Kuidas valida SEO-sõbralikku domeeninime

03.06.2020
SEO 'Kuidas valida SEO-sõbralikku domeeninime
0 5 мин.

Kuidas valida SEO sõbralikku domeeninime?


Domeeninime valimine mõjutab kõigepealt SEO-d.

Seal on palju kuulujutte ja aegunud strateegiaid. Nii et ma käsitlen kõige tavalisemaid küsimusi domeeninimede ja SEO kohta. Loodetavasti aitab see teil otsuse langetada. Pidage lihtsalt meeles, et SEO-sõbraliku domeeninime valimine on ainult üks osa SEO võrrandist – öeldakse sageli, et Google’i algoritm.

See on, mida peate teadma domeeninimede ja SEO kohta …

 1. Brandable domeeninimed on SEO-sõbralikud
 2. Aga märksõnad?
 3. Domeeni laienduse valimine
 4. Domeenilaiendi variatsioonide ostmine
 5. Vältige sidekriipsu
 6. Vältige domeenide ostmist ümbersuunamiseks
 7. Vältige kaubamärgiga domeene
 8. Domeeni registreerimise pikkus ei oma tähtsust

1. Brandabable domeeninimed on SEO-sõbralikud

Bränditava domeeninime valimine aitab SEO-d iseenesest. Rohkem inimesi mäletab seda, nad külastavad teid uuesti ja seda tõenäolisemalt usaldada positiivse brändinguga domeen – kui vastandada märksõna rikkale domeenile, mis võib rämpsust otsida.

See on positiivne ja loov bränding, mis ajendab rohkem linke, sotsiaalseid osalusi ja kõiki neid toredaid signaale, mida otsimootorid soovivad. See on midagi, mida märksõna rikas domeeninimi tõenäoliselt ei anna. Nii et mõelge välja midagi loovat. Muutke see kaubamärgiks, tehke see meeldejääv.

Mis on ikkagi tähtsam? Teie kaubamärk või murdosa teie SEO-st?

2. Mis saab märksõnadest?

Inimesed, kes ostavad domeene koos kõigi märksõnadega – oleme neile kohanenud ja ausalt öeldes tundub see ebaprofessionaalne ja visandlik. Sa ei peta mind chicagopersonalinjurylawyer.com.

Kuid ei saa eitada, et märksõnalikkad domeenid mängivad SEO-s endiselt oma osa. Mozi viimane uuring teemal Google’i järjestamise tegurid ütleb, et “domeenitasemel märksõna kasutamine” moodustab 6,98% kõigist Google’i reitinguteguritest …

Domeenitaseme märksõna kasutamine

Oota. Märksõnalikkad domeenid moodustavad 6,98% Google’i reitinguteguritest ja te ütlete mulle, et hoiduge sellest eemal?

Jah. Kaal, mida Google domeeni märksõnadele annab (nüüd 6,98%), on aastate jooksul langenud. Ja eeldatakse, et see väheneb veelgi. Bing seda isegi märgistas a müüt.

Mõnikord on mõistlik, kui teie ettevõtte nimele on loomulikult lisatud märksõnad. MiamiFishing.com on nii kaubamärgiks kui ka selle märksõnad. Aga chicagopersonalinjurylawyer.com? Eh… mitte nii väga. Märksõnade rikka domeeni, mis kõlab endiselt hästi, ja märksõna täidisega domeeni, mis kõlab rämpsuks või üldiseks, vahel on peen joon. Tehke kohtukõne.

Siin on erinevat tüüpi märksõnarikkaid domeene …

Täpsed vastedomeenidEMDd lisage kõik fraasi sõnad, mille jaoks soovite auaste anda. Kasutab kõige rohkem SEO eeliseid (vähemalt selle ühe fraasi jaoks), kuid ohverdab brändingu.

Osalised matšidomeenid – sisaldab ainult mõnda peamise fraasi sõnu. Sellel on endiselt SEO eelised, jättes samal ajal kaubamärgisõnadele domeenis ruumi.

Pole ühtegi domeeni – ei sisalda märksõnu. Sellel on domeeni perspektiivist vähem otsest SEO-d, kuid see annab SEO-st pikaajalisi eeliseid (usaldus, valmisolek teiega linkida jne).

Näpunäited märksõna rikaste domeenide valimiseks:

 • Tavaliselt parem lokaliseeritud veebisaitide jaoks (nt MiamiFishing.com)
 • Kui arvate, et see kõlab liiga rämps või üldine, siis tõenäoliselt see nii on
 • Google’i praegune kaal domeeni märksõnadele langeb

Vaatamata 6,98% -le soovitab Google Matt Cutts endiselt SEO kaudu brändida …

3. Domeeni laienduse valimine

.com – kõige populaarsem laiend ja ilmselt selle, mille peaksite valima, kui see on saadaval, välja arvatud juhul, kui olete organisatsioon, kus on mõtet kasutada .org.

.võrk ja .org – tavaliselt ostetakse .com versiooni võtmise korral (proovige hankida .com).

Riigipõhine – kasutatakse domeenilaiendeid, näiteks .us (Ameerika Ühendriigid) või .au (Austraalia), kui pakute tooteid / teenuseid ainult selle riigi jaoks. See võib parandada selle riigi SEO-d, kuid takistab teid laienemast kogu maailmas.

4. Domeenilaiendite ostmise variandid

 • .mobi
 • .info
 • .koopia,
 • .nimi

Domeenide registripidajad paluvad teil need kassast välja osta, kuigi need on kasutud. Ainus eelis on oma kaubamärgi kaitsmine konkurentide eest, kes kindlustaksid laienduse ja ehitaksid veebisaidi, et teid proovida. See ei ole tõenäoline, kuna Google võtab meetmeid, et takistada visandiliste veebisaitide kõrget asetust (dubleeriv sisu, lingid või sotsiaalsed tegevused puuduvad jne).

5. Vältige sidekriipsu

Ükski sidekriipsuga veebisait ei ole SEO-sõbralik domeeninimi. Sidekriipsud on seotud rämpspostiga veebisaitidega ja neid tuleks vältida. Lisaks jätavad nad ruumi kirjavigu jaoks, kui inimesed lingivad teie saidiga või jagavad seda sotsiaalmeedias. Lihtsalt vältige neid.

6. Ärge ostke domeene, et neid oma peamisele saidile suunata

See ei tööta. Kui ostate uue domeeni, millel on 0 linki, ja suunate selle ümber oma põhisaidile, ei anna te oma põhisaidile lingimahla ega väärtust. Nii et pole mõtet.

Kui plaanite neid oma põhisaidile suunata, ostke ettevaatlikult olemasolevaid domeene ja veebisaite. Mõista, et selle veebisaidi lingid on selle veebisaidi, mitte teie saidi lingid, nii et nende linkide samal viisil töötamine ei pruugi töötada. Üldiselt soovitan osta domeeninimi ainult siis, kui kavatsete sellele tegelikult ainulaadse veebisaidi ehitada.

7. Vältige kaubamärgiga domeene

Päeval mõtlesin oma domeeninimes kasutada WordPressi, kuni sain teada, et WordPress selle keelab. Nende tingimuste kohaselt on “WordPress” keelatud, samas kui “WP” on tasuta kasutamiseks. Kui kahtlete, tehke väike uurimistöö. See võib säästa palju aega.

8. Domeeni registreerimise pikkus ei oma tähtsust

“Minu teada pole ükski otsimootor kunagi kinnitanud, et nad kasutavad punktide registreerimisel tegurina registreerimise pikkust…” – Matt Cutts, Google’i rämpsposti juht (võetud Moz).

Noh, ma loodan, et see aitas! Kui teil on küsimusi SEO-sõbralike domeeninimede või SEO kohta üldiselt, jätke mulle allpool kommentaar.

Terviseks,

Tomi allkiri

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector