Як отримати вхідні посилання: 7 стратегій, які насправді працюють

Чи страждає ваш веб-сайт від дефіциту посилань?


Ви, мабуть, чули, наскільки важливі зворотні посилання для SEO (приблизно 40% Рейтингові фактори Google). Але отримати вхідні посилання непросто. Замість того, щоб виходити та створювати посилання на зовнішніх веб-сайтах, Метт Кетс каже ми повинні заробляти посилання за допомогою творчого вмісту.

Оскільки частиною створення «хорошого» вмісту є виділення ваших сторінок / публікацій, я лише вважаю за доцільне використовувати набір олівців з яскравих кольорів, щоб освітлити цю сторінку якоюсь особистістю. Я фактично запозичив цю ідею у стаття в Журналі пошукових систем (тільки вони обдурили і вжили милого цуценя). У будь-якому випадку, зробити ваш вміст візуальним, корисним та простим у навігації – ЧОМУ люди будуть посилатися на нього. Люди ні до чого не посилаються – вам потрібно зробити щось інше.

Кольорові олівці

Зміст

 1. Створюйте навчальний контент
 2. Посипте свій вміст
 3. Додати відео
 4. Створіть інфографіку
 5. Опублікувати довгий вміст
 6. Удосконалити дизайн
 7. Робіть більше контент-маркетингу

1. Створюйте навчальний зміст

Це тип контенту, на який насправді ХОЧУТЬ посилатися, вони не просто збираються прийти самі. Я спеціалізуюся на SEO для WordPress, тому більшість людей шукають допомоги налаштування модуля Yoast SEO, або як швидше завантажувати сайт WordPress. Це кілька основних тем, які люди хочуть вивчити, і я витратив ТИЖДЕННЯ на написання цих навчальних посібників. Це ті, з яких я розміщую передню та центральну частину у своєму навігаційному меню, і ті, на які я посилаюся більшість на своєму сайті. Якщо у вас є ключове слово високої цінності, але лише посереднє повідомлення про нього, спробуйте покращити цей вміст.

Що відбувається, коли ви займаєте медико-посаду та вкладаєте кілька днів, перетворюючи її на найкращий підручник в Інтернеті? Підручник «Мій Йоаст» перейшов від 5 відвідувань / день до 100 відвідувань / день (все від SEO) протягом 24 годин після публікації його з новим вмістом. Зараз у ньому понад 190 коментарів та ТОН посилань від людей, які знайшли його через Google. Зрозуміло, що вона займає рейтинг на першій сторінці за ключовим словом (Yoast SEO Settings) протягом багатьох років, тому що я вклав години та години у вміст. Коли Метт Кеттс каже “створити хороший контент”, це саме те, що він має на увазі.

Посібник з оптимізації швидкості WordPress

Тобі потрібно визначте основні теми та напишіть «остаточний посібник» на кожну з них. Так, для написання однієї статті може знадобитися цілий тиждень, але це саме те, що потрібно, якщо ви хочете отримати додаткові 100 відвідувань на день через одну публікацію. Хороший вміст окупиться тим більше, що Google почав санкціонувати веб-сайти з низькою якістю вмісту. 90% моїх посилань стосуються моїх навчальних посібників з SEO.

Створення статей, орієнтованих на високоцінні ключові слова (навчальні теми), допоможе вам:

 • Створення довгострокових постів з високим трафіком
 • Отримайте посилання через SEO-трафік, який він генерує
 • Розглядатися як авторитет у вашій галузі
 • Отримайте безліч коментарів / бесід на цих публікаціях
 • Придбайте деяких найбільш відданих послідовників через освіту

2. Ялиновий вміст

Візуальний вміст на 40 разів частіше ділиться (джерело) і хоча приємна графіка, очевидно, важлива, не обмежуйте свій вміст текстом і графікою. Вставте статус Twitter, якщо ви цитуєте когось, використовуйте макет у двох стовпцях, щоб перелічити плюси та мінуси, вставити відео або скористатися HTML-вмістом, як ви бачите вгорі цієї публікації, щоб допомогти людям переходити до певних тем.

Мені особисто подобається використання 2 макетів стовпців у багатьох моїх публікаціях блогу. Я також знаю, що моє тіло вмісту становить 680 пікселів (ширина). Це означає, що якщо я використовую макет із 2 стовпців із фотографіями, кожна фотографія буде 330 (w), якщо підрахувати 20 пікселів простору між кожним стовпцем. Знаючи свої розміри допомагає змінювати розмір зображень, щоб вони виглядали краще, і змушує завантажуватись швидше. Просто швидка порада для вас :)

Прямокутник 680 пікселів

Хоча це специфічно для WordPress, у моєму підручнику, як розмножувати вміст у WordPress, є багато ідей для диверсифікації вашого вмісту. Це стосується того, як додати HTML-вміст, вставити відео на YouTube без бренду Youtube, вбудувати статуси соціальних медіа, шрифти стилів та інші ідеї. Ось лише кілька способів зробити ваш вміст більш наочним …

Змістові ідеї

 • Додайте HTML-вміст, щоб допомогти в навігації
 • Дизайн інфографіки за допомогою canva.com або найняти фрілансера
 • Вбудовані відео, в ідеалі – власне, якщо це велика тема
 • Зробіть скріншоти (я багато цього роблю, оскільки веду блог про WordPress)
 • Використовуйте Розширений пошук у Twitter щоб знайти твіти для вставки в свої публікації
 • Стильові посилання (та їхній колір наведення курсора) у ваших публікаціях, щоб їх було легко бачити
 • Використовуйте таблиці, 2 макетів стовпців, кнопки, списки, жирні елементи та інші варіанти стилю
 • Додавання фото / біографії в бічну панель вашого блогу, щоб люди знали, хто пише статтю

3. Додати відео

Люди люблять відео (і теж люблять посилатися на них), але мало хто з власників веб-сайтів це робить. Створення власних відеозаписів, якщо напевно бажано, якщо у вас є час, але навіть пошук корисного відео на Youtube додає тонні цінності вашому вмісту, як, наприклад, Метт Кеттс про посилання …

Послухайте, я інтровертований чувак, якому було зовсім незручно створювати SEO-підручники (я все ще скучаю, коли чую, як я розмовляю). Але вгадайте, що? Я маю понад 200 000 переглядів між усіма своїми відео на YouTube і отримав посилання, клієнтів та афілійовані продажі за допомогою цих відео. Коли я пишу надзвичайно важливу статтю на своєму сайті (як, наприклад, мій підручник про оптимізація вмісту для ключових слів) Я створю відео та вставлю його в цей підручник. Відео не тільки приваблює посилання, тому що люди їх люблять, але, вставляючи відео на ваш сайт, ви також покращуєте взаємодію зі своїм вмістом (середній час на сторінці), який Google використовує для визначення вашого рейтингу..

Вищий рейтинг, більше посилань, більше підписників та більше продажів від людей, які бачили ваші відео. Це як виграш-win-win-win! Розсмоктуйте, дістаньте камеру і починайте створювати кілька відео.

4. Дизайн Інфографіка (за 10 хвилин)

З чим ще люблять спілкуватися люди? Інфографіка. Прочитай це стаття HubSpot що говорить візуальний контент на 40 разів частіше отримує спільний доступ. Ви можете створити їх самостійно, використовуючи безкоштовний виробник інфографіки canva.com або найняти дизайнера інфографіки позаштатної роботи приблизно від 100 до 400 доларів, залежно від графіки, наскільки детально описані ваші вказівки та тариф фрілансера.

Ця інфографіка буквально зайняла у мене 10 хвилин, щоб створити…

seo-link-building-інфографіка

Я все ще намагаюся не відставати від своїх відео, але вам варто вкладати час у відео чи інфографіку – в ідеалі як на те, якщо у вас є час / гроші. Я закликаю вас створити пару відео чи інфографіки і подивитися, що відбувається. Гадаю, що трафік до вашої публікації подвоїться, а також ваші посилання.

5. Опублікувати довгий вміст

Однією з НАЙБІЛЬШших помилок, яку я бачу, є те, що люди викидають короткий вміст (як правило, в основному текст) і цікавляться, чому він не займає рейтинг. Якщо ви хочете опинитися на першій сторінці Google, і люди, щоб зв’язатися з вами, ваш вміст повинен бути кращим (і ретельнішим), ніж усі інші за вами. Більш тривалий вміст займає вищі місця в пошукових системах та публікаціях 3000+ слів ідеально. Якщо ви використовуєте WordPress, то плагін Yoast SEO підраховує кількість слів для вас на вкладці аналізу вмісту, інакше ви можете вставити повну статтю в Google Doc і зробити кількість слів.

Коли я переглядаю старі публікації, щоб покращити вміст, я намагаюся додати принаймні 500 слів. Ви можете спланувати ключові теми (підзаголовки), додати зміст на початку з тими підзаголовками, а потім додати додаткові розділи до статті. Проведіть у вашому дослідженні та Google ключове слово, подивіться, про що пишуть інші, а потім включіть теми, на які, на вашу думку, покращить вашу статтю.

6. Вдосконаліть свій дизайн

Люди посилаються на веб-сайти, які добре виглядають. Це НЕ доведеться коштувати великих грошей. За $ 40 / годину ви можете найняти кваліфікованого розробника за кордоном freelancer.com хто може допомогти вам розробити або переробити ваш сайт. Я працював з тим же розробником WordPress (Pronaya) протягом 5 років, який складає всього $ 40 / годину, і допомагав мені створити понад 25 веб-сайтів, коли я мав невеликий дизайн-дизайн WordPress. Ви можете найняти його, зареєструвавшись у акаунті фрілансера та шукаючи користувача BDkamol. Я вклав у нього 20 000 доларів за 5 років, тому що він такий хороший.

проная-фрілансер

Навіть якщо це означає перехід на тему WordPress з StudioPress (супер приємні мобільні чуйні теми), я це зробив, і це це окупилося ВЕЛИЧЕЗНО для мене. Мій старий сайт не реагував, тому я перейшов на StudioPress, і хоча я не можу безпосередньо співвіднести це із зростанням посилань, він виглядає НАВЧАЛЬНО краще, завантажується за 1 секунду та є більш зручним для SEO. Як правило, приємніше ваш веб-сайт (і чим простіше люди знаходять речі), тим більше людей посилатиметься на вас.

7. Більше контент-маркетингу

Коли ви створили дивовижний вміст навколо ключового слова з високою цінністю та опублікували його, вам потрібно отримати кілька очних яблук. Ось кілька простих способів зробити це …

 • Розсилайте бюлетень
 • Опублікуйте це у своїх соціальних мережах
 • Приєднуйтесь до груп Facebook і діліться ними, коли це доречно
 • Напишіть електронних блогерів у вашій галузі, кого це зацікавило б
 • Згадуйте людей у ​​власній статті (вони, ймовірно, можуть посилатися на неї)
 • Публікуйте інтерв’ю та цитати з Twitter, щоб включити більше людей
 • Проводьте конкурси, призи та знижки в обмін на обмін вмістом
 • Створіть відео YouTube на цю тему та залиште посилання в описі

Уникайте найму “Builder посилань”

Ви можете найняти фрілансера за кордоном зв’язків на веб-сайтах, таких як freelancer.com та upwork.com але я б з цього часу НЕ робив це може призвести до штрафу Google. Я поспішав з деякими (дуже високо оціненими) фрілансерами посилань на будівництво посилань, і вони отримали мене в рейтингу вище WordPress SEO-консалтинг та інші послуги. Але досить впевнено, за пару місяців Мене вдарили зі штрафом Google, і трафік скоротився навпіл. Мені знадобилося кілька місяців (і багато наполегливої ​​роботи), щоб повернутися після цього покарання, тому зробіть собі послугу і уникайте цього робити разом.

Крім того, Метт Кеттс каже, що ми повинні заробляти посилання, а не будувати їх.

матові вирізи-посилання

Кілька методів «побудови зв’язків», які реально працюють:

 • Використання внутрішніх посилань для посилання на пов’язані сторінки / публікації
 • Додавання посилання на ваш веб-сайт у профілі соціальних медіа
 • Створення каталогів високої якості (переглянути мій список найкращих каталогів)
 • Будівництво каталогу аутсорсингу на Служба побудови цитат WhiteSpark
 • Звернення до блогерів і намагання змусити їх зв’язати вас (але не будьте спам)

Це все, що я отримав! Якщо у вас є питання щодо того, як отримати вхідні посилання на ваш веб-сайт, залиште мені рядок у коментарях (рада допомогти). Пам’ятайте лише, що люди, природно, хочуть зв’язатися з хорошим контентом, так що це єдине найважливіше, що ви можете зробити, щоб прискорити зростання ваших зв’язків.

Ура,
Том

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map