Hepsi Bir Şema Zengin Snippet Eklentisi İnceleme / Öğretici: İşi Yapan, ancak Sıkıcı Bir Tasarıma Sahip Minimal Eklenti

03.06.2020
SEO 'Hepsi Bir Şema Zengin Snippet Eklentisi İnceleme / Öğretici: İşi Yapan, ancak Sıkıcı Bir Tasarıma Sahip Minimal Eklenti
0 5 мин.

Hepsi Bir Şema Zengin Snippet’leri sayfaları / yayınları işaretlemek için kullanılan bir WordPress eklentisidir Zengin snippet’ler.


İyi yorumlar ve bu işi birçok insan için yapacak. Ama diğer insanlar (benim gibi) işaretleme sayfanın tasarımını etkiler. Her zengin snippet eklentisi sayfanıza Google’ın zengin snippet’lerinizi göstermesi için gereken içeriği eklediğinden, zengin snippet eklentileri arasındaki temel fark, bilgilerin sayfada nasıl sunulduğudır.

Okuduğunuz bu gönderi işaretlendi WP Zengin Snippet’leri ve bence harika görünüyor. Bir video, fotoğraf, bağlantılar ve diğer birçok seçenek içerebilir. All In One Şema Zengin Snippet’leri, seçenekler ve tasarım özelleştirme söz konusu olduğunda sınırlıdır.

Sayfanız All In One Şema Zengin Snippet’leriyle işaretlendikten sonra nasıl görüneceği aşağıda açıklanmıştır:

Hepsi Bir Şema Zengin Parçacıklar Eklentisi İşaretlemesi

Artıları

 • Bedava
 • Kurulumu kolay
 • En zengin snippet türlerini destekler

Eksileri

Desteklenen Veri Türleri

Diğer Zengin Snippet Eklentilerini Düşünmelisiniz?
All In One Schema Rich Snippet’lerinin temel tasarımından memnunsanız, en iyisi Bedava zengin snippet eklentisi ve nasıl ayarlayacağınızı göstereceğim. Ancak daha sağlam bir şey arıyorsanız ve premium bir eklenti için 69 $ + ‘ınız varsa, WP Zengin Snippet’leri ve bu öğreticiyi görüntüle. WP Rich Snippet’leri daha fazla seçeneğe sahiptir ve Google’ın işletme bilgilerinizi Google Haritalar’da doğru bir şekilde göstermesine yardımcı olan yerel işletme işaretlemesini destekler.

Şimdi başlayalım…

1. All In One Şema Zengin Snippet’lerini Yükleme

Hepsi Bir Şema Zengin Parçacıklar Kurulumu

2. Ayarları Yapılandırın

Kurulduktan sonra WordPress kontrol panelinizin sol menüsünde “Zengin Snippet’ler” seçeneklerini göreceksiniz. Ayarları, özellikle yapılandırma ve özelleştirme sekmelerini gözden geçirin. Diğer sekmeler yardımcı olur, ancak bu makalenin altında daha sağlam bir kaynak kümesi listeledim.

Hepsi Bir Şema Zengin Parçacıkları Yapılandırma Ayarları

Temel şekillendirme seçenekleri…

Hepsi Bir Şema Zengin Parçacıkları Özelleştirme Ayarları

3. Sayfalara İşaretleme Ekleme

Zengin snippet eklemek istediğiniz bir sayfayı / yayını düzenleyin, ardından “zengin snippet’i yapılandır” seçeneğini görene kadar aşağı kaydırın. Seçin zengin snippet türü eklenti belirli veriler ister. Google’ın verilerinizi anlamasına ve arama sonuçlarında göstermesine yardımcı olacağından, mümkün olduğunca çok alanı doldurun. Zengin snippet’lerin çalışması için genellikle belirli alanlar gerekir, ancak alanların eksik olup olmadığını veya hata alıp almadığınızı görmek için Google’ın Yapısal Veri Testini (4. adım) kullanabilirsiniz..

Zengin Snippet Türleri

Zengin Snippet'i Yapılandırma

4. Zengin Snippet’lerinizi Test Edin

Yapabileceğiniz tüm alanları doldurduktan sonra, Google’ın Yapısal Veri Test Aracı zengin snippet’lerinizin düzgün çalışıp çalışmadığını görmek için (hemen arama sonuçlarında görünmezler, bunun yerine bu aracı kullanın). Kırmızı hatalar görürseniz, öğeleri genişletmek ve bakmak için kutuyu tıklayın. Bunları düzeltmek, sayfayı işaretlerken unuttuğunuz bir alanı doldurmak kadar kolay olabilir.

Google Yapısal Veri Test Aracı

Sonuç

Google, 2-4 gün süren arama sonuçlarını güncelledikten sonra, zengin bir inceleme pasajı bu şekilde görünecektir. Diğer zengin snippet türleri için farklı bilgiler görürsünüz; etkinliklerin saatleri ve konum bilgileri olacaktır, ürünlerin fiyatlandırma bilgileri vb. olacaktır. Bunu aldıktan sonra devam edin ve incelemeleri, etkinlikleri, ürünleri, videoları ve kullanılan diğer desteklenen veri türlerini içeren diğer sayfaları / yayınları işaretlemeye başlayın zengin snippet’lerde.

Zengin Snippet'ler Google Arama Sonuçları

Sık Karşılaşılan Sorunlara Çözümler

 1. Google’ın size söylediği verileri Yapılandırılmış Veri Test Aracı’na ekleyin
 2. Zengin snippet verileri doğru olmalı ve sayfadaki içerikle hizalanmalıdır
 3. İşaretleme içeren yalnızca 1 sayfanın yerine daha fazla sayfaya işaretleme ekleyin
 4. WordPress çekirdeğini, temasını, eklentilerini vb. Güncelleyin
 5. All In One Şema Zengin Snippet’lerini inceleyin destek Forumu
 6. Ziyaret et Google forumu sık karşılaşılan sorunları ve SSS’leri görmek için
 7. Adresini ziyaret edin yapılandırılmış veri bölümü Google Arama Konsolunuz
 8. Uymak Google’ın yapılandırılmış veri politikaları ve web yöneticisi yönergeleri

Hala sorun yaşıyorsanız bana bir yorum bırakın veya All In One Schema Rich Snippet’lerinin destek Forumu. Aksi takdirde bu ücretsiz, harika zengin snippet eklentisini kullanarak bu incelemeyi yararlı ve iyi şanslar WordPress sitenize daha fazla trafik çektiğinizi umuyorum!

Okuduğunuz için teşekkürler!

Tom İmzası

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector