Kā izveidot atslēgvārdu sarakstu SEO (Apple piemērs)

Atslēgvārdu saraksts ir tāds SEO projekts, kā vietnes karte ir paredzēta jūsu vietnei.


Tajā ir aprakstīts uz atslēgvārdiem orientēts saturs, kas atrodas jūsu vietnē, URL struktūra un tas pat tiek izmantots saišu veidošanas laikā. Un, ja tas nav izdarīts pareizi (jūs neizvēlaties pareizos atslēgvārdus), jūs tērēsit daudz laika, mēģinot “reoptimizēt” saturu, vai arī jūs vienkārši nesaņemsit rezultātus. Es jums parādīšu, kā izveidot organizētu, labi izpētītu atslēgvārdu sarakstu, lai jūs varētu izveidot savu saturu un vietrāžus URL ap šīm frāzēm – un lielākas izredzes tikt ranžētam 1. lappusē..

Tagad izveidosim jūsu atslēgvārdu sarakstu …

Sāciet ar savu mērķa atrašanās vietu

vietējie-pret-nacionālie-atslēgvārdi

Maza pilsēta – mazās pilsētās ir mazāk cilvēku, tāpēc būs mazāks meklēšanas apjoms. Tas nozīmē, ka jūsu atslēgvārdi būs plaši, un visticamāk, ka sarakstā būs tikai 1 galvenais atslēgvārds, kuram vajadzētu būt mērķētam mājas lapā. Lielāki tirgi = specifiskāki atslēgvārdi.

Liela pilsēta – papildus plašu frāžu iekļaušanai sarakstā arī jāiekļauj arī specifiskākas frāzes – tā kā pilsētā ir vairāk cilvēku, tāpēc meklēšanas apjoms ir lielāks.

Nacionālais – tā kā jums būs lielāks atslēgvārdu klāsts, no kuriem izvēlēties, jums ir jāizpēta katra atslēgvārda konkurence, lai jūs zināt, kurus atslēgvārdus jūs faktiski varat novērtēt.

1. Maza pilsēta (izvēlieties plašos atslēgvārdus)

Vietējie SEO atslēgas vārdi

Iet uz google.com un izmantot Google automātiskā pabeigšana mācīties kādus atslēgvārdus cilvēki meklē. Ierakstiet savu pilsētas nosaukums kam seko visi aprakstošie atslēgvārdi ko jūs piedāvājat. Izmēģiniet vairākas variācijas (piemēram, ezera blefa makrogrāmata…), lai redzētu, vai ir kādi citi varianti. Tomēr, iespējams, jums būs tikai 1 galvenais atslēgvārds, kas tiks mērķēts mājas lapā.

Ja Tu gribi mērķēt uz vairākām pilsētām, dariet to pašu katrai pilsētai Google automātiskajā pabeigšanā, lai redzētu populārākās frāzes. Jūsu atslēgvārdu sarakstam vajadzētu izskatīties apmēram šādi:

 • ezera blefa ābolu remonts (paredzēts mājaslapā)
 • ezeru meža ābolu remonts (jauna uz atrašanās vietu vērsta lapa)
 • augstienes parka ābolu remonts (jauna uz atrašanās vietu vērsta lapa)

2. Liela pilsēta (izvēlieties īpašus atslēgvārdus)

Izmantojiet tās pašas stratēģijas, kas aprakstītas iepriekš, tikai papildus plašajām frāzēm, arī meklējiet specifiskākas frāzes, kas vairāk atbilst jūsu konkrētajiem produktiem / pakalpojumiem …

Atslēgvārds lielām pilsētām

Vai arī izmantojiet metodi “Aizpildiet tukšu”, kas dod vēl vairāk atslēgvārdu ideju …

Google automātiskā aizpildīšana aizpildiet tukšu lapu

Spēlējiet ar Google automātisko pabeigšanu, lai atrastu atslēgvārdus dažādiem produktiem / pakalpojumiem …

Atslēgas vārdi

Pierakstiet visus piedāvātos produktus / pakalpojumus un iemācieties atslēgvārdus katram no tiem…

Atslēgvārdu saraksts

Dariet to pašu citiem Apple produktiem. Katrā mini sarakstā jāietver jūsu dažāda veida remonta pakalpojumi, tāpat kā es to darīju MacBook Pro, Macbook Air, Ipad 2 utt..

3. Nacionālais (izvēlieties īpašus atslēgvārdus + konkurētspējīgus pētījumus)

Tā kā ir lielāks atslēgvārdu klāsts, no kuriem izvēlēties, mums ir jāsašaurina labākie, mācoties cik konkurētspējīgs katrs atslēgvārds ir attiecībā pret tā meklēšanas apjomu. Tas jums atstās tikai tos atslēgvārdus, kuriem ir vislabākās ranžēšanas iespējas. Pretējā gadījumā jūs pavadīsit laiku, veidojot saturu, kura mērķauditorija ir tie atslēgvārdi, kuriem jūs, iespējams, pat nezināt.

1. solis: Pierakstiet visus savus produktus / pakalpojumus

2. solis: Atrodiet ļoti specifiskus (garas astes) atslēgvārdus katram produktam / pakalpojumam …

Nacionālie atslēgas vārdi

Tāds atslēgvārds kā “MacBook Pro klēpjdatoru remonts” būs ļoti konkurētspējīgs, jo tā ir plaša (nacionāla) frāze – un veselais saprāts norāda, ka būs ļoti daudz vietņu, kas mēģina to novērtēt. Bet tāds atslēgvārds kā “MacBook Pro ūdens bojājumu labošana” būs mazāk konkurētspējīgs, jo tas ir specifiskāks. Šie ir tie atslēgvārdu veidi, kurus vēlaties atlasīt.

Kaut arī plašajiem atslēgvārdiem ir lielāks meklēšanas apjoms, konkrēti atslēgvārdi, piemēram, “MacBook Pro ūdens bojājumu novēršana”, parasti dod labāku iespēju. Jums labāk ir 1. lappusē atslēgvārdam ar 100 meklējumiem, nevis 13. lappusē atslēgvārdam ar 10000 meklēšanu.

3. solis: Katram produktam / pakalpojumam piešķiriet atslēgvārdus

4. solis: Filtrējiet pārāk konkurētspējīgus atslēgvārdus. Lai to izdarītu, meklējiet katrā atslēgvārdā Google un apskatiet rezultātus. Šie rādītāji jums parādīs, vai tas ir pārāk konkurētspējīgs …

Atslēgvārdu konkurss

Tāpēc tā vietā, lai izvēlētos “kā atbrīvoties no parādiem”, mēs izvēlētos konkrētāku frāzi ….

Atslēgas vārdi

Tas, ka atslēgvārds ir pārāk konkurētspējīgs, nenozīmē, ka jums tas nav jāiekļauj atslēgvārdu sarakstā. Ja uzlabojas vispārīga lapa, kurā ir aprakstīti visi jūsu “ābolu remonta pakalpojumi” lietotāja pieredze, neuztraucieties par sacensībām. Izveidojiet lapu saviem apmeklētājiem.

Skatiet konkurentu atslēgvārdus ar HubShout WebGrader

Izmantojot vairākas vietnes, varat palaist HubShout WebGrader lai skatītu viņu atslēgvārdus …

Konkurentu atslēgvārdu saraksts

Izveidojiet savu atslēgvārdu sarakstu

Tagad, kad jūs zināt, kā izveidot atslēgvārdu sarakstu, dodieties uz priekšu un dariet to! Šeit ir daži padomi:

Līdzīgi atslēgas vārdi – ja divi atslēgvārdi nozīmē vienu un to pašu (sinonīmi, daudzskaitļi, frāzes ar atšķirīgu vārdu secību), atlasiet tikai 1 visatbilstošāko atslēgvārdu, kas vislabāk atbilst produktam / pakalpojumam. Tas ir tāpēc, ka vienā lapā jums vajadzētu atlasīt tikai 1 galveno atslēgvārdu. Turklāt Google algoritms labi veic analīzi lietotāja nodoms un “automātiski” klasificē vietnes saistītām frāzēm, tāpēc, ja vien jūs to nezināt kā mērķēt uz sekundārajiem atslēgvārdiem kas pat nedarbojas tik labi, vienkārši atlasiet 1 atslēgvārdu, kurš ir visnozīmīgākais.

Mājas lapas atslēgas vārds – parasti vajadzētu mērķēt uz 1 galveno atslēgvārdu, kuru vēlaties novērtēt.

Emuāra ziņas atslēgas vārdi – izmantojiet Google automātisko pabeigšanu, lai katram rakstītajam rakstam atrastu 1 atslēgvārdu. Šīm reklāmām nevajadzētu būt reklamētām (piemēram, rakstam “kā”), un tām vajadzētu būt arī ilglaicīgām. Labs piemērs būtu “kā salabot MacBook Pro ar baltu ekrānu”.

Sakārtojiet URL struktūru (bonusa solis)

Jūsu izvēlētie atslēgvārdi var ietekmēt jūsu URL struktūru un jūsu vietnē esošo saturu. Tāpēc pirms vietnes izveides ir ieteicams izveidot atslēgvārdu sarakstu …

Jūsu URL struktūra varētu izskatīties šādi:

 • vietne.com/ (mājas lapa)
 • vietne.com/macbook-pro/ (aprakstīti jūsu Macbook Pro pakalpojumi)
 • vietne.com/macbook-pro/water-damage-repair (īpašs pakalpojums)

Šeit ir URL struktūra ar atrašanās vietu saistītiem atslēgvārdiem:

 • vietne.com/locations/chicago/macbook-pro-laptop-repair
 • vietne.com/locations/springfield/macbook-pro-laptop-repair
 • vietne.com/locations/miami/macbook-pro-laptop-repair

Jautājumi? Komentāri? Nometiet man līniju!

Kad esat izveidojis atslēgvārdu sarakstu, varat to izdarīt sāciet organizēt savas pastāvīgās saites, pievienojiet saturu savai vietnei, pēc tam optimizējiet saturu, izmantojot atslēgvārdu lapas nosaukumā, SEO virsrakstā, meta aprakstā, satura struktūrā utt. Jūs tikko esat paveicis vissmagākās lapas SEO daļas.!

Ja jums ir jautājumi par to, kā izveidot atslēgvārdu sarakstu, komentāros iemetiet man rindu. Es priecājos palīdzēt ar visiem jautājumiem. Es ceru, ka jums patika raksts!

Priekā,

Toma paraksts

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map