Nástroje WordPress SEO, ktoré používam: Kompletný zoznam nástrojov / doplnkov, aby vaše webové stránky boli vyššie a rýchlejšie načítané (bez upgradu)!

03.06.2020
SEO 'Nástroje WordPress SEO, ktoré používam: Kompletný zoznam nástrojov / doplnkov, aby vaše webové stránky boli vyššie a rýchlejšie načítané (bez upgradu)!
0 34 мин.

Vyžadujete spoľahlivý zoznam nástrojov WordPress SEO a nástrojov na optimalizáciu rýchlosti, dám vám ich.


Platené služby sú zvýraznené a väčšinu z nich používam na svojej vlastnej stránke WordPress. Pomocou obsahu nájdite, čo potrebujete, inak dúfam, že vás nástroje baví. Tvrdo som na tom pracoval 🙂

Obsah

 1. Doplnky SEO
 2. Rýchlosť Pluginy
 3. Speed ​​Tools
 4. Meranie rýchlosti
 5. Kľúčové slovo Research
 6. odkazy
 7. Miestne SEO
 8. analytika
 9. hosting
 10. témy
 11. Ďalšie nástroje SEO
 12. Zmiešaný

Doplnky SEO

2019 Doplnky WordPress SEO

Úryvky zo všetkých častí schémy – pridáva bohaté úryvky, má však minimálne nastavenia a možnosti prispôsobenia – preto pri zobrazení v obsahu nebude vyzerať efektne. Je to zadarmo a podporuje preskúmanie, recepty, a udalosť bohaté úryvky, ale uprednostňujem (a používam) Recenzia WP od MyThemeShop. Vyzerá to krajšie a má viac možností. Tu je stránka, na ktorej ju používam.

Všetko v jednom SEO – alternatíva k službe Yoast, ale stále používam službu Yoast.

Automatické atribúty Alt Alt – automaticky pridá alt text pomocou názvu obrazového súboru (šetrí veľa času). Inak by ste museli každý alt obrázok pridať manuálne.

Nahradenie lepšieho vyhľadávania – hromadné aktualizované odkazy, obrázky a ďalší obsah. Je to užitočné, ak ste zmenili verzie www alebo HTTPS a potrebujete hromadne aktualizovať všetky obrázky / odkazy na novú verziu. Alebo, ak ste ako ja a potrebujete aktualizovať obrázok, ktorý sa nachádza na viacerých stránkach, ušetrí to veľa času.

Kontrola prerušeného odkazu – zistí nefunkčné odkazy na vašom webe. Link Link je dobrý, ale tento doplnok vám ich umožňuje opraviť vnútri WordPress s možnosťou 1 kliknutia na úpravu alebo odpojenie každej z nich. Nevýhodou je, že spotrebováva vysoké CPU (takže po dokončení opravovania odkazov odinštalujte doplnok okamžite).

Ľahký obsah – pridanie TOC na dlhé príspevky je pre používateľov a vyhľadávacie nástroje neuveriteľne prospešné. Odporúčam však na tento účel nepoužiť doplnok a namiesto toho ho manuálne kódovať Obsah HTML čo používateľom umožňuje prejsť na konkrétne sekcie (a na ne odkazovať). Priradenie meno kotvy vám tiež dá šancu, aby vás spoločnosť Google ocenila odkazy na odkazy.

Google Site Kit – kombinuje najobľúbenejšie nástroje na správu webových stránok spoločnosti Google (služba Google Search Console, Google Analytics, AdSense a Google PageSpeed ​​Insights) do jedného doplnku WordPress.

Rýchly doplnok pre presmerovanie na stránku alebo na príspevok – opraviť nefunkčné stránky alebo adresy URL, ktoré ste zmenili alebo odstránili pomocou presmerovaní. Skontrolujte chyby indexového prehľadávania v službe Google Search Console (alebo v službe Yoast) a nájdite nefunkčné odkazy.

Poradie Math – sľubný doplnok SEO od spoločnosti MyThemeShop s množstvom vstavaných funkcií, ako sú bohaté úryvky, integrácia Konzoly Google Search Console, optimalizácia viacerých kľúčových slov, sledovanie poradia kľúčových slov, nástroj pre kľúčové slová LSI, možnosti miestneho SEO, návrhy interných prepojení a oveľa viac.

Naozaj jednoduché SSL – automaticky nakonfiguruje vaše stránky na HTTPS. Stále budete potrebovať protokol SSL (používam bezplatný šifrovací protokol SSL z programu SiteGround), ale tento doplnok umožňuje veľmi jednoduché nastavenie.

Zverejniť staré príspevky – vylepšuje vzhľad vášho obsahu aktualizáciou všetkých vašich upravených dátumov na aktuálny deň, čo sa prejaví vo vyhľadávačoch. Je to lacné (pretože ste neaktualizovali príspevok novým obsahom), ale zachováva aktuálne dátumy a môže zvýšiť mieru prekliknutia.

Štruktúrovaný obsah – pridáva úryvky s bohatými otázkami a je to isté, čo používam ja a Neil Patel.

Recenzia WP – doplnok s bohatými úryvkami, ktorý používam (tu je stránka, na ktorej ho používam). Iné doplnky nie sú veľmi dobré … Vývojár opustil produkt WP Rich Snippets a schéme All In One je nuda a postrádajú možnosti prispôsobenia. Program WP Review podporuje 14 typov údajov vrátane recenzií a receptov, je často aktualizovaný, vyzerá pekne a je podporovaný tímom MyThemeShop..

Yoast Najobľúbenejší SEO plugin. Môžete rozdeliť do troch krokov: nakonfigurovať nastavenia doplnkov, skúmať kľúčové slová a vytvárať optimalizovaný obsah týchto kľúčových slov. Toto sú kľúčové kroky, ale väčšina ľudí ich mýli, takže sa pozrite v sprievodcovi Yoast, kde sa dozviete, ako ich urobiť.

Ste miestny SEO – pridá súbor KML pre Mapy Google, schema.org a ďalšie optimalizácie pre miestne SEO, s možnosťou vložiť Google Map a vyhľadávač obchodov. Pravdepodobne nezlepší hodnotenie, pretože ide o takú malú časť miestnych (skontroloval by som) Faktory miestneho hodnotenia spoločnosti Google).

Vaša prémia – v skutočnosti nezlepší vaše hodnotenie, ale (podľa môjho skromného názoru) obsahuje vymyslené funkcie, ktoré naozaj nepotrebujete. Presmerovania je možné vykonať pomocou bezplatného doplnku, kľúčové slová s viacnásobným zameraním často vyžadujú použitie čiastkových zhôd (ktoré SEO analýza spoločnosti Yoast vždy nezistí) a ja som počul, že podpora vás iba odkazuje na ich návody. IMO, v hodnote 89 dolárov ročne.

Vaše video SEO – pridá video sitemap a podporuje schema.org videoObject, Facebook Otvorte Graph (na priame prehrávanie na Facebooku) a možnosť meniť miniatúry.

Yoast WooCommerce SEO – vylepšuje sociálne formátovanie pri zdieľaní obsahu na sociálnych médiách, vylučuje nepotrebné stránky zo súboru Sitemap a pridáva možnosť strúhanky.

Rýchlosť Pluginy

Doplnky na optimalizáciu rýchlosti WordPress

AMP pre WP – pridá AMP (zrýchlené mobilné stránky), aby sa mobilné stránky načítali rýchlejšie a zároveň vám vo výsledkoch mobilného vyhľadávania poskytla ikonu AMP. Nevýhodou je, že mení váš mobilný dizajn, čo môže znížiť počet konverzií. Z tohto dôvodu som sa rozhodol proti použitiu doplnku AMP.

Čistenie aktív – selektívne zakázať načítavanie doplnkov na určitých stránkach. Napríklad môžete zakázať doplnok kontaktného formulára na všetkých stránkach s výnimkou kontaktnej stránky, alebo zakázať načítavanie doplnku s bohatým úryvkom na stránky. Veľmi jednoduché použitie a veľmi odporúčam testovanie.

Doplnky do vyrovnávacej pamäte – tu sú najlepšie hodnotené doplnky pre vyrovnávaciu pamäť (potrebujete iba 1).

 • WP Rocket – Doplnok vyrovnávacej pamäte s hodnotením # 1 v mnohých anketách na Facebooku je 49 dolárov a používam ho. WP Rocket má veľa funkcií, ktoré väčšina doplnkov vyrovnávacej pamäte nemá, a preto vám môže poskytnúť lepšie skóre a časy načítania v GTmetrix + Pingdom. Medzi tieto vstavané funkcie patrí čistenie databázy, cloudflare, polia CDN URL, lenivé načítanie a miestny hosting kódu Google Analytics. S WP Rocket nepotrebujete ďalšie doplnky, pretože sú zabudované. Nastavenia sa dajú ľahko nastaviť a sú dodávané s vynikajúcou dokumentáciou a podporou.
 • Rýchly výkon – zvyčajne bezplatný doplnok o vyrovnávaciu pamäť č. 1 v prieskumoch verejnej mienky na Facebooku a prichádza s mnohými funkciami zahrnutými do programu WP Rocket. Má veľkú spätnú väzbu v WordPress Zrýchlenie skupiny Facebook Mnoho ľudí hovorí, že je to najlepší bezplatný doplnok pre vyrovnávaciu pamäť. Konfigurácia môže byť dosť ohromujúca, ale má sprievodcu nastavením.
 • SG Optimizer – toto je doplnok vyrovnávacej pamäte SiteGround (funguje, iba ak ste na ich hosťovaní). Ukladá sa do vyrovnávacej pamäte rýchlejšie ako ktorýkoľvek iný doplnok pre vyrovnávaciu pamäť, ale (aj po ich veľkých aktualizáciách) stále chýba veľa funkcií zahrnutých v iných doplnkoch pre vyrovnávaciu pamäť. Používam produkt SG Optimizer prísne na ukladanie do vyrovnávacej pamäte (so všetkými ostatnými možnosťami vypnutými) a potom na všetky ostatné používam WP Rocket.
 • Celková medzipamäť W3 Bezplatný vyrovnávací modul s robustnými nastaveniami, ale história spôsobujúcich chyby. Vývojár však nedávno vykonal veľa aktualizácií a zdá sa, že reputácia doplnku sa môže vracať, pretože to bol kedysi skvelý doplnok pre vyrovnávaciu pamäť.
 • Najrýchlejšia vyrovnávacia pamäť WP – bezplatný doplnok pre vyrovnávaciu pamäť, ktorý sa ľahko konfiguruje s možnosťami integrácie Cloudflare, StackPath a ďalších CDN (ale stále používam WP Rocket).
 • Autoptimize – zvyčajne je to potrebné, iba ak používate hostovanie doplnkov na zakázané zoznamy (napr. Choď oci alebo WP Engine), inak sú uprednostňované úplné doplnky pre vyrovnávaciu pamäť ako WP Rocket alebo Swift. Optimalizuje súbory HTML, CSS a JavaScript a možnosť nastavenia CDN.

CAOS | Hostujte Google Analytics lokálne – pomáha načítať kód sledovania Google Analytics lokálne.

CDN Enabler – obsahuje pole URL CDN, ktoré vám pomôže nastaviť sieť na doručovanie obsahu.

Clearfy – zrýchľuje web vypnutím nepotrebných funkcií WordPress (podobne ako funkcia WP Disable) a obsahuje niektoré bezpečnostné prvky SEO +. Skvelé recenzie / hodnotenia na WordPress.

CSS Sprite Generator – kombinuje viac snímok do jedného obrázka, vďaka čomu sa načítavajú oveľa rýchlejšie. Spravidla sa to deje iba s ozdobnými obrázkami, ako sú napríklad ikony. Urobil som to na svojej domovskej stránke … namiesto načítania 30 ikon (čo by bolo 30 žiadostí), načíta sa 1 (1 žiadosť).

Zobraziť verziu PHP – zobrazuje verziu PHP, na ktorej je spustená vaša stránka, ktorá by mala byť 7.0 alebo vyššia.

Doplnky medzipamäte Gravatar – zrýchľuje príspevky pomocou komentárov ukladaním do pamäte cache Gravatars (Harrys Gravatar Cache, Optimálna vyrovnávacia pamäť, alebo FV Gravatar Cache) sú prvé 3 doplnky.

GTmetrix pre WordPress – naplánujte si prehľady GTmetrix a pozrite si ich priamo na dashboarde WordPress alebo prostredníctvom naplánovaných e-mailových prehľadov. Skvelé na sledovanie rýchlosti vašich stránok + skóre.

Doplnky na optimalizáciu obrázkov – Imagify, ShortPixel, smush, a kraken všetky v podstate robia to isté (menia veľkosť obrázkov, bezstratovo komprimujú obrázky a z obrázkov odstránia EXIF ​​údaje).

Lazy Load For Videos – oneskoruje načítanie videí, kým sa posúvate nadol po stránke a skutočne ich neuvidíte, čo môže výrazne skrátiť dobu načítania obsahu s videami. Toto nepotrebujete, ak používate WP Rocket, pretože má lenivé vstavané nastavenie. Navrhujem len lenivé načítanie videí (nie fotografií), pretože je nepríjemné, aby používatelia neustále načítali obrázky pri posúvaní.

OMGF – lokálne načíta písma Google, písmo Awesome a ďalšie externé písma.

P3 Profiler – nájde najpomalšie načítavacie doplnky, ale už roky sa neaktualizovala.

Perfmatters – vyvinutý spoločnosťou Kinsta a podobne ako Clearfy. Optimalizuje tiež weby WooCommerce jednoduchým vypnutím fragmentov košíka, skriptov a štýlov WooCommerce. Začína sa na 24,95 USD mesačne.

Kontrola kompatibility PHP – kontroluje doplnky / tému, aby zabezpečil kompatibilitu s novými verziami PHP, nemá však skvelé recenzie, pretože často môže preskočiť väčšie doplnky.

Organizátor doplnkov – selektívne načítať doplnky na konkrétny obsah. Najbežnejším príkladom je načítanie kontaktného formulára iba na kontaktnú stránku (takže sa nenačítava na každej jednotlivej stránke).

WP Zakázať – zakáže nepotrebné nastavenia WordPress, ako sú automatické ukladania, následné úpravy, gravitáre, emodži a ďalšie funkcie v jadre WordPress. Má tiež možnosti rýchlosti pridávania, ako je kontrola srdcového rytmu, hosťovanie kódu Google Analytics na miestnej úrovni a minimalizovanie požiadaviek.

WP-optimalizácia – čistí databázu WordPress odstránením poštových revízií, komentárov spamu / koša, prechodných období a nepoužívaných databázových tabuliek. Ak používate raketu WP Rocket, nepotrebujete ju, pretože je zabudovaná v nastaveniach rakety WP. Pred vyčistením databázy vždy urobte zálohu.

Doplnky StudioPress – všetky ľahké, bezplatné a vyvinuté pre rámec Genesis. Používanie ľahkých doplnkov je jednou z najlepších vecí, ktoré môžete urobiť, aby sa vaše webové stránky načítali rýchlo.

Meranie rýchlosti

Kontrola bajtov – opatrenia TTFB (čas na prvý bajt), kľúčovú metriku rýchlosti servera / hostenia.

Štatistiky Google PageSpeed – odporúčania týkajúce sa rýchlosti, ktoré veľa ľudí nepovažuje za užitočné pretože nemeria ani čas načítania (primárna metrika rýchlosti webu). Ale meria sa doba odozvy servera čo znamená, že váš hosting (server) je pomalý a Malo by byť menej ako 200 ms.

GTmetrix – odporúčania týkajúce sa rýchlosti považujem za najužitočnejšie zo všetkých nástrojov, najmä pri hľadaní neoptimizovaných obrázkov, a pomocou karty Vodopád vidím vaše najpomalšie načítavajúce doplnky / prvky.

Test HTTP / 2 – skontrolujte, či váš web (hosting) podporuje protokol HTTP / 2, ktorý zrýchľuje vašu stránku.

Monitor dopytov – skontrolujte svoje najpomalšie načítavajúce doplnky, skripty atď. Skvelá alternatíva k P3.

Pingdom – najpresnejší nástroj na meranie časov zaťaženia podľa WP Rocket, ale považujem GTmetrix za najužitočnejší na získanie konkrétnych odporúčaní týkajúcich sa optimalizácie rýchlosti webových stránok.

Speed ​​Tools

CloudFlare Zadarmo CDN s 200+ dátových centier ktoré vaše stránky zrýchlia, napríklad s možnosťou rýchlosti / zabezpečenia zrýchlené mobilné spojenia, ochrana hotlink, Railgun, Pravidlá stránky, a ukladanie do vyrovnávacej pamäte. Jednoduché nastavenie pomocou väčšiny doplnkov pre vyrovnávaciu pamäť a niektorí hostitelia majú možnosť povoliť ich v cPanel. Vyžaduje si to zaregistrovanie bezplatného účtu, zmena menných serverov, a konfiguráciu nastavení.

KeyCDN – CDN (sieť na doručovanie obsahu) s 34+ dátové centrá a cena je použitá v GB.

StackPath – CDN (sieť na doručovanie obsahu) s 31+ dátovými centrami s bezplatnou 30-dňovou skúšobnou verziou, potom začína na $ 10 / mesiac. Integruje sa s väčšinou doplnkov pre vyrovnávaciu pamäť a je to CDN, ktoré používam na svojej stránke.

Transfonter – opravte chyby súvisiace s fontmi v GTmetrix / Pingdom pomocou Transfonter na prevod fontov (napr. Google Fonts) na webové fonty, ich odovzdanie do WordPress a potom ich pridajte do CSS.

Kľúčové slovo Research

Odpoveď Verejnosť – môj obľúbený nástroj na výskum kľúčových slov, ktorý sťahuje kľúčové slová z automatického dopĺňania Google a rozdeľuje ich na kľúčové slová na otázky, predložky a porovnávacie kľúčové slová. Kontrola „kľúčových slov s otázkami“ je skvelý spôsob, ako zabezpečiť, aby bol váš obsah obsiahly (odpovedá na všetky otázky týkajúce sa tejto témy, ktoré majú ľudia). Zobrazuje tiež odhadovanú konkurenciu každého kľúčového slova (každé kľúčové slovo má zelený kruh a čím tmavšie je, tým je konkurencieschopnejšia).

Trendy Google – pozrite si trendy kľúčových slov a oblasť, v ktorej sa vyhľadávajú najviac.

Automatické dopĺňanie Google – návrhy kľúčových slov založené na predchádzajúcej histórii vyhľadávania ľudí. Nechajte Google vyplniť frázu alebo použite znak podčiarknutia _, aby Google „vyplnil prázdne miesto“.

Plánovač kľúčových slov Google – jeden z mojich najmenej obľúbené nástroje na výskum kľúčových slov, pretože boli vyvinuté špeciálne pre službu Google AdWords a neodrážajú údaje v organických výsledkoch (SEO).

HubShout WebGrader – pozrite si kľúčové slová, ktoré hodnotíte, konkurenčné kľúčové slová a porovnajte svoje kľúčové slová, oprávnenie domény, odkazy, najlepší obsah a sprostredkujúce domény s konkurenciou.

Keywordtool.io – sťahuje kľúčové slová z automatického dopĺňania Google (môj obľúbený zdroj).

Kľúčové slová všade – zobrazuje mesačné vyhľadávania, CZK a odhadovanú konkurenciu priamo vo vyhľadávačoch a iných platformách (Google, YouTube, Amazon, Etsy, Moz, Google Analytics).

Prieskumník kľúčových slov Moz – lepší nástroj na výskum kľúčových slov ako Plánovač kľúčových slov Google. Naučte sa mesačné vyhľadávanie každého kľúčového slova a pomocou filtrov zoskupte súvisiace frázy (aby ste tie isté neprehliadali) a filtrujte podľa objemu vyhľadávania, všeobecných / konkrétnych kľúčových slov a otázok..

Rozšírenie Google Chrome pre MozBar – umožňuje spoločnosti Google ľubovoľné kľúčové slovo a odhad konkurencie na základe DA (oprávnenie domény) a PA (oprávnenie na stránku) každého výsledku vyhľadávania.

Ubbersuggest – Nástroj na návrh kľúčových slov Neil Patel, ktorý odhaduje konkurenciu kľúčového slova v organických výsledkoch, ale vždy by som chcel skontrolovať najlepšie výsledky ručne.

vidIQ Chrome Extension – analyzujte konkurenciu pre kľúčové slová YouTube tak, že nainštalujete toto rozšírenie, vyhľadáte svoje kľúčové slovo v službe YouTube a kliknete na najlepšie výsledky. Rozšírenie generuje skóre SEO na základe rád, zobrazení, komentárov, sociálnych zdieľaní, odberateľov, časov zobrazenia a ďalších metrík videa. Pozrite sa, aké značky sa používajú, a dĺžku popisu.

odkazy

Skontrolujte moje odkazy – Rozšírenie Chrome, ktoré kontroluje a zvýrazňuje nefunkčné odkazy na stránke.

Link Link – nájsť nefunkčné odkazy na vašom webe WordPress. Skenuje zadarmo 7 500 odkazov / mesiac.

Nástroj Google Disavow Tool – ak ste si najali tvorcu odkazov, ktorý vytvoril spamové odkazy, a máte obavy, že vaše hodnotenie bude poškodené, pomocou tohto nástroja požiadajte spoločnosť Google, aby ich nezohľadnila.

Prieskumník Moz Link – skontrolujte oprávnenie domény svojho webu, prichádzajúce odkazy, text ukotvenia a metriku odkazov s možnosťou inovácie. Užitočné pre nájdenie odkazových príležitostí z konkurenčných stránok. Tento nástroj sa dá tiež použiť v spojení s MozBar, aby sa zaistilo, že vaše kľúčové slová nie sú príliš konkurencieschopné (skúste súťažiť s webmi, ktoré majú podobné oprávnenie na domény ako vaše vlastné).

Miestne SEO

Miestne objednávky Google & schôdzky – funkcia pre službu Moja firma na Googli, ktorá umožňuje ľuďom rezervovať si schôdzky, rezervácie, zadávať objednávky, prezerať ponuky a vyhľadávať informácie o vašej firme. Vyplňte toto formulár a využívajte služby na objednávanie a objednávanie tovaru tretích strán, ako je seamless.com.

Moja firma na Googli – jediný najdôležitejší faktor v miestnom SEO a teraz predstavuje 25% 2018 sú faktory hodnotenia miestneho vyhľadávania. Uistite sa, že overiť vlastníctvo a vyplňte všetko vrátane: fotografie + videá, Kategórie, popis, adresa alebo oblasť obsluhy, atribúty, Menu / služby, špeciálne hodiny, otázky, vlastná adresa URL, 360 ° virtuálna prehliadka (ak to má zmysel). Mal by si reagovať na recenzie a reagovať na ľudí správy. Uverejňovanie aktualizácií sa stáva čoraz dôležitejšou. Môžete tiež použiť adresy URL miestnych firiem (napr. schôdzkyrezervácierezervácie) a hotely môžu pridať hodnotenie triedy a Vybavenie. Nakoniec si prečítajte časť Moja firma na Googli pokyny.

Moz Local – opraviť neúplné, nekonzistentné a duplicitné citácie. Nevyhnutným nástrojom miestneho SEO a vaším cieľom by malo byť, aby sa vaše skóre Moz Local čo najviac blížilo 100%.

Budova citácie Whitespark – kupujte citácie za 4 až 5 dolárov, čo môže zlepšiť miestne hodnotenie najmä v Mapách Google. Použil som Whitespark pre mnoho klientov a dosahujú vynikajúcich výsledkov pomocou podrobných správ, odkazov na vaše nové citačné profily a 1 univerzálnym prihlásením. Citácie sa stávajú menej dôležitými faktormi miestneho hodnotenia, mali by ste ich však stále robiť.

Služba čistenia bielkovín Whitespark – ak sú vaše citácie neporiadok (napr. V Moz Local), môžete zaplatiť $ 149 +, aby Whitespark vyčistil neúplné, nekonzistentné a duplicitné citácie.

Whitespark Local Rank Tracker – meria miestne hodnotenie v Google / Bing v organických výsledkoch aj vo výsledkoch mapy. Super ľahký a užívateľsky prívetivý spôsob merania miestnych kľúčových slov.

analytika

AWStats – zistite, či na vašom webe niečo spôsobuje vysoké využitie procesora (šírku pásma), ako sú konkrétne prehľadávače, obrázky, súbory na stiahnutie a adresy IP. Zníženie spotreby CPU môže zrýchliť načítavanie servera / webových stránok. Toto je zabudované v mnohých hostiteľských cPaneloch v sekcii „štatistika“.

Google Analytics – obsahuje takmer všetko, čo potrebujete pre analytiku, a ak už viete o kartách vľavo, môžete výrazne vylepšiť údaje o návštevníkoch obsahu, SEO a konverzií vrátane pohlavia, veku, geografie, zariadenia, obsahu, MP , priemerný čas na webe atď. Kliknite na kartu „akvizície“ a prejdite na stránku „Vstupné stránky“, kde získate prehľad o výkonnosti obsahu.

Kričiaca žaba SEO Spider & Nástroj na prehľadávanie – program pre stolné počítače (pre PC alebo Mac), ktorý vám povie o nefunkčných odkazoch, názvoch stránok, meta popisoch, adresách URL, obrázkoch a množstve ďalších údajov SEO.

Vyhľadávacia analýza – funkcia v Konzole pre vyhľadávanie Google, ktorá meria pozíciu kľúčového slova na webe, mieru prekliknutia a obsahuje filtre pre krajiny / zariadenia / stránky / dopyty. Umožňuje porovnávať údaje za predchádzajúcich 28 dní a je to vynikajúci nástroj na meranie výkonnosti SEO. Používam to v službe Google Analytics ako kľúčové slová, MP a pozície v rebríčku.

SEMRush – komplexná sada nástrojov SEO so skutočne množstvom analytických nástrojov týkajúcich sa kľúčových slov, profilu spätných odkazov, zoznamov citácií pre miestny SEO a nástrojov auditu + výkazníctva. Napríklad vidím, koľko spätných odkazov som získal v porovnaní s počtom stratených, čo mi umožní sledovať odkazy, ak ich stratím.

hosting

* Jedná sa o 4 najvýznamnejšie hostingové spoločnosti v USA Hosting WordPress a WordPress Zrýchlenie skupiny Facebook ktoré sú dobre vedené a majú 10 000 členov v každej skupine. Všeobecným konsenzom je vyhýbať sa Značky EIG ktorý vlastní viac ako 60 rôznych hostingových spoločností vrátane spoločností Bluehost, HostGator, iPage, Site5 a mnohých ďalších. Sú známe tým, že balia príliš veľa ľudí na ten istý server (čo má za následok pomalé časy načítania) a priemernú podporu / dostupnosť.

SiteGround – ohodnotilo hostiteľa číslo 1 v 10 prieskumoch verejnej mienky na Facebooku a používa ho. sú odporúčané WordPress a robiť bezplatné migrácie. Vyšší plán ako ich pološpecializovaný plán GoGeek prísť s viacerými prostriedky servera (Rýchlostný faktor č. 1) a všetky plány prichádzajú s mnohými Funkcie WordPress ako Cloudflare a SSL zadarmo. Je tu viac ako rýchlosť hostingu, ale mám <1s časy načítania s SiteGround a 100% GTmetrix správami. Plány začínajú na $ 3,95 / mesiac (propagačná cena).

Cloudways – zvyčajne hodnotené ako # 2 po SiteGround, ale bez problémov s limitom CPU. Podpora chatu chýba, ale je dobrá, ak chcete čistú rýchlosť a čisté rozhranie. Plány začínajú na 10 $ mesačne.

2017-WordPress-hosting-FB-Poll

WordPress-hosting-Poll-2017

Shared-hosting-Poll-2017

WooCommerce-hosting-FB-Poll

2016-Web-hosting-FB-Poll

Best-WordPress-hosting-Provider-Poll

WordPress-hostiteľ-Poll-Sept-2018

2016-WordPress-hosting-FB-Poll

WordPress-hosting-Poll-jún-1

Podarilo-WordPress-hosting-Poll-2017

2014-Managed-WordPress-hosting-FB-Poll

Najlepšie Web-hosting-Provider-Poll

WordPress-hostiteľ-Poll-Sept-2018

KINŠTA – jeden z najlepších okolo hostiteľov, ale plány začínajú na 30 USD mesačne. Zaručujú 100% dostupnosť a ja som nepočul nič iné ako skvelé veci o ich rýchlosti, dostupnosti a podpore.

WP Engine – riadený hosting WordPress s plánmi začínajúcimi na 35 USD mesačne. Nedávno získali štúdio StudioPress a zdá sa, že smerujú na trh, ale sú dobrými možnosťami. Majú svoje vlastné vstavané ukladanie do vyrovnávacej pamäte a dobre držia webové stránky, ktoré očakávajú vysoký nárast prenosu.

témy

divi – jedna z najpopulárnejších tém WordPress vyvinutých spoločnosťou Elegant Themes.

StudioPress – spoľahlivý obchod s témami WordPress a vývojári Genesis Framework. Miesto, kam by som šiel, ak by ste chceli tému, ktorá je priateľská k SEO, reagujúca na mobil, HTML5 a bezpečná.

Ďalšie nástroje SEO

Zvýrazňovač dát – funkcia v Konzole Google Search Console, ktorá vám pomôže pridať bohaté úryvky.

Načítať ako Google – testuje, či má spoločnosť Google prístup k stránke, ako ju vykresľuje, a akékoľvek zdroje (napr. Obrázky alebo skripty), ktoré sú blokované spoločnosťou Google. Môže pomôcť ladiť problémy s prehľadávaním.

Freelancer.com – najímajte nezávislých pracovníkov, ktorí vám pomôžu s návrhom, vývojom, optimalizáciou rýchlosti, grafickým dizajnom, copywriting a ďalšími. Bol som spasiteľom, keď som začal svoju kariéru a stále používam používateľa BDKAMOL a I333 pre vývoj WordPress a optimalizáciu rýchlosti.

Google AdWords – PPC (pay-per-click) kampane, ak chcete inzerovať svoje stránky v Google.

Test použiteľnosti Google pre mobil – testuje, či a jednoposteľová stránka je prispôsobená pre mobilné zariadenia, ale použite Prehľad použiteľnosti pre mobilné zariadenia v Konzole Google Search Console, kde nájdete všetky mobilné chyby na celom svojom webe.

Google News – nechajte svoje články uverejnené v službe Google News pre ďalší zdroj návštevnosti.

Príspevky Google – umožňuje ľuďom / firmám vytvárať obsah priamo na stránkach Google, ktorý sa v službách Google javí ako vysoko hodnotený pre svoje mená (Search Engine Land ich nazýva „vizitkami“),.

Atribúty stránok Google – vylepšite informácie o svojej firme vo výsledkoch vyhľadávania a grafe znalostí spoločnosti Google o svoje obchodné meno, miesto, kontaktné informácie, logo, sociálne profily atď..

Nástroj na testovanie štruktúrovaných údajov Google – testy chýb pri pridávaní úryvkov na vaše stránky.

Správca značiek Google – optimalizujte svoju návštevnosť a online marketing pomocou značiek – bez kódu.

Moz Pro – komplexný balík SEO, ktorý vám umožní sledovať hodnotenie, kľúčové slová, odkazy a optimalizovať stránky. Nepoužívam to (príliš drahé), keď môžem sledovať kľúčové slová vo Vyhľadávacej službe Search Console vo Vyhľadávacej analýze, už viem, ako robiť SEO na stránke a väčšinu vecí, ktoré môžem robiť zadarmo..

Siteliner – kontroluje na celom webe duplicitný obsah, nefunkčné odkazy a technické chyby SEO.

Pomocník na označenie štruktúrovaných údajov – Ak nefungujú štruktúrované údaje, použite tento nástroj.

Šek Sucuri – kontroluje škodlivý softvér, stav čiernej listiny, chyby webových stránok a zastaraný softvér.

Kontrola webových stránok – pomôžte identifikovať koreň sankcií Google krížovým odkazom na organické poklesy návštevnosti s aktualizáciami algoritmov spoločnosti Google. Nástroj Panguin SEO je podobný a tiež dobrý.

WooRank – väčšina nástrojov auditu SEO nie je dobrá, je to však jednoduché, bezplatné a trochu slušné.

TubeBuddy – nástroje vstavané na webových stránkach YouTube, na ktorých sú uvedené zmienky o vašich značkách, štatistikách / hodnotení videí a návrhoch na optimalizáciu videa. Odporúča Backlinko.

Zmiešaný

BuzzSumo – obľúbený e-mailový softvér a doplnok WordPress, ale môžu spomaliť vaše stránky.

Canva – jeden z najlepších tvorcov infémií freemium (notoricky známy pre získanie odkazov / návštevnosti). Môžete si tiež požičať infographic dizajnéri na freelancer.com ak chcete skutočne jedinečný infographic.

Copyscape – kontrola plagiátorstva, ktorá zisťuje duplicitné články, ktoré môžu penalizovať vaše SEO.

Generátor vloženia kódu – pripisujte svoje infografiky / videá tým, že čitateľom vložíte kód.

Genesis Framework – Rámec WordPress vyvinutý spoločnosťou StudioPress, ktorý udržuje vaše stránky v prevádzke rýchlo a spoľahlivo. Odporúčané špičkovými ľuďmi (Yoast, Matt Cutts, Matt Mullenweg). Všeobecne odporúčam používať témy StudioPress, ale existujú aj ďalšie obchody s témami Genesis tretích strán Ahoj You Designs, Obnovených 316 návrhov, a Docela Darn Cute Design.

Poďme šifrovať SSL – bezplatné a dôveryhodné SSL, ktoré môžete použiť na zabezpečenie svojej webovej stránky. Niektoré hostingové spoločnosti (napríklad SiteGround) majú možnosť povoliť to vo svojom hostingovom cPaneli.

Premenné úryvkov – šablóny pre SEO tituly + meta popisy, ktoré je možné prispôsobiť v nastaveniach služby Yoast, ale písanie týchto manuálov je vždy lepšie. Typická premenná útržku pre stránky / príspevky je %% page %% %% sep %% %% sitename %%, ktorá by sa v mojom prípade zobrazovala ako: Page Title – Online Media Masters. Použilo by sa to iba vtedy, ak nie sú napísané ručne.

Smädné pridružené spoločnosti – plugin pre správu pridružených odkazov, ktoré používam na vytváranie plášťov, nofollowov a pomoc pri kategorizácii pridružených odkazov.. Prémiová verzia prichádza s množstvom vynikajúcich funkcií, ako je automatické prepojenie kľúčových slov, štatistika a integrácia udalostí a správcov značiek Google Analytics.

Nástroje správcu webu – Google Search Console + Bing + Yandex Nástroje správcu webu sú hlavné 3.

Váš hromadný editor – hromadne upravovať SEO tituly + meta popisy, čo je ľahký spôsob, ako zvýšiť MP. Hromadný editor nezistil kľúčové slová týkajúce sa dĺžky znakov ani zamerania, takže nezabudnite na to, že to beriete do úvahy (okolo 55 v prípade titulov SEO, 155 v prípade meta popisov).

Vaša SEO analýza – návrhy na optimalizáciu obsahu založené na tom, či sa kľúčové slovo so zameraním používa v obsahu, plus ďalšie faktory. Váš vyhľadávač zistí iba presné zhody vášho kľúčového slova (bez čiastkových zhôd) a je v poriadku, že niektoré svetlá zostanú červené, pretože synonymá sa môžu často používať (ak je moje kľúčové slovo zamerané na SEO konzultanta a používam SEO Consulting, Yoast ho nezistí) ). Alebo možno vaše „posypané“ vaše kľúčové slovo v nadpise, aby to znelo lepšie, pretože presná zhoda kľúčového slova znie spamovo. Niektoré z nich sa môžu užívať so zrnkom soli.

Podrobné informácie o metaboxoch – zobrazuje, ktoré slová sa v obsahu najviac používajú (toto je zakázané).

Vaša analýza čitateľnosti – povie vám, či sú vety / odseky príliš krátke, dlhé, či používate prechodné slová atď. Nepovažujem to za veľmi užitočné a zakázané.

Vaša analýza Ryte – zistí, či je váš web indexovaný vo vyhľadávačoch.

Počítadlo textových odkazov – počíta, koľko vnútorných odkazov sa používa na vašich stránkach / príspevkoch.

Automatické dopĺňanie YouTube – začnite písať frázu v službe YouTube a vyhľadajte návrhy kľúčových slov pre video.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector