9 labākie atslēgvārdu izpētes rīki, lai palielinātu dabisko datplūsmu – [2017. gada izdevums]

Atslēgvārdu izpēte ir vissvarīgākā, vērtīgākā un efektīvākā SEO. Lai to izdarītu, jums ir nepieciešams Atslēgvārdu izpētes rīki. Atslēgvārdu izpētes rīks palīdz jums atrast vērtīgus atslēgvārdus, pamatojoties uz jūsu nišu. Tas parāda, kā konkrēts atslēgvārds tiek meklēts lielākajās meklētājprogrammās, piemēram, Google, Bing, Yahoo no dažādiem reģioniem.


Ir gandrīz neiespējami uzzināt meklētājprogrammu kopējo meklēšanas apjomu dažādos mēnešos. Tātad atslēgvārdu rīks atspoguļo meklēšanas rezultātos iegūtos rezultātus tikai ar vienu klikšķi.

Kāpēc jums ir nepieciešami atslēgvārdu izpētes rīki??

Atslēgvārdu izpētes rīka izmantošanas noslēpums ir organiskās meklēšanas trafika iegūšana, un tas sniedz jums pareizus un rentablus atslēgvārdu ieteikumus jebkurā nišā.

Piemēram, jums ir tehnoloģiju vietne, un jums ir daudz rakstu. Bet jūs neizmantojāt nevienu galveno atslēgvārdu, kuru lietotāji meklē meklētājprogrammās. Tātad jūs nesaņemtu lielu dabiskās meklēšanas trafiku.

Ja jūs rakstāt rakstu par iPhone un nezināt, kurš atslēgvārds jums būtu jāizmanto, tad atslēgvārdu rīks nodrošina visus meklēšanas rezultātus, kas tiek meklēti Google.

Atslēgvārdu izpētes piemērs

Izmantojot galveno atslēgvārdu, tas parāda arī vairākus atslēgvārdu ieteikumus, kas ir arī ļoti svarīgi, lai iegūtu trafiku. Varat arī pārbaudīt MPK (maksa par klikšķi), PPC (maksa par klikšķi), atslēgvārda grūtības utt.

Šajā rakstā es rakstu par 9 labākajiem atslēgvārdu izpētes rīkiem, kas palīdzēs palielināt jūsu dabisko datplūsmu.

9 labākie atslēgvārdu izpētes rīki SEO

# 1. Google atslēgvārdu plānotājs (bezmaksas)

Atslēgvārdu plānotājs ir bezmaksas atslēgvārdu izpētes rīks, ko izmanto arī reklāmas kampaņas veidošanā un atslēgvārdu izpētē. 

Jūs varat meklēt atslēgvārdus un reklāmu kopu idejas. Jūs varat ievadīt atslēgvārdu, kas ir jūsu niša, un iegūt kompaktu vidējā mēneša meklēšanas, atslēgvārda konkurences un MPK sarakstu. Izmantojot mūsu galvenos atslēgvārdus, varat pārbaudīt arī citus alternatīvos atslēgvārdus, kas ir svarīgi arī datplūsmas palielināšanai.

Google AdWords atslēgvārdu plānotājs

Lai izmantotu šo atslēgvārdu izpētes rīku, jums vienkārši jāpierakstās AdWords, izmantojot savu Gmail kontu. Pēc tam dodieties uz Atslēgvārdu plānotāja opciju. Šeit jums ir jānorāda atslēgvārdi, galvenās lapas un produktu kategorija.

Ja jūs koncentrējat auditoriju no ASV, tad varat norādīt arī valsti un valodu. Datumu diapazona opcija nodrošina vidējo meklēšanu mēnesī jūsu atlasītajā datumu diapazonā. Atšķirībā no citiem Labākie atslēgvārdu izpētes rīki, Google atslēgvārdu plānotājam nav ierobežojumu atslēgvārdu izpētei.

Izmantojot Google atslēgvārdu plānotāju, jūs varat:

 • Meklēšanas atslēgvārdi un reklāmu kopu idejas
 • Iegūstiet atslēgvārdu idejas un vidējo meklēšanu mēnesī
 • Sniedz jums alternatīvus atslēgvārdu ieteikumus atbilstoši jūsu atslēgvārdam
 • Iegūstiet vēsturisko statistiku un satiksmes prognozes
 • Meklē atslēgvārdus, pamatojoties uz jebkuru konkrētu atrašanās vietu un valodu

# 2. SEMrush (iegūstiet bezmaksas izmēģinājuma versiju 150 ASV dolāru vērtībā)

semrush

Ja jūs vēl nemēģinājāt nevienu atslēgvārdu izpētes rīku, jums ir jāizmēģina Semrush. Semrush ir kompakts SEO risinājums tirgotājiem.

Izmantojot Semrush, jūs varat meklēt atslēgvārdus. Analizējot atslēgvārdu, jūs dabiski iegūsit dabiskās meklēšanas, meklēšanas apjoma, MPK un jebkura atslēgvārda konkurences atjauninājumus. Izmantojot galveno atslēgvārdu, jūs iegūsit frāzes atbilstības atslēgvārdus un saistīto atslēgvārdu ieteikumus, kas ir noderīgi satura uzlabošanai.

Semrush parāda arī jūsu meklētā atslēgvārda grūtības. Jūs varat zināt, cik grūti jūsu atslēgvārdam ir izmantot konkurenta rangu dabiskajā meklēšanā, lai jūs varētu uzlabot sava satura kvalitāti un izveidot vairāk saišu.

Dažu atslēgvārdu izpētes rīks

Semrush nodrošina vairāk nekā 25 starptautiskas atslēgvārdu datu bāzes, tāpēc, ja jūsu mērķauditorijas ir no jebkura noteikta reģiona un tām ir daudzvalodu vietne, varat izveidot vienas un tās pašas valsts atslēgvārdu datu bāzes. Tas ietaupīs jūsu naudu un laiku.

Veicot atslēgvārdu meklēšanu, varat izmantot viņu konkurentu pozīcijas izsekošanas rīku. Tādējādi jūsu konkurenta ziņojums ļauj saprast, kuru labāk uzlabot, lai pārspētu konkurentus.

Lai gan Semrush atslēgvārdu izpētes rīks ir maksāts, jūs to varat izmantot bez maksas 14 dienas. Esmu pārliecināts, ka jums patiešām patiks šis satriecošais rīks.

SEMrush

# 3. Ahrefs

Ahrefs atslēgvārdu izpētes rīki

Kad runa ir par meklēšanas trafika un atslēgvārdu izpētes uzlabošanu, Ahrefs ir augstākajā pozīcijā.

Ahrefs nodrošina lieliskas vietnes pārlūkprogrammas funkcijas, ar kuru palīdzību jūs varat pārbaudīt, kādus atslēgvārdus jūsu konkurenti vērtē, un redzēt, kuri atslēgvārdi viņiem rada lielāko dabiskās meklēšanas trafiku..

Ahrefs ir ātrākais atpakaļsaites rāpuļprogramma sistēma nekā jebkurš cits atslēgvārdu izpētes rīks. Tātad jūs viegli varat redzēt sava konkurenta atpakaļsaites avotus.

Ahrefs lieliskais atslēgvārdu pētnieka rīks sniedz tūkstošiem atslēgvārdu ieteikumu, kuru pamatā ir jūsu galvenais atslēgvārds, tāpēc jūs nekad nepalaidīsit garām nevienu atslēgvārdu ieteikumu. Izmantojot meklējamo atslēgvārdu, tas parāda arī atslēgvārda grūtības rādītāju, klikšķu metriku, SERP pārskatu un pozīciju vēsturi. Šis rīks ne tikai sniedz jums atslēgvārdu ieteikumus, bet arī sniedz ļoti precīzus meklēšanas apjoma numurus, kas katru mēnesi tiek atjaunināti.

Atšķirībā no citiem atslēgvārdu izpētes rīkiem, Ahrefs vairāk nekā 100 valstīs atbalsta atslēgvārdu datu bāzi. Tātad neatkarīgi no tā, kur atrodas jūsu bizness, visticamāk, jūsu valsts ir sarakstā. 

Vārdu sakot, Ahrefs ir lielisks atslēgvārdu rīks SEO, kas jums jāmēģina.

Apmeklējiet Ahrefs

# 4. SpyFu

spyfu atslēgvārdu izpētes rīks

SpyFu ir viens no labākajiem atslēgvārdu meklēšanas rīkiem SEO, kas nodrošina visrentablākos atslēgvārdus, lai labāk klasificētu un iegūtu vairāk organiskas meklēšanas trafika. Viņu atslēgvārdu rīks parāda kopējo atslēgvārdu vietējo un globālo meklēšanu mēnesī. Paralēli tam šis rīks nodrošina arī daudz līdzīgu atslēgvārdu, kas nepieciešami arī datplūsmas palielināšanai.

Varat meklēt jebkuru domēnu un redzēt visas vietas, kur tie ir parādīti Google. Pat jūs varat redzēt katru atslēgvārdu, ko viņi izmanto pakalpojumā AdWords.

SpyFu atslēgvārdi

Izmantojot viņu atslēgvārdu rīku, jūs varat veikt gan atslēgvārdu izpēti, gan PPC pētījumus. Šis atslēgvārdu rīks nodrošina tikai visvērtīgāko atslēgvārdu, kas palielina dabiskās meklēšanas trafiku un novērš sliktos atslēgvārdus. Tātad jūs varat arī ietaupīt naudu un laiku. Darbs ar visienesīgāko atslēgvārdu un stratēģiski palieliniet trafiku.

Ja jūs vadāt PPC kampaņu, tad šis atslēgvārdu rīks ir lielisks. Jūs varat meklēt konkurentu un iegūt viņu atslēgvārdu sarakstu, ko viņi izmanto AdWords, un redzēt, cik daudz klikšķu viņi saņem un cik maksā par atslēgvārdu.

Apmeklējiet SpyFu

# 5. Garas astes Pro

Garās astes profils ir viens no labākie garo asti atslēgvārdu izpētes rīki SEO. Neatkarīgi no tā, vai jums ir emuārs, bizness vai jebkura cita saistīta vietne, Long tail pro lieliski darbojas visur. Jūs viegli atradīsit, kuri atslēgvārdi ranžē Google.

Garās astes platīnsIzmantojot garo asti, jūs varat atrast ļoti rentablus atslēgvārdus, kas uz jūsu vietni nodrošina satiksmi un vairāk. Izmantojot viņu atslēgvārdu izpētes rīku, jūs varat atrast savus atslēgvārdus, un visi atslēgvārdu rezultāti ir iegūti no Google atslēgvārdu plānotāja rīka, kuru es jau minēju.

Varat pielāgot meklēšanas preferences, norādot meklēšanu mēnesī, ieteiktās cenas un atslēgvārdu konkurenci. Izmantojot galveno atslēgvārdu, jūs saņemsiet arī ilgtermiņa atslēgvārdu ieteikumus un ikmēneša meklēšanas apjomu.

Apmeklējiet vietni Long Tail Pro (Tagad 33% atlaide)

# 6. Moz Keyword Explorer

moz atslēgvārdu izpētes rīki

Moz atslēgvārdu pētnieks ir viens no labākajiem atslēgvārdu pārlūka rīkiem SEO. Moz piedāvā kompaktus SEO rīkus, kas nepieciešami, lai stratēģiski palielinātu datplūsmu. Varat izmantot arī viņu īpašo rīku Atslēgvārdu pētnieks, Atpakaļsaišu izpētes rīku un Ranga izsekošanas rīku.

Izmantojot viņu atslēgvārdu pārlūku, jūs iegūsit līdz 1000 atslēgvārdu ieteikumiem, pamatojoties uz galveno atslēgvārdu. Izmantojot galveno atslēgvārdu, varat pārbaudīt citus alternatīvos atslēgvārdus un garos astes atslēgvārdus, kas arī palīdz piesaistīt trafiku.

Ar šo atslēgvārdu izpētes rīks, jūs iegūsit visus datus par meklēšanu mēnesī, atslēgvārdu grūtības, klikšķu iespēju, atslēgvārdu prioritāti un visus datus atjauninās katru mēnesi. Tātad tas jūs katru mēnesi atjauninās ar tikko atsvaidzinātajiem atslēgvārdiem.

Moz Atslēgvārds Explorer1

Izmantojot atslēgvārdu pārlūka rīku, jūs iegūsit arī atslēgvārda SERP analīzi un varēsit redzēt, kuri domēni ir ierindoti šī atslēgvārda top 10 sarakstā..

Viņu vēl viens lielisks rīks ir Vietnes rāpuļprogramma kas identificē SEO problēmas un novērš jūsu vietni nākamajā līmenī. Tas ieplāno SEO auditu jebkurai vietnei un sniedz jums iknedēļas pārskatus ar datiem, kas parāda salauztas lapas un problēmas.

Apmeklējiet Moz Keyword Explorer

# 7. KWFinder

kwfinder rīki

KWFinder ir vēl viens lielisks atslēgvārdu meklēšanas rīks SEO. Jūs varat atrast virkni īsu un garu atslēgvārdu, kas saistīti ar jūsu nišu, ar lielu meklēšanas apjomu un zemām atslēgvārdu SEO grūtībām.

Atšķirībā no citiem atslēgvārdu izpētes rīkiem, KWFinder sniedz uz jautājumiem balstītus atslēgvārdu ieteikumus. Piemēram, ja meklējat “Atslēgvārdu izpētes rīks”, šis rīks parādīs rezultātus, piemēram, zemāk redzamo attēlu.

KWFinder Q

KWFinder sniedz precīzus meklēšanas apjoma datus atslēgvārdu izpētei. Varat arī izmantot šo rīku, piemēram, Adwords, un meklēt atslēgvārdus, kuru pamatā ir valstis, pilsētas un dažādas valodas. 

Tas parāda, kuri atslēgvārdi ir iecienījuši pēdējos 12 mēnešus, un vidējais mēneša meklēšanas apjoms. Turklāt jūs iegūsit arī vidējās MPK, PPC un atslēgvārdu grūtības.

Viņu pamatplāns sākas no plkst 12 USDmēnesī un jūs varat ietaupīt 199 USD gadā.

Apmeklējiet KWFinder (Tagad 58% atlaide, šai saitei pievienots kupons)

# 8. Wordtracker

WordTracker atslēgvārds

Wordtracker ir vēl viens labākais atslēgvārdu izpētes rīks, kas palīdz attīstīt jūsu biznesu. Ja savā nišas vietnē meklējat kādu atslēgvārdu, tas dod jums 200-300 saistītus vārdus un frāzes, ko reāli cilvēki nesen ir ievadījuši meklētājprogrammās..

Ja jūs pavadāt daudz laika, lai atrastu precīzus atslēgvārdus, izmantojiet Wordtracker rīku. Tas dod jums tikai rentablus atslēgvārdus, un jūs nekad nebūtu domājuši par saviem spēkiem. No Wordtracker varat arī saņemt garus atslēgvārdu ieteikumus.

Atslēgvārdu izpētes laikā varat saņemt atslēgvārdu ieteikumus no Wordtracker vai Google. Ja vēlaties redzēt tikai ļoti meklētos atslēgvārdus, MPK utt., Varat pielāgot savus meklēšanas rezultātus. Tātad tas parādīs tikai jūsu iestatītos rezultātus.

Wordtracker nodrošina,

 • Atslēgvārdu rezultāti, pamatojoties uz reālu cilvēku meklēšanu.
 • Tieša piekļuve visjaunākajiem datiem.
 • Uzziniet vairāk par meklēšanas tendencēm, SEO konkurences rādītājiem.
 • Jūs varat saņemt atslēgvārdu ieteikumus no vairākiem avotiem, piemēram, Google, YouTube un Amazon.

# 9. Ferzy

Ferzy Keyword Reserch rīks

Ferzy ir vienkāršs atslēgvārdu izpētes rīks, kas sniedz jums atslēgvārdu ieteikumus, pamatojoties uz Google ikmēneša meklēšanas vaicājumiem attiecībā uz jebkuru konkrētu atslēgvārdu. Jūs varat redzēt vidējo meklēšanu mēnesī un atslēgvārdu MPK. Jūs varat meklēt atslēgvārdus pēc valsts un vēlamās valodas.

Izmantojot atslēgvārdu izpēti, jūs varat redzēt, kuri domēni ir ierindoti Google top 10 sarakstā. Tāpat kā citi labākie atslēgvārdu izpētes rīki, Ferzy parāda arī jebkura atslēgvārda SEO grūtības

Viņu cena sākas no plkst USD 17 mēnesī kas ietver 100 meklējumus 24 stundās, 250 saistītus atslēgvārdus vienā meklēšanā. Ja jums ir liela vietne un vēlaties vairāk meklēšanas, tad varat iegūt lielāku plānu.

Izmēģiniet Ferzy bez maksas (Atlaide 37%)

Secinājums

Ja jums ir vietne … Ja vēlaties satiksmi uz jūsu vietni … tad atslēgvārdu izpētes rīks ir obligāts rokas instruments jums. Jums nav nepieciešams virkne atslēgvārdu rīku, bet jums ir nepieciešams vislabākais atslēgvārdu izpētes rīks, kas piemērots jūsu biznesam.

Šajā rakstā es izskaidroju 9 labākos atslēgvārdu izpētes rīkus SEO. Katrs atslēgvārdu rīks nodrošina dažāda veida funkcijas un cenu. Tāpēc ir laiks izvēlēties perfektu atslēgvārdu rīku.

Vai jūs joprojām sajaukt? …..

Mūsu ieteiktie rīki

1. Mēs iesakām izmantot Semrush. Semrush ir Viss vienā-SEO un tas ir piemērots jebkura veida nišai. Neatkarīgi no tā, cik liela ir jūsu vietne, tā vienmēr darbojas kā šarms.

Apmeklējums Semrush

2. Ja jums īpaši nepieciešams atslēgvārdu rīks garu asti atslēgvārdu izpētei, dodieties uz Long Tail Pro. Tas ir lieliski piemērots ilgtermiņa asti atslēgvārdu izpētei un Amazon saistīto atslēgvārdu pētījumiem.

Apmeklējums Garas astes Pro (Ietaupiet 33% gada plānā)

3. Ja vēlaties a lēts atslēgvārdu rīks, tad dodieties uz KWFinder. Tas ir arī lielisks atslēgvārdu izpētes rīks.

Apmeklējums KWFinder (Ietaupiet 199 USD ar gada plānu)

Citi raksti, kas saistīti ar SEO, jums nevajadzētu garām,

 • 10 labākie atpakaļsaišu pārbaudītāja rīki, lai pārbaudītu konkurentu saites
 • 10 labākie darba veidi, kā iegūt kvalitatīvas saites, lai palielinātu konkurentu pozīcijas
 • Vienkāršākais veids, kā iestatīt Google AMP vietnē WordPress

Ja jums patīk šis raksts, lūdzu, dalieties tajā un neaizmirstiet mūs abonēt Twitter, Facebook, Google+.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map