24 WordPress SEO tipů pro optimalizaci vašich stránek v roce 2020

03.06.2020
SEO '24 WordPress SEO tipů pro optimalizaci vašich stránek v roce 2020
0 35 мин.

Pokud hledáte méně zřejmé tipy SEO pro WordPress, mám pro vás jen seznam.


Asi jste už jednou slyšeli o vašich zelených světlech dost na celý život. Z tohoto důvodu obsahuje tento seznam praktické tipy, které jdou daleko za hranice, včetně úplného seznamu doplňků SEO a optimalizace rychlosti. Použil jsem je k tomu, abych svůj blog SEO rozšířil na 3 000 čtenářů / den jako přehlídka pro 1 osobu.

Stačí si ji přečíst, určitě se něco naučíte.

1. Nainstalujte správné doplňky SEO

 • Váš SEO – Pravděpodobně už používáte Yoast, ale většina lidí tyto věci nedělá správně: zapomnění hustoty klíčových slov, proměnné úryvku, hromadný editor, a sociální optimalizace. Nebo si přečtěte můj Yoast tutorial, který pokrývá všechny 4 kroky k Yoast: konfigurace nastavení, Nástroje pro webmastery, fokusová klíčová slova, obsah SEO.
 • Google Site Kit – Nový plugin WordPress od Googlu, který integruje Google Analytics, Search Console, AdSense a PageSpeed ​​Insights. Je stále v beta verzi.
 • WP Review – bohatý plugin pro úryvky (nejlepší tam IMO) a to, co používám. Zde je stránka, na které ji používám. Vypadá skvěle, podporuje 14 datových typů (včetně recenzí editorů, uživatelských recenzí a receptů), přichází se 16 přednastavenými šablonami a je podporován programem MyThemeShop. Schéma All In One je zdarma, ale velmi minimální a postrádá přizpůsobení. Vývojář opustil bohaté úryvky WP. WP Review je lehký a má obojí volný, uvolnit a pro verze s spoustou možností.
 • Snadný obsah – přidání TOC má obrovské výhody SEO. Povzbuzuje dlouhý obsah, umožňuje lidem odkazovat na konkrétní části vašeho příspěvku, nutí je klikat a Google vám může udělit cenu odkazy pro přechod používáním jméno kotvy.
 • Automatické atributy Alt – automaticky přidá alternativní text k obrázkům, což vám znemožňuje manuální přidání (od té doby, co to WordPress přestal dělat).
 • Kontrola přerušeného odkazu – stále nejjednodušší způsob, jak najít / opravit přerušené odkazy, ale probíhající kontroly spotřebovávají vysoké procesory (nezapomeňte je deaktivovat, až budete hotovi).
 • Rychlé přesměrování stránek / příspěvků – plugin pro přesměrování zdarma, který můžete použít k opravě chyb při procházení (rozbité stránky) nalezených v Google Search Console (Yoast má také nastavení).
 • Znovu publikovat staré příspěvky – resetuje data publikování na aktuální den, takže všechny vaše příspěvky vypadají ve výsledcích vyhledávání svěží. Je to trochu levné (vzhledem k tomu, že jste své příspěvky ve skutečnosti neaktualizovali novým obsahem), ale může to zvýšit vaše CTR.
 • Vaše prémiové pluginy – Nepoužívám je, protože přímo SEO nepomáhají, ale mnoho lidí je zvažuje. Napsal jsem recenzi na prémii Yoast vysvětlující, jak lze přesměrování provádět pomocí bezplatných pluginů, klíčová slova s ​​více zaměřením nejsou tak užitečná, jak si možná myslíte, a z jiného důvodu si nemyslím, že to stojí 89 $ / rok.
 • WP Rocket – Plugin s hodnocením # 1 ve více průzkumech na Facebooku. Snadné nastavení, přináší skvělé výsledky a je často aktualizován. Dodává se s mnoha funkcemi, které většina pluginů pro mezipaměť neobsahuje (čištění databáze, líné načtení, místní hosting Google Analytics, ovládání pulsu a integrace s Cloudflare a dalšími CDN).
 • Analytizovat – zobrazuje metriky Google Analytics přímo na hlavním panelu WordPress.
 • Opravdu jednoduchý SSL – automaticky konfiguruje web pro SSL. Stále se musíte zaregistrovat k SSL (používám zdarma Pojďme šifrovat SSL který je dodáván s SiteGround).

2. Využijte nové nástroje pro výzkum klíčových slov

Odpovědět The Public – stahuje klíčová slova z automatického doplňování Google a vytváří vizuální mapu klíčových slov. Rozděluje klíčová slova na otázky, předložky a srovnávací klíčová slova. Čím zelenější je kruh, tím více vyhledává klíčové slovo. Nejen skvělý způsob, jak najít klíčová slova, ale také zajistit, aby byl váš obsah komplexní a odpovídat na všechny otázky, které lidé kladou.

