Як налаштувати Google AMP на сайті WordPress (використовуючи плагін AMP)

04.06.2020
SEO 'Як налаштувати Google AMP на сайті WordPress (використовуючи плагін AMP)
0 5 мин.

Чи знаєте ви, що багато власників сайтів втрачають 47% доходу через свою повільну швидкість сторінки? Так, ви правильно почули. Підтримка швидкості сторінки є важливим фактом для SEO, і чинник ранжування обох. Якщо ви вже оптимізували свій веб-сайт настільної версії, вам потрібно подбати про оптимізацію сайту для мобільних версій, оскільки половина органічного трафіку надходить з мобільних пристроїв. Отже, ось приходить Прискорені мобільні сторінки Google, також відомий як Google AMP. Це досить новий термін для нових власників сайтів. Тож у цій статті ми поділимось, що таке Google AMP та як налаштувати Google AMP на сайті WordPress.


Налаштуйте Google AMP на WordPress

Що таке Google AMP?

У жовтні 2015 року Google оголосила про проект на базі мобільних пристроїв, який називається мобільними прискореними сторінками, також відомими як Google AMP. Це проект з відкритим кодом, який підтримується Google, Facebook, Twitter. Прискорені мобільні сторінки (AMP) включають лише основні сторінки HTML, CSS. Сторінка AMP завантажується швидше, ніж звичайні сторінки.

Багато користувачів використовують дуже повільний Інтернет для перегляду веб-сторінок, які включають HTML, CSS, JS, рекламу та деякі сценарії. Отож, використовуючи повільний Інтернет, для відкриття сторінок потрібно багато часу. Мета AMP – збільшити швидкість завантаження сторінки швидше, як рідина.

Приклад AMP

Це приклад сайту з підтримкою AMP.

Чому слід вмикати Google AMP відразу?

Якщо ви використовуєте Прискорені мобільні сторінки (AMP), то ваш веб-сайт буде певним чином відображатися в Google (особливо зі знаком AMP). Різниця між Сторінки AMP і звичайні сторінки можна побачити у своїх карусель і через їх Етикетка AMP в результатах пошуку Google. Крім того, є деякі переваги використання AMP,

 • Важлива швидкість: Немає сумнівів, що сторінки з підтримкою AMP трохи кращі, ніж звичайні. Багато користувачів зазвичай залишають веб-сайт, на який завантажується більше 3 секунд. Таким чином, AMP може допомогти знизити показник відмов і збільшити кількість конверсій.
 • Покращує рейтинг пошукових систем: Хоча AMP ще не призначений для незалежного чинника ранжування. Але в даний час Google має підвищення мобільного рейтингу для мобільних пристроїв, і оскільки сторінки AMP зручні для мобільних пристроїв, вони отримують таке ж підвищення рейтингу.
 • Збільшує частоту кліків: Якщо ваш вміст відображатиметься у каруселі, він матиме значно більшу видимість, що збільшить ймовірність того, що читач перейде на ваш веб-сайт.
 • Оголошення підтримки: Сторінки AMP також підтримують різноманітні рекламні типи, такі як AdSense, MediaNet, Infolinks та багато іншого. 
 • Багато великих компаній, які підтримують AMP: Вам не потрібно боятися AMP, оскільки він підтримується великими постачальниками технологій, такими як Twitter, Pinterest, WordPress, Chartbeat, Linkedin тощо.

# Існує багато чуток, що багато користувачів AMP не можуть налаштувати свої сторінки, не можуть додавати коди оголошень, кнопки соціального доступу. Але це неправда. Дозвольте мені пояснити, чому.

Ну, головне WordPress плагін AMP Компанія Automattic має дуже мало функцій, які ми описали в розділі №1, прокрутіть її вниз, щоб побачити її. Ми також згадали, як це виглядає, коли ти налаштування плагіна AMP

Отже, вам потрібен ще один плагін AMP для WP, щоб отримати більше можливостей налаштування. Ви можете додати всі речі, такі як мережеві оголошення, кнопки загального користування, Google Analytics тощо. 

Як налаштувати Google AMP

У каталозі плагінів WordPress доступно багато плагінів AMP.

№1 AMP від ​​Automattic

AMP від ​​Automattic

Цей плагін дозволяє вам налаштувати Google AMP на своєму сайті WordPress. Це ініціатива з відкритим кодом, яка має на меті забезпечити оптимізований для мобільних пристроїв вміст, який може миттєво завантажуватися скрізь, навіть у повільному Інтернеті.

Після активації цього плагіна всі публікації на вашому веб-сайті будуть створені для AMP-сумісних версій. Ви також можете отримати доступ до своїх публікацій AMP, додавши їх / підсилювач / в кінці URL ваших публікацій.

Наприклад, якщо URL-адреса вашої публікації “http://example.com/2016/12/20/hello-world”, версія AMP буде “http://example.com/2016/12/20/hello” -world / amp / “.

Не забудьте натиснути кнопку Зберегти.

AMPAMP макет

Існує деяке обмеження цього плагіна. Наразі сторінки та архіви не підтримуються, і ви не можете додавати кнопку спільного доступу, категорію, пов’язані публікації, оголошення. За замовчуванням цей плагін дозволяє логотипу вашого сайту та назві сайту.

№2 AMP для WP

AMP для WP

Цей плагін “AMP для WP” настійно рекомендується тим, хто хоче включити Google AMP на їхньому сайті. Цей спеціальний редактор AMP дозволяє переосмислити вміст, написаний у публікації чи на сторінці. Таким чином, ви можете додати інший вміст лише для AMP. Це повністю чуйний плагін і постачається з двома різними конструкціями. З перетягуванням & функція випадання, ви можете встановити параметри сторінки / публікації вручну.

Більше того, ви можете додати спеціальний логотип, кнопку спільного доступу до соціальних ресурсів, пов’язані публікації під публікацією, інтегрувати Google Analytics і зможете додавати рекламу на 4 різних позиціях.

AMP для налаштування WP

Щоб налаштувати цей плагін, потрібно спочатку встановити плагін AMP за замовчуванням від Automattic. Або вас попросять встановити. Після активації цього плагіна ви побачите опцію AMP на панелі адміністратора WordPress.

З панелі приладів можна налаштування Google AMP варіанти, як ваша потреба.

Особливості:

 • Спеціальний редактор AMP.
 • Мобільне перенаправлення.
 • Перетягніть & Завантажте сторінку “Конструктор”.
 • Вбудований з двома конструкціями.
 • Підтримка AMP WooCommerce.
 • Панель перекладу & RTL доступний.
 • Внутрішнє підключення AMP.
 • Пов’язані публікації під публікацією.
 • Кнопки соціального доступу.
 • Всього 4 рекламні місця в макеті.
 • та багато іншого…

Як переглянути прискорені мобільні сторінки (AMP) на консолі пошуку Google

Під час налаштування Google AMP у своєму блозі WordPress ви можете переглядати ці прискорені мобільні сторінки з консолі пошуку Google. Щоб переглянути його, увійдіть у пошукову консоль Google. Тепер переходимо до Зовнішній вигляд пошуку> Прискорені мобільні сторінки.

Перегляньте AMP на консолі пошуку Google

Якщо ви правильно налаштування Google AMP у своєму блозі WordPress ви зможете переглянути ці прискорені мобільні сторінки. Якщо не з’являється, зачекайте деякий час. Він покаже вам ті сторінки, які вже індексуються. Якщо ви не надіслали свою мапу сайту до пошукової консолі Google, вона не з’явиться.

Дізнайтеся, як правильно надіслати мапу сайту блогу на пошукову консоль Google.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector