Recenze Rich Snippets WP: Miloval jsem tento plugin, ale vývojář jej opustil a není kompatibilní s PHP 7.1+

03.06.2020
SEO 'Recenze Rich Snippets WP: Miloval jsem tento plugin, ale vývojář jej opustil a není kompatibilní s PHP 7.1+
0 12 мин.

Rozhodnutí, zda koupit Plugin WP Rich Snippets?


To je to, co používám k přidání bohaté úryvky k mým příspěvkům WordPress. Původně jsem se chtěl spokojit Vše v jednom Schema.org Rich Snippets ale WP Rich Snippets má mnohem více funkcí (zejména s jejich doplňky a robustní nastavení pluginu), plus skutečný design je úžasný.

Jaké jsou přesto úryvky? Ke fragmentům vašeho vyhledávače přidávají další informace, jako jsou recenze hvězd, videa nebo dokonce informace o receptu. Díky tomu více lidí klikne na vaše úryvky a navštíví váš web. Chci říct, na jaký výsledek byste raději klikli?

bohaté úryvky

Tuto recenzi Rich Snippets jsem napsal, abych vám ukázal, jak se srovnává s pluginy, jako je All In One Schema, jak nakonfigurovat nastavení Rich Snippet WP, přidávat bohaté úryvky do příspěvků a jak používat jejich doplňky, aby váš vzhled vypadal rovnoměrně. lepší. Až budeme hotovi, budete vědět, jak vytvořit krásné bohaté úryvky, které se vylepší míry prokliku a zvyšuje konverze.

AKTUALIZACE
Vývojář WP Rich Snippets chybí a plugin neaktualizoval 2+ roky, což způsobuje, že nepracuje s PHP 7.1 a vyšším. Přepnul jsem pluginy bohatých úryvků na Recenze WP od MyThemeShop a líbí se mu mnohem lépe, protože přichází s několika přednastavenými šablonami, podporuje všechny typy dat, a přichází s aktualizacemi + podpora. Snadno se používá a má spoustu možností přizpůsobení, které vám pomohou stylizovat podle požadovaného designu.

Obsah

 1. Podporované typy dat
 2. Jak vypadá značka
 3. Instalace
 4. Konfigurace nastavení
 5. Psaní vašeho prvního bohatého příspěvku na úryvky
 6. Nástroj pro testování strukturovaných dat Google
 7. Doplňky

1. Podporované typy dat

Chcete-li do WordPress přidat bohaté úryvky, musí být jedním z nich váš obsah podporované datové typyUdálosti jsou jediným datovým typem, který není podporován fragmenty WP Rich Snippets (v tomto případě byste použili zásuvný modul All In One Schema.org), jinak úlohu WP Rich Snippets provede.

 • Články
 • Recepty
 • Recenze
 • produkty
 • Organizace
 • Restaurace
 • Softwarová aplikace

2. Jak vypadá značka (na skutečném příspěvku)

Jediný snímek obrazovky neospravedlní velikost flexibility tohoto pluginu, ale přidal jsem pár níže. Návrh závisí na typu dat, který používáte (např. Recenze), jak nakonfigurujete nastavení pluginu, jaké doplňky používáte a jaká pole vyplníte při označování příspěvku.

Tento příklad ukazuje a Posouzení bohatý úryvek s videem, 4 položky kritérií a základní (povinná) pole. Máte možnost nahradit video fotografií, prezentací nebo použít žádnou fotografii. S doplňky můžete také přizpůsobit barvy, umístit označení kdekoli na stránce (nejen na začátek), přidat uživatelské recenze a použít více tlačítek výzvy k akci (namísto pouze 1). Doporučuji alespoň nákup doplněk přizpůsobovače za 29 $ (nebo získání bohatých útržků WP konečný plán), abyste mohli začlenit svoji značku. Jak to vypadá …

wp-rich-snippets-content-markup

Můžete také přidat znak obraz, video, jezdec, klady a zápory, ceny a další prvky. Jen si to ráda nechám. Přidáte to do horní nebo dolní části každého příspěvku, který chcete označit, nebo použít jejich doplněk krátkého kódu pole přidat je kamkoli uprostřed vašich příspěvků.

Zde je další příklad, jak by se mohl podívat na KONEC příspěvku…

wp-rich-snippets-for-wordpress

Nyní to porovnejte s tím, jak Plugin Vše v jednom Schema.org vzhled…

Značky úryvků vše v jednom schématu

Ukážu vám, jak označit příspěvky později v této recenzi, ale zde je její podstata:

wp-rich-snippets-plugin

3. Instalace fragmentů WP Rich

Další část této recenze Rich Snippets WP vám ukáže, jak nainstalovat plugin pomocí licenčního klíče, nakonfigurovat nastavení a poté začneme přidávat bohaté úryvky na stránky nebo příspěvky..

Instrukce:

 • Nákup Plán Rich Snippets WP to je pro vás to pravé
 • Nákup jakéhokoli doplňky co potřebujete (nebo koupit konečný plán)
 • Navštivte stránku účtu stáhnout plugin a doplňky
 • Nahrajte plugin a doplňky do WordPress v části Pluginy → Přidat nový → Nahrát plugin, poté nahrajte vždy 1 soubor ke stažení

wordpress-plugin-upload

 • Ve vašem stránku účtu, klikněte na „zobrazit licence“
 • Klikněte na „Spravovat weby“ a přidejte své stránky pro každou položku

Účet Rich Snippets WordPress

Licenční klíč

 • Vraťte se ke svým licencím a klikněte na klíčové ikony. Zkopírujte klíč „Rich Snippets“ a vložte jej do nastavení „licence“ na hlavním panelu WordPress. Pokud používáte doplňky, budete si muset každý stáhnout z karty svého účtu, nahrát na WordPress a poté zadat licenční klíč pro tento doplněk. Zobrazí se zpráva o úspěchu.

Bohatá nabídka úryvků

Licenční klíč Rich Snippets WP

4. Konfigurace nastavení

Zjistil jsem, že většina nastavení je již nakonfigurována optimálně, ale zkontroloval bych Karta Zobrazit a povolte „zobrazit popis položky pod rámečkem“ a „zobrazit rámeček pod obsahem“, pokud chcete, aby se úryvky WP Rich Snippets zobrazovaly ve spodní části příspěvků (na rozdíl od vrcholu). Je to jen preference.

Nastavení bohatých úryvků WordPress

Pokud používáte doplňky, uvidíte nastavení i pro ně …

settings-Configuration

5. Psaní příspěvků pomocí úryvků WP Rich

Nyní za dobré věci. Přejděte na stránku nebo příspěvek, do kterého chcete přidat bohaté úryvky. Přejděte dolů, dokud neuvidíte sekci Schéma, poté vyberte typ bohatého úryvku, který chcete v příspěvku použít. Začněte vyplněním hlavní karta s kontrolovanou položkou a popisem. Pole se budou lišit v závislosti na tom, který strukturovaný úryvek vyberete. Tento příklad slouží ke kontrole:

wp-rich-snippets-plugin

Karta Podrobnosti umožňuje přidat klady a zápory (jako ve spodní části mého příspěvku) nebo vyloučení odpovědnosti.

Karta wp-rich-snippets-details-tab

wp-rich-snippets-pros-cons

Karta ceny zobrazuje cenu položky …

cena-karta

Karta Adresa umožňuje přidat Google Map

adresa-možnosti

Karta Hodiny jsou prostě vaše pracovní doba …

bohaté úryvky hodin

Karta Zobrazit umožňuje přidat doporučený obrázek, video nebo posuvník. Vložení videa YouTube dělá značení vypadat skvěle a zvyšuje zapojení – což je dobré pro SEO.

Zobrazit kritéria

Karta propojení je místo, kde přidáte odkaz nebo přidružený odkaz (který je ve výchozím nastavení nofollow). Pokud nepoužíváte přidružený odkaz, zaškrtněte možnost „dofollow links“. doplněk výzvy k akci umožňuje volbu „demo odkazy“, které se používají k přidání více než 1 tlačítka (viz příklad) tady).

Kritéria odkazu

Karta Kritéria ukazuje, na čem jste založili svoji recenzi z …

Kritéria bohatého úryvku

wp-rich-snippets-kritéria

Karta autora zobrazuje vaše jméno, které je vyžadováno pro recenze …

autor-tab

6. Nástroj pro testování strukturovaných dat Google

Posledním krokem je publikování příspěvku a spuštění adresy URL Nástroj pro testování strukturovaných dat společnosti Google. Neměli byste vidět varování, pokud máte povinná pole vyplněny. Pokud tak učiníte, níže jsem uvedl některá běžná řešení. Nezapomeňte, že Google bude muset znovu procházet váš web WordPress a ukázat vaše bohaté úryvky ve výsledcích vyhledávání (kdekoli od 1-5 dnů).

Nástroj pro testování strukturovaných dat Google

Společná řešení

 1. Pro Genesis Framework nainstalujte Plugin pro odstranění schématu
 2. Přidejte data, která vám Google sdělí v nástroji pro testování strukturovaných dat
 3. Ujistěte se, že je v nastavení ověřen klíč WP Rich Snippets
 4. Zkontrolujte, zda data reprezentují obsah na stránce
 5. Zkuste přidat označení na několik dalších stránek, které navrhuje společnost Google
 6. Sestavte si autorita domény (přidejte na svůj web další obsah)
 7. Návštěva Zásady společnosti Google týkající se strukturovaných dat a pokyny pro webmastery

7. Doplňky

Bohatý úryvek WP doplňky jsou jednou z nejlepších věcí o tomto pluginu. Můžete přizpůsobit barvy, povolit uživatelské recenze, vyzvat k akci tlačítka a přidat označení kdekoli v příspěvku (dokonce i uprostřed). Doplněk žebříčku je také pěkný. K dispozici je 14 doplňků a budete je muset zakoupit jednotlivě (i když některé jsou zdarma), nebo si koupit konečný plán jako já.

WooCommerce – pokročilé funkce pro vaše položky elektronického obchodu plus další integrace. Tento doplněk zatím nebyl vydán, ale brzy se objeví.

Krátké kódy – kdekoli do svých příspěvků přidejte jednotlivé prvky úryvků.

Datové tabulky – velmi podobné doplňku tabulky pořadí (viz níže).

Specifikace softwaru – přidává widget postranního panelu, který předvádí vaše specifikace, stejně jako tato stránka.

Místa – přidejte značku schema.org pro svou polohu a zobrazte Mapu Google kdekoli na vašem webu pomocí krátkého kódu.

wp-rich-snippets-location-add-on

Krátký kód pole – zobrazte celou značku bohatých úryvků kdekoli na vašem příspěvku, nikoli pouze horní nebo dolní část příspěvku.

Anonymní uživatelské recenze – Pokud používáte recenze uživatelů (doplněk pro odeslání položky front-end níže), umožňuje to uživatelům zůstat v anonymitě.

Přizpůsobitel – měnit barvu hodnocení, odkazů, tlačítek, kladů a záporů, tlačítek výzvy k akci.

doplněk wp-rich-snippets-customizer-add

Přední vstup Zadání – umožnit uživatelům zanechat vlastní recenzi. Toto je často upřednostňováno namísto jednoduché revize editoru (což může vést k vyššímu hodnocení, protože jsou cennější). Také dobré, pokud nabízíte kurzy, aby si studenti a zákazníci mohli kurz prohlédnout.

recenze Wp-rich-snippets-user-reviews

Uživatelské recenze Obrázek – uživatelé mohou nahrát obrázek se svou kontrolou.

Výzva k akci – přidá do svého oddílu sekci s názvem produktu, shrnutím, stanovením ceny a odkazem (ukázkami). Pokud nechcete, aby se konkrétní položka zobrazovala, můžete to v nastavení zakázat.

Wp-rich-snippets-call-to-action

Žebříček – vytvořte žebříček vašich recenzí, receptů nebo cokoli. Nezahrnul jsem do tohoto žebříčku fotografie, ale můžete, pokud chcete.

WP-rich-snippets-ranking-table

Hodnocení zobrazení – zobrazení hodnocení pomocí filtrování obsahu a výňatků, jak je uvedeno na demo.

Porovnejte – podobně jako doplněk k datům a hodnotícím tabulkám, ale formátovaný tak, aby čtenáři mohli porovnávat produkty / služby.

WP-rich-snippets-srovnávací tabulka

Doufám, že se vám líbilo mé hodnocení Rich Snippets WP. Máte-li jakékoli dotazy, máte spoustu dokumentace psaní příspěvků, doplňků a dalších témat. Nebo mi jen zanechte komentář. dělám Poradenství v oblasti WordPress SEO pro svou práci, tak jsem si koupil konečný plán na získání doplňků a mohl je použít na více webech, ale plán 69 $ / rok je dobrý, pokud jej právě začínáte nebo chcete testovat.

Na zdraví,
Tom

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector