Kaip gauti natūralias, vidines nuorodas į jūsų „WordPress“ svetainę

Tyrinėkite raktinį žodį, parašykite turinį, optimizuokite jį, paskelbkite.


Tai atrodo geras SEO procesas puslapyje, tačiau jame trūksta vieno kritinio žingsnio … paskelbus turinį, jo nepadarėte optimizuodami, kol nesukursite kelių vidinių nuorodų į jį. Tai lengviausias būdas Gaukite nuorodas į savo svetainę ir jūs ketinate praleisti? Jau nebe…

Nuorodos į puslapį sudaro apie 20 proc. Jo reitingo ir koks yra geresnis būdas jį sukurti, nei naudoti jau parašytą turinį. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai rasti susijusį turinį savo tinklalapyje / tinklaraštyje ir pateikite nuorodą į tą naują puslapį. Tai gali pagerinti puslapio reitingą ir padėti jam greičiau indeksuoti paieškos sistemose. O geriausia dalis yra … tai užtrunka tik apie 3 minutes.

Taigi kitą kartą paskelbdami puslapį ar įrašą, nesustokite. Perskaitykite šį straipsnį, tada praleiskite papildomas 3 minutes vidinėms nuorodoms sukurti. Jūsų puslapiai gali pradėti reitinguoti 20 proc.

Puslapio lygio nuorodų ypatybės„Google“ reitingavimo veiksniai – Moz

Nuoroda iš susijusių puslapių / įrašų

Ieškokite „WordPress“ – ieškokite esamuose puslapiuose / žinutėse tinkamo turinio šia tema. Galbūt ne viską rasite („WordPress“ rodo tik turinį, kuriame yra tikslus raktinis žodis), tačiau tai yra gera pradžia. Eikite į tuos puslapius ir raskite skyrių, kuriame minite temą, tada sukurkite vidinę nuorodą į savo naują puslapį. Tikriausiai galite pagalvoti apie keletą puslapių ir įrašų, esančių ne jūsų galvos viršuje, jei turite pakankamai turinio … tiesiog neužpildykite puslapio nuorodomis, nes jis suteikia tik tam tikrą kiekį susieti sultis. Kaip temą aš naudoju Yoast:

„WordPress“ paieška

Ieškokite „Google“ – ieškokite „Google“ svetainėje: svetainė: jūsų svetainė.com „jūsų raktinis žodis“ ir pamatysite savo svetainės puslapius, susijusius su tuo raktiniu žodžiu. Tai yra vienas geriausių būdų rasti išsamesnį atitinkamo turinio sąrašą, iš kurio galite gauti vidines nuorodas.

„Google“ ieškokite vidinių nuorodų

Naudokite „Google Search Console“ – jei norite nuorodų iš savo aukščiausių autoritetų puslapių, eikite į „Google“ paieškos pultas ir eikite į Paieškos srautą -> Nuorodos į jūsų svetainę. Eikite į „labiausiai susietą su turiniu“ (pamatysite tai dešinėje) ir peržiūrėkite visus susijusius puslapius, iš kurių galite gauti nuorodą. Puslapiai, kuriuose yra daugiau nuorodų, paprastai turi daugiau nuorodų.

Dauguma „LinkedIn to Pages“ - „Google“ paieškos pultas

Geriausia vidinio susiejimo praktika

Dabar, kur galite rasti vidinių nuorodų, tai yra, kaip tai padaryti …

Įvairinkite savo inkaro tekstą – kelios vidinės nuorodos, nukreipiančios į tą patį puslapį, turėtų turėti skirtingą inkaro tekstą (nuorodos rodomas tekstas), todėl nenaudokite to paties inkaro teksto vėl ir vėl. Kiekvienas inkaro tekstas turėtų būti unikalus, apibūdinantis ir NETURINTAS raktinių žodžių. Nuorodos į tą patį puslapį su pasikartojančiomis raktinių žodžių turinčiomis inkaro teksto nuorodomis, kurios anksčiau buvo naudojamos, bet nuo to laiko „Google Penguin“ tai atrodo šlamštas ir gali rizikuoti bausti. Padarykite tai ilgą ir apibūdinantį.

Naudokite gilumines nuorodas – užuot susieję su jūsų namų ar kontaktų puslapiais, nuorodos į gilesnius (ne tokius akivaizdžius) puslapius padės skaitytojams rasti konkretesnę informaciją tam tikromis temomis, be to, tai yra puslapiai, kuriems labiausiai reikia nuorodų. Norite, kad sultys būtų išplatintos … galvok apie savo svetainę kaip apie ekosistemą, kurioje viskas turi būti susieta.

Žinokite geriausią struktūrą – „tobula“ vidinės jungties struktūra ar egzistuoja, bet išgerkite su grūdu druskos. Nerealu, kad kiekviena svetainė tai laikytųsi, tačiau žinant sąvoką, tai padeda.

Vidinė susiejanti struktūra

Venkite automatinių vidinių jungčių papildinių – kai naudojate tam tikrą raktinį žodį, šie papildiniai suaktyvins vidinę nuorodą, kuria bus sukurtas konkretus jūsų nustatytas puslapis. Panašu, kad geras spartusis klavišas, tačiau jie nėra tokie suasmeninti, tarsi įdėtumėte nuorodas rankiniu būdu. Be to, daugelis šių papildinių neleidžia keisti inkaro teksto (kaip jau minėjau anksčiau), todėl jie taip pat gali rizikuoti bausti. „Susijusio įrašo“ papildiniai taip pat nėra suasmeninti. Tiesiog venkite jų.

Išvada

Rašydamas šį straipsnį esu tarp didelio kliento vidinio susiejimo projekto, kuris mane paskatino parašyti. Neabejotinai verta skirti tam laiko, ypač jei jau turite šimtus straipsnių, prie kurių galite pridėti vidinių nuorodų. Jei turite tik 20 puslapių, gali reikėti sukurti daugiau turinio tai padaryti veiksmingai, tačiau pradėčiau dabar, kad galėtumėte įprasti vidinius saitus ir optimizuoti savo turinį.

Daugelis SEO užduočių užima daug laiko, tačiau vidinės nuorodos nėra palyginamos su tuo, kiek naudos iš jų suteikiate. Taigi, jei to dar nepadarėte, grįžkite ir pridėkite juos prie esamo turinio arba bent jau pradėkite kitą kartą rašydami kitą kūrinį. Rimtai, tai trunka tik 3 minutes. Kaip visada, palikite komentarą, jei turite kokių klausimų – aš čia, kad padėčiau!

Džiaugsmas,

Tomo parašas

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map