SEO для художників – знайдіть своє мистецтво в Google, Google Images та вступ до потрапляння у Вікіпедію (це, якщо у вас є достатньо джерел)

03.06.2020
SEO 'SEO для художників – знайдіть своє мистецтво в Google, Google Images та вступ до потрапляння у Вікіпедію (це, якщо у вас є достатньо джерел)
0 6 мин.

Художник Рене Шулер


Для художників SEO зазвичай означає одне з наступного:

Я покажу вам, як це зробити (і як потрапити у Вікіпедію, якщо у вас є достатньо джерел). Ми будемо використовувати Рене Ромеро Шулер як приклад, художника, з яким я працював протягом 5 років. Я провів у цьому підручнику понад 2 дні. Це трохи довго, але виконайте ці кроки, і ви маєте отримати дуже хороші результати (а якщо ви чомусь цього не зробите, залиште мені коментар, і я допоможу вам).

Як Google поповнює їх результати – Google витягує вміст з різних частин Інтернету. Ваш веб-сайт один, соціальні профілі – це інше, відео YouTube та ескізи, Вікіпедія, і так далі. Зберіть це все разом і це те, що ви бачите в Google. Це просто означає, що нам потрібно створити вміст у потрібних місцях, позначити зображення перед їх завантаженням і переробити кілька речей. Це допоможе вам заповнити Google вашим вмістом. Саме це і є SEO для художників.

Якщо ви використовуєте WordPress – Я рекомендую встановити Плагін Yoast SEO на які я посилаюсь у цьому підручнику. Для цього увійдіть у свою інформаційну панель WordPress, перейдіть до меню «Плагіни» (зліва), після чого шукайте Yoast SEO. Встановіть і активуйте його – ми підемо на нього пізніше. Це не вплине на ваш дизайн, і ви завжди можете видалити плагін і повернути назад, якщо захочете.

Моє передумови – Я №1 в рейтингу WordPress SEO-консультант в Google, маючи 3000 відвідувачів / день, я розпочав свою кар’єру з проектування WordPress сайтів для художників, і я сертифікований Google Analytics. Не намагаючись вам нічого продати, просто запевняю, що цей посібник насправді буде працювати.

Зміст

1. Розбирання Google

У цій статті я буду використовувати Рене Ромеро Шулер як приклад.
Рене був першим художником, над яким я працював, і досі є клієнтом і чудовим другом.

Рене Шулер

Шукайте її ім’я в Google і ось що ви побачите …

SEO-для художників

Шукайте її ім’я в Google Images і вона також домінує …

google-image-seo-для художників

2. Рейтинг вашого веб-сайту №1

Використовуйте своє ім’я в домені – за допомогою точний збіг домену (www.yourname.com) – найпростіший спосіб оцінити №1 за своїм ім’ям. Поки ви розробляєте веб-сайт зі своїм портфоліо, біографією, випискою, подіями та іншими важливими сторінками – у підсумку ви повинні зайняти найкращий результат. Якщо ви щойно створили свій веб-сайт, це займе певний час, але не чекайте. Ви захочете подавати Google інші “сигнали”, дотримуючись додаткових кроків, перелічених у цьому підручнику.

точний збіг-домен

Використовуйте своє ім’я у фрагменті домашньої сторінки – на кожній сторінці вашого веб-сайту є фрагмент, який відображається в результатах пошуку (див. Нижче). Це складається з вашої SEO-назви (посилання) та вашого мета-опису (довший підсумок). Замість того, щоб використовувати фрагмент за замовчуванням, згенерований WordPress (або будь-яким розробником веб-сайтів, який ви використовуєте), слід написати їх самостійно.

Ось як виглядає фрагмент …

Домашня сторінка-пошукова система-фрагмент

Щоб відредагувати їх у WordPress, переконайтеся, що у вас є Плагін Yoast встановлено (плагіни → Додати нове → Yoast). Потім на інформаційній панелі WordPress перейдіть до SEO → Зовнішній вигляд пошуку → Загальне.

Пошук-Зовнішній вигляд-Йоаст-SEO

Тепер перейдіть на вкладку “Загальне”, і ви побачите поля, де ви можете редагувати ці…

Пошук-Зовнішній вигляд-налаштування-Yoast

Або (в моєму випадку) ви побачите посилання на вашу домашню сторінку. Клацніть на ньому, щоб перейти на свою домашню сторінку, а потім прокрутіть вниз до розділу Yoast та натисніть на «фрагмент попереднього перегляду» (див. Нижче). Ось де ви їх пишете. Закінчивши, оновіть сторінку, а потім дайте Google 1-5 днів, щоб сканувати ваш сайт і показувати їх. Інші розробники веб-сайтів матимуть подібний процес написання фрагментів.

seo-для-художників-з-йост

Немає тексту / Нечитабельний текст – якщо на сторінці немає тексту, усі бачать Google – це ваші зображення (які я розкрию на кроці 3). Однак, навіть без тексту, ви ДОЛЖНЕ мати можливість займати №1 за своїм ім’ям. Але художні галереї, які хочуть класифікуватись за «художньою галереєю чікаго» (більш конкурентоспроможне ключове слово), мабуть, повинні мати текст на сторінці. Якщо ви все-таки користуєтесь цим, уникайте вставляння тексту у зображення або за допомогою Flash, оскільки вони не читаються Google. Якщо ви відкриєте веб-сайт і спробуєте скопіювати якийсь текст, але не можете, це означає, що Google не читається і не принесе користі вашому SEO.

3. Оптимізація зображень Google

Якщо ви йдете до Рені – зображення Google ви бачите, що вона домінує над результатами (проект, який я зробив для неї). Але це насправді дуже просто, оскільки більшість зображень надходять лише з кількох джерел.

Перш ніж завантажувати свої зображення будь-де в Інтернеті, завжди позначайте назву файлу назвою твору. Прикладом може бути: Альпана – 5 × 5 полотно маслом Рене Ромеро Шулер. Якщо ваша головна мета – заповнити Google Images, коли люди шукають ваше ім’я, включіть це до імені файлу. Якщо ви ставите своєю метою заповнити Google ключовим словом, пов’язаним з вашим мистецтвом, залиште його. Це стосується зображень на вашому веб-сайті, профілів соціальних медіа, Вікіпедії та в основному скрізь.

google-image-seo-для художників

Основна фотографія профілю в соціальних медіа + фото на обкладинці – це рейтинг
Ваше основне зображення профілю – це найімовірніше, що відображатиметься в зображеннях Google, тому перед завантаженням вашої основної фотографії та будь-яких фотографій обкладинки обов’язково додайте своє ім’я до імені файлу.

Створіть дошку
Рене щит це приблизно 20% її результатів Google Image. Pinterest – це веб-сайт з високим авторитетом, тому зображення, які ви завантажуєте сюди, швидше за все, будуть високими. Створіть дивовижний щит із своїм мистецтвом та, можливо, кількома вашими фотографіями, і ви в найкоротші терміни будете домінувати в Google Images.

художник-щит

Скористайтеся цим відео-підручником, яке показує, як…

Оптимізуйте зображення на своєму веб-сайті
Образи на домашній сторінці, біографії та ПЕРШЕ зображення, які ви бачите, коли відкриєте сторінку портфоліо, – це найімовірніше, що вони з’являться на Google Images. Кожне з цих зображень можна “оптимізувати”, використовуючи ім’я виконавця у назві файлу зображення та альтернативному тексті …

Назва файлу зображення Це те, що зображення позначено на вашому комп’ютері перед завантаженням. Щоразу, коли ви завантажуєте зображення в Інтернет, ім’я файлу буде пов’язане з цим зображенням. Щоб пошукові системи пов’язували зображення з вашим іменем виконавця, рекомендую такий формат:

Опис твору – Ваше ім’я

Альтернативний текст. Альтернативний текст також використовується для опису зображень у пошукових системах. WordPress не робить цього автоматично, тому вам потрібно буде використовувати плагін типу Автоматичні атрибути Alt (однак це лише додає текст alt до нових зображень у візуальному редакторі, тому вам потрібно буде додати його до всіх інших зображень вручну). Якщо ви не використовуєте WordPress, знайдіть поле для заповнення альт-тексту зображення, або для цього вам доведеться відредагувати HTML (надішліть це керівництво своєму розробнику, якщо це потрібно):

”<spanальтернативний текст “src =” https://onlinemediamasters.com/wp-content/uploads/2013/05/image-file-name.png “width =” 300 ″ висота = “300 ″ />

Швидкість зображення. Існує понад 20 способів оптимізації завантаження зображень для швидшого завантаження, багато з яких ви можете знайти GTmetrix. Багато виконавців не люблять змінювати розмір або стискати зображення, але ви все одно можете кешувати зображення, видаляти EXIF ​​дані, ледачі завантажувати зображення, вказувати віджет / висоту кожного зображення, використовувати CDN (мережу доставки вмісту), наприклад Cloudflare / StackPath, і переконайтеся, що зображення подаються з правильної версії URL-адреси (www проти не-www та http проти https). Зображення, як правило, найважчий елемент веб-сайту художника! Спробуйте мій підручник – він повинен зробити ваш сайт швидшим.

Оптимізація зображень-в-GTmetrix

Завантажити зображення на Вікісховище
Близько 30% зображень Google Rene є з Вікімедія. Просто підпишіться на Wikimedia та завантажте фотографії в Вікісховище (тут повні інструкції). Коли ви перейдете до процесу завантаження, включіть до опису кожної фотографії своє ключове слово (наприклад, ваше ім’я). Є улов; люди, які натиснуть фотографію в Google Images, переглянуть це зображення (не фактична сторінка Вікіпедії). Якщо у вас достатньо джерел, я покажу вам, як отримати фактичну сторінку крок 6.

Якщо ви хочете посісти вищі місця в Google Images для іншого ключового слова, ніж ваше ім’я, йти до images.google.com. Тепер почніть вводити своє ключове слово, використовуючи підкреслений символ _, щоб знайти конкретний тип квітки у спадному меню. Взагалі, чим конкретніше ключове слово, тим простіше його ранжувати. Коли ви знайдете своє ключове слово, завантажте своє зображення в джерела вище (соціальні профілі, щит, веб-сайт…). Приділіть їй трохи часу, і в ідеалі він буде високим. Зображення, завантажені на веб-сайт із високим авторитетом (наприклад, Pinterest), мають більше шансів на високий рейтинг.

google-image-ключові слова

Якщо у вас виникають проблеми, і зображення не займає високий рейтинг, спробуйте вибрати ще більш конкретне ключове слово. Як правило, чим конкретніше ключове слово, тим менш конкурентоспроможним воно буде. І якщо ключове слово відображається у спадному меню Google, це означає, що люди дійсно шукають його.

довгі хвости-виконавці-ключові слова

4. Оптимізація профілю соціальних медіа

Чому соціальні медіа важливі для SEO художника:

 • Профілі соціальних медіа займають високі позиції в Google
 • Фотографії профілю зазвичай відображаються на зображеннях Google

соціальна медіа-імідж-оптимізація

Найважливіші соціальні мережі – це…

Використовуйте свої профілі соціальних медіа, робить їх рейтинг вищим
Переконайтеся, що всі медіапрофілі на 100% завершені та включають твори мистецтва (які зазвичай можна класифікувати на альбоми, дошки та інші). Додавання зв’язків та публікація постійних оновлень надсилає Google хороші сигнали про те, що ви легальна людина / бізнес. Якщо ви хочете заповнити Google своїм вмістом, використання профілів соціальних мереж, мабуть, найпростіший спосіб зробити це.

5. YouTube Video SEO

Відео YouTube також може з’являтися в Google. Це називається відео seo і виглядає так:

YouTube SEO

 • Створіть своє відео
 • Позначте свій відеофайл ключовим словом, а потім завантажте в Youtube
 • Створіть власну мініатюру, позначте її ключовим словом та завантажте її
 • Напишіть приємну назву, яка також повинна містити ваше ключове слово
 • Напишіть довгий (бажано 400+ слово) опис, використовуючи своє ключове слово 2-3 рази
 • Не перестарайтеся з тегами, але додайте кілька
 • Отримуйте більше лайків, поглядів, коментарів, рекламуючи їх
 • Вставте його на свій веб-сайт (# вбудовування є фактором ранжування)
 • ЗАВЖДИ відповідайте на коментарі, оскільки це допоможе йому вийти вище

FYI ось оновлене відео Рене, якщо ви хочете почути її історію …

6. Знайдіть сторінку Вікіпедії виконавця

Я зробив їх досить багато, на жаль, Вікіпедія не хоче, щоб письменник мав якесь зв’язок із художником, тому я, мабуть, не повинен їх публікувати. Але ось як його отримати.

