Як створити список ключових слів для SEO (приклад Apple)

Список ключових слів є основою для SEO, як карта сайту для вашого веб-сайту.


Він окреслює вміст, орієнтований на ключові слова, який розміщується на вашому веб-сайті, вашу структуру URL-адрес і навіть використовується під час створення посилань. І якщо це буде зроблено не правильно (ви не вибираєте правильних ключових слів), ви витратите багато разів, намагаючись “повторно оптимізувати” вміст, або просто не отримаєте результатів. Я покажу вам, як створити організований, добре досліджений список ключових слів, щоб ви могли розробити свій вміст та URL-адреси навколо цих фраз – і мати більше шансів на рейтинг на сторінці 1.

Тепер створимо свій список ключових слів…

Почніть зі свого цільового місця розташування

локальні проти національних ключових слів

Маленький місто – у невеликих містах менше людей, тому кількість пошуку буде меншою. Це означає, що ваші ключові слова будуть широкими, і у вас, ймовірно, буде лише 1 основне ключове слово у вашому списку, яке має бути націлене на домашню сторінку. Більші ринки = більш конкретні ключові слова.

Велике місто – крім включення широких фраз у свій список, ви також повинні включати більш конкретні фрази – оскільки в місті більше людей, тому обсяг пошуку вищий.

Національний – оскільки у вас буде більший набір ключових слів на вибір, вам потрібно вивчити конкуренцію кожного ключового слова, щоб ви знали, за якими з них можна насправді класифікуватись..

1. Мале місто (виберіть широкі ключові слова)

Місцеві ключові слова SEO

Йти до google.com і використовувати Автозаповнення Google вчити які ключові слова шукають люди. Введіть своє назва міста з наступними ключовими словами, що описують що ви пропонуєте. Спробуйте кілька варіантів (наприклад, Lake Bluff macbook…), щоб побачити, чи є ще інші. Однак, швидше за все, у вас буде лише 1 основне ключове слово, яке буде націлене на домашню сторінку.

Якщо ти хочеш націлити на кілька міст, зробіть те саме в Google Автозаповнення для кожного міста, щоб побачити найпопулярніші фрази. Ваш список ключових слів повинен виглядати приблизно так …

 • ремонт озера блеф яблуко (націлено на домашню сторінку)
 • ремонт озерного лісу яблуні (нова сторінка, орієнтована на розташування)
 • ремонт яблуневого парку парку (нова сторінка, орієнтована на розташування)

2. Велике місто (виберіть конкретні ключові слова)

Використовуйте ті самі стратегії, які описані вище, лише на додаток до широких фраз, також шукайте більш конкретні фрази, більш відповідні вашим конкретним товарам / послугам …

Ключове слово для великих міст

Або скористайтеся методом “заповнити бланк”, який дає ще більше ідей щодо ключових слів …

Автозаповнення Google заповнити порожнє

Грайте з Google Autocomplete, щоб знайти ключові слова для різних продуктів / послуг …

Ключові слова з довгим хвостом

Запишіть ВСІ пропоновані вами товари / послуги та вивчіть ключові слова для кожного…

Список ключових слів

Зробіть те ж саме для інших продуктів Apple. Кожен міні-список повинен містити різні послуги з ремонту, як я робив для Macbook Pro, Macbook Air, Ipad 2 тощо.

3. Національний (вибирайте конкретні ключові слова + конкурентні дослідження)

Оскільки є більший набір ключових слів на вибір, ми повинні звузити найкращі, навчаючись наскільки конкурентоспроможне кожне ключове слово відносно його обсягу пошуку. Це дасть вам лише ті ключові слова, які мають найкращі можливості для рейтингу. Інакше ви витратите час на створення вмісту, націленого на ключові слова, до яких ви навіть не можете оцінювати.

Крок 1: Запишіть ВСІ Ваші товари / послуги

Крок 2: Знайдіть дуже конкретні (з довгим хвостом) ключові слова для кожного товару / послуги…

Національні ключові слова

Ключове слово, як “ремонт ноутбука macbook pro”, буде дуже конкурентоспроможним, оскільки це широка (національна) фраза – і здоровий глузд говорить нам, що існує багато веб-сайтів, які намагаються це класифікувати. Але таке ключове слово, як “ремонт компенсації пошкодження води macbook”, буде менш конкурентоспроможним, оскільки є більш конкретним. Це тип ключових слів, на який потрібно націлити націлювання.

Хоча широкі ключові слова мають більший об’єм пошуку, певні ключові слова, такі як “macbook pro ремонт пошкодження води”, зазвичай дають кращу можливість. Ви краще перейдіть на ключове слово зі 100 пошуковим запитом на сторінці 1, ніж на сторінці 13 для ключового слова з 10 000 пошукових запитів.

Крок 3: Призначте ключові слова кожному продукту / послузі

Крок 4: Фільтруйте занадто конкурентоспроможні ключові слова. Для цього слід шукати кожне ключове слово в Google і переглядати результати. Ці показники підкажуть, чи є вона занадто конкурентоспроможною…

Конкурс ключових слів

Тож замість вибору “як позбутися боргу” ми вибрали б більш конкретну фразу ….

Ключові слова з довгим хвостом

Тільки тому, що ключове слово є надто конкурентоспроможним, це не означає, що не слід його включати до свого списку ключових слів. Якщо загальна сторінка з усіма вашими “послугами з ремонту яблук” покращиться досвід користувача, не турбуйся про конкуренцію. Створіть сторінку для своїх відвідувачів.

Див. Ключові слова конкурента з веб-грандером HubShout

Ви можете запускати кілька веб-сайтів HubShout WebGrader щоб переглянути їх ключові слова…

Список ключових слів конкурента

Створіть список ключових слів

Тепер, коли ви знаєте, як створити список ключових слів – продовжуйте це і робіть! Ось кілька порад:

Подібні ключові слова – якщо два ключові слова означають одне і те ж (синоніми, множини, фрази з різним упорядкуванням слів), виберіть лише 1 найрелевантніше ключове слово, яке найкраще співпадає з продуктом / послугою. Це тому, що вам слід націлювати лише 1 основне ключове слово на сторінку. Крім того, алгоритм Google робить хорошу роботу з аналізу намір користувача і “автоматично” класифікує веб-сайти за спорідненими фразами, тому якщо ви не знаєте як орієнтуватися на вторинні ключові слова яке навіть не так добре, просто виберіть ключове слово 1, яке має найбільш сенс.

Ключове слово на домашній сторінці – зазвичай має націлюватись на 1 головне ключове слово, за яким потрібно ранжирувати.

Ключові слова в блозі – використовуйте Google Автозаповнення, щоб знайти 1 ключове слово для кожної написаної вами статті. Вони повинні бути нерекламними (наприклад, стаття “як робити”), а також повинні бути довгими. Хорошим прикладом може бути “як виправити macbook pro з білим екраном”.

Організуйте структуру URL-адреси (бонусний крок)

Вибрані ключові слова можуть впливати на вашу структуру URL-адрес та вміст, який розміщується на вашому веб-сайті. Ось чому найкраще створити список ключових слів перед тим, як створити свій сайт …

Ось як може виглядати ваша структура URL-адрес:

 • website.com/ (домашня сторінка)
 • website.com/macbook-pro/ (окреслює ваші послуги Macbook Pro)
 • website.com/macbook-pro/water-damage-repair (конкретна послуга)

Ось структура URL-адрес для ключових слів, що визначають місцеположення:

 • website.com/locations/chicago/macbook-pro-laptop-repair
 • website.com/locations/springfield/macbook-pro-laptop-repair
 • website.com/locations/miami/macbook-pro-laptop-repair

Питання? Коментарі? Черкніть мені кілька рядків!

Після створення списку ключових слів ви можете почніть організовувати свої постійні посилання, додайте вміст на свій сайт, а потім оптимізуйте його за допомогою ключового слова в заголовку сторінки, SEO-заголовку, мета описі, тілі вмісту тощо. Ви тільки що виконали найскладнішу частину SEO-сторінки!

Якщо у вас є питання, як створити список ключових слів, залиште мені рядок у коментарях. Я радий допомогти у будь-яких питаннях. Я сподіваюся, що вам сподобалася стаття!

Ура,

Підпис Тома

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map