Kaip sukurti SEO raktinių žodžių sąrašą („Apple“ pavyzdys)

03.06.2020
SEO 'Kaip sukurti SEO raktinių žodžių sąrašą („Apple“ pavyzdys)
0 8 мин.

Raktažodžių sąrašas yra SEO projektas, panašus į jūsų svetainės schemą.


Jame aprašomas jūsų svetainėje esantis pagal raktinius žodžius turinys, URL struktūra ir jis netgi naudojamas kuriant nuorodas. Ir jei jis nebus padarytas teisingai (nepasirinkote tinkamų raktinių žodžių), jūs praleisite daugybę laiko bandydami „atnaujinti“ turinį arba tiesiog negausite rezultatų. Aš jums parodysiu, kaip sudaryti organizuotą, gerai ištirtą raktinių žodžių sąrašą, kad galėtumėte kurti savo turinį ir URL aplink tas frazes – ir turėtumėte daugiau galimybių reitinguoti 1 puslapyje..

Dabar sukurkime raktinių žodžių sąrašą …

Pradėkite nuo tikslinės vietos

vietiniai-nacionaliniai-raktiniai žodžiai

Mažas miestelis – mažuose miesteliuose gyvena mažiau žmonių, todėl bus mažesnė paieškos apimtis. Tai reiškia, kad jūsų raktiniai žodžiai bus platūs ir greičiausiai sąraše turėsite tik 1 pagrindinį raktinį žodį, kuris turėtų būti nukreiptas į pagrindinį puslapį. Didesnės rinkos = konkretesni raktiniai žodžiai.

Didelis miestas – ne tik įtraukite į savo sąrašą plačias frazes, bet ir turėtumėte įtraukti konkretesnes frazes – kadangi mieste yra daugiau žmonių, taigi paieškos apimtis yra didesnė.

Nacionalinis – kadangi turėsite didesnį raktinių žodžių sąrašą, todėl turite ištirti kiekvieno raktinio žodžio konkurenciją, kad žinotumėte, kuriuos iš tikrųjų galite įvertinti.

1. Mažas miestelis (pasirinkite plačius raktinius žodžius)

Vietiniai SEO raktiniai žodžiai

Eiti į google.com ir naudoti „Google“ automatinis užbaigimas išmokti kokių raktinių žodžių žmonės ieško. Įveskite savo miesto pavadinimas po kurių rašomi raktiniai žodžiai ką jūs siūlote. Išbandykite kelis variantus (pvz., „Lake blef MacBook“…), kad sužinotumėte, ar yra kitų variantų. Tačiau gali būti, kad turėsite tik 1 pagrindinį raktinį žodį, kuris bus nukreiptas į pagrindinį puslapį.

Jeigu nori nukreipti į kelis miestus, atlikite tą patį „Google“ automatinio užpildymo kiekviename mieste veiksmą, kad pamatytumėte populiariausias frazes. Jūsų raktinių žodžių sąrašas turėtų atrodyti taip:

 • ežero blefų obuolių taisymas (nukreiptas į pagrindinį puslapį)
 • ežero miško obelų taisymas (naujas pagal vietą nukreiptas puslapis)
 • Aukštaitijos parko obuolių taisymas (naujas pagal vietą nukreiptas puslapis)

2. Didelis miestas (pasirinkite konkrečius raktinius žodžius)

Naudokite tas pačias aukščiau aprašytas strategijas tik kartu su plačiomis frazėmis, taip pat ieškokite konkretesnių frazių, kurios labiau tinka jūsų produktams / paslaugoms …

Raktažodžiai dideliems miestams

Arba naudokite metodą „užpildykite tuščią“, kuris suteikia dar daugiau raktinių žodžių idėjų …

„Google“ automatinis užpildymas užpildykite lauką

Žaisk su „Google Autocomplete“, kad rastum įvairių produktų / paslaugų raktinius žodžius …

Ilgos uodegos raktiniai žodžiai

Užsirašykite visus siūlomus produktus / paslaugas ir išmokite kiekvieno raktinius žodžius…

Raktinių žodžių sąrašas

Tą patį veiksmą atlikite su kitais „Apple“ produktais. Kiekviename mažame sąraše turėtų būti jūsų skirtingos remonto paslaugos, kaip ir „Macbook Pro“, „Macbook Air“, „Ipad 2“ ir kt..

3. Nacionalinis (Pasirinkite konkrečius raktinius žodžius + konkurencingi tyrimai)

Kadangi yra didesnis raktinių žodžių pasirinkimas, turime mokytis susiaurinti geriausius kiek konkurencingas kiekvienas raktinis žodis yra palyginti su jo paieškos apimtimi. Tai paliks tik raktinius žodžius, kurie turi geriausias reitingo galimybes. Priešingu atveju jūs praleisite laiką kurdami turinį, kuris nukreiptas į raktinius žodžius, kurių niekada net neįvertinkite.

