Дізнайтеся, які ключові слова шукаються в Google (та конкурентах) за допомогою Google Autocomplete + HubShout WebGrader

03.06.2020
SEO 'Дізнайтеся, які ключові слова шукаються в Google (та конкурентах) за допомогою Google Autocomplete + HubShout WebGrader
0 4 мин.

Дізнайтеся, які ключові слова шукаються в Google


Якщо ви займаєтеся SEO, першим кроком є ​​дізнатися, які ключові слова шукають люди в Google, щоб ви могли орієнтуватися на них у своєму вмісті та стратегії SEO.

Це називається дослідження ключових слів і це може легко змінити різницю між класифікацією на сторінці 1 або на сторінці 7. Дослідження ключових слів бажано проводити перед розробкою веб-сайту. Оскільки, якщо він не бере участь у розробці, як ви гадаєте, щоб вирівняти свій вміст із фразами, які люди шукають? Інакше вам може знадобитися повернутися назад і внести корективи.

Я висвітлю деякі основні стратегії вибору хороших ключових слів. Тому що якщо ви вибираєте занадто конкурентоспроможний або взагалі не шукаєте, це може залишити пил із більшою кількістю сторінок 7. Це найпоширеніша помилка, яку я бачу. Не будемо цього робити.

 1. Почніть з автозаповнення Google
 2. Відмінно використовуйте Планувальник ключових слів Google
 3. Див. Ключові слова конкурента для веб-грейдера HubShout
 4. Скільки пошуків має мати моє фокусне слово?
 5. Створіть список ключових слів

1. Почніть з автозаповнення Google

Автозаповнення Google це найпростіший спосіб дізнатися, які ключові слова шукаються в Google. Просто зайдіть google.com, почніть вводити фразу, тоді ви побачите пропозиції на основі попередньої історії. Обов’язково спробуйте метод “заповнити бланк”, показаний на другій фотографії.

Трюк автозаповнення Google

Google Autocomplete SEO

Фрази вгорі мають більше пошукових запитів, однак вам потрібно націлити на інші ключові слова, щоб ви могли максимально збільшити трафік пошукової системи. Ключові слова з довгим хвостом (фрази, які зазвичай містять 3+ окремих слів), є більш конкретними та приносять більш цільового відвідувача на ваш сайт. Це означає кращий коефіцієнт конверсії. Вони також простіші за класифікацію (менша конкуренція в Google) і просто вигідніші навколо.

Отож, чи шукаєте ви ключове слово, яке потрібно використовувати у вашій майбутній публікації блогу, або створюєте весь список ключових слів, завжди починайте з автозаповнення Google. Єдине, що вам не скаже – це фактична кількість пошукових запитів у кожному з них.

Прочитайте…

2. Користуйтеся використанням Планувальника ключових слів Google

Планувальник ключових слів Google повідомляє, скільки людей шукає певне ключове слово. Він пропонує пропозиції та має фільтри зліва, щоб допомогти вам звузити найкращі фрази.

Планувальник ключових слів Google

 • Потрібно зареєструватися в Google AdWords, щоб розпочати 🙁
 • Почніть з широкої фрази
 • Переконайтесь, що вибрана вкладка “Ідеї ключових слів”
 • Ігноруйте вкладку конкуренції, тобто для AdWords, а не для SEO

3. Див. Ключові слова конкурента за допомогою веб-грейдера HubShout

Веб-грейдер HubShout порівнює ключові слова вашого веб-сайту з вашими конкурентами. Він також надає цінну інформацію, як орієнтовна вартість трафіку та кількість посилань на ваш веб-сайт.

Звіт про веб-клас HubShout

4. Скільки пошуків має мати моє фокусне слово?

У Планувальнику ключових слів Google ви побачите фактичну кількість щомісячних пошукових запитів кожного ключового слова. Але як мало – це занадто мало, а скільки – занадто багато?

Кількість пошукових запитів ваших ключових слів має бути різною для кожного веб-сайту. Вам потрібно перевірити своє авторитет домену у звіті HubShout WebGrader. Це передбачувана здатність вашого веб-сайту оцінювати в пошукових системах за шкалою від 0 до 100.

Тепер використовуйте цю зручну діаграму, яку я запозичив у Orbit Media посібник з дослідження ключових слів щоб дізнатися, скільки щомісячних пошукових запитів повинні мати ваші ключові слова.

Діаграма доменних повноважень

Якщо ви хочете оцінити ключове слово, яке має більше пошукових записів на місяць, ніж рекомендує діаграма, ви завжди можете докласти додаткових зусиль для SEO – в основному отримуйте більше посилань та соціальних ресурсів для сторінки, на яку націлено фразу. Просто не надто високо.

І не перешкоджайте, якщо ключове слово має лише 30 або навіть 10 щомісячних пошукових запитів. Якщо у вас 20 сторінок, націлених на 1 основне ключове слово, помножте його на 10 пошуків на місяць, що потенційно може призвести до додаткових 200 відвідувачів на місяць. Не надто пошарпаний. Крім того, люди, ймовірно, використовують варіанти цього ключового слова, щоб ця кількість насправді могла бути більшою.

Якщо ти хочеш покращити повноваження вашого домену тож ви зможете націлювати на ключові слова більше запитів на місяць, вам потрібно отримати більше посилань із веб-сайтів високої якості (у звіті HubShout зауважте, як щомісячне значення трафіку майже безпосередньо співвідноситься з кількістю посилань на кожен веб-сайт).

Ви отримуєте посилання, створюючи на своєму веб-сайті та в блозі новий корисний вміст, орієнтований на ключові слова, на який люди, природно, хочуть посилатися. Моя стратегія – взяти всі статті, які я написав про WordPress SEO, і перетворити їх на серія над яким я зараз працюю. Щойно ви створили хороший вміст, почніть рекламувати його, і посилання з’являться.

5. Створіть список ключових слів

Я сподіваюся, що Ви знайшли це корисним. Слідкуйте за оновленнями для моєї серії WordPress SEO і обов’язково підпишіться на мій розсилку, якщо хочете більше корисних статей.

Ура,

Підпис Тома

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector