Kaip pasirinkti SEO draugišką domeno vardą

Kaip pasirinkti SEO draugišką domeno vardą


Domeno vardo pasirinkimas yra tas, kurį pirmiausia paveikiate SEO.

Čia sklando daugybė gandų ir pasenusių strategijų. Taigi aptarsiu dažniausiai užduodamus klausimus apie domenų vardus ir SEO. Tikimės, kad tai padės priimti sprendimą. Tiesiog nepamirškite, kad pasirinkdami SEO tinkantį domeno vardą, tai tik 1 dalis SEO lygties – dažnai sakoma, kad yra daugiau nei 200 reitingo faktorių „Google“ algoritmas.

Štai ką reikia žinoti apie domenų vardus ir SEO …

 1. „Brandable“ domenų vardai yra skirti SEO
 2. Ką apie raktinius žodžius?
 3. Domeno plėtinio pasirinkimas
 4. Pirkimo srities išplėtimo variantai
 5. Venkite brūkšnelių
 6. Venkite pirkti domenus nukreipimo tikslais
 7. Venkite prekių ženklų domenų
 8. Domeno registracijos ilgis nesvarbus

1. Didelio galingumo domenų vardai yra pritaikyti SEO

Pasirinkimas firminį domeno vardą padeda SEO. Daugiau žmonių tai atsimins, jie dar kartą apžiūrės jus ir yra didesnė tikimybė pasitikėjimas domenas, turintis teigiamą prekės ženklą – prieštaraukite tokiam, kuriame yra daug raktinių žodžių ir kuriame gali būti šlamšto.

Tai teigiamas ir kūrybingas prekės ženklas, kuris skatina daugiau nuorodų, socialinių akcijų ir visų tų gražių signalų, kurių nori paieškos varikliai. Domeno vardas, turintis daug raktinių žodžių, greičiausiai neduos naudos. Taigi sugalvok ką nors kūrybingo. Padaryti jį firminiu, padaryti įsimintinas.

Kas vis tiek yra svarbiau? Jūsų prekės ženklas arba dalis jūsų SEO?

2. Ką apie raktinius žodžius?

Žmonės, kurie perka domenus, kuriuose yra visi raktiniai žodžiai – mes jiems pritaikėme ir, atvirai kalbant, atrodo neprofesionalu ir eskizu. Jūs neklaidinate manęs chicagopersonalinjurylawyer.com.

Tačiau neginčijama, kad domenai, kuriuose gausu raktinių žodžių, vis dar vaidina svarbų vaidmenį SEO. Naujausia „Moz“ apklausa apie „Google“ reitingavimo veiksniai sako, kad „domeno lygio raktinių žodžių naudojimas“ yra reikšmingas 6,98 proc. visų reitingo veiksnių „Google“ …

Domeno lygio raktinių žodžių naudojimas

Palauk. Domenai, kuriuose gausu raktinių žodžių, sudaro 6,98% „Google“ reitingavimo faktorių, o jūs sakote man, kad nenutikčiau?

Taip. „Google“ svoris raktiniams žodžiams domene (dabar – 6,98%) metams bėgant mažėjo. Tikimasi, kad jis dar labiau sumažės. „Bing“ tai net paženklino a mitas.

Kartais prasminga, jei jūsų įmonės pavadinime natūraliai yra raktinių žodžių. „MiamiFishing.com“ yra firminiai ir turi raktinius žodžius. Bet chicagopersonalinjurylawyer.com? Eh … ne tiek daug. Yra subtili linija tarp raktinių žodžių, turinčių turtingą raktinių žodžių, kurie vis dar skamba gerai, ir domenų, kuriuose yra raktinių žodžių, kurie skamba šlamšto pavidalu arba yra bendri. Paskambinkite teismo sprendimui.

Čia pateikiami skirtingi raktinių žodžių turinčių domenų tipai …

Tikslių rungtynių domenaiEMD įtraukite visus norimos frazės žodžius. Turi didžiausią SEO naudą (bent jau ta 1 frazė), tačiau paaukoja prekės ženklą.

Dalinės rungtynių domenai – apima tik kelis pagrindinės frazės žodžius. Vis dar turi SEO pranašumų, tačiau dažnai paliekama vietos firminiams žodžiams domene.

Nėra rungtynių domenų – neapima raktinių žodžių. Turi mažiau tiesioginės SEO naudos iš domeno perspektyvos, tačiau teikia ilgalaikę SEO naudą (pasitikėjimas, noras susieti su jumis ir pan.).

Patarimai, kaip pasirinkti domenus, kuriuose gausu raktinių žodžių:

 • Paprastai geriau lokalizuotoms svetainėms (pvz., MiamiFishing.com)
 • Jei manote, kad tai skamba per šlamščiai ar bendrai, greičiausiai taip yra
 • Dabartinis „Google“ svoris raktiniams žodžiams domene mažėja

Nepaisant 6,98 proc., „Google“ Matt Cutts vis tiek rekomenduoja prekės ženklą naudoti per SEO …

3. Domeno plėtinio pasirinkimas

.com – populiariausias plėtinys ir tikriausiai tą, kurį turėtumėte pasirinkti, jei jis prieinamas, nebent esate organizacija, kurioje prasminga naudoti .org.

.tinkle ir .org – paprastai perkamas, jei pasirenkama .com versija (pabandykite gauti .com).

Konkrečios šalies – domenų plėtiniai, tokie kaip .us (JAV) arba .au (Australija), naudojami, kai siūlote produktus / paslaugas tik toje konkrečioje šalyje. Tai gali pagerinti šios šalies SEO, tačiau neleidžia plėstis pasauliniu mastu.

4. Pirkimo srities išplėtimo variantai

 • .mobi
 • .informacija
 • .kopija,
 • .vardas

Domenų registratoriai paragins jus nusipirkti juos išsiregistravus, tačiau jie nenaudingi. Vienintelis pranašumas yra apsaugoti jūsų prekės ženklą nuo konkurentų, kurie užsitikrintų plėtinį ir sukurtų svetainę, kad jus išbandytų. Tai nėra tikėtina, nes „Google“ imasi priemonių užkirsti kelią eskizuotoms svetainėms užimti aukštą reitingą (dubliuoti turinį, nėra nuorodų ar socialinės veiklos ir t. T.).

5. Venkite brūkšnelių

Bet kuri svetainė su brūkšneliu nėra SEO domeno vardas. Brūkšneliai yra siejami su šlamšto svetainėmis ir jų reikėtų vengti. Be to, jie palieka galimybę rašyti, kai žmonės susieja su jūsų svetaine ar dalijasi ja socialinėje žiniasklaidoje. Tiesiog venkite jų.

6. Nepirkite domenų, kad nukreiptumėte juos į savo pagrindinę svetainę

Tai neveikia Jei perkate naują domeną, kuriame yra 0 nuorodų, ir peradresuojate jį į savo pagrindinę svetainę, jūs nepateiksite jokių nuorodų ar vertės į savo pagrindinę svetainę. Taigi nėra prasmės.

Jei planuojate nukreipti juos į savo pagrindinę svetainę, atsargiai įsigykite esamus domenus ir svetaines. Supraskite, kad nuorodos į tą svetainę yra skirtos ne jūsų, o jūsų svetainei, todėl tikėtis, kad šios nuorodos veiks tokiu pačiu būdu, gali neveikti. Paprastai patariu pirkti domeno vardą tik tuo atveju, jei iš tikrųjų ketinate jame sukurti unikalią svetainę.

7. Venkite prekių ženklų domenų

Tą dieną galvojau apie „WordPress“ naudojimą savo domeno pavadinime, kol sužinojau, kad „WordPress“ tai draudžia. Remiantis jų nuostatomis, „WordPress“ yra draudžiamas, o „WP“ – laisvas. Jei kyla abejonių, atlikite nedidelį tyrimą. Tai galėtų sutaupyti daug laiko.

8. Domeno registracijos ilgis nesvarbus

„Kiek man yra žinoma, nė vienas paieškos variklis niekada nepatvirtino, kad jie taškų skaičiavimo veiksniu naudojasi registracijos trukme…“ – Mattas Cuttsas, „Google“ šlamšto vadovas (paimta iš Moz).

Na, tikiuosi, tai padėjo! Jei turite kokių nors klausimų apie SEO tinkančius domenų pavadinimus ar SEO apskritai, palikite man komentarą žemiau.

Džiaugsmas,

Tomo parašas

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map