Kā iegūt dabiskas, iekšējas saites uz jūsu WordPress vietni

Izpētiet atslēgvārdu, uzrakstiet saturu, optimizējiet to, publicējiet.


Tas šķiet labs SEO process lapā, taču tajā trūkst viena kritiska posma … pēc satura publicēšanas jūs vēl neesat veicis tā optimizēšanu, kamēr neesat izveidojis dažas iekšējas saites uz to. Tas ir vienkāršākais ceļš uz iegūt saites uz jūsu vietni un jūs grasāties palaist garām? Vairs ne…

Saites uz lapu veido apmēram 20% no tās ranga un to, kā labāk izveidot to, nekā izmantot jau uzrakstītu saturu. Viss, kas jums jādara, ir atrast saistīto saturu savā vietnē / emuārā un izveidojiet saiti uz šo jauno lapu. Tas var uzlabot lapas ranžēšanu un palīdzēt tai ātrāk indeksēties meklētājprogrammās. Un labākā daļa ir… darīšana prasa tikai apmēram 3 minūtes.

Tāpēc nākamreiz, kad publicēsit lapu vai ziņu, neapstājieties pie tā. Izlasiet šo rakstu un pēc tam veltiet papildu 3 minūtes, lai izveidotu dažas iekšējās saites. Jūsu lapas varētu sākt vērtēt par 20% augstāk …

Lapas līmeņa saites funkcijasGoogle ranžēšanas faktori – Moz

Saite no atbilstošajām lapām / ziņām

Meklēt WordPress – meklējiet esošajās lapās / ziņās atbilstošu saturu par tēmu. Iespējams, ka jūs neatradīsit visu (WordPress rāda tikai saturu, kas ietver precīzu atslēgvārdu), taču tas ir labs sākums. Dodieties uz šīm lapām un atrodiet sadaļu, kurā jūs pieminat tēmu, pēc tam izveidojiet iekšējo saiti uz jauno lapu. Jūs, iespējams, domājat par dažām lappusēm un ziņām galvas augšdaļā, ja jums ir pietiekami daudz satura … vienkārši neraizējiet lapu ar saitēm, jo ​​tā rada tikai noteiktu daudzumu saišu sula. Šeit par tēmu izmantoju Yoast:

WordPress meklēšana

Meklēt Google – meklējiet Google vietnē: site: yourwebsite.com “jūsu atslēgvārds”, un jūs savā vietnē redzēsit lapas, kas saistītas ar šo atslēgvārdu. Šis ir viens no labākajiem veidiem, kā atrast plašāku attiecīgā satura sarakstu, no kura var iegūt iekšējās saites.

Meklēt Google iekšējās saites

Izmantojiet Google Search Console – ja vēlaties saites no jūsu augstākās autoritātes lapām, dodieties uz Google meklēšanas konsole un dodieties uz meklēšanas datplūsmu -> Saites uz jūsu vietni. Dodieties uz savu saturu, kas visvairāk saistīts ar saturu (jūs to redzēsit labajā pusē) un apskatiet visas atbilstošās lapas, no kurām varat iegūt saiti. Lapas, kurās ir vairāk saišu, parasti ir vairāk saišu autoritātes.

Visvairāk saistīto lapu - Google Search Console

Iekšējās sasaistes paraugprakse

Tagad, kad atrodaties, kur iegūt iekšējās saites, rīkojieties šādi:

Dažādojiet enkura tekstu – vairākām iekšējām saitēm, kas norāda uz vienu un to pašu lapu, jābūt atšķirīgam enkura tekstam (saites parādītajam tekstam), tāpēc nelietojiet to pašu enkura tekstu atkal un atkal. Katram enkura tekstam jābūt unikālam, aprakstošam un NAV bagātīgam ar atslēgvārdiem. Saite uz vienu un to pašu lapu ar atkārtotām ar atslēgvārdiem bagātām enkura teksta saitēm, kuras darbojās, bet kopš tā laika Google pingvīns tas izskatās nevēlams un var riskēt ar sodu. Padariet to garu un aprakstošu.

Izmantojiet dziļās saites – tā vietā, lai izveidotu saiti uz jūsu mājas lapu vai kontaktinformācijas lapu, saite uz dziļākām (ne tik acīmredzamām) lapām palīdzēs lasītājiem atrast specifiskāku informāciju par noteiktām tēmām, kā arī šīm lapām, kurām saites ir vajadzīgas visvairāk. Jūs vēlaties, lai saite ar sulu tiktu izkliedēta … domājiet par savu vietni kā par ekosistēmu, kurā viss jāsaista kopā.

Zini labāko struktūru – “perfekta” iekšējās saites struktūra vai pastāv, bet ņem to ar sāls graudu. Nav reāli, ja katra vietne to ievērotu, taču idejas zināšana palīdz.

Iekšējā sasaistes struktūra

Izvairieties no automātiskiem iekšējo saišu pievienošanas spraudņiem – kad jūs izmantojat noteiktu atslēgvārdu, šie spraudņi aktivizēs iekšēju saiti, kas jāizveido noteiktai iestatītajai lapai. Izklausās pēc laba saīsnes, taču tās nav tik personalizētas, it kā saites ievietotu manuāli. Turklāt daudzi no šiem spraudņiem neļauj mainīt enkura tekstu (kā jau minēju iepriekš), tāpēc viņi varētu arī riskēt ar sodu. Arī “saistītās ziņas” spraudņi nav personalizēti. Vienkārši izvairieties no šiem.

Secinājums

Rakstot šo rakstu, es esmu liela klienta iekšējā sasaistes projekta vidū, kas pamudināja mani to uzrakstīt. Noteikti ir vērts veltīt tam kādu laiku, it īpaši, ja jums jau ir simtiem rakstu, kuriem varat pievienot iekšējās saites. Ja jums ir tikai 20 lapas, iespējams, jums tas būs nepieciešams izveidot vairāk satura lai to izdarītu efektīvi, bet es sāktu tagad, lai jūs varētu ieņemt iekšēju saiti un sava satura optimizēšanu.

Daudzi SEO uzdevumi prasa daudz laika, bet iekšējās saites netiek salīdzinātas ar to, cik lielu vērtību jūs no tiem iegūstat. Tātad, ja jūs to vēl neesat izdarījis, dodieties atpakaļ un pievienojiet tos esošajam saturam vai vismaz sāciet nākamreiz, kad rakstīsit nākamo darbu. Ja nopietni, tas prasa tikai 3 minūtes. Kā vienmēr, atstājiet man komentāru, ja jums ir kādi jautājumi – es esmu šeit, lai palīdzētu!

Priekā,

Toma paraksts

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map