All In One Schemata Snippets Plugin Review / Tutorial: Minimalna wtyczka, która wykonuje swoją pracę, ale ma nudny design

Fragmenty rozszerzone w jednym schemacie to wtyczka WordPress używana do oznaczania stron / postów fragmenty rozszerzone.


Ma dobrze Opinie i wykona pracę dla wielu ludzi. Ale inni ludzie (jak ja) są wybredni co do tego, jak narzut wpływa na projekt strony. Ponieważ każda wtyczka fragmentu rozszerzonego dodaje treść do strony, która jest potrzebna, aby Google wyświetlał fragmenty rozszerzone, główna różnica między wtyczkami fragmentów rozszerzonych polega na sposobie prezentacji informacji na stronie.

Ten post, który czytasz, jest oznaczony Fragmenty rozszerzone WP i moim zdaniem wygląda niesamowicie. Może zawierać wideo, zdjęcia, linki i wiele innych opcji. Natomiast fragmenty bogate w schemat w jednym schemacie są ograniczone, jeśli chodzi o opcje i dostosowanie projektu.

Oto jak będzie wyglądać strona po zaznaczeniu jej fragmentami rozszerzonymi schematu All In One:

All In One Schemma Snippets Plugin Markup

Plusy

 • Wolny
 • Łatwy w konfiguracji
 • Obsługuje najbogatsze typy fragmentów

Cons

Obsługiwane typy danych

Należy wziąć pod uwagę inne wtyczki Rich Snippet?
Jeśli jesteś zadowolony z podstawowego projektu fragmentów bogatych w schemat All In One, jest on najlepszy wolny Rich Snippets Plugin, a pokażę Ci, jak to skonfigurować. Ale jeśli szukasz czegoś solidniejszego i masz 69 USD za wtyczkę premium, sprawdź Fragmenty rozszerzone WP i zobacz ten samouczek. Fragmenty rozszerzone WP mają więcej opcji i obsługują znaczniki lokalnych firm, co pomaga Google poprawnie wyświetlać informacje o Twojej firmie w Mapach Google.

Teraz zacznijmy …

1. Zainstaluj fragmenty bogate w schemat wszystko w jednym

Instalacja fragmentów rozszerzonych w jednym schemacie

2. Skonfiguruj ustawienia

Po zainstalowaniu zobaczysz opcje „Rich Snippets” w menu po lewej stronie pulpitu WordPress. Przejrzyj ustawienia, zwłaszcza karty konfiguracji i dostosowywania. Inne karty są pomocne, ale na końcu tego artykułu wymieniłem bardziej solidny zestaw zasobów.

Ustawienia konfiguracji fragmentów bogatych w jeden schemat

Podstawowe opcje stylizacji…

Ustawienia dostosowywania fragmentów bogatych w jeden schemat

3. Dodaj znaczniki do stron

Edytuj stronę / post, do którego chcesz dodać fragmenty rozszerzone, a następnie przewiń w dół, aż zobaczysz „skonfiguruj fragment rozszerzony”. Wybierz rodzaj fragmentu rozszerzonego wtyczka zażąda określonych danych. Wypełnij jak najwięcej pól, ponieważ pomoże to Google zrozumieć Twoje dane i pokazać je w wynikach wyszukiwania. Niektóre fragmenty są często wymagane do działania fragmentów rozszerzonych, ale możesz skorzystać z Google Structured Data Testing (krok 4), aby sprawdzić, czy brakuje pól lub występują błędy.

Typy rozszerzone

Skonfiguruj fragment rozszerzony

4. Przetestuj swoje fragmenty rozszerzone

Po wypełnieniu wszystkich pól, których możesz użyć, użyj Narzędzie do testowania danych strukturalnych Google aby sprawdzić, czy fragmenty rozszerzone działają poprawnie (nie będą od razu pojawiać się w wynikach wyszukiwania, więc użyj tego narzędzia). Jeśli zobaczysz czerwone błędy, kliknij pole, aby rozwinąć i spojrzeć na elementy. Naprawienie ich może być tak proste, jak wypełnienie pola, o którym zapomniałeś podczas zaznaczania strony.

Narzędzie do testowania danych strukturalnych Google

Wynik końcowy

Tak będzie wyglądał fragment rozszerzonej recenzji, gdy Google zaktualizuje wyniki wyszukiwania, co zajmuje około 2-4 dni. W przypadku innych typów fragmentów rozszerzonych zobaczysz różne informacje; wydarzenia będą zawierać informacje o godzinach i lokalizacji, produkty będą miały informacje o cenach itp. Po zrozumieniu tego, zacznij zaznaczać inne strony / posty, które zawierają recenzje, wydarzenia, produkty, filmy i inne obsługiwane typy danych w bogatych fragmentach.

Fragmenty wyników wyszukiwania Google

Rozwiązania typowych problemów

 1. Dodaj dane, które Google powie Ci w swoim narzędziu do testowania danych strukturalnych
 2. Dane fragmentu rozszerzonego powinny być dokładne i zgodne z treścią na stronie
 3. Dodaj znaczniki do większej liczby stron zamiast mieć tylko 1 stronę ze znacznikami
 4. Zaktualizuj rdzeń, motyw, wtyczki itp. WordPress
 5. Przejrzyj fragmenty bogate w schemat wszystko w jednym forum wsparcia
 6. Odwiedź to Forum Google aby zobaczyć typowe problemy i często zadawane pytania
 7. Odwiedzić sekcja danych strukturalnych w Google Search Console
 8. Zgodny z Ustrukturyzowane zasady Google dotyczące danych i wskazówki dla webmasterów

Jeśli nadal masz problemy, zostaw mi komentarz lub zobacz fragmenty bogate w schemat All In One ” forum wsparcia. W przeciwnym razie mam nadzieję, że ta recenzja była pomocna i powodzenia w zwiększaniu ruchu na Twojej stronie WordPress za pomocą tej bezpłatnej, niesamowitej, bogatej wtyczki fragmentów!

Dziękuje za przeczytanie!

Tom Signature

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map