Es izmantoju WordPress SEO rīkus: pilns rīku / spraudņu saraksts, lai jūsu vietne būtu augstāka + ātrāk ielādētu (nav neviena skrējēja!)

Jūs pieprasāt precīzu WordPress SEO sarakstu un ātruma optimizācijas rīkus, es jums to nododšu.


Maksas pakalpojumi ir izcelti, un lielāko daļu no tiem es izmantoju savā WordPress vietnē. Izmantojiet satura rādītāju, lai atrastu nepieciešamo, pretējā gadījumā es ceru, ka jums patiks rīki. Es smagi strādāju pie tā :)

Satura rādītājs

 1. SEO spraudņi
 2. Ātruma spraudņi
 3. Ātruma rīki
 4. Ātruma mērīšana
 5. Atslēgvārdu izpēte
 6. Saites
 7. Vietējais SEO
 8. Analytics
 9. Hostings
 10. Motīvi
 11. Citi SEO rīki
 12. Dažādi

SEO spraudņi

2019. gada WordPress SEO spraudņi

Viss vienā shēmā bagātīgie fragmenti – pievieno bagātīgus fragmentus, taču tam ir minimāli iestatījumi un pielāgošanas iespējas – tāpēc, lai parādītu saturu, marķējums neizskatās tik izdomāts. Tas ir bezmaksas un atbalsta pārskats, receptes, un notikums bagātīgi fragmenti, bet es dodu priekšroku (un izmantoju) WP pārskats izveidoja MyThemeShop. Tas izskatās jaukāk, un tam ir vairāk iespēju. Šī ir lapa, kurā es to izmantoju.

Viss vienā SEO – alternatīva Yoast, bet es joprojām lietoju Yoast.

Automātiski attēla Alt atribūti – automātiski pievieno alt tekstu, izmantojot attēla faila nosaukumu (ietaupa daudz laika). Pretējā gadījumā katram attēlam manuāli jāpievieno alt teksts.

Labāka meklēšana Aizstāt – masveida atjaunināšanas saites, attēli un cits saturs. Noderīga, ja esat mainījis www vai HTTPS versijas un jums ir jāveic lielapjoma atjaunināšana visiem attēliem / saitēm uz jauno versiju. Vai arī, ja esat līdzīgs man un jums ir jāatjaunina attēls, kas atrodas vairākās lapās, tas ietaupa daudz laika.

Broken Link Checker – atrod salauztas saites jūsu vietnē. Dr Link pārbaude ir labs, taču šis spraudnis ļauj tos novērst iekšpusē WordPress ar viena klikšķa opcijām, lai rediģētu vai atsaistītu katru no tām. Trūkums ir tāds, ka tas patērē lielu CPU (tāpēc nekavējoties atinstalējiet spraudni, kad esat pabeidzis saišu labošanu).

Vienkāršs satura rādītājs – TOC pievienošana garām ziņām ir neticami izdevīga lietotājiem un meklētājprogrammām. Tomēr es iesaku tam neizmantot spraudni un tā vietā manuāli kodēt HTML satura rādītājs kas lietotājiem ļauj pāriet uz noteiktām sadaļām (un izveidot saiti uz tām). Piešķiršana vārdu enkuriem sniegs arī iespēju Google piešķirt jums balvu Pāriet uz saitēm.

Google vietņu komplekts – apvieno Google populārākos vietņu pārvaldības rīkus (Google Search Console, Google Analytics, AdSense un Google PageSpeed ​​Insights) vienā WordPress spraudnī..

Ātrās lapas / pēc novirzīšanas spraudnis – labot bojātās lapas vai vietrāžus URL, kurus mainījāt vai izdzēsāt, izmantojot novirzīšanu. Pārbaudiet pārmeklēšanas kļūdas Google meklēšanas konsolē (vai Yoast), lai atrastu sabojātās saites.

Rank matemātika – daudzsološs SEO spraudnis, ko piedāvā MyThemeShop, ar daudzām iebūvētām funkcijām, piemēram, bagātīgiem fragmentiem, Google Search Console integrāciju, vairāku atslēgvārdu optimizāciju, atslēgvārdu ranga izsekošanu, LSI atslēgvārdu rīku, vietējām SEO opcijām, iekšējiem saistīšanas ieteikumiem un daudz ko citu..

Tiešām vienkāršs SSL – automātiski konfigurē jūsu vietni HTTPS. Jums joprojām būs nepieciešama SSL (es izmantoju bezmaksas Let’s Encrypt SSL no SiteGround), taču šis spraudnis ļauj to ļoti viegli iestatīt.

Pārpublicējiet vecos ziņojumus – padara jūsu saturu svaigu, atjauninot visus datumus, kas modificēti pēc datuma, uz pašreizējo dienu, kas tiks atspoguļots meklētājprogrammās. Tas ir lēti (jo jūs neatjauninājāt ziņu ar jaunu saturu), taču tas regulāri atjauno datumus un var palielināt vidējo klikšķu skaitu.

Strukturēts saturs – pievieno BUJ fragmentus, un tas ir tas pats, ko es un Neils Patels.

WP pārskats – spraudņu fragmentu spraudnis, kuru izmantoju (šeit ir lapa, kurā to izmantoju). Citi spraudņi nav īpaši labi … Izstrādātājs atteicās no WP Rich Snippets, un shēma All in One ir garlaicīga, un tai nav pielāgošanas iespēju. WP Review atbalsta 14 datu tipus, ieskaitot pārskatus un receptes, tiek bieži atjaunināts, izskatās jauki, un to atbalsta MyThemeShop komanda.

Raugs – populārākais SEO spraudnis. Jūs varat sadalīt Yoast trīs posmos: konfigurēt spraudņa iestatījumus, izpētīt atslēgvārdus un izveidot optimizētu saturu par šiem atslēgvārdiem. Šie ir galvenie soļi, taču lielākajai daļai cilvēku tie ir nepareizi, tāpēc, lai uzzinātu, kā tos veikt, skatiet manu Joga rokasgrāmatu.

Raugs Vietējais SEO – pievieno KML failu Google Maps, schema.org un citus vietējā SEO optimizējumus ar iespēju iegult Google Map un saglabāt vietrādi vietrāžus. Droši vien neuzlabos klasifikāciju, jo šī ir tik maza vietējās daļas daļa (es pārbaudītu Google vietējie ranga faktori).

Yoast Premium – faktiski neuzlabos jūsu klasifikāciju, bet (manuprāt, pazemīgs) ietver izcilas funkcijas, kuras jums patiešām nav vajadzīgas. Novirzīšanu var veikt, izmantojot bezmaksas spraudni, vairākiem fokusēšanas atslēgvārdiem bieži ir jāizmanto daļējas sakritības (kuras Yoast SEO analīzē ne vienmēr nosaka), un esmu dzirdējis, ka atbalsts jūs vienkārši atsaucas uz viņu pamācībām. SJO, nav vērts 89 USD gadā.

Yoast Video SEO – pievieno video vietnes karti un atbalsta schema.org videoObjekta marķējums, Facebook atvērtais grafiks (tiešai atskaņošanai Facebook) un sīktēlu maiņas iespēja.

Yoast WooCommerce SEO – uzlabo sociālo formatējumu, kad saturs tiek koplietots sociālajos medijos, izslēdz nevajadzīgas lapas no jūsu vietnes kartes un pievieno opciju Yoast breadcrumb.

Ātruma spraudņi

WordPress ātruma optimizācijas spraudņi

AMP WP – pievieno AMP (paātrinātas mobilās lapas), lai mobilās lapas tiktu ielādētas ātrāk, vienlaikus mobilajos meklēšanas rezultātos piešķirot jums AMP ikonu. Trūkums ir tas, ka tas maina jūsu mobilā tālruņa dizainu, kas var samazināt reklāmguvumus. Šī iemesla dēļ es nolēmu izmantot AMP spraudni.

Aktīvu tīrīšana – selektīvi atspējot spraudņu ielādi noteiktās lapās. Piemēram, jūs varat atspējot kontakta formas spraudni visās lapās, izņemot kontaktu lapu, vai arī atspējot bagātinātā fragmenta spraudņa ielādi lapās. Ļoti ērti lietojams, un es ļoti iesaku to izmēģināt.

Kešatmiņas spraudņi – šeit ir visaugstāk novērtētie kešatmiņas spraudņi (jums nepieciešams tikai 1).

 • WP raķete – Daudzos Facebook aptaujā novērtētais kešatmiņas spraudnis ir USD 49, un to es izmantoju. WP Rocket ir daudzas funkcijas, kuru lielākajā daļā kešatmiņas spraudņu nav, un tāpēc tā var sniegt jums labākus rezultātus un ielādes laiku GTmetrix + Pingdom. Šīs iebūvētās funkcijas ietver datubāzu tīrīšanu, Cloudflare, CDN URL laukus, slinku ielādi un Google Analytics koda mitināšanu uz vietas. Izmantojot WP Rocket, jums nav nepieciešami papildu spraudņi, jo tie ir iebūvēti. Iestatījumus ir viegli iestatīt, un tam ir lieliska dokumentācija + atbalsts.
 • Ātra veiktspēja – parasti # populārākais kešatmiņas spraudnis Facebook aptaujās, un tam ir daudzas funkcijas, kas iekļautas WP Rocket. Tai ir lieliskas atsauksmes WordPress Speed ​​Up Facebook grupa daudziem cilvēkiem sakot, ka tas ir labākais bezmaksas kešatmiņas spraudnis. Iestatījumus var būt diezgan grūti konfigurēt, taču tam ir iestatīšanas vednis.
 • SG optimizētājs – tas ir vietnes Ground kešatmiņas spraudnis (darbojas tikai tad, ja jūs uzturat viņu vietni). Tā kešatmiņa ir ātrāka nekā jebkurš cits kešatmiņas spraudnis, taču (pat pēc lieliem tā atjauninājumiem) joprojām trūkst daudz funkciju, kas iekļautas citos kešatmiņas spraudņos. Stingri kešatmiņā izmantoju SG Optimizer (ar visām citām opcijām izslēgtām), pēc tam visam citam izmantoju WP Rocket.
 • W3 kopējā kešatmiņa – bezmaksas kešatmiņas spraudnis ar stabiliem iestatījumiem, taču kļūdu izraisīšanas vēsture. Tomēr izstrādātājs nesen ir veicis daudzus atjauninājumus, un šķiet, ka spraudņa reputācija varētu atgriezties, jo tas savulaik bija lielisks kešatmiņas spraudnis.
 • WP ātrākā kešatmiņa – bezmaksas kešatmiņas spraudnis, kuru ir viegli konfigurēt, izmantojot iespējas integrēt Cloudflare, StackPath un citus CDN (bet es joprojām izmantoju WP Rocket).
 • Automātiski optimizēt – parasti tas ir nepieciešams tikai tad, ja izmantojat mitināšanu ar melnā saraksta spraudņiem (piemēram,. Ej tēti vai WP dzinējs), pretējā gadījumā priekšroka tiek dota pilniem kešatmiņas spraudņiem, piemēram, WP Rocket vai Swift. Optimizē HTML, CSS un JavaScript failus un iespēju iestatīt CDN.

CAOS | Vietnes mitināšana pakalpojumā Google Analytics – palīdz ielādējiet Google Analytics izsekošanas kodu lokāli.

CDN iespējotējs – ietver CDN URL lauku, lai palīdzētu jums iestatīt satura piegādes tīklu.

Skaidrs – paātrina vietni, atspējojot nevajadzīgas WordPress funkcijas (līdzīgas WP Disable) un ietver dažus SEO + drošības elementus. Lieliskas atsauksmes / vērtējumi vietnē WordPress.

CSS Sprite ģenerators – apvieno vairākus attēlus vienā attēlā, kas padara tos daudz ātrāk ielādējamus. Parasti to veic tikai ar dekoratīviem attēliem, piemēram, ikonām. Es to izdarīju savā mājaslapā … tā vietā, lai ielādētu 30 ikonas (kas būtu 30 pieprasījumi), tā ielādē 1 (1 pieprasījums).

Displeja PHP versija – parāda, kura PHP versija darbojas jūsu vietnē, kurai vajadzētu būt 7.0 vai jaunākai.

Gravatūras kešatmiņas spraudņi – paātrina ziņu pievienošanu komentāriem, saglabājot kešatmiņā Gravatars (Harijs Gravatar Kešatmiņa, Optimāla Gravatar kešatmiņa, vai FV Gravatar kešatmiņa) ir top 3 spraudņi.

GTmetrix programmai WordPress – ieplānot GTmetrix atskaites un redzēt tos tieši WordPress informācijas panelī vai caur ieplānotajiem e-pasta pārskatiem. Lieliski, lai uzraudzītu vietnes ātrumu + rādītājus.

Attēlu optimizācijas spraudņi – Iedomājies, ShortPixel, Smush, un Krakens visi principā dara vienu un to pašu (maina attēlu izmērus, bez zudumiem saspiež attēlus un noņem EXIF ​​datus no attēliem).

Slinka slodze video – aizkavē videoklipu ielādi, līdz ritiniet lapu uz leju un tos faktiski redzat, kas var ievērojami samazināt satura ar videoklipiem ielādi. Jums tas nav vajadzīgs, ja izmantojat WP Rocket, jo tajā ir slinka ielādēšana iestatījumos. Es iesaku tikai slinki ielādēt videoklipus (nevis fotoattēlus), jo lietotājiem ir kaitinoši pastāvīgi ielādēt attēlus, ritinot.

OMGF – lokāli ielādē Google fontus, Font Awesome un citus ārējos fontus.

P3 profils – atrod vislēnākos spraudņus, taču tas gadiem ilgi nav atjaunināts.

Parfimērijas – izstrādājusi Kinsta un līdzīga Clearfy. Optimizē arī WooCommerce vietnes, viegli atspējojot groza fragmentus, WooCommerce skriptus un stilus. Sākot no USD 24,95 mēnesī.

PHP saderības pārbaudītājs – pārbauda spraudņus / motīvu, lai nodrošinātu saderību ar jaunajām PHP versijām, tomēr tam nav lielisku atsauksmju, jo tas bieži vien var izlaist lielākus spraudņus.

Spraudņa organizators – selektīvi ielādēt spraudņus noteiktam saturam. Visizplatītākais piemērs ir kontaktinformācijas veidlapas ielādēšana tikai jūsu kontaktinformācijas lapā (tāpēc tā netiek ielādēta katrā lapā).

WP atspējot – atspējo tādus nevajadzīgus WordPress iestatījumus kā automātiskās saglabāšanas, rediģēšanas versijas, Gravatars, emocijzīmes un citas funkcijas WordPress kodolā. Tam ir arī papildu ātruma iespējas, piemēram, sirdsdarbības kontrole, Google Analytics koda mitināšana uz vietas un pieprasījumu samazināšana.

WP-Optimizēt – attīra WordPress datu bāzi, noņemot post rediģējumus, surogātpastu / miskasšu komentārus, īslaicīgus datus un neizmantotās datu bāzes tabulas. Ja izmantojat WP Rocket, jums tas nav nepieciešams, jo tas ir iebūvēts WP Rocket iestatījumos. Pirms datu bāzes tīrīšanas vienmēr ņemiet dublējumu.

StudioPress spraudņi – visi vieglie, bezmaksas un izstrādāti Genesis ietvarstruktūrai. Vieglu spraudņu izmantošana ir viena no labākajām lietām, ko varat darīt, lai pārliecinātos, ka vietne tiek ielādēta ātri.

Ātruma mērīšana

Baitu pārbaude – mēra TTFB (laiks līdz pirmajam baitam), galvenā servera / mitināšanas ātruma metrika.

Ieskats Google PageSpeed – ātruma ieteikumi, kas daudziem cilvēkiem tas nav noderīgi jo tajā pat netiek izmērīts ielādes laiks (primārā metrika vietnes ātrumā). Bet tas mēra servera reakcijas laiks kas norāda, ka jūsu hostings (serveris) ir lēns un jābūt mazākam par 200ms.

GTmetrix – ieteikumi par ātrumu, kas man šķiet visnoderīgākie no visiem rīkiem, it īpaši, lai atrastu neoptimizētus attēlus un, izmantojot cilni Ūdenskritums, lai redzētu lēnākos spraudņus / elementus.

HTTP / 2 pārbaude – pārbaudiet, vai jūsu vietne (mitināšana) atbalsta HTTP / 2, kas jūsu vietni padara ātrāku.

Vaicājuma monitors – pārbaudiet vislēnākos spraudņus, skriptus utt. Lieliska alternatīva P3.

Pingdom – visprecīzākais slodzes laika mērīšanas rīks saskaņā ar WP Rocket, bet es uzskatu, ka GTmetrix ir visnoderīgākais, lai iegūtu īpašus ieteikumus par vietnes ātruma optimizēšanu.

Ātruma rīki

Mākoņa uzliesmojums Bezmaksas CDN ar Vairāk nekā 200 datu centru kas padara jūsu vietni ātrāku, izmantojot tādas ātruma / drošības iespējas kā paātrinātas mobilās saites, karsto saišu aizsardzība, Dzelzceļa pistole, Lapas noteikumi, un kešatmiņā. Viegli iestatīt, izmantojot lielāko daļu kešatmiņas spraudņu, un dažiem resursdatoriem ir iespēja to iespējot cPanel. Tam nepieciešams reģistrēties bezmaksas kontam, mainot nosaukuma serverus, un iestatījumu konfigurēšana.

KeyCDN – CDN (satura piegādes tīkls) ar 34+ datu centri un to nosaka izmantotās GB.

StackPath – CDN (satura piegādes tīkls) ar 31+ datu centriem ar bezmaksas 30 dienu izmēģinājumu, pēc tam sākas ar USD 10 mēnesī. Integrējas ar lielāko daļu kešatmiņas spraudņu un ir CDN, kuru izmantoju savā vietnē.

Transfonters – novērst ar fontu saistītās kļūdas GTmetrix / Pingdom, izmantojot Transfonter, lai konvertētu fontus (piem., Google Fonts) uz tīmekļa fontiem, augšupielādējiet tos WordPress un pēc tam pievienojiet CSS.

Atslēgvārdu izpēte

Atbilde sabiedrībai – mans mīļākais atslēgvārdu izpētes rīks, kas atvelk atslēgvārdus no Google automātiskās pabeigšanas un sadala tos jautājumu, priekšvārdu un salīdzināšanas atslēgvārdos. “Jautājumu atslēgvārdu” pārskatīšana ir lielisks veids, kā pārliecināties, vai jūsu saturs tāds ir aptverošs (tas atbild uz visiem jautājumiem, kas cilvēkiem ir par šo tēmu). Tas parāda arī katra atslēgvārda paredzamo konkurenci (katram atslēgvārdam ir zaļš aplis un, jo tumšāks tas ir, jo konkurētspējīgāks).

Google tendences – redzēt atslēgvārdu tendences un reģionu, kurā tie tiek meklēti visvairāk.

Google automātiskā pabeigšana – atslēgvārdu ieteikumi, pamatojoties uz cilvēku iepriekšējo meklēšanas vēsturi. Lieciet Google aizpildīt frāzi vai izmantojiet pasvītrojumu _, lai Google “aizpildītu tukšu”.

Google atslēgvārdu plānotājs – viens no maniem vismazāk iecienītākie atslēgvārdu izpētes rīki, jo tie tika īpaši izstrādāti Google AdWords un neatspoguļo datus dabiskos rezultātos (SEO).

HubShout WebGrader – skatiet atslēgvārdus, kurus vērtējat, konkurentu atslēgvārdus un salīdziniet savus atslēgvārdus, domēna autoritāti, saites, labāko saturu un atsauces domēnus ar konkurentiem.

Atslēgvārdstool.io – tiek piesaistīti atslēgvārdi no Google automātiskās pabeigšanas (mans mīļākais avots).

Atslēgas vārdi visur – rāda ikmēneša meklēšanu, MPK un aprēķināto konkurenci tieši meklētājprogrammās un citās platformās (Google, YouTube, Amazon, Etsy, Moz, Google Analytics).

Moz Keyword Explorer – labāks atslēgvārdu izpētes rīks nekā Google atslēgvārdu plānotājs. Uzziniet katra atslēgvārda meklēšanu mēnesī un izmantojiet filtrus, lai grupētu saistītās frāzes (lai jūs nepārlūkotu tās pašas) un filtrētu pēc meklēšanas apjoma, plašiem / specifiskiem atslēgvārdiem un jautājumiem.

MozBar Google Chrome paplašinājums – ļauj jums Google izmantot jebkuru atslēgvārdu un novērtēt konkurenci, pamatojoties uz katra meklēšanas rezultāta DA (domēna iestāde) un PA (lapas autoritāte).

Ubbersuggest – Neila Patela atslēgvārdu ieteikšanas rīks, kas novērtē atslēgvārda konkurenci dabiskajos rezultātos, tomēr es vienmēr vēlos labākos rezultātus pārskatīt manuāli.

vidIQ Chrome paplašinājums – analizējiet konkurenci par YouTube atslēgvārdiem, instalējot šo paplašinājumu, meklējot atslēgvārdu vietnē YouTube un noklikšķinot uz labākajiem rezultātiem. Paplašinājums ģenerē SEO rezultātu, pamatojoties uz videoklipa atzīmēm Patīk, skatījumiem, komentāriem, sociālajām ziņām, abonentiem, skatīšanas laikiem un citiem videoklipa rādītājiem. Uzziniet, kādi tagi tiek izmantoti, un apraksta garumu.

Saites

Pārbaudiet manas saites – Chrome paplašinājums, kas pārbauda un izceļ lauztas saites lapā.

Dr Link pārbaude – atrodiet bojātas saites savā WordPress vietnē. Skenē 7500 saites mēnesī bez maksas.

Google disvow rīks – ja esat algojis saišu veidotāju, kurš izveidoja surogātpastu saites, un uztraucaties, ka tiek nodarīts kaitējums jūsu klasifikācijai, izmantojiet šo rīku, lai lūgtu Google neņemt tos vērā.

Moz Link Explorer – pārbaudiet savas vietnes domēna autoritāti, ienākošās saites, enkura tekstu un saišu metriku ar jaunināšanas iespēju. Noderīga saikņu iespēju atrašanai no konkurentu vietnēm. Šo rīku var izmantot arī kopā ar MozBar, lai pārliecinātos, vai jūsu atslēgvārdi nav pārāk konkurētspējīgi (mēģiniet konkurēt ar vietnēm, kurām ir līdzīga domēna autoritāte kā jūsu pašu).

Vietējais SEO

Google vietējie pasūtījumi & Iecelšana – “Google mans bizness” funkcija, kas ļauj cilvēkiem rezervēt tikšanās, rezervācijas, veikt pasūtījumus, skatīt izvēlnes un meklēt informāciju par jūsu biznesu. Aizpildiet šo forma un izmantojiet trešās puses rezervēšanas / pasūtīšanas pakalpojumu, piemēram, Bezšuvju.com.

Google mans uzņēmums – vienīgais vissvarīgākais faktors vietējā SEO un tagad ir 25% no 2018. gada vietējās meklēšanas rangu faktori. Pārliecinies, ka tu pārbaudīt īpašumtiesības un aizpildiet visu, ieskaitot: foto + video, kategorijas, apraksts, adrese vai servisa zona, atribūti, ēdienkarte / pakalpojumi, īpašas stundas, jautājumi, pielāgots URL, 360 ° virtuālā tūre (ja tam ir jēga). Jums vajadzētu atbildēt uz atsauksmēm un reaģēt uz cilvēku jautājumiem ziņas. Notiek atjauninājumu ievietošana ir kļuvis arvien nozīmīgāks. Jūs varat arī izmantot vietējā biznesa vietrāži URL (piemēram,. tikšanāsatrunasrezervācijas), un viesnīcas var pievienot klašu vērtējumi un ērtības. Visbeidzot, izlasiet vietni Google mans uzņēmums vadlīnijas.

Moz Vietējais – labot nepilnīgus, nekonsekventus un dublētus citātus. Nepieciešamam vietējā SEO rīkam, un jūsu mērķim vajadzētu būt, lai jūsu Moz Local rādītāji būtu pēc iespējas tuvāk 100%.

Whitespark Citation Building Service – iegādājieties citātus par katru USD 4–5, kas var uzlabot vietējo klasifikāciju, jo īpaši pakalpojumā Google Maps. Esmu izmantojis Whitespark daudziem klientiem, un viņi iegūst lieliskus rezultātus ar detalizētiem pārskatiem, saitēm uz jūsu jaunajiem citēšanas profiliem un 1 universālu pieteikšanos. Citējumi vietējā ranga faktoros ir kļuvuši mazāk nozīmīgi, taču jums tie tomēr jādara.

Whitespark Citation tīrīšanas pakalpojums – ja jūsu atsauces ir nepatiesas (piemēram, Moz Local), jūs varat samaksāt USD 149 +, lai Whitespark sakoptu nepilnīgus, nekonsekventus un dublētus avotus..

Vietējā ranga izsekotājs – mēra vietējo klasifikāciju Google / Bing gan dabiskajos rezultātos, gan kartes rezultātos. Ļoti vienkāršs un lietotājam draudzīgākais veids, kā izmērīt vietējos atslēgvārdus.

Analytics

AWStats – uzziniet, vai kaut kas jūsu vietnē izraisa lielu CPU izmantošanu (joslas platumu), piemēram, konkrētus rāpuļprogrammas, attēlus, failu lejupielādes un IP adreses. Samazinot CPU patēriņu, jūsu serveris / vietne var tikt ielādēta ātrāk. Tas ir iebūvēts daudziem hostinga cPanels sadaļā “statistika”.

Google Analytics – tajā ir gandrīz viss nepieciešamais analītikai, un, kamēr jūs esat iepazinies ar kreisajā pusē esošajām cilnēm, jūs varat ievērojami uzlabot savu saturu, SEO un reklāmguvumu datus, pamatojoties uz apmeklētāju datiem, ieskaitot dzimumu, vecumu, ģeogrāfisko stāvokli, ierīci, saturu, CTR , vidējais laiks vietnē utt. Noklikšķiniet uz cilnes “Iegāde” un dodieties uz “Galvenās lapas”, lai iegūtu momentuzņēmumu par satura veiktspēju.

Kliedzošs varde SEO zirneklis & Kāpurķēžu rīks – darbvirsmas programma (personālajam datoram vai Mac), kas stāsta par pārtrauktām saitēm, lapu nosaukumiem, meta aprakstiem, URL, attēliem un daudziem citiem SEO datiem.

Search Analytics – funkcija Google Search Console, kas mēra jūsu vietnes atslēgvārdu pozīciju, vidējo klikšķu skaitu un kam ir filtri valstīm / ierīcēm / lapām / vaicājumiem. Ļauj salīdzināt datus ar iepriekšējām 28 dienām un ir lielisks rīks SEO veiktspējas noteikšanai. Es to izmantoju pakalpojumā Google Analytics kā atslēgvārdus, VKS, un ranga pozīcijas ir manas galvenās rūpes.

SEMRush – Viss vienā SEO rīku komplekts ar burtiski daudz atslēgvārdu analīzes, backlink profilu, vietējā SEO atsauču sarakstiem un revīzijas + ziņošanas rīkiem. Piemēram, es redzu, cik atpakaļsaites esmu ieguvis salīdzinājumā ar to, cik esmu pazaudējis, ļaujot man pārraudzīt saites, ja tās pazaudēju..

Hostings

* Tie parasti ir 4 labākie hostinga uzņēmumi WordPress mitināšana un WordPress Speed ​​Up Facebook grupa kuras tiek labi vadītas un kurās katrā grupā ir 10 000 dalībnieku. Vispārējā vienprātība ir turēties prom no EIG zīmoli kam pieder vairāk nekā 60 dažādu hostinga uzņēmumu, ieskaitot Bluehost, HostGator, iPage, Site5 un daudzus citus. Tie ir pazīstami ar to, ka pārāk daudz cilvēku iesaiņo vienā serverī (kā rezultātā lēns ielādes laiks) un viduvējs atbalsts / uptimes.

Vietne – novērtēja galveno # 10 mitinātāju Facebook aptaujās un ir tas, kuru izmantoju. Viņi ir ieteica WordPress un dari bezmaksas migrācija. Augstāks plāns kā viņu daļēji veltīts GoGeek plāns nāc ar vēl servera resursi (1. ātruma koeficients), un visiem plāniem ir daudz WordPress funkcijas piemēram, Cloudflare un bezmaksas SSL. Ātrums ir vairāk nekā mitināšana, bet man tas ir <1s ielādes laiks ar SiteGround un 100% GTmetrix pārskatiem. Plāni sākas ar USD 3,95 mēnesī (akcijas cena).

Mākoņi – parasti tiek novērtēts ar 2. vietu pēc SiteGround, bet bez CPU ierobežojuma problēmām. Trūkst tērzēšanas atbalsta, taču tie ir labi, ja vēlaties tīru ātrumu un tīru saskarni. Plāni sākas ar USD 10 mēnesī.

2017-WordPress-Hostings-FB-Aptauja

WordPress-Hostings-Aptauja-2017

Kopīgota mitināšana-Aptauja-2017

WooCommerce-Hosting-FB-Poll

2016. gads - tīmekļa mitināšana-FB-aptauja

Best-WordPress-Hostings-Provider-Poll

WordPress-Host-Poll-Sept-2018

2016-WordPress-Hostings-FB-Aptauja

WordPress-Hostings-Aptauja-jūnijs-1

Pārvaldīts-WordPress-Hostings-Aptauja-2017

2014. gads - Pārvaldīts-WordPress-Hostings-FB-Aptauja

Labākā tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēja aptauja

WordPress-Host-Poll-Sept-2018

Kinsta – viens no labākajiem saimniekiem apkārt, taču plāni sākas ar USD 30 mēnesī. Viņi garantē 100% uptimes, un es neesmu dzirdējis neko citu kā tikai to ātrumu, uptimes un atbalstu.

WP dzinējs – pārvaldīta WordPress mitināšana ar plāniem sākot no USD 35 mēnesī. Viņi nesen iegādājās StudioPress un, šķiet, virza tirgu, taču tās ir labas iespējas. Viņiem ir savs iebūvēts kešatmiņas glabāšana, un tie labi iztur vietnes, kas sagaida lielu satiksmes intensitāti.

Motīvi

Divi – viena no populārākajām WordPress tēmām, ko izstrādājusi Elegant Themes.

StudioPress – uzticams WordPress tēmu veikals un Genesis Framework izstrādātāji. Vieta, uz kuru es dotos, ja vēlaties tēmu, kas ir SEO draudzīga, mobilajām ierīcēm piemērota, HTML5 un droša.

Citi SEO rīki

Datu atzīmētājs – Google meklēšanas konsoles funkcija, kas palīdz jums pievienot bagātīgus fragmentus.

Ielādēt kā Google – pārbauda, ​​vai Google var piekļūt lapai, kā tā to nodrošina, un visiem resursiem (piemēram, attēliem vai skriptiem), kas ir bloķēti no Google. Var palīdzēt atkļūdošanas pārmeklēšanas jautājumos.

Freelancer.com – nolīgt ārštata darbiniekus, kas palīdzēs WordPress projektēšanā, izstrādē, ātruma optimizācijā, grafiskajā dizainā, tekstu rakstīšanā un citur. Tas bija glābējs, kad sāku savu karjeru, un es joprojām izmantoju lietotājus BDKAMOL un I333 WordPress izstrādei un ātruma optimizēšanai.

Google AdWords – PPC (maksas par klikšķi) kampaņas, ja vēlaties reklamēt savu vietni Google.

Google mobilā lietojamības pārbaude – pārbauda, ​​vai a viens lapa ir piemērota mobilajām ierīcēm, taču izmantojiet Mobilo ierīču lietojamības pārskats Google meklēšanas konsolē, lai visā vietnē atrastu visas kļūdas mobilajās ierīcēs.

Google ziņas – iegūstiet savus rakstus, kas publicēti Google News, lai iegūtu papildu trafika avotu.

Google ziņas – ļauj cilvēkiem / uzņēmumiem izveidot saturu tieši Google tīklā, kas viņu nosaukumos šķiet augsti vērtēts Google (meklētājprogrammu zeme tos sauc par “vizītkartēm”).

Google vietnes atribūti – uzlabojiet sava uzņēmuma informāciju Google meklēšanas rezultātos un zināšanu diagrammā, norādot sava uzņēmuma vārdu, atrašanās vietu, kontaktinformāciju, logotipu, sociālos profilus utt..

Google strukturētu datu pārbaudes rīks – pārbauda kļūdas, pievienojot savai vietnei bagātīgus fragmentus.

Google tagu pārvaldnieks – optimizējiet trafiku un tiešsaistes mārketingu, izmantojot tagus – bez koda.

Moz Pro – visaptverošs SEO komplekts, kas ļauj izsekot klasifikāciju, atslēgvārdus, saites un optimizēt lapas. Es to neizmantoju (pārāk dārgi), kad varu izsekot atslēgvārdus Search Console meklēšanas analītikā, es jau zinu, kā rīkoties lapas SEO, un lielāko daļu lietu es varu darīt bez maksas.

Vietne – skenē visu vietni, lai atrastu dublētu saturu, salauztas saites un tehniskas SEO kļūdas.

Strukturēts datu marķēšanas palīgs – ja jūsu strukturētie dati nedarbojas, izmantojiet šo rīku.

Sucuri pārbaudītājs – pārbauda ļaunprātīgu programmatūru, melnā saraksta statusu, vietnes kļūdas un novecojušu programmatūru.

Vietņu soda pārbaudītājs – palīdzēt identificēt Google sankciju saknes, savstarpēji atsaucoties uz dabiskās datplūsmas kritumiem ar Google algoritmu atjauninājumiem. Panguin SEO rīks ir līdzīgs un arī labs.

WooRank – vairums SEO audita rīku nav labi, taču tas ir vienkāršs, bezmaksas un nedaudz pieņemams.

TubeBuddy – YouTube vietnē iebūvētie rīki, kas parāda jūsu zīmolu pieminēšanu, statistiku / klasifikāciju videoklipos un video SEO ieteikumus. Ieteica Backlinko.

Dažādi

BuzzSumo – populārā e-pasta programmatūra un WordPress spraudnis, taču tas var palēnināt jūsu vietnes darbību.

Canva – viens no labākajiem freemium infographic veidotājiem (bēdīgi slavens ar saišu / trafika iegūšanu). Jūs varat arī īrēt infographic dizaineri vietnē freelancer.com ja vēlaties patiesi unikālu infografiku.

Copyscape – plaģiātu pārbaudītājs, kas atrod rakstu kopijas, kas var sodīt jūsu SEO.

Iegult koda ģeneratoru – kreditē jūsu infografiku / video, piešķirot lasītājiem iegulšanas kodu.

Ģenēzes ietvars – WordPress ietvars, ko izstrādājusi StudioPress un kas nodrošina jūsu vietnes ātru un uzticamu darbību. Ieteikti populārākajiem cilvēkiem (Yoast, Matt Cutts, Matt Mullenweg). Es parasti iesaku izmantot StudioPress tēmas, taču ir arī citi trešo personu Genesis tēmu veikali, piemēram Sveiki, jūs modeļi, Restaurēti 316 modeļi, un Diezgan darn gudrs dizains.

Šifrēsim SSL – bezmaksas un uzticama SSL, kuru varat izmantot, lai jūsu vietne būtu droša. Dažiem mitināšanas uzņēmumiem (piemēram, SiteGround) ir iespēja to iespējot jūsu hostinga cPanel.

Fragmenta mainīgie – SEO virsrakstu veidnes un meta apraksti, kurus var pielāgot Yoast iestatījumos, tomēr vienmēr ir labāk rakstīt tos manuāli. Lapu / ziņu tipiskais fragmenta mainīgais ir %% page %% %% sep %% %% sitename %%, kas manā gadījumā būtu šāds: Page Title – Online Media Masters. Tas tiktu izmantots tikai tad, ja tie nav rakstīti manuāli.

Izslāpis filiāles – filiāļu saišu pārvaldības spraudnis, kuru izmantoju apmetņos, nofollowos un palīdzu klasificēt saistītās saites. Premium versija nāk ar daudzām lieliskām funkcijām, piemēram, automātisku atslēgvārdu sasaisti, statistiku un Google Analytics notikumiem un tagu pārvaldnieka integrāciju.

Tīmekļa pārziņa rīki – Google meklēšanas konsole + Bing + Yandex Tīmekļa pārziņa rīki ir galvenie 3.

Yoast Bulk redaktors – masveidā rediģēt SEO nosaukumus + meta aprakstus, kas ir vienkāršs veids, kā palielināt VKS. Lielapjoma redaktors neidentificē rakstzīmju garumu vai fokusa atslēgas vārdus, tāpēc pārliecinieties, vai iekļaujat, ka to ņem vērā (apmēram 55 SEO nosaukumiem, 155 meta aprakstiem)..

Rauga SEO analīze – satura optimizācijas ieteikumi, pamatojoties uz to, vai saturā tiek izmantots jūsu fokusēšanas atslēgvārds, kā arī citi faktori. Yoast atklās tikai precīzas jūsu atslēgvārda sakritības (nav daļēju sakritību), un ir labi, ja daži indikatori paliek sarkanā krāsā, jo sinonīmus bieži var izmantot (ja mans uzmanības centrālais atslēgvārds ir SEO konsultants un es izmantoju SEO Consulting, Yoast to neatklās) ). Vai varbūt virsrakstā “pārkaisa” jūsu atslēgvārdu, lai tas skan labāk, jo precīza atslēgvārda atbilstība izklausās nevēlama. Dažus no tiem var uzņemt ar sāls graudu.

Yoast Metabox ieskats – parāda, kuri vārdi tiek izmantoti visvairāk saturā (man tas ir atspējots).

Rauga lasāmības analīze – norāda, vai teikumi / rindkopas ir pārāk īsi, gari, vai jūs lietojat pārejas vārdus utt. Man tas nešķiet ļoti noderīgi un tas ir atspējots.

Yoast Ryte analīze – nosaka, vai jūsu vietne ir indeksēta meklētājprogrammās.

Yoast teksta saites skaitītājs – skaita, cik daudz iekšējo saišu izmanto jūsu lapās / ziņās.

YouTube automātiskā pabeigšana – sāciet rakstīt frāzi vietnē YouTube, lai atrastu video atslēgvārdu ieteikumus.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map