Kuidas lisada KKK rikaste koodilõikude lisamine WordPressi koos struktureeritud sisu pistikprogrammiga (mis peaks suurendama nii kuvamiste arvu kui ka klikke)

03.06.2020
SEO 'Kuidas lisada KKK rikaste koodilõikude lisamine WordPressi koos struktureeritud sisu pistikprogrammiga (mis peaks suurendama nii kuvamiste arvu kui ka klikke)
0 6 мин.

Google teatas nüüd toetavad nad KKK struktureeritud andmeid.


See tähendab, et saate oma lõikudesse lisada KKK sektsioone, muutes teid popiks!

Me kasutame sama pistikprogrammi, mida Neil Patel kasutab mis on Struktureeritud sisu pistikprogramm. Minu teada on see ainus õpetus, mis ei kasuta janky KKK-koodigeneraatorit, juhendades teid samal ajal protsessist läbi. Parim osa – ühe lehe jaoks kulub vaid umbes 5 minutit.

Google’il on juhised KKK-rikaste lõikude lisamiseks, näiteks veendumaks, et kogu KKK sisu on teie kasutajatele nähtav, vältides reklaamimist ja mitte lubades kasutajatel esitada alternatiivseid vastuseid.

Ma loeksin neist kindlasti läbi.

Mis on KKK rikkad katkendid?
KKK-rikaste fragmentide jaoks on vaja teie lehel / postituses KKK-jaotist, mis sisaldab küsimuste ja vastuste loendit. Õige märgistamise korral võivad need ilmuda rikkaliku tulemusena otsingutulemustes ja Google Assistantis. See omakorda võib teid eristuda, suurendades samal ajal klikkimise määra.

KKK Google'i lõigud

Neid saate hankida järgmiselt.

1. Installige struktureeritud sisu pistikprogramm

Ma tean, et sellel pistikprogrammil on ainult mõned arvustused, kuid kuule mind.

Sisse Neil Pateli meistrikõne YouTube’i video, ta näitab teile, kuidas lisada KKK-rikkaid katkendeid.

Probleem on selles, et ta ei ütle teile, millist pistikprogrammi ta kasutab. Õnneks on mu semu Cole pärit Paljastama täitis mind. See on see Struktureeritud sisu pistikprogramm millel on väga vähe ülevaateid, kuid mis töötab nagu unenägu. Ma kasutan seda oma WordPressi veebisaidil ja see ei saaks sõna otseses mõttes lihtsamaks minna. Kontrolli korduma kippuvate küsimuste sektsioon selle pistikprogrammi näite saamiseks sellest artiklist.

Struktureeritud sisu JSON-LD wpsc - WordPressi pistikprogramm

2. Lisage lehtedele KKK-d

Samm 1: Installige Struktureeritud sisu pistikprogramm.

2. samm: Lehe või postituse muutmine.

3. samm. Klõpsake WYSIWYG-redaktoris rippmenüüd KKK.

Mitmekordne KKK

4. samm: Lisage oma küsimused ja vastused (soovitan 3–8).

Struktureeritud sisu pistikprogramm

5. samm: Klõpsake nuppu OK ja pistikprogramm teeb ülejäänu.

Kuidas kood teie lehel välja näeb:

[sc_fs_multi_faq pealkiri-0 = ”h3 ″ küsimus-0 =” Teie küsimus 1 ″ vastus-0 = ”Teie vastus 1 ″ pilt-0 =” ”pealkiri-1 =” h3 ″ küsimus-1 = ”Teie küsimus 2 ″ vastus -1 = ”Teie vastus 2 ″ pilt-1 =” ”pealkiri-2 =” h2 ″ küsimus-2 = ”Teie küsimus 3 ″ vastus-2 =” Teie vastus 3 ″ image-2 = ”“ count = ”3” html = ”false” css_class = ”oma klass”]

3. Järgige Google’i KKK juhiseid

Google’il on KKK juhised mida peaksite kindlasti lugema:

KKK rikaste lõikude sisu juhised

Kokkuvõte:

 • Ärge rämpsposti ega lisage reklaame
 • Kogu KKK sisu peaks olema teie kasutajatele nähtav
 • KKK-d peaks kirjutama sait ise, mitte kasutajad
 • Kui kasutajad saavad arvustusi esitada, kasutage Q&Märgistus selle asemel
 • Küsimused peaksid sisaldama kogu küsimuse teksti ja vastused peaksid sisaldama kogu vastuse teksti (vihje: proovige vastusesse lisada ka küsimuste tükid)

4. Tühjendage vahemälu

Kui olete oma KKK-jaotise lisanud, värskendage postitust ja tühjendage lehe vahemälu.

Tühjenda vahemälu

5. Testleht Google’i rikkalike tulemuste testis

Laske leht läbi Google’i rikkalike tulemuste test et kontrollida märgistuse õigsust:

Google'i rikkalike tulemuste test

6. Taotlege indekseerimist Google’i URL-i inspektsiooni kaudu

Minge otsingukonsoolis sakile URL-i kontrollimise tööriist ja klõpsake nuppu taotlege indekseerimist. Google indekseerib lehe ja värskendab nende otsingutulemusi peaaegu kohe (tavaliselt võtab see paar minutit).

KKK - taotlus indekseerimiseks

Google'i URL-i kontrollimise kinnitus

7. Kontrollige tulemusi 2-3 minutiga

Teie KKK-rikkad katkendid kuvatakse Google’is peaaegu kohe:

KKK rikkalikud katkendid

8. Leidke KKK-vead otsingukonsoolil

Google lisas uue KKK jaotis Google’i otsingukonsooli:

Google'i otsingukonsooli KKK vahekaart

See näitab, kui paljudel lehtedel on kehtiv KKK märgistus ja millistel lehtedel on vigu:

Google'i otsingukonsooli KKK struktureeritud andmed

9. Koguge KKK-sid üldsusele vastamise kaudu

Vajad oma KKK-de jaoks ideid?

Vastus avalikkusele näitab levinud küsimusi, mida inimesed otsivad konkreetse teema kohta (tõmmatud Google Autocomplete’ist). See pole mitte ainult minu lemmik tööriist KKK-ideede otsimiseks, vaid märksõna uurimine ja esile toodud katkend võimalusi ka. Mida rohelisem on ring, seda rohkem otsinguid selles küsimuses on. Küsimuse populaarsuse põhjal saate luua KKK-sid.

KKK märksõnad

10. Muud skeemi pistikprogrammid

Millise skeemi pistikprogrammi peaksin valima??
See sõltub sellest, milliseid skeematüüpe soovite. Ülevaatetähtede jaoks kasutan MyThemeShop WP Review Pro. KKK-de jaoks kasutan struktureeritud sisu alates Yoasti KKK-st ja Q-st&Blokk töötab ainult Gutenbergiga. Retseptide jaoks kasutaksin tõenäoliselt WP Recipe Makerit. Ja kiirendatud mobiililehtede AMP puhul ei kasutaks ma üldse midagi, kuna AMP võib teie konversioone kahjustada.

Skeemi pistikprogrammid

Välditavad skeemipluginad

11. Korduma kippuvad küsimused

Struktureeritud sisu pistikprogramm lehel näeb välja järgmine (saate ka CSS-i kohandada):

&# x2705; milline pistikprogramm on KKK lisamiseks parim?

Struktureeritud sisu pistikprogramm on lihtsaim viis KKK-rikaste koodilõikude lisamiseks lehtedele / postitustele (see on sama pistikprogramm, mida kasutas Neil Patel).

&# x2705; Kuidas neid rohelisi emotikone KKK-desse lisada??

KKK-desse saate lisada mis tahes emotikone. Kopeerige lihtsalt emotikon, mida soovite kasutada, ja lisage see enne küsimust. Kasutan rohelise taustaga linnukesi, kuid võite valida tuhandete hulgast!

&# x2705; Kas KKK-sid kuvatakse Google’is automaatselt?

Nad peaksid. Google ultimatley otsustab, kas nad kuvavad otsingutulemustes KKK-sid, isegi kui märgite need õigesti. Õige pistikprogrammi abil peaksite siiski saama lisada KKK-ga rikaste katkendite peaaegu 100% ajast, eriti kui see on teema, mis nõuab KKK-sid.

&# x2705; Kas tõesti saab KKK-sid Google’is kuvada 5 minutiga?

Jah, sa saad. Pärast lehe märgistamist tühjendage vahemälu ja edastage URL Google’i URL-i kontrollimise tööriistale. Mõne minuti pärast peaksite seda Google’i otsingutulemustes nägema.

&# x2705; Kas kasutajad saavad küsimustele vastuseid esitada?

Ei, KKK-rikaste koodilõikude peaks kirjutama sait ise, ilma et kasutajad saaks alternatiivseid vastuseid esitada. Kui kasutajad saavad vastuseid esitada, kasutage Q&Rikkalikud katkendid.

&# x2705; Kui kaua KKK-d on umbes?

Keegi ei tea. Google’il on olnud funktsioonide katkestamise ajalugu. Kuid see on selline nagu Google Authorship … kuigi see on lähedal, võite seda ka kasutada. Ja kui te seda ei tee, siis lõpuks saavad teie konkurendid.

&# x2705; Kas KKK suurendab minu klikkimise määra?

See tegi minu jaoks, kuid see sõltub täielikult kirjutamise kvaliteedist, käsitletavatest teemadest ja sellest, kas meelitate inimesi oma tulemusel klõpsama. See suurendab kindlasti muljeid!

Mõnel juhul on see seda väärt. Kui see aitab kasutajaid ja takistab neil tugiteenustega kontakteerumast, võib see olla kasulik. https://t.co/DESJjilv5D

– Arnout Hellemans (@hellemans) 13. juuni 2019

Alternatiiv: lisage KKK rikaste koodilõikude kasutamine koodigeneraatori abil

Olen proovinud mitmeid KKK-rikaste koodilõikude generaatoreid, sealhulgas Matthew Woodward’s, kuid ükski neist ei töötanud. Iga kord, kui ma koodi kopeerisin / kleepisin, ei ilmunud minu postitusele midagi. Sellepärast soovitan kasutada struktureeritud sisu pistikprogrammi. See on kerge ja teeb ilusa töö.

KKK-lehe rikaste koodilõigete genereerimise tööriist

Kas arvate, et KKK jääb kestma?
Kes teab? Google katkestab asjad alati. Kuid siin viibimise ajal kavatsen ma selle täielikult ära kasutada. Mitte paljud inimesed pole KKK-rikkaid katkendeid rakendanud ja see eristab teid võistlusest. Isegi kui see katkestatakse, on KKK-l siiski väärtust sellel lehel olla.

Astuge edasi.

Terviseks,
Tom

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector