All In One Schéma Rich Snippets Recenzia / Výučba Plugin: Minimálny Plugin, ktorý robí prácu, ale má nudný dizajn

Úryvky zo všetkých častí schémy je doplnok WordPress, ktorý sa používa na označenie stránok / príspevkov bohaté úryvky.


Má to dobre recenzia a urobí svoju prácu pre mnoho ľudí. Ale iní ľudia (ako ja) sú vyberaví na to, ako značkovacie ovplyvňuje vzhľad stránky. Pretože každý doplnok bohatého útržku pridá na svoju stránku obsah, ktorý spoločnosť Google potrebuje na zobrazenie svojich úryvkov, Hlavným rozdielom medzi doplnkami typu rich snippet je spôsob, akým sú informácie zobrazené na stránke.

Tento príspevok, ktorý čítate, je označený Bohaté úryvky WP a podľa môjho názoru vyzerá úžasne. Môže obsahovať video, fotografiu, odkazy a množstvo ďalších možností. Zatiaľ čo úryvky typu „všetko v jednom“ sú obmedzené, pokiaľ ide o možnosti a prispôsobenie dizajnu.

Takto sa bude vaša stránka starať o označenie pomocou Rich Snippets All In One Schema:

Značky doplnkov typu všetko v jednom schéme

Pros

 • zadarmo
 • Jednoduché nastavenie
 • Podporuje najbohatšie typy útržkov

Zápory

 • Chýbajú možnosti dizajnu a prispôsobenia
 • Môžu byť predložené obmedzené informácie
 • Nepodporuje sa miestne obchodné značky

Podporované typy údajov

Ak uvažujete o iných doplnkoch typu Rich Snippet?
Ak ste spokojní so základným dizajnom útržkov All In One Schema Rich, je to najlepšie zadarmo bohatý doplnok pre úryvky a ukážem vám, ako ho nastaviť. Ak však hľadáte niečo robustnejšie a máte prémiový doplnok vo výške 69 USD +, pozrite sa Bohaté úryvky WP a zobraziť tento návod. WP Rich Snippets má viac možností a podporuje označovanie miestnych firiem, ktoré spoločnosti Google pomáha správne zobrazovať informácie o vašej firme v Mapách Google.

Teraz začnime …

1. Nainštalujte útržky All In One Schema

Inštalácia útržkov typu všetko v jednom

2. Nakonfigurujte nastavenia

Po inštalácii uvidíte možnosti „Rich Snippets“ v ľavej ponuke panela WordPress. Prejdite si nastavenia, najmä karty konfigurácie a prispôsobenia. Ostatné karty sú užitočné, ale v dolnej časti tohto článku som uviedol podrobnejšiu skupinu zdrojov.

Nastavenia konfigurácie útržkov typu všetko v jednom

Základné možnosti stylingu…

Nastavenia prispôsobenia úryvkov typu všetko v jednom

3. Pridajte značky na stránky

Upravte stránku / príspevok, do ktorého chcete pridať útržky, a potom prejdite nadol, kým sa nezobrazí nápis „nakonfigurovať úryvok“. Vyberte ikonu druh úryvku plugin si potom vyžiada konkrétne údaje. Vyplňte čo najviac polí, pretože to spoločnosti Google pomôže pochopiť vaše údaje a zobraziť ich vo výsledkoch vyhľadávania. Aby fungovali bohaté úryvky, často sa vyžadujú určité polia, ale pomocou testovania štruktúrovaných údajov Google (krok 4) môžete zistiť, či nemáte polia alebo či sa nezobrazujú chyby..

Bohaté typy útržkov

Konfigurácia multimediálneho úryvku

4. Otestujte si svoje úryvky

Po vyplnení všetkých polí môžete použiť Nástroj na testovanie štruktúrovaných údajov spoločnosti Google aby ste zistili, či vaše útržky fungujú správne (nezobrazia sa okamžite vo výsledkoch vyhľadávania, použite radšej tento nástroj). Ak vidíte červené chyby, kliknutím rozbaľte políčko a pozrite sa na jednotlivé položky. Ich oprava môže byť rovnako jednoduchá ako vyplnenie poľa, na ktoré ste zabudli pri označovaní stránky.

Nástroj na testovanie štruktúrovaných údajov Google

Konečný výsledok

Takto bude vyzerať úryvok s bohatou recenziou, keď spoločnosť Google aktualizuje svoje výsledky vyhľadávania, čo trvá približne 2 až 4 dni. Pri ostatných typoch úryvkov sa zobrazia rôzne informácie; udalosti budú obsahovať informácie o hodinách a polohe, produkty budú mať informácie o cenách, atď. Keď sa to dotkne, pokračujte a začnite označovať ďalšie stránky / príspevky, ktoré zahŕňajú recenzie, udalosti, produkty, videá a ďalšie použité podporované typy údajov. v bohatých úryvkoch.

Bohaté úryvky vo výsledkoch vyhľadávania Google

Riešenia bežných problémov

 1. Pridajte údaje, ktoré vám spoločnosť Google oznámi v nástroji na testovanie štruktúrovaných údajov
 2. Bohaté údaje o útržkoch by mali byť presné a zarovnané s obsahom na stránke
 3. Pridajte označovanie na viac stránok namiesto toho, aby ste označili iba jednu stránku
 4. Aktualizujte jadro, tému, doplnky atď
 5. Prezrite si útržky typu „všetko v jednom“ fórum podpory
 6. Navštívte toto Fórum Google vidieť bežné problémy a časté otázky
 7. Navštíviť sekcia štruktúrovaných údajov vašej Vyhľadávacej konzoly Google
 8. Dodržujte Pravidlá spoločnosti Google týkajúce sa štruktúrovaných údajov a pokyny pre správcov webu

Ak problémy pretrvávajú, zanechajte mi komentár alebo si pozrite úryvky zo všetkých úryvkov typu Schéma typu všetko v jednom fórum podpory. V opačnom prípade dúfam, že ste túto recenziu považovali za užitočnú a veľa šťastia pri zvyšovaní návštevnosti vašich stránok WordPress pomocou tohto bezplatného a úžasného doplnku pre úryvky.!

Vďaka za prečítanie!

Podpis Toma

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map