Nástroje WordPress SEO, které používám: Kompletní seznam nástrojů / pluginů, aby vaše webové stránky byly ohodnoceny vyšší a rychleji načteny (bez runnerů!)

03.06.2020
SEO 'Nástroje WordPress SEO, které používám: Kompletní seznam nástrojů / pluginů, aby vaše webové stránky byly ohodnoceny vyšší a rychleji načteny (bez runnerů!)
0 35 мин.

Vyžádáte si solidní seznam nástrojů WordPress SEO a nástrojů pro optimalizaci rychlosti, dám vám je.


Placené služby jsou zvýrazněny a většinu z nich používám na svém vlastním webu WordPress. Pomocí obsahu vyhledejte, co potřebujete, jinak doufám, že se vám nástroje budou líbit. Tvrdě jsem na tom pracoval 🙂

Obsah

 1. Doplňky SEO
 2. Speed ​​Pluginy
 3. Speed ​​Tools
 4. Měření rychlosti
 5. Klíčové slovo výzkum
 6. Odkazy
 7. Místní SEO
 8. Analytics
 9. Hosting
 10. Témata
 11. Další SEO nástroje
 12. Smíšený

Doplňky SEO

2019 Doplňky WordPress SEO

Bohaté úryvky ze všeho v jednom schématu – přidává bohaté úryvky, ale má minimální nastavení a možnosti přizpůsobení – takže při zobrazení obsahu nebude označení vypadat jako fantazie. Je to zdarma a podporuje Posouzení, recepty, a událost bohaté úryvky, ale dávám přednost (a používám) WP Review od MyThemeShop. Vypadá to hezčí a má více možností. Zde je stránka, na které ji používám.

Vše v jednom SEO – alternativa k Yoast, ale já stále používám Yoast.

Automatické atributy Alt Alt – automaticky přidá alt text s názvem obrazového souboru (šetří spoustu času). Jinak byste museli ručně přidat alternativní text ke každému jednotlivému obrázku.

Nahrazení lepšího vyhledávání – hromadné aktualizace odkazů, obrázků a jiného obsahu. Je to užitečné, pokud jste změnili verze www nebo HTTPS a potřebujete hromadně aktualizovat všechny obrázky / odkazy na novou verzi. Nebo, pokud jste jako já a potřebujete aktualizovat obrázek, který je na více stránkách, ušetří to spoustu času.

Kontrola přerušeného odkazu – detekuje nefunkční odkazy na vašem webu. Dr. Link Check je dobrý, ale tento plugin vám umožňuje opravit uvnitř WordPress s možností 1 kliknutí upravit a odpojit každý z nich. Nevýhodou je, že spotřebovává vysoké CPU (takže po dokončení opravování odkazů odinstalujte plugin okamžitě).

Snadný obsah – přidání TOC k dlouhým příspěvkům je pro uživatele a vyhledávače neuvěřitelně výhodné. Doporučuji však nepoužívat plugin pro toto a místo toho ručně kódovat Obsah HTML což umožňuje uživatelům přejít na konkrétní sekce (a na ně odkazovat). Přiřazení jméno kotvy vám také dá šanci, že vás Google udělí odkazy pro přechod.

Google Site Kit – kombinuje nejoblíbenější nástroje pro správu webových stránek Google (Google Search Console, Google Analytics, AdSense a Google PageSpeed ​​Insights) do 1 pluginu WordPress.

Plugin pro rychlé přesměrování stránek / příspěvků – opravit nefunkční stránky nebo adresy URL, které jste změnili nebo smazali pomocí přesměrování. Zkontrolujte chyby procházení ve službě Google Search Console (nebo ve službě Yoast) a vyhledejte poškozené odkazy.

Hodnost Math – slibný SEO plugin od MyThemeShop s tunou vestavěných funkcí, jako jsou bohaté úryvky, integrace Google Search Console, optimalizace více klíčových slov, sledování pořadí klíčových slov, LSI nástroj pro návrh klíčových slov, místní možnosti SEO, interní návrhy propojení a mnoho dalšího.

Opravdu jednoduchý SSL – automaticky nakonfiguruje váš web na HTTPS. Stále budete potřebovat SSL (používám zdarma Pojďme šifrovat SSL z SiteGround), ale tento plugin usnadňuje nastavení.

Znovu publikovat staré příspěvky – váš obsah bude vypadat svěží aktualizací všech vašich pozměněných dat na aktuální den, což se projeví ve vyhledávačích. Toto je levné (protože jste neaktualizovali příspěvek novým obsahem), ale zachovává aktuální data a může zvýšit míru prokliku.

Strukturovaný obsah – přidává úryvky s bohatými dotazy a je to stejné jako já a Neil Patel.

WP Review – plugin pro bohaté úryvky, který používám (zde je stránka, na které jej používám). Jiné pluginy nejsou velmi dobré … Vývojář opustil bohaté úryvky WP a vývojáři All Schéma nudí a postrádá možnosti přizpůsobení. WP Review podporuje 14 typů dat včetně recenzí a receptů, je často aktualizována, vypadá pěkně a je podporována týmem MyThemeShop.

Yoast – nejoblíbenější SEO plugin. Můžete rozdělit do 3 kroků: nakonfigurovat nastavení pluginu, zkoumat klíčová slova a vytvářet optimalizovaný obsah těchto klíčových slov. Jedná se o klíčové kroky, ale většina lidí je mylně mizí, takže se podívejte do svého průvodce Yoast, kde se dozvíte, jak je udělat.

Váš místní SEO – přidá soubor KML pro Mapy Google, schema.org a další optimalizace pro místní SEO, s možností vložit Google Map a vyhledávač obchodů. Pravděpodobně nezlepší hodnocení, protože se jedná o tak malou část místních (zkontroloval bych) Faktory místního hodnocení společnosti Google).

Yoast Premium – ve skutečnosti vaše hodnocení nezlepší, ale (podle mého skromného názoru) zahrnuje fantastické funkce, které opravdu nepotřebujete. Přesměrování lze provádět pomocí bezplatného pluginu, klíčová slova s ​​více zaměřením často vyžadují použití dílčích zápasů (které SEO analýza společnosti Yoast vždy nezjistí) a slyšel jsem, že podpora vás pouze odkazuje na jejich návody. IMO, v hodnotě 89 $ / rok.

Vaše video SEO – přidá video sitemap a podporuje schema.org videoObject, Facebook Otevřete Graph (pro přímé přehrávání na Facebooku) a možnost změnit miniatury.

Yoast WooCommerce SEO – vylepšuje sociální formátování, když je obsah sdílen na sociálních médiích, vylučuje zbytečné stránky z vašeho souboru Sitemap a přidává možnost strouhanky.

Speed ​​Pluginy

Doplňky pro optimalizaci rychlosti WordPress

AMP pro WP – přidá AMP (zrychlené mobilní stránky), aby se mobilní stránky načítaly rychleji a zároveň vám ve výsledcích mobilního vyhledávání poskytla ikonu AMP. Nevýhodou je, že mění váš mobilní design, což může snížit počet konverzí. Z tohoto důvodu jsem se rozhodl proti použití pluginu AMP.

Vyčištění aktiv – selektivně zakazuje načítání pluginů na určitých stránkách. Například můžete zakázat svůj plugin pro kontaktní formulář na všech stránkách kromě kontaktní stránky, nebo můžete zakázat načítání vašeho pluginu pro fragmenty na stránky. Velmi snadné použití a vřele doporučuji vyzkoušet.

Cache Pluginy – Zde jsou nejlépe hodnocené pluginy pro mezipaměť (potřebujete pouze 1).

 • WP Rocket – Plugin s hodnocením # 1 v mnoha průzkumech na Facebooku je 49 $ a to, co používám. WP Rocket má mnoho funkcí, které většina zásuvných modulů cache nemá, a proto vám může poskytnout lepší skóre a dobu načítání v GTmetrix + Pingdom. Tyto vestavěné funkce zahrnují vyčištění databáze, cloudflare, pole URL CDN, líné načítání a hostování kódu Google Analytics místně. S WP Rocket nepotřebujete další pluginy, protože jsou vestavěny. Nastavení jsou snadno nastavitelná a přichází s velkou dokumentací + podporou.
 • Rychlý výkon – obvykle bezplatný zásuvný modul č. 1 v anketách na Facebooku a přichází s mnoha funkcemi zahrnutými do WP Rocket. Má velkou zpětnou vazbu v WordPress urychluje skupinu Facebook s mnoha lidmi říká, že je to nejlepší bezplatný plugin pro mezipaměť. Konfigurace může být docela ohromující, ale má průvodce nastavením.
 • Optimalizátor SG – jedná se o plugin mezipaměti SiteGround (funguje, pouze pokud jste na jejich hostování). Ukládání do mezipaměti je rychlejší než jakýkoli jiný plugin pro mezipaměť, ale (i po jejich velkých aktualizacích) stále chybí mnoho funkcí zahrnutých v jiných pluginech pro mezipaměť. Používám SG Optimizer přísně pro ukládání do mezipaměti (se všemi ostatními možnostmi vypnutými) a poté používám WP Rocket pro všechno ostatní.
 • Celková mezipaměť W3 – bezplatný plugin pro mezipaměť s robustním nastavením, ale historie způsobující chyby. Vývojář však nedávno provedl mnoho aktualizací a zdá se, že reputace pluginu se může vracet, protože to byl kdysi skvělý plugin pro mezipaměť.
 • Nejrychlejší mezipaměť WP – bezplatný plugin pro mezipaměť, který lze snadno konfigurovat s možnostmi integrace Cloudflare, StackPath a dalších CDN (ale stále používám WP Rocket).
 • Automatická aktualizace – obvykle je potřeba pouze v případě, že používáte hostování pluginů pro blacklisty (např. Pojď tati nebo WP Engine), jinak jsou upřednostňovány úplné pluginy s mezipamětí, jako je WP Rocket nebo Swift. Optimalizuje soubory HTML, CSS a JavaScript a možnost nastavení CDN.

CAOS | Hostujte Google Analytics místně – pomáhá načíst měřicí kód Google Analytics místně.

CDN Enabler – obsahuje pole URL CDN, které vám pomůže nastavit síť pro doručování obsahu.

Jasně – urychluje web deaktivací zbytečných funkcí WordPress (podobně jako WP Disable) a zahrnuje některé bezpečnostní funkce SEO +. Skvělé recenze / hodnocení na WordPress.

Generátor Sprite CSS – kombinuje více obrázků do jednoho jediného snímku, což je činí mnohem rychleji. Obvykle se to provádí pouze u dekorativních obrázků, jako jsou například ikony. Udělal jsem to na své domovské stránce … místo načtení 30 ikon (což by bylo 30 požadavků), načte se 1 (1 žádost).

Zobrazit verzi PHP – zobrazuje verzi PHP vašeho webu, která by měla být 7.0 nebo vyšší.

Doplňky mezipaměti Gravatar – urychluje příspěvky s komentáři ukládáním Gravatars do mezipaměti (Harrys Gravatar Cache, Optimální gravitační mezipaměť, nebo FV Gravatar Cache) jsou top 3 pluginy.

GTmetrix pro WordPress – naplánujte zprávy GTmetrix a podívejte se na ně přímo na hlavním panelu WordPress nebo prostřednictvím naplánovaných e-mailových zpráv. Skvělé pro sledování rychlosti vašeho webu + skóre.

Doplňky pro optimalizaci obrazu – Představte si, ShortPixel, Smush, a Kraken všichni dělají v zásadě to samé (mění velikost obrázků, bezeztrátově komprimují obrázky a odstraňují EXIF ​​data z obrázků).

Líné zatížení pro videa – zpoždění načítání videí, dokud stránku neposunete dolů a ve skutečnosti ji neuvidíte, což může výrazně zkrátit dobu načítání obsahu videí. To nepotřebujete, pokud používáte WP Rocket, protože je do nastavení integrováno líné načítání. Navrhuji pouze líné načítání videí (nikoli fotografií), protože je pro uživatele nepříjemné neustále načítat obrázky při jejich posouvání.

OMGF – lokálně načítá písma Google, písma Awesome a další externí písma.

P3 Profiler – najde nejpomalejší načítání zásuvných modulů, ale nebylo roky aktualizováno.

Perfmatters – vyvinutý společností Kinsta a podobně jako Clearfy. Optimalizuje také weby WooCommerce snadno deaktivací fragmentů vozíku, skriptů a stylů WooCommerce. Začíná na 24,95 $ / měsíc.

Kontrola kompatibility PHP – kontroluje pluginy / motiv, aby zajistil kompatibilitu s novými verzemi PHP, nemá však skvělé recenze, protože často přeskočí větší pluginy.

Organizátor pluginů – selektivně načítat pluginy na konkrétní obsah. Nejběžnějším příkladem je načítání kontaktního formuláře pouze na vaši kontaktní stránku (takže se nenačítá na každé jednotlivé stránce).

WP Zakázat – zakáže zbytečná nastavení WordPress, jako jsou automatické ukládání, následné revize, gravitáře, emodži a další funkce v jádru WordPress. Má také možnosti rychlosti přidávání, jako je ovládání pulsu, hostování kódu Google Analytics na místě a minimalizování požadavků.

WP-Optimize – čistí databázi WordPress odstraněním poštovních revizí, poznámek ke spamu / koše, přechodných a nepoužívaných databázových tabulek. Pokud používáte WP Rocket, nepotřebujete to, protože je zabudováno do nastavení WP Rocket. Před čištěním databáze vždy vezměte zálohu.

Pluginy StudioPress – vše lehké, zdarma a vyvinuté pro Genesis Framework. Použití odlehčených pluginů je jednou z nejlepších věcí, které můžete udělat, aby se váš web rychle načítal.

Měření rychlosti

Kontrola bytů – opatření TTFB (čas na první byte), klíčová metrika rychlosti serveru / hostingu.

Statistiky Google PageSpeed – doporučení rychlosti, která mnoho lidí nepovažuje za užitečné protože neměří ani dobu načítání (primární metrika rychlosti webu). Ale to měří doba odezvy serveru což znamená, že váš hosting (server) je pomalý a měla by být pod 200ms.

GTmetrix – doporučení týkající se rychlosti považuji za nejužitečnější ze všech nástrojů, zejména pro vyhledávání neoptimizovaných obrázků, a pomocí karty Vodopád vidíte vaše nejpomalejší načítání pluginů / prvků.

Test HTTP / 2 – zkontrolujte, zda váš web (hosting) podporuje protokol HTTP / 2, který váš web zrychluje.

Sledování dotazů – zkontrolujte své nejpomalejší načítání pluginů, skriptů atd. Skvělá alternativa k P3.

Pingdom – nejpřesnější nástroj pro měření doby zatížení podle WP Rocket, ale považuji GTmetrix za nejužitečnější pro získání konkrétních doporučení pro optimalizaci rychlosti webových stránek.

Speed ​​Tools

Zataženo Zdarma CDN s 200+ datových center která vaše stránky zrychluje a nabízí možnosti rychlosti / zabezpečení zrychlené mobilní odkazy, ochrana hotlink, Railgun, Pravidla stránky, a ukládání do mezipaměti. Snadné nastavení pomocí většiny pluginů pro mezipaměť a někteří hostitelé mají možnost to povolit v cPanelu. To vyžaduje registraci k bezplatnému účtu, měnící se jmenné servery, a konfiguraci nastavení.

KeyCDN – CDN (síť pro doručování obsahu) s 34+ datových center a je cena používaná GB.

StackPath – CDN (síť pro doručování obsahu) s 31+ datovými středisky s 30denní bezplatnou zkušební verzí, poté začíná na 10 $ / měsíc. Integruje se s většinou pluginů pro mezipaměť a je to CDN, které používám na svém webu.

Transfonter – opravte chyby související s písmeny v GTmetrix / Pingdom pomocí Transfonter pro převod písem (např. Google Fonts) na webová písma, nahrajte je do WordPress a poté je přidejte do CSS.

Klíčové slovo výzkum

Odpovědět The Public – můj oblíbený nástroj pro výzkum klíčových slov, který stahuje klíčová slova z automatického doplňování Google a rozděluje je na klíčová slova pro otázku, předložku a srovnání. Kontrola „klíčových slov s otázkami“ je skvělý způsob, jak zajistit, aby byl váš obsah obsáhlý (odpovídá na všechny otázky, které lidé mají k tomuto tématu). Ukazuje také odhadovanou konkurenci každého klíčového slova (každé klíčové slovo má zelený kruh a čím tmavší je, tím je konkurenceschopnější).

Trendy Google – podívejte se na trendy klíčových slov a oblast, ve které jsou vyhledávány nejvíce.

Automatické doplňování Google – návrhy klíčových slov založené na předchozí historii vyhledávání lidí. Nechte Google tuto frázi vyplnit, nebo použijte znak podtržení _ a nechte Google „vyplnit prázdné“.

Plánovač klíčových slov Google – jeden z mých nejméně oblíbené nástroje pro výzkum klíčových slov, protože byly vytvořeny speciálně pro Google AdWords a neodrážejí data v organických výsledcích (SEO).

HubShout WebGrader – podívejte se na klíčová slova, která hodnotíte, konkurenční klíčová slova a porovnejte svá klíčová slova, oprávnění k doméně, odkazy, hlavní obsah a odkazující domény proti konkurentům.

Keywordtool.io – stahuje klíčová slova z automatického doplňování Google (můj oblíbený zdroj).

Klíčová slova všude – zobrazuje měsíční vyhledávání, CPC a odhadovanou konkurenci přímo ve vyhledávačích a dalších platformách (Google, YouTube, Amazon, Etsy, Moz, Google Analytics).

Prohlížeč klíčových slov Moz – lepší nástroj pro výzkum klíčových slov než Plánovač klíčových slov Google. Naučte se měsíční vyhledávání každého klíčového slova a pomocí filtrů seskupte související fráze (takže si nemusíte procházet stejné) a filtrujte podle objemu vyhledávání, volných / konkrétních klíčových slov a otázek.

MozBar Google Chrome Extension – umožňuje Googlu libovolná klíčová slova a odhadnout konkurenci na základě DA (jednotlivých oprávnění) a PA (oprávnění stránky) každého výsledku.

Ubbersuggest – Nástroj pro návrh klíčových slov Neil Patel, který odhaduje konkurenci klíčového slova v organických výsledcích, ale vždy ráda kontroluji nejlepší výsledky ručně.

vidIQ Chrome Extension – analyzujte konkurenci klíčových slov YouTube instalací tohoto rozšíření, prohledáním klíčového slova na YouTube a kliknutím na nejlepší výsledky. Rozšíření generuje skóre SEO na základě lajků, zhlédnutí, komentářů, sociálních podílů, odběratelů, doby zhlédnutí a dalších metrik videa. Podívejte se, jaké značky se používají, a délku popisu.

Odkazy

Zkontrolujte moje odkazy – Rozšíření Chrome, které kontroluje a zvýrazňuje nefunkční odkazy na stránce.

Dr. Link Check – najít nefunkční odkazy na vašem webu WordPress. Prohledává 7 500 odkazů / měsíc zdarma.

Google Disavow Tool – Pokud jste si najali tvůrce odkazů, který vytvořil spamové odkazy, a máte obavy, že vaše hodnocení bude poškozeno, použijte tento nástroj a požádejte společnost Google, aby je nezohlednila..

Prohlížeč Moz Link – zkontrolujte možnosti domény vašeho webu, příchozí odkazy, text ukotvení a metriky odkazů s možností upgradu. Užitečné pro nalezení možností propojení z konkurenčních stránek. Tento nástroj lze také použít ve spojení s MozBar, aby se zajistilo, že vaše klíčová slova nebudou příliš konkurenceschopná (zkuste konkurovat webům, které mají podobné oprávnění domény jako vaše vlastní).

Místní SEO

Místní objednávky Google & Schůzky – funkce pro službu Moje firma na Googlu, která umožňuje lidem rezervovat si schůzky, rezervace, zadávat objednávky, prohlížet nabídky a vyhledávat informace o vaší firmě. Vyplňte to formulář a používat službu objednávání a objednávání třetích stran, jako je seamless.com.

Moje firma na Googlu – jediný nejdůležitější faktor v místním SEO a nyní činí 25% 2018 je faktor hodnocení místního vyhledávání. Ujisti se ověřit vlastnictví a vyplňte vše včetně: fotky + videa, Kategorie, popis, adresa nebo oblast služeb, atributy, menu / služby, speciální hodiny, otázky, vlastní URL, 360 ° virtuální prohlídka (pokud to dává smysl). Měl by jsi reagovat na recenze a reagovat na lidi zprávy. Odesílání aktualizací je stále důležitější. Můžete také použít adresy URL místní firmy (např. schůzkyrezervacerezervace) a hotely mohou přidat hodnocení třídy a občanská vybavenost. Nakonec si přečtěte sekci Moje firma na Googlu pokyny.

Moz Local – opravit neúplné, nekonzistentní a duplicitní citace. Nezbytným nástrojem pro místní SEO a vaším cílem by mělo být dostat vaše skóre Moz Local co nejblíže 100%.

Whitespark Citation Building Service – kupujte citace za 4–5 $, což může zlepšit místní hodnocení zejména v Mapách Google. Whitespark jsem použil pro mnoho klientů a dosahují skvělých výsledků s podrobnými zprávami, odkazy na vaše nové citační profily a 1 univerzální přihlášení. Citace se staly méně důležitými v místních faktorech hodnocení, ale měli byste je stále dělat.

Vyčištění Whitespark Citation Cleanup Service – pokud jsou vaše citace nepořádkem (např. V Moz Local), můžete zaplatit 149 $ + za to, aby Whitespark vyčistil neúplné, nekonzistentní a duplicitní citace.

Whitespark Local Rank Tracker – měří místní hodnocení v Google / Bing jak v organických výsledcích, tak ve výsledcích map. Super snadný a uživatelsky přívětivý způsob měření místních klíčových slov.

Analytics

AWStats – zjistěte, zda na vašem webu něco způsobuje vysoké využití procesoru (šířku pásma), jako jsou konkrétní prohledávače, obrázky, stahování souborů a adresy IP. Snížení spotřeby procesoru může urychlit načítání serveru / webu. Toto je zabudováno do mnoha hostitelů cPanels v sekci „Statistics“.

Google Analytics – obsahuje téměř vše, co potřebujete pro analytiku, a pokud znáte karty vlevo, můžete výrazně vylepšit údaje o návštěvnících, SEO a konverzích, včetně pohlaví, věku, zeměpisu, zařízení, obsahu, CTR. , průměrný čas na webu atd. Klikněte na kartu „akvizice“ a přejděte na „Vstupní stránky“, kde získáte představu o výkonu obsahu.

Křičící žába SEO Spider & Nástroj prohledávače – desktopový program (pro PC nebo Mac), který vám řekne o nefunkčních odkazech, názvech stránek, meta popisech, URL, obrázcích a spoustě dalších SEO dat.

Prohledat Analytics – funkce v Google Search Console, která měří pozici klíčových slov vašeho webu, míru prokliku a má filtry pro země / zařízení / stránky / dotazy. Umožňuje porovnat data za předchozích 28 dní a je skvělým nástrojem pro měření výkonu SEO. Používám to ve službě Google Analytics jako klíčová slova, CTR a pozice v hodnocení.

SEMRush – all-in-one SEO toolkit s doslova spoustou analytik o klíčových slovech, profilu zpětného odkazu, seznamech citací pro místní SEO a auditech + reportovacích nástrojích. Například vidím, kolik zpětných odkazů jsem získal vs. kolik jsem ztratil, nechám mě sledovat odkazy, pokud je ztratím.

Hosting

* Jedná se o 4 nejlepší hostingové společnosti v EU Hosting WordPress a WordPress urychluje skupinu Facebook které jsou dobře vedeny a mají 10 000 členů v každé skupině. Obecným konsensem je vyhýbat se Značky EIG který vlastní více než 60 různých hostingových společností včetně Bluehost, HostGator, iPage, Site5 a mnoha dalších. Jsou známí tím, že na stejný server balí příliš mnoho lidí (což vede k pomalým dobám načítání) a průměrná podpora / doba provozu.

SiteGround – ohodnotilo hostitele č. 1 v 10 anketách na Facebooku a je tím, kterého používám. Jsou doporučeno WordPress a dělej migrace zdarma. Vyšší plán jako jejich polooddaný plán GoGeek přijít s více prostředky serveru (Rychlostní faktor č. 1) a všechny plány přicházejí s mnoha Funkce WordPress jako Cloudflare a SSL zdarma. Je tu víc než rychlost hostování, ale já ano <1s doba načítání s SiteGround a 100% GTmetrix zprávami. Plány začínají na $ 3,95 / měsíc (promo cena).

Cloudways – obvykle hodnoceno jako # 2 po SiteGround, ale bez problémů s limitem CPU. Podpora chatu chybí, ale je dobrá, pokud chcete čistou rychlost a čisté rozhraní. Plány začínají na 10 $ / měsíc.

2017-WordPress-Hosting-FB-Anketa

WordPress-Hosting-Anketa-2017

Sdílený hosting-anketa-2017

WooCommerce-Hosting-FB-Anketa

2016-Web-Hosting-FB-Anketa

Best-WordPress-Hosting-Provider-Anketa

WordPress-Host-Anketa-září-2018

2016-WordPress-Hosting-FB-Anketa

WordPress-Hosting-Anketa-červen-1

Spravovaný-WordPress-Hosting-Anketa-2017

2014-Managed-WordPress-Hosting-FB-Anketa

Anketa Best-Web-Hosting-Provider-Anketa

WordPress-Host-Anketa-září-2018

Kinsta – jeden z nejlepších kolem hostitelů, ale plány začínají na 30 $ / měsíc. Zaručují 100% provozuschopnost a neslyšel jsem nic jiného než skvělé věci o jejich rychlosti, době provozu a podpoře.

WP Engine – spravoval hosting WordPress s plány začínající na 35 $ / měsíc. Nedávno získali StudioPress a zdá se, že trh zatáčejí, ale jsou dobré možnosti. Mají vlastní vestavěné ukládání do mezipaměti a dobře drží webové stránky, které očekávají vysoký nárůst provozu.

Témata

Divi – jedno z nejpopulárnějších témat WordPress, vyvinuté společností Elegant Themes.

StudioPress – spolehlivé úložiště témat WordPress a vývojáři Genesis Framework. Místo, kam bych šel, pokud chcete téma, které je přátelské k SEO, mobilní reagující, HTML5 a bezpečné.

Další SEO nástroje

Zvýrazňovač dat – funkce v Google Search Console, která vám pomůže přidat bohaté úryvky.

Načíst jako Google – testuje, zda Google může přistupovat na stránku, jak ji vykresluje, a na jakékoli zdroje (např. Obrázky nebo skripty), které jsou blokované společností Google. Může pomoci ladit problémy s procházením.

Freelancer.com – najměte nezávislé pracovníky, kteří vám pomohou s návrhem, vývojem, optimalizací rychlosti, grafickým designem, copywritingem a dalšími funkcemi WordPress. To byl spasitel, když jsem začal svou kariéru a stále používám uživatele BDKAMOL a I333 pro vývoj WordPress a optimalizaci rychlosti.

Google AdWords – PPC (pay-per-click) kampaně, pokud chcete inzerovat své stránky v Google.

Test použitelnosti Google Mobile – zkouší, zda singl stránka je vhodná pro mobily, ale použijte Přehled mobilní použitelnosti v Google Search Console, kde najdete všechny mobilní chyby na celém svém webu.

zprávy Google – nechte své články publikovat ve Zprávách Google pro další zdroj provozu.

Příspěvky Google – umožňuje lidem / firmám vytvářet obsah přímo na Googlu, který se v Googlu jeví jako vysoce hodnocený podle svých jmen (Search Engine Land jim říká „vizitky“).

Atributy stránek Google – vylepšte informace o své firmě v grafu výsledků vyhledávání a znalostí Google o název vaší firmy, místo, kontaktní informace, logo, sociální profily atd..

Nástroj pro testování strukturovaných dat Google – testuje chyby při přidávání bohatých úryvků na váš web.

Správce značek Google – optimalizujte svůj provoz a online marketing pomocí značek – bez kódu.

Moz Pro – komplexní sada SEO, která vám umožní sledovat hodnocení, klíčová slova, odkazy a optimalizovat stránky. Nepoužívám (příliš drahé), když mohu sledovat klíčová slova ve službě Search Console ve službě Analytics Analytics, už vím, jak dělat SEO na stránce a většinu věcí, které mohu dělat zdarma.

Siteliner – kontroluje na celém webu duplicitní obsah, přerušené odkazy a technické chyby SEO.

Pomocník pro značkování strukturovaných dat – pokud nefungují strukturovaná data, použijte tento nástroj.

Sucuri checker – kontroluje malware, stav černé listiny, chyby na webových stránkách a zastaralý software.

Kontrola webových stránek – pomozte určit kořen sankcí Google křížovým odkazováním na organické poklesy provozu s aktualizacemi algoritmů Google. Panguin SEO Tool je podobný a také dobrý.

WooRank – většina nástrojů pro audit SEO není dobrá, ale je to jednoduché, bezplatné a poněkud slušné.

TubeBuddy – nástroje vestavěné na webových stránkách YouTube, na kterých jsou uvedeny zmínky o vašich značkách, statistikách / žebříčcích videí a návrzích SEO videa. Doporučuje Backlinko.

Smíšený

BuzzSumo – oblíbený e-mailový software a plugin WordPress, ale mohou zpomalit vaše stránky.

Canva – jeden z nejlepších tvůrců freemiových infographic (notoricky známý pro získání odkazů / provozu). Můžete si také najmout návrháři infographic na freelancer.com pokud chcete skutečně jedinečný infographic.

Copyscape – kontrola plagiátů, která detekuje duplicitní články, které mohou penalizovat váš SEO.

Vložit generátor kódu – kreditům vaše infografiky / videa tím, že čtenářům vložíte kód.

Genesis Framework – Framework WordPress vyvinutý společností StudioPress, který udržuje váš web v provozu rychle a spolehlivě. Doporučeno nejlepšími lidmi (Yoast, Matt Cutts, Matt Mullenweg). Obecně doporučuji používat témata StudioPress, ale existují i ​​jiné tematické obchody Genesis Ahoj, ty návrhy, Obnoveno 316 návrhů, a Hezký Darn Cute Design.

Pojďme šifrovat SSL – zdarma a důvěryhodné SSL, které můžete použít k zabezpečení vašeho webu. Některé hostingové společnosti (jako je SiteGround) mají možnost to povolit ve svém hostitelském cPanelu.

Proměnné úryvků – šablony pro SEO tituly + meta popisy, které lze přizpůsobit v nastavení Yoastu, ale ruční psaní je vždy lepší. Typická proměnná úryvku pro stránky / příspěvky je %% page %% %% sep %% %% sitename %%, která v mém případě bude znít takto: Page Title – Online Media Masters. To by se použilo, pouze pokud by nebyly psány ručně.

Žízeňské pobočky – plugin pro správu přidružených odkazů, který používám, které pláště, nofollows, a pomáhám vám kategorizovat přidružené odkazy. Prémiová verze přichází s mnoha skvělými funkcemi, jako je automatické propojení klíčových slov, statistiky a integrace událostí Google Analytics a Správce značek.

Nástroje pro webmastery – Google Search Console + Bing + Yandex Nástroje pro webmastery jsou hlavní 3.

Váš hromadný editor – hromadně upravovat SEO tituly + meta popisy, což je snadný způsob, jak zvýšit CTR. Hromadný editor nerozpozná klíčová slova délky nebo zaměření, proto se ujistěte, že to zahrnete, že to berete v úvahu (asi 55 u titulů SEO, 155 pro meta popisy).

Vaše SEO analýza – návrhy na optimalizaci obsahu založené na tom, zda se v obsahu používá vaše klíčové slovo pro zaměření, plus další faktory. Yoast detekuje pouze přesné shody vašeho klíčového slova (žádné dílčí shody) a je v pořádku, že některá světla zůstanou červená, protože synonyma mohou být často použita (pokud je moje klíčové slovo zaměřeno na SEO konzultant a používám SEO Consulting, Yoast to nezjistí) ). Nebo možná vaše „posypané“ vaše klíčové slovo v nadpisu, aby to znělo lépe, protože přesná shoda klíčového slova zní spam. Některé z nich lze vzít se zrnem soli.

Statistiky vašeho metaboxu – zobrazuje, která slova jsou v obsahu nejvíce používána (toto je zakázáno).

Vaše analýza čitelnosti – řekne vám, zda jsou věty / odstavce příliš krátké, dlouhé, zda používáte přechodná slova atd. Nepovažuji to za velmi užitečné a zakázané.

Yoast Ryte analýza – zjistí, zda je váš web indexován ve vyhledávačích.

Počítadlo textových odkazů – počítá, kolik interních odkazů se používá na vašich stránkách / příspěvcích.

Automatické doplňování YouTube – začněte psát frázi na YouTube a hledejte návrhy klíčových slov pro video.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector