Google AMP iestatīšana WordPress vietnē (izmantojot AMP spraudni)

04.06.2020
SEO 'Google AMP iestatīšana WordPress vietnē (izmantojot AMP spraudni)
0 7 мин.

Vai jūs zināt, ka daudzi vietņu īpašnieki lēnā lapas ātruma dēļ zaudē 47% no ieņēmumiem? Jā, jūs dzirdējāt pareizi. Lapas ātruma saglabāšana ir būtisks faktors SEO vērtēšanas faktoram. Ja jau esat optimizējis darbvirsmas versijas vietni, jums ir jārūpējas par mobilās versijas vietnes optimizāciju, jo puse no dabiskās trafika nāk no mobilajām ierīcēm. Tātad, šeit nāk Google paātrinātās mobilās lapas, zināms arī kā Google AMP. Tas ir diezgan jauns termins jaunajiem vietņu īpašniekiem. Tātad šajā rakstā mēs dalīsimies Kas ir Google AMP un kā iestatīt Google AMP vietnē WordPress.


Iestatiet Google AMP uz WordPress

Kas ir Google AMP??

2015. gada oktobrī Google paziņoja par mobilajām ierīcēm balstītu projektu, ko sauc par mobilajām ierīcēm paātrinātām mobilajām lapām, kas pazīstamas arī kā Google AMP. Tas ir atvērtā koda projekts, kuru atbalsta Google, Facebook, Twitter. Paātrinātās mobilās lapas (AMP) ir iekļautas tikai HTML, CSS pamata lapas. AMP lapa tiek ielādēta ātrāk nekā parastās lapas.

Daudzi lietotāji ļoti lēni izmanto internetu, lai pārlūkotu tīmekļa lapas, kurās ir HTML, CSS, JS, reklāmas un daži skripti. Tātad, izmantojot lēnu internetu, lapu atvēršana prasa daudz laika. AMP mērķis ir ātrāk palielināt lapas ielādes ātrumu, piemēram, šķidru.

AMP piemērs

Šis ir vietnes AMP iespējots piemērs.

Kāpēc jums tūlīt jāatspējo Google AMP??

Ja jūs izmantojat Paātrinātas mobilās lapas (AMP), tad jūsu vietne noteiktā veidā tiks parādīta Google tīklā (īpaši ar AMP zīmi). Atšķirība starp AMP lapas un regulāras lapas var redzēt viņu karuselis un caur viņu AMP etiķete Google meklēšanas rezultātos. Turklāt AMP izmantošanai ir dažas priekšrocības,

 • Ātrumam ir nozīme: Nav šaubu, ka AMP iespējotas lapas ir nedaudz labākas nekā parastās lapas. Daudzi lietotāji parasti atstāj vietni, kuras ielāde prasa vairāk nekā 3 sekundes. Tātad, AMP varētu palīdzēt samazināt atlēcienu līmeni un palielināt reklāmguvumus.
 • Uzlabo meklētājprogrammu ranžēšanu: Lai gan AMP vēl nav domāts kā neatkarīgs ranga faktors. Bet uzņēmumam Google pašlaik ir mobilajām ierīcēm draudzīgā ranga palielināšana, un, tā kā AMP lapas ir draudzīgas mobilajām ierīcēm, tās saņem tādu pašu ranga palielinājumu.
 • Palielina vidējo klikšķu skaitu: Ja jūsu saturs tiek parādīts karuselī, tam būs daudz labāka redzamība, kas palielinās iespēju, ka lasītājs noklikšķina uz jūsu vietni.
 • Atbalsta reklāmas: AMP lapas atbalsta arī dažāda veida reklāmas, piemēram, AdSense, MediaNet, Infolinks un daudz ko citu. 
 • Daudzi lieli uzņēmumi atbalsta AMP: Par AMP jums nav jābaidās, jo to atbalsta tādi lieli tehnoloģiju nodrošinātāji kā Twitter, Pinterest, WordPress, Chartbeat, Linkedin utt..

# Ir daudz baumu, ka daudzi AMP lietotāji nevar pielāgot savas lapas, nevar pievienot reklāmas kodus un sociālās koplietošanas pogas. Bet tā nav taisnība. Ļaujiet man paskaidrot, kāpēc.

Nu, galvenais WordPress AMP spraudnis Autors Automattic ir aprīkots ar ļoti mazām funkcijām, kuras mēs aprakstījām 1. sadaļā, ritiniet uz leju, lai to redzētu. Mēs arī minējām, kā tas izskatās, kad jūs iestatīšanas AMP spraudnis

Tātad, lai iegūtu vairāk pielāgošanas iespēju, jums ir nepieciešams vēl viens spraudnis AMP WP. Varat pievienot visu saturu, piemēram, tīkla reklāmas, poga sociālajos tīklos, Google Analytics utt. 

Kā iestatīt Google AMP

WordPress spraudņu direktorijā ir pieejami daudzi AMP spraudņi.

# 1 AMP by Automattic

AMP by Automattic

Šis spraudnis ļauj iestatīt Google AMP savā WordPress vietnē. Tā ir atvērtā pirmkoda iniciatīva, kuras mērķis ir nodrošināt mobilam optimizētu saturu, kas var uzreiz ielādēt visur, pat lēnajā internetā.

Pēc šī spraudņa aktivizēšanas visas jūsu vietnes ziņas tiks ģenerētas ar AMP saderīgās versijās. Jūs varat arī piekļūt saviem AMP ierakstiem, pievienojot / amp / līdz beigām jūsu ziņu URL.

Piemēram, ja jūsu ziņas URL ir “http://example.com/2016/12/20/hello-world”, tad AMP versija būs “http://example.com/2016/12/20/hello -pasaule / amp / “.

Neaizmirstiet noklikšķināt uz pogas Saglabāt.

AMPAMP izkārtojums

Šim spraudnim ir daži ierobežojumi. Lapas un arhīvi pašlaik netiek atbalstīti, un jūs nevarat pievienot kopīgošanas pogu, kategoriju, saistītās ziņas, reklāmas. Pēc noklusējuma šis spraudnis atļauj jūsu vietnes logotipu un vietnes nosaukumu.

# 2 AMP WP

AMP WP

Šis spraudnis “AMP for WP” ir ļoti ieteicams tiem, kas vēlas iespējot Google AMP viņu vietnē. Šis pielāgotais AMP redaktors ļauj ignorēt jūsu saturu, ko bijāt uzrakstījis ierakstā vai lapā. Tātad jūs varat pievienot atšķirīgo saturu tikai AMP. Tas ir pilnībā reaģējošs spraudnis, un tam ir 2 dažādi dizaini. Ar vilkšanu & Pametot funkciju, lapas / ziņas opcijas varat iestatīt manuāli.

Turklāt zem ziņas varat pievienot pielāgotu logotipu, pogas Sociālais koplietošana, saistītās ziņas, integrēt Google Analytics un pievienot reklāmas četrās dažādās pozīcijās..

AMP WP pielāgošanai

Lai iestatītu šo spraudni, vispirms jāinstalē Automattic noklusējuma AMP spraudnis. Vai arī jums tiks lūgts to instalēt. Pēc šī spraudņa aktivizēšanas WordPress administratora panelī redzēsit AMP opciju.

Izmantojot informācijas paneli, varat iestatīt Google AMP iespējas pēc jūsu vajadzības.

Iespējas:

 • Pielāgots AMP redaktors.
 • Mobilā pāradresācija.
 • Velciet & Drop Page veidotājs.
 • Iebūvēts ar diviem dizainparaugiem.
 • AMP WooCommerce atbalsts.
 • Tulkošanas panelis & RTL pieejams.
 • Iekšējā AMP sasaiste.
 • Saistītās ziņas zem ziņas.
 • Sociālo kopīgošanas pogas.
 • Kopā 4 reklāmas vietas visā izkārtojumā.
 • un vēl daudz vairāk…

Kā skatīt paātrinātās mobilās lapas (AMP) Google meklēšanas konsolē

Iestatot Google AMP savā WordPress emuārā, jūs varat apskatīt šīs paātrinātās mobilās lapas no Google Search Console. Lai to apskatītu, piesakieties Google Search Console. Tagad dodieties uz Meklēšanas izskats> Paātrinātas mobilās lapas.

Skatiet AMP Google meklēšanas konsolē

Ja jūs pareizi iestatīt Google AMP savā WordPress emuārā varat apskatīt šīs paātrinātās mobilās lapas. Ja neparādās, pagaidiet brīdi. Tas parādīs tās lapas, kuras jau ir indeksētas. Ja neiesniedzāt savu vietnes karti Google Search Console, tā netiks parādīta.

Uzziniet, kā pareizi iesniegt emuāra vietnes karti Google meklēšanas konsolē.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector