Kuidas luua märksõnade loendit SEO jaoks (Apple’i näide)

03.06.2020
SEO 'Kuidas luua märksõnade loendit SEO jaoks (Apple’i näide)
0 6 мин.

Märksõnade loetelu on SEO plaan, nagu teie saidi saidiplaan.


Selles kirjeldatakse märksõnale sihitud sisu, mis teie saidil asub, teie URL-i struktuuri ja seda kasutatakse isegi linkide loomisel. Ja kui see pole õigesti tehtud (te ei vali õigeid märksõnu), siis kulutate palju aega, et sisu uuesti optimeerida või kui te lihtsalt tulemusi ei saa. Ma näitan teile, kuidas luua organiseeritud hästi uuritud märksõnaloendit, et saaksite oma fraaside ümber oma sisu ja URL-e välja töötada – ja teil oleks paremad võimalused 1. lehel järjestada..

Nüüd loome teie märksõnaloendi …

Alustage oma sihitud asukohast

kohalikud vs riiklikud märksõnad

Väikelinn – väikelinnades on vähem inimesi, seega on otsingumaht väiksem. See tähendab, et teie märksõnad on laiad ja tõenäoliselt on teie loendis ainult üks peamine märksõna, mis peaks olema suunatud avalehele. Suuremad turud = täpsemad märksõnad.

Suur linn – lisaks laiade fraaside loendisse lisamisele peaksite hõlmama ka täpsemaid fraase – kuna linnas on rohkem inimesi, nii et otsingumaht on suurem.

Rahvuslik – kuna teil on suurem märksõnade komplekt, mille vahel valida, peate uurima iga märksõna konkurentsi, et saaksite teada, milliste märksõnade järgi võite neid tegelikult järjestada.

1. Väikelinn (vali laiad märksõnad)

Kohalikud SEO märksõnad

Minema google.com ja kasutada Google’i automaatne täitmine õppima milliseid märksõnu inimesed otsivad. Sisestage oma linna nimi millele järgnevad märksõnad, mis kirjeldavad mida te pakute. Proovige mitut varianti (nt Lake Bluffi MacBook …), et näha, kas neid on veel. Kuid tõenäoliselt on teil ainult üks peamine märksõna, mis on suunatud avalehele.

Kui sa tahad sihivad mitut linna, tehke iga linna jaoks Google Autocompletis sama asi, et näha selle kõige populaarsemaid fraase. Teie märksõnaloend peaks välja nägema umbes selline:

 • järvebluffi õunaparandus (suunatud kodulehele)
 • järvemetsade õunaparandus (uus asukohale suunatud leht)
 • mägismaa pargi õunaparandus (uus asukohale suunatud leht)

2. Suur linn (valige konkreetsed märksõnad)

Kasutage samu ülalkirjeldatud strateegiaid ainult lisaks laiadele fraasidele ja otsige välja ka konkreetsemad laused, mis on teie toodete / teenuste jaoks asjakohasemad …

Märksõna suurte linnade jaoks

Või kasutage meetodit „täitke tühi”, mis annab teile veelgi rohkem märksõnaideid…

Google'i automaatne täitmine täitke tühi

Mängige Google Autocomplete’iga, et leida oma erinevate toodete / teenuste jaoks märksõnu …

Pika saba märksõnad

Pange kirja KÕIK pakutavad tooted / teenused ja õppige igaühe jaoks märksõnu …

Märksõnade loend

Tehke sama asi teiste Apple’i toodetega. Iga mini-nimekiri peaks sisaldama teie erinevat tüüpi remonditeenuseid, nagu ka MacBook Pro, Macbook Air, Ipad 2 jne puhul..

3. Riiklik (valige konkreetsed märksõnad + konkureerivad uuringud)

Kuna valida on suurema hulga märksõnade vahel, peame õppimise teel parimad ahendama kui konkurentsivõimeline on iga märksõna selle otsingumahu suhtes. See jätab teile ainult märksõnad, millel on parimad järjestamisvõimalused. Muidu kulutate aega sellise sisu loomisele, mis on suunatud märksõnadele, mille jaoks võite kunagi isegi aset leida.

Samm 1: Pange kirja KÕIK oma tooted / teenused

2. samm: Otsige iga toote / teenuse jaoks väga konkreetseid (pika sabaga) märksõnu …

Riiklikud märksõnad

Märksõna, näiteks „MacBook Pro sülearvutite remont”, saab olema väga konkurentsivõimeline, kuna see on lai (riiklik) fraas – ja terve mõistus ütleb, et meil on mitu tonni veebisaite, kes üritavad seda hinnata. Kuid selline märksõna nagu „macbook pro veekahjustuste parandamine” muutub vähem konkurentsivõimeliseks, kuna see on täpsem. Need on tüüpi märksõnad, mida soovite sihtida.

Ehkki laiadel märksõnadel on rohkem otsingumahtu, annavad konkreetsed märksõnad, näiteks „MacBook Pro veekahjustuste parandamine”, parema võimaluse. Teil on parem, kui 100 otsinguga märksõnal on 1. leht, kui 10.000 otsinguga märksõna puhul, lk 13.

3. samm: Määrake märksõnadele iga toode / teenus

4. samm: Filtreerige välja märksõnad, mis on liiga konkurentsivõimelised. Selleks otsige Google’is iga märksõna ja otsige tulemusi. Need näitajad annavad teile teada, kas see on liiga konkurentsivõimeline …

Märksõna võistlus

Nii et selle asemel, et valida “kuidas võlgadest vabaneda”, valiksime konkreetsema fraasi ….

Pika saba märksõnad

Kuna märksõna on liiga konkurentsivõimeline, ei tähenda see, et te ei peaks seda oma märksõnaloendisse lisama. Kui paraneb üldine leht, milles kirjeldatakse kõiki teie „õunaparandusteenuseid“ kasutaja kogemus, ära muretse võistluse pärast. Looge leht oma külastajatele.

Vaadake HubShout WebGraderi konkurendi märksõnu

Saate hallata mitut veebisaiti HubShout WebGrader nende märksõnade vaatamiseks …

Konkurendi märksõnade nimekiri

Looge oma märksõnade loend

Nüüd, kui teate märksõnaloendi koostamist – minge edasi ja tehke järele! Siin on mõned näpunäited:

Sarnased märksõnad – kui kaks märksõna tähendavad sama asja (sünonüümid, mitmused, erineva sõnajärjestusega fraasid), valige ainult üks kõige olulisem märksõna, mis sobib kõige paremini toote / teenusega. Selle põhjuseks on asjaolu, et peaksite sihtima ainult 1 peamist märksõna ühel lehel. Lisaks teeb Google’i algoritm analüüsimisel head tööd kasutaja kavatsus ja „automaatselt” järjestades veebisaite seotud fraaside jaoks automaatselt, nii et kui te ei tea kuidas teiseseid märksõnu sihtida mis isegi ei tööta nii hästi, valige lihtsalt 1 märksõna, mis on kõige mõistlikum.

Kodulehe märksõna – peaks tavaliselt sihikule võtma ühe peamise märksõna, mille järgi soovite järjestada.

Blogipostituse märksõnad – kasutage Google Autocomplete’i, et leida iga kirjutatud artikli kohta 1 märksõna. Need peaksid olema mittereklaamitavad (nt „kuidas” artikkel) ja ka pikad sabad. Hea näide oleks “kuidas MacBook Pro kinnitada valge ekraaniga.”

Korraldage oma URL-i struktuur (boonussamm)

Valitud märksõnad võivad mõjutada teie URL-i struktuuri ja teie saidil leiduvat sisu. Seetõttu on soovitatav enne oma saidi loomist luua märksõnaloend …

Teie URL-i struktuur võib välja näha järgmiselt:

 • veebisait.com/ (koduleht)
 • website.com/macbook-pro/ (kirjeldab teie MacBook Pro teenuseid)
 • website.com/macbook-pro/water-damage-repair (konkreetne teenus)

Ja siin on asukohapõhiste märksõnade URL-i struktuur:

 • veebisait.com/locations/chicago/macbook-pro-laptop-repair
 • veebisait.com/locations/springfield/macbook-pro-laptop-repair
 • website.com/locations/miami/macbook-pro-laptop-repair

Küsimused? Kommentaarid? Tilk mulle rida!

Kui olete oma märksõnaloendi koostanud, saate seda teha hakake oma püsilinke korraldama, lisage oma saidile sisu, seejärel optimeerige sisu, kasutades oma märksõna lehe pealkirjas, SEO-pealkirjas, meta-kirjelduses, sisus jne. Olete just teinud saidi SEO raskeima osa!

Kui teil on küsimusi märksõnaloendi koostamise kohta, tilgutage mulle kommentaarides rida. Mul on hea meel aidata kõigis küsimustes, mis teil on. Loodetavasti teile artikkel meeldis!

Terviseks,

Tomi allkiri

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector