Nemokamas grįžtamojo ryšio tikrinimo įrankis | Patikrinkite savo svetainės nuorodas – WPMyWeb

Atgalinė nuoroda yra viena iš svarbiausių paieškos sistemų optimizavimo (SEO) dalių. Jūsų svetainė užims aukštą vietą tokiose paieškos sistemose kaip „Google“, „Bing“, „Yahoo“ ir tt, kai turėsite daugiau nuorodų. Bet gauti aukštos kokybės atgalinės nuorodos nelengva. Taigi tam jums reikia grįžtamojo ryšio tikrinimo priemonių patikrinti atgalines nuorodas savo svetainės.


Internete galima rasti daugybę atgalinių nuorodų tikrinimo priemonių, didžiausia yra mokama. Taigi šiame straipsnyje pateikiu jums 10 geriausių atgalinių nuorodų tikrinimo įrankių, kad galėtumėte lengvai patikrinti savo svetainės ar bet kurio kito domeno atgalinių nuorodų skaičių..

Kodėl jums reikalingi atgalinio ryšio tikrinimo įrankiai

Atgalinė nuoroda yra nuoroda, kurią viena svetainė gauna iš bet kurios kitos svetainės. Paieškos varikliai apskaičiuoja bendrą kiekvienos svetainės Atgalinių nuorodų skaičių. Štai taip viena svetainė reitinguoja paieškos variklius.

Bet palauk…

Yra keletas atgalinių nuorodų šaltinių, pažeidžiančių „Google“ gaires, pavyzdžiui: Atgalinių nuorodų gavimas iš „torrent“ svetainės, nulaužta svetainė, pornografijos svetainė ir pan. Čia aš rašiau apie „Kaip lengvai gauti kokybiškas nuorodas“ – tai lengviausias būdas gauti galingas nuorodas..

10 geriausių nemokamų įrankių, skirtų patikrinti nuorodas

# 1 pusbrolis

pusiau atgalinės nuorodos

Semrash yra vienas iš geriausių internete atgalinės nuorodos tikrinimo įrankis į patikrinti atgalines nuorodas. „Semrush“ yra ne tik grįžtamojo ryšio tikrinimo įrankis, bet ir populiariausias paieškos sistemų rinkodaros (SEM) įrankis, kurį galima rasti internete. Jūs galite padaryti daug dalykų savo labui tinklaraščių svetainė ar internetinis verslas. Galite patikrinti raktinių žodžių sunkumus ir bet kurio domeno atgalines nuorodas. Naudodamiesi šiuo įrankiu galite stebėti kitų konkurentų progresą ir paimti į rankas jų atgalinio ryšio šaltinį. Čia yra mano aukščiau parodytas paveikslėlis, kuriame rodomi visi „Semrush.com“ domeno duomenys. 

„Semrush“ nemokamų paslaugų neteikia, tai kainuoja 69,95 USD per mėnesį. Bet aš turiu specialus kuponas jums, kad jūs galite ja naudotis nemokamai. Naudokitės šia nuoroda.

[Nuoroda]

# 2 „OpenLinkProfiler“

„OpenLinkProfiler“

Jei norite nemokamo atgalinių nuorodų tikrinimo įrankio, tada „OpenLinkProfiler“ yra geriausias pasirinkimas jums. Tai yra visiškai nemokama ir jūs galite gauti išsamią šviežių ir daugiau tiesioginių nuorodų analizę 200 000 naujų nuorodų svetainėje. Čia galite patikrinti reguliariai atnaujinamas patikrintas nuorodas, nukreipiančias į jūsų svetainę. 

Čia suskaičiuojamos visos aktyvios jūsų svetainės nuorodos ir unikalios aktyvios nuorodos. Taip pat galite stebėti savo konkurentų atgalinių nuorodų šaltinius ir tvirtinimo tekstus, o tai yra gyvybiškai svarbu SEO dalyje. 

Jie taip pat sumokėjo SEO įrankio „SEOprofiler“ versiją. Turėdami nemokamą „SEOprofiler“ paskyrą, galite eksportuoti iki 1000 bet kurio domeno atgalinių nuorodų. 

[Nuoroda]

# 3 Majestic

didingas atgalinio ryšio tikrinimo įrankis

Didingas atgalinių nuorodų tikrinimo įrankis padeda lengvai analizuoti bet kurio domeno atgalinę nuorodą. „Majestic“ pateikia jums išsamią nuorodą, kuri atnaujinama kasdien ir kurioje yra paskutinių 90 dienų duomenys. Galite patikrinti bet kurį domeną naudodamiesi istorine rodykle, kurioje yra visi duomenys, kuriuos turi „Majestic“.

Tai yra mokama paslauga, tačiau prisijungę galite ja naudotis nemokamai. Galite palyginti savo svetainę su kitais domenais ir gauti visą sąrašą indeksuotų URL, nuorodų domenų, nuorodų IP adresų, išorinių nuorodų, vyriausybinių išorinių nuorodų ir daug daugiau..

# 4 Atidarykite „Site Explorer“

„Moz backlink“ tikrinimo įrankisAtidaryti svetainės naršyklę yra nemokamas atgalinio ryšio tikrinimo įrankis autorius Moz. Atlikdamas atgalinių ryšių tyrimus, „Moz“ taip pat teikia kai kurias mokamas paslaugas, ty raktinių žodžių tyrimus, SEO auditą & Tikrinimas, reitingo stebėjimas. 

Moz verta išbandyti. Jei nenaudojate mokamos paieškos sistemų rinkodaros (SEM) paslaugos, tokios kaip „Semrush“, tuomet tai yra geras pasirinkimas. Galite palyginti dviejų ar daugiau domenų nuorodas ir patobulinti reitingą bei paieškos sistemos matomumą naudodami visą SEO įrankių rinkinį..

[Nuoroda]

# 5 Paieškos variklio „Genie“

Paieškos variklio „Genie“

„Search Genie“ yra specializuotas paieškos sistemų optimizavimo, rinkodaros ir SEO įrankis. Jis ateina su daugybe funkcijų, tokių kaip: „Google“ įrankiai, „Yahoo“ įrankiai, MSN įrankiai, teksto įrankiai, palyginimo įrankiai, nuorodų populiarumo įrankiai, paieškos variklių įrankiai, raktinių žodžių įrankiai ir kt., Ir visos jos yra visiškai nemokamos.. 

„Google backlink“ tikrinimo įrankis suteikia jums visą informaciją apie nuorodų kokybę ir nurodo tikslų nuorodų skaičių. Spustelėjus kiekvieną nuorodą, atsidarys naujas langas, kuriame rasite tinklalapio, kuriame yra jūsų šaltinio nuoroda, puslapio reitingą.

[Nuoroda]

# 6 „BuzzSumo“

„BuzzSumo“ atgalinių nuorodų tikrinimo įrankis

„BuzzSumo“ yra visas paieškos sistemų rinkodaros įrankis, kuris labai patogus vartotojams. Tai neleidžia tik patikrinti atgalines nuorodas bet jūs galite naudoti jį kaip „Facebook“ analizatorių. 

Kaip žinote, socialinis pasidalinimas yra dar vienas svarbiausias dalykas reklamuojant savo turinį ir gaunant socialinį srautą. Taigi naudodamiesi „BuzzSumo“ galite patikrinti, ar bet koks raktinis žodis „Facebook“ yra našiausias. 

Pavyzdys: Tarkime, kad norite pasitikrinti „Turinio rinkodara“, tada tiesiog pridėkite raktinį žodį „BuzzSumo Facebook“ analizės įrankyje ir gaukite visą informaciją apie panašius dalykus, akcijas, komentarus ir įsitraukimą.. 

[Nuoroda]

# 7 žiniatinklio SEO analizė

Web SEO

„WebSEO“ yra nemokamas SEO įrankis profesionalams. „WebSEO“ taip pat teikia daugybę funkcijų, kaip „Search Engine Genie“. Tai suteikia išsamią SEO analizę ir patikimus, tikslius rezultatus.

Naudodamiesi šiuo įrankiu galite atlikti raktinių žodžių tyrimus, konkurentų analizę, SEO auditą, Patikrinkite Atgalinės nuorodos ir nuorodų statyba. Tai padeda šimtams internetinės rinkodaros profesionalų priimti efektyvius sprendimus, pagrįstus pagrindiniais veiklos rodikliais.

[Nuoroda]

# 8 Ryšio diagnozė

saito diagnozė

Nuorodų diagnostika visiškai nemokama atgalinės nuorodos tikrinimo įrankis. Naudodamiesi šiuo įrankiu galite atlikti tik tyrimo nuorodas. Jis turi keletą gerų savybių. Tame paieškos laukelyje galite įgalinti kai kuriuos filtrus, tokius kaip: Puslapio rangas, Variklis, Svetainės nustatymai, Greitis ir Ataskaitos tipas. Tos parinktys dažniausiai naudojamos norint patikrinti reitingą nurodytame puslapyje.

Norėdami naudoti šį įrankį, turite naudoti „Mozilla Firefox“ naršyklę, kad gautumėte visą ataskaitą, ir turite atsisiųsti „Mozilla“ naršyklės plėtinį..

[Nuoroda]

# 9 reitingo signalai

rankininkai

Rango signalai yra vienas iš mano mėgstamiausių nemokamas atgalinio ryšio tikrinimo įrankis, nes pateikia tikslesnius duomenis realiuoju laiku. Naudodamiesi šiuo įrankiu galite rasti ir identifikuoti geriausias konkurentų nuorodas. Kaip žinote, aukštos kokybės nuorodų profilio palaikymas yra gyvybiškai svarbus ieškant reitingo. Rango signalai padeda nustatyti blogas ir nepageidaujamas svetaines.

„Rank Signals“ identifikuoja ir praneša apie pakeistas ar pašalintas nuorodas. Šios nuorodos pažymėtos ženklu klaida kodas. Tai taip pat suteikia naršyklės plėtinį, taigi jūs galite patikrinti atgalines nuorodas, puslapio rangą, „Alexa“ rangas tiesiogiai, tik vienu paspaudimu.

Norėdami gauti pilną bet kurio domeno ataskaitą, jums tiesiog reikia prisiregistruoti.

[Nuoroda]

# 10 „Lxr“ prekyvietė

„lxr“ prekyvietėje

„Kxr Marketplace“ yra nemokamas SEO įrankis mažoms įmonėms. „Lxr Marketplace“ tinka SEO, PPC ir elektroninei prekybai. Naudodami jų SEO įrankius galite lengvai patikrinti bet kurio domeno nuorodas. Tai gali nustatyti pagrindines svetaines, kurios susieja su jūsų domenu, ir patikrinti atvykstamųjų nuorodų / nuorodų skaičių ir nukreipiančių svetainių į jūsų domeną skaičių.

Jie taip pat teikia nemokamą paslaugą SEO svetainės schemos kūrėjas. Jis automatiškai sugeneruoja jūsų svetainės schemas, kai tik darote pakeitimus ar paskelbiate naują įrašą.

[Nuoroda]

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map