Recenzia úryvkov WP Rich: Tento doplnok sa mi páčil, ale vývojár ho opustil a nie je kompatibilný s PHP 7.1+

03.06.2020
SEO 'Recenzia úryvkov WP Rich: Tento doplnok sa mi páčil, ale vývojár ho opustil a nie je kompatibilný s PHP 7.1+
0 12 мин.

Rozhodovanie o tom, či kúpiť Doplnok Rich Snippets WP?


To je to, čo používam na pridanie bohaté úryvky na moje príspevky WordPress. Pôvodne som sa chcel uspokojiť Bohaté úryvky zo všetkých stránok Schema.org ale úryvky WP Rich majú oveľa viac funkcií (najmä ich add-ons a robustné nastavenia doplnkov), plus skutočný dizajn je úžasný.

Aké sú úryvky navyše? K útržkom vyhľadávacieho nástroja pridávajú ďalšie informácie, ako sú recenzie, videá alebo dokonca informácie o recepte. Vďaka tomu bude viac ľudí klikať na vaše úryvky a navštíviť vaše stránky. Chcem tým povedať, na ktorý výsledok by ste radšej klikli?

bohatý-úryvky

Napísal som túto recenziu komplexných útržkov WP, aby som vám ukázal, ako sa porovnáva s doplnkami, ako je schéma All In One, ako nakonfigurovať nastavenia útržkov WP, pridávať útržky do príspevkov a ako používať ich doplnky, aby váš vzhľad vyzeral rovnomerne. lepší. Po dokončení budete vedieť, ako vytvoriť krásne bohaté úryvky, ktoré sa vylepšia miery prekliknutia a zvyšuje počet konverzií.

UPDATE
Vývojár WP Rich Snippets chýba a doplnok neaktualizoval 2 a viac rokov, čo spôsobovalo, že nefungoval s PHP 7.1 a vyšším. Prepol som doplnky s bohatými úryvkami na Recenzia WP od MyThemeShop a páči sa mi to oveľa lepšie, pretože prichádza s viacerými prednastavenými šablónami, podporuje všetky dátové typy, a prichádza s aktualizáciami + podpora. Je ľahko ovládateľný a má veľa možností prispôsobenia, ktoré vám pomôžu prispôsobiť ho požadovanému dizajnu.

Obsah

 1. Podporované typy údajov
 2. Ako vyzerá značka
 3. inštalácia
 4. Konfigurácia nastavení
 5. Písanie prvého bohatého príspevku na úryvky
 6. Nástroj na testovanie štruktúrovaných údajov Google
 7. Add-ons

1. Podporované typy údajov

Ak chcete do služby WordPress pridať bohaté úryvky, váš obsah musí byť jedným z nich podporované typy údajovDiania sú jediný typ údajov, ktorý služba WP Rich Snippets nepodporuje (v takom prípade by ste použili doplnok All In One Schema.org), inak túto úlohu vykoná WP Rich Snippets..

 • články
 • Recepty
 • recenzia
 • Produkty
 • organizácie
 • reštaurácia
 • Softvérová aplikácia

2. Ako vyzerá značka (v aktuálnom príspevku)

Jedna snímka obrazovky neospravedlní mieru flexibility, ktorú tento doplnok má, ale zahrnul som niekoľko nižšie. Dizajn závisí od typu údajov, ktorý používate (napr. Kontrola), od toho, ako nakonfigurujete nastavenia doplnkov, ktoré doplnky používate a aké polia vyplníte pri označovaní príspevku..

Tento príklad predstavuje a preskúmanie bohatý úryvok s videom, 4 položky s kritériami plus základné (povinné) polia. Máte možnosť nahradiť video fotografiou, prezentáciou alebo vôbec použiť žiadnu fotografiu. Pomocou doplnkov môžete tiež prispôsobiť farby, umiestniť označenie kdekoľvek na stránke (nielen na začiatok), pridať recenzie používateľov a použiť viac tlačidiel s výzvou na akciu (namiesto iba 1). Odporúčam aspoň kúpiť doplnok prispôsobovača za 29 dolárov (alebo získanie bohatých útržkov WP konečný plán), aby ste mohli začleniť svoju značku. Ako to vyzerá …

WP-bohatý-úryvky-content-značkovacie

Môžete tiež pridať znak obraz, video, slider, klady a zápory, stanovovanie cien a ďalšie prvky. Chcem to jednoducho udržať. Toto pridáte do hornej alebo dolnej časti každého príspevku, ktorý chcete označiť, alebo ho použiť skrátený doplnok krátkeho kódu pridať ho kamkoľvek uprostred svojich príspevkov.

Tu je ďalší príklad toho, ako by to mohlo vyzerať na KONIEC príspevku …

WP-bohatý-úryvky-for-WordPress

Teraz to porovnajte s tým, ako Doplnok All In One Schema.org vyzerá …

Značky úryvkov typu „všetko v jednom“

Ukážem vám, ako označiť príspevky neskôr v tejto recenzii, ale tu je jej podstata:

WP-bohatý-úryvky-plugin

3. Inštalácia útržkov WP Rich

Ďalšia časť tejto kontroly Rich Snippets WP vám ukáže, ako nainštalovať doplnok pomocou licenčného kľúča, nakonfigurovať nastavenia a potom začneme pridávať bohaté úryvky na stránky alebo príspevky..

Inštrukcie:

 • Nákup Plán bohatých útržkov WP to je pre vás to pravé
 • Nákup akéhokoľvek add-ons čo potrebujete (alebo kúpiť konečný plán)
 • Navštívte stránku účtu stiahnuť doplnok a doplnky
 • Nahrajte doplnok a doplnky do WordPress v časti Pluginy → Pridať nový → Odovzdať doplnok a potom nahrajte naraz 1 súbor na stiahnutie.

wordpress-plugin-upload

 • Vo vašom stránku účtu, kliknite na „zobraziť licencie“
 • Kliknite na položku „Spravovať stránky“ a pre každú položku pridajte svoje stránky

Účet Rich Snippets WordPress

Licenčný kľúč

 • Vráťte sa k svojim licenciám a kliknite na kľúčové ikony. Skopírujte kľúč „WP Rich Snippets“ a prilepte ho na svoje „licenčné“ nastavenia na hlavnom paneli WordPress. Ak používate doplnky, budete si musieť každý stiahnuť z karty svojho účtu, nahrať ho do WordPress a potom zadať svoj licenčný kľúč pre tento doplnok. Zobrazí sa správa o úspechu.

Bohatá ponuka úryvkov

Licenčný kľúč úryvkov WP Rich

4. Konfigurácia nastavení

Zistil som, že väčšina nastavení je už nakonfigurovaných optimálne, ale skontroloval by som Karta Zobraziť a povoľte „Zobraziť popis položky pod rámčekom“ a „Zobraziť rámček pod obsahom“, ak chcete, aby sa úryvky WP Rich Snippets zobrazovali v dolnej časti príspevkov (na rozdiel od vrchu). Je to iba preferencia.

Nastavenia bohatých útržkov WordPress

Ak používate doplnky, zobrazia sa aj nastavenia týchto doplnkov …

nastavenie konfigurácie

5. Písanie príspevkov pomocou úryvkov WP Rich

Teraz za dobré veci. Prejdite na stránku alebo príspevok, do ktorého chcete pridať úryvky. Prejdite nadol, kým neuvidíte sekciu Schéma, potom vyberte typ úryvku, ktorý chcete v príspevku použiť. Začnite vyplnením formulára hlavná karta s kontrolovanou položkou a popisom. Polia sa budú líšiť v závislosti od vybraného úryvku. Tento príklad slúži na kontrolu:

WP-bohatý-úryvky-plugin

Karta Podrobnosti umožňuje pridať výhody a nevýhody (napríklad v dolnej časti môjho príspevku) alebo vylúčenie zodpovednosti.

WP-bohatý-úryvky detaily-tab

WP-bohatý-úryvky-pros-cons

Karta Cena zobrazuje cenu položky …

price-tab

Karta Adresa umožňuje pridať Google Map

adresné možnosti

Karta Hodiny sú jednoducho vaše pracovné hodiny …

rich-úryvky hodín

karta zobrazenie umožňuje pridať odporúčaný obrázok, video alebo posúvač. Vloženie videa YouTube robí značkovanie pekne úžasným a zvyšuje zapojenie – čo je dobré pre SEO.

Zobraziť kritériá

Prepojiť kartu je miesto, kde pridáte odkaz alebo pridružený odkaz (ktorý je predvolene nofollow). Ak nepoužívate pridružený odkaz, začiarknite možnosť „dofollow links“. doplnok s výzvou na akciu povoľuje možnosť „ukážkové odkazy“, ktoré sa používajú na pridanie viac ako jedného tlačidla (pozri príklad tu).

Kritériá prepojenia

Karta Kritériá ukazuje, z čoho ste vychádzali pri kontrole …

Kritériá bohatého útržku

WP-bohatý-úryvky kritériách

Karta autora zobrazuje vaše meno, ktoré je potrebné pre recenzie …

autor-tab

6. Nástroj na testovanie štruktúrovaných údajov Google

Posledným krokom je zverejnenie príspevku a spustenie adresy URL Nástroj na testovanie štruktúrovaných údajov spoločnosti Google. Upozornenia by sa vám nemali zobrazovať, pokiaľ máte povinné políčka vyplnené. Ak tak urobíte, nižšie uvádzam niektoré bežné riešenia. Nezabúdajte, že bude nejaký čas trvať, kým Google znova indexovo prehľadá vašu stránku WordPress a neukáže vaše bohaté úryvky vo výsledkoch vyhľadávania (kdekoľvek od 1-5 dní).

Nástroj na testovanie štruktúrovaných údajov Google

Bežné riešenia

 1. Pre program Genesis Framework nainštalujte Doplnok na odstránenie schémy
 2. Pridajte do svojho nástroja na testovanie štruktúrovaných údajov údaje, ktoré vám spoločnosť Google povie
 3. Uistite sa, že kľúč WP Rich Snippets je v nastaveniach overený
 4. Skontrolujte, či údaje reprezentujú obsah na stránke
 5. Skúste pridať označenie na niekoľko ďalších stránok, ktoré navrhuje spoločnosť Google
 6. Zostavte si svoj autorita domény (pridajte na svoje stránky lepší obsah)
 7. návšteva Pravidlá spoločnosti Google týkajúce sa štruktúrovaných údajov a pokyny pre správcov webu

7. Doplnky

Bohatý úryvok WP add-ons sú jednou z najlepších vecí o tomto doplnku. Môžete prispôsobiť farby, povoliť recenzie používateľov, tlačidlá na výzvu na akciu a pridať označenie kdekoľvek v príspevku (dokonca aj do stredu). Doplnok tabuľky poradia je tiež pekný. K dispozícii je 14 doplnkov a budete ich musieť kúpiť jednotlivo (hoci niektoré sú zadarmo) alebo si kúpiť konečný plán, ako som to urobil ja.

WooCommerce – pokročilé funkcie pre vaše položky elektronického obchodu plus ďalšie integrácie. Tento doplnok ešte nebol vydaný, ale čoskoro bude k dispozícii.

shortcodes – pridajte jednotlivé prvky úryvkov kdekoľvek do svojich príspevkov.

DataTables – veľmi podobné doplnku tabuľky poradia (pozri nižšie).

Špecifikácie softvéru – pridá miniaplikáciu na bočnom paneli, aby vám predstavila svoje špecifikácie táto strana.

miesta – pridajte označenie lokality schema.org pre svoju polohu a pomocou Map Google kdekoľvek na svojom webe zobrazte Mapu Google.

WP-bohatý-úryvky-location-add-on

Krátky kód poľa – zobrazte celé značenie úryvkov kdekoľvek v príspevku na rozdiel od horného alebo dolného okraja príspevku.

Anonymné recenzie používateľov – ak používate recenzie používateľov (doplnok pre zadanie front-end nižšie), používateľom to umožní zostať v anonymite.

Customizer – zmena farby hodnotení, odkazov, tlačidiel, kladov a záporov, tlačidiel s výzvou na akciu.

WP-bohatý-úryvky-Customizer-add-on

Front-End Entry Submit – umožniť používateľom zanechať vlastnú kontrolu. Toto sa často uprednostňuje namiesto jednoduchej kontroly editora (čo môže viesť k vyšším hodnotám, pretože sú hodnotnejšie). Tiež dobré, ak ponúkate kurzy, aby si študenti a zákazníci mohli tento kurz preštudovať.

WP-bohatý-úryvky-user-recenzia

Užívateľské recenzie Obrázok – používatelia môžu nahrať obrázok s recenziou.

Výzva do akcie – pridá do svojho označenia časť s názvom produktu, zhrnutím, stanovením ceny a odkazmi na ukážku. Ak nechcete, aby sa konkrétna položka zobrazovala, môžete to v nastaveniach zakázať.

WP-bohatý-úryvky-call-to-akcia

Tabuľka poradia – vytvorte hodnotiacu tabuľku svojich recenzií, receptov alebo čohokoľvek. Do tejto tabuľky som nezaradil fotografie, ale môžete, ak chcete.

WP-bohatý-úryvky postavených-table

Hodnotenie displeja – zobrazenie hodnotenia filtrovaním obsahu a výňatkov, ako je uvedené na demonštrácie.

porovnať – podobne ako doplnok údajov a tabuľky poradia, ale formátovaný spôsobom, ktorý pomáha čitateľom porovnávať produkty / služby.

WP-bohatý-úryvky-comparison-table

Dúfam, že sa vám páčilo moje hodnotenie Rich Snippets WP. Ak máte nejaké otázky, máte veľa dokumentácia o písaní príspevkov, doplnkov a ďalších tém. Alebo mi len zanechajte komentár. Áno Poradenstvo v oblasti WordPress SEO pre svoju prácu, tak som si kúpil konečný plán na získanie doplnkov a môžem ich použiť na viacerých webových stránkach, ale plán $ 69 / rok je dobrý, ak ho len začínate alebo ho chcete otestovať.

na zdravie,
Tomáš

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector