Kā iestatīt Yoast WordPress SEO spraudni (2017. gada izdevums)

04.06.2020
SEO 'Kā iestatīt Yoast WordPress SEO spraudni (2017. gada izdevums)
0 13 мин.

Kad runa ir par WordPress SEO, tad Yoast ir labākais SEO spraudnis programmai WordPress. Yoast SEO Yoast agrāk bija pazīstams kā WordPress SEO. Bet Yoast SEO spraudņa instalēšana vēl nav beigas. Jums ir pareizi iestatīšana Yoast WordPress SEO spraudnis. Pat neliela kļūda var masveidā samazināt jūsu trafiku un neļaut indeksēt jūsu lapas Google Webmaster Tools. Tātad pēc Yoast spraudņa instalēšanas jums vajadzētu būt pilnīgi skaidram par Yoast SEO iestatījumu, kuru lietojat. Šajā rakstā mēs dalīsimies Kā instalēt Yoast SEO spraudni, tā pazīmes un Yoast SEO iestatījumi.


Yoast SEO funkcijas:

Yoast piedāvā gan bezmaksas, gan apmaksātu WordPress SEO spraudņu versiju. Apskatīsim funkcijas:

Bezmaksas versijas Yoast SEO funkciju saraksts:

 • 1 fokusa atslēgvārda un satura analīze
 • Google priekšskatījums
 • Ziņas nosaukums un Meta apraksts
 • Robotu meta konfigurācija
 • Lasāmības pārbaude
 • Maizes drupatas un kanoniki
 • XML vietņu kartes
 • Dublēts satura pārbaudītājs
 • RSS uzlabojumi

Maksas versijas Yoast SEO funkciju saraksts:

 • Vairāku fokusu atslēgvārds
 • Novirzīšanas pārvaldnieks
 • Sociālie priekšskatījumi
 • Iekšējā sasaiste
 • Ieskats
 • Premium atbalsts

Cena: 69 USD

SEO datu pārvadātājs (Import & Eksportēt SEO iestatījumus no citiem spraudņiem)

Ja jūs jau izmantojat citu SEO spraudni, piemēram, All in One SEO, HeadSpace2, wpSEO utt., Tad varat eksportēt viņu SEO iestatījumus un pieteikties vietnē Yoast.. 

Ja tikko instalējāt Yoast SEO spraudni, iespējams, neredzēsit visas iespējas. Lai iegūtu visas iespējas, no Yoast Features jums jāatspējo “Advanced setting pages”. Doties uz SEO> Vispārīgi> Funkcijas, iespējojiet “Papildu iestatījumu lapas” un noklikšķiniet uz saglabāt izmaiņas.

Pēc tam dodieties uz SEO> Rīki> Imports un eksports. No šejienes jūs varat importēt iestatījumus no citiem SEO spraudņiem un eksportēt iestatījumus, lai tos izmantotu citā emuārā.

rauga iestatījumu importēšana un eksportēšana

Kā instalēt Yoast SEO spraudni

Lai instalētu Yoast SEO spraudni, dodieties uz Mērinstrumentu panelis> Spraudņi> Pievieno jaunu. Meklēt Rauga SEO un instalējiet to. Tad jums tas jāaktivizē.

Instalējiet un aktivizējiet Yoast SEO spraudni

*Ja jums ir iespējotas Google XML vietņu kartes, atspējojiet to, jo tas var radīt problēmas, lietojot to kopā ar Yoast SEO, un palēnināt jūsu vietni.

Kā iestatīt Yoast SEO spraudni

Šajā rokasgrāmatā mēs parādīsim kā iestatīt Yoast SEO spraudni ko mēs izmantojam mūsu vietnē.

Satura tabula – Yoast SEO iestatījumi

 1. Vispārīgi
 2. Iespējas
 3. Jūsu informācija
 4. Tīmekļa pārziņa rīki
 5. Drošības iestatījumi
 6. Virsraksti & Metas
 7. Sociālais
 8. XML vietņu kartes
 9. Papildu iestatījumi
 10. Rīki
 11. Meklēšanas konsole

Mērinstrumentu panelis:

Vispirms dodieties uz savu WordPress Mērinstrumentu panelis> SEO> Mērinstrumentu panelis. Informācijas paneļa sadaļā jūs tiksit informēts par Yost SEO problēmām & paziņojumi. Tālāk nav jākonfigurē.

Yoast SEO informācijas panelis

1. Vispārējie iestatījumi

Tagad dodieties uz cilni Vispārīgi, un jums tiks lūgts atvērt konfigurācijas vedni. Mēs iesakām ignorēt šo opciju, jo tā konfigurēs noklusējuma iestatījumus Yoast SEO iestatījumi soli pa solim.

Vispārīgs Yoast SEO iestatījums

2. Īpašības

Cilnē Funkcijas varat iespējot vai atspējot lasāmības analīzi. Tas pievieno satura analīzes cilni metabox un analizē jūsu lapas saturu, kas palīdz jums uzrakstīt labāku saturu.

Iespējot atslēgvārdu analīzi. Tas pievienos atslēgvārdu cilni un sniegs jums visus ar atslēgvārdiem saistītus ieteikumus, ka vēlaties koncentrēties uz noteiktu atslēgvārdu un to klasificēt.

Izslēdziet arī OnPage.org integrāciju un Admin joslas izvēlni.

Yoast SEO funkcijas

Tagad noklikšķiniet uz saglabāt izmaiņas, lai saglabātu iestatījumus.

Pēc papildu lapu opciju iespējošanas jūs redzēsit šīs papildu iespējas:

Yoast avansa iespējas

3. Jūsu informācija

Informācijas cilnē ierakstiet savas vietnes nosaukumu, kā arī ierakstiet alternatīvu vārdu, ja tāds ir. Pēc tam, ja izvēlaties, ka esat persona, tad jums jānorāda tikai jūsu vārds, un, ja izvēlaties savu uzņēmumu, jums jāuzraksta uzņēmuma nosaukums un logotips.

Yoast SEO vietnes informācija

4. Tīmekļa pārziņa rīku pārbaude

Viena no vissvarīgākajām Yoast Settings lietām ir vietnes verificēšana tādos tīmekļa pārziņa rīkos kā Google, Bing, Yahoo utt. Tas ļauj jums indeksēt savas lapas, pārbaudīt indeksēšanas statusu un optimizēt to vietņu redzamību. Ja jūsu vietne jau ir verificēta, jums šeit nav jāveic nekādas darbības. Šeit var ievadīt pārbaudītas meta vērtības.

Yoast SEO tīmekļa pārziņa rīki

5. Drošības iestatījumi

Ja neuzticaties autoriem, varat to atspējot. Tas noņem atslēgvārdu cilni no metakastes un atspējo visus ar SEO saistītos ieteikumus. Bet mēs iesakām to atspējot.

Yoast drošības iestatījumi

6. Virsraksti & Metas

1. Vispārīgi

Sadaļās & Cilnē Metas izvēlieties simbolu, kuru izmantot kā nosaukuma atdalītāju. Tas tiks parādīts starp jūsu ziņas virsrakstu un vietnes nosaukumu. Šie simboli ir izcelti arī tādā izmērā, kā tie tiek parādīti meklēšanas rezultātos.

Yoast SEO sadaļas un metodes

2. Mājas lapa

Tagad noklikšķiniet uz virsraksta cilnes Sākumlapa & Metas sadaļa. Pēc noklusējuma Yoast SEO izmanto šos mainīgos lielumus “%% sitename %% %% page %%%% sep %% %% sitedesc %%”. Tas nozīmē, ka tas izcels jūsu vietnes nosaukumu, lapas nosaukumu, atdalītāju, kas noteikts jūsu motīva tabulā wp_title (), un vietnes aprakstu.

WPMyWeb piemērs

Bet jums ir jāsniedz savs nosaukums un vietnes apraksts, kuru vēlaties parādīt Google meklēšanā. Pārbaudiet piemēru zemāk redzamajā attēlā.

Yoast SEO mājas lapas iestatījumi

3. Ziņu veidi

Cilnē “Post Types” jūs varat konfigurēt SEO visām savām ziņām. Pēc noklusējuma jums būs ziņas, lapas un multivide. Ja jūs izmantojat pielāgotos WordPress veidus, tad zemāk varat redzēt citas iespējas.

Ja vēlaties parādīt datumu meklētājprogrammās, tad atzīmējiet “Datums fragmenta priekšskatījumā”. Ja saturs ir jauns, tas var palielināt vidējo klikšķu skaitu (CTR).

Yoast pasta veidi

4. Taksonomijas

Taksonomijas ir viena no vissvarīgākajām SEO Yoast iestatīšanas sastāvdaļām. Ja izvēlaties indeksēt savu kategoriju lapas, tad meklēšanas rezultātos tiks rādītas jūsu kategoriju lapas. Ja jums ir emuāra vietne, es neiesaku jums indeksēt savas kategorijas vai tagus.

Tomēr, ja jums ir e-komercija vai tiešsaistes iepirkšanās vietne, varat ļaut kategorijām kļūt indeksētām. Šim nolūkam tie ir rūpīgi jāizstrādā, meta aprakstā jāpievieno atslēgvārdi, un zem kategorijas jums ir nepieciešams daudz satura.

Tagi nav apmeklētājiem noderīgas lapas, un tie var izraisīt satura dublēšanos. Tātad jūs tos nevarat indeksēt.

Rauga taksonomijas

5. Autoru arhīvu iestatījumi

Autoru arhīvu iestatījumos es iestatu tos bez indeksa, lai novērstu satura dublēšanos.

Yoast Author Archives iestatījumi

6. Vietnes meta iestatījumi

Ja vēlaties neļaut “lappusei” vai / lapai / 2 parādīties meklēšanas rezultātos, vienkārši iestatiet to uz “bez indeksa”.

Dariet to pašu arī “meta atslēgvārdu tagam”.

Visbeidzot, iespējojiet “Force noodp meta robots tag visā vietnē”, lai liegtu meklētājprogrammām izmantot DMOZ aprakstus visu lapu meklēšanas rezultātos..

Yoast SEO meta iestatījumi

7. Sociālais

Cilnē Sociālie konti jums jāievada sociālā profila URL. Ja jums jau ir tie sociālie konti, kurus esmu parādījis attēlā zemāk, jums vienkārši jāievada šie URL zemāk. Tas informē meklētājprogrammas, lai uzzinātu, kuri sociālie profili ir saistīti ar šo vietni.

Yoast SEO nodrošina vairāk sociālo iestatījumu cilnē Sociālie konti, ti, Facebook, Twitter, Pinterest un Google+. Mēs jums parādīsim, kā to izdarīt iestatīšana Yoast SEO Sociālie konti.

Yoast sociālie konti

1. Facebook iestatījumi

Facebook iestatījumos iespējojiet “Open Graph meta data”. Kad jūs kopīgojat savas lapas sociālajos tīklos, tas vietnes Open head sadaļā pievieno Open Graph meta datus.

No “Frontpage settings” varat pievienot attēlu, virsrakstu un aprakstu vai kopēt mājas meta aprakstu.

Ja “Noklusējuma iestatījumos” pievienosit noklusējuma attēlu, šis attēls tiks izmantots, ja jūsu ziņa / lapa tiek koplietota bez attēla. Lai izmantotu Facebook Insights, jums jāpievieno Facebook App id.

Yoast Facebook iestatījumi

2. Twitter iestatījumi

Iespējojiet “Pievienot Twitter kartes meta datus” un iestatiet noklusējuma kartes veidu: Kopsavilkums ar lielu attēlu. Tas izcels jūsu ziņas / lapas kopsavilkumu ar lielu attēlu.

Yoast SEO Twitter iestatījumi

3. Pinterest iestatījumi

Pirmkārt, jums jāapstiprina sava vietne ar Pinterest. Lai to izdarītu, noklikšķiniet uz saites, kuru es uzsvēru zemāk, un jūs tiksit novirzīts uz Pinterest vietni. Pēc tam vienkārši nokopējiet metatagu un ielīmējiet to apstiprinājuma lodziņā. Neaizmirstiet noklikšķināt uz Saglabāt izmaiņas.

Yoast Pinterest

4. Google+ iestatījumi

Google+ iestatījums ir tāds pats kā Pinterest. Vienkārši pievienojiet sava Google+ profila URL un noklikšķiniet uz saglabāt izmaiņas.

Yoast Google Plus iestatījumi

8. XML vietņu kartes

Yoast SEO ļauj jums izveidot XML vietnes kartes, kas palīdz jūsu vietnei ātri indeksēt meklētājprogrammas. Lai gan ir pieejami daudzi tiešsaistes vietnes kartes ģenerēšanas rīki, taču Yoast SEO to padarīja vienkāršu un jūs varat izveidot tikai ar vienu klikšķi.

Vispirms jums jāatspējo XML vietnes kartes funkcionalitāte no Yoast SEO iestatījumiem un noklikšķiniet uz saites “XML vietnes karte”, lai iegūtu savu vietnes kartes saiti. Tad jums jāiesniedz XML vietnes karte Google Webmaster Tools.

Yoast XML vietnes karšu iestatījumi

1. Ziņu veidi

Vietnes kartes iestatījumu cilnē Ziņu tipi vietnes kartē iespējojiet ziņas un lapas. Tas tiks pievienots arī jūsu vietnes kartei. Ja vietnes kartē vēlaties iekļaut multividi, ieslēdziet to.

Yoast pasta veidi

2. Izslēgtie amati

Ziņas no vietnes kartes var izslēgt, ievadot “komatu”. Bet tas nav ieteicams, saglabājiet to pēc noklusējuma.

Raugs izslēgts

3. Taksonomijas

Taksonomija ir amatu grupēšanas mehānisms. To izmanto, lai kopā grupētu ziņas un pielāgotos ziņu veidus. Es izmantoju tikai “Kategorijas” taksonomijas, atpūta nav nepieciešama.

Yoast Taxonomies iestatījumi

9. Uzlabots

1. Maizes drupatas

Maizes drupatas ir navigācijas ceļš, kas norāda lapas pozīciju vietnē. Tas palīdz arī tīmekļa pārziņa rīkiem o saprast jūsu vietnes struktūru. Ja jūs iespējot rīvmaize, jūsu lapas / ziņas ceļš tiks parādīts meklēšanas konsolēs šādi:

Iespējot rīvmaizi

Bet, ja jūs atspējot Maizes drupatas, jūsu lapas / ziņas ceļš tiks parādīts meklēšanas konsolēs, piemēram, šajā un tajā 

Atspējot rīvmaizes opcijas

Jūs varat iespējot vai atspējot rīvmaizi.

Rauga maizes drupatas

2. Pastāvīgās saites

Šis ir Permalinks iestatījums, kuru izmantoju savā vietnē. Ir daži iestatījumi, kas jums tos rūpīgi jākonfigurē.

Saglabājot “Kategorijas URL”, tas katras kategorijas URL pievieno kategoriju bāzi. Ja novirzīsit pielikuma URL uz vecāku ziņas URL, tas novirzīs pielikumus uz sākotnējo ziņu.

Nākamā iespēja ir noņemt vārdus “pārtraukt vārdus”. Tas palīdz izveidot tīrākus URL, automātiski no tiem noņemot pieturas vārdus. Tas arī palīdz izveidot mazākus URL. Iestatiet “Noņemt”.

Nākamā iespēja ir noņemt? Tas novērš iespēju reprezentatīvu parametru.

Yoast Permalinks

3. RSS

Tas automātiski pievienos saturu jūsu RSS plūsmai. Jūs varat tos pārkārtot pēc dotajiem mainīgajiem. Rauga RSS

10. Rīki

Yoast SEO nāk ar importēšanas / eksporta funkciju, kas ļauj importēt iestatījumus no citiem SEO spraudņiem un eksportēt arī. Turklāt šie rīki ļauj ātri mainīt ziņas virsrakstu un aprakstu, neiedziļinoties katras lapas redaktorā.

Izmantojot rīku “Failu redaktors”, šeit varat rediģēt failu robots.txt un .htaccess. Bet pirms kāda šī faila maiņas, izveidojiet šo failu dublējumu.

Rauga instrumenti

11. Meklēšanas konsole

Ja jūs jau esat iesniedzis emuāra vietnes karti Google Search Console, tad jūs ienesat savu Google Search Console informāciju. Jums vienkārši jāintegrē Google meklēšanas konsole ar Yoast SEO, un jums tiks parādīts autorizācijas kods. Tagad vienkārši pievienojiet kodu šeit un noklikšķiniet uz autentificēties. 

Yoast Search Console

Šajā amatā es dalījos kā konfigurēt un iestatīt Yoast SEO spraudni WordPress. Ja šī ziņa jums palīdzēja iestatīt Yoast WordPress SEO spraudni, lūdzu, kopīgojiet šo rakstu. Ja jums ir kādi ieteikumi, lūdzu, paziņojiet mums, atstājot komentāru. Jūs varat mūs atrast arī vietnē Facebook, Twitter, Google+.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector