Kõik ühes skeemis rikkalike fragmentide plugina ülevaade / õpetus: minimaalne pistikprogramm, mis teeb küll tööd, kuid millel on igav kujundus

Kõik ühes skeemis rikkalikud katkendid on WordPressi plugin, mida kasutatakse lehtede / postituste märkimiseks rikkalikud katkendid.


Sellel on hea ülevaated ja teeb selle töö paljudele inimestele. Kuid teised inimesed (nagu mina) on valivad, kuidas juurdehindlus mõjutab lehe kujundust. Kuna iga rikkaliku lõigu pistikprogramm lisab teie lehele sisu, mida on vaja Google’il rikkalike lõikude kuvamiseks, peamine erinevus rikkalike katkendite pistikprogrammide vahel on see, kuidas teavet lehel esitatakse.

See postitus, mida loete, on märgitud WP rikkalikud katkendid ja tundub minu arvates vinge. See võib sisaldada videot, fotot, linke ja palju muid võimalusi. Arvestades, et kõik ühes skeemis on rikkalikud katkendid valikute ja disaini kohandamise osas piiratud.

Teie leht hakkab välja nägema pärast seda, kui olete märgistanud rikkalike katkenditega kõik ühes skeemis:

Kõik ühes skeemis rikkalike katkendite pistikprogrammi märgistused

Plussid

 • Tasuta
 • Lihtne seadistada
 • Toetab kõige rikkamaid jaotustüüpe

Miinused

Toetatud andmetüübid

Kas peaksite kaaluma muid rikkaliku sisulõikega pistikprogramme?
Kui olete rahul rikkalike jaotuste “Kõik ühes skeemis” põhikujundusega, on see parim tasuta rikaste lõikude plugin ja ma näitan teile, kuidas seda üles seada. Kuid kui otsite midagi robustsemat ja teil on premium-pistikprogrammi jaoks 69 USD +, siis vaadake WP rikkalikud katkendid ja vaata seda õpetust. WP Rich Snippetsil on rohkem võimalusi ja see toetab kohaliku ettevõtte märgistamist, mis aitab Google’il teie ettevõtteteavet Google Mapsis õigesti näidata.

Alustame nüüd …

1. Installige kõik ühes skeemis rikkalikud katkendid

Kõik ühes skeemis rikaste lõikude installimine

2. Konfigureerige sätted

Pärast installimist näete oma WordPressi juhtpaneeli vasakpoolses menüüs valikuid „Rikkalikud katkendid”. Tutvuge sätetega, eriti vahekaartidega konfiguratsioon ja kohandamine. Muud vahekaardid on abiks, kuid loetlesin selle artikli allosas kindlama ressursside komplekti.

Süsteemiga kõik ühes skeemis rikaste fragmentide konfiguratsioonisätted

Põhilised stiilivalikud …

Süsteemi

3. Lisage märgistus lehekülgedele

Redigeerige lehte / postitust, millele soovite lisada rikkalikud katkendid, ja kerige seejärel allapoole, kuni kuvatakse teade „rikkaliku katkendi konfigureerimine”. Valige tüüpi rikkalik katkend siis nõuab pistikprogramm konkreetseid andmeid. Täitke võimalikult palju välju, kuna see aitab Google’il teie andmeid mõista ja neid otsingutulemustes näidata. Rikaste lõikude tööks on sageli vaja teatud välju, kuid võite kasutada Google’i struktureeritud andmete testimist (4. samm), et näha, kas teil puuduvad väljad või on vigu.

Rikkalikud katkendite tüübid

Seadistage Rich Snippet

4. Testige oma rikkalikke lõike

Kui olete kõik väljad täitnud, kasutage Google’i struktureeritud andmete testimise tööriist et näha, kas teie rikkalikud katkendid töötavad õigesti (need ei ilmu kohe otsingutulemustes, seega kasutage seda tööriista). Kui näete punaseid vigu, klõpsake üksuste laiendamiseks ja vaatamiseks kasti. Nende parandamine võib olla sama lihtne kui välja täitmine, mille unustasite lehe märkimisel unustada.

Google'i struktureeritud andmete testimise tööriist

Lõpptulemus

See näeb välja ülevaatlik rikas koodilõik, kui Google värskendab nende otsingutulemusi, mis võtab umbes 2–4 päeva. Teiste rikkalike jaotustüüpide puhul näete erinevat teavet; üritustel on tundide ja asukohateave, toodetel on teave hinnakujunduse kohta jne. Kui olete selle üles riputanud, minge edasi ja hakake märkima teisi lehti / postitusi, mis sisaldavad arvustusi, sündmusi, tooteid, videoid ja muid kasutatavaid toetatud andmetüüpe rikastes katkendites.

Rikkalikud katkendid Google'i otsingutulemustes

Lahendused levinumatele probleemidele

 1. Lisage andmeid, mille Google teile nende struktureeritud andmete testimise tööriistas soovitab
 2. Rikkaliku katkendi andmed peaksid olema täpsed ja vastama lehe sisule
 3. Lisage märgistus rohkematele lehtedele, selle asemel, et ainult 1 märgistusega leht oleks
 4. Uuendage WordPressi tuuma, teemat, pistikprogramme jne
 5. Vaadake üle kõik skeemis rikkalikud katkendid ” tugifoorum
 6. Külastage seda Google’i foorum tavaliste probleemide ja KKK vaatamiseks
 7. Külastage struktureeritud andmete sektsioon oma Google’i otsingukonsooli
 8. Täitma Google’i struktureeritud andmepoliitika ja veebimeistri juhised

Kui teil on endiselt probleeme, jätke mulle kommentaar või vaadake rikaste jaotiste “Kõik ühes skeemis” tugifoorum. Muidu loodan, et see arvustus oli teie jaoks kasulik ja veab teie WordPressi saidile rohkem liiklust, kasutades seda tasuta vinge rikkaliku jaotuse pistikprogrammi!

Täname, et lugesite!

Tomi allkiri

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map