Bezmaksas atpakaļsaišu pārbaudītāja rīks | Pārbaudiet savas vietnes atpakaļsaišu – WPMyWeb

04.06.2020
SEO 'Bezmaksas atpakaļsaišu pārbaudītāja rīks | Pārbaudiet savas vietnes atpakaļsaišu – WPMyWeb
0 9 мин.

Atgriezeniskā saite ir viena no vissvarīgākajām meklētājprogrammu optimizācijas (SEO) daļām. Kad jums būs vairāk atpakaļsaišu, jūsu vietne tiks ierindota tādās meklētājprogrammās kā Google, Bing, Yahoo utt. Bet iegūšana augstas kvalitātes atpakaļsaišu nav viegli. Tāpēc, lai to izdarītu, jums ir nepieciešami atpakaļsaišu pārbaudītāja rīki pārbaudīt atpakaļsaišu jūsu vietnes.


Internetā ir pieejami daudzi atpakaļsaišu pārbaudītāja rīki, maksimums tiek apmaksāts. Tāpēc šajā rakstā es jums piedāvāju 10 labākos atpakaļsaišu pārbaudītāja rīkus, lai jūs varētu viegli pārbaudīt savas vietnes saites vai jebkura cita domēna kopējo atpakaļsaišu skaitu..

Kāpēc jums nepieciešami atpakaļsaišu pārbaudītāja rīki

Atgriezeniskā saite ir saite, kuru viena vietne iegūst no jebkuras citas vietnes. Meklētājprogrammas aprēķina kopējo atpakaļsaišu skaitu no katras vietnes, un šādi tiek vērtēta viena vietne meklētājprogrammās.

Bet pagaidi…

Ir daži atpakaļsaišu avoti, kas pārkāpj Google vadlīnijas, piemēram: atpakaļsaišu iegūšana no torrenta vietnes, uzlauzta vietne, porno vietne utt. Šeit es rakstīju par “Kā viegli iegūt kvalitatīvas atpakaļsaišu saites”, kas ir vienkāršākais veids, kā iegūt jaudīgas saites..

10 labākie bezmaksas rīki atpakaļsaišu pārbaudei

# 1 Semrush

daļēji atpakaļsaišu

Semrush ir viens no labākajiem tiešsaistē atpakaļsaišu pārbaudītāja rīks uz pārbaudīt atpakaļsaišu. Semrush ir ne tikai atpakaļsaišu pārbaudīšanas rīks, bet arī vispopulārākais meklētājprogrammu mārketinga (SEM) rīks, kas pieejams internetā. Jūs varat darīt daudz ko savā labā emuāru veidošanas vietne vai tiešsaistes bizness. Jūs varat pārbaudīt atslēgvārdu grūtības un pārbaudīt jebkura domēna saites. Izmantojot šo rīku, jūs varat uzraudzīt citu konkurentu progresu un iegūt viņu atpakaļsaites avotu rokā. Šeit ir attēls, kuru esmu parādījis iepriekš, kas parāda pilnus domēna “Semrush.com” datus. 

Semrush nesniedz bezmaksas pakalpojumu, tas maksā 69,95 USD mēnesī. Bet man ir īpašs kupons jums to var izmantot bez maksas. Izmantojiet šo saiti.

[Saite]

# 2 OpenLinkProfiler

OpenLinkProfiler

Ja vēlaties bezmaksas atpakaļsaišu pārbaudītāja rīku, tad OpenLinkProfiler ir labākais risinājums jums. Tas ir pilnīgi bez maksas, un jūs varat iegūt padziļinātu un svaigāku tiešo atpakaļsaišu analīzi 200 000 svaigas saites vienā vietnē. Šeit jūs varat pārbaudīt regulāri atjauninātās apstiprinātās saites, kas norāda uz jūsu vietni. 

Tas skaita jūsu aktīvo atpakaļsaišu un unikālo aktīvo atpakaļsaišu daudzumu jūsu vietnē. Varat arī pārraudzīt konkurenta atpakaļsaites avotus un enkura tekstus, kas ir svarīgi SEO daļai. 

Viņi ir apmaksājuši arī SEO rīka “SEOprofiler” versiju. Izmantojot bezmaksas SEOprofiler kontu, jūs varat eksportēt līdz 1000 jebkura domēna atpakaļsaišu. 

[Saite]

# 3 Majestic

majestātisks atpakaļsaišu pārbaudītāja rīks

Majestic atpakaļsaišu pārbaudītāja rīks palīdz viegli analizēt jebkura domēna atpakaļsaiti. Majestic sniedz jums padziļinātu atpakaļsaišu informāciju, kas tiek atjaunināta katru dienu un satur datus par pēdējām 90 dienām. Jūs varat pārbaudīt jebkuru domēnu, izmantojot vēsturisku indeksu, kurā ir visi dati, kas ir Majestic rīcībā.

Šis ir maksas pakalpojums, taču pēc pierakstīšanās to varat izmantot bez maksas. Varat salīdzināt savu vietni ar citiem domēniem un iegūt pilnu sarakstu ar indeksētajiem URL, atsauces domēniem, atsauces IP adresēm, ārējām atpakaļsaišu, valdības ārējām atpakaļsaišām un daudz ko citu..

# 4 Atveriet vietnes pārlūku

Moz atpakaļsaišu pārbaudītāja rīksAtvērts vietnes pārlūks ir a bezmaksas atpakaļsaišu pārbaudītāja rīks autors Moz. Veicot atpakaļsaišu izpēti, Moz piedāvā arī dažus maksas pakalpojumus, ti: atslēgvārdu izpēte, SEO audits & Pārmeklēšana, ranga izsekošana. 

Moz ir vērts mēģināt. Ja jūs neizmantojat tādu apmaksātu meklētājprogrammu mārketinga (SEM) pakalpojumu kā Semrush, tas ir labs risinājums jums. Jūs varat salīdzināt atpakaļsaites starp diviem vai vairākiem domēniem, un jūs varat uzlabot klasifikāciju un meklētājprogrammu redzamību ar pilnu SEO rīku kopu.

[Saite]

# 5 meklētājprogrammu džins

Meklētājprogrammu džins

Search Engine Genie ir specializēts meklētājprogrammu optimizācijas, mārketinga un SEO rīks. Tam ir daudz funkciju, piemēram: Google rīki, Yahoo rīki, MSN rīki, teksta rīki, salīdzināšanas rīki, saišu popularitātes rīki, meklētājprogrammu rīki, atslēgvārdu rīki utt., Un tie visi ir pilnīgi bez maksas. 

Google atpakaļsaišu pārbaudītāja rīks sniedz jums visu informāciju par saišu kvalitāti un parāda arī precīzu saišu skaitu. Noklikšķinot uz katras saites, tiks atvērts jauns logs, kurā atradīsit lapas rangu vietnei, kurā ir jūsu avota saite.

[Saite]

# 6 BuzzSumo

BuzzSumo backlink pārbaudītāja rīks

BuzzSumo ir pilnīgs meklētājprogrammu mārketinga rīks, kas lietotājiem ir ļoti ērts. Tas neļauj tikai pārbaudīt atpakaļsaišu bet jūs to varat izmantot kā Facebook analizatoru. 

Kā jūs zināt, sociālā kopīgošana ir vēl viena vissvarīgākā lieta, lai reklamētu savu saturu un iegūtu sociālo trafiku. Tātad, izmantojot BuzzSumo, jūs varat pārbaudīt jebkura atslēgvārda vislabākos rezultātus Facebook vietnē. 

Piemērs: Pieņemsim, ka vēlaties uzzināt par “Satura mārketings”, pēc tam vienkārši pievienojiet atslēgvārdu BuzzSumo Facebook analīzes rīkā un iegūstiet pilnīgu informāciju par līdzīgo, akcijām, komentāriem un iesaistīšanos.. 

[Saite]

# 7 Web SEO Analytics

Tīmekļa SEO

WebSEO ir bezmaksas SEO rīks profesionāļiem. WebSEO piedāvā arī daudzas funkcijas, piemēram, Search Engine Genie. Tas sniedz jums padziļinātu SEO analīzi un ticamus precīzus rezultātus.

Izmantojot šo rīku, jūs varat veikt atslēgvārdu izpēti, konkurentu analīzi, SEO auditu, Pārbaudiet atpakaļsaišu un saišu veidošana. Tas simtiem tiešsaistes mārketinga speciālistu palīdz pieņemt efektīvus lēmumus, pamatojoties uz galvenajiem darbības rādītājiem.

[Saite]

# 8 Saites diagnostika

saites diagnoze

Saišu diagnostika pilnīgi bez maksas atpakaļsaišu pārbaudītāja rīks. Izmantojot šo rīku, jūs varat veikt tikai izpētes saites. Tam ir dažas labas iespējas. Šajā meklēšanas lodziņā varat iespējot dažus filtrus, piemēram: Lapas rangs, Dzinējs, Vietnes iestatījumi, Ātrums un Pārskata tips. Šīs iespējas galvenokārt tiek izmantotas, lai pārbaudītu rangu noteiktā lapā.

Lai izmantotu šo rīku, ir jāizmanto pārlūks Mozilla Firefox, lai iegūtu pilnu pārskatu, un jums ir jālejupielādē Mozilla pārlūka paplašinājums..

[Saite]

# 9 pakāpes signāli

ranga signāli

Ranga signāli ir viens no maniem iecienītākajiem bezmaksas atpakaļsaišu pārbaudītāja rīks, jo tas sniedz precīzākus reāllaika datus. Izmantojot šo rīku, jūs varat atrast un identificēt konkurentu labākās saites. Kā jūs zināt, augstas kvalitātes saišu profila uzturēšana ir būtiska meklēšanas klasifikācijai. Rank Signals palīdz identificēt jūsu sliktās un surogātpasta saites.

Ranga signāli identificē un ziņo saites, kas ir mainītas vai noņemtas. Šīs saites ir apzīmētas ar kļūda kods. Tas arī nodrošina pārlūka paplašinājumu, lai jūs to varētu pārbaudīt atpakaļsaišu, lapas rangs, Alexa rangs tieši ar tikai vienu klikšķi.

Lai iegūtu pilnīgu pārskatu par jebkuru domēnu, jums vienkārši jāreģistrējas.

[Saite]

# 10 Lxr tirgus laukums

lxr tirgus

Kxr Marketplace ir bezmaksas SEO rīks maziem uzņēmumiem. Lxr Marketplace ir piemērots SEO, PPC un e-komercijai. Izmantojot viņu SEO rīkus, jūs varat viegli pārbaudīt jebkura domēna saites. Tas var identificēt vietnes, kas visbiežāk savieno jūsu domēnu, un pārbaudīt ienākošo saišu / atpakaļsaišu skaitu un vietņu skaitu, kas novirza uz jūsu domēnu..

Viņi arī nodrošina bezmaksas pakalpojumus SEO vietnes kartes veidotājs. Ikreiz, kad veicat izmaiņas vai publicējat jaunu ziņu, tas automātiski ģenerē vietņu kartes jūsu vietnei.

[Saite]

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector