Kā izvēlēties SEO draudzīgu domēna vārdu

03.06.2020
SEO 'Kā izvēlēties SEO draudzīgu domēna vārdu
0 7 мин.

Kā izvēlēties SEO draudzīgu domēna vārdu


Domēna vārda izvēle ir pirmā, kas ietekmē SEO.

Tur ir daudz baumu un novecojušu stratēģiju. Tāpēc es apskatīšu visbiežāk uzdotos jautājumus par domēnu nosaukumiem un SEO. Cerams, ka tas palīdzēs jums pieņemt lēmumu. Tikai atceraties, ka SEO draudzīga domēna vārda izvēle ir tikai viena SEO vienādojuma daļa – bieži tiek teikts, ka Google algoritms.

Lūk, kas jums jāzina par domēna vārdiem un SEO …

 1. Brandable domēna vārdi ir SEO draudzīgi
 2. Kas par atslēgvārdiem?
 3. Domēna paplašinājuma izvēle
 4. Domēna paplašinājuma variantu iegāde
 5. Izvairieties no defisēm
 6. Izvairieties pirkt domēnus novirzīšanai
 7. Izvairieties no domēna zīmoliem
 8. Domēna reģistrācijas garumam nav nozīmes

1. Brandabable domēna vārdi ir SEO draudzīgi

Brendējama domēna nosaukuma izvēle SEO pati par sevi palīdz. Vairāk cilvēku to atcerēsies, viņi jūs atkārtoti apmeklēs, un viņi, visticamāk, arī to darīs uzticēties domēns ar pozitīvu zīmolu – kā pretstats domēnam, kas ir bagāts ar atslēgvārdiem un var meklēt spam.

Tas ir pozitīvs un radošs zīmols, kas virza vairāk saišu, sociālo akciju un visu to jauko signālu, ko meklētājprogrammas vēlas. Tas ir kaut kas ar atslēgvārdiem bagāts domēna nosaukums, iespējams, nedos rezultātu. Tāpēc izdomā kaut ko radošu. Padariet to branda, padariet to neaizmirstamu.

Kas tik un tā ir svarīgāks? Jūsu zīmols vai SEO daļa?

2. Kas par atslēgvārdiem?

Cilvēki, kuri pērk domēnus ar visiem atslēgvārdiem – mēs esam tiem pielāgojušies, un, atklāti sakot, tas izskatās neprofesionāli un skicīgi. Jūs mani nemulsināt vietnē chicagopersonalinjurylawyer.com.

Tomēr nav noliedzams, ka ar atslēgvārdiem bagāti domēni joprojām spēlē SEO. Moza jaunākā aptauja par Google ranžēšanas faktori saka, ka “domēna līmeņa atslēgvārdu lietojums” ir uzskatāms par 6,98% no visiem ranžēšanas faktoriem Google tīklā …

Domēna līmeņa atslēgvārdu lietošana

Uzgaidi. Ar atslēgvārdiem bagāti domēni veido 6,98% no Google ranžēšanas faktoriem, un jūs man sakāt, lai es prom?

Jā. Svars, ko Google piešķir atslēgvārdiem domēnā (tagad – 6,98%), gadu gaitā ir samazinājies. Paredzams, ka tas samazināsies vēl vairāk. Bing to pat apzīmēja a mīts.

Dažreiz ir jēga, ja jūsu uzņēmuma nosaukumā dabiski ir atslēgvārdi. Vietne MiamiFishing.com ir gan firmas zīme, gan arī tās atslēgas vārdi. Bet chicagopersonalinjurylawyer.com? Eh… ne tik daudz. Starp domēnu, kas bagāts ar atslēgvārdiem, kurš joprojām izklausās labi, un domēnu, kas aizpildīts ar atslēgvārdiem, kas izklausās surogātpasts vai vispārējs, ir precīza robeža. Izsauciet tiesas spriedumu.

Šeit ir dažādi ar atslēgvārdiem bagāti domēnu veidi …

Tiešās spēles domēniEMD iekļaujiet visus frāzes vārdus, kuru vēlaties novērtēt. Ir visaugstākās SEO priekšrocības (vismaz šai 1 frāzei), bet upurē zīmolu.

Daļējas spēles domēni – ietver tikai dažus galvenās frāzes vārdus. Joprojām ir SEO priekšrocības, vienlaikus bieži atstājot vietu domēna vārdam (-iem).

Nav atbilstošu domēnu – neietver atslēgvārdus. Ir mazāk tiešu SEO labumu no domēna viedokļa, bet tas dod ilgtermiņa SEO ieguvumus (uzticība, vēlme saistīties ar jums utt.).

Padomi par ar atslēgvārdiem bagātu domēnu izvēli:

 • Parasti labāk lokalizētām vietnēm (piemēram, MiamiFishing.com)
 • Ja jūs domājat, ka tas izklausās pārāk surogāti vai vispārīgi, tas droši vien ir
 • Pašreizējais Google domēns atslēgvārdiem samazinās

Neatkarīgi no 6,98%, Google Matt Cutts joprojām iesaka zīmolot SEO.

3. Domēna paplašinājuma izvēle

.com – vispopulārākais paplašinājums un, iespējams, tas, kuru jums vajadzētu izvēlēties, ja tas ir pieejams, ja vien jūs neesat organizācija, kurā ir jēga izmantot .org.

.tīkls un .org – parasti iegādājas, ja tiek ņemta .com versija (mēģiniet iegūt .com).

Atkarībā no valsts – domēna paplašinājumi, piemēram, .us (Amerikas Savienotās Valstis) vai .au (Austrālija), tiek izmantoti, ja produktus / pakalpojumus piedāvājat tikai attiecīgajā valstī. Tas var uzlabot SEO šajā valstī, bet neļauj jums paplašināties visā pasaulē.

4. Domēna paplašināšanas variantu iegāde

 • .mobi
 • .info
 • .kopija,
 • .vārds

Domēnu reģistratori mudina jūs tos iegādāties kasēs, taču tie ir bezjēdzīgi. Vienīgais ieguvums ir jūsu zīmola aizsargāšana no konkurentiem, kuri nodrošina paplašinājumu un izveido tīmekļa vietni, lai jūs izmēģinātu un pārspētu. Tas nav ticams, jo Google veic pasākumus, lai neļautu skicētajām vietnēm iegūt augstu rangu (dublēt saturu, bez saitēm vai sabiedriskām aktivitātēm utt.).

5. Izvairieties no defisēm

Jebkura vietne ar defisi nav SEO draudzīgs domēna vārds. Defises ir saistītas ar surogātpastu vietnēm, un no tām vajadzētu izvairīties. Turklāt viņi atstāj vietu drukas ierakstiem gadījumos, kad cilvēki izveido saiti uz jūsu vietni vai dalās tajā sociālajos medijos. Vienkārši izvairieties no viņiem.

6. Nepērciet domēnus, lai tos novirzītu uz savu galveno vietni

Tas nedarbojas. Ja jūs pērkat jaunu domēnu, kurā ir 0 saites, un jūs to novirzījat uz savu galveno vietni, jūs savai galvenajai vietnei nenododat nevienu saišu sulu vai vērtību. Tātad nav jēgas.

Esiet piesardzīgs, iegādājoties esošos domēnus un vietnes, ja plānojat tos novirzīt uz savu galveno vietni. Saprotiet, ka saites uz šo vietni ir paredzētas šai vietnei, nevis jūsu vietnei, tāpēc, iespējams, nedarbosies šīs saites, kas darbosies tādā pašā veidā. Parasti es iesaku domēna vārdu iegādāties tikai tad, ja patiesībā jūs uz tā plānojat izveidot unikālu vietni.

7. Izvairieties no domēna zīmoliem

Dienā es domāju par “WordPress” izmantošanu savā domēna nosaukumā, līdz es uzzināju, ka WordPress to aizliedz. Saskaņā ar viņu noteikumiem “WordPress” ir aizliegts, kamēr “WP” ir brīvi lietojams. Ja rodas šaubas, veiciet nelielu pētījumu. Tas varētu ietaupīt daudz laika.

8. Domēna reģistrācijas garumam nav nozīmes

“Cik man zināms, neviena meklētājprogramma nekad nav apstiprinājusi, ka reģistrēšanas garumu izmanto kā faktoru vērtēšanai…” – Matts Cutts, Google mēstuļu vadītājs (ņemts no Moz).

Nu es ceru, ka tas palīdzēja! Ja jums ir kādi jautājumi par SEO draudzīgiem domēna vārdiem vai SEO kopumā, atstājiet man komentāru zemāk.

Priekā,

Toma paraksts

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector