SEO pre umelcov – získajte svoje umenie v službách Google, Obrázky Google a Úvod k získaniu informácií na Wikipédii (Ak máte dostatok zdrojov)

03.06.2020
SEO 'SEO pre umelcov – získajte svoje umenie v službách Google, Obrázky Google a Úvod k získaniu informácií na Wikipédii (Ak máte dostatok zdrojov)
0 9 мин.

Umelec Rene Schuler


Pre umelcov znamená SEO zvyčajne jednu z nasledujúcich možností:

Ukážem vám, ako to všetko urobiť (a ako sa dostať na Wikipédiu, ak máte dostatok zdrojov). René Romero Schuler použijeme ako príklad, umelca, s ktorým pracujem viac ako 5 rokov. Na tomto tutoriáli som strávil viac ako 2 dni. Je to trochu zdĺhavé, ale postupujte podľa týchto krokov a mali by ste dosiahnuť veľmi dobré výsledky (a ak z nejakého dôvodu nemáte, zanechajte mi komentár a pomôžem vám).

Ako spoločnosť Google naplní ich výsledky – Google sťahuje obsah z rôznych častí webu. Váš web je jeden, ďalšie sociálne profily, videá a miniatúry YouTube, Wikipedia, a tak ďalej. Dajte to všetko dohromady a to je to, čo vidíte na stránkach Google. Znamená to len, že pred odovzdaním je potrebné vytvoriť obsah na správnych miestach, označiť obrázky a vyladiť pár vecí. Pomôže vám to naplniť Google vašim obsahom. O tom je SEO pre umelcov.

Ak používate WordPress – Odporúčam nainštalovať Váš doplnok SEO ktoré uvádzam v tomto návode. Ak to chcete urobiť, prihláste sa do svojho hlavného panela WordPress, prejdite do ponuky Pluginy (naľavo) a potom vyhľadajte položku SEO. Nainštalujte a aktivujte ho – dostaneme sa k nemu neskôr. Neovplyvní to váš návrh. Doplnok môžete kedykoľvek odstrániť a vrátiť sa späť, ak sa rozhodnete.

Moje pozadie – Som na 1. mieste WordPress SEO konzultant v Google, mať 3 000 návštevníkov / deň, začal svoju kariéru navrhovaním webových stránok WordPress pre umelcov a som certifikovaný pre Google Analytics. Nesnažím sa vám nič predať, len vás ubezpečíme, že tento sprievodca bude skutočne fungovať.

Obsah

1. Rozširovanie spoločnosti Google

V tomto článku budem používať René Romero Schuler ako príklad.
René bol prvý umelec, pre ktorého som pracoval, je stále klientom a skvelým priateľom.

Rene Schuler

Vyhľadajte jej meno v Google a to je to, čo uvidíte …

SEO-For-umelcov

Vyhľadajte jej meno v službe Obrázky Google a ona tiež dominuje …

google-image-seo-for-umelca

2. Hodnotenie vášho webu č. 1

Použite svoje meno v doméne – pomocou doména s presnou zhodou (www.yourname.com) je najjednoduchší spôsob, ako hodnotiť číslo 1 pre vaše meno. Pokiaľ vytvoríte webovú stránku pomocou svojho portfólia, životopisov, výpisov, udalostí a ďalších dôležitých stránok, mali by ste sa nakoniec umiestniť medzi najlepší výsledok. Ak ste práve vytvorili svoj web, bude to chvíľu trvať, ale nečakajte. Budete chcieť spoločnosti Google dať ďalšie „signály“ podľa ďalších krokov uvedených v tomto návode.

presné-match-domain

Použite svoje meno v útržku domovskej stránky – každá stránka na vašom webe obsahuje úryvok, ktorý sa zobrazuje vo výsledkoch vyhľadávania (pozri nižšie). Pozostáva z vášho názvu SEO (odkaz) a vášho meta popisu (dlhšie zhrnutie). Namiesto toho, aby ste použili predvolený útržok vygenerovaný programom WordPress (alebo akýkoľvek používaný nástroj na tvorbu webových stránok), mali by ste ich napísať sami..

Ako vyzerá úryvok …

Domovská stránka-Search-Engine-fragmentov

Ak ich chcete upravovať vo WordPress, uistite sa, že máte Váš doplnok nainštalované (Doplnky → Pridať nové → Yoast). Potom na hlavnom paneli WordPress prejdite na SEO → Vzhľad vyhľadávania → Všeobecné.

Search-Vzhľad-Yoast-SEO

Teraz prejdite na kartu „Všeobecné“ a uvidíte polia, kde ich môžete upraviť …

Search-Vzhľad-Nastavenie-Yoast

Alebo (v mojom prípade) sa zobrazí odkaz na vašu domovskú stránku. Kliknutím na ňu prejdete na svoju domovskú stránku, potom prejdite nadol do sekcie Yoast a kliknite na „ukážku úryvku“ (pozri nižšie). Tu ich napíšete. Po dokončení aktualizujte stránku a potom dajte spoločnosti Google 1-5 dní na indexové prehľadávanie vašich stránok a ich zobrazenie. Podobný proces písania úryvkov budú mať aj ostatní tvorcovia webových stránok.

seo-for-umelca-s-Yoast

Žiadny text / nečitateľný text – ak sa na stránke nenachádza žiadny text, všetky vaše obrázky Google uvidia vaše obrázky (ktoré krym v kroku 3). Aj bez textu by ste však mali byť schopní umiestniť číslo 1 podľa svojho mena. Umelecké galérie, ktoré sa chcú radiť za „galériu umeleckých galérií“ (konkurenčné kľúčové slovo), by však pravdepodobne mali mať na stránke nejaký text. Ak ho používate, vyhnúť sa vkladaniu textu do obrázkov alebo pomocou blesku, pretože sú pre spoločnosť Google nečitateľné. Ak otvoríte svoj web a pokúsite sa skopírovať nejaký text, ale nemôžete, znamená to, že je pre spoločnosť Google nečitateľný a nebude z toho mať úžitok váš SEO..

3. Optimalizácia obrázkov Google

Ak pôjdete na Obrázky spoločnosti René môžete vidieť, že dominuje výsledkom (projekt, ktorý som pre ňu urobil). Je to vlastne veľmi jednoduché, pretože väčšina obrázkov pochádza iba z niekoľkých zdrojov.

Pred odovzdaním obrázkov KDEKOĽVEK online, vždy označte názov súboru názvom umeleckého diela. Príkladom môže byť: Alpana – 5 × 5 oleja na plátne od René Romera Schulera. Ak je vaším hlavným cieľom vyplniť Obrázky Google, keď ľudia hľadajú vaše meno, zahrňte toto do názvu súboru. Ak je vaším cieľom vyplniť Google kľúčovým slovom súvisiacim s vaším umením, vynechajte ho. To sa týka obrázkov na vašom webe, profiloch sociálnych médií, Wikipédie av podstate všade.

google-image-seo-for-umelca

Hlavná profilová fotografia v sociálnej sieti + titulná fotografia sú v tomto poradí
Váš hlavný profilový obrázok je ten, ktorý sa najpravdepodobnejšie objaví v službe Obrázky Google. Pred nahraním hlavnej fotografie nezabudnite do názvu súboru uviesť svoje meno a všetky titulné fotografie..

Vytvorte nástenku
rene nástenka je približne 20% jej výsledkov s obrázkami Google. Pinterest je webová lokalita s vysokým stupňom autority, takže obrázky, ktoré tu nahráte, budú pravdepodobne hodnotené vysoko. Vytvorte si so svojím umením úžasný nástenka a možno aj niekoľko fotografií, z ktorých vy budete dominovať Google Images..

umelec-nástenka

Použite toto výukové video, ktoré vám ukáže, ako …

Optimalizujte obrázky na svojom webe
Obrázky na vašej domovskej stránke, bio a obrázok FIRST, ktoré uvidíte pri otvorení stránky portfólia, sa s najväčšou pravdepodobnosťou zobrazia v službe Obrázky Google. Každý z týchto obrázkov môže byť „optimalizovaný“ pomocou mena interpreta v názve súboru obrázka a alternatívneho textu …

Názov súboru obrázka. Takto je obrázok označený v počítači pred jeho odovzdaním. Kedykoľvek odovzdáte obrázok na web, k tomuto obrázku bude priradený názov súboru. Ak chcete vyhľadávacím nástrojom pomôcť priraďovať obrázok k názvu interpreta, odporúčame tento formát:

Popis umeleckého diela – vaše meno

Alternatívny text. Alternatívny text sa používa aj na opis obrázkov do vyhľadávacích nástrojov. WordPress to nerobí automaticky, takže budete musieť použiť doplnok ako Automatické atribúty Alt (toto však len pridá alt text k novým obrázkom vo vizuálnom editore, takže ho budete musieť pridať do všetkých ostatných obrázkov ručne). Ak nepoužívate WordPress, vyhľadajte pole na vyplnenie alt textov obrázka, alebo budete musieť upraviť HTML, aby ste to urobili (v prípade potreby zašlite túto príručku vývojárovi):

”<spanalternatívny text ”src =” https://onlinemediamasters.com/wp-content/uploads/2013/05/image-file-name.png ”width =” 300 ″ height = ”300 ″ />

Rýchlosť obrazu. Existuje viac ako 20 spôsobov, ako optimalizovať obrázky tak, aby sa načítali rýchlejšie, z ktorých mnohé nájdete GTmetrix. Mnoho umelcov nemá rád zmenu veľkosti ani kompresiu obrázkov, ale stále môžete ukladať obrázky do vyrovnávacej pamäte, odstraňovať EXIF ​​údaje, lenivé načítanie obrázkov, určovať widget / výšku každého obrázka, používať CDN (sieť na doručovanie obsahu), ako je Cloudflare / StackPath, a uistite sa, že obrázky sa zobrazujú v správnej verzii adresy URL (www vs. non-www a http vs. https). Obrázky sú zvyčajne najťažším prvkom webovej stránky interpreta! Vyskúšajte môj tutoriál – malo by to urýchliť vaše stránky.

Image-optimalizácia-In-GTmetrix

Nahrajte obrázky do Wikimedia Commons
Asi 30% obrázkov Google spoločnosti Rene pochádza Wikimedia. Stačí sa zaregistrovať do Wikimedia a nahrať fotografie na Wikimedia Commons (tu sú úplné pokyny). Keď sa dostanete do procesu nahrávania, do popisu každej fotografie uveďte svoje kľúčové slovo (napr. Vaše meno). Je tu háčik; ľuďom, ktorí kliknú na fotografiu v službe Obrázky Google, sa tento obrázok zobrazí (nie skutočná stránka Wikipedia). Ak máte dostatok zdrojov, ukážem vám, ako získať skutočnú stránku krok 6.

Ak chcete v službe Obrázky Google umiestniť vyššie kľúčové slovo, ako je vaše meno, ísť do images.google.com. Teraz začnite písať kľúčové slovo pomocou znaku podčiarknutia _, aby ste v rozbaľovacej ponuke našli konkrétny typ kvetu. Všeobecne platí, že čím konkrétnejšie je kľúčové slovo, tým ľahšie bude hodnotiť. Po nájdení kľúčového slova nahrajte obrázok do vyššie uvedených zdrojov (sociálne profily, nástenka, webová stránka …). Dajte mu čas a v ideálnom prípade to bude vysoko. Obrázky, ktoré sa odovzdávajú na webovú stránku s vysokou autoritou (napríklad Pinterest), majú vyššiu šancu na vysoké hodnotenie.

mapu-image-kľúčové slová

Ak máte problémy a obrázok nemá vysoké hodnotenie, skúste vybrať ešte konkrétnejšie kľúčové slovo. Všeobecne platí, že čím konkrétnejšie je kľúčové slovo, tým menej bude konkurencieschopné. Ak sa v rozbaľovacej ponuke Google zobrazí kľúčové slovo, znamená to, že ho ľudia skutočne hľadajú.

Dlhé-tail-umelec slová

4. Optimalizácia profilu sociálnych médií

Prečo sú sociálne médiá dôležité pre umelcov SEO:

 • Profily sociálnych médií sa v službách Google nachádzajú na vysokej úrovni
 • Profilové fotografie sa zvyčajne zobrazujú v službe Obrázky Google

Sociálno-media-image-optimalizácia

Najdôležitejšie sociálne siete sú …

Použite svoje profily sociálnych médií ich zvýši
Uistite sa, že všetky profily médií sú 100% kompletné a či obsahujú svoju predlohu (ktorú možno zvyčajne rozdeliť do albumov, nástenných tabuliek atď.). Pridanie spojení a zverejňovanie prebiehajúcich aktualizácií vysiela spoločnosti Google dobré signály, že ste legitímna osoba / firma. Ak chcete naplniť obsah Google pomocou profilov sociálnych médií, je to pravdepodobne najjednoduchší spôsob.

5. YouTube Video SEO

Videá YouTube sa môžu zobraziť aj na stránkach Google. Toto sa volá video seo a vyzerá takto:

YouTube SEO

 • Vytvorte si svoje video
 • Označte svoj video súbor ako kľúčové slovo a potom ho nahrajte na YouTube
 • Navrhnite si vlastnú miniatúru, označte ju kľúčovým slovom a potom ho nahrajte
 • Napíšte pekný názov, ktorý by mal obsahovať aj vaše kľúčové slovo
 • 2 až 3-krát napíšte dlhý popis (najlepšie 400 slov) pomocou kľúčového slova
 • Nepreháňajte to na značkách, ale pridajte niekoľko
 • Propagáciou získajte viac hodnotení Páči sa mi, názory a komentáre
 • Vložte ho na svoj web (počet vložení je hodnotiacim faktorom)
 • VŽDY odpovedzte na komentáre, pretože im to pomôže vyššie umiestnenie

Tu je aktualizované video René, ak si chcete vypočuť jej príbeh …

6. Získajte stránku Wikipedia interpreta

Zopár z nich som už urobil dosť, ale Wikipedia, bohužiaľ, nechce, aby mal spisovateľ nejaké spojenie s umelcom, takže by som ich asi nemal zverejňovať. Ale tu je návod, ako ho získať.

Krok 1: Zhromaždite zdroje – zhromažďujte odkazy zo všetkých online článkov, ktoré ste spomenuli. Tieto by ste nemali uverejňovať (napr. váš web), pretože by sa to považovalo za neobjektívne a proti ich pokyny, ktoré odporúčam prelistovať. Neexistuje dokonalý počet zdrojov, ale v ideálnom prípade by malo byť viac ako 15. Ak ich chcete nájsť, vyhľadajte svoje meno Google, prejdite výsledky a potom začnite zostavovať svoj zoznam. Môžeš nastaviť upozornenie Google keď niekto o vás v budúcnosti niečo zverejní. Akonáhle budete mať zoznam zdrojov, je čas napísať koncept.

Krok 2: Napíšte faktický, neobjektívny koncept Pozrite sa na formát Renélaura, a ďalšie stránky umelcov na Wikipédii. Používajte podobný formát: raný život a pozadie, umelecké diela, výstavy, zbierky, referencie atď. Malo by to byť podobné. Všimnite si tiež takmer KAŽDÚ vetu. Nemusíte kopírovať / vkladať presné vety zo svojich zdrojov, ale článok by z nich mal byť odvodený, NIE podľa vašich vlastných slov. Takže urobte to najlepšie, čo môžete, aby ste napísali tento článok a citovali zdroje. Vynechajte tiež akýkoľvek propagačný alebo preháňajúci tón.

Krok 3: Najmite spisovateľa článkov na Wikipédii – Publikovanie článku o sebe (pretože je neobjektívne) je v rozpore s pokynmi spoločnosti Wikipedia. Budete potrebovať niekoho, aby skontroloval váš koncept, uistite sa, že je v súlade s pokynmi Wikipedia, a napíšte prvý koncept do Wikipedia code. Môžete si najať autora článku na Wikipédii registrácia na účet na voľnej nohe potom vyslanie práce pre „Wikipedia Article Writer“ (je ich tam dosť). Počkajte, kým sa ľudia prihlásia, alebo vyhľadajte spisovateľa a opýtajte sa ľudí s vysokým hodnotením, ak majú záujem. Väčšina z nich je v zámorí, ale všetci, ktorých som si najal, pre mňa pracovali dobre. Len sa uistite, že majú veľmi dobré recenzie.

Krok 4: Pracujte s autorom na Wikipédii a zverejnite ho – povedia vám, či je potrebné niečo opraviť. Pošlite im svoj koncept, zoznam zdrojov a pár obrázkov, ak zahrňujete časť „diela“. Budete potrebovať aj svoj hlavný obrázok a informácie, ktoré sa zobrazujú na pravej strane stránky. Od tejto chvíle je to len práca s vašim spisovateľom. Nie som spisovateľ, takže na to nemôžem odpovedať príliš veľa otázok, ale autor by mal byť schopný.

Existuje veľa autorov článkov na Wikipédii:

Wikipedia Artile Writers

7. SEO pre galérie umenia

Ak prevádzkujete umeleckú galériu, domnievam sa, že v službe Google sa chcete umiestniť na najvyšších priečkach zastúpených mien interpretov, ako aj „Art Gallery Chicago“ alebo v ktoromkoľvek meste, v ktorom sa práve nachádzate.

seo-pre-art-galériách

Vytvorte stránku pre každého interpreta – ak hľadáte výraz „René Schuler“, myslíte si, že Google zobrazí stránku s 20 rôznymi umelcami? Nie, na svojom webe potrebujete samostatnú stránku pre každého interpreta.

Optimalizujte svoje stránky interpreta

 • Ako názov stránky použite meno interpreta
 • V ideálnom prípade by ich portfólio malo zahŕňať veľa ich práce
 • Pred odovzdaním označte obrázky (ako názov umeleckého diela)
 • Používajte čo najviac jedinečného obsahu, duplicitný obsah nie je dobrý
 • Ak je to možné, použite nejaký text na stránke, inak sú všetky obrázky Google obrázky
 • Svoj úryvok napíšte tak, aby znel pekne, a uveďte jeho meno (ako je popísané v časti krok 1)
 • Zahrňte jedinečné informácie, prečo by Google mal zobrazovať vašu stránku a nie iné galérie? Toto je obrovský faktor, pretože „hodnotný“ obsah zvyčajne prevyšuje konkurenciu. Google meria, koľko času ľudia trávia na stránke, a používa ju na určovanie rebríčka stránky, takže investovanie času do obsahu je to, čo môžete urobiť.

Zvyšte svoju stránku Moja firma na Googli

* Spoločnosť Google čoraz viac zohľadňuje aktiváciu vlastníkov firiem, ktorí: uverejňujú príspevky v službe Google Posts, reagujú na recenzie, aktualizujú špeciálne hodiny, odpovedajú na otázky a uľahčujú zákazníkom priame akcie v oblasti GMB pomocou firemných adries URL.

Logo mojej firmy na Googli

Získajte recenzie (najmä v službe Moja firma na Googli) – Všetko, čo potrebujete, je 1 recenzia, aby ste dostali hviezdičky.

Google-My-Business-Pro-art-galériách

Vylepšite online profily pomocou Moz Local – spustite web Moz Local čo vám pomôže opraviť neúplné, nekonzistentné a duplicitné profily. Získajte svoje skóre čo najviac … tieto profily (nazývané citácie) sú dôležitou súčasťou Faktory hodnotenia miestneho vyhľadávania spoločnosti Google.

Zadávať menej dôležité profily spoločnosti Whitespark – keďže tieto profily sú také dôležité, potrebujete ich viac. Môžete to zadať externe Citačná služba spoločnosti Whitespark za profil 4 – 5 USD alebo použite ich zoznam najlepšie citácie podľa mesta. Mali by ste však mať aspoň 50 ďalších profilov, ako sú profily v Moz Local. Ak to urobíte sami, nezabudnite sledovať svoje prihlasovacie údaje.

Postupujte podľa faktorov hodnotenia miestneho vyhľadávania spoločnosti Google – Väčšinu som pokryla, ale ak máte pochybnosti o tom, ako sa umiestniť vyššie v Mapách Google a vo výsledkoch miestneho vyhľadávania, začiarknite políčko Faktory hodnotenia miestneho vyhľadávania spoločnosti Google. Moz toto každé dva roky uvádza a je to najpresnejšia štúdia.

8. Rýchlejšie načítanie webových stránok

Na to nepotrebujete vývojára …

 • Spustite svoj web GTmetrix či je to pomalé
 • Ak áno, rýchly hosting je faktorom číslo 1 v systéme Sprievodca optimalizáciou WordPress
 • Prezrite si tieto prieskumy verejnej mienky z najlepších hostiteľov na Facebooku a zistite, či je váš na spodku
 • používam SiteGround, hostiteľ s hodnotením # 1 a odporúčané WordPress
 • Ak máte webovú stránku WordPress, zaregistrujte sa prostredníctvom nich Hosťovacia stránka WordPress
 • Ak potrebujete hostiť iba 1 web, použite plán spustenia programu SiteGround, ktorý je 3,95 USD mesačne
 • Ak potrebujete hostiť viac webových stránok, použite ich GrowBig, čo je 5,95 $ mesačne
 • SiteGround will migrovať zdarma (bez prestojov a nemusíte nič robiť)
 • Po dokončení znova otestujte svoje stránky v GTmetrix a kliknite na stránky, aby ste videli rozdiel
 • Je to technické, ale moje Sprievodca rýchlosťou WordPress má mnoho ďalších odporúčaní
 • Ak používate WordPress, môžete najať môjho vývojára opraviť prehľad GTmetrix (40 USD / hod.)

používam SiteGround a mám 200ms reakčné časy so skóre 100% GTmetrix a 0,4 s Časy zaťaženia pingdomom. Vykonajte kontrolu hostingu, spustite vlastné testy alebo kliknite na moje stránky a zistite, ako rýchlo sa načítajú. Boli ohodnotení ako hostia č. 1 v 26 anketách na Facebooku a sú lepšie ako svety EIG (Bluehost, Hostgator), Choď oci, a zlí hostitelia, ktorí balia príliš veľa ľudí na ten istý server. sú odporúčané WordPress, robiť bezplatné migrácie, a používam ich pološpecializovaný plán.

Prepína sa na SiteGround

Migrácia času načítania stránky

Bluehost to SiteGround GTmetrix

HostGator To SiteGround

SiteGround GTmetrix

Štatistiky stránok Google PageSpeed

100 Perfektné skóre na webe

Genesis SiteGround

Rýchlosť dosiahnutá prostredníctvom služby SiteGround

SiteGround GTmetrix Report

Znížené časy načítania pomocou funkcie SiteGround

Nové časy odozvy SiteGround

HostGator na migráciu na lokalitu

SiteGround Response Times On Joomla

Prepnuté na hosting na webe

SiteGround Rocket Imagify Combo

Joomla GTmetrix On SiteGround

Štatistiky SiteGround PageSpeed

SiteGround On Joomla

SiteGround Znížené časy načítania

SiteGround Speedy Hosting

Nové výsledky pingdomov na webe

Nový čas odozvy SiteGround

Vylepšenie času odozvy SiteGround

2019 Prieskum hostingu

2017-WordPress-hosting-FB-Poll

Odporúčania hostiteľa Elementor

Odporúčanie hostenia z júla 2019

WordPress-hostiteľ-Poll-Aug-2018

Shared-hosting-Poll-2017

2019-hosting-Poll

Go-To-hosting-Company

WordPress-hosting-Poll-2017

Podarilo-hosting-Poll

WooCommerce-hosting-FB-Poll

2016-Web-hosting-Hlasovanie

Best-WordPress-hosting-Provider-Poll

Najlepšie Web-hosting-2019-Poll

Anketa o priateľskom hostovaní WP

2016-WordPress-hosting-FB-Poll

Obľúbený hosting pre spoločnosť Elementor

2018 Odporúčania týkajúce sa hostenia

Anketa o hosťovaní WordPress september 2018.png

Podarilo-WordPress-hosting-Poll-2017

2019-Hostitelia-Poll-1

Hosting-Poll-For-Speed

WordPress-hosting-Poll-jún-1

SiteGround-odporúčania

2014-Managed-WordPress-hosting-FB-Poll

Najlepšie Web-hosting-Provider-Poll

Hosting-Poll-Feb-2019

Hosting-Odporúčania-Poll

Bluehost vs SiteGround

Anketa webhostingu WordPress

Dávajú mi skvelé časy načítania (pozrite si moju správu GTmetrix)…

2019-GTmetrix-Report

Jeden z mnohých nite

Najlepší hostiteľa konverzácie

Tu sú ich plány:

SiteGround Hosting WordPress

často kladené otázky

&# X1f3a8; Ako získam svoje umenie v službe Obrázky Google?

Pred nahraním na svoj web (alebo kdekoľvek inde online) označte svoje obrázkové súbory. Mali by presne opísať obrázok a obsahovať popisné kľúčové slovo. Každý obrázok by mal mať popis jedinečný pre tento obrázok. Skúste tiež použiť Wikimedia.

&# X1f3a8; Ako nájdem číslo 1 pre svoje meno?

Uistite sa, že vaše webové stránky a profily sociálnych médií sú zostavené tak, aby spoločnosti Google zabezpečili dôveryhodnosť. Pomocou doplnku Yoast SEO prispôsobte vzhľad svojho útržku domovskej stránky v službe Google. Získanie odkazov na vaše webové stránky (napr. Z tlačových správ) pomáha. Môže trvať niekoľko mesiacov, kým sa nové webové stránky umiestnia na prvom mieste pre vaše meno, ale naďalej vytvárajú signály pre Google.

&# X1f3a8; Ako získam stránku Wikipedia interpreta?

Potrebujete zdroje, či už ide o online zdroje alebo o tlač. Ďalej budete potrebovať autor článku na Wikipedia (nie vy alebo ktokoľvek s vami spojený), aby ste mohli napísať článok. Tento autor by mal byť oboznámený s pokynmi a kódom Wikipedia. Ak ju píšete vy alebo niekto, koho poznáte, Wikipedia túto stránku nahlási.

&# X1f3a8; Ako sa hrajú profily sociálnych médií?

Profily sociálnych médií sú pre vaše SEO veľmi dôležité, pretože Google sťahuje obrázky, popisy a ďalšie informácie z profilov sociálnych médií a zobrazuje ich vo výsledkoch vyhľadávania. Uistite sa, že máte Facebook stránku, Twitter, kanál YouTube, Instagram a všetky ďalšie sociálne siete, na ktoré chcete zverejniť príspevok. Aj keď veľa nezverejňujete, iba pár príspevkov môže vylepšiť značku vášho vyhľadávacieho nástroja, keď ľudia Google vaše meno.

&# X1f3a8; A čo SEO pre umelecké galérie?

Google má svoj vlastný súbor hodnotiacich faktorov pre Mapy Google a Miestne SEO. Ak chcete dosiahnuť najvyššie hodnotenie mien interpretov, vytvorte pre každého interpreta stránku s jedinečným popisom a portfóliom. Použite meno interpreta v názve stránky, adrese URL, útržku videa a v obsahu. Uistite sa, že vytvárate online profily v službe Moja firma na Googli a ďalších online adresároch a sociálnych profiloch.

Ak ste považovali môj článok za užitočný a máte priateľa, ktorý by z jeho prečítania tiež ťažil, zvážte jeho zdieľanie. Radi odpovieme na všetky otázky týkajúce sa interpretov SEO, Wikipedia a SEO všeobecne. Len mi napíšte riadok do komentárov nižšie. Veľa štastia!

na zdravie,
Tomáš

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector