Як налаштувати SEO-плагін Yoast WordPress (видання 2017 року)

04.06.2020
SEO 'Як налаштувати SEO-плагін Yoast WordPress (видання 2017 року)
0 9 мин.

Якщо мова йде про WordPress SEO, то Yoast – це те найкращий плагін SEO для WordPress. Йоаст SEO раніше був відомий як WordPress SEO від Yoast. Але встановлення плагіну Yoast SEO ще не кінець. Ви повинні правильно налаштування Yoast WordPress плагін SEO. Навіть невелика помилка може масово знизити ваш трафік і запобігти індексуванню сторінок в Інструментах Google для веб-майстрів. Отже, встановивши плагін Yoast, вам слід повністю зрозуміти налаштування Yoast SEO, які ви застосовуєте. У цій статті ми поділимось Як встановити плагін Yoast SEO, його особливості та Налаштування SEO Yoast.


Особливості Yoast SEO:

Yoast пропонує як безкоштовну, так і платну версію плагінів WordPress SEO. Давайте перевіримо функції:

Список безкоштовних версій Yoast SEO:

 • 1 фокус ключових слів та аналізу контенту
 • Google Preview
 • Заголовок публікації та опис мета
 • Мета-конфігурація роботів
 • Перевірка читальності
 • Хлібні сухарі та каноніки
 • XML мапи сайту
 • Перевірка копії вмісту
 • RSS удосконалення

Список особливостей платної версії Yoast SEO:

 • Ключове слово з декількома фокусами
 • Менеджер з перенаправлення
 • Попередній перегляд у соціальних мережах
 • Внутрішнє зв’язування
 • Інформація
 • Підтримка преміум класу

Ціна: 69 дол

SEO Транспортер даних (імпорт & Експорт налаштувань SEO з інших плагінів)

Якщо ви вже використовуєте інший плагін SEO, як All in One SEO, HeadSpace2, wpSEO тощо, ви можете експортувати їх налаштування SEO та застосувати до Yoast. 

Якщо ви тільки що встановили плагін Yoast SEO, ви можете побачити не всі варіанти. Щоб отримати всі параметри, вам потрібно ввімкнути “Розширені сторінки налаштувань” від Yoast Features. Перейдіть на SEO> Загальні> Функції, увімкніть “Сторінки розширених налаштувань” та натисніть кнопку “Зберегти зміни”.

Після цього перейдіть до SEO> Інструменти> Імпорт та експорт. Звідси ви можете імпортувати налаштування з інших плагінів SEO та експортувати свої налаштування, щоб використовувати їх в іншому блозі.

імпорт та експорт налаштувань йоаста

Як встановити плагін Yoast SEO

Щоб встановити плагін Yoast SEO, перейдіть на сторінку Панель приладів> Плагіни> Додати новий. Шукати Йоаст SEO і встановити його. Тоді вам доведеться його активувати.

Встановіть та активуйте плагін Yoast SEO

*Якщо у вас увімкнено Sitemap Google XML, відключіть його, або це може спричинити проблеми при використанні спільно з Yoast SEO та сповільнити ваш сайт.

Як налаштувати плагін Yoast SEO

У цьому посібнику ми покажемо як налаштувати плагін Yoast SEO які ми використовуємо на нашому веб-сайті.

Зміст – налаштування Yoast SEO

 1. Загальні
 2. Особливості
 3. Ваша інформація
 4. Інструменти для веб-майстрів
 5. Параметри безпеки
 6. Титри & Метас
 7. Соціальна
 8. XML мапи сайту
 9. Розширені налаштування
 10. Інструменти
 11. Пошукова консоль

Панель приладів:

Спочатку перейдіть до свого WordPress Панель приладів> SEO> Панель приладів. У розділі інформаційної панелі вам буде повідомлено про проблеми з Yost SEO & сповіщення. Немає ніяких додаткових налаштувань для налаштування.

Інформаційна панель Yoast SEO

1. Загальні налаштування

Тепер перейдіть на вкладку Загальні, і вам буде запропоновано відкрити майстер налаштування. Ми рекомендуємо вам проігнорувати цю опцію, оскільки вона налаштує за замовчуванням Налаштування SEO Yoast крок за кроком.

Загальні налаштування SEO Yoast

2. Особливості

На вкладці функцій можна або ввімкнути, або вимкнути аналіз читабельності. Він додає вкладку аналізу вмісту в метабокс і аналізує вміст вашої сторінки, що допомагає писати кращий вміст.

Увімкнути аналіз ключових слів Це додасть вкладку ключових слів і дасть вам усі пропозиції щодо ключових слів, які ви хочете зосередити на певному ключовому слові та класифікувати його.

Вимкніть також інтеграцію OnPage.org та меню панелі адміністратора.

Особливості Yoast SEO

Тепер натисніть кнопку “Зберегти зміни”, щоб зберегти налаштування.

Увімкнувши додаткові параметри сторінки, ви побачите ці додаткові параметри:

Параметри авансу Yoast

3. Ваша інформація

На інформаційній вкладці напишіть ім’я свого веб-сайту, а також укажіть альтернативне ім’я, якщо у вас є таке. Далі, якщо ви обираєте особу, ви повинні вказати лише своє ім’я, і якщо ви виберете свою компанію, ви повинні написати ім’я та логотип компанії.

Інформація про сайт Yoast SEO

4. Перевірка інструментів для веб-майстрів

Однією з найважливіших речей параметрів Yoast є перевірка вашого веб-сайту на веб-майстрах, таких як Google, Bing, Yahoo і т.д. Якщо ваш сайт уже перевірений, вам не потрібно робити жодних процесів тут. Ви можете ввести тут підтвердження мета-значень.

Інструменти для веб-майстрів Yoast SEO

5. Параметри безпеки

Якщо ви не довіряєте своїм авторам, ви можете вимкнути це. Він видаляє вкладку ключових слів із метабокса та вимикає всі пропозиції щодо SEO. Але ми радимо вам відключити його.

Параметри безпеки Yoast

6. Заголовки & Метас

1. Загальне

У заголовках & На вкладці Metas виберіть символ, який потрібно використовувати як роздільник заголовка. Це відображатиметься між назвою вашої публікації та назвою сайту. Ці символи також виділяються розміром, який вони відображатимуться в результатах пошуку.

Yoast SEO Назви та метаси

2. Домашня сторінка

Тепер натисніть на вкладку “Домашня сторінка” заголовків & Розділ Metas. За замовчуванням Yoast SEO використовує цю змінну “%% назва сайту %% %% page %% %% sep %% %% sitedesc %%”. Це означає, що він виділить назву вашого сайту, назву сторінки, роздільник, визначений у тезі wp_title () вашої теми та описі вашого веб-сайту..

Приклад WPMyWeb

Але вам потрібно вказати свою назву та опис сайту, які ви хочете показати в пошуку Google. Перевірте на малюнку нижче примірник.

Налаштування домашньої сторінки Yoast SEO

3. Типи публікацій

На вкладці “Типи публікацій” ви можете налаштувати SEO для всіх своїх публікацій. За замовчуванням у вас будуть повідомлення, сторінки та медіа. Якщо ви використовуєте власні типи WordPress, то ви можете побачити більше варіантів нижче.

Якщо ви хочете відображати дату в публікаціях у пошукових системах, поставте прапорець “Дата в попередньому перегляді фрагмента”. Це може збільшити CTR через клік, якщо вміст новий.

Типи посту Yoast

4. Таксономії

Таксономії – одна з найважливіших частин для налаштування SEO Yoast SEO. Якщо ви вирішите індексувати сторінки категорій, то в результатах пошуку відображатимуться ваші сторінки категорій. Якщо у вас є веб-сайт блогу, я не рекомендую вам індексувати свої категорії чи теги.

Однак якщо у вас є веб-сайт електронної комерції або Інтернет-магазини, ви можете дозволити індексувати свої категорії. Для цього вам потрібно ретельно їх розробити, додати ключові слова в мета-опис, і вам потрібно багато вмісту під категорією.

Теги не є корисними сторінками для відвідувачів і можуть спричинити повторюваний вміст. Таким чином, ви не можете їх індексувати.

Таксономії Йоаста

5. Налаштування авторських архівів

В налаштуваннях авторських архівів я встановлюю їх без індексу, щоб запобігти дублюванню вмісту.

Параметри архівів Yoast Author

6. Мета-налаштування на всій сторінці

Якщо ви хочете не допустити “Пагинація” або / page / 2 в результатах пошуку, просто встановіть це на “no-index”.

Зробіть те ж саме для “тегів мета-ключових слів”.

І нарешті, увімкніть “Примусово позначити мета-роботів тегів на всіх сайтах”, щоб пошукові системи не використовували описи DMOZ в результатах пошуку для всіх сторінок.

Мета налаштування Yoast SEO

7. Соціальний

На вкладці “Соціальні облікові записи” потрібно ввести URL-адресу свого соціального профілю. Якщо у вас уже є ті соціальні акаунти, які я показав на малюнку нижче, просто потрібно ввести ці URL-адреси нижче. Він інформує пошукові системи, щоб знати, які соціальні профілі пов’язані з цим сайтом.

Yoast SEO надає більше соціальних налаштувань на вкладці “Соціальні облікові записи”, тобто Facebook, Twitter, Pinterest та Google+. Ми покажемо вам, як це зробити налаштування Yoast SEO Соціальні рахунки.

Yoast Social Accounts

1. Налаштування Facebook

Увімкніть “Відкрити метадані графіки” з налаштувань Facebook. Коли ви ділитесь своїми сторінками в соціальних мережах, вони додають метадані Open Graph в головний розділ вашого сайту.

У розділі “Налаштування передньої сторінки” ви можете додати зображення, заголовок та опис або скопіювати домашній метаопис.

Якщо ви додасте зображення за замовчуванням у “Налаштування за замовчуванням”, це зображення буде використовуватися, якщо ваша публікація / сторінка надається загальним доступом без жодного зображення. Вам потрібно додати ідентифікатор додатка Facebook, щоб використовувати Facebook Insights.

Налаштування Yoast Facebook

2. Налаштування Twitter

Увімкніть “Додати метадані картки Twitter-карти” та встановіть тип картки за замовчуванням: Підсумок із великим зображенням. Це дозволить виділити резюме вашої публікації / сторінки з великим зображенням.

Параметри Twitter Yoast SEO

3. Налаштування Pinterest

По-перше, вам потрібно підтвердити свій сайт Pinterest. Для цього натисніть на посилання, яке я виділив нижче, і ви будете перенаправлені на сайт Pinterest. Потім просто скопіюйте метатег і вставте його у поле підтвердження. Не забудьте натиснути Зберегти зміни.

Yoast Pinterest

4. Налаштування Google+

Налаштування Google+ – це те саме, що і Pinterest. Просто додайте URL-адресу свого профілю Google+ і натисніть кнопку “Зберегти зміни”.

Налаштування Yoast Google Plus

8. XML мапи сайту

Yoast SEO дозволяє створювати XML-карти сайтів, які допомагають вашому сайту швидко індексуватися пошуковими системами. Хоча доступно багато онлайн-інструментів генератора мапи сайтів, але Yoast SEO спростив її, і ви можете створити її лише одним клацанням миші.

По-перше, вам потрібно ввімкнути функціонал мапи XML з налаштувань Yoast SEO та натиснути посилання “XML Sitemap”, щоб отримати посилання на мапу сайту. Потім потрібно надіслати файл XML для веб-майстрів Google.

Налаштування сайту Yoast XML

1. Типи публікацій

На вкладці “Тип публікацій” у налаштуваннях Sitemap увімкніть “Повідомлення” та “Сторінки в мапі сайту”. Це також буде додано до вашої мапи сайту. Якщо ви хочете Медіа в мапі сайту, увімкніть його.

Типи посту Yoast

2. Виключені повідомлення

Ви можете виключити публікації з мапи сайту, ввівши «кома». Але це не рекомендується, тримати його за замовчуванням.

Повідомлення, виключені з Yoast

3. Таксономії

Таксономія – це механізм групування постів. Він використовується як спосіб групування публікацій та спеціальних типів публікацій разом. Я використовую лише таксономії “Категорій”, відпочинок не потрібен.

Параметри таксономії Yoast

9. Розширений

1. Хлібні крихти

Хлібні смужки – це навігаційний шлях, який вказує на позицію сторінки на сайті. Це також допомагає Інструментам для веб-майстрів зрозуміти структуру вашого веб-сайту. Якщо ви включити панірувальні сухарі, ваша сторінка / публікація шлях відображатиметься в пошукових консолях так:

Увімкнути сухарі

Але, якщо ти відключити Хлібні крихти, ваш шлях до сторінки / публікації відображатиметься в таких консолях пошуку 

Вимкнути параметри сухарів

Ви можете увімкнути або вимкнути Хлібні крихти.

Йоастські сухарі

2. Постійні посилання

Це налаштування Постійних посилань, який я використовую на своєму сайті. Для налаштування їх потрібно ретельно налаштувати кілька налаштувань.

Зберігаючи “URL-адресу категорії”, вона додає базу категорій у кожну URL-адресу категорії. Якщо ви переспрямовуєте URL-адреси вкладень на батьківську URL-адресу публікації, вона переспрямує вкладення до початкової публікації.

Наступним варіантом є видалення “стоп-слів у слизах”. Це допомагає створити чистіші URL-адреси, автоматично видаляючи з них слова зупинки. Це також допомагає створювати менші URL-адреси. Тому встановіть його «Видалити».

Наступним варіантом є видалення змінних? Replytocom. Це запобігає параметру replytocom.

Постійні посилання на Йоаст

3. RSS

Це автоматично додасть вміст у ваш RSS-канал. Ви можете їх переставити за заданими змінними. RSS Yoast

10. Інструменти

Yoast SEO має функцію імпорту / експорту, яка дозволяє імпортувати налаштування з інших плагінів SEO та експортувати. Крім того, цей інструмент дозволяє швидко змінити назву та опис вашої публікації, не заходячи в редактор кожної сторінки.

Інструмент “Редактор файлів” дозволяє вам редагувати файл robots.txt та .htaccess звідси. Але перш ніж змінити будь-який з цього файлу, створіть резервну копію цих файлів.

Інструменти Yoast

11. Пошук консолі

Якщо ви вже подали мапу сайту блогу на пошукову консоль Google, тоді ви отримуєте інформацію про свою консоль Google. Вам просто потрібно інтегрувати консоль пошуку Google з Yoast SEO, і вам буде наданий код авторизації. Тепер просто додайте тут код і натисніть на автентифікацію. 

Пошукова консоль Yoast

У цій публікації я поділився, як це зробити налаштувати та налаштувати плагін Yoast SEO для WordPress. Якщо ця публікація допомогла вам налаштувати плагін SEO Yoast WordPress, тоді поділіться цією статтею. Якщо у вас є якісь пропозиції, повідомте нас, залишивши коментар. Ви також можете знайти нас Facebook, Twitter, Google+.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector