Jak získat příchozí odkazy: 7 strategií, které skutečně fungují

Trápí váš web nedostatek odkazů?


Pravděpodobně jste už slyšeli, jak důležité jsou zpětné odkazy pro SEO (zhruba 40% Faktory hodnocení Google). Získání příchozích odkazů však není snadné. Matt Cutts Google, spíše než jít ven a vytvářet odkazy na externích webových stránkách říká měli bychom získávat odkazy prostřednictvím kreativního obsahu.

A protože část vytváření „dobrého“ obsahu způsobuje, že vaše stránky / příspěvky vynikají, zjistil jsem, že je vhodné použít sadu skvělých barevných tužek, abych tuto stránku osvětlil nějakou osobností. Vlastně jsem si půjčil tento nápad od článek ve Search Engine Journal (pouze podváděli a používali roztomilé štěně). Ať tak či onak, aby byl váš obsah vizuální, užitečný a snadno ovladatelný, je PROČ lidé na něj budou odkazovat. Lidé nesouvisí s ničím – musíte udělat něco jiného.

Barevné tužky

Obsah

 1. Vytvářejte vzdělávací obsah
 2. Rozšiřte svůj obsah
 3. Přidat videa
 4. Vytvořte infografiku
 5. Přidat dlouhý obsah
 6. Vylepšete svůj design
 7. Proveďte více marketingu obsahu

1. Vytvořte vzdělávací obsah

To je typ obsahu, na který by lidé chtěli odkazovat, nejenom přijdou sami. Specializuji se na SEO pro WordPress, takže většina lidí hledá pomoc konfigurace Yoast SEO pluginu, nebo jak zrychlit načítání webu WordPress. Toto jsou některá hlavní témata, která se lidé chtějí naučit, a já jsem strávil WEEKS psaním těchto tutoriálů. Jsou to ty, které jsem umístil dopředu a na střed v navigační nabídce, a ty, na které odkazuji nejvíce na mém webu. Pokud máte klíčové slovo s vysokou hodnotou, ale pouze průměrný příspěvek, měli byste zkusit tento obsah vylepšit.

Co se stane, když si vezmete medicore příspěvek a investujete několik dní, čímž se změníte na nejlepší tutoriál online? Můj výukový program šel z 5 návštěv / den na 100 návštěv / den (vše od SEO) do 24 hodin od publikování nového obsahu. Nyní má přes 190 komentářů a TON odkazů od lidí, kteří ji našli prostřednictvím Google. Samozřejmě to bylo pořadí na první stránce pro jeho klíčové slovo (Yoast SEO Settings) let, protože jsem investoval hodiny a hodiny do obsahu. Když Matt Cutts říká, že „vytváří dobrý obsah“, je to přesně to, co tím myslí.

Průvodce optimalizací rychlosti WordPress

Musíš identifikujte klíčová témata a do každého z nich napište „konečný průvodce“. Ano, psaní jediného článku může trvat celý týden, ale přesně to trvá, pokud chcete prostřednictvím jednoho příspěvku získat dalších 100 návštěv denně. Dobrý obsah VYPLATÍ se zejména poté, co Google začal penalizovat weby s nízkým obsahem. 90% mých odkazů je na mé SEO návody.

Vytváření článků cílených na vysoce hodnotná klíčová slova (vzdělávací témata) vám pomůže:

 • Vytvářejte dlouhodobé, vysoce dopravní příspěvky
 • Získejte odkazy prostřednictvím SEO provozu, který generuje
 • Být vnímán jako orgán ve vašem oboru
 • Získejte spoustu komentářů / konverzací k těmto příspěvkům
 • Získat některé z nejvěrnějších následovníků prostřednictvím vzdělávání

2. Rozšiřte svůj obsah

Je pravděpodobné, že se vizuální obsah sdílí (40x)zdroj) a samozřejmě pěkná grafika je samozřejmě důležitá, neomezujte svůj obsah na text a grafiku. Pokud na někoho citujete, vložte status Twitteru. Pomocí rozložení ve dvou sloupcích můžete vypsat seznam výhod a nevýhod, vložit video nebo použít obsah HTML, jaký vidíte v horní části tohoto příspěvku, a pomoci tak lidem procházet se konkrétními tématy.

Já osobně rád používám 2 rozložení sloupců v mnoha mých blogových příspěvcích. Vím také, že moje obsahové pole je 680 pixelů (šířka), což znamená, že pokud používám rozložení ve 2 sloupcích s fotografiemi, každá fotografie by byla 330 (w), pokud spočítáte 20 pixelů mezery mezi jednotlivými sloupci. Znát své rozměry vám pomůže změnit velikost obrázků tak, aby vypadaly lépe, a zrychluje jejich načítání. Jen rychlý tip pro vás :)

Obdélník o šířce 680 pixelů

I když je to specifické pro WordPress, má výuka o tom, jak rozšířit obsah v WordPress, má spoustu nápadů pro diverzifikaci vašeho obsahu. To zahrnuje, jak přidat obsah HTML, vložit video YouTube bez značky YouTube, vložit statusy sociálních médií, fonty stylů a další nápady. Zde je několik způsobů, jak vylepšit vizuální obsah…

Nápady na obsah

 • Přidejte tabulku obsahu HTML, která vám pomůže s navigací
 • Navrhněte infografiky pomocí canva.com nebo najmout nezávislého pracovníka
 • Vestavěná videa, nejlépe vaše vlastní, pokud se jedná o téma s vysokou hodnotou
 • Vezměte screenshoty (dělám to hodně, protože jsem blog o WordPress)
 • Použití Rozšířené hledání na Twitteru najít tweety, které se mají vložit do vašich příspěvků
 • Odkazy ve stylu (a jejich barva vznášející se) ve vašich příspěvcích, aby byly snadno vidět
 • Používejte tabulky, 2 rozložení sloupců, tlačítka, seznamy, tučné položky a další možnosti stylingu
 • Přidání fotografie / bio do vašeho postranního panelu blogu, aby lidé věděli, kdo píše článek

3. Přidejte videa

Lidé milují videa (a rádi s nimi také odkazují), ale jen málo majitelů webových stránek to skutečně dělá. Vytváření vlastních videí, pokud je to určitě upřednostňováno, máte-li čas, ale i nalezení užitečného videa na YouTube přidá vašemu obsahu tunu hodnoty, jako to, co Matt Cutts říká o odkazech…

Poslouchejte, jsem introvertní kámo, který byl naprosto nepohodlný při vytváření SEO tutoriálů (stále se krčím, když slyším mluvit). Ale Hádej co? Mezi všemi mými videy na YouTube mám přes 200 000 zhlédnutí a prostřednictvím těchto videí jsem získal odkazy, klienty a přidružený prodej. Když na svůj web píšu velmi důležitý článek (jako můj tutoriál o optimalizace obsahu pro klíčová slova) Vytvořím video a vložím ho do tohoto tutoriálu. Videa nejen přitahují odkazy, protože je lidé milují, ale vkládáním videí na svůj web také zlepšujete interakci s vaším obsahem (průměrný čas na stránce), který Google používá k určení vašich hodnocení.

Vyšší hodnocení, více odkazů, více odběratelů a vyšší prodeje od lidí, kteří viděli vaše videa. Je to jako win-win-win-win! Nasávejte to, získejte fotoaparát a začněte vytvářet některá videa.

4. Design infografiky (za 10 minut)

Na co další lidé rádi odkazují? Infografika. Přečti si tohle článek HubSpot což říká vizuální obsah je 40x větší pravděpodobnost sdílení. Můžete si je vytvořit sami pomocí bezplatného výrobce infographic canva.com nebo najmout nezávislého infographic návrháře za zhruba 100 až 400 USD v závislosti na grafice, podrobnosti vašich pokynů a sazbě nezávislého pracovníka.

Tento infographic mi doslova trvalo 10 minut, než jsem vytvořil…

seo-link-building-infographic

Stále se snažím držet krok s mým videem, ale měli byste investovat čas do videí nebo do infografiky – ideálně obojí, pokud máte čas / peníze. Žádám vás, abyste vytvořili několik videí nebo infografik a zjistili, co se stane. Vsadím se, že provoz vašeho příspěvku se zdvojnásobí, stejně jako vaše odkazy.

5. Zveřejněte dlouhý obsah

Jednou z největších chyb, které vidím, jsou lidé, kteří vyhodí krátký obsah (obvykle většinou text) a přemýšlí, proč to neřadí. Pokud chcete být na první stránce Googlu a lidé, kteří na vás odkazují, musí být váš obsah lepší (a důkladnější) než všichni ostatní za vámi. Delší obsah je ve vyhledávačích a příspěvcích na vyšší pozici 3000+ slov je ideální. Používáte-li WordPress, počítá se vám zásuvný modul SEO pro váš počet slov na kartě Analýza obsahu, jinak můžete celý svůj článek vložit do Dokumentu Google a udělat počet slov..

Když reviduji staré příspěvky za účelem zlepšení obsahu, zkusím přidat alespoň 500 slov. Můžete naplánovat klíčová témata (podkapitoly), přidat na začátek obsah s těmito podkategoriemi a poté do článku přidat další oddíly. Udělejte svůj výzkum a Google klíčové slovo, zjistěte, o čem ostatní lidé píšou, a pak zahrňte témata, o kterých si myslíte, že by váš článek vylepšil.

6. Vylepšete svůj design

Lidé odkazují na weby, které vypadají dobře. To nemusí stát spoustu peněz. Za 40 $ / hodinu si můžete najmout kvalifikovaného zahraničního vývojáře freelancer.com kdo vám může pomoci navrhnout nebo přepracovat vaše stránky. Pracoval jsem se stejným vývojářem WordPress (Pronaya) 5 let, což je pouhých 40 $ / hodinu, a pomohl mi vytvořit více než 25 webových stránek, když jsem řídil malou designovou firmu WordPress. Můžete si ho najmout zaregistrováním účtu na volné noze a hledáním uživatele BDkamol. Za 5 let jsem do něj investoval 20 000 dolarů, protože je tak dobrý.

na volné noze pronaya

I když to znamená migraci na téma WordPress z StudioPress (super pěkná témata reagující na mobilní zařízení), udělal jsem to a to se mi vyplatilo OBROVSKÉ. Můj starý web nereagoval, takže jsem migroval na StudioPress, a přestože ho nemůžu přímo korelovat s růstem odkazů, vypadá to WAY lépe, načte se za méně než 1 sekundu a je více vstřícný k SEO. Obecně je hezčí vaše webové stránky (a čím snazší je pro lidi najít věci), na vás bude odkazovat více lidí.

7. Proveďte více marketingu obsahu

Jakmile vytvoříte část obsahu AMAZING kolem klíčového slova s ​​vysokou hodnotou a publikujete jej, musíte na něm najít nějaké oční bulvy. Zde je několik jednoduchých způsobů, jak to udělat …

 • Pošlete zpravodaj
 • Zveřejněte to na sociálních sítích
 • Připojte se ke skupinám Facebooku a podle potřeby je sdílejte
 • Pošlete blogerům ve vašem oboru, koho to zajímá
 • Zmínit lidi v aktuálním článku (mohli by na něj pravděpodobně odkazovat)
 • Zveřejněte rozhovory a citace z Twitteru a zapojte více lidí
 • Za sdílení obsahu můžete pořádat soutěže, ceny a slevy
 • Vytvořte si na toto téma video YouTube a v popisu nechte odkaz

Vyhněte se najímání „Link Builder“

Na webových stránkách, jako je freelancer.com a upwork.com ale od té doby bych to neudělal tím získáte pokutu Google. Dabbled s některými (velmi vysoké hodnocení) nezávislých odkazů na budování odkazů a oni mě dostanou na vyšší pozici Poradenství v oblasti WordPress SEO a další služby. Ale dost, během několika měsíců Byl jsem zasažen pokutou Google a můj provoz se snížil na polovinu. Trvalo mi několik měsíců (a hodně tvrdé práce), než jsem se dostal z této pokuty, takže si udělejte laskavost a vyhněte se tomu společně.

Kromě toho Matt Cutts říká, že bychom měli vydělávat odkazy, nikoli je budovat.

stavba matných řezů

Několik metod „vytváření odkazů“, které skutečně fungují:

 • Použití interních odkazů k odkazu na související stránky / příspěvky
 • Přidání odkazu na váš web na profily sociálních médií
 • Vytváření vysoce kvalitních adresářů (viz můj seznam nejlepších adresářů)
 • Outsourcing budování adresáře Služba citace WhiteSpark
 • Oslovte blogery a snažte se je přimět, aby vás spojili (ale nebuďte spam)

To všechno mám! Pokud máte nějaké dotazy ohledně toho, jak získat příchozí odkazy na váš web, napište mi do komentářů řádek (rád pomůže). Nezapomeňte, že lidé chtějí přirozeně odkazovat na dobrý obsah, takže je to nejdůležitější věc, kterou můžete udělat pro zrychlení růstu odkazů.

Na zdraví,
Tom

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map