1 žingsnis: Užsirašykite VISUS savo produktus / paslaugas

2 žingsnis: Raskite labai konkrečius (ilgo tipo) raktinius žodžius kiekvienam produktui / paslaugai…

Nacionaliniai raktiniai žodžiai

Raktinis žodis, toks kaip „MacBook Pro nešiojamųjų kompiuterių taisymas“, bus labai konkurencingas, nes tai plati (nacionalinė) frazė – ir sveikas protas mums sako, kad bus daugybė svetainių, kurios bando tai įvertinti. Bet toks raktinis žodis kaip „MacBook Pro vandens žalos taisymas“ bus mažiau konkurencingas, nes jis yra konkretesnis. Tai yra raktinių žodžių, į kuriuos norite nukreipti, rūšis.

Nors plačių raktinių žodžių paieškos apimtis yra didesnė, konkretūs raktiniai žodžiai, tokie kaip „MacBook Pro vandens žalos taisymas“, paprastai suteikia geresnę galimybę. Geriau, kai raktinis žodis yra 100 paieškų, 1 puslapyje, nei 13 puslapyje, jei raktinis žodis yra 10000 paieškų.

3 žingsnis: Priskirkite raktinius žodžius kiekvienam produktui / paslaugai

4 žingsnis: Filtruokite raktinius žodžius, kurie yra pernelyg konkurencingi. Norėdami tai padaryti, ieškokite kiekvieno raktinio žodžio „Google“ ir peržiūrėkite rezultatus. Šie rodikliai parodys, ar jis per daug konkurencingas …

Raktinių žodžių konkurencija

Taigi, užuot pasirinkę „kaip išsivaduoti iš skolų“, pasirinktume konkretesnę frazę ….

Ilgos uodegos raktiniai žodžiai

Kadangi raktinis žodis yra per daug konkurencingas, dar nereiškia, kad neturėtumėte jo įtraukti į savo raktinių žodžių sąrašą. Jei pagerės bendras puslapis, kuriame išdėstytos visos jūsų „obuolių taisymo paslaugos“ vartotojo patirtis, nesijaudink dėl varžybų. Sukurkite puslapį savo lankytojams.

Žr. Konkurentų raktinius žodžius naudojant „HubShout WebGrader“

Galite paleisti kelias svetaines per „HubShout WebGrader“ peržiūrėti jų raktinius žodžius …

Konkurentų raktinių žodžių sąrašas

Sukurkite savo raktinių žodžių sąrašą

Dabar, kai žinote, kaip sudaryti raktinių žodžių sąrašą, eik ir daryk! Štai keli patarimai:

Panašūs raktiniai žodžiai – jei du raktiniai žodžiai reiškia tą patį dalyką (sinonimai, daugiskaita, frazės su skirtinga žodžių tvarka), pasirinkite tik 1 tinkamiausią raktinį žodį, kuris geriausiai atitinka produktą / paslaugą. Taip yra todėl, kad turėtumėte taikyti tik 1 pagrindinį raktinį žodį viename puslapyje. Be to, „Google“ algoritmas gerai atlieka analizę vartotojo ketinimas ir „automatiškai“ įvertina svetaines pagal susijusias frazes, taigi, jei tik nežinote kaip nukreipti į antrinius raktinius žodžius kuris net neveikia taip gerai, tiesiog pasirinkite 1 prasmingiausią raktinį žodį.

Pradinis puslapis raktinis žodis – paprastai turėtų būti nukreiptas į 1 pagrindinį raktinį žodį, kurį norite įvertinti.

Dienoraščio įrašo raktiniai žodžiai – naudokite „Google“ automatinį užbaigimą, kad rastumėte 1 raktinį žodį kiekvienam jūsų parašytam straipsniui. Tai neturėtų būti reklamuojami (pvz., Straipsnis „kaip“) ir taip pat ilgas. Puikus pavyzdys būtų „kaip pataisyti„ MacBook Pro “su baltu ekranu“.

Tvarkykite URL struktūrą (premijos žingsnis)

Pasirinkti raktiniai žodžiai gali paveikti URL struktūrą ir jūsų svetainėje esantį turinį. Štai kodėl verta kurti raktinių žodžių sąrašą prieš kuriant savo svetainę …

Štai kokia gali atrodyti jūsų URL struktūra:

 • svetainė.com/ (pagrindinis puslapis)
 • svetainė.com/macbook-pro/ (apibūdina jūsų „MacBook Pro“ paslaugas)
 • internetinis puslapis.com/mašinraštis-produktas/veiksmų remontas (konkreti paslauga)

Ir čia yra konkrečios vietos raktinių žodžių URL struktūra:

 • svetainė.com/locations/chicago/macbook-pro-laptop-repair
 • svetainė.com/locations/springfield/macbook-pro-laptop-repair
 • svetainė.com/locations/miami/macbook-pro-laptop-repair

Klausimai? Komentarai? Drop Me A Line!

Sukūrę raktinių žodžių sąrašą galite pradėkite tvarkyti savo nuolatines nuorodas, įtraukite turinį į savo svetainę, tada optimizuokite turinį naudodami raktinį žodį puslapio pavadinime, SEO pavadinimą, meta aprašą, turinio turinį ir kt. Jūs ką tik atlikote sunkiausią puslapio SEO dalį.!

Jei turite klausimų, kaip sudaryti raktinių žodžių sąrašą, komentaruose palikite eilutę. Malonu padėti iškilus bet kuriems klausimams. Tikiuosi, kad jums patiko straipsnis!

Džiaugsmas,

Tomo parašas

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector