9 найкращих інструментів дослідження ключових слів для збільшення органічного трафіку – [2017 Edition]

Дослідження ключових слів є найбільш важливою, цінною та ефективною частиною Російської Федерації SEO. Для цього вам потрібно Інструменти дослідження ключових слів. Інструмент дослідження ключових слів допоможе вам знайти цінні ключові слова на основі вашої ніші. Він показує, як певне ключове слово шукається в основних пошукових системах, таких як Google, Bing, Yahoo з різних регіонів.


Неможливо дізнатися загальний обсяг пошуку за різні місяці з пошукових систем. Тож інструмент для ключових слів представляє вам загальні результати пошуку лише одним клацанням миші.

Для чого потрібні інструменти дослідження ключових слів?

Секрет використання інструмента дослідження ключових слів полягає в отриманні органічного пошукового трафіку і надає вам належну та вигідну пропозицію щодо ключових слів у будь-якій ніші.

Наприклад, у вас є веб-сайт із технологіями та у вас багато статей. Але ви не використовували ключове слово, яке користувачі шукають у пошукових системах. Таким чином, ви не отримаєте багато органічного пошукового трафіку.

Тепер, якщо ви пишете статтю про iPhone і не знаєте, яке ключове слово слід використовувати, то інструмент для ключових слів дає всі результати пошуку, які шукаються в Google.

Приклад дослідження ключових слів

З основним ключовим словом він також відображає кілька пропозицій щодо ключових слів, які також дуже важливі для отримання трафіку. Ви також можете перевірити CPC (ціна за клік), PPC (оплата за клік), складність ключових слів тощо.

У цій статті я пишу про 9 найкращих інструментів дослідження ключових слів, які допоможуть збільшити ваш органічний трафік.

9 найкращих інструментів дослідження ключових слів для SEO

№1. Планувальник ключових слів Google (безкоштовно)

Планувальник ключових слів – це безкоштовний інструмент дослідження ключових слів, який також використовується для створення рекламної кампанії та дослідження ключових слів. 

Ви можете шукати ключові слова та ідеї груп оголошень. Ви можете ввести ключове слово, яке є вашою нішею, і отримати компактний перелік середньомісячного пошуку, конкуренції ключових слів та ціни за клік. За допомогою наших основних ключових слів ви також можете перевірити інші альтернативні ключові слова, які також важливі для збільшення вашого трафіку.

Планувальник ключових слів Google AdWords

Щоб використовувати цей інструмент дослідження ключових слів, вам просто потрібно увійти в AdWords за допомогою свого облікового запису Gmail. Потім перейдіть до параметра “Планувальник ключових слів”. Тут потрібно вказати ключові слова, цільові сторінки та категорію товару.

Якщо ви зосереджуєте аудиторії з США, ви можете також вказати країну та мову. Параметр “Діапазон дат” забезпечує середньомісячні пошуки вибраного діапазону дат. На відміну від інших Кращі інструменти дослідження ключових слів, Планувальник ключових слів Google не має обмеження для вивчення ключових слів.

Використовуючи Планувальник ключових слів Google, ви можете:

 • Шукайте ключові слова та ідеї груп оголошень
 • Отримуйте ідеї за ключовими словами та середньомісячні пошукові запити
 • Надає альтернативні пропозиції щодо ключових слів
 • Отримайте історичну статистику та прогнози руху
 • Шукайте ключові слова на основі будь-якого конкретного місця та мови

№2. SEMrush (Отримайте безкоштовну пробну версію на суму $ 150)

завивка

Якщо ви ще не спробували жодного інструменту дослідження ключових слів, вам потрібно спробувати Semrush. Semrush – це компактне SEO-рішення для маркетологів.

Використовуючи Semrush, ви можете досліджувати ключові слова. Аналізуючи ключове слово, ви отримуватимете актуальні оновлення органічного пошуку, обсягу пошуку, CPC та конкуренції за будь-яке ключове слово. За допомогою вашого основного ключового слова ви отримаєте ключові слова з фразовою відповідністю та відповідні пропозиції щодо ключових слів, які корисні для підвищення вмісту.

Semrush також показує вам складність ключових слів для ключового слова, яке ви шукаєте. Ви можете дізнатися, наскільки вашим ключовим словом важко скористатися рейтингом вашого конкурента в органічному пошуку, щоб ви могли покращити якість свого вмісту та створити більше посилань.

Інструмент дослідження ключових слів Semrush

Semrush пропонує понад 25 міжнародних баз даних ключових слів, тому якщо ваші аудиторії є з будь-якого конкретного регіону та мають багатомовний сайт, то ви можете використовувати ті самі бази даних ключових слів країни. Це заощадить ваші гроші, а також час.

Під час пошуку за ключовими словами ви можете використовувати інструмент відстеження позицій їх конкурента. Це дає звіт вашого конкурента, щоб зрозуміти, який з них вдосконалити, щоб перемогти своїх конкурентів.

Хоча інструмент дослідження ключових слів Semrush платний, ви можете ним скористатися безкоштовно 14 днів. Я впевнений, що вам дуже сподобається цей дивовижний інструмент.

SEMrush

№3. Арефс

Інструменти дослідження ключових слів Ahrefs

Що стосується вдосконалення пошукового трафіку та дослідження ключових слів, то Ahrefs знаходиться на першій позиції.

Ahrefs пропонує чудові функції провідника сайту, за допомогою яких ви можете перевірити, за якими ключовими словами рейтингують ваші конкуренти, і побачити, які ключові слова приносять їм найбільш органічний пошуковий трафік.

Арефс має своє найшвидший гусеничний зворотний зв’язок система, ніж будь-який інший інструмент дослідження ключових слів. Таким чином, ви можете легко побачити джерела зворотного зв’язку свого конкурента.

Інструмент провідника ключових слів Ahrefs пропонує вам тисячу пропозицій щодо ключових слів на основі вашого основного ключового слова, тому ви ніколи не пропустите жодних пропозицій щодо ключових слів. За допомогою ключового слова для пошуку він також показує показник складності ключових слів, показник кліків, огляд SERP та історію позицій. Цей інструмент не лише пропонує вам ключові слова, але дає вам дуже точні номери обсягу пошуку, які оновлюються щомісяця.

На відміну від інших інструментів дослідження ключових слів, у Ahrefs базу даних ключових слів, що підтримується понад 100 країн. Тож незалежно від того, де знаходиться ваш бізнес, ваша країна, швидше за все, у цьому списку. 

Словом, Ahrefs – це чудовий інструмент для ключових слів для SEO, який ви повинні спробувати.

Відвідайте Арефс

№4. SpyFu

шпіонський інструмент дослідження ключових слів

SpyFu – це один з найкращих інструментів дослідження ключових слів для SEO, який надає найвигідніші ключові слова для кращого ранжирування та отримання більш органічного пошукового трафіку. Їх інструмент для ключових слів показує загальні локальні та глобальні щомісячні пошуки будь-якого ключового слова. Поряд із цим, цей інструмент також пропонує багато подібних ключових слів, які також потребують збільшення трафіку.

Ви можете шукати будь-який домен і бачити кожне місце, де вони відображалися в Google. Навіть ви можете бачити кожне ключове слово, яке вони використовують в AdWords.

Ключові слова SpyFu

Використовуючи їх інструмент для ключових слів, ви можете робити як дослідження ключових слів, так і PPC. Це інструмент добору ключових слів надає лише найцінніше ключове слово, яке приносить більше органічного пошукового трафіку та усуває погані ключові слова. Таким чином, ви можете заощадити гроші і час. Працюйте з найвигіднішим ключовим словом і стратегічно збільшуйте свій трафік.

Якщо ви проводите кампанію з КПП, то цей інструмент для ключових слів чудово підходить. Ви можете шукати конкурента і отримувати його список ключових слів, який вони використовують в AdWords, і бачити, скільки кліків вони отримують і скільки вони платять за ключове слово.

Відвідайте SpyFu

№5. Long Tail Pro

Довгий хвіст pro – один із найкращі інструменти дослідження ключових слів із довгим хвостом для SEO. Якщо у вас є блог, бізнес або будь-який інший партнерський сайт, Long tail pro відмінно працює скрізь. Ви легко знайдете, які ключові слова рейтингуються в Google.

Платиновий довгий хвістЗ довгим хвостом Pro ви можете знайти високоприбуткові ключові слова, які приносять трафік та більше потенційних клієнтів на ваш сайт. Використовуючи їх інструмент дослідження ключових слів, ви можете знайти свої ключові слова, а всі результати ключових слів виходять із інструмента планування ключових слів Google, про який я вже згадував.

Ви можете налаштувати параметри пошуку, вказуючи щомісячні пошукові запити, запропоновані ставки та конкуренцію за ключовими словами. За допомогою основного ключового слова ви також отримаєте пропозиції щодо ключових слів із довгим хвостом та щомісячний обсяг пошуку.

Відвідайте Long Tail Pro (Зараз знижка на 33%)

№6. Moz Explorer

інструменти дослідження ключових слів

Провідник ключових слів Moz – один з найкращих інструментів Провідника ключових слів для SEO. Moz пропонує компактні інструменти SEO, необхідні для стратегічного збільшення вашого трафіку. Ви також можете використовувати їх спеціальний інструмент “Провідник ключових слів”, інструмент “Дослідження зворотних посилань” та інструмент відстеження рейтингу.

Використовуючи їх дослідник ключових слів, ви отримаєте до 1000 пропозицій щодо ключових слів на основі вашого основного ключового слова. За допомогою основного ключового слова ви можете перевірити інші альтернативні ключові слова та ключові слова з довгим хвостом, які також сприяють залученню трафіку.

З цим інструмент дослідження ключових слів, ви отримаєте всі дані щомісячного пошуку, складність ключових слів, можливість кліків, пріоритет ключових слів і всі дані оновлюються щомісяця. Таким чином, ви будете постійно оновлюватись щомісяця з оновленими ключовими словами.

Moz Ключове слово Explorer1

З інструменту провідника ключових слів ви також отримаєте аналіз SERP свого ключового слова, і ви зможете побачити, які домени займають рейтинг у топ-10 списку цього ключового слова.

Ще один їх чудовий інструмент “Гусеничний веб-сайт” що визначає проблеми SEO та виправляє, що переведе ваш веб-сайт на новий рівень. Він планує проведення SEO аудитів для будь-якого веб-сайту та надає вам щотижневі звіти з даними, що показують зламані сторінки та проблеми.

Відвідайте Moz Explorer Explorer

№7. KWFinder

kwfinder інструменти

KWFinder – це ще один чудовий інструмент дослідження ключових слів для SEO. Ви можете знайти купу коротких і довгих ключових слів, пов’язаних із вашою нішею, з великими обсягами пошуку та низькою складністю SEO для ключових слів.

На відміну від інших інструментів дослідження ключових слів, KWFinder дає пропозиції щодо ключових слів на основі питань. Наприклад, якщо ви шукаєте “Інструмент дослідження ключових слів”, цей інструмент покаже результати, як на малюнку нижче.

KWFinder Q

KWFinder дає точні дані про обсяг пошуку для дослідження ключових слів. Ви також можете використовувати цей інструмент, як Adwords, і ви можете досліджувати ключові слова на основі будь-яких країн, міст та різних мов. 

Він показує, які ключові слова мають тенденцію від останніх 12 місяців і середньомісячний обсяг пошуку. Крім того, ви також отримаєте середню ціну за клік, КПП та складність ключових слів.

Їх основний план починається з 12 доларів/ місяць, і ви можете заощадити 199 доларів в рік.

Відвідайте KWFinder (Зараз знижка 58%, купон доданий у цьому посиланні)

№8. Wordtracker

Ключове слово WordTracker

Wordtracker – ще один найкращий інструмент дослідження ключових слів, який допомагає розвивати ваш бізнес. Якщо ви шукаєте будь-яке ключове слово на своєму нішевому веб-сайті, воно дає 200-300 пов’язаних слів і фраз, які нещодавно в пошукові системи набрали справжні люди..

Якщо ви витрачаєте багато часу на пошук точних ключових слів, то використовуйте інструмент Wordtracker. Він дає лише вигідні ключові слова, і ви ніколи не думали про це самостійно. Ви також можете отримати пропозиції з ключових слів із довгим хвостом від Wordtracker.

Під час дослідження ключових слів ви можете отримати пропозиції щодо ключових слів від Wordtracker або Google. Якщо ви хочете бачити лише дуже шукані ключові слова, CPC тощо, ви можете налаштувати результати пошуку. Таким чином, він відображатиме лише встановлені вами результати.

Wordtracker забезпечує,

 • Результати ключових слів на основі реальних пошуків реальних людей.
 • Прямий доступ до самих останніх даних.
 • Отримайте детальну інформацію про тенденції пошуку, показники конкуренції за SEO.
 • Можна отримати пропозиції щодо ключових слів із різних джерел, тобто Google, YouTube та Amazon.

№9. Ферзи

Інструмент резервування ключових слів Ferzy

Ferzy – це простий інструмент дослідження ключових слів, який дає вам пропозиції щодо ключових слів на основі щомісячного пошуку Google для будь-якого конкретного ключового слова. Ви можете бачити середньомісячні пошукові запити та ЦЗК за ключовими словами. Ви можете шукати ключові слова за країною мудрою та бажаною мовами.

Завдяки дослідженню ключових слів можна побачити, які домени входять у топ-10 списку в Google. Як і інші найкращі інструменти дослідження ключових слів, Ферзи також показує складність SEO будь-якого ключового слова

Їх ціна починається з $ 17 / міс що включає 100 пошуків за 24 години, 250 пов’язаних ключових слів за пошук. Якщо у вас великий веб-сайт і хочете більше пошукових запитів, тоді ви можете отримати більш масштабний план.

Спробуйте Ферзи безкоштовно (Знижка 37%)

Висновок

Якщо у вас є веб-сайт… Якщо ви хочете відвідувати ваш веб-сайт…, тоді інструмент дослідження ключових слів є необхідним для вас одним ручним інструментом. Вам не потрібна купа інструментів для ключових слів, але вам потрібен найкращий інструмент дослідження ключових слів, який відповідає вашому бізнесу.

У цій статті я пояснив 9 найкращих інструментів дослідження ключових слів для SEO. Кожен інструмент для ключових слів забезпечує різний тип функцій та ціну. Тож саме час вибрати ідеальний інструмент для ключових слів.

Ви все ще плутаєтеся! …..

Наші рекомендовані інструменти

1. Ми рекомендуємо вам використовувати Semrush. Semrush – це ан Все-в-одному-SEO інструмент і він підходить для будь-якого типу ніші. Незалежно від того, наскільки великий ваш веб-сайт, він завжди працює як шарм.

Відвідати Semrush

2. Якщо вам особливо потрібен інструмент для ключових слів для дослідження ключових слів із довгим хвостом, тоді перейдіть до Long Tail Pro. Він відмінно підходить для дослідження ключових слів із довгим хвостом та досліджень ключових слів Amazon.

Відвідати Long Tail Pro (Збережіть 33% за допомогою річного плану)

3. Якщо ви хочете дешевий інструмент для ключових слів, потім перейдіть за KWFinder. Це також чудовий інструмент для дослідження ключових слів.

Відвідати KWFinder (Збережіть 199 доларів за допомогою річного плану)

Інші статті, пов’язані з SEO, які ви не повинні пропустити,

 • 10 найкращих інструментів перевірки зворотних посилань для перевірки зворотних посилань конкурента
 • 10 найкращих робочих способів отримати якісні зворотні посилання, щоб зламати рейтинг конкурента
 • Найпростіший спосіб налаштування Google AMP на WordPress

Якщо вам сподобалась ця стаття, будь ласка, поділіться нею і не забудьте підписатися на нас Twitter, Facebook, Google+.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map