Vaše klíčová slova - AnswerThePublic

Prohlížeč klíčových slov Moz – podobně jako Plánovač klíčových slov Google je mnohem lepší, protože je navržen speciálně pro SEO, zatímco Plánovač klíčových slov je určen pro AdWords. Ukazuje konkurenci v organických výsledcích (KP je pro AdWords), měsíční objem vyhledávání a má filtry pro seskupování podobných klíčových slov, takže se nemusíte posouvat stejnými (velmi užitečná funkce).

Návrhy klíčových slov pro Moz

Triky automatického doplňování Google – věděli jste, že můžete použít znak podtržení, aby Google vyplnil prázdné? Jen se ujistěte, že končí znak podtržení _ a najdete celý seznam klíčových slov, o kterých jste jinak nevěděli. Osobně tento trik používám hodně.

Google-Autocomplete-Fill-In-The-Blank-1

MozBar – Rozšíření Chrome, které vám Google umožňuje každé klíčové slovo a zobrazit DA každého výsledku (autorita domény) a PA (oprávnění stránky). Čím vyšší jsou, tím je klíčové slovo konkurenceschopnější. Zkontrolujte svůj DA Prohlížeč Moz Link a konkurovat webům, které mají podobné DA.

Konkurence klíčových slov MozBar

Průzkum konkurence klíčových slov je nutností. Nechcete vytvářet obsah, pro který nikdy nebudete hodnotit. Nejlepším ukazatelem je, pokud Google vyhledáte klíčové slovo, krátký (slabý) obsah je v nejlepších výsledcích. Pokud můžete vytvořit lepší a důkladnější obsah, je to pravděpodobně dobré klíčové slovo.

Soutěž o klíčové slovo

3. Zapomeňte na hustotu klíčových slov

Vaše SEO analýza udělí vám zelená světla, když dokončíte doporučení. Problém je, většina má co do činění s použitím klíčových slov, a na SEO je více než toto.

Co byste měli říci:

VAROVÁNÍ: injekce klíčových slov do vašeho obsahu / úryvků způsobí, že vypadají jako spam. Přemýšleli jste o psaní názvu SEO + popisu metadat ke zvýšení CTR? Každý výsledek v Google bude používat klíčové slovo – proč by někdo klikl na váš odkaz? Ano, měli byste použít klíčové slovo v nadpisu stránky, adrese URL, názvu SEO a popisu metadat (nejdůležitější místa)…, ale nezadávejte klíčová slova jen proto, abyste dostali zelená světla. Zapomeňte na hustotu klíčových slov a klíčová slova v podkapitolách… přidejte obsah k uspořádání delších příspěvků, používání videí, infografik, bohatých úryvků, obrázků pro sociální sdílení a zvyšovat tenký obsah aby bylo lepší (podrobnější) než nejlepší výsledky vyhledávání.

Zde je přehled Yoast:

Vaše SEO analýza

4. Vyvarujte se proměnných úryvků úryvků

V nastavení Yoast vám umožňují používat proměnné úryvku které fungují jako šablony pro SEO tituly + meta popisy. Psaní vlastních je VŽDY lepší a nikdy byste se neměli spoléhat na šablony, protože nejsou optimalizovány pro klíčová slova, délku znaku (zelený pruh) nebo CTR.

Proměnné Yoast-Snippet

5. Zvyšte míru prokliku pomocí hromadného editoru Yoast

Hromadný editor Yoast vám umožní zkontrolovat všechny vaše SEO tituly + meta popisy, aniž byste museli ručně procházet každou stránku / příspěvek. Měli byste se ujistit, že jsou optimalizována pro klíčová slova, délku znaků a CTR. Hromadný editor nemá zelený pruh (detekuje délku znaku) a nezaměřuje ani klíčová slova, takže je musíte mít na paměti. Na první pohled ale rychle uvidíte, zda čtou dobře a lákají lidi, aby klikli na váš odkaz, nebo ne.

Yoast-Bulk-Editor

6. Optimalizace obsahu pro sociální sdílení

Chcete, aby se váš obsah pěkně formátoval pro Facebook / Twitter?

sdílení na Facebooku

Krok 1: Povolte metadata Open Graph na kartě Facebook a Twitter v Yoastu:

Yoast-Social-Meta-Data

Krok 2: Upravte stránku / příspěvek a poté klikněte na odkaz „sdílet“ ve službě Yoast. Nahrajte vlastní obrázky pro Facebook (1200 x 630 pixelů) a Twitter (1024 x 512 pixelů). Můžete také upravit název + popis pro každou sociální síť, která je ve výchozím nastavení nastavena jako SEO název + meta popis. To se hodí, když provozujete vylepšené příspěvky pro Facebookové reklamy a chcete jiný text.

yoast-social-media-optimisation

7. Zaměřte se na 3000 slov

To dává smysl.

Delší obsah dělá lepší práci na pokrytí tématu než krátký obsah. Lidé také tráví více času na vaší stránce, považují ji za užitečnější a je pravděpodobnější, že příspěvek propojí a sdílí.

průměrná délka obsahu

Některé z mých příspěvků jsou 4 000+ slov …

Počet slov WordPress

8. Přidejte obsah

Vytváření 3 000 článků o počtu slov může znít skličivě, ale je to jednodušší, když začnete s obsahem. To má obrovské výhody SEO, jako je udělování Google odkazy pro přechod použitím pojmenované kotvy, a umožňuje lidem odkaz na konkrétní sekce. To také zvyšuje čas strávený na stránce.

Jak vytvořit obsah HTML
Obsah HTML vypadá takto …

HTML každé podokruhu vypadá takto …

Bod jedna

Bod dva

Bod tři

Nebo můžete vyzkoušet Zásuvka pro snadný obsah.

9. Vytvořte komplexní obsah

Nic uspokojí Google víc než komplexní obsah. Můžete „optimalizovat“ vše, co chcete, ale pokud váš obsah nepokrývá tato témata do značné míry, obsah někoho jiného pravděpodobně.

Odpovědět The Public řekne vám všem „klíčová slova“, které lidé hledají na téma. Je to skvělý způsob, jak zajistit, že odpovídáte na nejoblíbenější otázky, které lidé chtějí vědět.

Vaše klíčová slova - AnswerThePublic

10. Přidejte bohaté úryvky

Plugin WP Review od MyThemeShop je plugin, pro který používám bohaté úryvky a má volný, uvolnit a verze pro (obě jsou skvělé). Vyhnul bych se schématu All In One (zdarma, ale postrádá přizpůsobení) a WP Rich Snippets (vývojář to opustil a není kompatibilní s PHP 7). Dříve jsem používal fragmenty WP Rich Snippets, ale doslova neaktualizoval plugin po celé 2 roky.

Proč používám recenzi WP jako svůj plugin Rich Snippets

 • Podporuje 14 datových typů
 • Je lehký (načítá se rychle)
 • Dodává se s 16 přednastavených šablon
 • MyThemeShop jej často aktualizuje
 • Je vysoce přizpůsobitelný (zde je stránka, na které ji používám)
 • Více systémů hodnocení s volitelnými recenzemi uživatelů

Hvězdy pro kontrolu strukturovaných dat

11. Přidat data publikování do příspěvků

Pokud máte časově citlivé příspěvky, přidáním data publikování bude váš obsah vypadat svěží:

Datum publikování

Krok 1: Povolte v náhledu úryvku datum v SEO (SEO > Vzhled vyhledávání > Typy obsahu).

Náhled data-v-úryvek-náhled

Krok 2: Přidat zveřejnit upravené datum na začátek příspěvků. Zde je kód:

Naposledy změněno: <?php the_modified_date (); ?>

Pokud používáte Genesis Framework, použijte Jednoduché úpravy Genesis:

Entry-Meta

Mělo by to vypadat takto:

Datum změny příspěvku

Krok 3 (volitelné): Nainstalujte Republish Old Posts plugin. Tím se obnoví datum publikování celého příspěvku na aktuální den, aktualizuje se datum ve výsledcích vyhledávání a celý obsah bude vypadat nový. Samozřejmě je to trochu levné, protože jste opravdu neaktualizovali obsah, ale může to výrazně zvýšit CTR.

Znovu publikovat staré příspěvky

12. Získejte hlavní úryvky společnosti Google

Google nakonec rozhodne, kdo (a pokud) někdo dostane Nejlepší úryvek, ale určitě existují způsoby, jak je optimalizovat. Tím se dostanete na pozici „# 0“ a získáte 2 výsledky.

3 typy doporučených úryvků:

 • Odpovědi
 • Seznamy
 • Tabulky

Vybrané úryvky

Jak získat doporučené úryvky v Googlu

 • Cílení na klíčové slovo, kde lidé chtějí stručný Odpovědět
 • Použití Prohlížeč klíčových slov Moz identifikovat klíčová slova otázek
 • Chcete-li najít ještě více klíčových slov s otázkami, použijte odpověď Veřejnost
 • Vyberte, zda má být odpověď odstavcem, seznamem nebo tabulkou
 • Navrhněte pěknou grafiku (nebo vyfotografujte) popisující klíčové slovo
 • Použijte optimální délku znaku (viz fotografie níže převzatá z Moz)
 • Vytvářejte faktografický obsah s kvalitními odkazy (odkazy, grafika atd.)
 • Cílení na klíčová slova, která již mají doporučený úryvek, ale vykonávají špatnou práci
 • Pokud se snažíte o odpověď, zacílíte na klíčové slovo pomocí přesné shody
 • Ujistěte se, že jste na 1. stránce pro klíčové slovo, pokud ne, vylepšete obsah

Optimální délka úryvků

13. Nainstalujte doplňky WordPress Speed

Tyto pluginy jsem provedl rozsáhlé testování a většinu z nich používám na svých vlastních webových stránkách.

 1. WP Rocket – # 1 plugin pro mezipaměť ve většině průzkumů na Facebooku. Pokud používáte WP Rocket, nepotřebujete pluginy 3-7 z tohoto seznamu, protože jsou tyto funkce vestavěny.
 2. Nejrychlejší mezipaměť WP – # 1 bezplatný plugin pro vyrovnávací paměť ve většině průzkumů veřejného mínění. Snadno se konfiguruje, má možnosti pro Cloudflare + další CDN, ale postrádá funkce z WP Rocket.
 3. WP-Optimize – čistí databázi spamu, koše a dalších nevyžádaných souborů.
 4. Líné zatížení – zpoždění načítání fotografií, dokud uživatelé neposunou dolů a neuvidí je (zlepšuje dobu načítání, ale neustále načítání fotografií při posouvání je nepříjemné).
 5. Líné zatížení pro videa – zpoždění načítání videí / prvků iframes, dokud uživatelé neposunou dolů a neuvidí je. Načtení videí trvá věčně – může se oholit mnoho sekund.
 6. CDN Enabler – snadno nastavit síť pro doručování obsahu (používám StackPath).
 7. CAOS (hostujte Google Analytics místně) – opravuje položku „využití mezipaměti prohlížeče“ v GTmetrix tím, že místně hostuje váš měřicí kód Google Analytics.
 8. CAOS (hostujte webová písma místně) – opravuje chyby písma Google v GTmetrix + Pingdom stažením písem Google a vytvořením šablony stylů.
 9. Představte si / ShortPixel / Smushoptimalizace obrazu (bezeztrátová komprese, změna velikosti obrázků, odstranění EXIF ​​dat). Všechny tyto jsou podobné – potřebujete pouze jeden.
 10. Určete rozměry obrázku – přidává šířku / výšku do HTML obrázku, položky v GTmetrix. Funguje pouze pro obrázky v vizuálním editoru, nefunguje pro obrázky v tvůrcích stránek, widgetech nebo v jiných oblastech mimo vizuální editor..
 11. AMP pro WPdodává Stránky AMP urychlit načítání mobilních stránek a dát vašemu webu ve výsledcích mobilního vyhledávání „AMP razítko“, což může zvýšit CTR.
 12. WP Zakázat / Jasně – zakáže zbytečné funkce v jádru WordPress (trackbacky, pingbacky, prezenční API, REST API a další věci, které 99% z vás nepotřebuje). Oba pluginy jsou podobné a mají i další funkce rychlosti.
 13. Harryho gravitační cacheukládá mezipaměti Gravatars, čímž se načítají komentáře rychleji.
 14. GTmetrix pro WordPress – sledovat časy načítání a nastavit e-mailová upozornění.
 15. Zobrazit verzi PHPukazuje, kterou verzi PHP používáte (měla by být alespoň 7), což má velký dopad na rychlost. Můžete upgradovat v hostitelském cPanelu.
 16. Sledování dotazů – zobrazit nejpomalejší pluginy, dotazy atd. (Dobrá náhrada za P3).
 17. Organizátor pluginů – pokud nainstalujete plugin pro kontaktní formulář, pravděpodobně jej nechcete načítat na každou jednotlivou stránku (pouze na vaši kontaktní stránku). Organizace pluginů vám umožňuje řídit, které pluginy se načítají na konkrétní stránky, příspěvky a další obsah.
 18. Automatická aktualizace – Pokud používáte GoDaddy, WP Engine nebo jiné počítače, které blokují pluginy do černé listiny, tento plugin vám stále přináší výhody optimalizace HTML / CSS / JavaScript (položky v GTmetrix + Pingdom), ale bez mezipaměti.
 19. Kontrola výkonu hostování WP – řekne vám, zda je váš server pomalý a zda je třeba aktualizovat technologii rychlosti (verze PHP, MySQL, WordPress).
 20. Nahrazení lepšího vyhledávání – Pokud jste změnili verzi vaší domény www nebo https, tento plugin vám pomůže hromadně aktualizovat všechny odkazy na vašem webu, aby odrážely novou verzi. Jinak uvidíte chyby „minimalizovat přesměrování“ v GTmetrix.

14. Vyvarujte se vysokých pluginů CPU

Zde je seznam pluginů WordPress, které zpomalí váš web. Půjčil jsem si tento seznam od a pošta na WordPress urychluje skupinu Facebook (úžasná skupina), ale také jsem přidal několik.

* Mezi běžné viníky patří související příspěvek, statistika, mapa stránek, chat, kalendář, tvůrci stránek a pluginy, které spouští probíhající skenování / procesy nebo vykazují vysoký procesor v GTmetrix.

 1. Přidat toto
 2. Sledování podvodných kliknutí AdSense
 3. All-In-One Kalendář událostí
 4. Zálohujte kamaráda
 5. Beaver Builder
 6. Lepší soubory WordPress Google XML Sitemap
 7. Kontrola přerušeného odkazu (použijte kontrolu odkazu Dr. Link)
 8. Neustálý kontakt pro WordPress
 9. Kontaktní formulář 7
 10. Kontextové související příspěvky
 11. Digi Automatické odkazy
 12. Disqus Comment System
 13. Divi Builder
 14. Základní mřížka
 15. Zobrazit úplný seznam 65 pomalých pluginů

Sledování dotazů najdou také vaše nejpomalejší pluginy …

Pomalé pluginy pro sledování dotazů

Karta Vodopád GTmetrix je další metoda …

Pomalý plugin WordPress

15. Zrychlete načítání obrázků

Věděli jste, že obrázky lze optimalizovat 20 různými způsoby? Neměl jsem tušení, že před napsáním tohoto článku bylo tolik způsobů, zejména když vezmete v úvahu ukládání do mezipaměti, líné načtení, možnosti cloudflare, odstranění EXIF ​​dat, CSS skřítků a dokonce jejich optimalizaci pro SEO.

Optimalizace obrazu TOC

Zde je seznam položek pro optimalizaci obrázků v GTmetrixu (pokrytím těch hlavních):

Optimalizace obrazu v GTmetrix

Bezztrátově komprimujte obrázky – použijte plugin jako Představte siShortPixel, Smush, nebo Kraken (všechny dělají to samé), které také odstraní EXIF ​​data (ISO, datum, čas, zda byl použit blesk a další nepotřebné informace o fotografii), které po odstranění budou způsobovat načítání trochu rychleji.

Představte si optimalizaci obrázků při nahrávání

Obsluhujte zmenšené obrázky – najděte nadrozměrné obrázky a změňte jejich velikost na správné rozměry). K jejich nalezení můžete použít GTmetrix a oni vám také poskytnou správnou šířku / výšku.

obsluhované obrázky

Určete rozměry obrázku – znamená, že v HTML nebo CSS obrázku musíte zadat šířku / výšku. Chyťte tyto kóty z GTmetrix, vyhledejte obrázek a přidejte šířku / výšku.

Zadání rozměrů obrázku

16. Nechte EIG Hosting

Stejná hrozná společnost vlastní Bluehost, HostGator a další 60 různých hostingových společností. Jsou známí nákupem stávajících společností a snižováním nákladů tím, že na stejný server zabalí více lidí a také podporu „streamování“ (delší čekací doby). GoDaddy také není dobrý – existují mnohem lepší možnosti, jako je SiteGround, Cloudways a WP Engine.

Seznam značek EIG

Jak zkontrolovat, zda je váš hosting pomalý
Projděte svůj web bytecheck.com a zkontrolovat TTFB (čas do prvního bytu). V ideálním případě by to mělo být <320 ms. To a zkrátit dobu odezvy serveru Ve Statistikách PageSpeed ​​jsou dobré ukazatele.

Snižte dobu odezvy na server pod 200 ms

používám SiteGround a mít 200ms doba odezvy se skóre 100% GTmetrix a 0,4 s Časy zatížení Pingdomu. Proveďte kontrolu hostingu, proveďte vlastní testy nebo klikněte na mé stránky a podívejte se, jak rychle se načítají. Byli ohodnoceni hostitelem číslo 1 v 26 průzkumech Facebooku a jsou světy lepší než EIG (Bluehost, HostGator), Pojď tati, a špatní hostitelé, kteří na stejném serveru sbalí příliš mnoho lidí. Jsou doporučeno WordPress, dělat migrace zdarma, a používám jejich semi-oddaný plán.

