Безкоштовний інструмент перевірки зворотних посилань | Перевірте зворотні посилання вашого веб-сайту – WPMyWeb

Зворотна посилання є однією з найважливіших частин оптимізації пошукових систем (SEO). Ваш веб-сайт займає високий рейтинг у пошукових системах, таких як Google, Bing, Yahoo тощо, коли у вас буде більше зворотних посилань. Але отримання якісні зворотні посилання непросто. Тож для цього вам потрібні інструменти перевірки зворотної лінії перевірити зворотні посилання вашого сайту.


В Інтернеті доступно багато інструментів перевірки зворотних посилань, максимум оплачується. Отже, у цій статті я пропоную вам 10 найкращих інструментів перевірки зворотних посилань, щоб ви могли легко перевірити зворотні посилання вашого веб-сайту чи будь-якого іншого зворотного посилання будь-якого іншого домену..

Для чого потрібні засоби зворотної перевірки

Зворотна посилання це посилання, яке отримує один веб-сайт від будь-якого іншого сайту. Пошукові системи розраховують загальну кількість зворотних посилань з кожного веб-сайту, і саме так один веб-сайт займає пошукові системи.

Але зачекайте…

Є деякі джерела зворотних посилань, які порушують Посібники Google, такі як: Отримання зворотних посилань з торрент-сайту, зламаний веб-сайт, порносайт тощо. Тут я писав про те, як «легко отримати якісні зворотні посилання», який найпростіший спосіб отримати потужні посилання.

10 кращих безкоштовних інструментів для перевірки зворотних посилань

№1 Semrush

зворотні посилання

Semrush є одним з найкращих в Інтернеті інструмент перевірки зворотної лінії до перевірити зворотні посилання. Semrush – це не лише інструмент перевірки зворотних посилань, але це найпопулярніший інструмент маркетингу пошукових систем (SEM), доступний в Інтернеті. Ви можете зробити багато речей для своїх веб-сайт для ведення блогів або Інтернет-бізнес. Ви можете перевірити складність ключових слів і перевірити посилання будь-якого домену. За допомогою цього інструменту ви можете відстежувати прогрес іншого конкурента і отримувати джерело зворотної лінії зв’язку у вашій руці. Ось малюнок, який я показав вище, на якому показані повні дані домену “Semrush.com”. 

Semrush не надає безкоштовного обслуговування, це коштує 69,95 дол на місяць. Але у мене є спеціальний купон для вас, що ви можете користуватися ним безкоштовно. Скористайтеся цим посиланням.

[Посилання]

№2 OpenLinkProfiler

OpenLinkProfiler

Якщо ви хочете безкоштовний інструмент перевірки зворотної посилання, то OpenLinkProfiler найкращий варіант для вас. Це абсолютно безкоштовно, і ви можете отримати глибокий аналіз найсвіжіших прямих посилань наживо і більше 200 000 свіжі посилання на сайт. Тут ви можете перевіряти регулярно оновлені зворотні посилання, які перевіряються, вказуючи на ваш веб-сайт. 

Він підраховує загальну кількість активних зворотних посилань та унікальних активних зворотних посилань на вашому сайті. Ви також можете відслідковувати джерела зворотного зв’язку та тексти якоря вашого конкурента, що важливо для частини SEO. 

Вони також заплатили версію SEO-інструменту “SEOprofiler”. За допомогою безкоштовного акаунта SEOprofiler ви можете експортувати до 1000 зворотних посилань з будь-якого домену. 

[Посилання]

№3 Величний

величний інструмент перевірки зворотної лінії

Величний Інструмент перевірки зворотних посилань допомагає легко аналізувати зворотний зв’язок будь-якого домену. Majestic надає вам поглиблені деталі зворотних посилань, які оновлюються щодня та містять дані за останні 90 днів. Ви можете перевірити будь-який домен, використовуючи історичний покажчик, який містить усі дані Majestic.

Це платна послуга, але ви можете користуватися нею безкоштовно після входу. Ви можете порівняти свій сайт з іншими доменами та отримати повний перелік індексованих URL-адрес, доменних посилань, посилатися на IP-адреси, зовнішні зворотні посилання, урядові зовнішні зворотні посилання та багато іншого.

№4 Відкрийте Провідник сайту

Інструмент перевірки зворотної лінії MozВідкрити Провідник сайту – це безкоштовний інструмент перевірки зворотної лінії від Моз. Завдяки дослідженню зворотного зв’язку Moz також надає деякі платні послуги, тобто: дослідження ключових слів, аудит SEO & Сканування, відстеження рейтингу. 

Моз варто спробувати. Якщо ви не використовуєте платну послугу маркетингу пошукових систем (SEM), наприклад Semrush, то це найкращий варіант для вас. Ви можете порівняти зворотні посилання між двома або більше доменами, а також можна покращити рейтинги та видимість пошукової системи за допомогою повного набору інструментів SEO.

[Посилання]

№5 пошукової системи Genie

Пошукова система Genie

Пошукова система Genie – це спеціалізований інструмент для оптимізації, маркетингу та оптимізації пошукових систем. Він оснащений безліччю функцій, таких як: Інструменти Google, Інструменти Yahoo, Інструменти MSN, Текстові інструменти, Інструменти порівняння, Інструменти для популярності посилань, Інструменти для пошукових систем, Інструменти для ключових слів тощо, і всі ці повністю безкоштовні. 

Інструмент перевірки зворотної лінії Google дає всю інформацію про якість посилань, а також відображає точну кількість посилань. Після натискання кожного посилання відкриється нове вікно, де ви знайдете Ранг сторінки веб-сторінки, що містить посилання на джерело.

[Посилання]

№ 6 BuzzSumo

Інструмент перевірки зворотної лінії BuzzSumo

BuzzSumo – це повний інструмент маркетингу пошукових систем, який дуже зручний для користувачів. Це не дозволяє лише перевірити зворотні посилання але ви можете використовувати його як аналізатор Facebook. 

Як відомо, соціальний обмін – це ще одна найважливіша річ для просування вашого вмісту та отримання соціального трафіку. Таким чином, використовуючи BuzzSumo, ви можете перевірити найефективніший пост у Facebook на наявність будь-якого ключового слова. 

Приклад: Припустимо, ви хочете перевірити “Контент-маркетинг”, а потім просто додайте ключове слово в інструмент аналізу BuzzSumo Facebook Analyze та отримайте повну інформацію про, наприклад, акції, коментарі та залучення. 

[Посилання]

№ 7 Веб-SEO Analytics

Веб-SEO

WebSEO це безкоштовний інструмент SEO для професіоналів. WebSEO також пропонує безліч функцій, як пошукова Genie. Це дає глибокий аналіз SEO та надійні точні результати.

За допомогою цього інструменту ви можете робити дослідження ключових слів, аналіз конкурентів, SEO-аудит, Перевірте зворотні посилання та створення зв’язків. Це допомагає сотням фахівців з інтернет-маркетингу приймати ефективні рішення на основі основних показників ефективності.

[Посилання]

№ 8 Посилання діагностики

діагностика зв’язку

Діагностика посилань повністю безкоштовна інструмент перевірки зворотної лінії. За допомогою цього інструменту ви можете робити лише дослідницькі зворотні посилання. Він має деякі хороші особливості. У цьому полі пошуку ви можете ввімкнути деякі фільтри, такі як: Ранг сторінки, Двигун, Налаштування сайту, Швидкість та Тип звіту. Ці параметри в основному використовуються для перевірки ранжу на певній сторінці.

Щоб скористатися цим інструментом, вам потрібно скористатися браузером Mozilla Firefox, щоб отримати повний звіт, і вам потрібно завантажити розширення для браузера Mozilla.

[Посилання]

№ 9 Рангові сигнали

рангосигналів

Ранкові сигнали – один з моїх улюблених безкоштовний інструмент перевірки зворотної лінії, оскільки це дає більш точні дані в режимі реального часу. За допомогою цього інструменту ви можете знайти та визначити найкращі ваші конкуренти. Як відомо, підтримка високоякісного профілю посилань є життєво важливим для рейтингу пошуку. Ранкові сигнали допомагають виявити ваші погані та спам-посилання.

Сигнали рейтингу ідентифікують і повідомляють про посилання, які були змінені або видалені. Ці посилання позначені разом із помилка код. Також передбачено розширення для браузера, так що ви можете перевірити зворотні посилання, Ранг сторінки, Alexa ранжирує лише одним клацанням миші.

Щоб отримати повний звіт будь-якого домену, вам просто потрібно зареєструватися.

[Посилання]

№ 10 Lxr Marketplace

lxr ринок

Kxr Marketplace – це безкоштовний інструмент SEO для малого бізнесу. Lxr Marketplace підходить для SEO, PPC та електронної комерції. За допомогою їх інструментів SEO ви можете легко перевірити зворотні посилання на будь-який домен. Він може визначити основні посилання веб-сайтів на ваш домен і перевірити кількість вхідних посилань / зворотних посилань та кількість посилаються веб-сайтів на ваш домен.

Вони також надають безкоштовно SEO Builder Sitemap Builder. Він автоматично створює мапи сайту для вашого веб-сайту, коли ви вносите зміни або публікуєте нову публікацію.

[Посилання]

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map