9 najlepszych narzędzi do badania słów kluczowych w celu zwiększenia ruchu organicznego – edycja [2017]

Badanie słów kluczowych jest najważniejszą, cenną i skuteczną częścią SEO. Do tego potrzebujesz Narzędzia do badania słów kluczowych. Narzędzie do badania słów kluczowych pomaga znaleźć cenne słowa kluczowe na podstawie Twojej niszy. Pokazuje, jak określone słowo kluczowe jest wyszukiwane w głównych wyszukiwarkach, takich jak Google, Bing, Yahoo, z różnych regionów.


Niemożliwe jest określenie całkowitej liczby wyszukiwań w różnych miesiącach z wyszukiwarek. Tak więc narzędzie propozycji słów kluczowych reprezentuje łączne wyniki wyszukiwania jednym kliknięciem.

Dlaczego potrzebujesz narzędzi do badania słów kluczowych?

Sekretem korzystania z narzędzia do badania słów kluczowych jest uzyskanie organicznego ruchu związanego z wyszukiwaniem i zapewnienie właściwej i opłacalnej propozycji słów kluczowych w dowolnej niszy.

Na przykład masz stronę internetową poświęconą technologii i masz wiele artykułów. Ale nie użyłeś żadnego słowa kluczowego, które użytkownicy wyszukują w wyszukiwarkach. Dzięki temu nie uzyskasz dużego ruchu z bezpłatnych wyników wyszukiwania.

Teraz, jeśli piszesz artykuł o iPhonie i nie wiesz, którego słowa kluczowego powinieneś użyć, to narzędzie propozycji słów kluczowych zapewnia wszystkie wyniki wyszukiwania, które są wyszukiwane w Google.

Przykład badania słów kluczowych

W przypadku podstawowego słowa kluczowego wyświetla również wiele sugestii słów kluczowych, które są również bardzo ważne, aby uzyskać ruch. Możesz także sprawdzić CPC (koszt kliknięcia), PPC (pay-per-click), trudność słów kluczowych itp.

W tym artykule piszę o 9 najlepszych narzędziach do badania słów kluczowych, które pomogą zwiększyć ruch organiczny.

9 najlepszych narzędzi do badania słów kluczowych dla SEO

# 1. Planer słów kluczowych Google (bezpłatny)

Narzędzie planowania słów kluczowych to bezpłatne narzędzie do badania słów kluczowych, które służy do budowania kampanii reklamowej oraz badania słów kluczowych. 

Możesz wyszukiwać pomysły na słowa kluczowe i grupy reklam. Możesz wpisać słowo kluczowe, które jest Twoją niszą, i uzyskać zwartą listę przeciętnego miesięcznego wyszukiwania, konkurencji słowa kluczowego i CPC. Dzięki naszym głównym słowom kluczowym możesz również sprawdzić inne alternatywne słowa kluczowe, które są również ważne dla zwiększenia ruchu.

Planer słów kluczowych Google AdWords

Aby skorzystać z tego narzędzia do badania słów kluczowych, wystarczy zalogować się do AdWords przy użyciu konta Gmail. Następnie przejdź do opcji Planera słów kluczowych. Tutaj musisz podać słowa kluczowe, strony docelowe i kategorię produktów.

Jeśli skupiasz odbiorców z USA, możesz także określić kraj i język. Opcja zakresu dat zapewnia średnie miesięczne wyszukiwania wybranego zakresu dat. W przeciwieństwie do innych Najlepsze narzędzia do badania słów kluczowych, Planer słów kluczowych Google nie ma limitu wyszukiwania słów kluczowych.

Korzystając z Planera słów kluczowych Google, możesz:

 • Wyszukaj słowa kluczowe i propozycje grup reklam
 • Uzyskaj propozycje słów kluczowych i średnie miesięczne wyszukiwania
 • Dostarcza alternatywne propozycje słów kluczowych według słowa kluczowego
 • Uzyskaj historyczne statystyki i prognozy ruchu
 • Wyszukaj słowa kluczowe na podstawie dowolnej określonej lokalizacji i języka

# 2. SEMrush (Uzyskaj bezpłatny okres próbny o wartości 150 USD)

semrush

Jeśli nie wypróbowałeś jeszcze żadnego narzędzia do badania słów kluczowych, musisz wypróbować Semrush. Semrush to kompaktowe rozwiązanie SEO dla marketerów.

Korzystając z Semrush, możesz badać słowa kluczowe. Analizując słowo kluczowe, będziesz mieć pod ręką aktualne informacje o bezpłatnych wynikach wyszukiwania, liczbie wyszukiwań, CPC i konkurencji dla dowolnego słowa kluczowego. Za pomocą podstawowego słowa kluczowego otrzymasz słowa kluczowe w dopasowaniu do wyrażenia i pokrewne słowa kluczowe, które są przydatne do zwiększenia zawartości.

Semrush pokazuje również trudność słowa kluczowego dla szukanego słowa kluczowego. Możesz wiedzieć, jak trudne jest Twoje słowo kluczowe, aby zdobyć pozycję konkurenta w bezpłatnych wynikach wyszukiwania, dzięki czemu możesz poprawić jakość swoich treści i zbudować więcej linków.

Narzędzie do badania słów kluczowych Semrush

Semrush zapewnia ponad 25 międzynarodowych baz danych słów kluczowych, więc jeśli Twoi odbiorcy pochodzą z określonego regionu i mają wielojęzyczną witrynę, możesz utworzyć bazy danych słów kluczowych z tego samego kraju. Pozwoli to zaoszczędzić pieniądze i czas.

Podczas wyszukiwania słów kluczowych możesz użyć narzędzia do śledzenia pozycji konkurenta. Dzięki temu raport konkurenta pozwala zrozumieć, który z nich należy poprawić, aby pokonać konkurentów.

Chociaż narzędzie do wyszukiwania słów kluczowych Semrush jest płatne, możesz z niego korzystać wolny 14 dni. Jestem pewien, że pokochasz to niesamowite narzędzie.

SEMrush

# 3. Ahrefs

Narzędzia do badania słów kluczowych Ahrefs

Jeśli chodzi o poprawę ruchu związanego z wyszukiwaniem i badań słów kluczowych, Ahrefs zajmuje najwyższą pozycję.

Ahrefs zapewnia świetne funkcje Site Explorer, dzięki którym możesz sprawdzić, które słowa kluczowe są w rankingu twoich konkurentów i zobaczyć, które słowa kluczowe generują najwięcej bezpłatnych wyników wyszukiwania.

Ahrefs ma najszybszy przeszukiwacz linku zwrotnego system niż jakiekolwiek inne narzędzie do badania słów kluczowych. Dzięki temu możesz łatwo zobaczyć źródła linków zwrotnych swojego konkurenta.

Świetne narzędzie eksploratora słów kluczowych Ahrefs zapewnia tysiące propozycji słów kluczowych opartych na głównym słowie kluczowym, dzięki czemu nigdy nie przegapisz żadnych sugestii słów kluczowych. W przypadku słowa kluczowego wyszukiwania wyświetlany jest również stopień trudności słowa kluczowego, dane dotyczące kliknięć, przegląd SERP i historia pozycji. To narzędzie nie tylko sugeruje słowa kluczowe, ale zapewnia bardzo dokładne liczby operacji wyszukiwania, które są aktualizowane co miesiąc.

W przeciwieństwie do innych narzędzi do badania słów kluczowych, Ahrefs obsługuje bazę słów kluczowych w ponad 100 krajach. Niezależnie od tego, gdzie znajduje się Twoja firma, najprawdopodobniej Twój kraj znajduje się na liście. 

Jednym słowem Ahrefs to świetne narzędzie do optymalizacji słów kluczowych dla SEO, które powinieneś wypróbować.

Odwiedź Ahrefs

# 4. SpyFu

narzędzie do badania słów kluczowych spyfu

SpyFu to jedno z najlepszych narzędzi do badania słów kluczowych dla SEO, które zapewnia najbardziej dochodowe słowa kluczowe, aby poprawić ranking i uzyskać większy organiczny ruch związany z wyszukiwaniem. Ich narzędzie słów kluczowych pokazuje całkowitą miesięczną liczbę lokalnych i globalnych wyszukiwań dowolnego słowa kluczowego. Oprócz tego to narzędzie zapewnia również mnóstwo podobnych słów kluczowych, które są również potrzebne do zwiększenia ruchu.

Możesz wyszukać dowolną domenę i zobaczyć każde miejsce, w którym pojawiły się w Google. Nawet Ty możesz zobaczyć każde słowo kluczowe, którego używają w AdWords.

Słowa kluczowe SpyFu

Za pomocą narzędzia do tworzenia słów kluczowych możesz przeprowadzać badania słów kluczowych i PPC. To narzędzie propozycji słów kluczowych zapewnia tylko najcenniejsze słowo kluczowe, które zapewnia większy ruch w bezpłatnych wynikach wyszukiwania i eliminuje złe słowa kluczowe. Możesz więc zaoszczędzić pieniądze i czas. Pracuj z najbardziej dochodowym słowem kluczowym i strategicznie zwiększ ruch.

Jeśli prowadzisz kampanię PPC, to narzędzie propozycji słów kluczowych jest świetne. Możesz wyszukać konkurenta i uzyskać jego listę słów kluczowych, których używają w AdWords, i zobaczyć, ile kliknięć i ile płacą za słowo kluczowe.

Odwiedź SpyFu

# 5. Long Tail Pro

Long tail pro jest jednym z najlepsze narzędzia do badania słów kluczowych z długim ogonem dla SEO. Niezależnie od tego, czy masz blog, firmę lub inną witrynę stowarzyszoną, Long tail pro działa wszędzie. Łatwo znajdziesz, które słowa kluczowe są w rankingu Google.

Platynowy długi ogonDzięki Long tail pro możesz znaleźć wysoce dochodowe słowa kluczowe, które zwiększają ruch i więcej potencjalnych klientów w Twojej witrynie. Za pomocą narzędzia do badania słów kluczowych możesz znaleźć słowa kluczowe, a wszystkie wyniki słów kluczowych pochodzą z narzędzia planowania słów kluczowych Google, o którym wspomniałem wcześniej.

Możesz dostosować preferencje wyszukiwania, określając miesięczne wyszukiwania, sugerowane stawki i konkurencję słów kluczowych. Za pomocą podstawowego słowa kluczowego otrzymasz także propozycje słów kluczowych z długim ogonem i miesięczną liczbę operacji wyszukiwania.

Odwiedź Long Tail Pro (Teraz 33% zniżki)

# 6. Eksplorator słów kluczowych Moz

moz narzędzia do badania słów kluczowych

Eksplorator słów kluczowych Moz jest jednym z najlepszych narzędzi Eksploratora słów kluczowych dla SEO. Moz zapewnia kompaktowe narzędzia SEO, które są potrzebne do strategicznego zwiększenia ruchu. Możesz także skorzystać ze specjalnego narzędzia Eksploratora słów kluczowych, narzędzia do wyszukiwania linków wstecznych i narzędzia do śledzenia pozycji.

Korzystając z Eksploratora słów kluczowych, otrzymasz do 1000 sugestii słów kluczowych w oparciu o podstawowe słowo kluczowe. Za pomocą głównego słowa kluczowego można sprawdzić inne słowa kluczowe i słowa kluczowe z długim ogonem, które również pomagają zwiększyć ruch.

Z tym narzędzie do badania słów kluczowych, otrzymasz wszystkie dane z miesięcznych wyszukiwań, trudności słów kluczowych, możliwości kliknięć, priorytetu słów kluczowych, a wszystkie dane są aktualizowane co miesiąc. Dzięki temu będziesz co miesiąc aktualizowany o nowe słowa kluczowe.

Eksplorator słów kluczowych Moz 1

Z narzędzia eksploratora słów kluczowych otrzymasz również analizę SERP słowa kluczowego i możesz zobaczyć, które domeny są w rankingu na liście 10 najlepszych dla tego słowa kluczowego.

Ich kolejnym doskonałym narzędziem jest „Robot indeksujący” który identyfikuje problemy SEO i poprawki, które przeniosą twoją stronę na wyższy poziom. Planuje kontrole SEO dla dowolnej witryny i dostarcza cotygodniowe raporty z danymi o uszkodzonych stronach i problemach.

Odwiedź Moz Keyword Explorer

# 7. KWFinder

narzędzia kwfinder

KWFinder to kolejne świetne narzędzie do wyszukiwania słów kluczowych dla SEO. Możesz znaleźć kilka słów kluczowych o krótkim i długim ogonie związanych z Twoją niszą, z dużą liczbą wyszukiwań i niską trudnością SEO słów kluczowych.

W przeciwieństwie do innych narzędzi do badania słów kluczowych, KWFinder podaje sugestie słów kluczowych oparte na pytaniach. Na przykład, jeśli szukasz „Narzędzia do badania słów kluczowych”, to narzędzie wyświetli wyniki takie jak na poniższym obrazku.

KWFinder Q

KWFinder zapewnia dokładne dane o liczbie wyszukiwań dla badania słów kluczowych. Możesz także używać tego narzędzia, takiego jak AdWords, i wyszukiwać słowa kluczowe na podstawie dowolnych krajów, miast i różnych języków. 

Pokazuje, które słowa kluczowe są popularne w ciągu ostatnich 12 miesięcy i średnią miesięczną liczbę operacji wyszukiwania. Poza tym otrzymasz średni CPC, PPC i trudność słowa kluczowego.

Ich podstawowy plan zaczyna się od 12 USD/ miesiąc i możesz zaoszczędzić 199 USD na rok.

Odwiedź KWFinder (Teraz 58% zniżki, kupon dodano w tym linku)

# 8. Wordtracker

Słowo kluczowe WordTracker

Wordtracker to kolejne najlepsze narzędzie do badania słów kluczowych, które pomaga rozwijać firmę. Jeśli wyszukujesz jakieś słowo kluczowe na swojej niszowej stronie, daje to 200–300 powiązanych słów i wyrażeń, które prawdziwi ludzie wpisali ostatnio w wyszukiwarkach.

Jeśli spędzasz dużo czasu, aby znaleźć dokładne słowa kluczowe, skorzystaj z narzędzia Wordtracker. Daje tylko zyskowne słowa kluczowe, o których nigdy byś nie pomyślał. Możesz również uzyskać sugestie słów kluczowych z długiego ogona od Wordtracker.

Podczas badania słów kluczowych możesz uzyskać sugestię słów kluczowych od Wordtracker lub Google. Jeśli chcesz zobaczyć tylko najczęściej wyszukiwane słowa kluczowe, CPC itp., Możesz dostosować swoje wyniki wyszukiwania. Będzie więc pokazywał tylko ustawione przez Ciebie wyniki.

Wordtracker zapewnia,

 • Wyniki słów kluczowych na podstawie prawdziwych wyszukiwań przeprowadzonych przez prawdziwych ludzi.
 • Bezpośredni dostęp do najnowszych danych.
 • Uzyskaj szczegółowe informacje na temat trendów wyszukiwania, wskaźników konkurencji SEO.
 • Możesz uzyskać sugestie słów kluczowych z wielu źródeł, tj. Google, YouTube i Amazon.

# 9. Ferzy

Narzędzie analizy słów kluczowych Ferzy

Ferzy to proste narzędzie do wyszukiwania słów kluczowych, które daje sugestie słów kluczowych na podstawie miesięcznych wyszukiwań Google dla dowolnego określonego słowa kluczowego. Możesz zobaczyć średnie miesięczne wyszukiwania i CPC dla słów kluczowych. Możesz wyszukiwać słowa kluczowe według kraju i preferowanego języka.

Dzięki badaniu słów kluczowych możesz sprawdzić, które domeny są w rankingu na liście 10 najlepszych w Google. Podobnie jak inne najlepsze narzędzia do badania słów kluczowych, Ferzy pokazuje również trudność SEO dowolnego słowa kluczowego

Ich cena zaczyna się od 17 USD miesięcznie który obejmuje 100 wyszukiwań w ciągu 24 godzin, 250 powiązanych słów kluczowych na wyszukiwanie. Jeśli masz dużą stronę internetową i chcesz więcej wyszukiwań, możesz uzyskać większy plan.

Wypróbuj Ferzy za darmo (37% zniżki)

Wniosek

Jeśli masz witrynę… Jeśli chcesz uzyskać ruch do swojej witryny… to narzędzie do badania słów kluczowych jest niezbędnym narzędziem dla Ciebie. Nie potrzebujesz wielu narzędzi do słów kluczowych, ale potrzebujesz najlepszego narzędzia do badania słów kluczowych, które pasuje do Twojej firmy.

W tym artykule wyjaśniłem 9 najlepszych narzędzi do badania słów kluczowych dla SEO. Każde narzędzie propozycji słów kluczowych oferuje inny rodzaj funkcji i ceny. Czas więc wybrać idealne narzędzie do tworzenia słów kluczowych.

Nadal jesteś zdezorientowany! …..

Nasze zalecane narzędzia

1. Zalecamy korzystanie z Semrush. Semrush jest Wszystko w jednym SEO narzędzie i nadaje się do każdego rodzaju niszy. Bez względu na to, jak duża jest Twoja witryna, zawsze działa jak urok.

Odwiedzić Semrush

2. Jeśli potrzebujesz szczególnie słowa kluczowego do badania słów kluczowych z długim ogonem, wybierz Long Tail Pro. Doskonale nadaje się do badania słów kluczowych z długim ogonem i badań słów kluczowych stowarzyszonych z Amazon.

Odwiedzić Long Tail Pro (Zaoszczędź 33% dzięki planowi rocznemu)

3. Jeśli chcesz tanie narzędzie do słów kluczowych, następnie przejdź do KWFindera. Jest także doskonałym narzędziem do badania słów kluczowych.

Odwiedzić KWFinder (Zaoszczędź 199 USD dzięki abonamentowi rocznemu)

Inne artykuły związane z SEO, których nie powinieneś przegapić,

 • 10 najlepszych narzędzi do sprawdzania linków zwrotnych do sprawdzania linków zwrotnych konkurencji
 • 10 najlepszych sposobów na uzyskanie wysokiej jakości linków zwrotnych, aby złamać pozycję konkurenta
 • Najłatwiejszy sposób na skonfigurowanie Google AMP na WordPress

Jeśli podoba Ci się ten artykuł, udostępnij go i nie zapomnij o zasubskrybowaniu nas Świergot, Facebook, Google+.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map