SEO pro umělce – získejte své umění v Googlu, obrázcích Google a úvodem k získání informací na Wikipedii (pokud máte dostatek zdrojů)

03.06.2020
SEO 'SEO pro umělce – získejte své umění v Googlu, obrázcích Google a úvodem k získání informací na Wikipedii (pokud máte dostatek zdrojů)
0 9 мин.

Umělec Rene Schuler


Pro umělce znamená SEO obvykle jednu z následujících možností:

Ukážu vám, jak to vše udělat (a jak se dostat na Wikipedii, pokud máte dostatek zdrojů). Jako příklad použijeme René Romero Schuler, umělce, se kterým pracuji více než 5 let. Na tomto tutoriálu jsem strávil více než 2 dny. Je to trochu zdlouhavé, ale postupujte podle těchto kroků a měli byste dosáhnout velmi dobrých výsledků (a pokud z nějakého důvodu ne, zanechte mi komentář a pomůžu vám).

Jak Google naplňuje jejich výsledky – Google stahuje obsah z různých částí webu. Váš web je jeden, sociální profily jsou další, videa a miniatury YouTube, Wikipedia, a tak dále. Dejte to dohromady a to je to, co vidíte na Googlu. To jen znamená, že musíme vytvořit obsah na správných místech, označit obrázky před jejich nahráním a vyladit pár věcí. To vám pomůže naplnit Google vaším obsahem. O tom je SEO pro umělce.

Pokud používáte WordPress – Doporučuji nainstalovat Váš SEO plugin na které odkazuji v tomto tutoriálu. Chcete-li to provést, přihlaste se k ovládacímu panelu WordPress, přejděte do nabídky Pluginy (vlevo) a poté vyhledejte SEO. Nainstalujte a aktivujte – do toho se dostaneme později. Neovlivní to váš návrh a vždy můžete plugin smazat a vrátit se zpět, pokud se rozhodnete.

Moje pozadí – Jsem na prvním místě WordPress SEO konzultant v Googlu, mít 3 000 návštěvníků denně, zahájil svou kariéru navrhováním webů WordPress pro umělce a mám certifikaci Google Analytics. Nesnažím se vám nic prodat, pouze vás ujistím, že tento průvodce bude skutečně fungovat.

Obsah

1. Rozdělení Google

V tomto článku budu používat René Romero Schuler jako příklad.
René byl první umělec, pro kterého jsem pracoval, je stále klientem a skvělým přítelem.

Rene Schuler

Prohledejte její jméno v Google a to je to, co uvidíte …

SEO-pro umělce

Prohledejte její jméno v Obrázky Google a ona také dominuje …

google-image-seo-pro-umělce

2. Hodnocení vašeho webu # 1

Použijte své jméno v doméně – pomocí doména přesné shody (www.yourname.com) je nejjednodušší způsob, jak zařadit své jméno na první místo. Dokud vytvoříte svůj web pomocí svého portfolia, životopisů, výpisů, událostí a dalších důležitých stránek – měli byste se nakonec umístit v nejlepším výsledku. Pokud jste právě vytvořili svůj web, bude to nějakou dobu trvat, ale nečekejte. Chcete-li společnosti Google dát další „signály“, postupujte podle dalších kroků uvedených v tomto tutoriálu.

doména přesné shody

Použijte své jméno v úryvku domovské stránky – každá stránka na vašem webu obsahuje úryvek, který se zobrazí ve výsledcích vyhledávání (viz níže). Skládá se z vašeho SEO názvu (odkaz) a vašeho meta popisu (delší souhrn). Místo použití výchozího úryvku vygenerovaného programem WordPress (nebo jakéhokoli tvůrce webových stránek, který používáte) byste je měli napsat sami..

Jak vypadá úryvek …

Domovská stránka-Vyhledávač-úryvek

Chcete-li je upravit v WordPress, ujistěte se, že máte Yoast Plugin nainstalován (Pluginy → Přidat nový → Yoast). Poté na hlavním panelu WordPress přejděte na SEO → Vzhled vyhledávání → Obecné.

