Dowiedz się, jakie słowa kluczowe są wyszukiwane w Google (i konkurentach) za pomocą Google Autouzupełniania + HubShout WebGrader

03.06.2020
SEO 'Dowiedz się, jakie słowa kluczowe są wyszukiwane w Google (i konkurentach) za pomocą Google Autouzupełniania + HubShout WebGrader
0 5 мин.

Dowiedz się, jakie słowa kluczowe są wyszukiwane w Google


Jeśli zajmujesz się SEO, pierwszym krokiem jest sprawdzenie, jakie słowa kluczowe ludzie wyszukują w Google, abyś mógł kierować je w swojej treści i strategii SEO.

To się nazywa badania słów kluczowych i może łatwo zrobić różnicę między rankingiem na stronie 1 lub na stronie 7. Badanie słów kluczowych najlepiej przeprowadzić przed zaprojektowaniem strony internetowej. Ponieważ, jeśli nie jest to uwzględnione w projekcie, jak możesz dopasować treść do wyrażeń, które szukają ludzie? W przeciwnym razie konieczne może być cofnięcie się i wprowadzenie zmian.

Omówię kilka podstawowych strategii wyboru dobrych słów kluczowych. Ponieważ jeśli wybierzesz taki, który jest zbyt konkurencyjny lub taki, który w ogóle nie jest przeszukiwany, możesz pozostawić go w tyle dzięki większej liczbie rankingów na stronie 7. To najczęstszy błąd, jaki widzę. Nie róbmy tego.

 1. Zacznij od autouzupełniania Google
 2. Doskonal w użyciu Google Keyword Planner
 3. Zobacz słowa kluczowe konkurenta za pomocą narzędzia HubShout Web Grader
 4. Ile wyszukiwań powinno mieć moje fokusowe słowo kluczowe?
 5. Utwórz listę słów kluczowych

1. Zacznij od autouzupełniania Google

Autouzupełnianie Google to najprostszy sposób, aby dowiedzieć się, jakie słowa kluczowe są wyszukiwane w Google. Po prostu idź do google.com, zacznij pisać frazę, a zobaczysz sugestie oparte na poprzedniej historii. Wypróbuj metodę „wypełnij puste miejsce” pokazaną na drugim zdjęciu.

Sztuczka z autouzupełnianiem Google

Autouzupełnianie Google

Zwroty na górze mają więcej wyszukiwań, ale musisz kierować na inne słowa kluczowe, aby zmaksymalizować ruch w wyszukiwarkach. Słowa kluczowe z długim ogonem (frazy, które zwykle zawierają ponad 3 pojedyncze słowa) są bardziej szczegółowe i przyciągają bardziej ukierunkowanego użytkownika do Twojej witryny. To oznacza lepszy współczynnik konwersji. Są również łatwiejsze w rankingu (mniejsza konkurencja w Google) i są po prostu bardziej opłacalne.

Niezależnie od tego, czy szukasz słowa kluczowego do użycia w nadchodzącym wpisie na blogu, czy tworzysz całą listę słów kluczowych, zawsze zaczynaj od Autouzupełniania Google. Jedyną rzeczą, której nie mówi, jest faktyczna liczba wyszukiwań przeprowadzanych przez każde z nich.

Czytaj dalej…

2. Doskonal w użyciu Google Keyword Planner

Planer słów kluczowych Google informuje, ile osób szuka określonego słowa kluczowego. Zapewnia sugestie i ma filtry po lewej stronie, aby pomóc Ci zawęzić najlepsze frazy.

Planer słów kluczowych Google

 • Aby rozpocząć, musisz zarejestrować się w Google AdWords 🙁
 • Zacznij od szerokiego wyrażenia
 • Upewnij się, że wybrana jest karta „Propozycje słów kluczowych”
 • Zignoruj ​​kartę konkurencji, która dotyczy AdWords, a nie SEO

3. Zobacz słowa kluczowe konkurenta za pomocą narzędzia HubShout Web Grader

HubShout Web Grader porównuje słowa kluczowe Twojej witryny ze słowami konkurencji. Dostarcza także cennych informacji, takich jak szacunkowa wartość ruchu i liczba linków do Twojej witryny.

Raport HubShout Web Grader

4. Ile wyszukiwań powinno mieć moje fokusowe słowo kluczowe?

W Google Keyword Planner zobaczysz faktyczną liczbę miesięcznych wyszukiwań każdego słowa kluczowego. Ale jak mało jest za mało, a ile za dużo?

Liczba wyszukiwań słów kluczowych powinna być różna dla każdej witryny. Musisz to sprawdzić władza domeny w raporcie HubShout WebGrader. Jest to przewidywalna zdolność Twojej witryny do pozycjonowania się w wyszukiwarkach w skali od 0-100.

Teraz skorzystaj z tego poręcznego wykresu, który pożyczyłem od Orbit Media przewodnik po badaniach słów kluczowych aby dowiedzieć się, ile miesięcznych wyszukiwań powinny mieć Twoje słowa kluczowe.

Tabela Domain Authority

Jeśli chcesz uszeregować według słowa kluczowego, które ma więcej wyszukiwań miesięcznie, niż zaleca to wykres, zawsze możesz podjąć dodatkowe wysiłki SEO, aby to zrobić – przede wszystkim uzyskać więcej linków i udziałów społecznościowych dla strony kierowanej na wyrażenie. Po prostu nie wchodź zbyt wysoko.

I nie zniechęcaj się, jeśli słowo kluczowe ma tylko 30 lub nawet 10 wyszukiwań miesięcznie. Jeśli masz 20 stron kierowanych na 1 podstawowe słowo kluczowe, pomnóż je przez 10 wyszukiwań / miesiąc, co potencjalnie daje dodatkowe 200 odwiedzających / miesiąc. Nieźle. Ponadto ludzie prawdopodobnie używają odmian tego słowa kluczowego, aby liczba mogła być większa.

Jeśli chcesz popraw swoje zarządzanie domeną więc możesz kierować na słowa kluczowe przy większej liczbie miesięcznych wyszukiwań, musisz to zrobić uzyskaj więcej linków z witryn wysokiej jakości (w raporcie HubShout zauważ, że miesięczna wartość ruchu prawie bezpośrednio koreluje z liczbą linków do każdej witryny).

Otrzymujesz linki, tworząc nowe, pomocne, ukierunkowane na słowa kluczowe treści w swojej witrynie i blogu, z którymi ludzie naturalnie chcą się połączyć. Moją strategią jest, aby wziąć wszystkie artykuły, które napisałem o SEO WordPress i przekształcić je w seria nad którym obecnie pracuję. Po utworzeniu dobrej treści zacznij ją promować, a linki będą dostępne.

5. Utwórz listę słów kluczowych

Mam nadzieję, że uznasz to za pomocne. Sprawdzaj aktualizacje mojej serii SEO WordPress i pamiętaj o subskrybowaniu mojego biuletynu, jeśli chcesz otrzymywać więcej pomocnych artykułów.

Twoje zdrowie,

Tom Signature

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector