9 nejlepších nástrojů pro výzkum klíčových slov pro zvýšení organického provozu – [2017 Edition]

Klíčové slovo výzkum je nejdůležitější, nejcennější a nejefektivnější součástí systému SEO. K tomu potřebujete Nástroje pro výzkum klíčových slov. Nástroj pro výzkum klíčových slov vám pomůže najít hodnotná klíčová slova na základě vaší niky. Ukazuje, jak je konkrétní klíčové slovo vyhledáváno ve velkých vyhledávačích jako Google, Bing, Yahoo z různých regionů.


Je téměř nemožné znát celkový objem vyhledávání za různé měsíce od vyhledávačů. Nástroj pro návrh klíčových slov tak představuje celkové výsledky vyhledávání pouhým kliknutím.

Proč potřebujete nástroje pro výzkum klíčových slov?

Tajemství používání nástroje pro výzkum klíčových slov je získávání provozu organického vyhledávání a poskytuje vám vhodný a ziskový návrh klíčových slov v každém výklenku.

Máte například technologický web a máte mnoho článků. Nepoužili jste však žádné fokusové klíčové slovo, které uživatelé vyhledávají ve vyhledávačích. Neměli byste tak dostatek provozu organického vyhledávání.

Pokud nyní píšete článek o iPhone a nevíte, které klíčové slovo byste měli použít, pak vám nástroj pro návrh klíčových slov poskytne všechny výsledky vyhledávání, které jsou vyhledávány na Googlu.

Příklad výzkumu klíčových slov

U vašeho primárního klíčového slova také zobrazuje několik návrhů klíčových slov, která jsou také velmi důležitá pro získání provozu. Můžete také zkontrolovat CPC (cena za proklik), PPC (platba za proklik), obtížnost klíčových slov atd.

V tomto článku píšu asi 9 nejlepších nástrojů pro výzkum klíčových slov, které vám pomohou rozšířit váš organický provoz.

9 nejlepších nástrojů pro výzkum klíčových slov pro SEO

# 1. Plánovač klíčových slov Google (zdarma)

Plánovač klíčových slov je bezplatný nástroj pro výzkum klíčových slov, který se používá také k vytváření kampaní s reklamami a výzkumu klíčových slov. 

Můžete hledat klíčová slova a nápady na reklamní sestavy. Můžete zadat své klíčové slovo, které je vaším výklenkem, a získat ucelený seznam průměrného měsíčního vyhledávání, konkurence klíčových slov a CPC. S našimi hlavními klíčovými slovy můžete také zkontrolovat další alternativní klíčová slova, která jsou také důležitá pro zvýšení návštěvnosti.

Plánovač klíčových slov Google AdWords

Chcete-li použít tento nástroj pro výzkum klíčových slov, stačí se přihlásit do AdWords pomocí účtu Gmail. Poté přejděte na možnost Plánovač klíčových slov. Zde musíte zadat klíčová slova, vstupní stránky a kategorii produktů.

Pokud zaostřujete publikum z USA, můžete také určit zemi a jazyk. Možnost časového období poskytuje průměrné měsíční vyhledávání pro zvolené časové období. Na rozdíl od jiných Nejlepší nástroje pro výzkum klíčových slov, Plánovač klíčových slov Google nemá žádný limit pro výzkum klíčových slov.

Pomocí Plánovače klíčových slov Google můžete:

 • Prohledávejte klíčová slova a nápady na reklamní sestavy
 • Získejte nápady na klíčová slova a průměrné měsíční vyhledávání
 • Poskytuje alternativní návrhy klíčových slov podle vašeho klíčového slova
 • Získejte historické statistiky a předpovědi provozu
 • Hledejte klíčová slova na základě konkrétní polohy a jazyka

# 2. SEMrush (Získejte bezplatnou zkušební verzi v hodnotě 150 $)

semrush

Pokud jste ještě nezkoušeli žádný nástroj pro výzkum klíčových slov, musíte Semrush zkusit. Semrush je kompaktní řešení SEO pro obchodníky.

Pomocí Semrush můžete zkoumat klíčová slova. Při analýze klíčového slova získáte po ruce živé aktualizace organického vyhledávání, objemu vyhledávání, CPC a konkurence pro každé klíčové slovo. S primárním klíčovým slovem získáte klíčová slova ve frázové shodě a návrh souvisejících klíčových slov, který je užitečný pro posílení vašeho obsahu.

Semrush také ukazuje obtížnost klíčových slov pro klíčové slovo, které hledáte. Můžete vědět, jak obtížné je vaše klíčové slovo využít pro hodnocení konkurenta v organickém vyhledávání, takže můžete zlepšit kvalitu svého obsahu a vytvořit další odkazy..

Semrush Nástroj pro výzkum klíčových slov

Semrush poskytuje více než 25 mezinárodních databází klíčových slov, takže pokud vaše publikum pochází z konkrétního regionu a má vícejazyčný web, můžete použít stejné databáze klíčových slov v dané zemi. Tím se ušetří vaše peníze a čas.

Při vyhledávání klíčových slov můžete použít nástroj pro sledování polohy konkurence. Tím získáte zprávu svého konkurenta, abyste pochopili, který z nich se má vylepšit, aby porazil vaše konkurenty.

Přestože je nástroj pro výzkum klíčových slov Semrush placený, můžete jej použít volný, uvolnit 14 dní. Jsem si jist, že se vám bude tento úžasný nástroj opravdu líbit.

SEMrush

# 3. Ahrefové

Ahrefs nástroje pro výzkum klíčových slov

Pokud jde o zlepšení provozu vyhledávání a výzkumu klíčových slov, pak je Ahrefs na nejvyšší pozici.

Ahrefs poskytuje skvělé funkce Site Explorer, pomocí kterých můžete zkontrolovat, jaká klíčová slova vaši konkurenti hodnotí, a zjistit, která klíčová slova jim přinášejí nejvíce provozu organického vyhledávání..

Ahrefs má nejrychlejší zpětný prohledávač než jakýkoli jiný nástroj pro výzkum klíčových slov. Takže můžete snadno vidět zdroje zpětného odkazu svého konkurenta.

Skvělý nástroj pro průzkum klíčových slov společnosti Ahrefs vám nabízí tisíce návrhů klíčových slov na základě hlavního klíčového slova, takže vám žádné návrhy klíčových slov nikdy neunikne. S vyhledávacím klíčovým slovem také zobrazuje skóre obtížnosti klíčových slov, metriku kliknutí, přehled SERP a historii pozic. Tento nástroj neposkytuje pouze návrhy klíčových slov, ale poskytuje vysoce přesná čísla objemu vyhledávání, která se aktualizují každý měsíc.

Na rozdíl od jiných nástrojů pro výzkum klíčových slov má společnost Ahrefs více než 100 zemí podporovanou databázi klíčových slov. Takže bez ohledu na to, kde se vaše firma nachází, je vaše země na seznamu s největší pravděpodobností. 

Jedním slovem, Ahrefs je skvělý nástroj pro návrh klíčových slov pro SEO, který byste měli zkusit.

Navštivte Ahrefse

# 4. SpyFu

nástroj pro výzkum klíčových slov spyfu

SpyFu je jedním z nejlepších nástrojů pro výzkum klíčových slov pro SEO, který poskytuje nejziskovější klíčová slova pro lepší hodnocení a získání vyššího ekologického provozu. Jejich nástroj pro návrh klíčových slov zobrazuje celkový místní a globální měsíční vyhledávání libovolného klíčového slova. Spolu s tím tento nástroj také poskytuje spoustu podobných klíčových slov, která jsou také potřebná pro zvýšení provozu.

Můžete vyhledávat libovolnou doménu a vidět každé místo, kde se na Googlu objevili. I vy můžete vidět každé klíčové slovo, které používají ve službě AdWords.

SpyFu klíčová slova

Pomocí nástroje pro návrh klíčových slov můžete provádět výzkum klíčových slov i výzkum PPC. Tento nástroj pro návrh klíčových slov poskytuje pouze nejcennější klíčové slovo, které přináší více provozu organického vyhledávání a vylučuje špatná klíčová slova. Můžete tak ušetřit peníze i čas. Pracujte s nejvýnosnějším klíčovým slovem a strategicky zvyšte svůj provoz.

Pokud provozujete kampaň PPC, je tento nástroj pro návrh klíčových slov skvělý. Můžete hledat konkurenta a získat seznam svých klíčových slov, které používají ve službě AdWords, a zjistit, kolik kliknutí získají a kolik zaplatí za klíčové slovo..

Navštivte SpyFu

# 5. Long Tail Pro

Dlouhý ocas pro je jedním z nejlepší nástroje pro výzkum klíčových slov s dlouhým ocasem pro SEO. Ať už máte blog, podnikání nebo jakýkoli jiný přidružený web, Long tail pro funguje skvěle všude. Snadno zjistíte, která klíčová slova jsou na Google hodnocena.

Dlouhá ocasní platinaS programem Long tail pro můžete najít vysoce výnosná klíčová slova, která přinášejí provoz a více potenciálních zákazníků na váš web. Pomocí jejich nástroje pro výzkum klíčových slov můžete najít svá klíčová slova a všechny výsledky klíčových slov pocházejí z nástroje pro návrh klíčových slov Google, který jsem již zmínil.

Předvolby vyhledávání můžete přizpůsobit zadáním měsíčních vyhledávání, navrhovaných nabídek a konkurence klíčových slov. S primárním klíčovým slovem získáte také návrhy klíčových slov s dlouhým ocasem a měsíční objem vyhledávání.

Navštivte Long Tail Pro (Nyní 33% sleva)

# 6. Prohlížeč klíčových slov Moz

nástroje pro výzkum klíčových slov moz

Průzkumník klíčových slov Moz je jedním z nejlepších nástrojů Průzkumníka klíčových slov pro SEO. Moz poskytuje kompaktní nástroje SEO, které jsou potřebné pro strategické zvýšení vašeho provozu. Můžete také použít jejich speciální nástroj Průzkumník klíčových slov, nástroj Backlink Research a Rank Tracking.

Použitím jejich průzkumníka klíčových slov získáte až 1 000 návrhů klíčových slov na základě primárního klíčového slova. S hlavním klíčovým slovem můžete zkontrolovat další alternativní klíčová slova a klíčová slova s ​​dlouhým ocasem, která také pomáhají zajistit provoz.

S tím nástroj pro výzkum klíčových slov, získáte všechny údaje o měsíčních vyhledáváních, obtížnosti klíčových slov, možnostech kliknutí, prioritě klíčových slov a všechna data jsou aktualizována každý měsíc. Díky novým aktualizovaným klíčovým slovům vás tak bude každý měsíc aktualizovat.

Průzkumník klíčových slov Moz1

Z nástroje pro vyhledávání klíčových slov získáte také SERP analýzu vašeho klíčového slova a uvidíte, které domény se řadí do top 10 seznamu pro dané klíčové slovo.

Jejich další skvělý nástroj je „Prohledávač stránek“ který identifikuje problémy se softwarem SEO a opravy, které posunou váš web na další úroveň. Plánuje audity SEO pro jakýkoli web a poskytuje vám týdenní zprávy s údaji o rozbitých stránkách a problémech.

Navštivte prohlížeč klíčových slov Moz

# 7. KWFinder

nástroje kwfinder

KWFinder je další skvělý nástroj pro výzkum klíčových slov pro SEO. Najdete spoustu krátkých a dlouhých ocasních klíčových slov souvisejících s vaší výklenkem s vysokými objemy vyhledávání a nízkými obtížemi SEO s klíčovými slovy.

Na rozdíl od jiných nástrojů pro výzkum klíčových slov poskytuje KWFinder návrhy klíčových slov na základě dotazů. Pokud například vyhledáváte „Nástroj pro výzkum klíčových slov“, tento nástroj zobrazí výsledky jako na obrázku níže.

KWFinder Q

KWFinder vám poskytuje přesné údaje o objemu vyhledávání pro výzkum klíčových slov. Můžete také použít tento nástroj, jako je AdWords, a můžete zkoumat klíčové slovo na základě všech zemí, měst a různých jazyků. 

Ukazuje vám, která klíčová slova mají tendenci za posledních 12 měsíců a průměrný měsíční objem vyhledávání. Kromě toho získáte také průměrnou CPC, PPC a obtížnost klíčových slov.

Jejich základní plán začíná 12 $/ měsíc a můžete uložit 199 $ za rok.

Navštivte KWFinder (Nyní 58% sleva, kupón přidán v tomto odkazu)

# 8. Wordtracker

Klíčové slovo WordTracker

Wordtracker je další nejlepší nástroj pro výzkum klíčových slov, který pomáhá rozvíjet vaše podnikání. Pokud na své specializované webové stránce vyhledáte jakékoli klíčové slovo, získáte 200 až 300 souvisejících slov a frází, které skuteční lidé nedávno zadali do vyhledávačů..

Pokud trávíte spoustu času hledáním přesných klíčových slov, použijte nástroj Wordtracker. Dává vám pouze zisková klíčová slova a nikdy byste o nich sami nepřemýšleli. Můžete také získat návrhy klíčových slov s dlouhým ocasem od Wordtracker.

Během výzkumu klíčových slov můžete získat návrh klíčových slov od Wordtracker nebo Google. Pokud chcete vidět pouze vysoce vyhledávaná klíčová slova, CPC atd., Můžete výsledky vyhledávání přizpůsobit. Zobrazí se tedy pouze výsledky, které jste nastavili.

Wordtracker poskytuje,

 • Výsledky klíčových slov založené na skutečných vyhledáváních skutečných lidí.
 • Přímý přístup k nejnovějším datům.
 • Získejte podrobnosti o trendech vyhledávání, metrikách konkurence v SEO.
 • Návrhy klíčových slov můžete získat z různých zdrojů, tj. Google, YouTube a Amazon.

# 9. Ferzy

Ferzy Klíčové slovo Reserch Tool

Ferzy je jednoduchý nástroj pro výzkum klíčových slov, který vám dává návrhy klíčových slov na základě měsíčního vyhledávání Google pro konkrétní klíčové slovo. Můžete vidět průměrná měsíční vyhledávání a CPC pro klíčová slova. Klíčová slova můžete vyhledávat podle země a preferovaného jazyka.

Pomocí průzkumu klíčových slov můžete zjistit, které domény se řadí na první desítku seznamu na Googlu. Stejně jako jiné nejlepší nástroje pro výzkum klíčových slov, Ferzy také ukazuje obtížnost SEO jakéhokoli klíčového slova

Jejich cena začíná od 17 $ / měsíc což zahrnuje 100 vyhledávání za 24 hodin, 250 souvisejících klíčových slov na vyhledávání. Pokud máte velký web a chcete více vyhledávání, můžete získat větší plán.

Vyzkoušejte Ferzy zdarma (37% sleva)

Závěr

Pokud máte web… Pokud chcete provozovat svůj web… pak nástroj pro výzkum klíčových slov je pro vás jednou rukou nástroj. Nepotřebujete spoustu nástrojů pro klíčová slova, ale potřebujete nejlepší nástroj pro výzkum klíčových slov, který vyhovuje vašemu podnikání.

V tomto článku jsem vysvětlil 9 nejlepších nástrojů pro výzkum klíčových slov pro SEO. Každý nástroj pro klíčová slova poskytuje jiný typ funkcí a cenu. Je tedy na čase vybrat si perfektní nástroj pro návrh klíčových slov.

Jste stále zmatení! …..

Naše doporučené nástroje

1. Doporučujeme použít Semrush. Semrush je Vše v jednom SEO nástroj a je vhodný pro jakýkoli výklenek. Bez ohledu na to, jak velký je váš web, vždy to funguje jako kouzlo.

Návštěva Semrush

2. Pokud zvláště potřebujete nástroj pro návrh klíčových slov pro výzkum klíčových slov s dlouhým ocasem, pak jděte na Long Tail Pro. Je to skvělé pro výzkum klíčových slov s dlouhým ocasem a výzkum klíčových slov v Amazonce.

Návštěva Long Tail Pro (Ušetřete 33% s ročním plánem)

3. Pokud chcete levný nástroj pro návrh klíčových slov, pak jděte na KWFinder. Je to také skvělý nástroj pro výzkum klíčových slov.

Návštěva KWFinder (Ušetřete 199 $ s ročním plánem)

Další články související se SEO, na které byste neměli přijít,

 • 10 nejlepších nástrojů pro kontrolu zpětného odkazu pro kontrolu zpětných odkazů konkurenta
 • 10 nejlepších pracovních způsobů, jak získat kvalitní zpětné odkazy do pozice konkurenta
 • Nejjednodušší způsob, jak nastavit Google AMP na WordPress

Pokud se vám tento článek líbí, sdílejte jej prosím a nezapomeňte se přihlásit k odběru Cvrlikání, Facebook, Google+.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map