkite tiesiog „sąrašų įrašų“ ir pirmiausia pateikite savo dukterinių produktų sąrašą („Google“ žino)

Norite sužinoti, kaip aš uždirbau 150 000 USD 2018 m.? Perskaitykite mano filialo rinkodaros vadovėlį.

23. Naudokitės SEO temomis

„StudioPress“ temos (ir jų „Genesis Framework“) rekomenduoja Yoastas, Mattas Cuttsas (iš „Google“) ir net pats Mattas Mullenwegas. Aš naudoju jų „Outreach Pro“ temą nuo 2016 m. Ir man tai patinka. Mano svetainė turi 100% „GTmetrix“ balų (greitai įkeliama), joje praktiškai nėra suderinamumo klaidų su papildiniais ir yra labai lengvai pritaikoma su „StudioPress“ „Genesis“ papildiniai.

@jm_cook @Skitzzo Aš nusipirkau „Genesis“. AM žmonės prieš daugelį metų atsiuntė temų pavyzdžių. Aš sumokėjau (dovanų kortelę) AM asmeniui, kuris man patarė.

– Matt Cutts (@mattcutts) 2013 m. Birželio 27 d

@bgardner nes tai privers žmones galvoti, kad aš palaikau „Genesis“, palyginti su kitomis teminėmis sistemomis. Palaukite, tai iš tikrųjų tiesa;) – Joost de Valk (@yoast) 2012 m. Sausio 31 d

„StudioPress“ temos

Kas daro „StudioPress“ temas tokias geras?

 • Patikimumas – pasitiki 200 000 žmonių, įskaitant aukščiausius „WordPress“ vartotojus, tokius kaip „Yoast“. Švarus kodas, kiekvienos temos dokumentacija ir dažni jų temų ir „Genesis Framework“ atnaujinimai. Apatinė eilutė – aš neturiu jaudintis dėl suderinamumo problemų, kai reikia atnaujinti papildinius, PHP, su tema susijusį centrinio procesoriaus vartojimą ir pan. Jis veikia sklandžiai..
 • Patogus mobiliesiems – visos „StudioPress“ temos yra reaguojančios į HTML5 +.
 • Didelė bendruomenė„Genesis WordPress“ („Facebook“ grupė) turi 10 000 narių.
 • Papildiniai – visi „StudioPress“ papildiniai yra lengvi ir praktiškai nieko neprideda, kad būtų galima įkelti laiką.
 • Labai pritaikomas – „StudioPress“ „Outreach Pro“ tema atrodo, kad jis skirtas bažnyčioms, bet pažvelk į mano pagrindinis puslapis. Tai neatrodo kaip iš anksto sukurtas pagrindinis puslapis.

24. Vietinis SEO („Google“ vietinio reitingo veiksniai)

Jei vykdote vietinį SEO, turite daugybę dalykų, kurie nėra „WordPress“ optimizavimas. Čia yra „Google“ 2018 m. Vietinės paieškos reitingo veiksniai apie kuriuos kas 2 metus praneša Mozas. „Google“ mano verslas tapo svarbesnis – 25,12 proc..

2018 m. Vietinės paieškos reitingo veiksniai

„Google“ mano verslo puslapio optimizavimas

* „Google“ vis labiau atsižvelgia į tai, kaip suaktyvinti verslo savininkus, kurie: skelbia „Google“ žinutėse, reaguoja į apžvalgas, nuolat atnaujina specialias darbo valandas, atsakinėja į klausimus, leidžia klientams patogiai atlikti tiesioginius veiksmus su GMB naudojant verslo URL.

„Google“ mano verslo logotipas

Ei. Tu sukūrei iki galo.

Peržiūrėkite keletą mano pateiktų vadovėlių, kurie yra tokie pat geri!

 • Mielių SEO vadovas
 • „WordPress“ SEO vadovas
 • „WordPress“ greičio gidas

Džiaugsmas,
Tomas

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map