Vyhledávací vzhled-Yoast-SEO

Nyní přejděte na kartu „Obecné“ a uvidíte pole, kde je můžete upravit …

Vyhledat-Vzhled-Nastavení-Yoast

Nebo (v mém případě) uvidíte odkaz na vaši domovskou stránku. Kliknutím na ni přejdete na svou domovskou stránku, poté přejděte dolů do části Yoast a klikněte na „náhled úryvku“ (viz níže). Zde je můžete napsat. Až budete hotovi, aktualizujte stránku a poté dejte Googlu 1-5 dnů na procházení vašeho webu a jejich zobrazení. Ostatní tvůrci webových stránek budou mít podobný proces psaní úryvků.

seo-pro-umělce-s-yoast

Žádný text / nečitelný text – Pokud na stránce není žádný text, všechny vaše Google uvidí vaše obrázky (které kryji v kroku 3). I bez textu byste však měli být stále schopni zařadit své první jméno. Umělecké galerie, které chtějí hodnotit „galerii uměleckých galerií“ (konkurenční klíčové slovo), by však pravděpodobně měly mít na stránce nějaký text. Pokud ji používáte, vyhněte se vkládání textu do obrázků nebo pomocí blesku, protože ty jsou společnosti Google nečitelné. Pokud otevřete svůj web a pokusíte se zkopírovat nějaký text, ale nemůžete to, znamená to, že je nečitelný pro Google a nebude z něj mít prospěch.

3. Optimalizace obrázků Google

Pokud jdete do Obrázky Google pro René můžete vidět, že dominuje výsledkům (projekt, který jsem pro ni udělal). Ve skutečnosti je to však velmi snadné, protože většina obrázků pochází pouze z několika zdrojů.

Před nahráním obrázků ANYWHERE online vždy označte název souboru názvem uměleckého díla. Příkladem může být: Alpana – 5 × 5 olej na plátně od René Romera Schulera. Pokud je vaším hlavním cílem naplnit Obrázky Google, když lidé hledají vaše jméno, vložte toto do názvu souboru. Pokud máte v úmyslu naplnit Google klíčovým slovem souvisejícím s vaším uměním, vynechte to. To platí pro obrázky na vašem webu, profily sociálních médií, Wikipedii a prakticky všude.

google-image-seo-pro-umělce

Hlavní profil v sociálních médiích Fotografie + titulní fotografie jsou ty, které jsou hodností
Váš hlavní profilový obrázek je ten, který se s největší pravděpodobností objeví na Obrázcích Google. Před nahráním hlavní fotografie proto nezapomeňte uvést své jméno do názvu souboru a všech titulních fotografií..

Vytvořte nástěnku
Rene je nástěnka je přibližně 20% jejích výsledků Google Image. Pinterest je web s vysokou autoritou, takže obrázky, které sem nahrajete, se pravděpodobně budou hodnotit vysoko. Vytvořte úžasné nástěnky se svým uměním a možná i několika fotkami z vás, a v žádném okamžiku budete dominovat Obrázky Google..

umělec-nástěnka

Použijte toto výukové video, které vám ukáže, jak…

Optimalizujte obrázky na svém webu
Obrázky na vaší domovské stránce, bio a obrázek FIRST, který uvidíte, když otevřete stránku portfolia, se nejčastěji objeví v Obrázky Google. Každý z těchto obrázků lze „optimalizovat“ pomocí jména umělce v názvu souboru obrázku a alternativního textu…

Název souboru obrázku. To je to, co je obrázek označen v počítači před nahráním. Kdykoli nahrajete obrázek na web, bude k tomuto obrázku přiřazen název souboru. Chcete-li vyhledávacím strojům pomoci přiřadit obrázek ke jménu interpreta, doporučujeme tento formát:

Popis kresby – Vaše jméno

Alternativní text. Alternativní text se také používá k popisu obrázků pro vyhledávače. WordPress to nedělá automaticky, takže budete muset použít plugin jako Automatické atributy Alt (to však přidá pouze alternativní text k novým obrázkům ve vizuálním editoru, takže je budete muset přidat ke všem ostatním obrázkům ručně). Pokud nepoužíváte WordPress, vyhledejte pole, které vyplní alt text obrázku, nebo budete muset upravit HTML, aby to bylo možné (v případě potřeby zašlete tuto příručku vývojáři):

”<spanalternativní text ”src =” https://onlinemediamasters.com/wp-content/uploads/2013/05/image-file-name.png ”width =” 300 ″ height = ”300 ″ />

Rychlost obrazu. Existuje více než 20 způsobů, jak optimalizovat obrázky tak, aby se načítaly rychleji, z nichž mnohé najdete GTmetrix. Mnoho umělců neradi mění velikost nebo komprimaci obrázků, ale stále můžete ukládat obrázky do mezipaměti, odstraňovat EXIF ​​data, líné načítání obrázků, určovat widget / výšku každého obrázku, používat CDN (síť pro doručování obsahu), jako je Cloudflare / StackPath, a ujistěte se, že se obrázky zobrazují ve správné verzi URL (www vs. non-www a http vs. https). Obrázky jsou obvykle nejtěžším prvkem webových stránek umělce! Vyzkoušejte svůj tutoriál – měl by váš web zrychlit.

Optimalizace obrazu-In-GTmetrix

Nahrajte obrázky do Wikimedia Commons
Asi 30% obrázků Google Rene pochází Wikimedia. Stačí se zaregistrovat do Wikimedia a nahrát fotografie na Wikimedia Commons (tady jsou úplné pokyny). Až se dostanete do procesu nahrávání, vložte do popisu každé fotografie vaše klíčové slovo (např. Vaše jméno). Je tu háček; lidé, kteří kliknou na fotku v Obrázcích Google, uvidí tento obrázek (nikoli skutečnou stránku Wikipedie). Pokud máte dostatek zdrojů, ukážu vám, jak získat skutečnou stránku krok 6.

Pokud chcete v Obrázcích Google dosáhnout vyššího hodnocení pro jiné klíčové slovo, než je vaše jméno, jít do images.google.com. Nyní začněte psát do svého klíčového slova pomocí znaku podtržení _ a vyhledejte konkrétní typ květiny v rozbalovací nabídce. Obecně platí, že čím konkrétnější je klíčové slovo, tím snáze bude hodnocení. Až najdete klíčové slovo, nahrajte obrázek do výše uvedených zdrojů (sociální profily, nástěnka, web…). Dejte mu nějaký čas a v ideálním případě to bude vysoko. Obrázky, které jsou nahrány na web s vysokou autoritou (například Pinterest), mají vyšší šanci na vysoké hodnocení.

google-image-keywords

Pokud máte potíže a obrázek nemá vysoké hodnocení, zkuste vybrat ještě konkrétnější klíčové slovo. Obecně čím konkrétnější klíčové slovo je, tím méně bude konkurenceschopné. Pokud se v rozbalovací nabídce Google zobrazí klíčové slovo, znamená to, že ho lidé skutečně hledají.

klíčová slova s ​​dlouhým ocasem

4. Optimalizace profilu sociálních médií

Proč jsou sociální média pro umělce SEO důležitá:

 • Profily sociálních médií jsou na Googlu vysoké
 • Profilové fotky se obvykle zobrazují v Obrázky Google

optimalizace sociálních médií

Nejdůležitější sociální sítě jsou…

Použijte své profily sociálních médií, které je zvyšují
Ujistěte se, že všechny mediální profily jsou 100% kompletní a obsahují vaše kresby (které lze obvykle roztřídit do alb, nástěnek atd.). Přidáním připojení a zveřejněním probíhajících aktualizací odešlete Googlu dobré signály, že jste legitimní osoba / firma. Pokud chcete naplnit Google svým obsahem, je pravděpodobně nejsnadnějším způsobem použití profilů sociálních médií.

5. YouTube Video SEO

Videa YouTube se mohou objevit také na Googlu. Tomu se říká video seo a vypadá takto:

YouTube SEO

 • Vytvořte si své video
 • Označte video soubor jako klíčové slovo a poté jej nahrajte na YouTube
 • Navrhněte vlastní miniaturu, označte ji klíčovým slovem a poté ji nahrajte
 • Napište pěkný název, který by měl také obsahovat vaše klíčové slovo
 • Pomocí klíčového slova napište 2-3 krát dlouhý popis (nejlépe 400+ slov)
 • Nepřehánějte to na značkách, ale přidejte několik
 • Propagací získáte více označení Líbí se, Názory, Komentáře
 • Vložte jej na svůj web (počet vložení je hodnotící faktor)
 • VŽDY odpovězte na komentáře, protože jim pomohou dosáhnout vyššího hodnocení

FYI, tady je aktualizované video René, pokud chcete slyšet její příběh …

6. Získejte stránku umělce Wikipedie

Několik z nich jsem udělal, bohužel Wikipedia bohužel nechce, aby měl spisovatel nějaké spojení s umělcem, takže bych je asi neměl zveřejňovat. Ale tady je návod, jak ho získat.

Krok 1: Shromážděte zdroje – shromáždit odkazy ze VŠECH on-line článků, které jste zmínili. Ty by neměly být zveřejněny (např. váš web), protože by to bylo považováno za zkreslené a proti jejich pokyny, které doporučuji prolistovat. Neexistuje žádný dokonalý počet zdrojů, ale v ideálním případě by to mělo být více než 15. Chcete-li je najít, vyhledejte své jméno Google, procházejte výsledky a poté začněte sestavovat svůj seznam. Můžeš nastavit upozornění Google když někdo o tobě v budoucnu něco zveřejní. Až budete mít seznam zdrojů, je čas napsat koncept.

Krok 2: Napište faktický, neobjektivní koncept – podívejte se na formát RenéLaura, a další stránky umělců na Wikipedii. Použijte podobný formát: raný život a pozadí, umělecká díla, výstavy, sbírky, reference atd. Mělo by to být podobné. Také si všimněte téměř každé věty. Nemusíte kopírovat / vkládat přesné věty ze svých zdrojů, ale článek by z nich měl být odvozen, NE vaše vlastní slova. Takže jen to nejlepší, co můžete napsat článek a citovat své zdroje. Vynechejte také jakýkoli propagační nebo přehnaný tón.

Krok 3: Najměte si autora článku na Wikipedii – Publikování článku o sobě (protože je neobjektivní) je v rozporu s pokyny Wikipedie. Budete potřebovat někoho, kdo váš návrh zkontroluje, ujistěte se, že dodržuje pokyny Wikipedie, a napište první koncept do Wikipedia code. Můžete si najmout autora článku na Wikipedii přihlášení k účtu na volné noze poté zveřejníte práci pro „Wikipedia Article Writer“ (je jich tam spousta). Buď počkejte, až se lidé přihlásí, nebo hledejte spisovatele a zeptejte se lidí s vysokým hodnocením, pokud mají zájem. Většina z nich je v zámoří, ale všechny, které jsem najal, fungovaly pro mě dobře. Jen se ujistěte, že mají velmi dobré recenze.

Krok 4: Pracujte se svým spisovatelem Wikipedie, abyste si jej mohli zveřejnit – řeknou vám, jestli je třeba něco opravit. Stačí, když jim zašlete svůj koncept, seznam zdrojů a několik obrázků, pokud zahrnete sekci „Práce“. Také bude potřebovat váš hlavní obrázek a informace, které se zobrazí na pravé straně stránky. Odtud je to jen práce s vaším spisovatelem. Nejsem spisovatel, takže na to nemůžu odpovědět příliš mnoho otázek, ale váš spisovatel by měl být schopen.

Existuje spousta autorů článků na Wikipedii:

Wikipedia Artile Writers

7. SEO pro umělecké galerie

Pokud provozujete uměleckou galerii, předpokládám, že se chcete na Googlu umístit vysoko ve jménech svých zastoupených jmen umělců a také v galerii Art Gallery Chicago nebo v jakémkoli městě, ve kterém se nacházíte.

seo-pro-umělecké galerie

Vytvořte stránku pro každého umělce – Pokud vyhledáváte „René Schuler“, myslíte si, že Google zobrazí stránku s 20 různými umělci? Ne, pro každého umělce potřebujete na svém webu samostatnou stránku.

Optimalizujte své stránky interpreta

 • Jako název stránky použijte jméno interpreta
 • V ideálním případě by jejich portfolio mělo zahrnovat hodně jejich práce
 • Označte obrázky před jejich nahráním (jako název kresby)
 • Používejte co nejvíce jedinečného obsahu, duplicitní obsah není dobrý
 • Pokud je to možné, použijte nějaký text na stránce, jinak jsou všechny obrázky Google obrázky
 • Napište úryvek, aby zněl pěkně, a uveďte jeho jméno (jak je popsáno v krok 1)
 • Uveďte jedinečné informace, proč by Google měl zobrazovat vaši stránku a ne jiné galerie? To je obrovský faktor, protože „hodnotný“ obsah obvykle převyšuje konkurenci. Google měří, kolik času lidé na stránce tráví, a používá ji k určení hodnocení stránky, takže investování času do obsahu je to, co můžete udělat.

Zvyšte svou stránku Moje firma na Googlu

* Google stále více bere v úvahu aktivaci majitelů firem, kteří: zveřejňují příspěvky na Google Posts, reagují na recenze, průběžně aktualizují zvláštní hodiny, zodpovídají otázky, usnadňují zákazníkům přímé akce na GMB pomocí firemních adres URL.

Logo Moje firma na Googlu

Získejte recenze (zejména ve službě Moje firma na Googlu) – vše, co potřebujete, je 1 recenze k získání hvězd.

Galerie Google-My-Business-Pro-Art

Vylepšete online profily pomocí Moz Local – provozujte svůj web Moz Local což vám pomůže opravit neúplné, nekonzistentní a duplicitní profily. Získejte své skóre až na maximum … tyto profily (nazývané citace) jsou důležitou součástí Faktory hodnocení místního vyhledávání Google.

Zadávejte méně důležité profily do Whitesparku – protože tyto profily jsou tak důležité, potřebujete jich více. Můžete to buď zadat externě Citační služba Whitespark za 4-5 $ za profil, nebo použijte jejich seznam nejlepší citace podle města. Měli byste však mít alespoň 50 dalších profilů, než jsou profily v Moz Local. Pokud to uděláte sami, nezapomeňte sledovat své přihlašovací údaje.

Postupujte podle hodnocení Google Local Search Ranking Factors – Pokryl jsem většinu z toho, ale pokud máte pochybnosti o tom, jak se umístit na vyšších pozicích v Mapách Google a ve výsledcích místního vyhledávání, zkontrolujte Faktory hodnocení místního vyhledávání Google. Toto hlásí Moz každé 2 roky a je to nejpřesnější studie.

8. Rychleji načtěte svůj web

K tomu nepotřebujete vývojáře …

 • Spusťte web GTmetrix abyste zjistili, zda je pomalý
 • Pokud ano, rychlý hosting je faktorem č. 1 v systému Průvodce optimalizací WordPress
 • Podívejte se na tyto průzkumy na Facebooku mezi nejlépe hodnocenými hostiteli a zjistěte, zda je váš na dně
 • používám SiteGround, hostitel s hodnocením # 1 a doporučeno WordPress
 • Pokud máte webové stránky WordPress, zaregistrujte se prostřednictvím nich Hostitelská stránka WordPress
 • Pokud potřebujete hostit pouze 1 web, použijte plán spuštění systému SiteGround, který je 3,95 $ / měsíc
 • Pokud potřebujete hostit více webových stránek, použijte jejich GrowBig, což je 5,95 $ / měsíc
 • SiteGround bude migrovat zdarma (bez prostojů a nemusíte nic dělat)
 • Až budete hotovi, znovu otestujte svůj web v GTmetrix a klikněte na stránky, abyste viděli rozdíl
 • Je to technické, ale moje Průvodce rychlostí WordPress má mnoho dalších doporučení
 • Pokud používáte WordPress, můžete najmout mého vývojáře opravit přehled GTmetrix (40 $ / hodinu)

používám SiteGround a mít 200ms doba odezvy se skóre 100% GTmetrix a 0,4 s Časy zatížení Pingdomu. Proveďte kontrolu hostingu, proveďte vlastní testy nebo klikněte na mé stránky a podívejte se, jak rychle se načítají. Byli ohodnoceni hostitelem číslo 1 v 26 průzkumech Facebooku a jsou světy lepší než EIG (Bluehost, HostGator), Pojď tati, a špatní hostitelé, kteří na stejném serveru sbalí příliš mnoho lidí. Jsou doporučeno WordPress, dělat migrace zdarma, a používám jejich semi-oddaný plán.

Přepínání na SiteGround

Migrace doby načítání na webu

Bluehost na SiteGround GTmetrix

HostGator na SiteGround

SiteGround GTmetrix

SiteGround Statistiky Google PageSpeed

100 Perfektní skóre na webuGround

SiteGround Genesis

Rychlost dodaná serverem SiteGround

SiteGround GTmetrix Report

Snížení doby načítání pomocí funkce SiteGround

Nové časy odezvy SiteGround

HostGator na přenesení SiteGround

SiteGround Response Times On Joomla

Přepnuto na SiteGround Hosting

SiteGround Rocket Imagify Combo

Joomla GTmetrix On SiteGround

Statistiky SiteGround PageSpeed

SiteGround On Joomla

SiteGround zkrácené doby načítání

SiteGround Speedy Hosting

Nové výsledky Pingdom na webu

Nová doba odezvy SiteGround

Vylepšení doby odezvy SiteGround

2019 Anketa o hostování

2017-WordPress-Hosting-FB-Anketa

Doporučení hostitele Elementor

Doporučení pro červenec 2019

Anketa WordPress-Host-Anketa-Aug-2018

Sdílený hosting-anketa-2017

2019-Hosting-Anketa

Společnost Go-To-Hosting-Company

WordPress-Hosting-Anketa-2017

Managed-Hosting-Anketa

WooCommerce-Hosting-FB-Anketa

2016-Web-Hosting-Anketa

Best-WordPress-Hosting-Provider-Anketa

Best-Web-Hosting-2019-Anketa

Anketa WP Friendly Hosting Anketa

2016-WordPress-Hosting-FB-Anketa

Oblíbený hosting pro Elementora

2018 Doporučení pro hostování

Anketa o hostování WordPress září 2018.png

Spravovaný-WordPress-Hosting-Anketa-2017

2019-Hosts-Anketa-1

Hosting-Anketa-Pro-Speed

WordPress-Hosting-Anketa-červen-1

SiteGround-Doporučení

2014-Managed-WordPress-Hosting-FB-Anketa

Anketa Best-Web-Hosting-Provider-Anketa

Hosting-Anketa-Únor-2019

Hosting-Doporučení-Anketa

Bluehost vs SiteGround

Anketa webového hostitele WordPress

Dávají mi skvělé doby načítání (viz moje zpráva GTmetrix)…

2019-GTmetrix-Report

Jeden z mnoha vlákna

Konverzace s nejlepším hostitelem

Tady jsou jejich plány:

SiteGround Hosting WordPress

Často kladené otázky

&# x1f3a8; Jak získám své umění ve službě Obrázky Google?

Před nahráním na svůj web (nebo kdekoli jinde online) označte názvy svých obrazových souborů. Měli by přesně popsat obrázek a zahrnovat popisné klíčové slovo. Každý obrázek by měl mít popis jedinečný pro tento obrázek. Zkuste také použít Wikimedia.

&# x1f3a8; Jak hodnotím číslo 1 pro své jméno?

Zkontrolujte, zda jsou vaše webové stránky a profily sociálních médií vytvořeny tak, aby společnosti Google věřily. Pomocí pluginu pluginu Yoast SEO můžete přizpůsobit vzhled úryvku své domovské stránky v Googlu. Získání odkazů na váš web (např. Z tiskových zpráv) pomáhá. Může trvat několik měsíců, než se nové weby dostanou do hodnocení číslo 1 pro vaše jméno, ale stále vytvářejí signály pro Google.

&# x1f3a8; Jak získám stránku s Wikipedií pro umělce?

Potřebujete zdroje, ať už se jedná o online zdroje nebo o tisk. Dále budete potřebovat autora článku na Wikipedii (ne vy nebo někdo s vámi spojen), abyste mohli napsat článek. Tento spisovatel by měl být obeznámen s pokyny a kódem Wikipedie. Wikipedia stránku označí, pokud ji píšete vy nebo někdo, koho znáte.

&# x1f3a8; Jak začnou hrát profily sociálních médií?

Profily sociálních médií jsou pro váš SEO velmi důležité, protože Google stahuje obrázky, popisy a další informace z profilů sociálních médií a zobrazuje je ve výsledcích vyhledávání. Ujistěte se, že máte Facebookovou stránku, Twitter, Kanál YouTube, Instagram a další sociální sítě, na které chcete zveřejnit příspěvek. I když příliš nezveřejňujete příspěvky, pouze pár příspěvků může vylepšit značku vyhledávače, když lidé Google vaše jméno.

&# x1f3a8; A co SEO pro umělecké galerie?

Google má vlastní sadu hodnotících faktorů pro Mapy Google a Místní SEO. Chcete-li získat vysoké hodnocení jmen umělců, vytvořte stránku pro každého interpreta s jedinečným popisem a portfoliem. Použijte jméno interpreta v nadpisu stránky, adrese URL, úryvku a obsahu. Vytvořte online profily ve službě Moje firma na Googlu a dalších online adresářích a sociálních profilech.

Pokud jste považovali můj článek za užitečný a máte přítele, který by z jeho čtení také měl prospěch, zvažte jeho sdílení s ním. Rád zodpovím veškeré dotazy týkající se SEO umělce, Wikipedie a SEO obecně. Prostě mi napište komentář do komentářů níže. Hodně štěstí!

Na zdraví,
Tom

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector