Kuidas saada loomulikke sisemisi linke oma WordPressi saidile

03.06.2020
SEO 'Kuidas saada loomulikke sisemisi linke oma WordPressi saidile
0 4 мин.

Uurige märksõna, kirjutage sisu, optimeerige seda, avaldage.


See näib olevat hea SEO-sisene protsess, kuid sellel puudub üks kriitiline samm … pärast sisu avaldamist ei ole te selle optimeerimist lõpetanud enne, kui olete sellele loonud paar sisemist linki. See on lihtsaim viis hankige oma saidile linke ja kas jätate kahe silma vahele? Enam mitte…

Lingid lehele moodustavad umbes 20% lehe paigutusest ja mis oleks parem viis selle loomiseks, kui juba olemasoleva sisu kasutamiseks, mille olete juba kirjutanud. Kõik, mida peate tegema, on leida seotud sisu oma veebisaidil / ajaveebis ja linki sellele uuele lehele. See võib parandada lehe paremusjärjestust ja aidata sellel otsingumootorites kiiremini indekseerida. Ja parim osa on see … selleks on vaja ainult umbes 3 minutit.

Nii et järgmine kord lehe või postituse avaldamisel ärge lõpetage sellega. Lugege seda artiklit ja kulutage siis veel 3 minutit sisemiste linkide loomiseks. Teie lehtede reiting võib alaneda 20% kõrgemal …

Lehe taseme lingi funktsioonidGoogle’i edetabeli tegurid – Moz

Otsige WordPressist – otsige olemasolevatelt lehtedelt / postitustest selle teema kohta asjakohast sisu. Te ei pruugi kõike leida (WordPress kuvab ainult sisu, mis sisaldab täpset märksõna), kuid see on hea algus. Minge neile lehtedele ja leidke jaotis, kus mainite teemat, seejärel looge sisemine link oma uuele lehele. Kui teil on piisavalt sisu, võite arvatavasti mõelda mõnele lehele ja postitustele, kui teil on piisavalt sisu … ärge lisage lehte linkidele, sest see annab välja ainult teatud hulga link mahl. Siin kasutan teemana Yoast:

WordPressi otsing

Google’is otsimine – otsige Google’ist: sait: yourwebsite.com “teie märksõna” ja näete oma saidil selle märksõnaga seotud lehti. See on üks parimaid viise, kuidas leida ulatuslikumat asjakohase sisu loendit, kust saate siselinke.

Otsige Google'ist sisemisi linke

Kasutage Google’i otsingukonsooli – kui soovite linke oma kõrgeimate autoriteetide lehtedelt, minge siia Google’i otsingukonsool ja minge otsinguliiklusesse -> Lingid teie veebisaidile. Minge oma „kõige rohkem lingitud sisuga” (näete seda paremal küljel) ja vaadake kõiki asjakohaseid lehti, kust lingi saate. Lehtedel, millel on rohkem linke, on tavaliselt rohkem linke.

Enamik linke lehekülgedele - Google'i otsingukonsool

Parimate tavade sisemine ühendamine

Nüüd, kus saate hankida sisemisi linke, saate seda teha järgmiselt:

Ankuriteksti mitmekesistamine – mitmel samale lehele osutaval sisemisel lingil peaks olema erinev ankurdustekst (lingi kuvatav tekst), nii et ärge kasutage sama ankruteksti ikka ja jälle. Iga ankrutekst peaks olema unikaalne, kirjeldav ja MITTE märksõna rikas. Lingid samale lehele korduvate märksõnade rikaste ankurteksti linkidega, mis varem töötasid, kuid kuna Google Penguin see tundub rämps ja võib karistada. Muutke see pikaks ja kirjeldavaks.

Kasutage sügavaid linke – oma kodu- või kontaktlehele linkimise asemel aitab linkimine sügavamatele (mitte nii ilmsetele) lehtedele lugejatel leida konkreetsete teemade kohta täpsemat teavet, lisaks on need lehed, mis vajavad kõige rohkem linke. Soovite, et lingimahl leviks … mõelge oma veebisaidile kui ökosüsteemile, kus kõik tuleb omavahel ühendada.

Tea parim struktuur – “täiuslik” sisemise lüli struktuur on olemas, kuid võtke see koos soola teraga. On ebareaalne, kui iga veebisait seda järgiks, kuid kontseptsiooni tundmine aitab.

Sisemine sidumisstruktuur

Vältige automaatse sisemise linkimise pistikprogramme – kui kasutate teatud märksõna, käivitavad need pistikprogrammid sisemise lingi, mis luuakse teie määratud kindlale lehele. Kõlab nagu hea otsetee, kuid need pole nii isikupärastatud, kui sisestaksite lingid käsitsi. Lisaks ei võimalda paljud neist pistikprogrammidest ankurdavat teksti muuta (nagu ma juba varem mainisin), nii et nad võivad ka karistada. Samuti pole isikupärastatud pistikprogrammi „Seotud postitus”. Lihtsalt neid vältida.

Järeldus

Seda artiklit kirjutades olen ma keset suurt kliendi sisemist linkimisprojekti, mis ajendas mind seda kirjutama. Kindlasti tasub natuke aega kulutada, eriti kui teil on juba sadu artikleid, millele saate siselinke lisada. Kui teil on ainult umbes 20 lehte, peate võib-olla seda tegema luua rohkem sisu et seda tõhusalt teha, kuid alustaksin nüüd nii, et teil on harjumus oma sisemine linkimine ja sisu optimeerimine.

Paljud SEO ülesanded võtavad palju aega, kuid sisemised lingid ei ole võrreldavad sellega, kui palju väärtust te neist välja saate. Nii et kui te pole seda veel teinud, minge tagasi ja lisage need oma olemasolevale sisule või alustage vähemalt järgmise korra kirjutamist. Tõsiselt, see võtab ainult 3 minutit. Nagu alati, jätke minul kommentaar, kui teil on küsimusi – olen siin, et aidata teid!

Terviseks,

Tomi allkiri

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector