Kuidas saada sissetulevaid linke: 7 strateegiat, mis tegelikult töötavad

Kas teie veebisaidil on lingipuudus??


Tõenäoliselt olete kuulnud, kui olulised lingid on SEO jaoks (umbes 40% kõigist veebisaitidest) Google’i järjestamise tegurid). Kuid sissetulevate linkide saamine pole sugugi lihtne. Selle asemel, et minna välja ja luua linke välistele veebisaitidele, on Google Matt Cutts ütleb me peaks teenige linke loomingulise sisu kaudu.

Ja kuna osa “hea” sisu loomisest paneb teie lehed / postitused silma paistma, pidasin asjakohaseks kasutada hiilgavate värviliste pliiatsite komplekti, et see leht mõne isikupäraga esile tuua. Laenasin selle idee tegelikult ettevõttelt artikkel otsingumootori ajakirjas (ainult nemad petsid ja kasutasid armsat kutsikat). Mõlemal juhul muudavad teie sisu visuaalseks, kasulikuks ja hõlpsalt navigeeritavaks MIKS inimesed selle lingivad. Inimesed ei seo millegagi – peate tegema midagi teistmoodi.

Värvilised pliiatsid

Sisukord

 1. Looge haridussisu
 2. Kuuletage oma sisu üles
 3. Lisage videoid
 4. Looge infograafikat
 5. Pika sisu postitamine
 6. Täiustage oma disaini
 7. Tehke rohkem sisuturundust

1. Looge haridussisu

See on sisutüüp, millega inimesed tegelikult linkida tahavad – nad ei tule lihtsalt ise. Olen spetsialiseerunud WordPressi SEO-le, nii et enamik inimesi otsib abi Yoast SEO pistikprogrammi konfigureerimine, või kuidas muuta WordPressi saidi laadimine kiiremaks. Need on mõned põhiteemad, mida inimesed tahavad õppida, ja ma olen veetnud NÄDALAD neid õpetusi kirjutades. Need on need, mille panen oma navigeerimismenüüst ette ja keskele, ning neid, kellega oma saidil kõige rohkem linke teen. Kui teil on väärtuslikku märksõna, kuid selle kohta on ainult keskpärane postitus, peaksite proovima seda sisu täiustada.

Mis juhtub, kui võtate meditsiiniposti ja investeerite mitu päeva, muutes selle parimaks veebijuhendiks? Minu õpetus Yoast läks 24 tunni jooksul alates uue sisu uuesti avaldamisest 5 külastusest päevas 100 külastuseni päevas (kõik SEO-st). Nüüd on sellel üle 190 kommentaari ja TON linki inimestelt, kes on selle Google’i kaudu leidnud. Muidugi on see juba aastaid selle märksõna märksõna (Yoast SEO Seaded) esimesel lehel, kuna olen sisusse investeerinud tunde ja tunde. Kui Matt Cutts ütleb: “looge head sisu”, siis see on täpselt see, mida ta tähendab.

WordPressi kiiruse optimeerimise juhend

Sa pead määrake kindlaks peamised teemad ja kirjutage neist igaühe jaoks ülim juhend. Jah, ainult ühe artikli kirjutamine võib võtta terve nädala, kuid see on täpselt nii, kui soovite ühe postituse kaudu 100 täiendavat külastust päevas. Hea sisu tasub end ära eriti siis, kui Google on hakanud madala kvaliteediga sisuga veebisaite karistama. 90% minu linkidest on seotud minu SEO õpetustega.

Suure väärtusega märksõnadele (haridusteemadele) suunatud artiklite loomine aitab teil:

 • Luua pikaajalised tiheda liiklusega postid
 • Hankige linke genereeritava SEO liikluse kaudu
 • Teid vaadeldakse oma tööstuses autoriteedina
 • Hankige palju postitusi nende kommentaaride / vestluste kohta
 • Hankige hariduse kaudu mõned kõige lojaalsemad järgijad

2. Kuulutage oma sisu üles

Visuaalset sisu jagatakse 40 korda tõenäolisemalt (allikas) ja kuigi kena graafika on ilmselgelt oluline, ärge piirduge oma sisu teksti ja graafikaga. Manustage Twitteri olek, kui tsiteerite kedagi, kasutage kahe veeru paigutust plusside ja miinuste loetlemiseks, manustage video või kasutage HTML-i sisukorda, nagu näete selle postituse ülaosas, et aidata inimestel konkreetsetel teemadel liikuda.

Mulle isiklikult meeldib paljudes oma ajaveebipostitustes kasutada 2 veeru paigutust. Samuti tean, et minu sisu on 680 pikslit (laius), mis tähendab, et kui kasutan fotodega kahe veeru paigutust, oleks iga foto 330 (w), kui arvestada iga veeru vahel 20 pikslit ruumi. Oma mõõtmete tundmine aitab teil piltide paremaks muutmiseks suurust muuta ja paneb need kiiremini laadima. Lihtsalt kiire näpunäide teile :)

680 piksli laiusega ristkülik

Ehkki see on spetsiifiline WordPressi jaoks, sisaldab minu õpetus WordPressis sisu esiletõstmiseks PALJU ideid teie sisu mitmekesistamiseks. See hõlmab HTML-sisukorra lisamist, YouTube’i video manustamist ilma Youtube’i kaubamärgita, sotsiaalmeedia olekute, stiilifontide ja muude ideede manustamist. Siin on vaid mõned viisid, kuidas oma sisu visuaalsemaks muuta …

Sisuideed

 • Lisage navigeerimise hõlbustamiseks HTML-i sisukord
 • Infograafikute kujundamine kasutades canva.com või palgata vabakutseline
 • Manustatud videod, ideaalis oma, kui see on väärtuslik teema
 • Tehke ekraanipilte (teen sellest PALJU, kuna ajaveebin WordPressist)
 • Kasutage Täpsem Twitter-otsing et leida oma postitustele manustatavaid säutsu
 • Stiililingid (ja nende hõljukvärv) teie postitustes, nii et neid oleks lihtne näha
 • Kasutage tabeleid, 2 veeru paigutust, nuppe, loendeid, rasvases kirjas üksusi ja muid stiilivalikuid
 • Foto / biograafia lisamine oma ajaveebi külgribale, et inimesed teaksid, kes artiklit kirjutab

3. Lisage videod

Inimestele meeldivad videod (ja ka nende linkimine), kuid seda teevad vähesed veebisaitide omanikud. Oma videote loomine, kui teil seda vähegi on, kui soovite, siis isegi kasuliku video leidmine lisab teie sisule palju väärtust, näiteks see, mida Matt Cutts linkide kohta ütleb …

Kuulge, ma olen introvertne kutt, kellel oli SEO õpetuste loomine täiesti ebamugav (ma ikka kõõlsin, kui kuulen end rääkimas). Aga arvake mis? Kõigi oma YouTube’i videote vahel on mul üle 200 000 vaatamise ja nende videote kaudu olen saanud linke, kliente ja sidusettevõtteid. Kui kirjutan oma saidil ülitähtsat artiklit (näiteks minu juhendaja saidil märksõnade sisu optimeerimine) Ma loon video ja manustan selle õppematerjali juurde. Videod ei meelita linke mitte ainult seetõttu, et inimesed neid armastavad, vaid oma saidile videote manustamisega parandate ka oma sisu (lehe keskmine aeg) haakuvust, mida Google kasutab teie paremusjärjestuse määramiseks.

Kõrgemad edetabelid, rohkem linke, rohkem tellijaid ja rohkem müüki teie videoid näinud inimeste poolt. See on nagu win-win-win-win! Ime see üles, hankige kaamera ja alustage videote loomist.

4. Kujundusinfograafika (10 minutiga)

Mida veel linkida meeldib inimestele? Infograafika. Loe seda HubSpoti artikkel mis ütleb visuaalset sisu jagatakse 40 korda tõenäolisemalt. Saate need ise luua, kasutades tasuta infograafikat, nt canva.com või palgata vabakutseline infograafiline disainer umbes 100–400 dollarit, sõltuvalt graafikast, kui üksikasjalikud on teie juhised ja vabakutselise hind.

Selle infograafika jaoks kulus mul sõna otseses mõttes 10 minutit, et luua …

seo-link-building-infographic

Üritan endiselt oma videotega sammu pidada, kuid peaksite investeerima aega kas videotele või infograafikale – ideaaljuhul mõlemasse, kui teil on aega / raha. Kutsun teid üles looma paar videot või infograafikat ja vaatama, mis juhtub. Vean kihla, et teie postituse liiklus kahekordistub ja nii ka teie lingid.

5. Pika sisu postitamine

Üks SUURIMaid vigu, mida ma näen, on see, et inimesed viskavad lühikese sisu (tavaliselt enamasti teksti) ja mõtlevad, miks see ei kuulu. Kui soovite olla Google’i esimesel lehel ja inimesed peaksid teid linkima, peab teie sisu olema parem (ja põhjalikum) kui kõigi teiste taga. Pikem sisu on otsingumootorites ja postitustega kõrgemal 3000+ sõna on ideaalne. Kui kasutate WordPressi, loeb Yoasti SEO pistikprogramm sisuanalüüsi vahekaardil teie jaoks sõnade arvu, vastasel juhul võite kleepida kogu artikli Google’i dokumenti ja teha sõnade arv.

Kui vaatan vanu postitusi sisu parendamiseks uuesti läbi, proovin lisada vähemalt 500 sõna. Saate kavandada põhiteemasid (alamrubriike), lisada sisukorra algusesse koos nende alapealkirjadega ja seejärel lisada artiklile täiendavaid jaotisi. Tehke oma uurimistöö ja Google märksõna, vaadake, mida teised inimesed kirjutavad, siis lisage teemad, mis teie arvates muudaksid teie artikli paremaks.

6. Täiustage oma disaini

Inimesed viivad hea väljanägemisega veebisaitidele. See EI pea maksma palju raha. 40 USD / tund saate palgata kvalifitseeritud välismaise arendaja freelancer.com kes saavad aidata teil oma saiti kujundada või ümber kujundada. Ma olen viis aastat teinud koostööd sama WordPressi arendajaga (Pronaya), kelle hind on vaid 40 dollarit tunnis ja mis aitas mul luua üle 25 veebisaidi, kui ma juhtisin väikest WordPressi disainiettevõtet. Saate ta palgata, registreerudes vabakutselise konto jaoks ja otsides kasutajat BDkamol. Olen 5 aasta jooksul temasse investeerinud 20 000 dollarit, sest ta on nii hea.

pronaya-vabakutseline

Isegi kui see tähendab teie WordPressi teema üleviimist saidilt StudioPress (üli toredad mobiilile reageerivad teemad), tegin seda ja see on tasunud minu jaoks tohutult ära. Minu vana sait ei reageerinud, nii et kolisin StudioPressi ja kuigi ma ei saa seda lingi kasvuga otseselt seostada, näib see PALJU parem, laadib alla ühe sekundi ja on SEO-sõbralikum. Üldiselt on seda toredam, kui teie veebisait on (ja seda lihtsam on inimestel asju leida), seda rohkem inimesi teid linkib.

7. Tehke rohkem sisuturundust

Kui olete kõrge väärtusega märksõna ümber loonud hämmastava sisutüki ja selle avaldanud, peate selle peal silmamunad saama. Siin on mõned lihtsad viisid, kuidas seda teha …

 • Saatke välja infoleht
 • Postitage see oma sotsiaalsetesse võrgustikesse
 • Liituge Facebooki gruppidega ja jagage seda vajadusel
 • Saatke e-posti aadressile oma tööstuse ajaveebi ajakirjanikud, kes seda huvitaks
 • Mainige inimesi tegelikus artiklis (nad võiksid selle tõenäoliselt linkida)
 • Avaldage intervjuusid ja tsitaate Twitterist, et kaasata rohkem inimesi
 • Oma sisu jagamise eest korraldage võistlusi, auhindu ja allahindlusi
 • Looge selle teema kohta YouTube’i video ja jätke kirjelduses link

Vältige “Link Builderi” palkamist

Võite palgata välismaiste linkide vabakutseliste veebisaidid nagu freelancer.com ja upwork.com kuid ma ei tee seda pärast seda see võib teile Google’i trahvi määrata. Ma seiklesin mõne (väga kõrgelt hinnatud) lingi loomise vabakutselisega ja nad tõid mind siiski kõrgemale kohale WordPress SEO nõustamine ja muud teenused. Kuid kindlasti, paari kuu jooksul Sain Google’i trahviga löögi ja liiklus vähenes pooleks. Selle karistuse taastumine võttis mul mitu kuud (ja palju rasket tööd), nii et tehke endale teene ja vältige seda koos.

Lisaks väidab Matt Cutts, et peaksime lingid teenima, mitte neid üles ehitama.

matt-cutts-link-hoone

Vähesed “linkimise” meetodid, mis tegelikult töötavad:

See kõik, mis ma sain! Kui teil on küsimusi oma veebisaidile sissetulevate linkide hankimise kohta, tilgutage mulle kommentaaridesse rida (aitame rõõmuga). Pidage ainult meeles, et inimesed tahavad loomulikult linkida hea sisuga, nii et see on kõige olulisem asi, mida saate oma lingi kasvu kiirendamiseks teha.

Terviseks,
Tom

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map