Інструменти для WordPress SEO, які я використовую: повний перелік інструментів / плагінів, щоб зробити ваш веб-сайт вищим, + завантаження швидше (без запуску бігуна!)

Ви запитаєте суцільний перелік інструментів для оптимізації швидкості WordPress та інструментів оптимізації швидкості, я дам вам його.


Виділяються платні послуги, і я використовую більшість із них на власному сайті WordPress. Використовуйте зміст, щоб знайти те, що вам потрібно, інакше я сподіваюся, що вам сподобаються інструменти. Я над цим багато працював :)

Зміст

 1. SEO плагіни
 2. Швидкісні плагіни
 3. Інструменти швидкості
 4. Вимірювання швидкості
 5. Дослідження ключових слів
 6. Посилання
 7. Місцевий SEO
 8. Аналітика
 9. Хостинг
 10. Теми
 11. Інші інструменти SEO
 12. Різне

SEO плагіни

2019 WordPress SEO плагіни

Усі в одній схемі Багаті фрагменти – додає розширені фрагменти, але має мінімальні налаштування та параметри налаштування – тому розмітка не виглядає настільки фантастичною, коли відображається у вмісті. Це безкоштовно та підтримує огляд, рецепти, і подія багаті фрагменти, але я віддаю перевагу (і використовую) Огляд WP автор MyThemeShop. Це виглядає приємніше і має більше варіантів. Ось сторінка, на якій я її використовую.

Все в одному SEO – альтернатива Yoast, але я все ще використовую Yoast.

Автоматичні атрибути зображення Alt – автоматично додає текст alt за допомогою імені файлу зображення (економить багато часу). Інакше вам потрібно буде додати текст alt до кожного окремого зображення вручну.

Кращий пошук замінити – масові посилання на оновлення, зображення та інший вміст. Корисно, якщо ви змінили версії www або HTTPS та потребуєте масового оновлення всіх зображень / посилань на нову версію. Або якщо ви схожі на мене і вам потрібно оновити зображення, розміщене на кількох сторінках, це економить багато часу.

Перервана перевірка посилань – виявляє зламані посилання на вашому сайті. Доктор Перевірка це добре, але цей плагін дозволяє вам їх виправити всередині WordPress з опціями в один клік, щоб відредагувати або від’єднати кожен. Недолік полягає в тому, що він споживає високий процесор (тому видаліть плагін негайно, коли ви закінчите виправлення посилань).

Простий зміст – додавання TOC до довгих публікацій неймовірно вигідно для користувачів та пошукових систем. Однак я рекомендую не використовувати для цього плагін, а замість цього вручну кодувати Зміст HTML що дозволяє користувачам переходити до певних розділів (і посилатися на них). Призначення назви якорів також дасть вам шанс Google нагородити вас перехід до посилань.

Google Site Kit – поєднує найпопулярніші інструменти управління веб-сайтами Google (консоль пошуку Google, Google Analytics, AdSense та Google PageSpeed ​​Insights) в один плагін WordPress.

Швидкий модуль для перенаправлення сторінки / публікації – виправити зламані сторінки чи URL-адреси, які ви змінили чи видалили за допомогою переадресації. Перевірте помилки сканування в консолі пошуку Google (або в Yoast), щоб знайти свої пошкоджені посилання.

Ранг математика – багатообіцяючий плагін SEO від MyThemeShop з великою кількістю вбудованих функцій, таких як багаті фрагменти, інтеграція пошукової консолі Google, оптимізація декількох ключових слів, відстеження рейтингу ключових слів, інструмент для ключових слів LSI, місцеві параметри SEO, пропозиції щодо внутрішнього посилання та багато іншого.

Дійсно простий SSL – автоматично налаштовує ваш сайт на HTTPS. Вам все одно знадобиться SSL (я використовую безкоштовний шифруючий SSL від SiteGround), але цей плагін дуже легко налаштовує.

Перепублікувати старі повідомлення – робить ваш вміст свіжим, оновлюючи всі ваші змінені дати до поточного дня, що відображатиметься в пошукових системах. Це дешево (оскільки ви не оновлювали публікацію новим вмістом), але вона підтримує поточні дати та може збільшити показник кліків.

Структурований контент – додає фрагменти, що містять поширені запитання, і це те саме, що я та Ніл Патель використовую.

Огляд WP – використовуваний я плагін-фрагменти плагіну (ось сторінка, на якій я його використовую). Інші плагіни не дуже хороші … Розробник відмовився від WP Rich Snippets, і схема All In One є нудною і не має можливості налаштування. WP Review підтримує 14 типів даних, включаючи огляди та рецепти, оновлюється часто, виглядає приємно та підтримується командою на MyThemeShop.

Йоаст – найпопулярніший плагін SEO. Можна розбити Yoast на 3 етапи: налаштувати параметри плагіна, вивчити ключові слова та створити оптимізований вміст щодо цих ключових слів. Це ключові кроки, але більшість людей помиляються на них, тому дивіться мій посібник Yoast, щоб дізнатися, як їх робити.

Yoast Local SEO – додає файл KML для Карт Google, schema.org та інших оптимізацій для місцевого SEO, з можливістю вбудувати карту Google та зберігати локатор. Можливо, рейтинги не поліпшаться, оскільки це така мікро-частина місцевого (я б перевірив) Місцеві фактори ранжування Google).

Yoast Premium – насправді не покращить ваш рейтинг, але (на мою скромну думку), містять модні функції, які вам справді не потрібні. Переспрямовування можна здійснити за допомогою безкоштовного плагіна, для ключових слів з декількома фокусами часто потрібні часткові збіги (які SEO-аналіз у Yoast не завжди виявляється), і я чув, що підтримка просто посилається на ваші навчальні посібники. ІМО, не вартує $ 89 / рік.

Yoast Video SEO – додає мапу відео та підтримує schema.org videoObject markup, Відкритий графік Facebook (для прямої гри у Facebook) та можливість зміни ескізів.

Yoast WooCommerce SEO – покращує форматування соціальних мереж, коли вміст публікується в соціальних мережах, виключає непотрібні сторінки з вашої мапи сайту та додає параметр Yoast breadcrumb..

Швидкісні плагіни

Плагіни для оптимізації швидкості WordPress

AMP для WP – додає AMP (прискорені мобільні сторінки), щоб мобільні сторінки швидше завантажувались, надаючи вам значок AMP в результатах пошуку для мобільних пристроїв. Недолік – це те, що він змінює ваш дизайн мобільного телефону, що може зменшити кількість конверсій. З цієї причини я вирішив не використовувати плагін AMP.

Очищення активів – вибірково відключити завантаження плагінів на певні сторінки. Наприклад, ви можете вимкнути плагін форми контакту на всіх сторінках, окрім сторінки контактів, або відключити ваш плагін-фрагмент із завантаженням на сторінки. Дуже простий у використанні, і настійно рекомендую протестувати його.

Додатки кеша – ось найкращі плагіни кешу (вам потрібно лише 1).

 • Ракета WP – №1 плагін кеш-пам’яті у багатьох опитуваннях у Facebook, становить $ 49, і це те, що я використовую. WP Rocket має багато функцій, які більшість плагінів кешу не мають, і тому може дати кращі результати та час завантаження в GTmetrix + Pingdom. Ці вбудовані функції включають очищення бази даних, Cloudflare, поля URL-адрес CDN, ледачу завантаження та розміщення коду Google Analytics на локальному рівні. З WP Rocket вам не потрібні додаткові плагіни, оскільки вони вбудовані. Налаштування прості в налаштуванні, і він має велику документацію + підтримку.
 • Швидке виконання – як правило, плагін №1 безкоштовного кешу на опитуваннях у Facebook та постачається з багатьма функціями, включеними до WP Rocket. Він чудовий відгук в WordPress Speed ​​Up Group Facebook багато людей кажуть, що це найкращий плагін безкоштовного кешу. Налаштування можуть бути досить переважними для налаштування, але у нього є майстер налаштування.
 • Оптимізатор SG – це плагін кеша SiteGround (працює лише якщо ви перебуваєте на їх хостингу). Це кешування швидше, ніж будь-який інший плагін кешу, але (навіть після великих оновлень до нього) все ще не вистачає багатьох функцій, включених до інших плагінів кешу. Я використовую SG Optimizer строго для кешування (при цьому всі інші параметри вимкнено), а потім використовую WP Rocket для всього іншого.
 • W3 Загальний кеш – безкоштовний плагін кеша з надійними налаштуваннями, але історія виникнення помилок. Однак останнім часом розробник здійснив багато оновлень і, здається, репутація плагіна може повернутися, як колись це був чудовий плагін кешу.
 • WP найшвидший кеш – безкоштовний плагін кеша, який легко налаштувати за допомогою параметрів інтеграції Cloudflare, StackPath та інших CDN (але я все ще використовую WP Rocket).
 • Автоматично оптимізувати – зазвичай потрібні лише в тому випадку, якщо ви використовуєте хостинг плагінів із чорних списків (наприклад,. Godaddy або WP двигун), інакше переважні повні кеши-плагіни, такі як WP Rocket або Swift. Оптимізує файли HTML, CSS та JavaScript, а також можливість встановити CDN.

CAOS | Розмістіть Google Analytics локально – допомагає завантажте локальний код відстеження Google Analytics.

CDN Enabler – включає поле URL-адреси CDN, яке допоможе вам налаштувати мережу доставки вмісту.

Очистити – прискорює веб-сайт, вимикаючи непотрібні функції WordPress (подібні до WP Disable) та включає деякі функції безпеки SEO +. Чудові відгуки / оцінки на WordPress.

CSS Sprite Generator – поєднує кілька зображень в 1 одне зображення, завдяки чому вони завантажуються набагато швидше. Зазвичай це робиться лише з декоративними зображеннями, такими як іконки. Я робив це на своїй домашній сторінці … замість завантаження 30 значків (що було б 30 запитів), він завантажує 1 (1 запит).

Відобразити PHP-версію – показує, якою версією PHP працює ваш сайт, яка повинна бути 7.0 або вище.

Плагіни кеша Gravatar – прискорює публікації з коментарями кешуючи Gravatars (Кеш Гаррі Граватара, Оптимальний кеш-граватар, або Кеш Ф. В. Граватара) – топ-3 плагіни.

GTmetrix для WordPress – плануйте звіти GTmetrix і переглядайте їх безпосередньо на інформаційній панелі WordPress або через заплановані звіти електронною поштою. Відмінно підходить для моніторингу швидкості вашого сайту + балів.

Додатки для оптимізації зображень – Уявіть, ShortPixel, Сміш, і Кракен в основному все те ж саме (вони змінюють розмір зображень, без втрат стискають зображення та видаляють дані EXIF ​​із зображень).

Ледаче завантаження відео – затримує завантаження відео, поки ви не прокрутите сторінку вниз і фактично не побачите їх, що може значно скоротити час завантаження вмісту з відео. Цього вам не потрібно, якщо ви використовуєте WP Rocket, оскільки вона має ледаче завантаження в налаштуваннях. Я пропоную лише ледаче завантажувати відео (не фотографії), оскільки це дратує користувачів постійно завантажувати зображення під час прокрутки.

OMGF – локально завантажує шрифти Google, шрифти Awesome та інші зовнішні шрифти.

P3 Profiler – знаходить найповільніші завантажувальні плагіни, але вони не оновлювалися роками.

Perfmatters – розроблений Kinsta і схожий на Clearfy. Також оптимізує сайти WooCommerce, легко відключаючи фрагменти кошика, сценарії та стилі WooCommerce. Починається від $ 24,95 / місяць.

Перевірка сумісності PHP – перевіряє плагіни / тему, щоб забезпечити сумісність з новими версіями PHP, однак у неї немає чудових відгуків, оскільки вона часто може пропускати більше великих плагінів.

Організатор плагінів – вибірково завантажувати плагіни на певний вміст. Найпоширеніший приклад – завантаження вашої контактної форми лише на своїй сторінці контактів (тому вона не завантажується на кожній сторінці).

WP Вимкнути – вимикає непотрібні параметри WordPress, такі як автоматичне збереження, публікація змін, Gravatars, емоджи та інші функції в ядрі WordPress. Він також має додаткові параметри швидкості, такі як контроль серцебиття, локальний розміщення коду Google Analytics та мінімізація запитів.

WP-оптимізація – очищає базу даних WordPress, видаляючи доробки, коментарі зі спамом / сміттям, перехідними та невикористаними таблицями баз даних. Якщо ви використовуєте WP Rocket, вам це не потрібно, оскільки він вбудований у налаштування WP Rocket. Завжди візьміть резервну копію перед чищенням вашої бази даних.

Плагіни StudioPress – всі легкі, безкоштовні та розроблені для Genesis Framework. Використання легких плагінів – одна з найкращих речей, які ви можете зробити, щоб переконатися, що ваш веб-сайт швидко завантажується.

Вимірювання швидкості

Перевірка байтів – заходи TTFB (час на перший байт), ключовий показник швидкості сервера / хостингу.

Статистика сторінок Google – рекомендації щодо швидкості, які багато людей не вважають корисними оскільки він навіть не вимірює час завантаження (основний показник швидкості сайту). Але це міра час відповіді сервера що вказує, що ваш хостинг (сервер) повільний і повинна бути менше 200мс.

GTmetrix – рекомендації щодо швидкості, які я вважаю найбільш корисними з усіх інструментів, особливо для пошуку неоптимізованих зображень та використання вкладки Водоспад, щоб побачити ваші найповільніші завантажувальні плагіни / елементи.

Тест HTTP / 2 – перевірте, чи підтримує ваш веб-сайт (хостинг) HTTP / 2, що робить ваш сайт швидшим.

Монітор запитів – перевірити свої найповільніші завантажувальні плагіни, сценарії тощо. Чудова альтернатива P3.

Пінгдом – найточніший інструмент для вимірювання часу навантаження за версією WP Rocket, але я вважаю GTmetrix найбільш корисною для отримання конкретних рекомендацій щодо оптимізації швидкості веб-сайту.

Інструменти швидкості

Хмара – безкоштовний CDN с 200+ центрів обробки даних що робить ваш сайт швидшим, з такими варіантами швидкості та безпеки прискорені мобільні зв’язки, захист гарячої лінії, Залізнична рушниця, Правила сторінки, і кешування Легко налаштувати з більшістю плагінів кешу, а деякі хости мають можливість включити його в cPanel. Для цього потрібна реєстрація у безкоштовному акаунті, зміна серверів імен, та налаштування параметрів.

KeyCDN – CDN (мережа доставки вмісту) з 34+ центри обробки даних і цінується за використані ГБ.

StackPath – CDN (мережа доставки контенту) з 31+ центрами обробки даних з безкоштовним 30-денним пробним періодом, а потім починається від 10 доларів на місяць. Інтегрується з більшістю плагінів кеша і є CDN, який я використовую на своєму сайті.

Трансфонтер – виправити пов’язані з шрифтом помилки в GTmetrix / Pingdom, використовуючи Transfonter для конвертування шрифтів (наприклад, Google Fonts) у веб-шрифти, завантажте їх у WordPress, а потім додайте їх у свій CSS.

Дослідження ключових слів

Відповідь громадськості – мій улюблений інструмент дослідження ключових слів, який витягує ключові слова з автозаповнення Google і розбиває їх на ключові слова з питаннями, пропозиціями та порівнянням. Перегляд “ключових слів питання” – це чудовий спосіб переконатися у вмісті всебічний (він відповідає на всі запитання людей щодо цієї теми). Він також показує оцінену конкуренцію кожного ключового слова (кожне ключове слово має зелене коло, і чим він темніший, тим більш конкурентоспроможним).

Google Trends – перегляньте тенденції ключових слів і в якому регіоні їх найбільше шукають.

Автозаповнення Google – пропозиції щодо ключових слів на основі попередньої історії пошуку людей. Попросіть Google заповнити фразу або скористайтеся символом підкреслення _, щоб Google “заповнив бланк”.

Планувальник ключових слів Google – один із моїх щонайменше улюблені інструменти дослідження ключових слів, оскільки він був спеціально створений для Google AdWords і не відображає даних в органічних результатах (SEO).

HubShout WebGrader – перегляньте ключові слова, за якими ви класифікуєте, ключові слова конкурента та порівняйте свої ключові слова, авторитет домену, посилання, найпопулярніший вміст та посилання доменів на конкурентів.

Keywordtool.io – витягує ключові слова з автозаповнення Google (моє улюблене джерело).

Ключові слова скрізь – показує щомісячні пошукові запити, CPC та прогнозовану конкуренцію безпосередньо в пошукових системах та інших платформах (Google, YouTube, Amazon, Etsy, Moz, Google Analytics).

Moz Explorer – кращий інструмент дослідження ключових слів, ніж Google Планувальник ключових слів. Дізнайтеся про щомісячні пошуки кожного ключового слова та використовуйте фільтри для групування пов’язаних фраз (щоб ви не переглядали ті самі) та фільтруйте за обсягом пошуку, широкими / конкретними ключовими словами та питаннями.

Розширення Google Chrome для MozBar – дозволяє Google отримувати будь-яке ключове слово та оцінювати конкуренцію на основі DA (результатів пошуку) (PA).

Непомітний – інструмент для підбору ключових слів Ніла Пателя, який оцінює конкуренцію ключових слів за органічними результатами, однак мені завжди подобається переглядати найкращі результати вручну.

vidIQ Розширення для Chrome – проаналізуйте конкуренцію за ключові слова YouTube, встановивши це розширення, здійснивши пошук за ключовим словом на YouTube та натиснувши найкращі результати. Розширення генерує показник SEO на основі сподобань, переглядів, коментарів, публікацій у соціальних мережах, передплатників, часу перегляду та інших показників відео. Подивіться, які теги використовуються та довжина опису.

Посилання

Перевірте мої посилання – Розширення Chrome, яке перевіряє та висвітлює непрацездатні посилання на сторінці.

Доктор Перевірка – знайти зламані посилання на вашому сайті WordPress. Сканує 7500 посилань на місяць безкоштовно.

Інструмент Google Disavow – якщо ви найняли розробника посилань, який створив спам-посилання та переживаєте, що ваш рейтинг не заподіє шкоди, скористайтеся цим інструментом, щоб попросити Google не враховувати їх..

Moz Link Explorer – перевірте повноваження домену вашого веб-сайту, вхідні посилання, текст прив’язки та показники посилань із можливістю оновлення. Корисно для пошуку можливостей посилання на сайтах конкурентів. Цей інструмент також можна використовувати спільно з MozBar, щоб переконатися, що ваші ключові слова не надто конкурентоспроможні (спробуйте конкурувати з веб-сайтами, які мають аналогічні повноваження домену як ваші власні).

Місцевий SEO

Місцеві замовлення Google & Призначення – функція для Google My Business, яка дозволяє людям бронювати зустрічі, бронювання, замовлення замовлень, переглядати меню та шукати інформацію про ваш бізнес. Заповніть це форма і скористатися стороннім сервісом бронювання / замовлення, таким як безшовний сайт.com.

Google Мій бізнес – єдиний найважливіший фактор місцевого SEO і зараз становить 25% Місцеві фактори ранжирування в 2018 році. Переконайтесь, що ви підтвердити право власності і заповнити все, включаючи: фотографії + відео, категорій, опис, адресу чи зону обслуговування, атрибути, меню / послуги, спеціальні години, питання, спеціальна URL-адреса, 360 ° віртуальний тур (якщо це має сенс). Ти повинен відповідати на відгуки і відповідати людям повідомлення. Публікація оновлень набуває все більшого значення. Ви також можете використовувати URL-адреси місцевих підприємств (напр. призначеннязастереженнябронювання), і готелі можна додати рейтинги класів і зручності. І нарешті, прочитайте службу Google Мій бізнес вказівки.

Moz Local – виправити неповні, непослідовні та повторювані цитати. Обов’язковим інструментом для місцевого SEO і вашою метою має бути отримання максимальних показників Moz Local якомога ближче до 100%.

Служба побудови цитат Whitespark – купуйте цитати за 4-5 доларів, кожен з яких може покращити місцевий рейтинг, особливо на Картах Google. Я використовував Whitespark для багатьох клієнтів, і вони отримують чудові результати з детальними звітами, посиланнями на ваші нові профілі цитування та 1 універсальним входом. Цитати стали менш важливими для місцевих факторів ранжування, але ви все одно повинні їх робити.

Служба очищення Whitespark Citation – якщо ваші цитати безладні (наприклад, у Moz Local), ви можете заплатити $ 149 +, щоб Whitespark прибирав неповні, непослідовні та повторювані цитати.

Whitespark Local Tracker Tracker – вимірює місцеві рейтинги в Google / Bing як для органічних результатів, так і для результатів на карті. Супер простий і найзручніший спосіб вимірювання локальних ключових слів.

Аналітика

AWStats – дізнайтеся, чи щось спричиняє високе використання процесора (пропускну здатність) на вашому веб-сайті, як-от конкретні сканери, зображення, завантаження файлів та IP-адреси. Зменшення споживання процесора може пришвидшити завантаження вашого сервера / веб-сайту. Цей вбудований для багатьох хостинг cPanel в розділі «статистика».

Google Analytics – має майже все, що потрібно для аналітики, і доки ви знайомі з вкладками зліва, ви можете значно покращити дані про відвідувачів на основі вмісту, SEO та конверсій, включаючи стать, вік, географію, пристрій, вміст, рейтинг кліків , середній час перебування на сайті тощо. Клацніть на вкладку “придбання” та перейдіть до “Цільові сторінки”, щоб отримати короткий знімок продуктивності вмісту..

Кричала Жаба SEO Павук & Гусеничний інструмент – настільна програма (для ПК або Mac), яка розповідає про непрацюючі посилання, назви сторінок, метаописи, URL-адреси, зображення та багато інших даних SEO.

Пошук Analytics – функція в консолі пошуку Google, яка вимірює позицію ключових слів вашого веб-сайту, рейтинг кліків і містить фільтри для країн / пристроїв / сторінок / запитів. Дозволяє вам порівнювати дані за попередні 28 днів і є чудовим інструментом для вимірювання ефективності SEO. Я використовую це в Google Analytics, оскільки ключові слова, рейтинг кліків і позиції рейтингу – це моя головна проблема.

SEMRush – всебічний інструментарій SEO з буквально великою кількістю аналітики за ключовими словами, профілем зворотної посилання, списками цитат для місцевого SEO та аудитом + інструментами звітності. Наприклад, я бачу, скільки зворотних посилань я отримав порівняно з кількістю втрачених, дозволяючи мені контролювати посилання, якщо я їх втрачаю.

Хостинг

* Це, як правило, 4 провідні хостингові компанії WordPress хостинг і WordPress Speed ​​Up Group Facebook які добре керують і налічують 10 000 членів у кожній групі. Загальний консенсус – це триматися осторонь Марки EIG кому належить 60+ різних хостинг-компаній, включаючи Bluehost, HostGator, iPage, Site5 та багато інших. Вони відомі тим, що пакувати занадто багато людей на один сервер (що призводить до повільного завантаження) та посередню підтримку / час роботи.

SiteGround – оцінив хостингу №1 у 10 опитуваннях у Facebook, і це я, ким я користуюся. Вони рекомендований WordPress і робити вільні міграції. Вищий план, як їхній напівприсвячений план GoGeek приходьте з більшим серверні ресурси (Коефіцієнт швидкості №1), і всі плани мають багато Особливості WordPress як Cloudflare та безкоштовний SSL. Швидкість, ніж хостинг, є більше, але я маю <1 раз завантажується з SiteGround та 100% звітів GTmetrix. Плани починаються від $ 3,95 / місяць (акційна ціна).

Хмарні доріжки – зазвичай оцінюється №2 після SiteGround, але без обмеження процесора. Підтримка чату відсутня, але хороша, якщо ви хочете чистої швидкості та чистого інтерфейсу. Плани починаються з 10 доларів на місяць.

2017-WordPress-хостинг-FB-опитування

WordPress-хостинг-опитування-2017

Спільний хостинг-опитування-2017

WooCommerce-хостинг-FB-опитування

2016-веб-хостинг-FB-опитування

Найкращий-WordPress-хостинг-провайдер-опитування

WordPress-хост-опитування-вересень-2018

2016-WordPress-хостинг-FB-опитування

WordPress-хостинг-опитування-червень-1

Managed-WordPress-хостинг-опитування-2017

2014-керований-WordPress-хостинг-FB-опитування

Кращий веб-хостинг-провайдер-опитування

WordPress-хост-опитування-вересень-2018

Кінста – один з найкращих у всьому хості, але плани починаються від 30 доларів на місяць. Вони гарантують 100% часу, і я не чув нічого, крім чудових речей про їх швидкість, час роботи та підтримку.

WP двигун – керований хостинг WordPress з планами починаючи від $ 35 / місяць. Нещодавно вони придбали StudioPress і, здається, розвертають ринок, але це хороші варіанти. У них є власне вбудоване кешування, і вони добре підтримують веб-сайти, які очікують високих швидкостей трафіку.

Теми

Діві – одна з найпопулярніших тем WordPress, розроблена Elegant Themes.

StudioPress – надійний магазин тем WordPress та розробники Framework Genesis. Я б зайняв тему, якщо вам потрібна тема, зручна для SEO, мобільний адаптивний, HTML5 та безпечний.

Інші інструменти SEO

Маркер даних – функція в консолі пошуку Google, яка допомагає додавати розширені фрагменти.

Отримати як Google – перевіряє, чи може Google отримати доступ до сторінки, як вона надає її та будь-які ресурси (наприклад, зображення чи сценарії), які заблоковані від Google. Може допомогти налагодити проблеми сканування.

Freelancer.com – найміть фрілансерів, які допоможуть вам у розробці WordPress, розробці, оптимізації швидкості, графічному дизайні, копірайтерінгу тощо. Це було рятівником, коли я розпочав свою кар’єру, і я все ще використовую користувачі BDKAMOL та I333 для розвитку WordPress та оптимізації швидкості..

Google AdWords – кампанії PPC (оплата за клік), якщо ви хочете рекламувати свій сайт в Google.

Тест юзабіліті Google для мобільних пристроїв – тестує, чи неодружений сторінка зручна для мобільних пристроїв, але використовуйте Звіт про мобільні можливості використання в консолі пошуку Google, щоб знайти всі помилки мобільних пристроїв на всьому веб-сайті.

Новини Google – опублікуйте свої статті в Новинах Google для отримання додаткового джерела трафіку.

Служби Google – дозволяє людям / підприємствам створювати контент безпосередньо в Google, який за їхніми іменами виявляється високопосадженим у Google (пошукова система Land називає їх “візитками”).

Атрибути сайту Google – покращуйте інформацію про свою компанію в графіку результатів пошуку та знань Google, використовуючи назву компанії, місцезнаходження, контактну інформацію, логотип, соціальні профілі тощо.

Інструмент тестування структурних даних Google – тести на помилки при додаванні багатих фрагментів на ваш сайт.

Менеджер тегів Google – оптимізуйте ваш трафік та інтернет-маркетинг за допомогою тегів – без коду.

Moz Pro – всебічний набір SEO, що дозволяє відстежувати рейтинги, ключові слова, посилання та оптимізувати сторінки. Я не використовую це (занадто дорого), коли я можу відстежувати ключові слова у Пошуковій консолі пошукової консолі, я вже знаю, як робити SEO-сторінку, і більшість речей я можу зробити безкоштовно.

Siteliner – сканує весь веб-сайт на наявність дублікату вмісту, зламаних посилань та технічних помилок SEO.

Помічник розмітки даних щодо структурованих даних – якщо ваші структуровані дані не працюють, скористайтеся цим інструментом.

Сукурі шашка – перевіряє зловмисне програмне забезпечення, стан чорного списку, помилки веб-сайту та застаріле програмне забезпечення.

Перевірка штрафу веб-сайту – допомогти визначити основні штрафи від Google, посилаючись на органічні падіння трафіку та оновлення алгоритму Google. Інструмент SEO Panguin подібний, а також хороший.

WooRank – більшість інструментів SEO-аудиту – це не добре, але це просто, безкоштовно і дещо пристойно.

TubeBuddy – інструменти, вбудовані на веб-сайт YouTube, що показують згадки про ваші бренди, статистику / рейтинг відео та пропозиції щодо SEO щодо відео. Рекомендовано Backlinko.

Різне

BuzzSumo – популярне програмне забезпечення для електронної пошти та плагін WordPress, але може уповільнити ваш сайт.

Canva – один з кращих виробників інфографіки Freemium (відомий для отримання посилань / трафіку). Ви також можете найняти дизайнери інфографіки на freelancer.com якщо ви хочете по-справжньому унікальну інфографіку.

Copyscape – перевірка плагіату, що виявляє дублікати статей, що може штрафувати ваше SEO.

Вбудувати генератор коду – зараховує вашу інфографіку / відео, надаючи читачам вбудований код.

Рамка генезису – Рамка WordPress, розроблена StudioPress, яка підтримує ваш сайт швидко і надійно працює. Рекомендовано топ-людьми (Йоаст, Метт Куттс, Метт Малленвег). Я, як правило, рекомендую використовувати теми StudioPress, але, наприклад, є й інші сторонні магазини тем Genesis Здрастуйте, дизайни, Відновлено 316 зразків, і Гарненький дарн милий дизайн.

Давайте шифруємо SSL – безкоштовний і надійний SSL, який ви можете використовувати для захисту вашого веб-сайту. Деякі хостинг-компанії (наприклад, SiteGround) мають можливість увімкнути це у своєму хостингу cPanel.

Змінні фрагмента – шаблони для SEO-назв + метаописи, які можна налаштувати в налаштуваннях Yoast, проте писати ці вручну завжди краще. Типовою змінною фрагмента для сторінок / публікацій є %% page %% %% sep %% %% namename %%, яка в моєму випадку буде читатися як: Назва сторінки – Інтернет-майстри медіа. Це буде використано лише в тому випадку, якщо вони не написані вручну.

Спраглих філій – плагін управління афілійованими посиланнями Я використовую плащі, нофоли та допомагаю класифікувати партнерські посилання. Преміум-версія поставляється з безліччю чудових функцій, таких як автоматичне підключення ключових слів, статистика та інтеграція подій Google Analytics та менеджера тегів.

Інструменти для веб-майстрів – консоль пошуку Google + Бінг + Яндекс Основні інструменти для веб-майстрів 3.

Yoast Bulk редактор – редагувати заголовки SEO + метаописи масово, що є простим способом збільшення CTR. Редактор масових даних не визначає ключові слова довжиною чи фокусом, тому переконайтеся, що ви враховуєте це (близько 55 для SEO назв, 155 для метаописів).

SEO аналіз Йоаст – пропозиції щодо оптимізації вмісту залежно від того, чи використовується ключове слово у фокусі, а також інші фактори. Yoast виявить лише точні збіги вашого ключового слова (немає часткових збігів), і це нормально, щоб деякі фари залишалися червоними, оскільки синоніми часто можна використовувати (якщо моє ключове слово – SEO-консультант, а я використовую SEO-консалтинг, Yoast не виявить його ). Або, можливо, ваше “посипане” ключове слово в заголовку, щоб воно звучало краще, оскільки точна відповідність ключових слів звучить спам. Деякі з них можна взяти з зерном солі.

Інформація про Yoast Metabox – показує, які слова вживаються найбільше (у мене це вимкнено).

Аналіз читабельності Yoast – повідомляє, чи є фрази / абзаци занадто короткими, довгими, чи використовуєте ви перехідні слова тощо. Я не вважаю це дуже корисним і відключив його.

Аналіз Yoast Ryte – виявляє, чи індексується ваш веб-сайт у пошукових системах.

Лічильник текстових посилань Yoast – підраховує кількість внутрішніх посилань, які використовуються у ваших сторінках / публікаціях.

Автозаповнення YouTube – почніть вводити фразу на YouTube, щоб знайти пропозиції щодо ключових слів відео.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map