Крок 1. Зберіть джерела – збирайте посилання з ВСІХ онлайн-статей, про яких ви згадуєте. Вони не повинні публікуватися вами (наприклад, ваш веб-сайт), оскільки це буде вважатися упередженим та проти їх вказівки, через яку я рекомендую провести сліз. Немає ідеальної кількості джерел, але в ідеалі їх повинно бути більше 15. Щоб знайти ці, Google, своє ім’я, прокрутіть результати, а потім почніть створювати свій список. Ти можеш налаштування Google Alert бо коли хтось публікує щось про вас у майбутньому. Коли у вас є список джерел, саме час написати чернетку.

Крок 2: Напишіть фактичний, необмежений чернетку – подивіться на формат РенеЛора, та інші сторінки Вікіпедії виконавця. Дотримуйтесь аналогічного формату: раннє життя та передумови, твори мистецтва, виставки, колекції, посилання тощо. Це повинно бути схожим. Також зверніть увагу майже на кожне речення. Вам не доведеться копіювати / вставляти точні речення зі своїх джерел, але стаття повинна виходити з них, а не власними словами. Тому просто робіть все можливе, щоб написати статтю, посилаючись на свої джерела. Також залиште будь-які рекламні або перебільшуючі тони.

Крок 3: Найміть автор статті у Вікіпедії – публікувати статтю про себе (оскільки це упереджено) суперечить рекомендаціям Вікіпедії. Вам знадобиться хтось переглянути ваш проект, переконатися, що він відповідає вказівкам Вікіпедії та написати перший проект в Код Вікіпедії. Ви можете найняти автора статті у Вікіпедії підписання на акаунт фрілансера потім опублікуйте роботу для “Writer статей у Вікіпедії” (їх там багато). Або зачекайте, коли люди подадуть заявку, або шукайте письменника і запитайте високо оцінених людей, якщо вони зацікавлені. Більшість з них є за кордоном, але всі ті, кого я найняв, працювали для мене добре. Просто переконайтеся, що у них дуже хороші відгуки.

Крок 4: Працюйте зі своїм письменником у Вікіпедії, щоб опублікувати його – вони підкажуть, чи потрібно щось виправити. Просто надішліть їм чернетку, список джерел та кілька зображень, якщо ви включаєте розділ “Роботи”. Також вам знадобиться ваша основна картинка та інформація, яка відображається в правій частині сторінки. Звідси, це просто питання співпраці з вашим письменником. Я не письменник, тому не можу відповісти на занадто багато питань з цього приводу, але ваш письменник повинен вміти.

Там багато авторів статей у Вікіпедії:

Вікіпедія Артильні письменники

7. SEO для художніх галерей

Якщо ви керуєте галереєю мистецтв, я вважаю, що ви хочете посісти високі позиції в Google за представленими іменами художників, а також за «Художня галерея Чикаго» або місто, в якому ви перебуваєте. Ось як це зробити …

seo-for-art-галереї

Створіть сторінку для кожного виконавця – якщо ви шукаєте “René Schuler”, чи вважаєте ви, що Google обслуговуватиме сторінку, на якій буде показано 20 різних виконавців? Ні, вам потрібна окрема сторінка на вашому сайті для кожного виконавця.

Оптимізуйте сторінки виконавця

 • Використовуйте ім’я виконавця як назву сторінки
 • В ідеалі їх портфоліо повинно включати велику кількість їх роботи
 • Позначте зображення перед завантаженням (як назва твору)
 • Використовуйте якомога більше унікального контенту, дублювати вміст – це не добре
 • Якщо можливо, використовуйте текст на сторінці, інакше всі зображення Google є зображеннями
 • Напишіть свій фрагмент, щоб він звучав приємно, і вкажіть його ім’я (як описано в крок 1)
 • Включіть унікальну інформацію, чому Google повинен показувати вашу сторінку, а не інші галереї? Це величезний фактор, оскільки “цінний” контент зазвичай випереджає конкуренцію. Google вимірює, скільки часу люди витрачають на сторінку, і використовує її для визначення рейтингу сторінки, тому інвестувати час у вміст – це найперше, що ви можете зробити..

Ялина на вашій сторінці Google Мій бізнес

* Google все частіше враховує активізацію власників бізнесу, які: публікують повідомлення в Google Posts, відповідають на відгуки, постійно оновлюють спеціальні години, відповідають на запитання, роблять клієнтам зручніші дії на GMB за допомогою URL-адрес бізнесу..

Логотип Google Мій бізнес

Отримуйте відгуки (особливо про Google Мій бізнес) – все, що вам потрібно – це 1 огляд, щоб отримати зірки.

Галереї Google-Мій бізнес-для мистецтва

Удосконалюйте онлайн-профілі з Moz Local – запустити ваш веб-сайт через Moz Local що допоможе вам виправити неповні, непослідовні та повторювані профілі. Отримайте свою суму настільки, наскільки зможете… ці профілі (звані цитатами) є важливою частиною Місцеві фактори ранжирування пошуку Google.

Аутсорсинг менше важливих профілів для Whitespark – оскільки ці профілі настільки важливі, вам потрібно їх більше. Ви можете або передати це на аутсорсинг Служба цитування Whitespark за 4-5 доларів за профіль або скористайтеся їх списком основні цитати по містах. Але вам слід ЛІСТО мати ще 50 профілів, окрім профілів Moz Local. Якщо ви робите це самостійно, обов’язково стежте за своїми входами.

Дотримуйтесь локальних факторів рейтингу пошуку Google – Я висвітлював більшість із них, але якщо ви коли-небудь сумніваєтесь у тому, як вищити рейтинг у Картах Google та результатах місцевого пошуку, перевірте Місцеві фактори ранжирування пошуку Google. Про це повідомляє Moz кожні 2 роки і це найточніше дослідження.

8. Зробити завантаження веб-сайту швидше

Для цього вам не потрібен розробник …

 • Запустити веб-сайт до кінця GTmetrix щоб побачити, чи це повільно
 • Якщо так, швидкий хостинг – це фактор №1 в Посібник з оптимізації WordPress
 • Перегляньте ці опитування у Facebook на найвищого рейтингу хостів, щоб побачити, чи є ваш у нижній частині
 • я використовую SiteGround, хост №1 та рекомендований WordPress
 • Якщо у вас є веб-сайт WordPress, підпишіться на їхній веб-сайт Сторінка хостингу WordPress
 • Якщо вам потрібно лише розмістити 1 веб-сайт, використовуйте план запуску SiteGround, який становить 3,95 дол. На місяць
 • Якщо вам потрібно розмістити декілька веб-сайтів, використовуйте їх GrowBig, який становить $ 5,95 / місяць
 • SiteGround буде мігрувати вас безкоштовно (немає простою часу, і вам не потрібно нічого робити)
 • Після закінчення тестуйте свій сайт у GTmetrix та клацніть на сторінках, щоб побачити різницю
 • Виходить технічне, але моє Посібник зі швидкості WordPress має багато інших рекомендацій
 • Якщо ви використовуєте WordPress, ви можете найняти мого розробника виправити звіт GTmetrix ($ 40 / годину)

я використовую SiteGround і мати 200 мс відповіді зі 100% балами GTmetrix та .4s Часи завантаження Pingdom. Зробіть перевірку хостингу, запустіть власні тести або натисніть на мої сторінки, щоб побачити, наскільки швидко вони завантажуються. Вони були оцінені господарем №1 у 26 опитуваннях у Facebook і є світами кращими за них EIG (Bluehost, ХостГатор), Godaddy, і погані хости, які пакують занадто багато людей на одному сервері. Вони рекомендований WordPress, робити вільні міграції, і я використовую їх напівприсвячений план.

Перехід на SiteGround

Міграція часу завантаження на сайт

Bluehost для SiteGround GTmetrix

HostGator To SiteGround

SiteGround GTmetrix

Інформація про Google SiteGround GoogleSpeed ​​Speed

100 Ідеальний бал на сайті

SiteGround Genesis

Швидкість, що надається SiteGround

Звіт GTmetrix SiteGround

Скорочені терміни завантаження за допомогою веб-сайту

Нові часи реагування на сайті

HostGator на міграцію на сайт

Час відповідей SiteGround про Joomla

Переключено на хостинг сайту

SiteGround Rocket Уявіть комбо

Joomla GTmetrix On SiteGround

Інформація про SiteGround PageSpeed ​​Speed

SiteGround On Joomla

Скорочений час завантаження SiteGround

Швидкий хостинг SiteGround

Нові результати Pingdom на сайті

Новий час відгуку на сайті

Поліпшення часу відповіді на SiteGround

2019 опитування

2017-WordPress-хостинг-FB-опитування

Рекомендації щодо хостингу елементів

Липень 2019 року

WordPress-хост-опитування-серпень-2018

Спільний хостинг-опитування-2017

2019-хостинг-опитування

Компанія

WordPress-хостинг-опитування-2017

Керований хостинг-опитування

WooCommerce-хостинг-FB-опитування

2016-Веб-хостинг-опитування

Найкращий-WordPress-хостинг-провайдер-опитування

Кращий веб-хостинг-2019-опитування

WP Дружній хостинг опитування

2016-WordPress-хостинг-FB-опитування

Улюблений хостинг для елемента

2018 Рекомендації щодо хостингу

WordPress хостинг опитування, вересень 2018.png

Managed-WordPress-хостинг-опитування-2017

2019-господарі-опитування-1

Хостинг-опитування для швидкості

WordPress-хостинг-опитування-червень-1

SiteGround-Рекомендація

2014-керований-WordPress-хостинг-FB-опитування

Кращий веб-хостинг-провайдер-опитування

Хостинг-опитування-лютий-2019

Хостинг-рекомендації-опитування

Bluehost vs SiteGround

Опитування веб-хостингу WordPress

Вони дають мені великий час завантаження (переглянути мій звіт GTmetrix)…

2019-GTmetrix-Звіт

Один з багатьох нитки

Бесіда з найкращим господарем

Ось їхні плани:

SiteGround WordPress хостинг

Часті запитання

&# x1f3a8; Як отримати своє мистецтво в Google Images?

Позначте назви файлів зображень, перш ніж завантажувати їх на свій веб-сайт (або в інше місце в Інтернеті). Вони повинні точно описувати зображення та включати описове ключове слово. Кожне зображення повинно мати опис, унікальний для цього зображення. Спробуйте також скористатися Wikimedia.

&# x1f3a8; Як я класифікую №1 за своє ім’я?

Переконайтеся, що веб-сайт та профілі соціальних медіа створені для створення надійності Google. Використовуючи плагін Yoast SEO для налаштування того, як фрагмент домашньої сторінки відображається в Google. Допомагає пошук посилань на ваш веб-сайт (наприклад, з прес-релізів). Нові веб-сайти можуть зайняти кілька місяців, щоб посісти №1 за вашим іменем, але продовжуйте створювати сигнали для Google.

&# x1f3a8; Як я отримую сторінку Вікіпедії виконавця?

Вам потрібні джерела, будь то джерела в Інтернеті чи друковані. Далі вам потрібен автор статті у Вікіпедії (не ви чи хтось, хто з вами пов’язаний), щоб написати статтю. Цей автор повинен бути обізнаний з настановами та кодом Вікіпедії. Вікіпедія позначить сторінку, якщо ви або хтось, кого ви знаєте, пишете на неї.

&# x1f3a8; Як грають профілі соціальних медіа?

Профілі соціальних медіа дуже важливі для вашого SEO, оскільки Google витягує зображення, описи та іншу інформацію з ваших профілів соціальних медіа та відображає їх у своїх результатах пошуку. Переконайтеся, що у вас є сторінка Facebook, Twitter, канал YouTube, Instagram та будь-які інші соціальні мережі, які ви плануєте публікувати. Навіть якщо ви не публікуєте багато записів, лише декілька публікацій можуть покращити брендування пошукової системи, коли люди скажуть ваше ім’я.

&# x1f3a8; Як щодо SEO для художніх галерей?

У Google є власний набір факторів ранжування для Карт Google та місцевого SEO. Для високого рейтингу імен виконавців створіть сторінку для кожного виконавця з унікальним описом та портфоліо. Використовуйте ім’я виконавця у назві сторінки, URL-адресі, фрагменті Yoast та тілі вмісту. Переконайтеся, що ви створюєте онлайн-профілі в Google My Business та інших онлайн-каталогах та соціальних профілях.

Якщо ви вважаєте, що моя стаття є корисною, і у вас є друг, який також отримав би користь від її читання, будь ласка, подумайте, поділіться нею з нею. Я радий відповісти на всі ваші запитання щодо SEO виконавця, Вікіпедії та SEO взагалі. Просто опустіть мені рядок у коментарях нижче. Удачі!

Ура,
Том

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector