Kā iegūt ienākošās saites: 7 stratēģijas, kas faktiski darbojas

Vai jūsu vietne cieš no saišu trūkuma??


Jūs droši vien esat dzirdējuši, cik svarīgas SEO atpakaļsaišu ir (aptuveni 40% no Google ranžēšanas faktori). Bet ienākošo saišu iegūšana nav vienkārša. Tā vietā, lai izietu un veidotu saites ārējās vietnēs, Google Matt Cutts saka mums vajadzētu nopelnīt saites, izmantojot radošu saturu.

Un tā kā daļa no “laba” satura izveidošanas izceļ jūsu lapas / ziņas, es uzskatīju par piemērotu izmantot tikai spilgtu krāsainu zīmuļu komplektu, lai šo lapu izgaismotu ar kādu personību. Es faktiski aizņēmos šo ideju no raksts meklētājprogrammas žurnālā (tikai viņi krāpās un izmantoja jauku kucēnu). Katrā ziņā, padarot jūsu saturu vizuālu, noderīgu un viegli orientējamu, KĀPĒC cilvēki to saista. Cilvēki neko nesaista – jums jādara kaut kas savādāk.

Krāsainie zīmuļi

Satura rādītājs

 1. Izveidojiet izglītojošu saturu
 2. Piesaki savu saturu
 3. Pievienojiet videoklipus
 4. Izveidot infografiku
 5. Ievietot garu saturu
 6. Uzlabojiet savu dizainu
 7. Veiciet vairāk satura mārketinga

1. Izveidojiet mācību saturu

Šis ir tāda veida saturs, ar kuru cilvēki patiesībā vēlas saistīties, un viņi ne tikai nāks paši. Es specializējos uz WordPress SEO, tāpēc lielākā daļa cilvēku meklē palīdzību Yoast SEO spraudņa konfigurēšana, vai kā WordPress vietni ielādēt ātrāk. Šīs ir dažas galvenās tēmas, kuras cilvēki vēlas iemācīties, un es esmu pavadījusi NEDĒĻAS, rakstot šīs konsultācijas. Viņi ir tie, kurus es ievietoju priekšpusē un centrā manā navigācijas izvēlnē, un tie, kurus es visvairāk saistu savā vietnē. Ja jums ir augstvērtīgs atslēgvārds, bet tikai par to ir viduvējs ziņojums, jums vajadzētu mēģināt uzlabot šo saturu.

Kas notiek, kad ieņematies medicīnisku pastu un ieguldāt vairākas dienas, pārvēršot to par labāko mācību materiālu tiešsaistē? Mana Yoast apmācība pieauga no 5 apmeklējumiem dienā līdz 100 apmeklējumiem dienā (visi no SEO) 24 stundu laikā pēc tā atkārtota publicēšanas ar jauno saturu. Tagad tam ir vairāk nekā 190 komentāru un TON saiti no cilvēkiem, kuri to ir atraduši, izmantojot Google. Protams, tas jau vairākus gadus ir ierindojis atslēgvārda pirmajā lapā (Yoast SEO iestatījumi), jo es stundām un stundām esmu ieguldījis saturā. Kad Metjū Cutts saka “radīt labu saturu”, tas ir tieši tas, ko viņš domā.

WordPress ātruma optimizācijas rokasgrāmata

Tev vajag identificējiet galvenās tēmas un uzrakstiet tām galīgo ceļvedi. Jā, viena raksta uzrakstīšana var aizņemt visu nedēļu, bet tas ir tieši tas, kas vajadzīgs, ja vienā sludinājumā vēlaties papildu 100 apmeklējumus dienā. Labs saturs atmaksāsies, jo īpaši tāpēc, ka Google ir sākusi sodīt vietnes ar zemas kvalitātes saturu. 90% no manām saitēm ir saistītas ar manām SEO konsultācijām.

Izveidojot rakstus, kuru mērķauditorija ir augstas vērtības atslēgvārdi (izglītojošas tēmas), jūs varat:

 • Izveidojiet ilgtermiņa, intensīvas satiksmes posteņus
 • Saņemiet saites, izmantojot SEO trafiku, ko tas rada
 • Uzlūko kā autoritāti savā nozarē
 • Saņemiet daudz komentāru / sarunu par šīm ziņām
 • Iegūstiet dažus lojālākos sekotājus, izmantojot izglītību

2. Piesaistiet savu saturu

Vizuālais saturs tiek kopīgots 40 reizes (avots) un, lai arī jauka grafika ir acīmredzami svarīga, neierobežojiet savu saturu ar tekstu un grafiku. Iegultiet Twitter statusu, ja citējat kādu personu, izmantojiet 2 kolonnu izkārtojumu, lai uzskaitītu plusus un mīnusus, iegultu videoklipu vai izmantojiet HTML satura tabulu, kā redzat šīs ziņas augšpusē, lai palīdzētu cilvēkiem orientēties noteiktos tematos..

Man personīgi patīk daudzās manās emuāra ziņās izmantot 2 kolonnu izkārtojumus. Es arī zinu, ka mana satura pamatteksts ir 680 pikseļi (platums), kas nozīmē, ja es izmantoju 2 kolonnu izkārtojumu ar fotoattēliem, katrs fotoattēls būtu 330 (w), ja starp katru kolonnu saskaitītu 20 pikseļu atstarpi. Zinot savas dimensijas palīdz mainīt attēlu izmērus, lai tie izskatās labāk, un liek tos ātrāk ielādēt. Tikai ātrs padoms jums :)

680 pikseļu platuma taisnstūris

Lai arī tas attiecas tikai uz WordPress, manai apmācībai par WordPress satura veidošanu ir daudz ideju jūsu satura dažādošanai. Tajā ietilpst HTML satura saraksta pievienošana, YouTube videoklipa iegulšana bez Youtube zīmola, sociālo mediju statusu, stila fontu un citu ideju iegulšana. Šeit ir tikai daži veidi, kā padarīt savu saturu vizuālāku …

Satura idejas

 • Pievienojiet HTML satura tabulu, lai palīdzētu ar navigāciju
 • Veidojiet infografiku, izmantojot canva.com vai nolīgt brīvmākslinieku
 • Iegulti videoklipi, ideālā gadījumā jūsu, ja tā ir ļoti vērtīga tēma
 • Uzņemiet ekrānuzņēmumus (es to daru daudz, kopš es blogoju par WordPress)
 • Izmantojiet Izvērstā Twitter meklēšana lai atrastu tweets, ko iegult jūsu ziņās
 • Stila saites (un to novietojuma krāsa) jūsu ziņās, lai tās būtu viegli pamanāmas
 • Izmantojiet tabulas, 2 kolonnu izkārtojumus, pogas, sarakstus, treknrakstus un citas veidošanas iespējas
 • Fotoattēla / biogrāfijas pievienošana emuāra sānjoslai, lai cilvēki zinātu, kurš rakstu raksta

3. Pievienojiet videoklipus

Cilvēkiem patīk videoklipi (un arī saites ar viņiem), taču patiesībā to dara tikai daži vietņu īpašnieki. Savu videoklipu izveidošana, ja tas noteikti ir vēlams, ja jums ir laiks, bet pat noderīga videoklipa atrašana Youtube jūsu saturam piešķir daudz vērtības, piemēram, tas, ko Mats Cutts saka par saitēm …

Klausieties, es esmu intraverts frants, kuram bija pilnīgi nepatīkami radīt SEO konsultācijas (es joprojām satriecos, kad dzirdu sevi runājam). Bet uzmini ko? Man ir vairāk nekā 200 000 skatījumu starp visiem maniem YouTube videoklipiem, un caur šiem videoklipiem esmu ieguvis saites, klientus un filiāļu pārdošanas darījumus. Rakstot ļoti svarīgu rakstu savā vietnē (piemēram, mana apmācība par atslēgvārdu satura optimizēšana) Es izveidošu videoklipu un iegulšu to šajā apmācībā. Videoklipi ne tikai piesaista saites, jo cilvēki tos mīl, bet, iegulstot videoklipus jūsu vietnē, jūs arī uzlabojat iesaisti savā saturā (vidējais lapas laiks), kuru Google izmanto, lai noteiktu jūsu klasifikāciju..

Augstāks vērtējums, vairāk saišu, vairāk abonentu un vairāk pārdošanas no lietotājiem, kuri redzēja jūsu videoklipus. Tas ir tāpat kā abpusēji izdevīgi, gan win-win! Iesūciet to, iegādājieties kameru un sāciet veidot dažus videoklipus.

4. Dizaina infografika (10 minūtēs)

Kas vēl cilvēkiem patīk saistīt? Infografika. Lasi šo HubSpot raksts kas saka vizuālais saturs tiek koplietots 40 reizes vairāk. Jūs varat tos izveidot pats, izmantojot bezmaksas infographic veidotāju, piemēram canva.com vai nolīgt ārštata infografiku par aptuveni 100 USD – 400 USD atkarībā no grafikas, cik detalizēti ir jūsu norādes un brīvmākslinieka likme.

Šis infographic burtiski man prasīja 10 minūtes, lai izveidotu …

seo-link-building-infographic

Es joprojām cenšos sekot līdzi saviem videoklipiem, taču jums vajadzētu ieguldīt laiku vai nu videoklipos, vai infografikā – ideāli, ja jums ir laiks / nauda. Es aicinu jūs izveidot pāris videoklipus vai infografiku un redzēt, kas notiek. Varu secināt, ka trafika uz jūsu ziņu dubultosies, tāpat kā jūsu saites.

5. Ievietot garu saturu

Viena no LIELĀKĀM kļūdām, ko redzu, ir tas, ka cilvēki izmet īsu saturu (parasti lielākoties tekstu) un domā, kāpēc tas nav ierindojams. Ja vēlaties atrasties Google pirmajā lapā, un cilvēki ar jums saista, jūsu saturam jābūt labākam (un pamatīgākam) nekā visiem citiem, kas atrodas aiz jums. Garāks saturs ir augstāks meklētājprogrammās un ziņās ar 3000 vārdu ir ideāls. Ja jūs izmantojat WordPress, Yoast SEO spraudnis satura analīzes cilnē skaita jūsu vārdu skaitu, pretējā gadījumā jūs varat ielīmēt visu rakstu Google dokumentā un veikt vārdu skaitu.

Atkārtoti apmeklējot vecās ziņas, lai uzlabotu saturu, es mēģinu pievienot vismaz 500 vārdus. Jūs varat plānot galvenās tēmas (apakšpozīcijas), pievienot satura rādītāju sākumā ar šīm apakšpozīcijām, pēc tam rakstam pievienot papildu sadaļas. Veiciet pētījumu un Google izveidojiet atslēgvārdu, uzziniet, ko citi cilvēki raksta, pēc tam iekļaujiet tēmas, kuras, jūsuprāt, padarītu jūsu rakstu labāku.

6. Uzlabojiet savu dizainu

Cilvēki izveido saiti uz vietnēm, kas izskatās labi. Tam NAV jāmaksā daudz naudas. Par 40 USD / stundā jūs varat nolīgt kvalificētu ārzemju izstrādātāju freelancer.com kas var jums palīdzēt izveidot vai pārveidot jūsu vietni. Es 5 gadus strādāju ar to pašu WordPress izstrādātāju (Pronaya), kura cena ir tikai 40 USD / stundā un palīdzēja man izveidot vairāk nekā 25 vietnes, kad vadīju nelielu WordPress dizaina biznesu. Jūs varat viņu nolīgt, reģistrējoties ārštata kontā un meklējot lietotāju BDkamol. Es esmu ieguldījis viņā USD 20 000 5 gadu laikā, jo viņš ir tik labs.

pronajas brīvmākslinieks

Pat ja tas nozīmē migrēt uz WordPress motīvu no StudioPress (super jaukas mobilās atsaucīgas tēmas), es to izdarīju, un tas man par lielu atdevi. Mana vecā vietne nereaģēja, tāpēc es migrēju uz StudioPress un, lai gan es to nevaru tieši saistīt ar saišu pieaugumu, tā WAY izskatās labāk, ielādējas mazāk nekā 1 sekundes laikā un ir SEO draudzīgāka. Parasti, ja jūsu vietne ir jaukāka (un cilvēkiem to vieglāk atrast), lai vairāk cilvēku piesaistītu jūs.

7. Veiciet vairāk satura mārketinga

Kad esat izveidojis apbrīnojama satura gabalu ap augstvērtīgu atslēgvārdu un to publicējis, jums tas jāparedz dažiem acu āboliem. Šeit ir daži vienkārši veidi, kā to izdarīt …

 • Izsūtiet biļetenu
 • Ievietojiet to savos sociālajos tīklos
 • Pievienojieties Facebook grupām un pēc vajadzības dalieties tajā
 • Sūtiet e-pasta žurnālistus savā nozarē, kuri to ieinteresētu
 • Pieminiet cilvēkus faktiskajā rakstā (viņi, iespējams, to saista)
 • Publicējiet intervijas un citātus no Twitter, lai iekļautu vairāk cilvēku
 • Sarīkojiet konkursus, balvas un atlaides apmaiņā pret jūsu satura kopīgošanu
 • Izveidojiet YouTube videoklipu par tēmu un aprakstā atstājiet saiti

Izvairieties no “Link Builder” nolīgšanas

Vietnēs, piemēram, freelancer.com un., Jūs varat nolīgt ārzemju saišu veidošanas brīvmākslinieku upwork.com bet es to nedarītu kopš tas var novest pie Google soda. Es samīļojos ar dažiem (ļoti augsti novērtētiem) saikņu veidošanas ārštata darbiniekiem, un viņi tomēr mani ieņēma augstāk WordPress SEO konsultācijas un citi pakalpojumi. Bet pārliecinieties, ka pāris mēnešu laikā Es saņēmu sitienu ar Google sodu, un mana satiksme tika samazināta uz pusi. Man vajadzēja vairākus mēnešus (un daudz smaga darba), lai atgūtuos no šī soda, tāpēc izdari sev labvēlību un izvairies to darīt kopā.

Turklāt Matt Cutts saka, ka mums vajadzētu nopelnīt saites, nevis tās veidot.

matētu griezumu-saišu veidošana

Dažas “saikņu veidošanas” metodes, kas faktiski darbojas:

Tas viss man sanāca! Ja jums ir kādi jautājumi par to, kā iegūt ienākošās saites uz jūsu vietni, komentāros ielieciet man rindu (priecājos palīdzēt). Tikai atceraties, ka cilvēki dabiski vēlas izveidot saiti ar labu saturu, tāpēc tā ir vienīgā vissvarīgākā lieta, ko varat darīt, lai paātrinātu saites attīstību.

Priekā,
Toms

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map