Přepínání na SiteGround

Migrace doby načítání na webu

Bluehost na SiteGround GTmetrix

HostGator na SiteGround

SiteGround GTmetrix

SiteGround Statistiky Google PageSpeed

100 Perfektní skóre na webuGround

SiteGround Genesis

Rychlost dodaná serverem SiteGround

SiteGround GTmetrix Report

Snížení doby načítání pomocí funkce SiteGround

Nové časy odezvy SiteGround

HostGator na přenesení SiteGround

SiteGround Response Times On Joomla

Přepnuto na SiteGround Hosting

SiteGround Rocket Imagify Combo

Joomla GTmetrix On SiteGround

Statistiky SiteGround PageSpeed

SiteGround On Joomla

SiteGround zkrácené doby načítání

SiteGround Speedy Hosting

Nové výsledky Pingdom na webu

Nová doba odezvy SiteGround

Vylepšení doby odezvy SiteGround

2019 Anketa o hostování

2017-WordPress-Hosting-FB-Anketa

Doporučení hostitele Elementor

Doporučení pro červenec 2019

Anketa WordPress-Host-Anketa-Aug-2018

Sdílený hosting-anketa-2017

2019-Hosting-Anketa

Společnost Go-To-Hosting-Company

WordPress-Hosting-Anketa-2017

Managed-Hosting-Anketa

WooCommerce-Hosting-FB-Anketa

2016-Web-Hosting-Anketa

Best-WordPress-Hosting-Provider-Anketa

Best-Web-Hosting-2019-Anketa

Anketa WP Friendly Hosting Anketa

2016-WordPress-Hosting-FB-Anketa

Oblíbený hosting pro Elementora

2018 Doporučení pro hostování

Anketa o hostování WordPress září 2018.png

Spravovaný-WordPress-Hosting-Anketa-2017

2019-Hosts-Anketa-1

Hosting-Anketa-Pro-Speed

WordPress-Hosting-Anketa-červen-1

SiteGround-Doporučení

2014-Managed-WordPress-Hosting-FB-Anketa

Anketa Best-Web-Hosting-Provider-Anketa

Hosting-Anketa-Únor-2019

Hosting-Doporučení-Anketa

Bluehost vs SiteGround

Anketa webového hostitele WordPress

Migrace Godaddy To SiteGround

EIG-to-SiteGround

SiteGround-Migration

Godaddy-to-SiteGround

SiteGround-Backend

OMM na místěGround

Používám SiteGround, protože…

 1. Moje GTmetrix + Pingdom zprávy hovoří samy za sebe
 2. Moje stránky se načítají okamžitě (pokud je chcete proklikat)
 3. Rychle rychlostní technologie (PHP 7.3, NGINX, Optimalizátor SG, Cloudflare)
 4. Doporučeno Yoast, WordPress, Ivica z Zrychlete WordPress
 5. Volný, uvolnit Pojďme šifrovat SSL, snadné použití cPanel, a funkce pro eCommerce
 6. Podpora WordPress je nepřekonatelný i bez prioritní podpory GoGeek
 7. GrowBig přichází s pracovním prostorem, větším úložištěm a více serverovými prostředky (přejděte dolů na „přidělíme potřebné zdroje“ a umístěte kurzor nad server karta)
 8. GoGeek přichází s ještě více prostředky serveru, úložiště, podpora priorit
 9. Bezplatné migrace, modul migrátoru, a 30denní záruka vrácení peněz
 10. Hodně chvály Reddit, Konverzace na Facebooku, Cvrlikání, TrustPilot
 11. Spousta chválu na Facebooku: # 1, # 2, # 3, # 4, # 5, # 6, # 7# 8, # 9, # 10# 11
 12. Mnoho lidí již migrovalo a zveřejnilo výsledky na Twitteru: # 1, # 2, # 3, # 4, # 5, # 6# 7, # 8, # 9, # 10, # 11, # 12, # 13, # 14, # 15, # 16, # 17, # 18, # 19, # 20, # 21, # 22, # 23, # 24, # 25, # 26, # 27, # 28, # 29, # 30, # 31, # 32, # 33, # 34, # 35, # 36, # 37

Zřeknutí se odpovědnosti za přidružení – pokud se přihlásíte k SiteGround pomocí my přidružený odkaz Budu vám darovat kus provize zdarma. Každý rok věnuji $ 3k GoFundMe kampaně (2018 měla nakrmit hladové v Denveru a 2017 byl hurikán Harvey). Vaše podpora pomáhá a já si toho vážím. Snažím se, aby moje recenze byly nezaujaté a podpořené důkaz ve formě Ankety na Facebooku, tweety, a skutečné konverzace. Pokud ji nechcete používat, zde je nepřidružený odkaz na SiteGround. Ať tak či onak, opravdu věřím, že jsou nejlepším hostitelem a že váš web poběží rychleji / plynuleji… proveďte průzkum ve skupinách Google a Facebook a najdete většinu lidí řekni to samé.

SiteGround má 3 plány:

SiteGround Hosting WordPress

Vyšší plány zahrnují více prostředky serveru (Faktor č. 1 v Průvodci optimalizací WordPress). Tady je úplný srovnávací graf, ale GrowBig vám poskytne dvakrát více serverových zdrojů než StartUp a GoGeek je semi-oddaný hosting což vám dává ještě více. GrowBig and up přichází s bezplatnou migrací, postupováním, pokročilým ukládáním do mezipaměti a schopností hostovat více webových stránek. GoGeek přichází s prioritní podporou. Jejich cloudový hosting je docela cenový skok na $ 80 / měsíc.

Můžete to vidět na jejich stránka funkcí:

Porovnání zdrojů serverů a serverů

Jeden z mnoha vláken …

Oblíbený webový hostitel

17. Upgradujte váš plugin pro mezipaměť

WP Rocket byl # 1 hodnoceným pluginem pro cache ve více průzkumech na Facebooku:

Nejlepší anketa pro mezipaměť 2016

2019 hlasování s pluginem pro mezipaměť

Swift vs WP Rocket

2016 anketa pro mezipaměť

Nejlepší ankety pro pluginy 2018

wp raketa vs w3 totla cache

Co je tak dobrého na WP Rocket?

 • Přináší skvělé výsledky (to je to, co používám)
 • Úžasná podpora + rozsáhlá dokumentace
 • Konfigurace je jedním z nejjednodušších pluginů pro mezipaměť (viz můj tutoriál)
 • Má vysokou kompatibilitu s tématy / zásuvnými moduly a neměl by váš web porušovat
 • Vždy je aktualizován o nové funkce (mnoho pluginů pro mezipaměť se neaktualizuje často)
 • Má funkce, které většina pluginů pro mezipaměť nevyužívá (čištění databáze, líné načítání, hostování Google Analytics místně, ovládání pulsu, integrace s oběma cloudflare + dalšími CDN)

18. Používejte více CDN

Víme, že používáte CDN zrychlí váš web.

Ale co použití více CDN? Odpověď zní ano, pomáhá to ještě více. Je to proto, že každá CDN má vlastní sadu datových center a více datových center = rychlejší doručování obsahu.

Cloudflare datová centra

Cloudflare Data Centers

StackPath datová centra

StackPath-Data-Centers

Jak to udělat

 • Přihlásit se Zataženo (zdarma) a placené CDN dle vašeho výběru (používám StackPath).
 • Většina pluginů pro mezipaměť má možnost integrovat Cloudflare i StackPath

S Cloudflare budete změnit názvy serverů

Řídicí panel názvů serverů Cloudflare

S StackPath budete vytvořit web CDN, pak zadejte svůj URL CDN do pluginu mezipaměti..

StackPath CDN URL

Nastavení WP-Rocket-CDN

19. Přidejte stránky AMP

Zrychlené mobilní stránky jsou projektem Google, který urychluje načítání mobilních stránek a dává vám razítko AMP ve výsledcích mobilního vyhledávání, které vypadá dobře a může potenciálně zvýšit CTR.

Zrychlené mobilní stránky

Pokyny pro přidání AMP

 • Nainstalujte AMP pro WP plugin
 • Upravte nastavení (existuje mnoho z nich, viz níže)
 • Přidejte / amp / na jakoukoli stránku na vašem webu a podívejte se, jak to vypadá
 • Počkejte, až Google prohledá váš web a přidá razítko AMP
 • Navštivte AMP sekce Google Search Console vidět chyby
 • Zapnout Zrychlené mobilní odkazy v nastavení rychlosti Cloudflare (viz níže)

Nastavení zrychleného modulu plug-in pro mobilní stránky

Zrychlené mobilní odkazy cloudflare

20. Napište o mně zabijáka

Přemýšlejte o tom.

Vaše stránka o stránce je jednou z nejsledovanějších stránek na vašem webu.

Tak proč na to nestrávíte více času? Na mé stránce o stránce jsem vytvořil seznam 50 náhodných a znepokojujících věcí o mně. Mám také obrázek o mně a mých kočkách, mé rodině a dalších osobních fotografiích – včetně mého příběhu o tom, jak jsem vytvořil blog s 6 čísly / rok.

About-Me-Page

Hlavní výhody:

 • Více času stráveného na mém webu
 • Trust (pravděpodobnější, že něco koupím pomocí mého affiliate odkazu)
 • Další e-maily lidí, kteří sdílejí svůj vlastní příběh (který mám rád)

21. Přidejte SSL

Google na webových stránkách, které nepocházejí z protokolu HTTP, zakročilo ještě více v červenci 2018, kdy začali v prohlížeči Google Chrome zobrazovat „nezabezpečené“. Kromě toho, pokud jste legitimní firma, potřebujete SSL.

Bál jsem se přejít na SSL, i když pracuji s úžasným vývojářem, se kterým jsem od roku 2011. Naštěstí pro mě udělal všechno správně a můj provoz se vůbec nesnížil. Ve skutečnosti se moje přidružené prodeje zvýšily (protože si myslím, že mě lidé viděli jako legitimnější blog).

HTTPS-vs-Position

Jak přidat SSL do WordPress

Opravdu jednoduchý SSL

22. Přidružené weby potřebují přidanou hodnotu

Jo, to je moje stránka.

Za to jsem byl potrestán mnoho přidružených odkazů (a najal jsem také tvůrce odkazů, který vytvořil útržkovité odkazy). Bylo to pro mě těžké a můj provoz / finance se propadly, protože jsem byl nucen přestěhovat se zpět do domu svého rodiče, když jsem neměl peníze. Přidružené webové stránky musí být velmi opatrné.

Affiliate-Link-Google-Penalty

Poučení, které jsem se naučil:

 • Přidejte hodnotu vašemu obsahu nad rámec doporučování produktů
 • Nedoporučujte pouze přidružené produkty – doporučujte také bezplatné věci
 • Neplňte svůj obsah přidruženými odkazy, 5 je obvykle dostatek (pro mě)
 • Zvažte vytvoření recenzí na přidružené produkty a místo toho na ně odkazujte
 • Použijte plugin pro správu přidružených odkazů ke sledování statistik o přidružených odkazech
 • Sledujte, které přidružené odkazy lidé klikají na ty, které pak nejvíce využívají
 • Vytvářejte podrobný základní kámen (základní návody, které si každý návštěvník chce přečíst)
 • Nevytvářejte pouze „seznam příspěvků“ a nejprve neuvádějte své přidružené produkty (Google ví)

Chcete se dozvědět, jak jsem v roce 2018 vydělal 150 000 $? Přečtěte si můj tutoriál pro affiliate marketing.

23. Používejte SEO-Friendly Themes

Témata StudioPress (a jejich Genesis Framework) doporučují Yoast, Matt Cutts (od Google) a dokonce i Matt Mullenweg sám. Téma Outreach Pro používám od roku 2016 a miluji ji. Můj web má 100% skóre GTmetrix (načítá se rychle), nemá prakticky žádné chyby kompatibility s pluginy a je vysoce přizpůsobitelný Pluginy StudioPress Genesis.

@jm_cook @ Skitzzo Koupil jsem si Genesis. AM lidé poslali před příkladem témata před lety. Vrátil jsem (dárkový poukaz) osobě AM, která mi poskytla radu.

– Matt Cutts (@mattcutts) 27. června 2013

@bgardner protože to přiměje lidi, aby si mysleli, že dávám přednost Genesis před jinými tematickými rámci. Počkej, to je vlastně pravda;) – Joost de Valk (@yoast) 31. ledna 2012

StudioPress Themes

Co dělá StudioPress Motivy tak dobré?

 • Spolehlivost – důvěryhodné 200 000 lidí včetně nejlepších uživatelů WordPress, jako je Yoast. Čistý kód, dokumentace k jednotlivým tématům a časté aktualizace jejich témat a Genesis Framework. Sečteno a podtrženo – nemusím si dělat starosti s problémy s kompatibilitou při upgradu pluginů, PHP, spotřeby CPU související s tématem atd. Běží hladce.
 • Vhodné pro mobilní zařízení – všechna témata StudioPress reagují na HTML5 + mobilní.
 • Velká komunitaGenesis WordPress (Facebook Group) má 10 000 členů.
 • Pluginy – všechny pluginy StudioPress jsou lehké a nepřidávají prakticky nic k načtení času.
 • Vysoce přizpůsobitelné – StudioPress ’ Outreach Pro téma vypadá to, že je určen pro církve, ale podívej se na moje domovská stránka. Vypadá to jako předpřipravená domovská stránka.

24. Místní SEO (Local Ranking Factors) společnosti Google

Pokud děláte místní SEO, existuje mnoho věcí, mimo optimalizaci WordPress byste měli dělat. Tady jsou Faktory hodnocení místního vyhledávání Google 2018 které hlásí Moz každé 2 roky. Moje firma na Googlu se stala důležitější, protože to bylo 25,12%.

2018 Faktory hodnocení místního vyhledávání

Optimalizace stránky Moje firma na Googlu

* Google stále více bere v úvahu aktivaci majitelů firem, kteří: zveřejňují příspěvky na Google Posts, reagují na recenze, průběžně aktualizují zvláštní hodiny, zodpovídají otázky, usnadňují zákazníkům přímé akce na GMB pomocí firemních adres URL.

Logo Moje firma na Googlu

Heyyyy. Zvládli jste to až do konce.

Podívejte se na moje další návody, které jsou stejně dobré!

 • Průvodce SEO
 • Průvodce WordPress SEO
 • Průvodce rychlostí WordPress

Na zdraví,
Tom

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector