Kaip gauti atvykstančias nuorodas: 7 strategijos, kurios iš tikrųjų veikia

03.06.2020
SEO 'Kaip gauti atvykstančias nuorodas: 7 strategijos, kurios iš tikrųjų veikia
0 12 мин.

Ar jūsų svetainėje trūksta nuorodų??


Jūs tikriausiai girdėjote, kaip svarbios Atgalinės nuorodos yra SEO (maždaug 40 proc „Google“ reitingavimo veiksniai). Bet gauti gaunamas nuorodas nėra lengva. Užuot išėjęs ir kūręs nuorodas išorinėse svetainėse, „Google“ vadovas Matas Cuttas sako mes turėtume uždirbkite nuorodas per kūrybinį turinį.

Kadangi dalis gero „turinio“ kūrimo išryškina jūsų puslapius / įrašus, manau, kad tikslinga naudoti ryškų spalvotų pieštukų rinkinį, kad šis puslapis būtų ryškesnis. Aš iš tikrųjų pasiskolinau šią idėją iš straipsnis Paieškos sistemos žurnale (tik jie apgavo ir panaudojo mielą šuniuką). Bet kokiu atveju jūsų turinys taps vizualus, naudingas ir lengvai naršomas KODĖL žmonės tai susies. Žmonės nieko nesieja – reikia elgtis kitaip.

Spalvoti piestukai

Turinys

 1. Sukurti mokomąjį turinį
 2. Sukurkite savo turinį
 3. Pridėti vaizdo įrašų
 4. Kurti infografiką
 5. Skelbti ilgą turinį
 6. Tobulinkite savo dizainą
 7. Darykite daugiau turinio rinkodaros

1. Sukurkite mokomąjį turinį

Tai yra tokio tipo turinys, kurį žmonės nori NUORODA, jie ne tik pasirinks patys. Aš specializuojuosi „WordPress“ SEO, todėl dauguma žmonių ieško pagalbos sukonfigūravus „Yoast SEO“ papildinį, arba kaip padaryti, kad WordPress svetainė būtų įkeliama greičiau. Tai yra kelios pagrindinės temos, kurias žmonės nori išmokti, ir aš SAVAITĖS praleidau rašydamas šias pamokas. Jie yra tie, kuriuos aš įdedu į priekį ir viduryje savo naršymo meniu, ir tuos, kuriuos dažniausiai susieju savo svetainėje. Jei turite didelės vertės raktinį žodį, tačiau apie jį kalbate tik vidutiniškai, turėtumėte pabandyti patobulinti tą turinį.

Kas atsitiks, kai užimsite medicinos darbuotojo postą ir investuosite keletą dienų, paversdami jį geriausiu pamoka internete? Mano programa „Yoast“ per 24 valandas nuo naujo paskelbimo nauju turiniu padidėjo nuo 5 apsilankymų per dieną iki 100 apsilankymų per dieną (visi iš SEO). Dabar jame yra daugiau nei 190 komentarų ir TON nuorodų iš žmonių, kurie ją rado „Google“. Aišku, metų metus jis reitinguoja raktinį žodį (Yoast SEO nustatymai) pirmame puslapyje, nes aš į turinį investavau valandas ir valandas. Kai Mattas Cuttsas sako „kurti gerą turinį“, tai yra būtent tai, ką jis reiškia.

„WordPress“ greičio optimizavimo vadovas

Tau reikia išsiaiškinkite pagrindines temas ir parašykite „galutinį vadovą“. Taip, parašyti tik vieną straipsnį gali prireikti visos savaitės, tačiau būtent to reikia, jei per vieną įrašą norite papildomų 100 apsilankymų per dieną. Geras turinys atsipirks, ypač kai „Google“ pradėjo bausti svetaines, kuriose yra žemos kokybės turinys. 90% mano nuorodų yra į mano SEO mokymo programas.

Sukūrę straipsnius, taikomus pagal didelės vertės raktinius žodžius (švietimo temas), galite:

 • Įkurti ilgalaikius, intensyvaus eismo postus
 • Gaukite nuorodas per generuojamą SEO srautą
 • Būti vertinamas kaip autoritetas savo pramonėje
 • Gaukite daugybę komentarų / pokalbių apie tuos pranešimus
 • Įgykite keletą ištikimiausių pasekėjų per švietimą

2. Sukurkite savo turinį

Vaizdinis turinys yra 40 kartų didesnis, jei jis bus bendrinamas (šaltinis) ir nors graži grafika yra akivaizdžiai svarbi, neribokite savo turinio vien tekstu ir grafika. Įterpkite „Twitter“ būseną, jei cituojate ką nors, naudokite 2 stulpelių išdėstymą, kad pateiktumėte privalumus ir trūkumus, įterptumėte vaizdo įrašą arba naudokite HTML turinio lentelę, kaip matote šio įrašo viršuje, kad padėtumėte žmonėms pereiti prie konkrečių temų..

Man asmeniškai patinka naudoti 2 stulpelių išdėstymą daugelyje savo tinklaraščio įrašų. Taip pat žinau, kad mano turinio turinys yra 680 pikselių (plotis), tai reiškia, jei naudoju 2 stulpelių išdėstymą su nuotraukomis, kiekviena nuotrauka būtų 330 (w), jei skaičiuotumėte 20 pikselių tarpą tarp kiekvieno stulpelio. Žinant savo matmenis padeda jums pakeisti vaizdų dydį, kad jie atrodytų geriau, ir leidžia juos greičiau įkelti. Tiesiog trumpas patarimas jums 🙂

Stačiakampis 680 pikselių pločio

Nors tai yra būdinga „WordPress“, mano pamoka, kaip išplėsti turinį „WordPress“, turi daug idėjų, kaip paįvairinti jūsų turinį. Tai apima tai, kaip pridėti HTML turinį, įterpti „YouTube“ vaizdo įrašą be „Youtube“ prekės ženklo, įterpti socialinės medijos būsenas, stiliaus šriftus ir kitas idėjas. Čia yra tik keli būdai, kaip savo turinį padaryti vaizdingesnį …

Turinio idėjos

 • Pridėkite HTML turinio lentelę, kad būtų lengviau naršyti
 • Kurkite infografijas naudodami canva.com arba samdyti laisvai samdomą darbuotoją
 • Įterptieji vaizdo įrašai, idealiu atveju – jūsų pačių, jei tai labai vertinga tema
 • Fotografuokite ekrano kopijas (darau daug to, nes rašau tinklaraštį apie „WordPress“)
 • Naudokite Išplėstinė „Twitter“ paieška norėdami rasti „Twitter“, kuriuos norite įterpti į savo įrašus
 • Stilių saitai (ir jų užrašų spalva) jūsų įrašuose, kad juos būtų lengva pamatyti
 • Naudokite lenteles, 2 stulpelių išdėstymus, mygtukus, sąrašus, paryškintus elementus ir kitas stiliaus parinktis
 • Pridėkite nuotrauką / biografiją savo tinklaraščio šoninėje juostoje, kad žmonės žinotų, kas rašo straipsnį

3. Pridėti vaizdo įrašus

Žmonės mėgsta vaizdo įrašus (ir saitus su jais taip pat), tačiau iš tikrųjų tai daro nedaug svetainių savininkų. Kurdami savo vaizdo įrašus, jei tikrai norite, jei turite laiko, bet net ir naudingo vaizdo įrašo radimas „Youtube“ prideda didelę vertę jūsų turiniui, pavyzdžiui, ką sako Matas Cuttsas apie nuorodas …

Klausykite, aš esu intravertas miestietis, kuriam buvo visiškai nepatogu kurti SEO vadovėlius (vis tiek susinervinu, kai girdžiu save kalbant). Bet atspėk ką? Aš peržiūriu daugiau nei 200 000 vaizdo įrašų iš visų „YouTube“ vaizdo įrašų ir per šiuos vaizdo įrašus gaunu nuorodų, klientų ir partnerių pardavimų. Kai rašau labai svarbų straipsnį savo svetainėje (pvz., Mano mokymo programa apie raktinių žodžių turinio optimizavimas) Aš sukursiu vaizdo įrašą ir įdėsiu jį į tą vadovėlį. Vaizdo įrašai ne tik traukia nuorodas, nes žmonės juos myli, bet ir įterpdami vaizdo įrašus į savo svetainę taip pat gerinate savo turinį (vidutinis laikas puslapyje), kurį „Google“ naudoja jūsų reitingavimui nustatyti.

Aukštesni reitingai, daugiau nuorodų, daugiau prenumeratorių ir daugiau pardavimų iš žmonių, kurie matė jūsų vaizdo įrašus. Tai panašu į naudą, kuris bus naudingas. Siurbkite jį, įsigykite fotoaparatą ir pradėkite kurti kelis vaizdo įrašus.

4. Dizaino infografika (per 10 minučių)

Ką dar žmonės mėgsta sieti? Infografija. Perskaityk tai HubSpot straipsnis kuriame sakoma Vaizdinis turinys yra 40 kartų labiau paplitęs. Juos galite sukurti patys naudodamiesi nemokama infografikos kūrimo priemone, pvz canva.com arba samdyti laisvai samdomą infografikos dizainerį už maždaug 100–400 USD, priklausomai nuo grafikos, to, kaip tikslūs yra jūsų nurodymai, ir laisvai samdomo darbuotojo įkainį.

Ši infografika man tiesiog užtruko 10 minučių, kad galėčiau sukurti …

seo-link-building-infographic

Aš vis dar bandau neatsilikti nuo savo vaizdo įrašų, bet jūs turėtumėte investuoti laiką į vaizdo įrašus arba į infografiką – geriausia, jei turite laiko / pinigų. Aš raginu jus sukurti porą vaizdo įrašų ar infografikų ir pamatyti, kas atsitiks. Lažinuosi, kad srautas į jūsų įrašą išaugs dvigubai, taip pat ir jūsų nuorodos.

5. Skelbkite ilgą turinį

Viena iš didžiausių klaidų, kurias matau, yra tai, kad žmonės meta trumpą turinį (dažniausiai dažniausiai tekstą) ir pasidomi, kodėl jis nėra vertinamas. Jei norite būti pirmame „Google“ puslapyje ir žmonės turi susieti su jumis, jūsų turinys turi būti geresnis (ir nuodugnesnis) nei visi kiti už jus. Ilgesnis turinys užima aukštesnę vietą paieškos sistemose ir žinutėse su 3000 žodžių yra idealu. Jei naudojate „WordPress“, „Yoast SEO“ papildinys skaičiuoja jums pateiktų žodžių skaičių turinio analizės skirtuke, kitaip galite įklijuoti visą straipsnį į „Google“ dokumentą ir atlikti žodžių skaičiavimą.

Grįždamas į senus įrašus, norėdamas pagerinti turinį, bandau pridėti bent 500 žodžių. Galite suplanuoti pagrindines temas (subpozicijas), iš pradžių su tomis paantraštėmis pridėti turinio lentelę, tada į straipsnį įtraukti papildomų skyrių. Pabandykite atlikti „Google“ raktinį žodį, sužinokite, apie ką rašo kiti žmonės, tada įtraukite temas, kurios, jūsų manymu, pagerintų jūsų straipsnį.

6. Tobulinkite savo dizainą

Žmonės nukreipia į gerai atrodančias svetaines. Tai NEGALI kainuoti daug pinigų. Už 40 USD / val. Galite pasamdyti kvalifikuotą užsienio užsakovą freelancer.com kurie gali padėti jums suprojektuoti ar pertvarkyti jūsų svetainę. Jau 5 metus bendradarbiauju su tuo pačiu „WordPress“ kūrėju („Pronaya“), kurio kaina yra tik 40 USD / val. Ir padėjau man sukurti daugiau nei 25 svetaines, kai vadovavau mažam „WordPress“ projektavimo verslui. Galite jį pasamdyti prisijungę prie laisvai samdomos sąskaitos ir ieškodami vartotojo BDkamol. Aš per 5 metus į jį investavau 20 000 USD, nes jis toks geras.

pronaya-freelanceris

Net jei tai reiškia, kad perkelsite į „WordPress“ temą iš „StudioPress“ (labai gražios mobiliosioms temoms pritaikytos temos), aš tai padariau ir tai man labai atsipirko. Mano sena svetainė nereagavo, todėl perėjau į „StudioPress“ ir, nors negaliu to tiesiogiai susieti su nuorodų augimu, ji atrodo WAY geriau, įkeliama mažiau nei per 1 sekundę ir yra SEO. Apskritai, kuo gražesnė jūsų svetainė (ir žmonėms lengviau daiktus susirasti), tuo daugiau žmonių jus sieja.

7. Darykite daugiau turinio rinkodaros

Sukūrę nuostabų turinį aplink didelės vertės raktinį žodį ir paskelbę jį, turite į jį pažiūrėti. Čia yra keli paprasti būdai, kaip tai padaryti …

 • Išsiųskite informacinį biuletenį
 • Paskelbkite jį savo socialiniuose tinkluose
 • Prisijunkite prie „Facebook“ grupių ir, jei reikia, bendrinkite ja
 • Siųskite el. Laišką savo pramonės srities tinklaraštininkams, kurie tai domintų
 • Paminėkite žmones tikrame straipsnyje (jie gali tikėtis nuorodos į jį)
 • Paskelbkite interviu ir citatas iš „Twitter“, kad būtų daugiau žmonių
 • Laikykite konkursus, prizus ir nuolaidas mainais už tai, kad dalijatės savo turiniu
 • Sukurkite „YouTube“ vaizdo įrašą apie šią temą ir aprašyme palikite nuorodą

Galite pasamdyti užsienio šalių nuorodų kūrimo specialistus tokiose svetainėse kaip freelancer.com ir upwork.com bet aš to nedaryčiau nuo tada tai gali jus nubausti „Google“. Aš pasineriau į keletą (labai aukštai įvertintų) internetinių laisvai samdomų vertėjų ir jie mane užėmė aukštesnę vietą už „WordPress“ SEO konsultacijos ir kitos paslaugos. Bet tikrai per porą mėnesių Pataikiau į „Google“ baudą ir mano srautas sumažėjo perpus. Man prireikė kelių mėnesių (ir daug sunkaus darbo), kad pasveikčiau nuo šios bausmės, todėl darykite sau palankumą ir venkite to daryti kartu.

Be to, Mattas Cuttsas sako, kad turėtume uždirbti saitus, o ne juos kurti.

matiniai karpiniai-saitas-pastatas

Keletas „nuorodų kūrimo“ metodų, kurie iš tikrųjų veikia:

Tai viskas, ką aš gavau! Jei turite klausimų, kaip gauti atvykstančias nuorodas į savo svetainę, komentaruose palikite man eilutę (malonu padėti). Tiesiog nepamirškite, kad žmonės natūraliai nori susieti gerą turinį, todėl tai yra svarbiausias dalykas, kurį galite padaryti, kad paspartintumėte savo saito plėtrą.

Džiaugsmas,
Tomas

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector