24 WordPressi SEO näpunäidet saidi optimeerimiseks 2020. aastal

03.06.2020
SEO '24 WordPressi SEO näpunäidet saidi optimeerimiseks 2020. aastal
0 21 мин.

Kui otsite vähem ilmseid WordPressi SEO näpunäiteid, on mul just teie nimekiri.


Tõenäoliselt olete Yoasti rohelistest tuledest ühe elu jooksul piisavalt kuulnud. Seetõttu sisaldab see loetelu praktilisi näpunäiteid, mis ulatuvad kaugemale Yoastist, sealhulgas SEO ja kiiruse optimeerimise pistikprogrammide täielik loend. Kasutasin neid SEO-ajaveebi suurendamiseks 3000 lugejani päevas ühemehena.

Lihtsalt lugege seda, õpid kindlasti midagi.

1. Installige õiged SEO pluginad

 • Pärmi SEO – kasutate tõenäoliselt juba Yoasti, kuid enamik inimesi ei tee neid asju õigesti: unustades märksõna tiheduse, katkendi muutujad, hulgitoimetaja, ja sotsiaalne optimeerimine. Või vaadake minu Yoasti õpetust, mis hõlmab kõiki 4 sammu Yoastini: seadete konfigureerimine, Webmasteri tööriistad, fookuse märksõnad, sisu SEO.
 • Google’i saidikomplekt – Google’i uus WordPressi pistikprogramm, mis ühendab Google Analytics, Search Console, AdSense ja PageSpeed ​​Insights. See on endiselt beetaversioon.
 • WP ülevaade – rikkaliku sisuga pistikprogramm (parim sealne IMO) ja seda kasutangi. Siin on leht, kus ma seda kasutan. See näeb hea välja, toetab 14 andmetüüpi (sealhulgas toimetajate ülevaated, kasutajate ülevaated ja retseptid), kaasas on 16 eelvalmis malli ja seda toetab MyThemeShop. Süsteem All in One on tasuta, kuid väga minimaalne ja kohandamata. WP Rich Snippets loobus arendajast. WP Review on kerge ja sellel on mõlemad a tasuta ja pro versioon paljude võimalustega.
 • Lihtne sisukord – TOC lisamisel on tohutu SEO eelis. See julgustab pikka sisu pakkuma, laseb inimestel lingida teie postituse konkreetsete jaotistega, paneb nad ringi klõpsama ja Google võib teile auhinna anda hüppavad lingid kasutades nime ankrud.
 • Automaatsed Alt atribuudid – lisab piltidele automaatselt altteksti, välistades selle käsitsi lisamise (kuna WordPress lõpetas selle tegemise).
 • Katkise lingi kontrollija – endiselt kõige lihtsam viis katkiste linkide leidmiseks / parandamiseks, kuid käimas olevad skannimised tarbivad kõrgeid protsessoreid (kui see on valmis, lülitage see kindlasti välja).
 • Kiire lehe / postituse ümbersuunamine – tasuta ümbersuunamise pistikprogramm, mida saate kasutada Google’i otsingukonsoolil leitud indekseerimisvigade (katkiste lehtede) parandamiseks (ka Yoast on selle jaoks seadistanud).
 • Avalda uuesti vanad postitused – lähtestab avaldamise kuupäevad praegusele päevale, muutes kõik teie postitused otsingutulemustes värskeks. See on natuke odav (arvestades, et te ei värskendanud oma postitusi tegelikult uue sisuga), kuid see võib teie CTR-i suurendada.
 • Yoast Premium Plugins – Ma ei kasuta neid, kuna need ei aita otseselt SEO-d, kuid paljud inimesed peavad neid. Kirjutasin Yoast premium kohta ülevaate, milles selgitasin, kuidas ümbersuunamisi saab teha tasuta pistikprogrammidega, mitu fookusega märksõna pole nii kasulikud, kui võite arvata, ja muul põhjusel ei usu ma, et see oleks väärt 89 dollarit aastas.
 • WP rakett – Vahemälu pistikprogramm nr 1 mitmetes Facebooki küsitlustes. Lihtne seadistada, annab suurepäraseid tulemusi ja seda uuendatakse sageli. Kaasas paljude funktsioonidega, mida enamikul vahemälu pistikprogrammidel pole (andmebaasi puhastamine, laisa laadimine, kohaliku Google Analyticsi hostimine, südamelöögi juhtimine ja integreerimine Cloudflare’i ja muude CDN-dega).
 • Analüütiliselt – näitab Google Analyticsi mõõdikuid otse WordPressi juhtpaneelil.
 • Tõesti lihtne SSL – konfigureerib saidi automaatselt SSL-i jaoks. Ikka peate SSL-i registreerima (ma kasutan tasuta Krüptime SSL-i mis on kaasas saidiga SiteGround).

2. Uute märksõna uurimistööriistade kasutamine

Vastus avalikkusele – tõmbab märksõnad Google Autocomplete’ist ja loob visuaalse märksõnakaardi. Jaotab märksõnad küsimusteks, eessõnadeks ja võrdlussõnadeks. Mida rohelisem on ring, seda rohkem otsinguid märksõnal on. See pole mitte ainult suurepärane viis märksõnade otsimiseks, vaid veenduge, et teie sisu on terviklik ja vastab kõigile inimestele esitatavatele küsimustele.

Pärmi märksõnad - AnswerThePublic

Moz märksõnade uurija – sarnaneb Google’i märksõnade plaanijaga ainult palju paremini, kuna see on loodud spetsiaalselt SEO jaoks, samal ajal kui märksõnade plaanija on loodud AdWordsi jaoks. Näitab konkurentsi orgaanilistes tulemustes (KP on AdWordsi jaoks), igakuist otsingumahtu ja sellel on filtrid sarnaste märksõnade rühmitamiseks, nii et te ei sirvi samade järgi (väga mugav funktsioon).

Moz märksõnasoovitused

Google’i automaatse täitmise trikid – kas teadsite, et allakriipsutatud tähemärgi abil saate Google’i tühjaks täita? Lihtsalt veenduge, et lõpeksite allakriipsutatud tähemärgiga _ ja leiate kogu märksõnade loendi, mida te muidu ei teadnud. Ma isiklikult kasutan seda trikki palju.

Google'i automaatne täitmine-täitke-tühi-1

MozBar – Chrome’i laiend, mis võimaldab teil Google’il suvalist märksõna vaadata ja tulemuste DA-d näha (domeeniasutus) ja PA (lehe autoriteet). Mida kõrgemad nad on, seda konkurentsivõimelisem on märksõna. Kontrollige oma DA-d sisse Moz Link Explorer ja konkureerida saitidega, millel on sarnane DA.

MozBari märksõnavõistlus

Märksõna konkurentsi uurimine on kohustuslik. Te ei soovi luua sisu, mille poole te kunagi ei kuulu. Parim indikaator on see, kui märksõna Google’i sisestate, on lühikese (nõrga) sisu parim tulemus. Kui saate luua paremat ja põhjalikumat sisu, on see tõenäoliselt hea märksõna.

Märksõna võistlus

3. Unustage märksõna tihedus

Yoast’s SEO analüüs annab soovituste täitmisel teile rohelise tule. Probleem on enamasti seotud märksõnakasutusega ja lehel olevale SEO-le on lisaks sellele midagi muud.

Mida Yoast peaks ütlema:

HOIATUS: märksõnade sisestamine oma sisusse / lõikudesse muudab need rämpsuks. Kas olete mõelnud CTR-i suurendamiseks SEO pealkirja + metakirjelduse kirjutamist? Kõik Google’i tulemused kasutavad märksõna – miks keegi klõpsaks teie lingil? Jah, sa peaksid kasutama oma märksõna lehe pealkirjas, URL-is, SEO pealkirjas ja metakirjelduses (kõige olulisemad kohad) … kuid ärge sisestage märksõnu ainult rohelise tule saamiseks. Unustage märksõnade tihedus ja alamrubriikide märksõnad … lisage sisukord pikemate postituste korraldamiseks, videote, infograafikute, rikkalike katkendite, ühiskondlikult jagatavate piltide ja veiseliha üles õhuke sisu et see oleks parem (üksikasjalikum) kui populaarsemad otsingutulemid.

Siin on ülevaade Yoastist:

Pärmi SEO analüüs

4. Vältige pärmilõike muutujaid

Yoasti seadetes annavad need teile valikuvõimaluse katkendi muutujad mis toimivad mallidena SEO pealkirjadele + metakirjeldustele. Kohandatud mallide kirjutamine on ALATI parem ja te ei tohiks kunagi loota mallidele, kuna need pole märksõnade, tähemärgi pikkuse (roheline riba) ega CTR-i jaoks optimeeritud.

Pärmi-katkendid-muutujad

5. Suurendage CTR-i Yoasti hulgiredaktoriga

Yoasti hulgiredaktor võimaldab teil vaadata kõik oma SEO pealkirjad ja metakirjeldused ilma, et peaksite iga lehte / postitust käsitsi läbi käima. Peaksite kontrollima, et need on optimeeritud märksõnade, tähemärgi pikkuse ja CTR-i jaoks. Hulgitoimetajal puudub roheline riba (tuvastab tähemärgi pikkuse) ja see ei keskendu ka märksõnadele, seega peate neid meeles pidama. Kuid näete kiiresti lühidalt, kas need loevad hästi ja ahvatlevad inimesi teie lingil klõpsama või mitte.

Yoast-Bulk-Editor

6. Optimeerige sisu sotsiaalseks jagamiseks

Tahad, et teie sisu vormistataks kenasti Facebooki / Twitteri jaoks?

facebook-jaga

Samm 1: Lubage avatud graafiku metaandmed Yoasti Facebooki ja Twitteri vahekaardil:

Pärm-sotsiaalsed-metaandmed

2. samm: Redigeerige lehte / postitust ja klõpsake siis Yoastis linki „jaga”. Laadige üles kohandatud pildid Facebooki (1200 x 630 pikslit) ja Twitteri (1024 x 512 pikslit). Samuti saate kohandada pealkirja + kirjeldust iga sotsiaalse võrgustiku jaoks, mis vaikimisi on seatud SEO pealkirjaks + metakirjelduseks. See on kasulik, kui käitate Facebooki reklaamide jaoks täiustatud postitusi ja soovite teistsugust teksti.

pärm-sotsiaalmeedia-optimeerimine

7. Eesmärk 3000 sõna

See on loogiline.

Pikem sisu teeb teema katmisel parema töö kui lühike sisu. Samuti veedavad inimesed teie lehel rohkem aega, leides, et see on kasulikum, ning linkivad ja jagavad seda postitust tõenäolisemalt.

keskmine sisu pikkus

Mõned minu postitused on rohkem kui 4000 sõna …

WordPress Word Count

8. Lisage sisukord

3000 sõnade arvuga artikli loomine võib tunduda hirmutav, kuid sisukorraga alustades on see lihtsam. Sellel on tohutu SEO eelis, näiteks Google’i sõlmimine hüppavad lingid kasutades nimega ankrud, ja võimaldab inimestel linkida konkreetsete jaotistega. See suurendab ka lehel veedetud aega.

Kuidas luua HTML-i sisukorda
Sisukord HTML näeb välja selline …

Iga alamrubriigi HTML näeb välja selline …

Üksus üks

Teine punkt

Kolmas punkt

Või võite proovida Lihtne sisukorra plugin.

9. Looge terviklik sisu

Miski ei rahulda Google’i rohkem kui terviklik sisu. Saate “optimeerida” kõike, mida soovite, kuid kui teie sisu ei kata teemasid põhjalikult, siis tõenäoliselt kellegi teise sisu.

Vastus avalikkusele ütleb teile kõik küsimuste märksõnad, mida inimesed mingist teemast otsivad. See on suurepärane viis veenduda, et vastate kõige populaarsematele küsimustele, mida inimesed teada tahavad.

Pärmi märksõnad - AnswerThePublic

10. Lisage rikkalikud katkendid

WP ülevaate plugin MyThemeShop on plugin, mille jaoks ma kasutan rikkalikud katkendid ja tal on tasuta ja profiversioon (mõlemad on suurepärased). Ma väldiksin skeemi “Kõik ühes” (tasuta, kuid puudub kohandamine) kui ka WP-i rikkalikke katkendeid (arendaja loobus sellest ja ei ühildu PHP 7-ga). Ma kasutasin varem WP Rich Snippets, kuid ta ei värskendanud pistikprogrammi sõna otseses mõttes 2 aastat.

Miks ma kasutan WP arvustust kui minu rikkaliku sisuga pistikprogrammi pistikprogrammi

 • Toetab 14 andmetüüpi
 • See on kerge (laadib kiiresti)
 • Kaasas 16 eelvalmis malli
 • MyThemeShop värskendab seda sageli
 • See on väga kohandatav (siin on leht, kus ma seda kasutan)
 • Mitu reitingusüsteemi koos valikuliste kasutajate arvustustega

Struktureeritud andmeülevaate tähed

11. Lisage postituste avaldamise kuupäevad

Kui teil on ajatundlikke postitusi, muudab avaldamiskuupäeva lisamine teie sisu värskeks:

Avaldamise kuupäev

Samm 1: Lubage Yoastis (SEO > Otsingu välimus > Sisu tüübid).

Kuupäeva-sisselõigu-eelvaate-pärm

2. samm: Lisama postitatud muudetud kuupäev postituste ülaossa. Siin on kood:

Viimati muudetud: <?php the_modified_date (); ?>

Kui kasutate Genesise raamistikku, siis kasutage Genesise lihtsad muudatused:

Sisenemine-meta

See peaks välja nägema umbes selline:

Sisenemise postituse muudetud kuupäev

3. samm (valikuline): Installige Avaldage uuesti vanade postituste pistikprogramm. See lähtestab kogu postituse avaldamiskuupäeva praeguseks, värskendades kuupäeva otsingutulemustes ja kogu sisu uue väljanägemise. Muidugi on see natuke odav, kuna te tõesti sisu ei värskendanud, kuid see võib CTR-i märkimisväärselt suurendada.

Avalda uuesti vanad postitused

12. Saage sisse Google’i esiletoodud lõikudesse

Lõpuks valib Google, kes (ja kui) keegi saab esile toodud katkend, kuid nende jaoks on kindlasti võimalusi optimeerimiseks. See seab teid positsioonile # 0 ja annab teile 2 tulemust.

3 esiletõstetud lõikude tüüpi:

 • Vastused
 • Nimekirjad
 • Lauad

Esiletoodud katkendid

Kuidas saada Google’is esiletõstetud fragmente

 • Sihtige märksõna sinna, kuhu inimesed soovivad a lühike vastus
 • Kasutage Moz märksõnade uurija küsimussõnade tuvastamiseks
 • Kasutage veelgi vastuslike märksõnade leidmiseks funktsiooni Vastus avalikkusele
 • Valige, kas vastus peaks olema punkt, loetelu või tabel
 • Kujundage kena märksõna kirjeldav graafiline pilt (või tehke foto)
 • Kasutage tähemärgi optimaalset pikkust (vaadake fotot, mis on võetud allpool Moz)
 • Looge faktipõhist sisu kvaliteetsete viidetega (lingid, graafika jne)
 • Sihtige märksõnu, millel on juba esile toodud koodilõik, kuid mis teevad kehva tööd
 • Kui sihite vastusevälja, sihtige oma märksõna täpse vastega
 • Veenduge, et olete märksõna esimesel lehel, kui mitte, siis parandage sisu

Optimaalse esiletõstetud lõikude pikkus

13. Installige WordPress Speed ​​Plugins

Olen neid pistikprogramme põhjalikult testinud ja kasutan enamikku neist omaenda veebisaidil.

 1. WP rakett – Vahemälu pistikprogramm enamikus Facebooki küsitlustes. Kui kasutate WP Rocketit, ei vaja te selle loendi pluginaid 3–7, kuna sellel funktsioonil on sisseehitatud.
 2. WP kiireim vahemälu – # 1 tasuta vahemälu pistikprogramm enamikus küsitlustes. Samuti on seda lihtne konfigureerida, sellel on võimalused Cloudflare + muude CDN-de jaoks, kuid puuduvad WP Rocketi funktsioonid.
 3. WP-optimeerimine – puhastab rämpsposti, prügikastide ja muude rämpsfailide andmebaasi.
 4. Laisk koormus – viibib fotode laadimisega, kuni kasutajad kerivad neid alla ja näevad neid (parandab laadimisaega, kuid pidevalt kerides laaditakse fotosid, kuna see kerib).
 5. Laiskade laadimine videote jaoks – viivitab videote / iframeide laadimisega, kuni kasutajad kerivad alla ja neid näevad. Videote laadimine võtab igavesti – see võib mitu sekundit vaba aega raseerida.
 6. CDN-i lubaja – hõlpsasti seadistada oma sisu edastamise võrku (ma kasutan StackPathi).
 7. CAOS (Google Analyticsi hostimine kohapeal) – parandab üksuse „brauseri vahemälu vahemällu salvestamine” GTmetrixis, majutades teie Google Analyticsi jälgimiskoodi kohapeal.
 8. CAOS (kohalikud hostfondid) – parandab Google Font’i tõrked teenuses GTmetrix + Pingdom, laadides alla oma Google Fonti ja luues sellele stiililehe.
 9. Kujutage ette / ShortPixel / Smushpildi optimeerimine (kadudeta tihendamine, piltide suuruse muutmine, EXIF-andmete eemaldamine). Kõik need on sarnased – vajate ainult ühte.
 10. Täpsustage pildi mõõtmed – lisab pildi HTML-ile laiuse / kõrguse, mis on üksus GTmetrixis. See töötab ainult piltide puhul visuaalses redaktoris, see ei tööta piltide puhul leheehitajates, vidinates ega muudes piirkondades väljaspool visuaalset redigeerijat.
 11. AMP WP jaokslisab AMP lehed et muuta mobiililehtede laadimine kiiremaks ja annab teie saidile mobiiliotsingutulemustes AMP-templi, mis võib suurendada CTR-i.
 12. WP Keela / Selge – keelab WordPressi südamikus mittevajalikud funktsioonid (tagasilükkamised, tagasipöördumised, südamelöögi API, REST API ja muud asjad, mida 99% teil pole vaja). Mõlemad pistikprogrammid on sarnased ja neil on ka muid kiirusfunktsioone.
 13. Harry granaadi vahemäluvahemällu Gravatars, muutes kommentaaride laadimise kiiremaks.
 14. GTmetrix WordPressi jaoks – jälgige laadimisaegu ja seadke e-posti teateid.
 15. Kuva PHP versioonnäitab, millist PHP-i versiooni käitate (peaks olema vähemalt 7), millel on tohutu kiiruse mõju. Uuendada saate oma hostis cPanelis.
 16. Päringu jälgija – vaadake aeglaseimaid pistikprogramme, päringuid jne (P3-le hea asendaja).
 17. Pluginate korraldaja – kui installite kontaktvormi pistikprogrammi, ei soovi te tõenäoliselt seda laadida igal üksikul lehel (ainult teie kontaktlehel). Pistikprogrammide haldur võimaldab teil kontrollida, millised pistikprogrammid laadivad konkreetseid lehti, postitusi ja muud sisu.
 18. Automaatne optimeerimine – kui kasutate GoDaddy, WP Engine’i või muid masinaid, mis salvestavad vahemällu pistikprogrammid musta nimekirja, annab see pistikprogramm teile ikkagi HTML / CSS / JavaScripti (üksused GTmetrix + Pingdom) optimeerimise eelised, kuid ilma vahemällu salvestamata.
 19. WP-hostingu jõudluse kontroll – annab teada, kas teie server on aeglane ja kas teie kiirustehnoloogia (PHP, MySQL, WordPress versioonid) vajab värskendamist.
 20. Parem otsing Asenda – kui olete muutnud oma domeeni www- või https-versioone, aitab see pistikprogramm teil värskendada kõiki oma veebisaidi linke uue versiooni kajastamiseks. Muidu näete GTmetrixis vigu “minimeeri ümbersuunamine”.

14. Vältige kõrge CPU pistikprogramme

Siin on nimekiri WordPressi pistikprogrammidest, mis aeglustavad teie saiti. Laenasin selle nimekirja a-st postitada kohta WordPressi kiirendamise Facebooki grupp (hämmastav grupp), kuid lisasin mõned neist ka ise.

* Tavaliste süüdlaste hulka kuuluvad seotud postitused, statistika, saidiplaan, vestlus, kalender, lehtede koostajad ja pistikprogrammid, mis teostavad käimasolevat skannimist / protsessi või näitavad GTmetrixis kõrget CPU-d.

 1. AddThis
 2. AdSense’i klikkide pettuste jälgimine
 3. Kõik-ühes ürituste kalender
 4. Varusõber
 5. Kobraste ehitaja
 6. Parem WordPress Google XML-i saidiplaanid
 7. Broken Link -kontroll (kasutage Dr. Link Check-i)
 8. WordPressi pidev kontakt
 9. Kontaktvorm 7
 10. Kontekstiga seotud postitused
 11. Digi Auto lingid
 12. Kommentaaride süsteem Disqus
 13. Divi ehitaja
 14. Oluline ruudustik
 15. Vaadake 65 aeglase pistikprogrammi täielikku nimekirja

Päringu jälgija leiate ka teie aeglaseimad pistikprogrammid …

Päringumonitori aeglased pistikprogrammid

GTmetriksi vahekaart Juga on teine ​​meetod …

Aeglane WordPressi pistikprogramm

15. Pange pildid kiiremini laadima

Kas teadsite, et pilte saab optimeerida 20 erineval viisil? Mul polnud aimugi, et enne selle artikli kirjutamist on nii palju võimalusi, eriti kui arvestada vahemällu salvestamist, laiska koormust, Cloudflare’i võimalusi, EXIF-andmete eemaldamist, CSS-i spreid ja isegi nende optimeerimist SEO jaoks.

Kujutise optimeerimise TOC

Siin on nimekiri pildi optimeerimise üksustest GTmetrixis (ma katan peamised):

Kujutise optimeerimine GTmetrixis

Tihendage pildid kadudeta – kasuta pluginat nagu Kujutage etteShortPixel, Smush, või Kraken (kõik teevad sama asja), mis eemaldab ka EXIF-andmed (ISO, kuupäev, kellaaeg, kas kasutati välklampi ja muud mittevajalikku teavet foto kohta), mis eemaldatakse selle laadimisel pisut kiiremini.

Kujutage ette Kujutise optimeerimine üleslaadimisel

Esitage skaleeritud pilte – leidke ülemõõdulised pildid ja muutke nende suurused õigete mõõtmete järgi). Nende leidmiseks võite kasutada GTmetrixit ja need pakuvad teile ka õige laiuse / kõrguse.

teeninda-mõõtkavas pildid

Täpsustage pildi mõõtmed – tähendab, et peate pildi HTML-is või CSS-is määrama laiuse / kõrguse. Haara need mõõtmed GTmetrixist, leia pilt ja lisa laius / kõrgus.

Kujutise mõõtmete määramine

16. Lahkuge EIG hostingust

Sama jube ettevõttele kuuluvad Bluehost, HostGator ja üle selle 60 erinevat hosting firmat. Nad on tuntud olemasolevate ettevõtete väljaostmise ja kulude kärpimise eest, pakkides samasse serverisse rohkem inimesi, aga ka voogesituse tugi (pikemad ooteajad). Ka GoDaddy pole hea – on palju paremaid võimalusi, nagu SiteGround, Cloudways ja WP Engine.

EIG-kaubamärkide loend

Kuidas kontrollida, kas teie hostimine on aeglane
Juhtige oma sait läbi bytecheck.com ja kontrolli oma TTFB (aeg esimese baitini). Ideaalis peaks see olema <320 ms. See ja lühendada serveri reageerimisaega lehel PageSpeed ​​Insights on head näitajad.

Vähendage serveri reageerimise aega, alla 200 ms

ma kasutan SiteGround ja on 200 ms reageerimisajad 100% GTmetrix skooriga ja .4 s Pingdomi laadimisajad. Kontrollige hostimist, viige läbi oma testid või klõpsake minu lehti, et näha, kui kiiresti need laaditakse. Neid hinnati 26 Facebooki küsitluses # 1 hostiks ja nad on maailmad paremad kui EIG (Sinine vaim, HostGator), GoDaddy, ja halvad hostid, kes pakivad samasse serverisse liiga palju inimesi. Nad on soovitab WordPress, teha vaba ränne, ja ma kasutan nende pooleldi pühendatud kava.

Üleminek saidile SiteGround

Saidi maapealse laadimise aja migratsioon

Bluehost to SiteGround GTmetrix

HostGator saidile SiteGround

SiteGround GTmetrix

SiteGround Google PageSpeed ​​Insights

100 täiuslikku tulemust saidil

SiteGround Genesis

SiteGround'i edastatud kiirus

SiteGround GTmetrix aruanne

Lühendatud saidiaegadega laadimisajad

Uued SiteGround reageerimise ajad

HostGator saidi maapealsele migratsioonile

SiteGround reageerimise ajad Joomlas

Lülitatud saidi maapealsele hostimisele

SiteGround Rocket Kujutage ette Combo

Joomla GTmetrix saidil SiteGround

SiteGround PageSpeed ​​Insights

SiteGround Joomlas

SiteGround lühendatud laadimisajad

SiteGround kiire hostimine

Uued Pingdomi tulemused saidil SiteGround

Uus saidipõhine reageerimise aeg

Saidi maapealse reageerimise aja parandamine

2019. aasta küsitluse hostimine

2017-WordPress-Hosting-FB-küsitlus

Elemendi majutamise soovitused

Juuli 2019 majutamissoovitus

WordPress-Host-Poll-august-2018

Jagatud-majutamine-küsitlus-2017

2019-hostimine-küsitlus

Go-To-Hosting-ettevõte

WordPress-hostimine-küsitlus-2017

Hallatud-majutamine-küsitlus

WooCommerce-Hosting-FB-küsitlus

2016-Veebimajutus-küsitlus

Parima WordPress-hostingu pakkuja-küsitlus

Parim veebimajutus-2019-küsitlus

WP sõbraliku veebimajutusküsitlus

2016-WordPress-Hosting-FB-küsitlus

Elementori lemmikmajutus

2018. aasta majutamissoovitused

WordPress Hosting Poll september 2018.png

Hallatud-WordPress-Hosting-Küsitlus-2017

2019-Hosts-Poll-1

Hostimine-küsitlus kiiruse jaoks

WordPress-hostimine-küsitlus-juuni-1

SiteGround-soovitus

2014-Haldaja-WordPress-Hosting-FB-küsitlus

Parima veebimajutuse pakkuja-küsitlus

Vastuvõtt-küsitlus-veebruar 2019

Hostimine-soovitused-küsitlus

Bluehost vs SiteGround

WordPressi veebimajutaja küsitlus

Godaddy saidile üleviimine

EIG-saidi maa

SiteGround-migratsioon

Godaddy-to-SiteGround

SiteGround-Backend

OMM-On-SiteGround

Ma kasutan SiteGroundi, kuna …

 1. Minu GTmetrix + Pingdom aruanded räägivad enda eest
 2. Minu lehed laaditakse koheselt (soovi korral klõpsake neid läbi)
 3. Kiire kiirustehnoloogia (PHP 7.3, NGINX, SG optimeerija, Pilvetuled)
 4. Soovitatud Pärm, WordPress, Ivica alates WordPressi kiirendamine
 5. Tasuta Krüptime SSL-i, lihtne kasutada cPanel, ja funktsioonid e-kaubandus
 6. WordPressi tugi on ületamatu isegi ilma GoGeeki prioriteetse toeta
 7. GrowBig kaasas lavastamine, rohkem salvestusruumi ja rohkem serveriressursse (kerige alla jaotiseni „eraldame teile vajalikud ressursid” ja hõljutage kursorit server vahekaart)
 8. GoGeek kaasas veelgi rohkem serveriressursse, salvestusruumi ja prioriteetset tuge
 9. Vaba ränne, migrandi pistikprogramm, ja a 30-päevane raha tagasi garantii
 10. Palju kiitust Reddit, Facebooki vestlused, Twitter, TrustPilot
 11. Tonni kiitust Facebookis: # 1, # 2, # 3, # 4, # 5, # 6, # 7# 8, # 9, # 10# 11
 12. Paljud inimesed on juba rännanud ja postitanud tulemusi Twitterisse: # 1, # 2, # 3, # 4, # 5, # 6# 7, # 8, # 9, # 10, # 11, # 12, # 13, # 14, # 15, # 16, # 17, # 18, # 19, # 20, # 21, # 22, # 23, # 24, # 25, # 26, # 27, # 28, # 29, # 30, # 31, # 32, # 33, # 34, # 35, # 36, # 37

Sidusettevõttest loobumine – kui registreerute saidil SiteGround, kasutades minu sidusettevõte link Ma annetan teile väiksema osa komisjoni vahenditest. Annetan igal aastal 3 000 dollarit GoFundMe kampaaniad (2018 oli Denveris näljaste toitmiseks ja 2017 oli orkaan Harvey). Teie toetus aitab ja ma tõesti hindan seda. Püüan muuta oma arvustusi erapooletuks ja toetada tõendid kujul Facebooki küsitlused, säutsud, ja tõelised vestlused. Kui te ei soovi seda kasutada, tehke järgmist mitte-sidusettevõtete link saidile SiteGround. Mõlemal juhul usun tõesti, et nad on parim host ja et teie sait töötab kiiremini / sujuvamalt … tehke uurimistööd Google’i ja Facebooki gruppides ja te leiate enamiku inimesi öelda sama.

Saidil SiteGround on 3 kava:

Saidipõhine WordPressi hostimine

Kõrgemad plaanid sisaldavad enamat serveriressursid (# 1 tegur WordPressi optimeerimise juhendis). Siin on täielik võrdlustabel, kuid GrowBig annab teile umbes 2x rohkem serveriressursse kui StartUp ja GoGeek on pooleldi pühendatud hostimine mis annab teile veelgi rohkem. GrowBig ja uuemad versioonid on varustatud tasuta migratsiooni, vahetamise, täpsema vahemällu salvestamise ja mitme veebisaidi hostimise võimalusega. GoGeek pakub eelisjärjekorras tuge. Nende pilvemajutus on üsna hind – $ 80 kuus.

Seda näete nende peal funktsioonide leht:

Saidi maa-server-ressursside võrdlus

Üks paljudest lõimedest …

Lemmik-veebimajutaja

17. Uuendage oma vahemälu pistikprogrammi

WP rakett oli vahemälu pistikprogramm nr 1 mitmetes Facebooki küsitlustes:

2016. aasta parima vahemälu pistikprogrammi küsitlus

2019. aasta vahemälu pistikprogrammi küsitlus

Kiire vs WP rakett

2016. aasta vahemälu pistikprogrammi küsitlus

Parimate vahemälu pluginate 2018 küsitlus

wp rakett vs w3 totla vahemälu

Mis on WP Rocketi kohta nii hea??

 • See annab suurepäraseid tulemusi (seda ma kasutan)
 • Vinge tugi + ulatuslik dokumentatsioon
 • See on üks lihtsamaid vahemälu pistikprogramme konfigureerida (vt minu õpetust)
 • Selle ühilduvus teemade / pistikprogrammidega on kõrge ja see ei tohiks teie saiti rikkuda
 • Seda värskendatakse alati uute funktsioonidega (paljusid vahemälu pistikprogramme ei värskendata sageli)
 • Sellel funktsioonidel enamus vahemälu pistikprogramme puudub (andmebaasi puhastamine, laisa laadimine, Google Analyticsi kohalik hostimine, südametegevuse juhtimine, integreerimine nii Cloudflare’i kui ka teiste CDN-dega)

18. Kasutage mitut CDN-i

Me teame, et kasutades a CDN muudab teie saidi kiiremaks.

Mis saab aga mitme CDN-i kasutamisest? Vastus on jah, see aitab veelgi. Seda seetõttu, et igal CDN-l on oma andmekeskuste komplekt ja rohkem andmekeskusi = kiirem sisu edastamine.

Pilvanduse andmekeskused

Pilvanduse andmekeskused

StackPathi andmekeskused

StackPath-andmekeskused

Kuidas seda teha

 • Registreeruge Pilv (tasuta) ja teie valitud tasuline CDN (ma kasutan StackPath).
 • Enamikul vahemälu pistikprogrammidel on võimalus integreerida nii Cloudflare kui ka StackPath

Cloudflare abil saate muuta nimeservereid

Cloudflare nimeserverite armatuurlaud

StackPathi abil saate luua CDN-sait, siis sisesta oma CDN URL vahemälu pistikprogrammi..

StackPathi CDN-i URL

WP-raketi-CDN-seaded

19. Lisage AMP lehed

Kiirendatud mobiililehed on Google’i projekt, mis muudab mobiililehtede laadimise kiiremaks ja annab teile mobiilsetes otsingutulemustes AMP-templi, mis näeb kena välja ja võib potentsiaalselt suurendada CTR-i.

Kiirendatud mobiililehed

Juhised AMP lisamiseks

Kiirendatud mobiililehtede pistikprogrammi seaded

Cloudflare kiirendatud mobiilsed lingid

20. Kirjutage minu kohta tapja

Mõtle selle üle.

Teie leht teie kohta on üks teie veebisaidi vaadatuimaid lehti.

Miks sa ei kuluta sellele rohkem aega? Oma umbes lehel koostasin 50 minust juhusliku ja häiriva asja nimekirja. Samuti on mul pilt minust ja minu kassidest, perekonnast ja muud isiklikud fotod – sealhulgas minu lugu sellest, kuidas ma lõin 6 figuuri / aasta ajaveebi.

About-Me-Page

Peamised eelised:

 • Rohkem aega veedetakse minu veebisaidil
 • Usaldage (tõenäoliselt ostate midagi minu sidusettevõtte lingi kaudu)
 • Veel e-kirju inimestest, kes jagavad oma lugu (mida ma armastan)

21. Lisage SSL

Google purustatud veelgi raskemini mitte-HTTP-de veebisaitidel juulis 2018, kui nad hakkasid Google Chrome’is näitama “pole turvaline”. Pealegi, kui olete seaduslik ettevõte, vajate SSL-i.

Ma kartsin SSL-i üle minna, ehkki töötan koos suurepärase arendajaga, kellega olen olnud koos 2011. aastast. Minu õnneks tegi ta kõik õigesti ja minu liiklus ei vähenenud üldse. Tegelikult kasvas mu sidusettevõtte müük (kuna ma arvan, et inimesed nägid mind õigustatumana ajaveebina).

HTTPS vs positsioon

Kuidas lisada SSL WordPressi

Tõesti lihtne SSL

22. Sidusettevõtte saidid peavad lisama väärtust

Jep, see on minu sait.

Ka mind karistati palju sidusettevõtte linke (lisaks palkasin linkide ehitaja, kes lõi visandlikud lingid). See oli minu jaoks raske aeg ja mu liiklus / rahandus langes, kuna olin sunnitud kolima tagasi oma vanemate majja, kuna mul polnud raha. Sidusettevõtte veebisaidid peavad olema eriti ettevaatlikud.

Sidusettevõtte link-Google-trahv

Õppetunnid:

 • Lisage oma sisule väärtust lisaks toodete soovitamisele
 • Ärge soovitage ainult sidusettevõtteid – soovitage ka tasuta asju
 • Ärge täitke oma sisu siduslinkidega, 5 on tavaliselt palju (minu jaoks)
 • Kaaluge sidusettevõtetest arvustuste loomist ja looge nende asemel link
 • Kasutage sidusettevõtte lingi haldamise pistikprogramm sidusettevõtete linkide statistika jälgimiseks
 • Jälgige, millised sidusettevõtte lingid klõpsavad inimestel kõige rohkem, seejärel võimendage neid
 • Looge põhjalik nurgakivi sisu (põhijuhendid, mida iga külastaja soovib lugeda)
 • Ärge looge lihtsalt loendipostitusi ja loetlege kõigepealt sidusettevõtte tooted (Google teab)

Kas soovite teada saada, kuidas ma 2018. aastal 150 000 dollarit teenisin? Lugege minu sidusettevõtte turunduse õpetust.

23. Kasutage SEO-sõbralikke teemasid

StudioPressi teemad (ja nende Genesise raamistikku) soovitavad Yoast, Matt Cutts (Google’ist) ja isegi Matt Mullenweg ise. Olen nende Outreach Pro teemat kasutanud alates 2016. aastast ja armastan seda. Minu saidil on 100% GTmetrix skoori (laaditakse kiiresti), pistikprogrammidega pole ühilduvusvigasid ja see on muudetav StudioPressi Genesise pistikprogrammid.

@jm_cook @Skitzzo Ma ostsin Genesise. AM-i inimesed olid aastaid tagasi saatnud näiteteemasid. Hüvitasin (kinkekaart) AM-i isiku, kes mulle nõu andis.

– Matt Cutts (@mattcutts) 27. juuni 2013

@bgardner sest see paneb inimesi mõtlema, et soosin Genesist teiste teemaraamide ees. Oodake, see on tegelikult tõsi;) – Joost de Valk (@yoast) 31. jaanuar 2012

StudioPressi teemad

Mis teeb StudioPressi teemad nii heaks?

 • Töökindlus – usaldab 200 000 inimest, sealhulgas WordPressi parimad kasutajad, näiteks Yoast. Puhas kood, iga teema dokumentatsioon ja nii nende teemade kui ka Genesise raamistiku sagedased värskendused. Alumine rida – pluginate, PHP, teemaga seotud CPU tarbimise jms täiendamisel ei pea ma muretsema ühilduvusprobleemide pärast. See töötab sujuvalt.
 • Mobiilisõbralik – kõik StudioPressi teemad reageerivad HTML5 + -le.
 • Suur kogukondGenesis WordPress (Facebooki grupp) on 10 000 liiget.
 • Pluginad – kõik StudioPressi pistikprogrammid on kerged ega lisa aja laadimiseks praktiliselt midagi.
 • Väga kohandatav – StudioPress ” Outreach Pro teema tundub, et see on mõeldud kirikute jaoks, kuid vaadake minu koduleht. See ei näe välja nagu eelnevalt kavandatud koduleht.

24. Kohalik SEO (Google’i kohaliku reitingu tegurid)

Kui teete kohalikku SEO-d, on WordPressi optimeerimise kõrval palju muid asju, mida peaksite tegema. Siin on Google’i 2018. aasta kohaliku otsingu järjestamise tegurid mida Moz teatab iga 2 aasta tagant. Google’i minu ettevõte on muutunud olulisemaks, kui see on 25,12%.

2018. aasta kohaliku otsingu edetabeli tegurid

Google’i minu ettevõtte lehe optimeerimine

* Google arvestab üha enam ettevõtete omanike aktiveerimisega:.

Google'i minu ettevõtte logo

Heyyyy. Sa tegid selle lõpuni.

Vaadake mõnda muud minu tutvustust, mis on sama head!

 • Pärmi SEO juhend
 • WordPressi SEO juhend
 • WordPressi kiirjuhend

Terviseks,
Tom

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector