9 najlepších nástrojov na výskum kľúčových slov na zvýšenie ekologického prenosu – [vydanie 2017]

04.06.2020
SEO '9 najlepších nástrojov na výskum kľúčových slov na zvýšenie ekologického prenosu – [vydanie 2017]
0 20 мин.

Kľúčové slovo Research je najdôležitejšou, najcennejšou a najúčinnejšou súčasťou systému SEO. Na to potrebujete Nástroje na výskum kľúčových slov. Nástroj na výskum kľúčových slov vám pomôže nájsť hodnotné kľúčové slová na základe vášho výklenku. Ukazuje, ako sa vyhľadáva konkrétne kľúčové slovo vo veľkých vyhľadávacích nástrojoch, ako sú Google, Bing, Yahoo z rôznych regiónov.


Je takmer nemožné poznať celkový objem vyhľadávania za rôzne mesiace z vyhľadávacích nástrojov. Nástroj pre kľúčové slová teda predstavuje celkové výsledky vyhľadávania jediným kliknutím.

Prečo potrebujete nástroje na výskum kľúčových slov?

Tajomstvo používania nástroja na výskum kľúčových slov je získavanie údajov z organického vyhľadávania a poskytuje vám vhodný a ziskový návrh kľúčových slov v akomkoľvek výklenku.

Napríklad máte webovú stránku s technológiami a máte veľa článkov. Nepoužili ste však žiadne kľúčové slovo so zameraním, ktoré používatelia vyhľadávajú vo vyhľadávacích nástrojoch. Nemali by ste tak veľa návštevnosti z organického vyhľadávania.

Ak teraz píšete článok o iPhone a neviete, ktoré kľúčové slovo by ste mali použiť, nástroj pre kľúčové slová vám poskytne všetky výsledky vyhľadávania, ktoré sa vyhľadávajú na stránkach Google.

Príklad výskumu kľúčových slov

Vďaka primárnemu kľúčovému slovu sa zobrazuje aj niekoľko návrhov kľúčových slov, ktoré sú tiež veľmi dôležité na zvýšenie návštevnosti. Môžete tiež skontrolovať CZK (cena za kliknutie), PPC (platba za kliknutie), ťažkosti s kľúčovými slovami atď.

V tomto článku píšem o 9 najlepších nástrojoch na výskum kľúčových slov, ktoré pomôžu rozšíriť vašu organickú návštevnosť.

9 najlepších nástrojov na výskum kľúčových slov pre SEO

# 1. Plánovač kľúčových slov Google (zadarmo)

Plánovač kľúčových slov je bezplatný nástroj na výskum kľúčových slov, ktorý sa používa aj na vytváranie reklamných kampaní a výskum kľúčových slov. 

Môžete hľadať kľúčové slová a nápady na reklamné skupiny. Môžete zadať svoje kľúčové slovo, ktoré je vaším výklenkom, a získať komplexný zoznam priemerných mesačných vyhľadávaní, konkurencie kľúčových slov a CZK. S našimi hlavnými kľúčovými slovami môžete skontrolovať aj ďalšie alternatívne kľúčové slová, ktoré sú tiež dôležité na zvýšenie návštevnosti.

Plánovač kľúčových slov Google AdWords

Ak chcete používať tento nástroj na výskum kľúčových slov, stačí sa prihlásiť do služby AdWords pomocou svojho účtu Gmail. Potom prejdite na možnosť Plánovač kľúčových slov. Tu musíte uviesť kľúčové slová, vstupné stránky a kategóriu produktu.

Ak zameriavate publikum zo Spojených štátov, môžete určiť aj krajinu a jazyk. Možnosť rozsahu dátumov poskytuje priemerné mesačné vyhľadávania pre vybraté časové obdobie. Na rozdiel od iných Najlepšie nástroje na výskum kľúčových slov, Plánovač kľúčových slov Google nemá žiadny limit na výskum kľúčových slov.

Pomocou Plánovača kľúčových slov Google môžete:

 • Vyhľadávajte nápady na kľúčové slová a reklamné skupiny
 • Získajte nápady na kľúčové slová a priemerné mesačné vyhľadávania
 • Poskytuje vám alternatívne návrhy kľúčových slov podľa vášho kľúčového slova
 • Získajte historické štatistiky a prognózy premávky
 • Vyhľadávajte kľúčové slová na základe konkrétnej polohy a jazyka

# 2. SEMrush (Získajte bezplatnú skúšobnú verziu v hodnote 150 USD)

semrush

Ak ste si ešte vyskúšali nástroj na výskum kľúčových slov, musíte vyskúšať Semrush. Semrush je kompaktné SEO riešenie pre obchodníkov.

Pomocou Semrush môžete skúmať kľúčové slová. Pri analýze kľúčového slova získate okamžité aktualizácie organického vyhľadávania, objemu vyhľadávania, CZK a konkurencie pre akékoľvek kľúčové slovo. S primárnym kľúčovým slovom získate kľúčové slová s frázovou zhodou a návrh súvisiacich kľúčových slov, ktorý je užitočný na vylepšenie vášho obsahu.

Semrush vám tiež ukazuje ťažkosti s kľúčovými slovami pre kľúčové slovo, ktoré hľadáte. Môžete vedieť, aké ťažké je vaše kľúčové slovo na získanie hodnotenia konkurencie v organickom vyhľadávaní, takže môžete zlepšiť kvalitu svojho obsahu a vytvoriť viac odkazov..

Semrush Nástroj pre výskum kľúčových slov

Semrush poskytuje viac ako 25 medzinárodných databáz kľúčových slov, takže ak vaše publikum pochádza z konkrétneho regiónu a má viacjazyčnú webovú stránku, môžete mať rovnaké databázy kľúčových slov pre každú krajinu. Ušetrite tým peniaze a čas.

Pri hľadaní kľúčových slov môžete použiť nástroj na sledovanie pozícií svojich konkurentov. Toto vám poskytne správu konkurenta, aby ste pochopili, ktorý z nich sa má vylepšiť ešte viac, aby porazil vašich konkurentov.

Hoci je nástroj na výskum kľúčových slov Semrush platený, môžete ho použiť zadarmo 14 dní. Som si istý, že tento úžasný nástroj budete naozaj milovať.

SEMrush

# 3. Ahrefs

Ahrefov nástroje na výskum kľúčových slov

Pokiaľ ide o zlepšenie návštevnosti vo vyhľadávaní a výskumu kľúčových slov, potom je spoločnosť Ahrefs na prvom mieste.

Ahrefs poskytuje vynikajúce funkcie prehľadávača stránok, pomocou ktorých môžete skontrolovať, ktoré kľúčové slová hodnotia vaši konkurenti a zistiť, ktoré kľúčové slová im prinášajú najväčšiu návštevnosť z organického vyhľadávania..

Ahrefs má najrýchlejší spätný prehľadávač systém ako akýkoľvek iný nástroj na výskum kľúčových slov. Takže môžete ľahko vidieť spätné zdroje vašich konkurentov.

Skvelý nástroj pre prieskum kľúčových slov spoločnosti Ahrefs vám ponúka tisíce návrhov kľúčových slov na základe hlavného kľúčového slova, takže vám nikdy nebudú chýbať žiadne návrhy kľúčových slov. Pri hľadanom kľúčovom slove tiež zobrazuje skóre obtiažnosti kľúčového slova, metriku kliknutí, prehľad SERP a históriu pozícií. Tento nástroj neposkytuje iba návrhy kľúčových slov, ale poskytuje vysoko presné čísla objemu vyhľadávania, ktoré sa každý mesiac aktualizujú.

Na rozdiel od iných nástrojov na výskum kľúčových slov, spoločnosť Ahrefs podporuje databázu kľúčových slov vyše 100 krajín. Vaša krajina je teda na zozname s najväčšou pravdepodobnosťou bez ohľadu na to, kde sa nachádza vaša firma. 

Jedným slovom, Ahrefs je skvelý nástroj pre kľúčové slová pre SEO, ktorý by ste mali vyskúšať.

Navštívte Ahrefs

# 4. SpyFu

nástroj na výskum kľúčových slov spyfu

SpyFu je jedným z najlepších nástrojov na výskum kľúčových slov pre SEO, ktorý poskytuje najziskovejšie kľúčové slová na lepšie hodnotenie a získanie väčšej návštevnosti z organického vyhľadávania. Ich nástroj pre kľúčové slová zobrazuje celkové lokálne a globálne mesačné vyhľadávanie ľubovoľného kľúčového slova. Spolu s tým tento nástroj poskytuje aj veľa podobných kľúčových slov, ktoré sú potrebné aj na zvýšenie návštevnosti.

Môžete vyhľadať ľubovoľnú doménu a zobraziť každé miesto, kde sa zobrazili na stránkach Google. Aj vy môžete vidieť každé kľúčové slovo, ktoré používajú v službe AdWords.

SpyFu kľúčové slová

Pomocou nástroja pre kľúčové slová môžete robiť výskum kľúčových slov aj výskum PPC. toto nástroj pre kľúčové slová poskytuje iba najcennejšie kľúčové slovo, ktoré prináša vyššiu návštevnosť organického vyhľadávania a vylučuje zlé kľúčové slová. Môžete tak ušetriť peniaze aj čas. Pracujte s najvýnosnejším kľúčovým slovom a strategicky zvyšujte svoju návštevnosť.

Ak prevádzkujete kampaň PPC, tento nástroj pre kľúčové slová je vynikajúci. Môžete vyhľadať konkurenta a získať zoznam svojich kľúčových slov, ktoré používajú v službe AdWords, a zistiť, koľko kliknutí získajú a koľko zaplatia za kľúčové slovo..

Navštívte SpyFu

# 5. Long Tail Pro

Dlhý chvost pre je jedným z Najlepšie nástroje na výskum kľúčových slov s dlhým chvostom pre SEO. Či už máte blog, firmu alebo inú pridruženú stránku, Long tail pro funguje všade skvele. Ľahko nájdete, ktoré kľúčové slová sú na Google hodnotené.

Platinová doska s dlhým chvostomS funkciou Long tail Pro môžete nájsť vysoko výnosné kľúčové slová, ktoré prinášajú návštevnosť a viac potenciálnych zákazníkov na vaše stránky. Pomocou nástroja na výskum kľúčových slov nájdete svoje kľúčové slová a všetky výsledky kľúčových slov pochádzajú z nástroja pre návrh kľúčových slov Google, ktorý som už spomenul.

Predvoľby vyhľadávania môžete prispôsobiť zadaním mesačných vyhľadávaní, navrhovaných cenových ponúk a konkurencie kľúčových slov. S primárnym kľúčovým slovom získate aj návrhy kľúčových slov s dlhým chvostom a mesačný objem vyhľadávania.

Navštívte Long Tail Pro (Teraz zľava 33%)

# 6. Prieskumník kľúčových slov Moz

nástroje na výskum kľúčových slov

Prieskumník kľúčových slov Moz je jedným z najlepších nástrojov na vyhľadávanie kľúčových slov pre SEO. Moz poskytuje kompaktné nástroje SEO, ktoré sú potrebné na strategické zvýšenie vášho prenosu. Môžete tiež použiť ich špeciálny nástroj na prieskum kľúčových slov, nástroj na výskum spätných odkazov a nástroj na sledovanie poradia.

Použitím prieskumníka kľúčových slov získate až 1 000 návrhov kľúčových slov na základe primárneho kľúčového slova. Pomocou hlavného kľúčového slova môžete skontrolovať ďalšie alternatívne kľúčové slová a kľúčové slová s dlhým chvostom, ktoré tiež pomáhajú zvyšovať návštevnosť.

S tým nástroj na výskum kľúčových slov, získate všetky údaje o mesačných vyhľadávaniach, obtiažnosti kľúčových slov, príležitostiach na kliknutia, prioritách kľúčových slov a všetky údaje sa aktualizujú každý mesiac. Vďaka aktualizovaným kľúčovým slovám vás tak bude každý mesiac informovať.

Prieskumník kľúčových slov Moz1

Pomocou nástroja na prieskum kľúčových slov získate tiež analýzu SERP vášho kľúčového slova a na prvej desiatke zoznamu pre dané kľúčové slovo môžete zistiť, ktoré domény sú v poradí..

Ich ďalším skvelým nástrojom je „Indexový prehľadávač stránok“ ktorý identifikuje problémy a opravy SEO, ktoré posunú váš web na ďalšiu úroveň. Plánuje audity SEO pre ľubovoľnú webovú stránku a poskytuje vám týždenné správy s údajmi o nefunkčných stránkach a problémoch.

Navštívte prehliadač kľúčových slov Moz

# 7. KWFinder

nástroje kwfinder

KWFinder je ďalší skvelý nástroj na výskum kľúčových slov pre SEO. Nájdete veľa kľúčových slov s krátkym a dlhým chvostom, ktoré súvisia s vaším výklenkom, s veľkým objemom vyhľadávania a nízkou náročnosťou na kľúčové slová SEO.

Na rozdiel od iných nástrojov na výskum kľúčových slov poskytuje KWFinder návrhy kľúčových slov na základe otázok. Ak napríklad hľadáte výraz „Nástroj na výskum kľúčových slov“, tento nástroj zobrazí výsledky ako na obrázku nižšie.

KWFinder Q

KWFinder vám poskytuje presné údaje o objeme vyhľadávania pre prieskum kľúčových slov. Môžete tiež použiť tento nástroj, napríklad Adwords, a môžete skúmať kľúčové slová na základe krajín, miest a rôznych jazykov. 

Ukazuje vám, ktoré kľúčové slová sú trendom za posledných 12 mesiacov a priemerný mesačný objem vyhľadávania. Okrem toho získate aj priemernú CZK, PPC a obtiažnosť kľúčových slov.

Ich základný plán sa začína od roku 2007 $ 12/ mesiac a môžete uložiť $ 199 za rok.

Navštívte KWFinder (Teraz 58% zľava, kupón bol pridaný do tohto odkazu)

# 8. Wordtracker

Kľúčové slovo WordTracker

Wordtracker je ďalší najlepší nástroj na výskum kľúčových slov, ktorý pomáha rozvíjať vaše podnikanie. Ak hľadáte kľúčové slovo na svojej špecializovanej webovej stránke, poskytne vám 200 až 300 súvisiacich slov a fráz, ktoré skutoční ľudia nedávno zadali do vyhľadávacích nástrojov..

Ak trávite veľa času hľadaním presných kľúčových slov, použite nástroj Wordtracker. Poskytuje vám iba ziskové kľúčové slová a nikdy by ste o nich nikdy nerozmýšľali. Môžete tiež získať návrhy kľúčových slov s dlhým chvostom od programu Wordtracker.

Počas prieskumu kľúčových slov môžete získať návrh kľúčových slov od Wordtracker alebo Google. Ak chcete vidieť iba vysoko vyhľadávané kľúčové slová, CZK atď., Môžete svoje výsledky vyhľadávania prispôsobiť. Takto sa zobrazia iba výsledky, ktoré ste nastavili.

Wordtracker poskytuje,

 • Výsledky kľúčových slov založené na skutočných vyhľadávaniach skutočných ľudí.
 • Priamy prístup k najnovším údajom.
 • Získajte podrobnosti o trendoch vyhľadávania, metrikách konkurencie v SEO.
 • Návrhy kľúčových slov môžete získať z viacerých zdrojov, napríklad Google, YouTube a Amazon.

# 9. Ferza

Ferzy Kľúčové slovo Reserch Tool

Ferzy je jednoduchý nástroj na výskum kľúčových slov, ktorý vám ponúka návrhy kľúčových slov na základe mesačného vyhľadávania Google pre konkrétne kľúčové slovo. Môžete vidieť priemerné mesačné vyhľadávania a CZK pre kľúčové slová. Môžete hľadať kľúčové slová podľa krajiny a preferovaného jazyka.

Pomocou prieskumu kľúčových slov môžete zistiť, ktoré domény sú v rebríčku 10 najlepších na stránkach Google. Podobne ako iné najlepšie nástroje na výskum kľúčových slov, aj Ferzy vykazuje ťažkosti so SEO pre akékoľvek kľúčové slovo

Ich cena začína od $ 17 / mo čo zahŕňa 100 vyhľadávaní za 24 hodín, 250 súvisiacich kľúčových slov na vyhľadávanie. Ak máte veľkú webovú stránku a chcete viac vyhľadávaní, môžete získať väčší plán.

Vyskúšajte Ferzy zadarmo (Zľava 37%)

záver

Ak máte webovú stránku … Ak chcete, aby sa na vaše webové stránky zobrazoval … potom nástroj na výskum kľúčových slov je pre vás jednou rukou nástroj. Nepotrebujete veľa nástrojov pre kľúčové slová, ale potrebujete najlepší nástroj na výskum kľúčových slov, ktorý vyhovuje vašej firme.

V tomto článku som vysvetlil 9 najlepších nástrojov na výskum kľúčových slov pre SEO. Každý nástroj pre kľúčové slová poskytuje iný typ funkcií a ceny. Preto je čas zvoliť dokonalý nástroj pre kľúčové slová.

Ste stále zmätení! …..

Naše odporúčané nástroje

1. Odporúčame vám použiť Semrush. Semrush je All-in-one-SEO nástroj a je vhodný pre akýkoľvek druh výklenku. Bez ohľadu na to, aký veľký je váš web, vždy to funguje ako kúzlo.

návšteva Semrush

2. Ak obzvlášť potrebujete nástroj pre kľúčové slová pre výskum kľúčových slov s dlhým chvostom, potom choďte na Long Tail Pro. Je vynikajúci na výskum kľúčových slov s dlhým chvostom a na partnerský výskum kľúčových slov v Amazonii.

návšteva Long Tail Pro (Ušetrite 33% s ročným plánom)

3. Ak chcete a lacný nástroj pre kľúčové slová, potom choďte na KWFinder. Je to tiež vynikajúci nástroj na výskum kľúčových slov.

návšteva KWFinder (Ušetrite 199 dolárov s ročným plánom)

Ostatné články týkajúce sa SEO, ktoré by vám nemali chýbať,

 • 10 najlepších nástrojov na kontrolu spätného odkazu na kontrolu spätných odkazov konkurenta
 • 10 najlepších pracovných spôsobov, ako získať kvalitné spätné odkazy, aby sa dostali do pozície konkurenta
 • Najjednoduchší spôsob, ako nastaviť Google AMP na WordPress

Ak sa vám tento článok páči, zdieľajte ho a nezabudnite sa prihlásiť na odber cvrlikání, Facebook, Google+.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector