Як отримати природні, внутрішні посилання на ваш сайт WordPress

03.06.2020
SEO 'Як отримати природні, внутрішні посилання на ваш сайт WordPress
0 4 мин.

Дослідіть ключове слово, напишіть вміст, оптимізуйте його, опублікуйте.


Це здається хорошим веб-процесом SEO, але він пропускає один критичний крок … після публікації вмісту ви не зробили його оптимізацією, поки не створили кілька внутрішніх посилань на нього. Це найпростіший спосіб отримати посилання на ваш сайт і ти збираєшся пропустити? Більше не…

Посилання на сторінку – це приблизно 20% того, як вона займає ранжирування та який кращий спосіб їх створення, ніж використання наявного вмісту, про який ви вже написали. Все, що вам потрібно зробити – це знайти споріднений вміст на вашому веб-сайті / блозі та посилайтеся на цю нову сторінку. Це може покращити рейтинг сторінки та допоможе швидше її індексувати в пошукових системах. І найкраща частина – це потрібно лише близько 3 хвилин.

Тож наступного разу, коли ви публікуєте сторінку чи публікацію, не зупиняйтесь на цьому. Прочитайте цю статтю, а потім витратьте додаткові 3 хвилини на створення деяких внутрішніх посилань. Ваші сторінки можуть почати рейтинг на 20% вище …

Особливості посилання на рівні сторінкиФактори рейтингу Google – Моз

Посилання з відповідних сторінок / дописів

Пошук у WordPress – пошук ваших існуючих сторінок / публікацій за відповідним вмістом по темі. Можливо, ви не знайдете все (WordPress показує лише вміст, який містить саме ключове слово), але це вдалий початок. Перейдіть на ці сторінки та знайдіть розділ, де ви згадуєте тему, а потім створіть внутрішнє посилання на вашу нову сторінку. Ви, мабуть, можете придумати кілька сторінок і публікацій у верхній частині голови, якщо у вас є достатній вміст … просто не переймайте сторінку посиланнями, оскільки вона дає лише певну кількість зв’язуючий сік. Тут я використовую Yoast як тему:

Пошук WordPress

Шукайте в Google – шукайте в Google: site: yourwebsite.com за вашим ключовим словом, і ви побачите сторінки на своєму сайті, пов’язані з цим ключовим словом. Це один з найкращих способів знайти більш обширний список відповідного контенту, на якому можна отримати внутрішні посилання.

Шукайте внутрішні посилання в Google

Використовуйте консоль пошуку Google – якщо ви хочете посилання з ваших найвищих сторінок, перейдіть на сторінку Пошукова консоль Google і перейти до пошукового трафіку -> Посилання на ваш веб-сайт. Перейдіть до свого “найбільш пов’язаного із вмістом” (ви побачите це праворуч) та перегляньте будь-які відповідні сторінки, з яких можна отримати посилання. Сторінки, які мають більше посилань, як правило, мають більше повноважень посилання.

Найпоширеніші сторінки до сторінок - консоль пошуку Google

Кращі практики внутрішнього зв’язку

Тепер, коли ви, де отримати внутрішні посилання, ось як це зробити …

Урізноманітніть свій якірний текст – кілька внутрішніх посилань, які вказують на одну і ту ж сторінку, повинні мати різний текст прив’язки (відображається текст посилання), тому не використовуйте один і той же текст прив’язки знову і знову. Кожен текст якоря повинен бути унікальним, описовим та НЕ багатим на ключові слова. Посилання на одну і ту ж сторінку з повторюваними якорними текстовими посиланнями, що багаторазово використовуються для роботи, але з тих пір Google Пінгвін це виглядає спам і може загрожувати штрафом. Зробіть це довгим та описовим.

Використовуйте глибокі посилання – замість посилання на домашню або контактну сторінку, посилання на більш глибокі (не настільки очевидні) сторінки допоможуть читачам знайти більш конкретну інформацію щодо певних тем, плюс це ті сторінки, на які найбільше потрібні посилання. Ви хочете, щоб ви пов’язували сік для розповсюдження… думайте про свій веб-сайт як про екосистему, де все має бути пов’язано разом.

Знайте найкращу структуру – «досконала» внутрішня структура зв’язку існує, але візьміть його з зерном солі. Нереально кожен веб-сайт дотримуватися цього, але знання концепції допомагає.

Структура внутрішніх зв'язків

Уникайте автоматичних внутрішніх зв’язків плагінів – якщо ви використовуєте певне ключове слово, ці додатки запускають внутрішнє посилання на певну сторінку, яку ви встановили. Здається, як хороший ярлик, але вони не такі персоналізовані, як якщо б ви вставляли посилання вручну. Плюс багато цих плагінів не дозволяють змінювати якірний текст (як я вже згадував раніше), тому вони також могли ризикувати штрафом. Плагіни “Пов’язана публікація” також не персоналізовані. Просто уникайте цих.

Висновок

Коли я пишу цю статтю, я перебуваю посеред великого внутрішнього зв’язкового проекту для клієнта, який спонукав мене написати це. Це, безумовно, варто витратити певний час, особливо якщо у вас вже є сотні статей, до яких ви можете додати внутрішні посилання. Якщо у вас є лише 20 або більше сторінок, можливо, вам знадобиться створити більше вмісту зробити це ефективно, але я б почав зараз, щоб ви могли звикнути до внутрішнього зв’язку та оптимізації вашого вмісту.

Багато завдань SEO займають багато часу, але внутрішні посилання не порівнюються з тим, яку цінність ви отримуєте з них. Тож якщо ви цього ще не зробили, поверніться та додайте їх до наявного вмісту або принаймні розпочніть наступного разу, коли ви напишете свій наступний твір. Якщо серйозно, це займає всього 3 хвилини. Як завжди, залиште мені коментар, якщо у вас є питання – я тут, щоб допомогти!

Ура,

Підпис Тома

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector